TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!



Hülya TURAN
Psikolog - Bursa
Hipnoterapist - Psikoteknik Uzmanı - Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Uzmanı - Evlilik Ve Aile Danışmanı

Hülya TURAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hülya TURAN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Hülya TURAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hülya TURAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

29
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar





Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, sorunlarınıza yardımcı olabilirim, çözümlerimle yanınızdayım. Sevgi ve saygılarımla.

Hülya TURAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Psikolojik ve zeka testleri ;
- WISC-R zeka testi , 7-16,
- Denver 0-6 yaş
- ACTE Gelişim Tarama Testi
- PORTAGE 0-6 yaş ailelere gelişim tarama programı
- ve diğer ölçekler
- Bender gestalt ,
- Benton görsel algı testleri ve diğer zeka testleri
- Luisa c,t,t, problem tarama
- Meslek seçimi envanteri
- Kaygı bozukluğu depresyon testleri ve diğer analitik testler
- Hipnoterapi (kaygı,korku,motivasyon,öz
güven,depresyon,kilo,alkol ve sigara tedavisi vb.)
- Aile ve evlilik terapisi (bu konuda seminerler verilir)
- Bireysel terapiler(depresyon panik atak kaygı bozukluğu vb.)
- Kilo alkol sigara vb. alışkanlıkları bıraktırma terapisi
- Özel öğrenme güçlüğü dikkat eksikliği tedavileri
- Sınav kaygısı
- Etkin aile iletişimi konusunda seminerler
- Psikoteknik değerlendirmeler
- İnsan kaynakları çalışmaları ve bu konularla ilgili seminerler.

Hülya TURAN'in Makaleleri Hülya TURAN Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
3 Makale
1 Yazı ve Döküman

Hülya TURAN Tavsiye Yazıları Hülya TURAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Derya Şenol (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.255.189.YY

09-03-2017
 TavsiyeNo: 95142
Hülya Hanımı yakın bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Hepinizin hayatında iyi ki tanımışım dediği insanlar vardır Hülya Hanım benim iyi ki tanımışım dedigim nadir kisilerden. Pozitif enerjisi kriz kontröl yöntemi profesyonelligiyle bir terapi de olmasaniz bile size mükemmel bir şekilde yardımcı olur. Yaptığı tavsiyeler size kazandırdığı bakış açısıyla hayatınıza olumlu yönde etkisini görebilirsiniz. Yardım almak amacıyla gönül rahatlığıyla kapısını çalabilirsiniz elinden gelenin kat kat fazlasını yapacağından şüpheniz olmasın. Kendisi işinde oldukça profesyonel özel hayatında çok çok iyi hatta müthiş bir insandır. Hülya Hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Yasemin coşkun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.81.ZYB

08-03-2017
 TavsiyeNo: 95132
Hülya Hanım ile çok yakın arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendisi arkadaşımın annesi olmanın yanı sıra bizimde annemiz oldu. Hepimizin kendini kötü,boşlukta,yalnız vs hissettiği zamanları oluyodur elbette. Hülya teyze, böyle zamanlarda insanları sakinleştirip olaylara olumlu bakmaya yöneltebilen bi insan. İşini emeğiyle ve hakkıyla yaptığını düşünüyorum ve herkese tavsiye edebilirim. İnsanların dilinden bu kadar iyi anlayan biriyle daha henüz tanışmadım. İyi ki tanımışım kendisini önerdiği davranışlar da kitaplar da hayatıma güzel şeyler kattı. Çok seviyorum kendisini
     4 Beğeni    

 Zeynep acar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.107.YJL

06-02-2017
 TavsiyeNo: 94351
Merhabalar, ben Hülya hanımın kızıyım. Annem diye söylemiyorum hayatımda gördüğüm en güçlü, en iyi kalpli ve en pollyanna insandır. Hayata her ne olursa olsun her ne başına gelirse gelsin hep iyi tarafiyla bakmayı bilir, güçlü durmayı, herşeye ragmen pozitif bakabilmeyi bilir ve bizlere de boyle olmamız konusunda cok yardim eder. En kötü zamanlarimda, depresyona girdigimde , uzuldugumde yıkılma noktasina geldiğimde annemi düşünür ve onun boyle zamanlarda ne kadar güçlü , ayakta durduğu aklıma gelir ve kendimi toparlamaya dik durmaya çalışırım. Gerçekten annem diye demiyorum objektif olarak bakıyorum ve onu örnek aldığım, is başarısını, hırsını, caliskanligini, azmini, pozitif ve güleryuzlulugunu imrendiğim biri olarak görüyorum ve Hülya Turan'i herkese tavsiye ediyorum işinde yeni yetmelere taş çıkaracak kadar senelerin vermis oldugu bilgi ve birikimi olan, çok araştıran, cok okuyan, cok bilgili bir insandır. Seni seviyorum babuç Annem iyiki varsın iyiki benim annemsin.
     3 Beğeni    

