2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,868 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hülya TURAN
Psikolog - Bursa
Hipnoterapist - Psikoteknik Uzmanı - Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Uzmanı - Evlilik Ve Aile Danışmanı

Hülya TURAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hülya TURAN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

20

[Psk.Hülya TURAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hülya TURAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

37
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Hülya TURAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hülya TURAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Selen KORKMAZPsk.Selen KORKMAZ
Selen hanım gibi mesleğimizi bu denli güzel, özenli bir şekilde sürdürecek meslektaşlarımı tanımaktan ve onlarla bilgi aktarımı yapmaktan çok mutluyum...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, sorunlarınıza yardımcı olabilirim, çözümlerimle yanınızdayım. Sevgi ve saygılarımla.

Hülya TURAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Psikolojik ve zeka testleri ;
- WISC-R zeka testi , 7-16,
- Denver 0-6 yaş
- ACTE Gelişim Tarama Testi
- PORTAGE 0-6 yaş ailelere gelişim tarama programı
- ve diğer ölçekler
- Bender gestalt ,
- Benton görsel algı testleri ve diğer zeka testleri
- Luisa c,t,t, problem tarama
- Meslek seçimi envanteri
- Kaygı bozukluğu depresyon testleri ve diğer analitik testler
- Hipnoterapi (kaygı,korku,motivasyon,öz
güven,depresyon,kilo,alkol ve sigara tedavisi vb.)
- Aile ve evlilik terapisi (bu konuda seminerler verilir)
- Bireysel terapiler(depresyon panik atak kaygı bozukluğu vb.)
- Kilo alkol sigara vb. alışkanlıkları bıraktırma terapisi
- Özel öğrenme güçlüğü dikkat eksikliği tedavileri
- Sınav kaygısı
- Etkin aile iletişimi konusunda seminerler
- Psikoteknik değerlendirmeler...[Devamı...]

Hülya TURAN Özgeçmiş CV Psk.Hülya TURAN'ın Özgeçmişi
1967 Bursa-İznik doğumluyum.İlkokul, ortaokul ve liseyi İznik’te okudum. Orta okulu okul birinciliği ile liseyi de iftihar derecesiyle bitirdim. Aynı zamanda ilkokuldan beri süregelen müzik çalışmalarım oldu. Lise döneminde Türkiye korolar arası yarışmada dereceye girdik. Müziğin ruhuma verdiği huzur, insanlara olan sevgim, ilgim, onların sırdaşı olmam, dinleyici ve empatik yönüm ve ilkokul çağından itibaren ‘’ilaç vermeyeceğim ama çevremi, hastalarımı dinleyip yardım edeceğim’’ tabirim beni Klinik Psikolojiye doğru yönlendirdi. ...[Devamı...]

Hülya TURAN Tavsiye Yazıları Hülya TURAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 G.Ö. (Danışan)
 IP: 212.253.5.YLY

18-08-2019
 TavsiyeNo: 111063
Sayın Hülya Turan hanımefendiye yaklaşık bir senelik araştırmam sonucunda gitmeye karar verdim. Elbetteki önerilen kişiler oluyordu lakin araştırmayla daha içime sineceğini düşündüm. Gitme tarihini ertelerken ani bir patlama noktasıyla o an saat kaça randevusu varsa hemen alıp gittim. İyi ki öyle yapmışım. O gün odasından büyük bir huzur ve kararlılıkla çıktım. Hülya hanım gerçekten içinize dokunabilen biri. Aileden biri gibi de görebilirsiniz. Kesinlikle kestirip atma yahut zorla kabullendirme huyu yok. Ayrıca ufak sürprizleriyle ve ev ödevleriyle kendisini diğer sıradan psikologlardan ayırıyor :) Diğer çalışanlarla arası oldukça güzel, insana değer verdiğini görebiliyorsunuz. Her an her daim kendisinden destek alabildiğim bir kişidir kendisi. Psikiyatristim sadece ilaçla çözüme kavuşamayacağımı, bir psikologtan destek almam gerektiğini söylerken ne denli haklı olduğunu görüyorum. Bende major depresyon, kaygı bozukluğu ve ciddi bir kararsızlık vardı. Kendisi uyguladığı terapilerle birçok şeyi aşmama vesile oldu. Sınav konusunda yaşadığım stres kilo kaybına da sebep olmuştu ve kendisi hem sınava çalışma teknikleri, hem sınav anında uygulayacağım taktikler hem de kilo alma konusunda çok yardımcı oldu. Şuan sınavı kazandım, kilom artmaya başladı ve kendimi daha iyi hissediyorum diyebilirim. Kendi başınıza çözemediğiniz ve problem olarak gördüğünüz şeyleri kesinlikle bir uzmanla çözmelisiniz. Ve ben bu konuda kesinlikle Hülya Turan hanımefendi diyorum :)
     3 Beğeni    

