2007'den Bugüne 73,596 Tavsiye, 24,425 Uzman ve 16,674 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Serap BOZKAYA
Psikolojik Danışman - Ankara
CİNSEL TERAPİST - AİLE DANIŞMANI - PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Serap BOZKAYA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 7 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Serap BOZKAYA

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Dnş.Serap BOZKAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Serap BOZKAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSerap BOZKAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Serap BOZKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
M. Berk KARAOĞLUPsk.M. Berk KARAOĞLU
Berk KARAOĞLU alanında oldukça yetkin, yeniliklere ve gelişmeye açık, bilgilerini paylaşmaya hazırdır. Onunla bir eğitim sırasında tanıştık ve bağlant...
Selen DAĞISTANDr.Selen DAĞISTAN
Ankara
Psikolog / Psk.Danışman
Esin ÇİMENPsk.Dnş.Esin ÇİMEN
Esin hanımla psikoloji eğitimi sırasında fakülte yıllarında tanıştık. o yıllarda okulun sosyal ve kültürel faaliyetlerinde yaratıcılığıyla ön plandayd...
Nazlı DİNÇPsk.Nazlı DİNÇ
Nazlı hanımla, Şema Terapi eğitimi sırasında İstanbul da tanıştık. kendisi oldukça nazik kibar ve sorumluluk sahibi. Mesleki yeterliliğini daima sorgu...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Karşılaştığımız problemler bizleri güçlendirir. Nasıl ki çocukluğunda hiç mikropla karşılaşmayan bireyi yetişkinliğinde çok basit bir mikrop devirirse, aşırı korumacı ortamda büyüyen birey de ufacık bir engelde tökezleyip düşebilir. Problemsiz bireyler değil, karşılaştığı problemleri çözebilen güçlüklerle mücadele etme direnci olan mücadeleden asla vazgeçmeyen düştükçe yeniden yeniden ayağa kalkma gücü olan bireyler olabilmek için; ASLA VAZGEÇME Kendini yorgun hissetsen bile, Başarı senden ka...

Serap BOZKAYA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sertifikalı Access Bars uygulayıcısı,
Cinsel terapi, ( cinsel istek bozukluğu, erken boşalma, ereksiyon olamama, vajinusmus, geç boşalma)
Bireysel danışmanlık, Aile danışmanlığı, -Yas Danışmanlığı (Ölüm, Ayrılık, Kayıp)
- Nedeni bilinmeyen korkular ( uçak korkusu, yükseklik korkusu vb.)
-Depresyon
-Sosyal Fobi
-Özgüven Sorunu
-Karar Alma
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Yaygın Kaygı Bozukluğu
-Panik Atak
-Kişilerarası İlişki Sorunları
-Doğum sonrası depresyon
-Aile Danışmanlığı
-Evlilik öncesi danışmanlık
-Evlilik danışmanlığı
-Aldatma-Aldatılma
-Ana-Baba-Çocuk iletişim sorunları
-Sağlıklı Boşanma Süreci
-Boşanma sürecinde Çocuğa Yardım
-Sınav Kaygısı
-Sınavlara hazırlık - Ders Çalışma
-Ergenlik ve Gençlik Dönemi Sorunları
-Çocuk Gelişimi-Çocuk Psikolojisi
Aile Eğitimii

Serap BOZKAYA Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Serap BOZKAYA'nın Özgeçmişi
1987 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Bölümünden mezun oldum. Öğrencilik yıllarımda Tamer LEVENT ve Prof. Dr. İnci SAN’ın başlattığı Yaratıcı Drama çalışmalarına katılma fırsatım oldu. Prof. Dr. Engin GEÇTAN, Prof. Dr. Gülseren GÜNÇE, Prof. Dr. Üstün DÖKMEN, Prof. Dr İpek GÜRKAYNAK gibi hocalarımdan eğitim aldım. Mezun olduktan sonra bir süre Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir sağlık meslek lisesinde çalıştım. 17 Ağustos 1999 depremi sonrası kurulan Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerinin kurulması için çeşitli illerdeki çalışmalara, alanımla ilgili eğitimler vermek üzere eğitimci olarak katıldım. Çatışma Yönetimi, Stresle Başa Çıkma, İletişim Becerileri, Ekip Yönetimi, Eğitim Becerileri konularında eğitimler vermekteyim. Okulda çalıştığım sürece ergenlerle çalışma fırsatım oldu. 24 yıl devlet bünyesinde çalıştıktan sonra 2013 yılında emekli olarak eğitim ve danışmanlık çalışmalarıma devam ediyorum. ...[Devamı...]

