2007'den Bugüne 90,524 Tavsiye, 27,846 Uzman ve 19,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Tülay ÜNLÜEVCEK
Psikolog - Ankara
Psikolog - Psikoterapist - Aile Danışmanı - Evlilik ve Çift Terapisti

Tülay ÜNLÜEVCEK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tülay ÜNLÜEVCEK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

72
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tülay ÜNLÜEVCEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tülay ÜNLÜEVCEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Emel YORGANCIGİLPsk.Emel YORGANCIGİL
Değerli arkadaşım Emel Yorgancıgil, dürüst, içten ve sempatik kişiliğinin yanında sahip olduğu bilgi ve deneyim ile benim saygımı kazanan bir meslekt...
Dyt.Güneş GÜRHAN
Güneş Hanım, Sempatik ve güleryüzü ile son derece başarılı, genç bir diyetisyen arkadaşımdır. Kendisine yönlendirmiş olduğum arkadaşlarımla çok yak...
Serap BOZKAYAPsk.Dnş.Serap BOZKAYA
Arkadaşım Serap Bozkaya'yı, uzun yıllardır tanıyorum. Son derece samimi, güler yüzlü, olaylara objektif yaklaşan, kendisine güvenen ve ne yaptığını bi...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yaşam çok kısa ve zaman çabuk geçiyor. Tek bir hayatımız var, bu süreçten keyif almak, belirlediğimiz hedeflere ulaşmak ve en önemlisi mutlu olmak hepimizin hakkı. Bunun yanında yaşam her zaman mutlu ve keyifli geçmiyor. An geliyor bir problemimizi çözmekte zorlanıyor ya da çevremizdekilerle sağlıklı iletişim kuramayıp kendimizi doğru ifade edemiyoruz… Her birey, problemli dönemlerinde kendilerini iyileştirebilecek akla ve güce sahiptir. Önemli olan bu güçlerini görebilmesidir. Benim yaptığım, güçlerini görmeleri ve harekete geçmelerini sağlamak için farkındalık oluşturmaktır. Bunu yaparken temel prensibim; her bireyin tek, değerli ve özel bir insan olduğunu kabul ederim. Her bireyin geçmişi, ihtiyaçları ve istekleri birbirinden farklıdır. Bundan dolayı, her danışanın terapi sürecini bireysel olarak şekillendiririm. Bu amaçla yola çıkarak aşağıdaki konular üzerinde çalışmaktayım.
Tülay ÜNLÜEVCEK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Galleria Avm Karşısı, Çamlıca Bulvar Sitesi, C Blok, 2.Kat, No:12 Ümitköy-Çayyolu-Çankaya 
Ankara
Adres 2:
Taşkent Sitesi, 2404 Sokak, C Blok, No:29 Çakırlar/Batıkent 
Ankara
Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü, Psikoloji (1984 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tülay ÜNLÜEVCEK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp)
-Depresyon
-Sosyal Fobi
-Özgüven Sorunu
-Öfke Kontrolü
-Karar Alma
-Obsesif Kompulsif Bozukluk
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Yaygın Kaygı Bozukluğu
-Panik Atak
-Fobiler
-Kişiler arası İlişki Sorunları
-Doğum sonrası depresyon
-Yeme Bozukluğu – kilo kontrolü
-Aile Danışmanlığı
-Evlilik öncesi danışmanlık
-Evlilik Terapisi
-Aldatma-Aldatılma
-İletişim Sorunları (Ana-Baba-Çocuk)
-Sağlıklı Boşanma Süreci
-Boşanma sürecinde Çocuğa Yardım
-İlişki Problemleri
-Cinsel sorunlar
-Sınav Kaygısı
-Sınavlara hazırlık - Ders Çalışma
-Ergenlik ve Gençlik Dönemi Sorunları
-Çocuk Gelişimi-Çocuk Psikolojisi
-Kanserli hastalara psikolojik destek -Onkopsikoloji

Tülay ÜNLÜEVCEK Özgeçmis CV Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK'in Özgeçmişi
ODTÜ Psikoloji bölümü lisans eğitimini tamamladıktan sonra, insan gelişiminin en önemli yılları olan 0-6 yaş arası çocuklarla ilgilenmek amacı ile ana okullarında ve ardından devlet hastanesi psikiyatri bölümünde yetişkin psikoloğu olarak görev yapmıştır.