 E.S. (Danışan)
 IP: 176.40.245.ZY

12-07-2019
 TavsiyeNo: 110581
Kızımın sorunlarından dolayı bir psikolog arayışına girdik. Eşime bir tanıdık tavsiye etmiş Hülya hanımı.6-7 aydır düzenli olarak terapi yapmaktayiz. Terapiden çıktığında kızım çok rahatlamış hissediyor kendini. Gelişimi olumlu yönde artik. Eski kaygılarımiz kalmadı Hülya hanim sayesinde. Yardimlariniz icin çok teşekkür ederim Hulya hanim. Baska sorunlarimiz oldugunda tereddüt etmeden gene Hulya hanıma götürürüm çocuğumu. Tecrübesi ile bize bir ışık oldu. Kızımın yüzünün güldüğünü görmek çok mutluluk verici. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Salih Çeker (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.214.223.LC

08-02-2019
 TavsiyeNo: 108207
Psikolog Hülya Turan hanımı uzun zamandır Bursa Yardımlaşma Derneğimiz vesilesiyle tanıyorum. Derneğimiz faaliyetlerine gönüllü olarak katkı sağlamaktadır. Gönlü hoş, dost canlısı, sorun çözmede profesyonel, işine gönülden bağlı, derneğimizin ihtiyaç sahibi ailelerinin ciddi sıkıntılı durumlarında, uyguladığı terapilerle çözüm bulmuş, kaç tane gencimizin bağımlılıktan kurtulmasına vesile olmuştur. Heyecan ve gayretine hayran olduğumuz bir kişidir kendisi.
     2 Beğeni    

 ülkü BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.115.ZJF

11-01-2019
 TavsiyeNo: 107781
Hülya hanımla hayatımızın en zor döneminde tanıştık.Küçük kızımı camdan severken gördüm kendisini. Güler yüzüyle girdi hayatımıza. Psikolog olduğunu sonrada öğrendim.Komşum günümüzde eşine az rastlanır nadir insandır diyebilirim.Sorunlarımızı bizden dinlerken hissettirmeden bana ve çocuklarıma terapi uygulamış. .Ben ve iki çocuğum dalının uzmanı mesleğini konuşturan dost canlısı olduğu kadar mesafesini koruyan komşum sayesinde çocuğum yeniden dünyaya geldik. Öz güven depoladı.Bana ve çocuklarıma. Hayatta başarımız arttı.Büyük kızım Fen Lisesi kazandı. Küçük kızım üstün başarılı bir şekilde sınıfı tamamladı.Ben ve iki kızım ailevi nedenlerden dolayı Bursa'dan Ankara'ya geldik. Yeni bir hayata emin adımlarla başladık.Bunları yaparken Hayatımızda iz bırakan baki dost nadir insan dalında uzman sayın Hülya TURAN... Tavsiye etmek ne demek kesinlikle gidin diyorum.
     2 Beğeni    

 Serap (Danışan)
 IP: 176.232.180.ZF

10-01-2019
 TavsiyeNo: 107769
Merhabalar, Eğer iyi bir Psikolog arıyorsanız o kişi Hülya Turan’dır. Ben uzman ararken yorumlara çok önem veririm çünkü tecrübe önemlidir, bu nedenle kendi tecrübemle yardımcı olmak isterim. Hülya Hanım ile tavsiye üzerine tanıştım. O sadece bir Psikolog değil bence bir melek. Benim ve çocuklarımın ne zaman ihtiyacı olsa destek ve akıl alırız. Benim melek benzetmem abartılı gelebilir ama çocuklarımda çok seviyorlar. Çünkü Hülya Hanım çok hanımefendi ve anaç bir yapıya sahip olduğu için sizi hemen kucaklıyor. Kendimizi çok rahat ifade edebiliyoruz, bizi anladığını biliyoruz, nedenleri o kadar güzel yakalıyor ki, çözümleri kolay ve uygulanabilir, kendinizi asla gergin hissetmiyorsunuz. Çocuklarım için ne zaman bir sorun yaşasalar “Hülya Teyze’ye mi gitsek acaba?” diyecek kadar yakın hissettikleri bir teyze. Bir süredir başka bir şehirde yaşamamıza rağmen desteğe ihtiyacımız olduğunda Bursa’ya gidip mutlaka Hülya Hanım’dan yardım alıyoruz. Umarım arayışınıza cevap olabilmişimdir.
     2 Beğeni    

