2007'den Bugüne 81,949 Tavsiye, 25,990 Uzman ve 18,192 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nesil SAĞIN KÜÇÜK
Uzman Psikolog - Eskişehir
Uzman Pedagog

Nesil SAĞIN KÜÇÜK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Pedagog
İsim

Nesil SAĞIN KÜÇÜK

Şehir

Eskişehir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Uzm.Psk.Nesil SAĞIN KÜÇÜK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nesil SAĞIN KÜÇÜK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Nesil SAĞIN KÜÇÜK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nesil SAĞIN KÜÇÜK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Eskişehir’de uzman pedagog olarak; çocuk ve ergenlik psikolojisi pedagojisi, hamilelik ve doğum danışmanlığı, bebek bakımı ve danışmanlığı, bakıcılara yönelik danışmanlık, çocuk gelişimi değerlendirme ve takibi, farklı gelişim gösteren çocuklar, çocuk merkezli aile danışmanlığı, çocuk psikolojik testleri ve değerlendirme, çocuk, ergen ve annelere yönelik grup çalışmaları ve atölyeler, akademik ve mesleki danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Nesil SAĞIN KÜÇÜK Tavsiye Yazıları Nesil SAĞIN KÜÇÜK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Maya (Danışan)
 IP: 5.104.1.Y

22-11-2018
 TavsiyeNo: 106822
4 yaşındaki Oğlumda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu olduğunu düşündüğüm için Nesil hanımdan destek aldım Bunu tespit etmek için test yaparak değerlendirme yolu izledi ve sonuçları normal seyirde çıktı hiperaktivite ve dikkat eksikliğini ayrı ayrı gözlemleyerek seanslarımıza devam ettik.Hiç çözemeyeceğini sandığım problemi sayesinde aştık.Özellikle çocuğa ve aileye yaklaşımı çok profesyonelce. İşinde mükemmel ve içten bir pedagog kesinlikle tavsiye ediyorum.sevgiler saygılar hersey için teşekkürler Nesil hanım
     1 Beğeni    

 SArsal (Danışan)
 IP: 194.27.72.JJ

21-11-2018
 TavsiyeNo: 106799
Oğlum 5 yaşında,ana okulu öğretmeni işitsel dikkatiyle ilgili bir sıkıntı olduğunu söyledi. Nesil hanımdan destek aldık. Oğlumla diyaloğu çok iyiydi.Bana ve eşime yaklaşımı çok olumluydu. Bizlere detaylı bilgiyle birlikte neler yapabileceğimizi reçete etti diyebilirim. Daha önce de farklı bir konuda pedagog desteği almıştık; daha önce gittiğimiz uzman hep bildiğimiz ve uyguladığımız tavsiyelerde bulunmuş, farklı bir bakış açısı oluşturamamıştı bizde. İki görüşmeyle, Nesil hanımla, oyun ve testlerle epey yol katettik. iyiki varsınız sayın hocam.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nesil Sağın Küçük
Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü 1 Caddesi, 732 Sokak, Bulvar 28 İş Merkezi, No:28 Kat:6 Daire:57 - Tepebaşı
Eskişehir
(Esgaz Yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 769 84 01  

Telefon 2 :
0(532) 624 04 99
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimi Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Nesil SAĞIN KÜÇÜK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nesil SAĞIN KÜÇÜK Mesleki Videolar Videoları
-

pedagog eskişehir, pedagoji eskişehir, psikolog eskişehir, psikoloji eskişehir, psikoterapi eskişehir, pedagog önerisi, pedagog tavsiyesi, pedagog arıyorum, çocuk psikoloğu, ergenlik psikoloğu, eskişehirde pedagog, pedagog adresleri, pedagoglar listesi, hamilelik psikoloğu, doğum psikoloğu, bebek psikolojisi, çocuklarda korkular, okul korkusu isteksizlik, tikler tırnak yeme, parmak emme, saç çekme yolma, inatçılık bağırmak, davranış sorunları, ayrılık boşanma terk, dikkat eksikliği dehb, hiperaktivite dehb, otizm spektrum, zeka testi üstün zeka, kaygı korku anksiyete, iletişim sorunları, öğrenme güçlüğü disleksi, özgüven eksikliği, tuvalet alışkanlığı, beslenme yeme sorunları, uyku sorunları alışkanlık, eskişehir pedagogları, eskişehir çocuk psikoloğu, eskişehir pedagog nesil, pedagog nesil sağın küçük, çocuk pedagojisi pedagog, oyun terapisi nesil, resim analizi nesil, masal terapisi nesil, eskişehir pedagog önerisi, eskişehir pedagog tavsiye, çocuk gelişimi kontrol, dil konuşma bozukluğu, kekemelik artikülasyon, eskişehir pedagoglar


14:48
Top