2007'den Bugüne 81,681 Tavsiye, 25,938 Uzman ve 18,151 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sibel TOY
Psikolojik Danışman - Gaziantep
Bireysel Terapi,Ergen ve Çocuk Terapisi,Cinsel Terapi,Aile ve Çift Terapisi,Psikoterapist

Sibel TOY Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sibel TOY

Şehir

Gaziantep

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Sibel TOY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sibel TOY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sibel TOY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sibel TOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ayşe ERENLERPsk.Dnş.Ayşe ERENLER
Ayşe hanım ile bütüncül terapi eğitiminden tanışıyoruz. Tam üç koca yıl oldu. Ayşe hanım efendiliği ile dikkatimi çekti ve eğitim boyunca psikolojiye ...
Psk.Dnş.Mehmet Emin ZEYBEK
Mehmet emin zeybek ile 15. Bütüncül Terapi eğitimde tanıştık. Mehmet emin Çalışkan bir arkadaş. Empatik yaklaşımı ile diğer insanlara faydalı olacağın...
Semra TANASPsk.Dnş.Semra TANAS
Meslektaşım Semra Tanas ile psikoterapi enstitüsünde bütüncül psikoterapi eğitimde tanıştık. Semra Tanas işine özverili bir yaklaşımla bakmaktadır. Gü...
Selime GENÇAL YAZICIUzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI
Selime Gencal Yazıcı ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Selime iç görüşünün yüksekliği, vakalara yaklaşım tarzı ile terapi konusunda Oldukç...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yanlız değilsiniz 😊

Sibel TOY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Çocuk ve Ergen Terapisi
Çocuklarda Görülen Duygu ve Davranış Problemleri
(alt ıslatma,çekingenlik,tırnak yeme,öfke kontrolü vb)
Oyun terapisi , Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Özel Öğrenme Güçlüğü (disleksi)
Zeka,Dikkat ve Gelişim Testleri, CAS Testi,WISC R Testi
Çocuk ve Ergenlerde Sınav Kaygısı
Ergenlerde Görülen Duygu ve Davranış Problemleri

* Çift Terapisi
Evlilikte Yaşanan Duygusal Problemler
Evlilikte Yaşanan İletişim Problemleri
Aldatma & Aldatılma & Affetme
Terkedilme Korkuları, Yakın İlişki Sorunları
İlişkide Sözel Şiddet, İlişkide Fiziksel Şiddet
Reddedilme Korkusu, İlişkide Boğulma-Bunalma
Evlilik Öncesi Çift Danışmanlığı
Ayrılık ve Ayrılığın Getirdiği Duygusal Etkiler

* Cinsel Terapi
Vajinusmus, Cinsel İsteksizlik,Ağrılı Cinsel Birliktelik
* Bireysel Terapi
Depresyon...[Devamı...]

Sibel TOY Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Sibel TOY'un Özgeçmişi
1976 Karaman doğumluyum.Evli ve iki çocuk annesiyim.1997 Selçuk üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Daha sonra yüksek lisansımı Gaziantep Üniv Eğitim Bilimleri Bölümünde tamamladım. İkinci yüksek lisansımı Yakın Doğu Üniversitesinde Klinik psikoloji alanında yapmaktayım. Psikolojik Danışman olarak görev yapıyorum.Alanıma dair sürekli kendimi yenilemekte ve yeni eğitimlere katılmaktayım.

BİTEN EĞİTİMLER
•Bütüncül Psikoterapi Eğitimi-PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ-TAHİR ÖZAKKAŞ)

TAMAMLANAN EĞİTİMLER
•Bütüncül Psikoterapi Eğitimi- Teori (288 Saat) (PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ-TAHİR ÖZAKKAŞ)
•Oyun terapisi eğitimi
•Evlilik & Çift & Cinsel Terapi Eğitimi (CİTEB)
•Aile Danışmanlığı Eğitimi ( MEB Onaylı )
•
•Hipnoterapi Eğitimi
•Uygulanabilen Zeka, Dikkat, Gelişim Testleri:
• CAS (Cognitive Assessment System) (İstanbul Üniversitesi)...[Devamı...]