 Sinem ve Rüya (Danışan)
 IP: 31.155.150.YWL

28-01-2017
 TavsiyeNo: 94122
Biri 9 diğeri 6 yaşlarında iki kızım var.9 yaşındaki kızımın alt ıslatma,6 yaşındakinin daha başka bi sorunlarımız vardı.Geceleri uyku deyince çığlık atan günün her saatinde sebepli ve sebepsiz yere sürekli ağlayan aldığımız hiçbir kıyafeti oyuncak vs. Beğenmeyen benim ve babasının sözünü dinlemeyen kızlardı.inanın hayat bize artık çok zor geliyordu. Ta ki hülya hanımı tanıyana kadar.Bir kaç seans çocuklarımla konuştu bazı testler yaptı.Anne olarak eksiklerimi tamamladı.O melek yüzü ve gülen gözleriyle ailemize neşe getirdi.Çocuklarımda hiç bir sorun kalmadı artık evde televizyon ve tabletlerin dediğini yapmıyoruz Hülya hanımın dediklerini yapıyoruz.Allah sizden razı olsun.İyi ki sizi tanımışım.Ayrıca özel eğitim alanında bilgiler paylaşmanız bizi çok mutlu etti.Çok psikolog gezdik PROBLEMİ sizde çözdük.Rabbim gülen yüzünüzü soldurmasın. Bir anne olarak HÜLYA TURAN'I herkese tavsiye ediyorum.Mutlaka sizin probleminizi de çözecek...Emeğinize yüreğinize sağlık saygılarımla...Eml.
     2 Beğeni    

 Yusuf TURAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.169.YYF

04-11-2016
 TavsiyeNo: 91693
Hülya Hanım gerçekten de mesleğine aşık ve bilgi birikimi çok yüksek bir psikologdur. Kendisinin mesleği ile ilgili bir çok eğitim ve konferansa katıldığını biliyorum. Kişisel gelişimi konusunda Dünyadaki bütün yenilikleri ve uygulamaları takip eder. Birçok TV programına katılarak bizleri mesleğiyle ilgili konularda aydınlatmaktadır. Kendisiyle konuşmak beni her zaman rahatlatmıştır. Eğer bir gün psikoloğa ihtiyacım olursa başvuracağım adres kendisidir. İyiki varsınız Hülya Hanım.
     1 Beğeni    

Nur GEZEK Fotoğraf  Psk.Nur GEZEK
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

30-01-2016
 TavsiyeNo: 85423
Hülya arkadaşım, mesleğinde son derece titiz ve insan ilişkilerinde duyarlı değerli bir meslektaşımdır. Kendisini uzun yıllardır tanıyorum. özellikle çocuk ve ergen terapisinde son derece başarılı buluyorum. Çocuklarla olan iletişimi ve çocuklara yönelik gelişim tarama, zaka testleri, dikkat konsantrasyon testleriyle değerlendirip terapi yaptığı alanlarda aldığı eğitimler onun bu başarısının bir kaç nedenidir. Bununla birlikte ailelere yönelik çalışmaları son derece başarılıdır. Bireysel terapilerde de danışanlarına destek olmaktadır, kendisini kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    

 melike aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.172.140.D

25-01-2014
 TavsiyeNo: 65872
3 çoçuk annesi olarak o kadar çok sorunlarla uğraştım. her yaşın değişik problemleri onların çözümleri konusunda bir telefon kadar yakındı ilgisinden alakasından çok memnun kaldım. çoçuklarımı pskolojilerini toparlarken bir yandan da biz anne baba olarak bizleride yönlendirmeside ayrıca incelikti.... 2numaramda tanımlanmamış epilepsi teshi onun davranışları okuldaki ilişkileri önerileri ayrıca ilgilenmesi. 1 numaram ergenlik çağında bir genç kız aynı zamanda sporcu pskolojisi onunla ilgili önerileri... herşey çok güzel gelişti. tekrar tekrar teşekkürir telefon uzaklığında...
     5 Beğeni    

