2007'den Bugüne 83,116 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,432 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşe YANIK KNUDSEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Ayşe YANIK KNUDSEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe YANIK KNUDSEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Ayşe YANIK KNUDSEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşe YANIK KNUDSEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her şeye rağmen yaşamın tüm renkleriyle devam ettiğini, eğer siz isterseniz , yüzleşmeye cesaretiniz varsa değişimin mucize olmadığını söylemeliyim. Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve size destek olmak istiyorum. Belki de güvenmek ilk adım olmalıdır…

Ayşe YANIK KNUDSEN Özgeçmiş CV Psk.Ayşe YANIK KNUDSEN'in Özgeçmişi
1992 yılında İ.Ü Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra 1994 yılında I.Ü İşletme Fak. Davranış Bilimleri Bölümünde Yüksek Lisans programına devam etmiştir. İstanbul Psikoloji Derneğinin düzenledikleri başta olmak üzere çocuk , ergen ve yetişkinler üzerine pek çok eğitim almış, 2014 yılında Kadir Has Üniversitesi Psikoloji Bölümü Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuk programını tamamlamıştır.

1992-2006 yılları arasında: Hastane, okul, belediye ve özel şirketler dahil pek çok kurum ve kuruluşta psikolog olarak görev yapmıştır.

2006-2009 yılları arasında eşinin işi nedeniyle iki çocuğuyla beraber Dubai’ye taşınmıştır. Dubai de yaşadıklarını ve aldığı notları daha sonra 2013 yılında yazacağı kitabı için kullanmıştır.
...[Devamı...]

Ayşe YANIK KNUDSEN Tavsiye Yazıları Ayşe YANIK KNUDSEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 OYA Y. (Danışan)
 IP: 195.142.6.YFW

22-05-2018
 TavsiyeNo: 103849
Merhaba 6 ay önce medyadan takip ettiğim ve kitabı Anne Ben Niye Doyumsuzum kitabını okuduktan sonra bende bir güven oluşturduğu için Psikolog Ayşe Hanımdan randevu aldım. Küçük kızımla ilgili sorunlar yaşadığım için eşimle beraber kendisini ziyaret ettik ve bizim hiç farkında olmadan yaptığımız pek çok yanlışı öğrendik. Bizi kendisi ekibindeki oyun terapisti Aylin Hanıma yönlendirdi. Her ikisinden de çok memnun kaldık. Doğru teşhisle bize çok güzel ve doğru yönlendirmeler yaptılar. & ay oyun terapisine devam ettik. Başta Ayşe Hanıma ve Aylin Hanıma çok teşekkür ediyorum. Ve kendilerini şiddetle tavsiye ediyorum. Oya Y.
     Beğenin    

 T. Gül YANIK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.172.217.YJB

01-12-2012
 TavsiyeNo: 55898
Bir insanın; yaptığı mesleğiyle karakteri ancak bu kadar örtüşebilir... bazen derim ki O'na "sen gerçekten bu dünyaya yeniden gelsen; yine psikolog olurdun... O; sakinleştirici gibidir aslında... güven veren rahatlatan bir ses tonu,daima yüzündeki tebessümü, işine duyduğu saygısı ve ciddiyeti, insan sevgisi... en önemlisi de bu bence.... sabırlı, incelikli, titiz ve de ilkeli... ben eğer bir seçim yapacaksam; öncelikle niteliğe bakarım... ve yardım almayı hissetiğim anda da güvenebileceğim bir destek olarak Psikolog Ayşe Knudsen 'i tercih ederim.... Saygılarımla..
     3 Beğeni    

 Adnan Atalay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.132.YFF

28-11-2012
 TavsiyeNo: 55807
Ayşe Yanık'ı arkadaşım olarak yıllardır tanırım. Kendisi dost canlısı, cana yakın bir yapıya sahiptir."Güvenilir-Samimi-Pozitif" bence onu tanımlayan sıfatlar olacaktır.Öncelikle kendisine başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Yıllardır kendisini tanımaktayım. Özellikle ergenler ve aile terapileri ve çocuklar konularında oldukça başarılı olduğunu çok iyi biliyorum. Kendisini her zaman bir psikolog olarak öneririm. Teşekkürler.
     4 Beğeni    