Daha sonra özel bir firmada iş yaşamını geliştirmek ve üretimi arttırmak amaçlı yönetici olarak, endüstri psikolojisinin ilkelerini iş yaşamında uygulamış ve bu süreçte personelin aile, çocuk ve özel ruhsal sıkıntılarına danışmanlık hizmeti vermiştir.

Çalışma hayatında mesleğinden kopmadan eğitim ve terapi çalışmalarına devam etmiştir. Kariyerini, aldığı eğitim programları ile desteklemiştir.
Süleyman Demirel Üniversitesi’den Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Özel Aile Danışmanlığı Yönetmenliği Kapsamında, “Özel Aile Danışmanlığı” eğitimini tamamlamıştır.
Bunun yanında, “Sistemik Aile Terapisi”, “Cinsel Terapi”, “Yas Süresi Psikoterapi”, “Şema Terapi”, Bilişsel Davranışçı Terapi”, "Psikoonkoloji Terapi Eğitimi", "Kayıp ve Yas Danışmanlığı", "Pozitif Psikoterapi Temel Eğitimi" programlarını tamamlamış olup "Pozitif Psikoterapi" master eğitim programı devam etmektedir.

Meslek hayatını 2012 yılından bu yana kendi ofisinde; aile danışmanlığı, bireysel terapi, çift danışmanlığı ve ergen terapisi konularında danışmanlık hizmeti vererek sürdürmektedir.

