2007'den Bugüne 82,332 Tavsiye, 26,075 Uzman ve 18,275 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Feyyaz ENGİN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Feyyaz ENGİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Feyyaz ENGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Feyyaz ENGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hülya TURANPsk.Hülya TURAN
Hülya Hanım ile bir dönem aynı yerde çalışma imkanım oldu. Gerek tecrübesi gerek bilgi birikimi ile alanında harika bir psikolog. Güleryüzlü, öğrenmey...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikoterapi hayatınızın kontrolünü elinize almayı ve karşınıza çıkabilecek zorluklarla etkin bir şekilde mücadele etmeyi öğretir. Beyin Psikoloji ailesi olarak; bireylerin gelişime ve ilerlemeye her zaman açık olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Etik ilkelere bağlı kalarak, danışanlarımızın en üst düzeyde fayda sağlamasını amaçlıyoruz. Deneyimli uzman psikologlarımız ile yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden bir anlayışla çocuk, ergen, yetişkin ve ailelere hizmet sağlamaktayız.

Feyyaz ENGİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sosyal Fobi
Takıntılar
Yeme Bozuklukları
Motivasyonel Psikoterapi Teknikleri
Aile ve Çift Terapisi
Panik Atak
Dikkat Eksikliği
Özel Öğrenme Güçlüğü

Feyyaz ENGİN'in Makaleleri Feyyaz ENGİN'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Feyyaz ENGİN Özgeçmiş CV Psk.Feyyaz ENGİN'in Özgeçmişi
Feyyaz Engin, liseyi Bursa'da bitirmiştir. Burslu olarak girdiği Girne Amerikan Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden “Alkol Bağımlılığının Üniversite Öğrencilerinin Öfke Kontrol Düzeylerine Etkisi” konulu tez çalışması ile mezun olmuştur.

Lisans döneminde rehabilitasyon merkezleri ve hastanelerde staj yapmış; sosyal sorumluluk projelerine, seminerlere ve konferanslara katılmıştır. Lisans eğitiminin ardından Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını 3.93 ortalama ile onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Pedagojik Formasyon programını başarıyla tamamlamıştır. İstanbul, Kocaeli ve Samsun’da Psikolojik Danışmanlık Merkezleri ve Rehabilitasyon Merkezleri gibi çeşitli alanlarda çalışmıştır.

Ankara'da Genç Kızılay İletişim biriminde görev almış, çocuk ve mülteci alanlarında çeşitli faaliyetler gerçekleştirmiştir.

Katıldığı Eğitimler...[Devamı...]

Feyyaz ENGİN Tavsiye Yazıları Feyyaz ENGİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 BS (Danışan)
 IP: 178.245.74.YC

07-12-2019
 TavsiyeNo: 112621
Son yıllarda işle ilgili olan sıkıntılar beni stresli ve kızgın biri yaptı daha çok kariyerimle ilgili bir geçiş sürecinde olduğum ve psikolojim çok iyi gitmediği için bir psikolog ile görüşmeye karar verdim. Feyyaz Beyi tesadüfen buldum. Tercih ettiğim için memnunum. Birlikte bir yol haritası çıkardık. Simdi daha net planlarla önümü görebiliyorum Açıkçası İlk zamanlarda memnun değildim terapinin işe yarayıp yaramadığı konusunda şüphelerim vardı ama şu an gerçekten memnunum. Terapi almaya devam edeceğim.
     Beğenin    

Hülya TURAN Fotoğraf  Psk.Hülya TURAN
Bursa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-12-2019
 TavsiyeNo: 112613
Değerli meslektaşım Feyyazla ortak çalişmalarimiz olmuştur. Sakin, güvenilir, huzur veren duruşu ile benim ve çevresindeki herkesin takdirini kazanmıştır. Aldığı eğitimlerle ve bu eğitimleri kendi bilgi ve donanımı ile harmanlayarak hem bizlere hemde danışmanlarına ışık olmuştur. Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alması ne kadar ince ruhlu biri olduğunu bizlere gösteriyor. Azimli, çalışkan, dürüst yapısıyla ilerde çok güzel başarılara, mutluluklara imza atacağına inanıyorum ve saygıdeğer tüm danışanlarımıza tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 A.E (Danışan)
 IP: 46.196.198.YYY

29-10-2019
 TavsiyeNo: 112052
Feyyaz Bey'e öfke problemim ile ilgili gitmiştim. Kendisine internet sitesinden ulaştım. Kliniklerinde 2 psikolog olarak çalışıyorlar. Bir de Aylin Hanım var. Seanslarımız başlayalı yaklaşık 1.5 ay oldu ama bu süre içerisinde kendimdeki ilerlemeyi görebiliyorum. Kendisi bilgili, işinde uzman ,sabırlı ve güleryüzlü birisi. Seanslarımız devam ediyor .Klinik ulaşımı çok kolay bir yerde Özlüce metrosunda indikten sonra birkaç dakikada ofise ulaşabiliyorsunuz. Özellikle benim gibi çalışanlar için zamandan kayıp olmaması açısından çok iyi. Klinik temiz, ferah ce çalışanlar güleryüzlü .
     1 Beğeni    

Feyyaz ENGİN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Nöroplastisite, Sinirbilim, Nöropsikoloji


Feyyaz ENGİN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Kızılay
Yeşilay


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Beyin Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Altınşehir Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı Taşyakan Sitesi C Blok Daire2
Bursa

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(546) 407 00 16  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Girne Amerikan Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-

Feyyaz ENGİN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce almanca B1


Feyyaz ENGİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Feyyaz ENGİN Mesleki Videolar Videoları
-

bursaosikolog, aile danışmanlığı, psikolog, psikoterapist, bursa psikologlar, bursa terapi, aile terapisi, psikoterapist bursa, bursa iyi psikolog, bursada psikolog, bursa depresyon, çift terapisi, bursa psikoloji, psikologlar bursa, terapi bursada, bursa panik ataklar, dikkat eksikliği, panik atak, yeme bozukluğu, yeme psikolojisi, bursa aile terapisi, travma bursa, depresyon, takıntı, takıntılar, psikolog bursa, travmalar bursa, takıntılarım, obsesif bursa, bursa panik atak, psikolog nilüfer, bilinçaltı bursa, bursa takıntılar, bursa uygun fiyatlı, bursa tedavi, psikolog özlüce, kişilik analizi, bursa depresyon tedavi, bursa çocuklar, çocuk atölyeleri, bursa çocuk, çocuk psikolog, bilişsel davranışçı terap, duygu odaklı terapi, duygular psikolog, depresyon tedavi, bursa çocuk psikologu, yeme bozuklukları, gece yeme bozukluğu, tıkanırcasına yeme


20:24
Top