 tülin (Danışan)
 IP: 176.41.51.YFZ

26-11-2012
 TavsiyeNo: 55772
Üç ay önce annesi ve babası yeni ayrılan yeğenimi tavsiye üzerine Ayşe Hanıma götürdüm.Özellikle anne çocuğu yalnız bırakıp gittikçe yeğenim çok kötü durumda oluyor ve okul başarısı gün geçtikçe düşüyordu.Babası iş nedeni ile yanında olmadığı için yeğenimle ben ilgileniyordum.Ayşe Hanım bu zor süreçte onun tekrar hayata uyum sağlamasını, bana da yeğenime nasıl davranmam gerektiğini çok güzel anlattı ve bizi çok zor bir süreçten çıkarttı.Kendisine minnettarız. Her keze tavsiye ediyoruz... TEŞEKKÜRLER...
     3 Beğeni    

 cenk kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.25.BC

26-11-2012
 TavsiyeNo: 55770
Eşimle sorunlu bir boşanma süreci yaşıyorum. Aynı zamanda bir sene önce şirketim battı ve artık ölümü bile düşündüğüm günlerde Ayşe Hanım ile terapilere başladım. Açıkçası başlangıçta çok ön yargılıydım zira problemlerim çözülmeden bir danışmanın ne faydası olabilir ki diye düşünüyordum. Diğer yandan problemlerim de bir dağ olmuştu ve işe neresinden başlayacağım bilemiyordum. Sanki beynim durmuş çalışmaya direniyor gibiydi. Yaklaşık 7 aydır ara ara boşluklar da, olsa terapilere devam ediyorum. Ayşe Hanım beni yeniden mücadeleme bağladı diyebilirim. Bir danışmana gitmekten korkmayın. Ayşe Hanım' ı da özellikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Mehtap Tamtartar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.55.ZBB

25-11-2012
 TavsiyeNo: 55740
Psikolog,Danışman Ayşe Yanık Knudsen ile bir tanıdık tavsiyesi üzerine tanışıp ,kendisine çalıştığım okullardan farklı sorunları olan öğrencileri yönlendirdim.Yaptığı çalışmalar sonucunda gördüm ki öğrencilerim bir değişim sürecine girmiş ve problemleri zaman içinde çözülmeye başlamış.Özellikle aile danışmanlığı ve boşanmak üzere olan çiftlerin çocuklarında yaşanan sorunlar konusunda kendisini çok başarılı buldum.Ben de bir eğitmen olarak ,öğrencilerimde gözlemlediğim pozitif değişimleri, bu sitede sizlerle paylaşmak istedim.Siz ve çocuklarınız her konuda Ayşe Hanım'dan profesyonel destek alabilirsiniz.
     4 Beğeni    

 Seda ÇUBUK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.154.YF

22-04-2012
 TavsiyeNo: 50642
Psikolog Ayşe hanım' a yapmış olduğu özenli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimi yönlendirebileceğim, doğru çözümler oluşturabilen, mesleğini layığıyla gerçekleştiren sağduyulu ve mütevazi bir insandır. Kendisi ile almış olduğumuz eğitimler esnasında tanıştık ve mesleki anlamda birlikte güzel projelerimiz oldu. Kurumumuzda gerçekleştirdiği danışmanlık çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Seda ÇUBUK Özel Kabataş Eğitim Vakfı Anaokulu Müdürü
     9 Beğeni    

Ayşe YANIK KNUDSEN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Seyahat etmek,sinema ve extrem sporlar

Sevdiği Yazarlar : G.Garcia Marquez,Dostoyevski,Oğuz Atay....

Sevdiği Muzikler : Rock,Doğu ve Batı Klasik müzik

Sevdiği Filmler : Çingeneler Zamanı,Shawshenk Hapishanesi,Pariste Son Tango,Duvara Karşı,Diyet


Ayşe YANIK KNUDSEN'in Kitap ve Yayınları Ayşe YANIK KNUDSEN'in Basılı Kitap ve Yayınları
Anne Ben Niye Doyumsuzum?


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Psikoloji Terapi / Ataşehir Psikolog
Atatürk Mah. 48 Ada Mimoza Sitesi 2/4 K:1 D:4 ataşehir
İstanbul

Adres 2:
Değişim Psikoloji Terapi / Bakırköy Psikolog
Kartaltepe Mah. İncirli Caddesi İlkel Apt. No:38 K:1 D:5 Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 360 30 30

Telefon 2 :
0(216) 548 11 12
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1969
(51 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ünv.
Mezuniyet Yılı
1992
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabıKurumsal youtube hesabı


Ayşe YANIK KNUDSEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşe YANIK KNUDSEN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video04:12
Top