2007'den Bugüne 77,152 Tavsiye, 25,058 Uzman ve 17,261 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yasemin ATEŞ
Psikolojik Danışman - Aydın
İçe Bakış Psikolojik Destek ve Danışma Merkezi Kurucusu

Yasemin ATEŞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Yasemin ATEŞ

Şehir

Aydın

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yasemin ATEŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

118
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarYasemin ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Yasemin ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Nur YAVUZERVet.Hek.Elif Nur YAVUZER
İçimdeki hayvan sevgisine katkıda bulunan biricik arkadaşımdır.ilkokul dönemlerimizde pamuk gibi bembeyaz bir kedisi vardı,onun bakımı bizzat üstlenir...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoşgeldiniz,bu sayfayı incelediğinize göre sizin ya da yakınınızın bir sorunu olduğunu varsayıyorum. Yardım istemek bir zeka ürünüdür ve ayıp değildir. Daha önce böyle bir hizmet almadıysanız çekinmeniz çok normal.Ancak ücretsiz bir öngörüşme talebinde bulunur ve bir kahvemizi içerseniz fikrinizin değişeceğine eminim.ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME RANDEVUSU İÇİN(02565122922)ARAYIN!

Yasemin ATEŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-İlişki,çift,evlilik öncesi,evlilik,aile danışmanlığı
-Dil ve Konuşma Bozukluğu
-Sınav Kaygısı,Okul Başarısızlığı,Okul fobisi
-Pedagojik Çalışmalar

Yasemin ATEŞ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ'in Özgeçmişi
İÇE BAKIŞ PSİKOLOJİK DESTEK VE DANIŞMA MERKEZİ AYDIN/SÖKE'de, Psikolojik Danışman Yasemin ATEŞ yönetiminde faaliyet gösteren, 'Koruyucu Ruh Sağlığı Hizmetleri' veren bir psikolojik danışma merkezidir. Çocuk,genç ve yetişkinlerle ilgilenilmektedir.Psikolojik Danışman Yasemin ATEŞ,Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü 1998 yılı mezunudur.

Yasemin ATEŞ Tavsiye Yazıları Yasemin ATEŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Selvi ÇALIŞ Fotoğraf  Selvi ÇALIŞ
İzmir - Özel Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-03-2017
 TavsiyeNo: 95595
Yasemin hanımla, Özel Eğitim Alanında öğretmenliğe yeni başladığım dönemde 2 yıl çalışma şansım oldu. Özel eğitimi tanımama, yeni yöntemler öğrenmeme, araştırmama vesile olması dışında öğrenci ve velilerle diyaloğu ile de örnek olmuştu. Kendisinden çok şey öğrendim. Öğrencilerin hem okul hem de ev yaşantısını takip eder, gerekli noktalarda aileleri ve öğretmenleri yönlendirirdi. Yasemin Hanım mesleğini gerçekten seven ve bu sevgisini danışanlarına da aktarmayı çok iyi başarmış bir Psikolojik Danışmandır. Bu nedenle de alanında bir isimdir.
     3 Beğeni    

 mehmet (Danışan)
 IP: 88.229.176.F

31-07-2013
 TavsiyeNo: 62107
Şahsen tanıdığım Yasemin Hanım'dan üniversite öğrenciliğim sırasında yardım almıştım. Kendisini tavsiye eden üniversitedeki bir hocamdı. Kendisini işine adayan, yardım almak isteyen kişilerle arkadaş olarak onları sonuna kadar dinleyen birisidir. Güler yüzlü, sevecen, herkesin o andaki ruh haline inerek onun sıkıntılarını anlayan bir kişi. Seanslar sonunda da beni sıkıntılarımdan kurtardı. Kendisine teşekkür ederim... Kendisi ile bağlantımız hiç kesilmedi. Ne zaman aklıma birşey takılsa arar danışırım. O da aramızda oldukça fazla mesafe olmasına rağmen elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır veya o anda banaa yardımcı olacak birilerine ulaşmamı sağlar. Bu sebeple kendisine bir daha teşekkür eder, tercih edenlerin çok memnun olacağını ifade ederim.
     8 Beğeni    

