2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İrem KONAKÇI YENİCE
Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı - İstanbul

İrem KONAKÇI YENİCE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İrem KONAKÇI YENİCE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

115
(%97.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İrem KONAKÇI YENİCE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar İrem KONAKÇI YENİCE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
İrem KONAKÇI YENİCE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Florence Nightingale Ataşehir Hastanesi
Işıklar Cad. No:35 Ataşehir
İstanbul
(Hastane)
Adres 2:
Muayehane
Elmalı Sok No: 4 Ataşehir - İstanbul ( Beyaz Fırın Arkası)
Telefon 1 :
(Muayenehane)
Telefon 2 :
(Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Tıp Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları/ Psikoloji (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İrem KONAKÇI YENİCE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Derya Özer
20.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55620
İrem Konakçı ile çalıştığım özel anaokulundaki konuşma problemi yaşayan bir çocuğumuz sayesinde tanıştım. Güleryüzü, bilgisi ve profesyonel yönlendirmesiyle hem aileyi hem de okul olarak bizi son derece doğru yönlendirdi. Çocuklarla olan cana yakın içten iletişimi ile çocukların gönlünü çok rahat kazanan ve çocukların doğal bir ortamda kendilerini daha iyi hissetmeleri sağlayan tavrıyla hepimizden tam puan alan İrem Konakçı'yı her yönüyle tavsiye ediyorum. Tüm sorularımıza sabırla verdiği yanıtlar ve bizi bekleyen yolu iç rahatlatıcı şekilde tarifi için tekrar çok teşekkür ederiz.
     5 Beğeni    
Mete
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55511
İrem KONAKÇI ile yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İşitme sorunuma çare aramak üzere randevu almıştım. Önyargıyla gittim görüşmeye, genç olmasının "bilgi" eksikliğine neden olacağını düşünüyordum. Şimdi bunu itiraf ediyorum. Ya nıl mı şım.. Güleryüzü ve konuya olan hakimiyeti ilk göze çarpanlar. İrem Konakçı; Kendini seven,kendisi ve çevresi ile uzlaşabilen,iletişimde güçlü,empati kurabilen adeta dünyaya başkasının yüreğinin penceresinden bakabilen,yaralarınıza merhem olabilen ayrıca güleryüzlüğü ve sıcaklığıyla size yaklaşan bir dost. Teşekkürler hocam. Başarı dolu yıllar var önünüzde. Her tanıdığıma sizden bahsediyorum. Artık burada da bir eviniz oldu, bilesiniz.. İyi çalışmalar dilerim.
     3 Beğeni    
Melike Toros
27.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36865
Sevgili İrem Konakçı ile Gazi Üniversitesi KBB Anabilim Dalı Odyoloji Bilim Dalı Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları alanında aynı dönem yapmış olduğumuz klinik uygulamalar ve uzmanlık çalışmaları aşamasından tanışmaktayız. Kendisinin, odyoloji bilim dalı çerçevesinde mesleki ilgi ve çalışma alanları ses ve konuşma bozuklukları olup uzmanlığını almadan önce de bu alanlarda başarılı sonuçlar elde etmiştir. Aynı zamanda psikoloji lisans eğitimi dolayısıyla da özellikle pediatrik grupta istirarlı çalışmalarını sürdürmektedir. Hasta takibindeki özenli yaklaşımları, etik ilkeler doğrultusunda kurduğu danışman-danışan ilişkisi, grup ya da takım çalışmaları içerisindeki motive edici yönü ve sosyal ilişkilerdeki yüksek ikna gücü İrem Hanım ile çalışmak için tercih edilebilecek nedenler arasındadır. Kendisine daha nice başarı dolu çalışmalar ve bunların meyvesini alacağı yıllar diliyorum. . .
     8 Beğeni    
Psk.Ferihan YANCI
16.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36606
Psikolog İrem KONAKÇI ile üniversite yıllarından bu yana tanışıklığımız bulunmaktadır. Kendisi özellikle işitme engeli olan çocuklar, odyoloji ve işitme/konuşma terapisi alanında uzun zamandır emek harcamaktadır. İl dışından da Ankara dan da bu alanda eğitim ve tedaviye ihtiyaç duyanların İrem hanıma çekinmeden ulaşmasını tavsiye ederim. Sertifikalarla değil, bu işin asıl uzmanları tarafından yıllarca aldığı eğitim ve yöntemlerle diplomalı hizmet sunmaktadır.
     4 Beğeni    
Canan Ceylan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36454
Merhabalar, ben işitme engelliler öğretmeniyim İrem hanımla daha önce çalıştığım bir kurum aracılığıyla tanıştım kısa bir süre beraber çalışabildik daha sonra ise sürekli yardım ve destek aldığım uzman bir isim oldu . Beraber çalıştığımız dönemde ve sonrasında İrem hanıma yönlendirdiğim dil ve konuşma problemi olan (kekeme , fonolojik, fonotik... ) her öğrencideki değişimleri ve ilerlemeyi içim rahat bir şekilde takip ettim.bunun dışında işitme engelliler öğretmeni olarak; işitme engeli , kulak sağlığı , testler , cihazlar , implant ,cihazlanmadan önceki ve sonrası eğitim alanında merak ettiğim her sorunun tatmin edici yanıtlarını kendisinden alabildim. Samimi , sevecen hali güler yüzüyle yanında kendimi çok rahat hissedebildiğim profesyonel bir isim kendisine çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36086
Öncelikle herkese merhabalar. İrem Hocam'la 1.5 yıl süren bir tedavi sürecimizi tamamlamış bulunmaktayız. Çok uzun bir süredir devam eden rahatsızlığıma sabırlı ve özverili bir koçlukla devam ettiği için buradan ona çok ama çok teşekkürederim. Daha önce sorunumla ilgili olarak ümitsizliğe kapıldığım çok an olmuştu. Fakat kendisinin yönlendirmeleri sayesinde bunun üstesinden gelmeyi başardım. Konuşma bozuklukları konusundaki deneyim ve tecrübeleri sayesinde izlememiz gereken yol haritasını çok iyi oluşturarak tedavimi gerçekleştirmemizi sağladı. Daha önceden göründüğüm doktorların teşhislerinden ve tedavilerden bir sonuç alamamıştık. Bunun sebebi herzaman hastadan kaynaklandığına inandırmışlardı beni. Fakat şimdi anlıyorum ki bilinçli yapılmayan bir teşhisin ve tedavi sürecinin hiçbir anlamı olmuyormuş. Bu konuda tam anlamıyla güvendiğim bir doktordur kendisi. Tekrar teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
Betül Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35319
Okul öncesi dönemdeki çocuklarla çalışıyorum. İrem Hanımdan dil ve konuşma sorunu olan çocuklarımızla çalışırken okulda neler yapabileceğimiz ve bu çocukların ailelerine verilecek danışmanlıklar konusunda destek aldım. Anne babaların en doğru şekilde bilgilendirilmesi ve çocukların yaşadıkları güçlükleri hızla aşmaları için gösterdiği çabalar sayesinde okulumuzda geç konuşma, kekemelik ve ses bozuklukları gibi sorunlardan müzdarip pek çok öğrencimizin problemleri çözüldü. Kişisel olarak da konuşmamın akıcılığındaki bozulmaların temelindeki psikolojik nedenleri çalıştık ve yıllardır pek çok teknik denenmesine rağmen çözemediğim bu sorundan kurtulmuş oldum. İrem Hanım a buradan çok teşekkür ediyorum. Konuşma sorunu için bir çok yöntemi denemesine rağmen çözüm bulamayan kişilere umutsuzluğa kapılmamalarını ve İrem Hanım gibi samimi, çözüm odaklı ve cesaretlendirici bir uzmanla yola devam etmelerini öneriyorum.
     19 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Florence Nightingale Ataşehir Hastanesi
Işıklar Cad. No:35 Ataşehir
İstanbul
(Hastane)
Adres 2:
Muayehane
Elmalı Sok No: 4 Ataşehir - İstanbul ( Beyaz Fırın Arkası)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 576 66 77
(Muayenehane)
Telefon 2 :
444 25 74
(Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Tıp Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları/ Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2005
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