 selime (Danışan)
 IP: 95.10.28.Z

08-01-2019
 TavsiyeNo: 107734
Geçen sene zor bir dönemden geçirdim bu yüzden destek almak istedim. Bir tanıdığımın önermesiyle randevu aldım. Randevu günüm gelmişti. Kliğine gittim . Ben gerçekten de Hülya Hanımı tanıdığım için çok memnun kaldım. Benimle çok iyi bir şekilde ilgilendi sadece benimle değil, orada birçok hastasıyla ilgilendi bunu gözlemledim. Bu yüzden hiç pişman olmadım. Çok başarılı bir doktor o yüzden işini severek yapıyor. Gitmek isteyenlere sonuna kadar öneriyorum. Yakın bir tanıdıklarıma da önerdim onlarda çok memnun kaldıklarını söylediler.Nasıl yardımı oldu diye ,sorarsanız benim sorunları çözmeme yardımcı oldu.Yani bir çeşit aynadır, o aynadaki yansımalara destek olurken içimde kullandığım güçlerin ve yeteneklerin farkına varmamı sağladı. Her zaman yanımda olduğunu hissettirdi. Bu yüzden de emeğinin karşılığını sonuna kadar hak ediyor. Onunla konuşmak bana çok iyi geldi. Karakteri çok güzel bir insan sıcak kanlı ve güler yüzlü keşke daha önce tanış saymışım. Hülya Hanımı çok seviyorum.İyi ki onu tanımışım.
     4 Beğeni    

 B. S. (Danışan)
 IP: 194.27.127.ZYL

08-01-2019
 TavsiyeNo: 107731
Psikoloğum Hülya Turan'la internetteki araştırmalar sonucunda tanıştım. Tanışalı nerdeyse bir yıl oldu. Kendimce sıkıntılı dönemler içerisindeydim ve asla kimseyle paylaşmaya veya anlatmaya falanda istekli değildim o dönemler Hülya hanımdan önce başka bi yere de gittim ailem vasıtasıyla ve gerçekten ne açılabildim ne de sıkıntım gitti. Ardından Hülya Turan'a yardım için başvurduk. Ağzımı bıçak açmıycağım o dönemde psikoloğum bana herkesten çok cana yakın geldi ve tüm sıkıntılarımı paylaştım. Nasıl oldu bilmiyorum ama Hülya hanımın konuşmasından etkilenmiycek kimseyi tanımıyorum. Çok şükür ki sıkıntılarım gitti o dönemki ama yine de bırakmadım ☺️ gerek sınav konularımda olsun sağlıklı bi insan için tavsiyeler olsun stresten kaygıdan kurtulmak için olsun vs. vs. Ona danışmadığım konu kalmadı ve hepsindende güzel sonuçlar aldım. Bazen hala düşünüyorum bi insan her konuda nasıl bu kadar bilgili olabilir diye. Tecrübe konuşuyo demek bu olsa gerek 🤗. Çalıştığı ortam ve insanlar da öyle. Şahsen benim için daha iyisini bulmak imkansız...
     5 Beğeni    

 Elif ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.239.D

23-11-2018
 TavsiyeNo: 106836
Sevgili psikolojik danışmanım HÜLYA TURAN dan internet üzerinde yaptığım araştırma sonucu tanıştık, kendisinden eşimle olan problemlerimize çözüm bulabilmek için danıștık. Çözüm sürecinde ve sonrasında iletisimimiz hep devam etti. Mutaassip olması özellikle bizim seçim kriterimizde etkili olmuştu, özel hayatımızı açtığımız bir insanın her ne kadar mesleği yol göstermek olsa da hayat görüşü de bize paralel olsun istemiştik. Seanslarda ve bunların dışında kalan zamanlarda hem bize verdiği ödevler hem önerdiği kitaplar bize çok yardımcı oldu ve evliliğimiz kurtuldu. Hic düşünmeden tavsiye ederim
     6 Beğeni    