 ELİF NUR YAVUZER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.68.ZL

25-12-2011
 TavsiyeNo: 46576
Yasemin'i çok uzun yıllardan beri tanıyorum.Daha çok küçüktük arkadaşlığımız başladığında.O o zamanlarda bile herkesin derdine çare arayan ,sosyal ,sevecen idealist bir çocuktu.Yıllar onun bu temizliğine bilgi ve tecrübeyide katınca ortaya işine çok bağlı danışanlarıyla empati kurabilen kısaca dertlinin derdinden anlayan bir psiklojik danışman ortaya çıktı.Onunla gurur duyuyorum.Ege böyle bir psikolojik danışmana sahip olduğu için çok şanslı.Başarılarının devamını diliyorum.
     7 Beğeni    

 sefa soysever (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.177.36.ZJZ

25-11-2009
 TavsiyeNo: 28473
yasemin hanım son zamanlarda ülkemizde yetişmiş önemli sayılabilecek psikolojik danışmanlardan biridir.Ayrıca kendisiyle otorup konuşmaya başladığınız andan itibaren ister öğrencisi ister arkadaşı ister terapisti olun sizi kesinlikle farklı ve güzel bir atmosferde pozitif yönlendirir. Bunların yanında işini seven azimli kararlı ve örnek Cumhuriyet kadınıdır. Şunu da unutmamak gerekir ki böyle mesleki ve insani değerlere sahip insanlar azalmaktadır.Yasemin Ateş ile tanıştığımdan dolayı kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Yasemin hanıma hayatın her alanında başarılar ve kişiel hayatında mutluluklar diliyorum.
     16 Beğeni    

 Kaleli Bayram Cafer İZMİRLİOĞLU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.241.220.FC

30-09-2009
 TavsiyeNo: 26799
Sayın Yasemin ATEŞ benim meslektaşımdır.Kendini mesleğine adamış ve birikimli bir psikolojik danışmandır.Bildiklerini paylaşmaktan ve durmaksızın araştırmaktan büyük zevk alır. Benim dostumdur,insan sevgisinin en güzel örneğini onda görebilirsiniz. Pozitif bakış açısı ve örnek yaşamı ile insana huzur,güven ve paylaşım aşılar. İyi bir profesyoneldir.İşinin gerektirdiğini en üst seviyede yapabilmekten haz duyar. Herkesin Yasemin gibi danışmana,dosta ihtiyacı var.Maalesef Yasemin bi tanedir.Onunla dost olma lütfuna erişmiş insanlardanım. Kendinizi ona güvenle teslim edebilirsiniz.Çok söze gerek yok, tanışırsanız ilk beş dakikada sizin gönlünüzü fethedecektir.
     18 Beğeni    

Yasemin ATEŞ'in Kitap ve Yayınları Yasemin ATEŞ'in Basılı Kitap ve Yayınları
.Yerel gazete ve dergilerde çeşitli makale ve yazılar

Yasemin ATEŞ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Kuşadası Çocuk Gelişim ve Kültür Derneği Söke Ticaret Odası


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İçe Bakış Psikolojik Destek ve Danışma Merkezi
Konak Mah.Kubilay Cad. Müşerref Hanım Apt. No:4 Söke
Aydın
(Söke Tren Garı Civarı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(256) 512 29 22
(İçe Bakış PDR Hizmetleri)

Telefon 2 :
(534) 288 35 22
(Mesai dışı aramalara cevap verilmemektedir.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Manisa
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1998
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Yasemin ATEŞ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Yasemin ATEŞ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • Atalay Yörükoğlu Anısına...

  • Yasemin ATEŞ Mesleki Videolar Videoları
    -

    söke ilişki danışmanı, söke konuşma terapisti, söke çift danışmanı, söke sınav kaygısı, söke aile danışmanı, söke okul başarısızlığı, söke evlilik danışmanı, söke okul fobisi, söke iletişim, söke pedagojik destek, söke iletişim çatışması, söke boşanma, dil ve konuşma bozukluğu, artikülasyon bozukluğu, söke kekemelik, söke gecikmiş konuşma, kuşadası konuşma terapisi, germencik boşanma, kuşadası sınav kaygısı, kuşadası pedagojik destek, kuşadası ilişki danışmanı, kuşadası evlilik danışman, incirliova boşanma, didim sınav kaygısı, didim pedagojik destek, kuşadası okul başarısı, kuşadası boşanma, ortaklar boşanma, milas sınav kaygısı, milas pedagojik destek, kuşadası iletişim çatışma, didim boşanma, aydın konuşma terapist, selçuk sınav kaygısı, selçuk pedagojik destek, kuşadası gecikmiş konuşma, aydın boşanma, aydın kekemelik, güzelçamlı sınav kaygısı, selçuk boşanma, güzelçamlı boşanma, aydın evlilik danışma, davutlar sınav kaygısı, milas boşanma, davutlar boşanma


    17:09
    Top