İrem KONAKÇI YENİCE Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İrem KONAKÇI YENİCE Mesleki Videolar Videoları
-
kekemelik, istanbul, konuşma bozukluğu, odyoloji, ses bozukluğu, ses hastalıkları, odyolog, çocuk terapi, harf bozukluğu, artikülasyon, konuşma terapisi, ses terapisi, odyoloji uzmanı, nodül, ses kısıklığı, ses teli, vokal nodül, harf söyleyememe, dil ve konuşma, lisan bozukluğu, gecikmiş konuşma, çocuk konuşma, mutasyonel falsetto, konuşma terapisti, kekemeliğin tedavisi, konuşma gecikmesi, kekemelik terapisi, kekemelik istanbul, konuşma terapisi istanbul, kekemelik uzman, konuşma terapisi anadolu, konuşma terapisi kadıköy, konuşma terapisi ataşehir, konuşma terapisti ataşehi, konuşma terapisti anadolu, konuşma terapisti kadıköy, konuşma terapisi pendik, bera testi istanbul, abr testi istanbul, bebek işitme, bera istanbul, abr yapılan hastane, bera yapılan hastane, bera yapılan hastane ist, bera testi anadolu, abr testi anadolu, lax vox terapi, abr testi kadıköy, bera testi ataşehir, bozuk konuşma

16:13
Top