Tülay ÜNLÜEVCEK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Emel YORGANCIGİL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86755
Değerli meslektaşım Tülay Ünlüevcek ile yıllar öncesine dayanan bir tanışıklığımız var. Kendisi sevdiğim bir arkadaşım olmasının yanı sıra, hem mesleki bilgi birikimi, hem de etik çalışma tarzı bakımından çok güvenerek önerdiğim bir psikologdur. Araştırmacı, objektif ve işini en düzgün şekilde yapma kaygısı ile hareket etmektedir. Mesleğini çok severek yapıyor olmasının bu başarısında oldukça büyük katkısı vardır. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.
     6 Beğeni    
B.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2016
TavsiyeNo: 86497
Ailemle olan problemlerim tüm hayatımı etkilemeye başlamıştı. Kendimi yalnız ve çaresiz hissediyordum. Psikologlara karşı önyargılı olmama rağmen bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tülay Hanım ile yollarımız kesişti. ilk görüşmemizi yaptığımızda kendimi daha rahat hissetmiştim. Kendisinin sıcak kanlı olması, güven vermesi beni kendisine daha çok yakın hissetmemi sağlamıştı. Suan 2 aydır düzenli olarak seanslar yapıyoruz. Hayata bakış açımı değiştiren, ailem ile aramı düzelten harika bayana teşekkür ederim :) iyi ki varsınız... Herkese ama herkese Tülay Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum. Hem güvenilir bir psikolog hemde güvenilir bir sırdaş kazanmış olursunuz :)
     10 Beğeni    
Rkb
9.Mart.2015
TavsiyeNo: 76863
Tülay hanımla çok uzun süre (15 yılı aşkın) aynı iş yerinde bire bir çalıştık. Aldığı eğitimi her dakika işine yansıtabilen, insanları seven ve yönettiği 100 civarında kadın yoğun çalışanı yıllarca sorunsuz yöneten çalıştırdığı tüm elemanların sevgi ve saygısını kazanmış çok değerli bir iş arkadaşımdır. Serbest çalışmaya başladığını tesadüfen öğrendim. Çok doğru bir karar vermiş olduğunu düşünüyorum. Yıllarını, değişik kültürlerden gelen farklı eğitim almış, her kesimden insanlarla çalışıp onların dertlerine derman olan, bir yönetici edası ile değil, bir abla gibi insanları huzurlu çalıştırmayı başarmış ve bu tecrübeyi kazanmış bir arkadaşım. Demek ki bu tecrübesini paylaşmak istiyor. Başvuranların çok doğru bir karar verdiklerini göreceklerine inanıyorum Bu yolda kendisine başarılar dilemiyorum. Başarılı olacağından en ufak bir şüphem yok
     7 Beğeni    
Figen Süslü
2.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 69902
Tülay benim Odtü de sınıf arkadaşımdı.Mezuniyetten sonra iletişimimizi devam ettirdik.Ciddiyeti ,güvenilirliği,arkadaş canlılığı ve sorumluluk duygusu benim için önemli kişilik özellikleridir.Mesleki konuşmalarımızda; sorunlara geniş açılardan yaklaşarak farklı çözümler üretebilmesi ,sorunları ve uygulayacağı psikoterapiyi formüle edişindeki ustalık dikkatimi çekerdi.Ankara da oturan tanıdıklarımdan, birçok danışanını başarılı psikoterapi uygulamalarıyla sağlıklı yaşama kavuşturduğunu dinledikten sonra bu yazıyı yazmaya karar verdim.Arkadaşımı ihtiyacı olanlara tavsiye ediyor başarılarının devamını diliyorum.
     12 Beğeni    
Atilla Ünlüevcek
16.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68808
Merhabalar, ben Tülay Ünlüevcek'in kardeşiyim. İnsan kardeşini nasıl anlatır bilemiyorum ama burada yapmış olduğu mesleği önemli olduğu için o konuda kendisini değerlendirmek istiyorum. İş konusunda oldukça duyarlı, hassas ve titizdir. Mesleğindeki gelişmeleri yakından takip etmek için sürekli okuyan, araştırma ve gözlemler yapan, aynı zamanda alanındaki eğitim programlarına katılan biridir. İnsanları ve onlarla ilgilenmeyi çok sevdiği için, işinde de başarılıdır. Ayrıca; samimi, dürüst, iletişimi kuvvetli, son derece objektif düşünen ve değerlendiren yapısı vardır. Bir de oldukça inatçıdır, başladığı bir işi asla yarım bırakmayıp sonuna kadar götürür ve bitirir. Bu özelliğini her zaman takdirle karşılarım. İnsanların, yaşamlarının en az bir döneminde çözmekte zorlandıkları ruhsal problemlerle ya da sıkıntılarla karşılaştıklarını düşünüyorum. Böyle bir anınızda hiç sıkılmadan kendisini rahatlıkla arayabilirsiniz. Tüm içtenliğiyle sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağına eminim. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63960
