2007'den Bugüne 80,591 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,970 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Alper GÜNAY

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Alper GÜNAY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Alper GÜNAY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

16
(%68.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAlper GÜNAY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Alper GÜNAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ece ŞAHİNPsk.Ece ŞAHİN
Ece Hanım ile 4 yıl birlikte çalıştık. Azimli, ilkeli ve dürüst olması nedeniyle mesleki anlamdaki bütün tecrübemi kendisine aktarmaya çalıştım. Ve bu...
Erkut ORUÇErkut ORUÇ
Kendisiyle uzun bir müddet çalıştım. Bilgi ve tecrübelerimizi paylaştık. Kendisiyle çalışma yaptığımız özel eğitime gereksinim duyan bireylerde oldukç...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Doğru yerdesiniz...

Alper GÜNAY Özgeçmiş CV Psk.Alper GÜNAY'ın Özgeçmişi
2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarıyla tamamlamış ve kendisine Hacettepe Üniversitesi tarafından Psikolog ünvanı verilmiştir.2003-2004, 2004-2005 yılları arasında Özel Alanya Rehabilitasyon Merkezi Psikoloğu olarak görev yapmıştır. 2005-2006 yılları arasında Eğitim ve Doktrin Komutanlığı’na bağlı Ulaştırma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda Psikoteknik Test Merkezi Amiri ve Tümen Psikoloğu olarak Rehberlik ve Danışma Merkezi Amirliği yapmıştır. Görevi süresince yaptığı birçok başarılı çalışmalar neticesinde Kara kuvvetleri komutanlığı bünyesinde hizmet veren en başarılı Rehberlik Danışma Merkezi seçilmiştir. Yine aynı dönemde Ulş. Okl. Ve Eğt. Mrk. K. Lığı Kreşinde görev yapmıştır. Görevi süresince birçok intihar girişimini önlemiş ve 100 ün üzerinde uyuşturucu madde bağımlısını topluma kazandırmış 10000 in üzerinde personele danışma hizmeti vermiş, TSK bünyesinde birçok seminerler vermiş, sayısız başarıların altına imza atmıştır.
...[Devamı...]

Alper GÜNAY Tavsiye Yazıları Alper GÜNAY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

B. Sinem ÇATALYÜREK KESİKTAŞ Fotoğraf  Psk.B. Sinem ÇATALYÜREK KESİKTAŞ
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-03-2014
 TavsiyeNo: 67577
Sevgili dostum Alper GÜNAY ile Hacettepe Üniversitesinde okurken tanıştık. Sıcakkanlı kişiliği, ilgili ve özenli oluşu, işine gösterdiği hassasiyet ile alanında çok değerli ve donanımlı bir uzman olduğunu söyleyebilirim. Güleryüzü, yardımseverliği, samimiyeti ilk dikkat çeken özellikleri olan Alper Bey ile hem sohbet etmek hem de mesleki paylaşımlarda bulunmak oldukça verimli ve keyiflidir. İdeallerinin peşinde kararlı ve azimli bir şekilde hareket etmektedir. Mesleki bilgi birikimi, yeteneği ve deneyimi eğitimler sırasında farkedilen Alper Bey'i danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Ece ŞAHİN Fotoğraf  Psk.Ece ŞAHİN
Antalya - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-02-2014
 TavsiyeNo: 66406
Sevgili Alper Günay ile öğrencilik yıllarımda staj yapma şansı yakaladım. Sonrasında kendisiyle profesyonel anlamda çalışma fırsatımız oldu. Kendisiyle hem hiç bitmeyen bilgi alışverişi ve mesleki beraberliğimiz dışında çok güzel bir dostluk yakaladık. Onun yıllardır kendisini mesleğine adamış ve bunun için çok çalışmış bir psikolog olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Hemen hemen her alanda çalışmış olan Alper bey Alanya şehrinde gereken ilgi ve memnuniyeti danışanlarından fazlasıyla almaktadır. şahsım adına kendisiyle tanışma ve çalışma fırsatı yakaladığım için kendimi çok şanslı bir o kadar mutlu hissetmekteyim. Onun her alandaki uzman duruşu ve yaklaşımı, çalıştığı doğru teknikler kendisini rakiplerinden sıyıran özellikleridir fikrimce.
     4 Beğeni    

Erkut ORUÇ Fotoğraf  Erkut ORUÇ
İzmir - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-05-2013
 TavsiyeNo: 60770
Alper beyle 2008-2009 yılları arasında otizm ve diğer engel türleri üzerine beraber çalıştık. Bu süreç içerisinde kendi alanımda yaptığım çalışmalarda oldukça katıkısı vardır. Onun deneyim ve tecrübelerinden faydalanmak benim için iyi bir şans oldu. Sadece özel eğitim gerektiren öğrenciler üzerine değil süreç içerisinde ailelerle ve diğer danışanlarıyla yaptığı çalışmalarda gayet başarılı olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Bana göre Alanya'da bulabileceğiniz en iyi psikolog kendisidir. Bu sebeple Alper Beyi samimi bir şekilde sizlere tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

Mustafa Tarık KOBAN Fotoğraf  Fzt.Mustafa Tarık KOBAN
Antalya - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-04-2008
 TavsiyeNo: 11053
Kendisini en yakın arkadaşım sanarken,bana dostum olduğunu gösterdi.Bana dostluk kavramını öğreten kişidir. Ne zaman başım sıkışsa,yaşamımla ilgili bir problemi çözemesem,soluğu yanında alırım,kendisi hemen Psikolog gömleğini giyer ve sorunlarıma profesyonelce çözümler sunar. kendisine buradan birdaha teşekkür etmek istedim,sürçü lisan ettiysek affola..
     14 Beğeni    

Alper GÜNAY'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Alanya Psikolojik Danışma Merkezi
Saray Mah Atatürk Cad Finansbank Üstü Kat 3 Daire 8 Alanya/Antalya


Adres 2:
Alanya Psikolog
Saray Mah Atatürk Cad Çangal Sk No:2 Alanya/Antalya
(Alanya Psikolog Mrk)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(242) 513 32 20
(Alanya Psikolojik Danışma Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Alper GÜNAY'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Almanca


Alper GÜNAY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Alper GÜNAY Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video15:02
Top