Serap BOZKAYA Tavsiye Yazıları Serap BOZKAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 sümeyra bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.54.11.ZZZ

30-11-2015
 TavsiyeNo: 83730
serap hanımla tesadüfen tanıştım. gittiğim dershane sınavda başarımızın artması için bazı tekniklerin uygulanacağı bir seminer düzenlemişti. serap hanımla orada tanıştım. iyi ki o seminere gitmiştim ve iyi ki serap hanımla tanışmışım. gerçekten çok şanslıyım. eğer profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa serap hanım tam doğru bir adres ya da illa ki çok ciddi bir probleminiz olmayadabilir belkide bazı konularda çıkmaza düşüyosunuzdur, kararsız kaldığınız ya da canınızı sıkan olaylar vardır basit gündelik sıkıntılar olabilir bu ama yaşam kalitenizi düşürüyodur bu konularda da serap hanıma başvurabilirsiniz çünkü serap hanım iyi bir yol gösterici ve aynı zamanda size çok da iyi bir dost olacaktır sıcaklığıyla konuşma tarzıyla sanki bir dostunuzla konuşuyomuş gibi hissedersiniz ona çok güvenirsiniz. serap hanımın ofisini de çok seviyorum o kadar yararlı dergileri kitapları var ki erken gittiğimde onları okuyorum çok hoşuma gidiyo. ve ofisinin içi aydınlık huzur dolu. eğer birine ihtiyacınız varsa gerçekten serap hanımı size tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 ecem eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.54.YDY

28-11-2015
 TavsiyeNo: 83662
alanında oldukça başarılı olaylara objektif bakabilen ve sizi yargılamadan dinleyen birisidir.bana kesinlikle iyi yönde katkı sağladı.onun sayesinde hayata tekrar sıfırdan başlayıp bazı şeyleri görmeye başladım.sayesinde kendime gelmeye başladım.kesinlikle tavsiye ediyorum.yardım almak kesinlikle utanılacak yada kötü bir şey değil.tam tersine hayata bakış açınız duygularınız değişiyor ve hayatta olmanın ne kadar keyif verici ve yaşamanın keyfini öğreniyorsunuz. hayata küsüp hiç birşey yapmadığınızı fark ediyorsanız ve kendiniz eğer işin içinden çıkamıyorsanız kesinlikle serap hanımdan yardım alıp tekrar hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.çünkü kendisi hayatınızdaki en iyi klavuzunuz ve danışmanınız oluyor.
     7 Beğeni    

 Emre Bey (Danışan)
 IP: 78.181.67.ZZ

29-11-2015
 TavsiyeNo: 83690
Serap Hocamızla bir aile dostumuz sayesinde tanıştık. Tıbbın gelişmiş cihazlarla bulamadıklarının zihinsel olabileceğini Serap Hocamız sayesinde öğrendik. Terapiye ihtiyacı olan insanla öyle bütünleşiyor, öylesine ruhunuza giriyor ki aileden birisi gibi hissediyorsunuz. Yanında rahat olmamak imkansız. Yaptığı terapi seansları sonucu hayata bakış açınız ve sağlığınız tamamen değişiyor. Yeniden doğmuş gibi oluyorsunuz. Psikolijinin önemini sayesinde öğrendim. Size çok ciddi acılar veren rahatsızlıklarınız çözümü sadece birkaç seanslık terapiyle çözülebiliyormuş. Kısacası herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