Kendisi ile yakın zamanda çok yol katettik. Yeni üniversite mezun olan birisi olarak düştüğüm boşluğun ve özgüven eksikliği üzerine çalışmalar yaparak, ilerisi için kendime doğru bir hedef belirlememde büyük yardımı oldu. Sizde bu yönde kişisel sorunlar yaşıyor, boşlukta olduğunuzu hissediyor ve ilerisi için sizi kendinize hedef belirleyecek bir yol arıyorsanız. Tülay hanım bu konuda size, nasıl yol alacağınız hakkında ve daha bir çok şey hakkında yardımcı olacaktır. Kendisi oldukça samimi,profesyonel ve ilgili. Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     14 Beğeni    
Esen Aydın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63670
Psikolog Tülay Ünlüevcek'i uzun yıllardan bu yana tanırım. Zaman içinde kendi özel yaşamımda ve profesyonel yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarımı güvenle yönlerdiğim bir insan olmuştur. İlişkilerindeki içtenliği ve sıcaklığı ile kısa zamanda kolay etkileşime giren, aynı zamanda etik değerlere bağlı, mesleki çalışmaları yakından takip eden, kendini geliştiren biri. Bana ve aileme kattıklarının yanında, yardımcı olduğu tüm insanların yaşamına olumlu yeni ufuklar açıyor. Yaşama bakış açınızı değiştiriyor. Bu, benim kendi deneyimim. Teşekkürler.
     13 Beğeni    
Ayhan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63193
merhaba 10 yaşındaki oğlum okuluna severek giden, ders çalışan bir çocuk olmasına rağmen aşırı heyecanlanması, dikkatini toplayamaması, fiziksel rahatsızlıklar "midem ağrıyor" gibi problemler dile getirerek derslerinde başarısızlıklar yaşaması, sınavlarında istediği notu alamaması yada bilgisini gösterememesi beni rahatsız etmeye başladı. Bir iki doktora götürdüm herhangi bir rahatsızlığının bulunmaması sonucunda dr ların önerisiyle bir psikoloğa danışmamız gerektiğini öğrendik . O dönemde huzursuz, öfkeli olması, her şeye kızması üzerine bir psikologdan yardım almaya karar verdim. Bunun için araştırma yaparken siteniz sayesinde Tülay Hn.'a ulaştım. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve bu konuda herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir insan. Oğlum , şu an okulunda başarılı, çevresi ile uyum içerisinde. Tekrar teşekkür ederim.
     14 Beğeni    
T.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62874
Merhabalar, Kendi iş yerimde çalışıyorum, iki tane ortağım var. İşlerimin yoğunluğu, problemler, ortaklarla ilgili sıkıntılar giderek arttı ve doğal olarak aile içi sorunlar oluşmaya başladı.Sırtımdaki yük çok ağır geliyordu. Son derece çözümsüz kaldığım bir an Tülay Hn.'ı buldum. Son derece deneyimli, bilgili, beni rahatlatan konuşması ile daha ilk seansta kendimi daha mutlu ve güvenli hissetmeye başladım. İlerleyen dönemlerde sıkıntılarımı tek tek ele alıp üzerinde çalışarak aşmamı sağladı. Şu an iş ve aile içinde daha mantıklı kararlar verebilen bir insan oldum. Kendime güvenim arttı buda doğal olarak başarılarımı yükseltti. Tülay Hn. çok teşekkür ediyorum. Sıkıntılarınızı rahatlıkla paylaşabileceğiniz bir insan.
     14 Beğeni    
G.TuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62835
Eşimle ciddi sorunlar yaşadığımız bir dönemde Tülay Hn.'ı buldum. Öyle bir durumdaydık ki, neredeyse ayrılmanın eşiğine gelmiştik. Tülay Hn., benim problemlerimi dinledi. Daha sonra eşimle konuştu. Aramızdaki sorunları doğru tespit etmemizi ve iletişim kurmamızı sağladı. Bizim göremediğimiz noktaları gösterdi. Şu an eşimle öyle güzel bir beraberliğimiz var ki anlatamam. Tülay hn., bilgisi, samimi ve içten konuşması, davranışları, akılcı çözümleri olan bir psikolog. Onun sayesinde mutluluğu yeniden yakaladım. Kendisine çok teşekkür ederim.
     14 Beğeni    
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62833
İnsan yaşamının bir döneminde öyle bir sürece giriyor ki, sanki tüm dünyanın yükünü siz taşıyor muşsunuz gibi içinizden hiç bir şey yapmak gelmiyor. Her yere koşuşturmak, her şeye yetişmeye çalışmaktan çook yorulmuştum ve evden dışarı çıkmayarak, hatta odamdan dışarı çıkmayarak tepki vermeye başladım. Kimseyle telefonda dahi konuşmak istemiyordum. Her yönden ağır yüklerin altında eziliyordum.Bu sürecin geçici bir şey olduğunu düşündüm ama geçmedi, her geçen gün daha da yoğunlaşarak arttı. Aile içindeki problemler de büyüdü. İki ay sonra yakın bir arkadaşımın önerisi ile Tülay Hn.'ı tanıdım. İyi ki tanıdım, inanın dünyam, bakış açım değişti. Yeni bir 'ben', içimden doğdu. İnsanın içine huzur ve güven veren son derece insancıl, güler yüzlü, samimi birini tanımaktan dolayı mutluyum. Birlikte çok yol kat ettik. Tülay hn. gibi bir uzmanı tanımak benim için bir gurur, kendisine çok teşekkür ediyorum.
     15 Beğeni    