 TUĞBA (Danışan)
 IP: 176.40.246.YF

07-11-2018
 TavsiyeNo: 106565
Tavsiye ediyorum sitesinden Psikolog ararken karşıma Hülya hanım çıktı ve ilk olarak tecrübeli olması,okuduğu okullar,çalıştığı kurumları inceleyip sonrasında yorumlarının çok iyi olması sebebiyle tercih ettim. İyi ki de tercih etmişim.Psikolog arayışında ki kriterim başarısının yanında kendimi yanında iyi hissettirecek ve tüm sıkıntılarımı sıkılmadan anlatabileceğim karakterde bir insan olmasıydı.Nitekim Hülya hanım çok doğal ve samimi bir insan olduğu için sorunlarımı çok güzel bir şekilde dinliyor.Anksetiye rahatsızlığımla nasıl başa çıkmam gerektiğine çok güzel bir şekilde örneklerle yardımcı oluyor.Şuan tedavimin başında olmamıza rağmen bana verdiği psikolojik destekle kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Klinik ortamı da gayet temiz ve güzel.Hülya hanımı güvenle tercih edebilirsiniz.
     5 Beğeni    

Selen KORKMAZ Fotoğraf  Psk.Selen KORKMAZ
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-04-2018
 TavsiyeNo: 103432
Değerli meslektaşım Hülya hanımı tanıma fırsatım olduğu için mutluyum. Mesleki hayatındaki başarısını örnek aldığım büyüğümdür kendisi. Çocuk ve ergen grupta zeka testleri ve gelişim tarama envanterleri uygulamaktadır. Bireysel terapi ve aile terapisinde oldukça deneyimlidir. Hizmet verdiği alanlarda gerekli tüm belge ve eğitimlere sahiptir. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum çünkü o deneyimleri ve bilgilerini hassas bir tartıda harmanlayıp insanların hayatına profesyonel dokunuşlar yapan başarılı bir psikolog...
     6 Beğeni    

 Özlem tSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.189.WF

23-02-2018
 TavsiyeNo: 102243
Hülya hanımı ben internette derdimi anlatabilecek bir psikolog ararken buldum bence isinde çok başarılı bir psikolog ayrıca çok cana yakın ve sevecen biri onun yanında kendimi çok rahat hissediyorum sanki yıllardır tanışıyoruz gibi. Depresyon ve obsesyon tedavisi için kendisiyle görüşüyorum ve gerçekten beni çok rahatlatıp yeni ufuklar açıyor kitaplar tavsiye ediyor nasıl başaçıkabileceğim konusunda bana yardım ediyor kendinize olan inacinizi artiriyor gerçekten atlatabileceğinize sizi inandırıyor ve ruh halini karamsarlıktan çıkarıp hayata daha güzel bakabilmenize yardımcı oluyor. Bu süreçte bana yardımcı olduğu için kendisine çok minnettarım eğer psikolog arayışındaysanız Hülya hanım çok doğru bir tercih olacaktir.
     7 Beğeni    

 Mihriban Öner (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.227.54.BW

08-12-2017
 TavsiyeNo: 100749
Merhaba psikolojik danışmanlık ve rehberlik okuyorum. Ödev gereği Hülya hanımla bir röportaj yaptık ve bana içtenlikle samimiyetiyle yardımcı oldu.Çok tecrübeli ve güler yüzlü biri rahatlıkla kendinizi açabileceğiniz,güveneceğiniz bir psikolog danışanlarına büyük katkıda bulucağına eminim.Hülya hanım ile yaptığınız görüşmelerde kendinizi daha iyi hissedecek ve farkındalıklarınızın artacağını size bir çok konuda katkı sağlayacağını düşünüyorum.Kendisi bir çok çalışma yapmış ve bu çalışmalar oldukça önemli çalışmalardır sizler için faydalı olacak çok iyi bir psikolog.Bu yüzden tercih etmenizi tavsiye ederim.Teşekkürler
     6 Beğeni    