Esin ÇİMEN Fotoğraf  Psk.Dnş.Esin ÇİMEN
Ankara - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-10-2016
 TavsiyeNo: 91202
Serap hanımla tanışıklığımız üniversite yıllarına dayanıyor. Hareketli, dinamik, hayat dolu bir genç olarak tanıdım kendisini o yıllarda. Aradan geçen onca yıla rağmen enerjisinden hiçbirşey kaybetmedi. Bu alana üniversite yıllarındayken gönül verdi ve sürekli kendisini geliştirdi. Kendisiyle aile sohbetlerinde, mesleki toplantılarda birarada oluyorum. İnsanı rahatlatan dinginliği, içten gülüşü en belirgin özellikleri. İşini ciddiye alan arkadaşım işinde oldukça verimli sonuçlar alan bir danışmandır. Hayatta başa çıkamadığınız durumlarla cebelleşmek yerine tanışın Serap Bozkaya ile. Sarsın sıcak gülüşü sizi de.
     4 Beğeni    

 Feride YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.209.L

22-10-2016
 TavsiyeNo: 91241
Kendisini daha önceleri tanımakla beraber kurumunda profesyonel destek de almış bulunmaktayım. Normal yaşantısına yerleştirdiği çözüm odaklı kişiliğini mesleğinde başarılı bir şekilde kullanan bir bayan. Bunun size en büyük artısı problemin altında ezilmediğini algılama ve stresle baş etme yollarını bulmadır. Yani ilk önce size kazandırdığı özgüvendir. Ki bence bu da kendinizi değersiz hissetmenizi bir kenara bırakıp kalkıp sorunların üstüne üstüne gitmekteki en büyük adımdır. Sonra mı? Sonrasını hem rahatlamak hem dost edinmek hem sağlığınıza kavuşmak adına kendisinin danışmanlık merkezinde öğrenebilirsiniz :)
     Beğenin    

Tülay ÜNLÜEVCEK Fotoğraf  Psk.Tülay ÜNLÜEVCEK
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-04-2014
 TavsiyeNo: 67883
Arkadaşım Serap Bozkaya'yı, uzun yıllardır tanıyorum. Son derece samimi, güler yüzlü, olaylara objektif yaklaşan, kendisine güvenen ve ne yaptığını bilen birisidir. Sosyal yönü oldukça zengindir. Yıllardır sürdürdüğü mesleğinde oldukça başarılı ve mesleki literatürü yakından takip eden birisidir. Kendisinin mesleki gelişimi ve bilgisini her zaman takdir ederim. Her türlü ruhsal problemlerinizde, hiç çekinmeden rahatlıkla başvurabilirsiniz, ne yapılması gerektiğine en iyi şekilde karar veren ve uygulayan birisidir. Serap'a tüm yaşamında başarılar diliyorum.
     6 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Serap BOZKAYA'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : tiyatro, psikodrama,

Sevdiği Muzikler : Klasik müzik, pop, türk halk müziği, türk sanat müziği,

Sevdiği Sözler : "Yıldızlar ateş böceği sanılmaktan korkmazlar" TAGORE» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Deren Aile Dan ve Bireysel Psikoterapi Merkezi
Ümit Mahallesi Çamlıca Bulvar Sitesi C Blok Daire 21 Çayyolu -Ümitköy - Çankaya
Ankara
(5. kat)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(537) 770 34 56
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1965
(52 yaşında)
Doğum Yeri
Eskişehir
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler
Mezuniyet Yılı
1986
(31 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Serap BOZKAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Serap BOZKAYA Mesleki Videolar Videoları
-

ankara psikoloji, psikoloji, psikolog, danışman, aile, ergenlik, öfke kontrolü, erken boşalma, frijit, ağrılı sex, depresyon, panik atak, davranışçı terapi, bilişsel terapi, psikolojik destek, bireysel terapi, aile terapisi, çocuk psikolojisi, ergen psikolojisi, travma, travma sonrası stres, manik depresif, fobi, sınav kaygısı, dikkat dağınıklığı, odaklanamama, verimli ders çalışma, hamile psikolojisi, doğum sonrası depresyon, kaygı bozukluğu, hipnoz, hipnoterapi, bağımlılık, gece altına kaçırma, insomnia, uykusuzluk, sosyal fobi, ereksiyon güçlüğü, geç boşalma, ümitköy, çayyolu, ankara psikolog, ankara, psikolog ankara, ilişki terapisti, çift terapisti, aile danışmanı çayyolu, aile terapisti çayyolu, aile danışmanı ümitköy, psikolog çayyolu


23:19
Top