Tülay ÜNLÜEVCEK'in Kitap ve Yayinlari Tülay ÜNLÜEVCEK'in Basılı Kitap ve Yayınları
ODTÜ Mezunları Derneği aylık çıkan bülteninde, her ay düzenli olarak edebi konularda yazım yayımlanmaktadır.

Tülay ÜNLÜEVCEK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği

Tülay ÜNLÜEVCEK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tülay ÜNLÜEVCEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Emel YORGANCIGİL
Psk.Emel YORGANCIGİL
Değerli arkadaşım Emel Yorgancıgil, dürüst, içten ve sempatik kişiliğinin yanında sahip olduğu bilgi ve deneyim ile benim saygımı kazanan bir meslekt...
Güneş GÜRHAN
Dyt.Güneş GÜRHAN
Güneş Hanım, Sempatik ve güleryüzü ile son derece başarılı, genç bir diyetisyen arkadaşımdır. Kendisine yönlendirmiş olduğum arkadaşlarımla çok yak...
Serap BOZKAYA
Psk.Dnş.Serap BOZKAYA
Arkadaşım Serap Bozkaya'yı, uzun yıllardır tanıyorum. Son derece samimi, güler yüzlü, olaylara objektif yaklaşan, kendisine güvenen ve ne yaptığını bi...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Galleria Avm Karşısı, Çamlıca Bulvar Sitesi, C Blok, 2.Kat, No:12 Ümitköy-Çayyolu-Çankaya 
Ankara
Adres 2:
Taşkent Sitesi, 2404 Sokak, C Blok, No:29 Çakırlar/Batıkent 
Ankara
Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 291 84 43  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü, Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1984
(39 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Tülay ÜNLÜEVCEK Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog ankara, batıkentte psikolog, gençlik dönemi sorunları, vajinismus, özgüven sorunu, aile danışmanı ankara, ankarada psikoterapist, yastutma kayıp süreçleri, cinsel işlev bozukluğu, batıkentte çocukpsikoloğu, çayyolunda psikoonkolog, ankara psikolog adresleri, psikolog batıkent, çocuk aile ilişkisi, batıkent ergen psikoloğu, psikolog çayyolu, çayyolunda aile terapisti, ümitköydepsikologarıyorum, anababa okulu, aldatma aldatılma, psikolog ümitköy, boşanma, psikoonkolog çayyolu, psikolojik danışmanlık, ergen psikoloğu ankara, psikolog aranıyor, sınav kaygısı, sağlıklı boşanma, çayyolunda psikolog, öfke kontrolü, ankarada psikolog, evlilik danışmanı çayyolu, ankarada çocuk psikoloğu, ümitköyde psikolog, batıkentte aile danışmanı, çocuk psikoloğu çayyolu, psikolojik danışma, psikolog arıyorum çayyolu, çayyolunda aile psikoloğu, evlilik danışmanı ankara, evlilik terapisti, evlilik öncesidanışmanlık, depresyon, anksiyete bozukluğu, batıkentte psikoonkolog, psikoonkolog ümitköy, ergen psikoloğu ümitköy, çocuk psikoloğu ümitköy, ilişki danışmanı ankara, ankarada aile terapisti

07:26
Top