2007'den Bugüne 92,165 Tavsiye, 28,191 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Mehmet Emin ZEYBEK
Psikolojik Danışman - Manisa
Cinsel terapist-cift terapisti-psikoterapist

Mehmet Emin ZEYBEK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Mehmet Emin ZEYBEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Emin ZEYBEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sabri ÇAKARPsk.Sabri ÇAKAR
Sabri ile uzun yıllardır devam eden güzel bir dostluğumuz var. Ev arkadasligi ve meslektas olarak baslayan arkadasligimiz zaman icerisinde dostluga do...
Nilüfer ÖNDERPsk.Nilüfer ÖNDER
Nilüfer hanım ile katılmış olduğumuz bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. İlk tanıdığımda Samimiyeti, güleryüzlü olması ve pozitif enerjisini etr...

 
Mehmet Emin ZEYBEK'in İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.Mehmet Emin ZEYBEK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mehmet Emin ZEYBEK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel psikoterapi
Çift terapisi ve danışmanlığı
Cinsel terapi ve danışmanlık
Ergen terapisi ve danışmanlığı
Psikolojik testler
Çocuk gelişim testleri

Mehmet Emin ZEYBEK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hayriye
11.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104220
Mehmet Emin Zeybek ile verdiği bir seminerde tanıştım.Seminerde düşüncelerini akademik bilgiyle harmanlayıp açıklarken kullandığı üslup yaptığı açıklamalar oldukça cesurca ve zekiceydi. Sonrasında daha yakından tanıma fırsatı buldum.Mehmet Emin Zeybek çok iyi bir gözlem yeteneğine sahiptir.Sorunların tespiti ve bu sorunların temel dayanaklarıyla sizi yüzleştirirken daha önce hiç düşünmediğiniz ve üstünde bile durmadığınız pek çok şeyi açıklayıcı unsur olarak kullanır ,üstüne düşünmenizi ve bir şekilde kendi gerçekliğinizle yüzleşmenizi sağlar.Müthiş bir dinleyicidir sonuna kadar sabırla dinler sonrasında esas soruna ışık tutar sizin bilerek ya da bilmeyerek karanlıkta bıraktığınız soruna...Kesinlikle terapist olarak tavsiye edebilceğim biri;kendini sürekli yenileyen ve geliştiren en önemlisi akademik bilgisini gözlem yeteneği ,sorunları tespit etme ve analiz etme becerisiyle kullanabilen biri ..
     Beğenin    
Özge Torun
29.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103982
Bir arkadaş ve profesyonel olarak Mehmet'i tanımış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bir psikolojik danışman olarak gözlemlerine, içgörüsüne ve mesleki yeterliliğine çok güveniyorum. Samimi ve iletişime açık yaklaşımı, sizi gerçekten dinlemesi ve doğru tespitleriyle karşıdaki kişide güven oluşturur. Kendinizde görmekte zorlandığınız davranışlara ayna tutar ve duygularınızı açığa çıkrmaya yardımcı olur. Her zaman kendini geliştirmeye ve bilgisini paylaşmaya açık tavrıyla kendisinden pekçok şey öğrendiğimi düşünüyorum. İşine saygı duyan ve gerçek anlamda emek veren bir psikolojik danışman, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Yeliz Eyüboğlu
22.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103841
Mehmet Emin ZEYBEK ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Kendisi tanımaktan mutluluk duyduğum insanlardan birisidir. Alanında yetkin ve yeteneklidir. Güler yüzü ve iyi iletişimi ile güveninizi kazanır. Sorunlarınızın odak noktasını bulup çözümünü keşfetmenizi sağlar. İşin içinden çıkamadığınız zamanlarda çok iyi bir yol göstericidir. Alanıyla ilgili tüm eğitimleri takip edip bilgilerini güncel tutarak kendini geliştiren bir insandır. Terapist arayanlara içtenlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Tuba SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103630
Mehmet Emin Zeybek'i vermiş olduğu bir seminer esnasında tanıdım. İfade yeteneği, alan bilgisi ve kendinden emin duruşu beni çok etkiledi ve daha sonra oğlumla ilgili bir sorun için danışmanlığına başvurdum. Sorunları çok çabuk tesbit ettiğini ve çok net çözümler önerdiğini söyleyebilirim. Oğlumun olumsuz davranışlarına bir anlam veremezken asıl sorunu görmemi sağladığı ve önerileri doğrultusunda sorunumuzdan kurtulduğumuz için ona minnettarım. Sizi gerçeklerle yüzleştirirken oldukça isabetli kelimeler seçtiğini ve çözüm sürecinde oldukça sabırlı davrandığını söyleyebilirim. Verdiği güven duygusu sayesinde kendinizi konforlu bir yolculukta bulacaksınız.
     Beğenin    
Şeyma Temel
4.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103619
kişinin mesleki yeterliliğinin iyi olduğunu düşünüyorum. Mesleki etik kurallarının hepsine hakim olduğunu düşünüyorum. Hasta- danışan gizliliği konusunda çok hassas olup yeterli desteği sağladığını düşünmekteyim. Çocuk,ergen ve yetişkinler için yeterli donanımda olup aldığı eğitimleri en iyi şekilde kullanabildiği kanaatindeyim. Meslektaşım olan kişinin yeri geldiğimde mesleki anlamda çok desteğini görüp bilgilerinden faydalandığım çok zaman olmuştur. Mesleki bilgisi üst seviyede olup kefil olabileceğim bir psikolojik danışmandır.
     Beğenin    
Fatma Yılmaz
4.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103617
Yakından görüştüğüm bir akrabamın eşi o vesileyle tanıştım. İlk tanıştığimda olumlu iyi bir insandı şimdi de öyle. Ben kendisinden üniversite bölüm tercihlerim hakkında yardım almıştım bu konu da düşüncelerine çok önem verdiğim bir isim. Sosyoloji bölümüne karar verdik.Şuan bölümümden çok memnunum. Diğer konularda da başarılı olduğunu düşünüyorum. Ben özellikle üniversitedeki bazı hedeflerim noktasında da yardım alıyorum, danışıyorum. Mesleki açıdan kendini çok geliştiren birisi. Ve kariyerinde daha da yükselmeye devam ediyor. Çok yönlü bir insan olduğundan dolayı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Mine KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103616
Bir arkadaşım dolayısıyla tanıştım ve ailemle ilgili sorunlarım hakkında çok yardımcı oldu. Şiddetle tavsiye ediyorum. Profesyonel, insanları çok iyi anlayabilen ve çok iyi empati kurabilen samimi bir yapısı var. Mesleki açıdan insanların ruh duygu durumlarını çözümleyebilmesi çok iyi. Çok güler yüzlü ve konuşkan. Oldukça ilgili. En beğendiğim yönü de son derece samimi iletişim kurabiliyor olması. Kendini yeterince geliştirmiş olduğunu düşünüyorum. Diğerlerine göre işine daha özverili bir şekilde bağlı.
     Beğenin    
Sibel TOY Fotoğraf
Psk.Dnş.Sibel TOY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102097
Mehmet emin zeybek ile 15. Bütüncül Terapi eğitimde tanıştık. Mehmet emin Çalışkan bir arkadaş. Empatik yaklaşımı ile diğer insanlara faydalı olacağına inanıyorum. Mesleki gelişimine önem veren ve sürekli yenilikleri takip eden bir psikolojik danışman. Güler yüzü ile danışanlarına da hayata pozitif bakmayı öğreteceğine inanıyorum. Kendini psikolojinin bir çok alanında geliştiren mehmet emin için İstanbuldan Danışma almak isteyenlere tavsiye ederim .
     1 Beğeni    
Ayşe ERENLER Fotoğraf
Psk.Dnş.Ayşe ERENLER
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102085
Mehmet beyi birlikte almış olduğum Bütüncül Terapi eğitiminden tanıyorum. Kendisi alanında uzman, aldığı eğitimlerle kendini geliştiren, empati yeteneğine sahip biridir. Ayrıca güler yüzlü ve yardım sever biridir. Mesleğini seven, kendisini sürekli yeni gelişmelere açık tutan, öğrenmeyi sevdiği kadar öğrendiklerini paylaşmayı da seven bir kişidir. Yardım almak istediğiniz here konuda profesyonel çözüm önerileriyle size destek olabileceğine inandığım Mehmet Emin Zeybek i uzman olarak tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nilüfer ÖNDER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101756
Sevgili Mehmet ile Psikoterapi Eğitimini birlikte aldık. İyi ki tanışmışım dediğim insanlardan birisidir. Mesleki anlamda bilgisine güvendiğim, profesyonel görüşüne önem verdiğim ve arkadaş olarak da hep sevdiğim bir insandır. Kendisini sürekli geliştiren, analiz yeteneğine ve empati becerisine güvendiğim birisidir. Hayatınızla ilgili göremediğiniz ya da fark etmediğiniz noktaları keşfetmenizi sağlayacak değerli bir meslektaşımdır. Uzman olarak kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Mehmet Emin ZEYBEK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi enstitüsü derneği

