2007'den Bugüne 80,590 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,969 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nazlı DİNÇ
Uzman Psikolog - İstanbul
Klinik Psikolog

Nazlı DİNÇ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcut

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nazlı DİNÇ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Uzm.Psk.Nazlı DİNÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nazlı DİNÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNazlı DİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nazlı DİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hazal AKTEPEUzm.Psk.Hazal AKTEPE
Klinik Psikolog Hazal AKTEPE ile bir süre aynı iş ortamında çalıştık. Kendisi mesleğine ilgiyle bağlı; yaptığı okumalar ve aldığı eğitimlerle gelişime...
Elif DEMİRCİUzm.Psk.Elif DEMİRCİ
Hem mesleki hem özel hayatındaki prensipli duruşunu takdir ettiğim arkadaşım Elif’le yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Psikoloji bilimine o...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"İnsanları tedirgin eden olan biten değil; olan bitenle ilgili inandıklarıdır." -Epiktetos

Nazlı DİNÇ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi

Nazlı DİNÇ'in Makaleleri Nazlı DİNÇ'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Nazlı DİNÇ Tavsiye Yazıları Nazlı DİNÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Hazal AKTEPE Fotoğraf  Uzm.Psk.Hazal AKTEPE
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-03-2019
 TavsiyeNo: 108978
Nazlı Hanımla çalıştığım iş yeri aracılığıyla beraber çalışma fırsatımız oldu ve iyi ki tanıdım. Samimi, güvenilir, empatik, doğal olması arkadaşlığımızı geliştirdi. Mesleki olarak kendisini sürekli geliştiren , iş disiplini olan, etik ilkelere sadık bir psikolog. Alandaki yeni gelişmeleri sürekli takip etmekte kendini yenilemekte ve danışanlarına öğrendiklerini çok rahat aktarabilmektedir. Sadece terapi odasında değil günlük yaşamında da etkili dinleme, duygularını regüle edebilme becerilerine sahip bir insandır. Arkadaşlığımızın yanı sıra mesleki açıdan da güvendiğim ve önerdiğim, işinde başarılı bir psikologtur. Kendisine başarılar diliyor ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Esra Yüksel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.24.YD

28-11-2018
 TavsiyeNo: 106945
Nazlı hanım’ın bir danışanı olarak kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Beni karanlığa düştüğüm, kaygımın çok yüksek olduğu, panik atak geçirdiğim bir dönemde dinledi. Her hafta düzenli terapiler sonrasında kaygılarım azaldı. Olayları analiz etme sürecim değişti. Farklı bakış açılarıyla bu olayları nasıl çözebileceğimi öğretti. Önerdiği kitaplar ilişkilerimi yönetirken bana rehberlik edecek kitaplar oldu. İkamet değiştireceğim için bugün kendisiyle son kez değerlendirme yaptık ve ona çok minnettarım. Keşke daha uzun süre iletişimde kalabilseydim. Kendisine başarılar dilerim.Yargısız, objektif ve doğru bakıl açısıyla zaten başarılı olacağına eminim.
     4 Beğeni    

 Aslı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.3.YF

21-11-2018
 TavsiyeNo: 106802
Nazlı hanım'ın mesleğinin gerektirdiği her şeyi çok iyi bir şekilde yerine getirdiğini düşünüyorum. Samimiyeti ve profesyonelliği sayesinde her seansta bana çok şey kazandırdı. Hayatıma dokunduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Gerçek anlamda ihtiyacı olduğunu düşünen herkesin hiçbir tereddüt etmeden Nazlı hanım ile terapiye başlamalarını tüm samimiyetim ile tavsiye ediyorum. Kendisi mesleğini seven ve bunu çok profesyonel bir şekilde icra eden bir uzman.
     4 Beğeni    

 Canan Oğuz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.12.YBC

16-11-2018
 TavsiyeNo: 106719
Nazlı ile Bahçelievler Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nde staj yaparken tanıştık. Birlikte aynı okulda yüksek lisans yapma şansı da bulduk. Konuşma biçimiyle, çok etkin bir dinleyici oluşuyla, sorunlara yardımcı olmaya çalışmasıyla öğrenciyken bile mesleğini çok güzel icra edeceğinin sinyallerini veriyordu. Nazlı, yaptığı her işi büyük bir özen ve titizlikle yapar. Şu anda da verdiği hizmetlerin kalitesi ve profesyonelliği ile uzmanlığının hakkını veriyor. Size yardımcı olabileceği ve doğru yönlendirmeler yapacağı konusunda ona gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Yardım almak isteyenlere Uzman Psikolog Nazlı Dinç'i tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 buket (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.204.YL