 Derya Şenol (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.255.189.YY

09-03-2017
 TavsiyeNo: 95142
Hülya Hanımı yakın bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Hepinizin hayatında iyi ki tanımışım dediği insanlar vardır Hülya Hanım benim iyi ki tanımışım dedigim nadir kisilerden. Pozitif enerjisi kriz kontröl yöntemi profesyonelligiyle bir terapi de olmasaniz bile size mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Yaptığı tavsiyeler size kazandırdığı bakış açısıyla hayatınıza olumlu yönde etkisini görebilirsiniz. Yardım almak amacıyla gönül rahatlığıyla kapısını çalabilirsiniz elinden gelenin kat kat fazlasını yapacağından şüpheniz olmasın. Kendisi işinde oldukça profesyonel özel hayatında çok çok iyi hatta müthiş bir insandır. Hülya Hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Yasemin coşkun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.81.ZYB

08-03-2017
 TavsiyeNo: 95132
Hülya Hanım ile çok yakın arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendisi arkadaşımın annesi olmanın yanı sıra bizimde annemiz oldu. Hepimizin kendini kötü,boşlukta,yalnız vs hissettiği zamanları oluyodur elbette. Hülya teyze, böyle zamanlarda insanları sakinleştirip olaylara olumlu bakmaya yöneltebilen bi insan. İşini emeğiyle ve hakkıyla yaptığını düşünüyorum ve herkese tavsiye edebilirim. İnsanların dilinden bu kadar iyi anlayan biriyle daha henüz tanışmadım. İyi ki tanımışım kendisini önerdiği davranışlar da kitaplar da hayatıma güzel şeyler kattı. Çok seviyorum kendisini
     12 Beğeni    

 Zeynep acar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.107.YJL

06-02-2017
 TavsiyeNo: 94351
Merhabalar, ben Hülya hanımın kızıyım. Annem diye söylemiyorum hayatımda gördüğüm en güçlü, en iyi kalpli ve en pollyanna insandır. Hayata her ne olursa olsun her ne başına gelirse gelsin hep iyi tarafiyla bakmayı bilir, güçlü durmayı, herşeye ragmen pozitif bakabilmeyi bilir ve bizlere de boyle olmamız konusunda cok yardim eder. En kötü zamanlarimda, depresyona girdigimde , uzuldugumde yıkılma noktasina geldiğimde annemi düşünür ve onun boyle zamanlarda ne kadar güçlü , ayakta durduğu aklıma gelir ve kendimi toparlamaya dik durmaya çalışırım. Gerçekten annem diye demiyorum objektif olarak bakıyorum ve onu örnek aldığım, is başarısını, hırsını, caliskanligini, azmini, pozitif ve güleryuzlulugunu imrendiğim biri olarak görüyorum ve Hülya Turan'i herkese tavsiye ediyorum işinde yeni yetmelere taş çıkaracak kadar senelerin vermis oldugu bilgi ve birikimi olan, çok araştıran, cok okuyan, cok bilgili bir insandır. Seni seviyorum babuç Annem iyiki varsın iyiki benim annemsin.
     13 Beğeni    

 Sinem ve Rüya (Danışan)
 IP: 31.155.150.YWL

28-01-2017
 TavsiyeNo: 94122
Biri 9 diğeri 6 yaşlarında iki kızım var.9 yaşındaki kızımın alt ıslatma,6 yaşındakinin daha başka bi sorunlarımız vardı.Geceleri uyku deyince çığlık atan günün her saatinde sebepli ve sebepsiz yere sürekli ağlayan aldığımız hiçbir kıyafeti oyuncak vs. Beğenmeyen benim ve babasının sözünü dinlemeyen kızlardı.inanın hayat bize artık çok zor geliyordu. Ta ki hülya hanımı tanıyana kadar.Bir kaç seans çocuklarımla konuştu bazı testler yaptı.Anne olarak eksiklerimi tamamladı.O melek yüzü ve gülen gözleriyle ailemize neşe getirdi.Çocuklarımda hiç bir sorun kalmadı artık evde televizyon ve tabletlerin dediğini yapmıyoruz Hülya hanımın dediklerini yapıyoruz.Allah sizden razı olsun.İyi ki sizi tanımışım.Ayrıca özel eğitim alanında bilgiler paylaşmanız bizi çok mutlu etti.Çok psikolog gezdik PROBLEMİ sizde çözdük.Rabbim gülen yüzünüzü soldurmasın. Bir anne olarak HÜLYA TURAN'I herkese tavsiye ediyorum.Mutlaka sizin probleminizi de çözecek...Emeğinize yüreğinize sağlık saygılarımla...Eml.
     10 Beğeni    