Mehmet Emin ZEYBEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Emin ZEYBEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sabri ÇAKAR
Psk.Sabri ÇAKAR
Sabri ile uzun yıllardır devam eden güzel bir dostluğumuz var. Ev arkadasligi ve meslektas olarak baslayan arkadasligimiz zaman icerisinde dostluga do...
Nilüfer ÖNDER
Psk.Nilüfer ÖNDER
Nilüfer hanım ile katılmış olduğumuz bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. İlk tanıdığımda Samimiyeti, güleryüzlü olması ve pozitif enerjisini etr...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.Mehmet Emin ZEYBEK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 923 12 09
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.Mehmet Emin ZEYBEK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Mehmet Emin ZEYBEK Mesleki Videolar Videoları
-
psikoterapist, psikoterapi, obsesif terapi, kadıköy psikoterapi, maltepe psikoterapi, ergenlik psikolojisi, ergenlik psikoterapi, fobi, kadıköy psikolojik danism, maltepe psikolojik danism, cinsel terapi, bireysel terapi, kişilik bozukluklari, yetişkin psikoterapi, yetişkin danışmanlığı, cinsel danışmanlık, kadıköy psikoterapist, borderline, çift terapisi, aile danışmanlığı, emdr, narsisist, sınav kaygısı, evlilik danışmanlığı, terapist kadıköy, emdr terapisi, depresyon, anksiyete bozukluğu, terapist maltepe, travma, duygu bozukluklari, cinsel terapi kadıköy, cinsel terapi maltepe, psikoterapist kadıköy, travma terapi, çocuk ergen danismanligi, çift terapisi kadıköy, çift terapisi maltepe, psikoterapist maltepe, anadolu yakası psikoterap, bireysel terapi kadıköy, bireysel terapi maltepe, maltepe psikoterapist, obsesif kompulsif bozuklu

14:36
Top