Sibel TOY Tavsiye Yazıları Sibel TOY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Selime GENÇAL YAZICI Fotoğraf  Uzm.Psk.Selime GENÇAL YAZICI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-02-2019
 TavsiyeNo: 108443
Sibel Toy ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştım. Sibel Hanım kendini geliştirmeyi seven, mesleğini hakkıyla yapan bir meslektaşımdır. insanları tarafsız ve yargılamadan kapsayan tavrı, insanlarla iletişimini kolaylaştırmaktadır. olayları yorumlaması, kavraması, farklı bir bakış açısı sunması mesleğinde uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu bir tecrübe diye düşünmekteyim. güvenilir bir terapist arayışı içine olanlara gönül rahatlığıyla kendisini önerebilirim.
     1 Beğeni    

Ayşe ERENLER Fotoğraf  Psk.Dnş.Ayşe ERENLER
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-02-2019
 TavsiyeNo: 108161
Sibel hanımla Bütüncül Terapi eğitiminde tanıştım, mesleki tecrübesi bitmeyen enerjisi, sıcak samimi ve içtenliğiyle ön plana çıktığını fark ettim. Her fırsatta tecrübelerinden istifade etme fırsatı buldum. Özellikle çocuk testlerinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum bu konudaki bilgilerinden fazlasıyla yarar gördüğümü söyleyebilirim. Sibel hanımda dikkatimi çeken en önemli özelliklerden biride ihtiyaç duyduğunuzda hemen ulaşabilirsiniz. Bütün samimiyeti ve içtenliğiyle ihtiyacınızı hissedecek ve yardımcı olmaya çalışacağına eminim. Sibel hanımın çift terapisinde ve aile terapilerin de de çok başarılı olduğunu belirtmemde fayda var. Sibel hanıma ruhsal sorunlarınız için tereddüt etmeden başvurabilirsiniz. Sibel hanımı başarılı bir meslektaşım olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Yasemin COŞGUN Fotoğraf  Psk.Dnş.Yasemin COŞGUN
Konya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-10-2018
 TavsiyeNo: 106248
merhaba Sibel Hanım ile birlikte aldığımız Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştım. Sibel hanım uzun yıllardır danışan gören ve tecrübeli bir mesleki kimliğe sahiptir. sıcak samimi tavırları ile danışanlarını kapsayan kucaklayan destekleyen bir yaklaşım içinde olduğuna inanıyorum. mesleki açıdan kendini geliştirmek için bir sürü eğitim almış ve hala almaya devam etmektedir. çocuk ergen yetişkinlerin bireysel terapisinde, çift ve cinsel terapide Sibel Hanımdan faydalanabilirsiniz.
     1 Beğeni    

Semra TANAS Fotoğraf  Psk.Dnş.Semra TANAS
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102054
Sibel Hanımla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştım..terapilere yıllarını vermiş olan Sibel Hanımla tanışmış olmaktan dolayı mutluyum..Kendisinin terapiye dair geniş bilgi ve vaka bilgisi bulunmakta..yıllarını iyi bir terapist olmak için harcayan Sibel Hanım hala eğitim almaya devam ederek sürekli yeni ve güncel bilgileri takip ettiğini göstermektedir..Sibel Hanımla tanıştığınızda güler yüzlülüğü samimiyeti ve sıcak kanlılığı size de olumlu olarak yansıyacaktır..Sibel Hanımı Gaziantep'te terapi almak isteyen herkese içtenlikle tavsiye edebilirim...
     2 Beğeni    

 A.A. (Danışan)
 IP: 212.252.118.YCF

10-02-2018
 TavsiyeNo: 101983
Sibel Hanımla üç yıl önce zor bir süreçten geçerken tanıştım. Ağır sağlık sorunları yaşıyor ve duygusal olarak ciddi anlamda çöküşteydim. Samimiyeti ve içtenliği sayesinde sorunlarımı açmaktan çekinmedim. O zor süreci atlatmak bir yana, kendimle ilgili sorunları ve yaşadığım olumsuzlukları yardımlarıyla aşmayı öğrendim. Bu sayede daha güçlü ve gerçekçi bir birey olduğumu hissediyorum. Kendisiyle tanıştığıma gerçekten çok mutluyum, görüşmeye devam ediyorum ve deteğe ihtiyacı olan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Hülya K. (Danışan)
 IP: 46.221.235.YLZ

