2007'den Bugüne 82,761 Tavsiye, 26,153 Uzman ve 18,359 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Emel YORGANCIGİL

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Emel YORGANCIGİL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emel YORGANCIGİL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(%85.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEmel YORGANCIGİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Emel YORGANCIGİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zeynep YILDIZHANUzm.Psk.Zeynep YILDIZHAN
Zeynep Hanım ile Ankara'da bulunan merkezimizde birlikte çalışıyoruz. Kendisinin çalışma tarzını son derece profesyonel buluyorum. Zeynep Hanım mesleğ...
Tülay ÜNLÜEVCEKPsk.Tülay ÜNLÜEVCEK
Değerli meslektaşım Tülay Ünlüevcek ile yıllar öncesine dayanan bir tanışıklığımız var. Kendisi sevdiğim bir arkadaşım olmasının yanı sıra, hem meslek...

Emel YORGANCIGİL Özgeçmiş CV Psk.Emel YORGANCIGİL'in Özgeçmişi
Özel İzmir Amerikan Lisesi, ODTÜ Psikoloji lisans ve yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır.

Üniversitede asistanlık döneminin ardından uzun yıllar İnsan Kaynakları alanında uzman ve yönetici olarak çalışmıştır. Endüstriyel çalışmalarını NLP ve Koçluk eğitimleri ile desteklemiş, Transaksiyonel Analiz, Bağlanma, Mobbing konularında eğitimlere katılmıştır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Özel Aile Danışmanlığı Yönetmeliği kapsamında belirtilen Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamıştır.

Cinsel terapi eğitimini tamamladıktan sonra, aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık, çift danışmanlığı, cinsel işlev bozuklukları konularında danışmanlık vermektedir.

Emel YORGANCIGİL Tavsiye Yazıları Emel YORGANCIGİL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Zeynep YILDIZHAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Zeynep YILDIZHAN
Ankara - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-01-2020
 TavsiyeNo: 113141
Emel Hanım ile kendisinin merkezinde çalışmaktayız. Kendisi karşısındaki kişiye güvenen, onun da güven duymasını sağlayan çok kıymetli bir kişiliktir. Bireysel anlamda insana kıymet verir ve düşünceli bir uzmandır. Eğitimlerini de işin uzmanlarından almaya çok özen gösterir. Danışanlarına hassasiyetle yaklaşır, düşünür ve maksimum yararı sağlamaya çalışır. Kendisini tanıdığım, beraber çalıştığım için son derece memnunum. Çift terapisi, bireysel destek ve cinsel terapi anlamında danışanlarına fayda sağladığını gözlemlemekteyim. Bu bağlamda, beraber çalışmıyor dahi olsak kendisine güvenerek danışan yönlendirebilirim.
     Beğenin    

Tülay ÜNLÜEVCEK Fotoğraf  Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-03-2016
 TavsiyeNo: 86452
Değerli arkadaşım Emel Yorgancıgil, dürüst, içten ve sempatik kişiliğinin yanında sahip olduğu bilgi ve deneyim ile benim saygımı kazanan bir meslektaşımdır. Sürekli okuyup, araştırmalar yaparak ve eksik gördüğü bir konuda eğitimler alarak kendini geliştirmeye sürekli açıktır. Etik ilkelere bağlı çevresine örnek olacak yapıdadır. Bireysel psikoterapi, aile danışmanlığı, depresyon, anksiyete, cinsel terapi, ilişki problemleri, fobi, takıntılar... gibi bir çok psikolojik içerikli konularda başarılı çalışmaları vardır. Eğer bir psikolog arayışı içindeyseniz kesinlikle kendisini değerlendirmenizi öneririm. Kendisine saygılar sunar, başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    

 Ahmet YUKSEL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 62.248.66.YFZ

22-03-2013
 TavsiyeNo: 59169
Emel Hanim ile Citebin Ankarada duzenledigi Cinsel Terapi sertifika programinda tanisma sansi yakaladim. Kendisini oldukca girisken, samimi ve aciksozlu bir insan olarak tanimlayabilirim.Kisilik ozelliklerinin yanisira mesleki anlamdaki bilgi ve tecrubesinin ne kadar guvenilir ve saglam oldugunu aldigimiz egitim esnasindaki bakis acisi ve yorumlari ile de gostermis oldugunu dusunuyorum. Emel Hanim alandaki cok buyuk bir eksikligi kapatip, oldukca da takdir edilesi bir secim ile Endustri Psikolojisi alaninda faaliyet gosteren bir yapi icerisinde calismaktadir. Ayni zamanda Psikolojinin diger calisma alanlari ile ilgili bagini da koparmayarak ne kadar istekli ve idealist oldugunu gormemizi saglamistir. Kendisinin ilerleyen zamanlarda cok daha basarili olacagindan eminim. Arkadasima basarilar diliyorum. Sevgilerimle.
     2 Beğeni    

Emel YORGANCIGİL'in Kitap ve Yayınları Emel YORGANCIGİL'in Basılı Kitap ve Yayınları
- 88 Kadın 8 Aşk (Editör: Tarık Solmuş / Goa Yayınları)
- Kadın Gözüyle Aşk (Hazırlayan: Tarık Solmuş / Yitik Ülke Yayınları)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çankaya
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 486 53 21
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1999
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Emel YORGANCIGİL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İtalyanca


Emel YORGANCIGİL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Emel YORGANCIGİL Mesleki Videolar Videoları
-03:10
Top