12-11-2018
 TavsiyeNo: 106655
Merhaba, Nazlı hanım ile farklı mesleklere mensubuz ancak aynı çalışma ortamını paylaştık bir süre. Paylaştığımız bu süre zarfında daha ilk günden işine duyduğu sevgi ve saygıyı ön planda tuttuğu belliydi. Kendisini yakinen tanıma fırsatım olduğunda ise yaptığı çalışmalar, katıldığı eğitimler ile mesleğinde gelişmeye ne kadar açık olduğunu anladım. Sakin ses tonu ve iletişime açık oluşuyla terapi süresince size kendinizi değerli hissettireceğine eminim. Tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Elif DEMİRCİ Fotoğraf  Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-10-2018
 TavsiyeNo: 106067
Nazlı ile yüksek lisans eğitimimiz sürecinde tanıştım. Kendisi oldukça yardımsever, cana yakın, iyi niyetli ve kitap dostu bir insandır. Oldukça titiz ve özverili bir şekilde içinde bulunduğu tüm çalışmaları yürütmektedir. Ama hepsinden önce ilk olarak karşısındaki insana değer vermektedir. Karşısındaki kişiyi yargılamadan dinleyerek, koşulsuz saygı çerçevesinde yaklaşarak, empatik bir tavır sergileyerek mesleğinin gerektirdiği özellikleri kendi hayatına da entegre edecek şekilde bir tavır sergilemektedir. Yaşadığınız herhangi bir olumsuzlukta sizi sakinlikle dinleyeceğini ve yardımcı olmaya çalışacağını her zaman bilir ve hissedersiniz. Mesleğiyle ilgili sürekli kendini geliştirmekte ve insanlara faydalı olabilmek adına sürekli çalışmalar yürütmektedir. Dürüstlük ve titizlik ile danışanlarına yaklaşacağına eminim. Kendisinden yardım almak isteyenlere meslektaşım Klinik Psikolog Nazlı Dinç'i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.213.183.FD

25-09-2018
 TavsiyeNo: 105735
Kendisini uzun yıllardır tanıyorum. Tatlı dilli, sevecen, son derece insancıl... Psikologluk onun için biçilmiş kaftan. Bir arkadaş olarak her zaman yanımda olmanın dışında, bir uzman gözüyle bakar mısın dediğimde asla kırmamış ve pek çok defa yolumu aydınlatmış biridir. Ondan aldığım güçle bulunduğum durumlara daha farklı baktım. Zamanla ve Nazlı'nın desteği ile yolumu daha iyi çizdiğime inanıyorum. Eminim ki birçok insanın hayatına eşsiz dokunuşlarda bulunacak ve yaşamlarının sonraki adımlarını daha emin atmalarını sağlayacak.
     19 Beğeni    

 Naile (Danışan)
 IP: 78.191.154.ZYC

24-05-2018
 TavsiyeNo: 103891
Hayatta her insana bir sans dogarmis. Benim de en büyük şansım sizinle tanışmak oldu.Şu bir ay içerisinde hayatıma o kadar güzel dokundunuz ki hayatım daha anlamlı ve daha kolay bir hal aldi.Sizinle tanışmış olmaktan,sizin gibi uzmanların varlığını bilmekten dolayı çok mutlu ve umutluyum.Sizin gibi isini iyi yapan insanlar sayesinde benim gibi bir çok arkadaş sıkıntılarına çözüm bulabilecektir. Sizi gönülden tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Bize sans olduğunuz gibi hayatta hep güzel şanslar size de olsun.
     12 Beğeni    

 Ahmet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.187.ZF

07-12-2016
 TavsiyeNo: 92615
Kendisini bir eğitimde tanıdım, kişiler arası ilişkilerdeki hassasiyeti ve nezaketi ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kişisel özelliklerinin yanında akademik çalışmalara ilgisi ve sosyal projelerde yer alması da bir başka yönü. Çok kültürlü bir bakış açısını benimsediği için de toplumun her kesiminden bireye yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir uzmandır. Kendisi iyi bir arkadaş, iyi bir öğrenci ve iyi bir psikologdur. Kendisinden yardım almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim...
     12 Beğeni    

Serap BOZKAYA Fotoğraf  Psk.Dnş.Serap BOZKAYA
Ankara - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-10-2016
 TavsiyeNo: 91097
Nazlı hanımla, Şema Terapi eğitimi sırasında İstanbul da tanıştık. kendisi oldukça nazik kibar ve sorumluluk sahibi. Mesleki yeterliliğini daima sorgulayan ve kendisini geliştirme çabası içinde olan birisi. Güler yüzü ve sempatikliği ile insanı rahatlatan bir havası var. ilk intiba bu açıdan önemlidir. Mesleğinde öğrendiği bilgileri kullanan araştıran okuyan ve bu bilgileri paylaşan bir psikolog. En önemlisi de insancıl. ben kendimi yanında çok rahat hissettim, tavsiye ederim.
     16 Beğeni    

Nazlı DİNÇ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Fotoğrafçılık

Sevdiği Yazarlar : Halil CİBRAN, Stefan ZWEIG

Sevdiği Filmler : 3 Idiots, Split, Forrest Gump, Up, Inside Out» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel googleplus hesabıKişisel instagram hesabı

Nazlı DİNÇ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nazlı DİNÇ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nazlı DİNÇ Mesleki Videolar Videoları
-07:41
Top