 Yusuf TURAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.169.YYF

04-11-2016
 TavsiyeNo: 91693
Hülya Hanım gerçekten de mesleğine aşık ve bilgi birikimi çok yüksek bir psikologdur. Kendisinin mesleği ile ilgili bir çok eğitim ve konferansa katıldığını biliyorum. Kişisel gelişimi konusunda Dünyadaki bütün yenilikleri ve uygulamaları takip eder. Birçok TV programına katılarak bizleri mesleğiyle ilgili konularda aydınlatmaktadır. Kendisiyle konuşmak beni her zaman rahatlatmıştır. Eğer bir gün psikoloğa ihtiyacım olursa başvuracağım adres kendisidir. İyiki varsınız Hülya Hanım.
     9 Beğeni    

Nur GEZEK Fotoğraf  Psk.Nur GEZEK
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-01-2016
 TavsiyeNo: 85423
Hülya arkadaşım, mesleğinde son derece titiz ve insan ilişkilerinde duyarlı değerli bir meslektaşımdır. Kendisini uzun yıllardır tanıyorum. özellikle çocuk ve ergen terapisinde son derece başarılı buluyorum. Çocuklarla olan iletişimi ve çocuklara yönelik gelişim tarama, zaka testleri, dikkat konsantrasyon testleriyle değerlendirip terapi yaptığı alanlarda aldığı eğitimler onun bu başarısının bir kaç nedenidir. Bununla birlikte ailelere yönelik çalışmaları son derece başarılıdır. Bireysel terapilerde de danışanlarına destek olmaktadır, kendisini kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.
     9 Beğeni    

 melike aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.140.D

25-01-2014
 TavsiyeNo: 65872
3 çoçuk annesi olarak o kadar çok sorunlarla uğraştım. her yaşın değişik problemleri onların çözümleri konusunda bir telefon kadar yakındı ilgisinden alakasından çok memnun kaldım. çoçuklarımı pskolojilerini toparlarken bir yandan da biz anne baba olarak bizleride yönlendirmeside ayrıca incelikti.... 2numaramda tanımlanmamış epilepsi teshi onun davranışları okuldaki ilişkileri önerileri ayrıca ilgilenmesi. 1 numaram ergenlik çağında bir genç kız aynı zamanda sporcu pskolojisi onunla ilgili önerileri... herşey çok güzel gelişti. tekrar tekrar teşekkürir telefon uzaklığında...
     13 Beğeni    

 Ayhan ALTAŞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.250.YLZ

28-11-2013
 TavsiyeNo: 64364
Hülya hanımı uzun süredir tanımaktayım, bir dönem birlikte çalışma imkanı da buldum. Danışanları ile tüm içtenliği ile iletişim kurup onların sorunları çözme adına üstün çaba göstererek onların sorunlarını çözmeye yönelik gerekli her adımı atmaktadır. Mesleki anlamda almış olduğu eğitim ve yirmi küsür yıllık danışan deneyimi ile hastalarına ciddi katkı sağlamaktadır. Özellikle çocuklara yönelik yaptığı başarılı çalışmalara bizzat şahit oldum. Mesleki gelişimini her zaman güncel tutma adına sıklıkla eğitimlere katılarak kişisel gelişimini sürdürmektedir. Danışanlarına karşı sıcak kanlı yaklaşımı, sorunlara bilimsel yaklaşımı ve kısa sürede aldığı olumlu sonuçlarla Hülya hanımı Bursa ve çevre illerde ki tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

Hülya TURAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği , Psikologlar Derneği , Psikolojik Testler Derneği , Psikoterapi Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çözüm Psikolojik Danışmanlık ve Aile Danışmanlığı Merkezi
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Özay Apartmani No:18 Kat:2 Daire:6 (Hacı Osmanoğlu Yanı) Nilüfer
Bursa  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 692 34 11

Telefon 2 :
0(224) 224 51 10
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1967
(52 yaşında)
Doğum Yeri
İznik/Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1989
(30 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Hülya TURAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Fransızca ve İngilizce


Hülya TURAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hülya TURAN Mesleki Videolar Videoları
-15:55
Top