 Ayhan ALTAŞ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.250.YLZ

28-11-2013
 TavsiyeNo: 64364
Hülya hanımı uzun süredir tanımaktayım, bir dönem birlikte çalışma imkanı da buldum. Danışanları ile tüm içtenliği ile iletişim kurup onların sorunları çözme adına üstün çaba göstererek onların sorunlarını çözmeye yönelik gerekli her adımı atmaktadır. Mesleki anlamda almış olduğu eğitim ve yirmi küsür yıllık danışan deneyimi ile hastalarına ciddi katkı sağlamaktadır. Özellikle çocuklara yönelik yaptığı başarılı çalışmalara bizzat şahit oldum. Mesleki gelişimini her zaman güncel tutma adına sıklıkla eğitimlere katılarak kişisel gelişimini sürdürmektedir. Danışanlarına karşı sıcak kanlı yaklaşımı, sorunlara bilimsel yaklaşımı ve kısa sürede aldığı olumlu sonuçlarla Hülya hanımı Bursa ve çevre illerde ki tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Hülya TURAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
1967 Bursa-İznik doğumluyum.İlkokul, ortaokul ve liseyi İznik’te okudum. Orta okulu okul birinciliği ile liseyi de iftihar derecesiyle bitirdim. Aynı zamanda ilkokuldan beri süregelen müzik çalışmalarım oldu. Lise döneminde Türkiye korolar arası yarışmada dereceye girdik. Müziğin ruhuma verdiği huzur, insanlara olan sevgim, ilgim, onların sırdaşı olmam, dinleyici ve empatik yönüm ve ilkokul çağından itibaren ‘’ilaç vermeyeceğim ama çevremi, hastalarımı dinleyip yardım edeceğim’’ tabirim beni Klinik Psikolojiye doğru yönlendirdi.
1984 senesinde İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım ve 75 ortalama ile bölümümü bitirdim. Üniversite dönemimde aynı zamanda müzik çalışmalarımı devam ettirdim. İstanbul Universitesi korosuna seçildim ve konservatuar hocalarından dersler aldım. Cerrahpaşa tıp fakültesinde, Çapa tıp fakültesinde, Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde ve Uludağ Üniversitesi Psikiatri kliniklerinde stajlarım oldu. Çapa tıp fakültesi halk sağlığı bölümündeki tezim vasıtası ile Ali Osman Sönmez ve Özdilek tekstil fabrikalarında 300 işçiye kornel, index, benton ve işitme testleri uyguladım. Bu çalışma sonunda ‘gürültünün’ işçilere ve işverenine etkisini ortaya çıkarmış oldum. Bu sayede fabrikalarda koruyucu önemler alındı ve işçilerin ruhsağlığının önemi bir kez daha vurgulanmış oldu.
Çeşitli anaokulu ve rehabilitasyon merkezlerinde müdirelik, özel hastanelerde ve tıp merkezlerinde klinik psikolog olarak mesleğimi devam ettirdim. Bazı gazete ve dergilerde makalelerim yayınlandı ve çeşitli radyo programlarına katılma imkanım oldu.
Ördekli kültür merkezi, Mimarlar ve Mühendisler Odası, MÜSİAD, Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği’nde aile ve evlilik eğitimi seminerleri sundum.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği , Psikologlar Derneği , Psikolojik Testler Derneği , Psikoterapi Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çözüm Psikolojik Danışmanlık ve Aile Danışmanlığı Merkezi
Altıparmak Cd. Stad İş Hanı Kat:6 No:15 (Garanti Bankası Üstü)
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(533) 692 34 11

Telefon 2 :
(224) 224 51 10
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1967
(50 yaşında)
Doğum Yeri
İznik/Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1989
(28 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
Fransızca ve İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Hülya TURAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Hülya TURAN Mesleki Videolar Videolar
-

Hülya TURAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
bursa psikolog, psikolog bursa, psikiyatrist bursa, bursa çocuk psikologu, bursa zeka testi, depresyon bursa, panik atak bursa, aile terapisti bursa, bursa aile terapisti, uzman psikolog bursa, bursa hipnoz, hipnoz tedavisi bursa, okb bursa, kişilik bozuklukları burs, vajinismus bursa, cinsel terapi bursa, sigarayı bırakma bursa, kilo verme bursa, ergen psikolojisi bursa, cocuk psikoloğu bursa, çift terapisi, bursa aile terapisi, bursadaki psikologlar

07:34
Top