09-02-2018
 TavsiyeNo: 101960
Sibel hocamla yaklaşık beş yıl önce hayatımda ters giden bişeyler olduğunu farkettiğim bir dönemde karşılaştık.Naif ve içten üslubuyla kendi iç sesimi nasıl takip edebileceğimi gösterdiği için müteşekkirim.Bu terapi sürecinde geçmişte yaşadığım ,unuttuğumu sandığım olayların bugünümü nasıl etkilediğini farkettim.Sibel hocamla görüşmelerimiz zihnimi ve kalbimi nasıl onaracağım konusunda bana yol gösterici oldu.Yaşamak eskisi kadar yorucu değil artık😊.Mesleğine olan saygısı,disiplini ve azmi benim için hayranlık uyandırıcı.Destek almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Begüm UÇMAN Fotoğraf  Psk.Dnş.Begüm UÇMAN
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-02-2018
 TavsiyeNo: 101795
Sibel hanımla, psikoterapi enstitüsünde aldığımız bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık... Kendisi güler yüzlü ve pozitif enerjisi ile hemen dikkat çeken, mesleğine duyduğu ilgi ve özverisi ile kendisini sürekli geliştirmeye çalışan tecrübelerini kuramsal bilgisi ile harmanlayan bir uzmandır... Danışanların Sibel hanımın yanında kendini güvende hissedeceğine ve ihtiyaçları olan yardımı alacaklarına eminim... Bu nedenle arkadaşımı ve meslektaşımı içtenlikle herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Seval Ulviye AKYOL Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-03-2017
 TavsiyeNo: 95457
Arkadaşım, meslektaşım Sibel Hocam ile Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. İlk dikkatimi çeken özelliği güleryüzlü oluşu ve çevresine yaydığı pozitif enerjisi oldu. Sibel Hocam mesleki eğitimleri yakından takip eden, psikoloji alanına hakim, işini en iyi şekilde yapmaya özen gösteren, iletişim becerisi çok yüksek bir psikolojik danışmandır. Çok başarılı bir terapist olduğunu düşünüyorum. Kendisini profosyonel yardım arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Nilüfer ÖNDER SANATÇI Fotoğraf  Psk.Nilüfer ÖNDER SANATÇI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-01-2017
 TavsiyeNo: 94200
Sibel Hanım ile Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanışma fırsatı buldum. Hem güler yüzlü, hem yargılamayan iletişimiyle çok güzel bir insan olan Sibel Hanım'la aynı eğitimi almak ve tanışmış olmaktan dolayı memnunum. Eğitim sürecindeki ilgisi, takibi, yorum ve analizleri; mesleğine gönülden bağlı olduğunu ve bu mesleği çok severek yaptığını gösteriyor. Mesleğini seviyor olmak, bu konuda kendisini sürekli geliştiriyor olmak bir terapist için başarılı olmanın anahtarıdır. Ayrıca iletişimindeki samimi duruşu da eklendiğinde Sibel Hanım, bir ruh sağlığı profesyonelinin ihtiyaç duyduğu tüm yetkinliklere sahip diyebiliriz. Sibel Hanım'ı içtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Sibel TOY'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
SEPİ ( society for exploration of psychotherapy ıntegration )
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Hipnoz Derneği
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Türk Psikolojik Danışma Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 626 45 12
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1976
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Karaman
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1997
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 whatsapp hesabı


Sibel TOY'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sibel TOY Mesleki Videolar Videoları
-

gaziantep psikolog, gaziantep çocuk terapisi, gaziantep okb, antep psikolog, gaziantep oyun terapisi, gaziantep panik atak, gaziantep terapi, gaziantep dikkat testi, gaziantep depresyon, antep terapi, gaziantep zeka testi, gaziantep kaygı bozukluğu, gaziantep cinsel terapi, gaziantep disleksi, gaziantep anksiyete, antep cinsel terapi, gaziantep cas testi, kahraman maraş psikolog, gaziantep vajinismus, gaziantep wisc r testi, antep vajinismus, gaziantep denver testi, gaziantep çift terapisi, gaziantep bireysel terapi, maraş çift terapisi, gaziantep yetişkin terapi, gaziantep sınav stresi, gaziantep psiloiojik dan, gaziantep obsesyon, gaziantep iletişim proble, gaziantep çocuk mastürbas, gaziantep psikoterapi, maraş psikoterapist, gaziantep dini okb, gaziantep sosyal fobi, gaziantep öfke kontrolü, gaziantep davranış bozukl, gaziantep aile danışmanlı, gaziantep travma tedavisi, gaziantep fobiler, gaziantep tırnak yeme, gaziantep pedegog, antep aile danışmanlığı, gaziantep ölüm ve yas, urfa psikolog, gaziantep performans kayg, antep pedegog, gaziantep aile terapisi, gaziantep borderline tera, gaziantep ergen terapisi


17:30
Top