2007'den Bugüne 86,786 Tavsiye, 26,941 Uzman ve 19,230 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ezgi TAŞDEMİR
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Ezgi TAŞDEMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

19

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ezgi TAŞDEMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Ezgi TAŞDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi TAŞDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif DEMİRCİUzm.Psk.Elif DEMİRCİ
Yüksek lisansta bir derste, aynı sırada oturarak başladı sevgili meslektaşım ile dostluğumuz. Burada yalnızca mesleki olarak tanıtmam kendisine haksız...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kendinden kendine olan yolda bir ayna
Ezgi TAŞDEMİR'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
İstanbul'um Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. A7 Blok, No:14 D:2 Beylikdüzü/İstanbul
Uzm.Psk.Ezgi TAŞDEMİR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (30 yaşında)
Doğum Yeri : Bakırköy
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi- Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ezgi TAŞDEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sibel DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
4.Mart.2021
TavsiyeNo: 119254
ezgi hanımı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum,aynı işyerinde çalışıyoruz.iş arkadaşı olmamızın dışında yaşadığım bir çok sıkıntılı süreçte verdiği destek öneri ve yardımları beni hep iyi hissettirdi.. güler yüzü samimiyeti ve en önemlisi güzel enerjisi ile hayatımda olması benin için büyük şans.. eğer kendinize önce ben diyemiyorasınız,ne kadar özel olduğunuzun farkında değilseniz ezgi hanım ile tanışmanızı ve önerilerilerini dinlemenizi tavsiye ederim...
     2 Beğeni    
Handan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2021
TavsiyeNo: 119214
Merhabalar Belediyemizin vermiş olduğu hizmet sayesinde Klinik Psikolog Ezgi Taşdemir ile tanışma fırsatım oldu. Geçirmiş olduğum zor dönemimde sabırla tam 14 seans dinleyip beni kendimle tanıştırdı. Söylemleri, tavsiyeleri ve nefes teknikleri ile kendimi çok daha iyi hissettim. Psikolojik terapi deneyimim küçük yaşta dolaylı olarak olmuştu fakat benim için tam bir hayal kırıklığı idi. Ezgi hanımın güler yüzü, naifliği ve kibarlığı sayesinde ön yargılarım silinmiş oldu. Ezgi hanım evet “geminin kaptanı benim”
     3 Beğeni    
Selda ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
18.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119025
Kendimi bulma yolculuğumda yanımda olan ,farkındalığımın artmasına yardımcı olan,beni sabırla dinleyen sevgili Ezgi Hanıma teşekkür etmek az gelir.Büyükçekmece Belediyemizin ücretsiz sunduğu hizmette bana çok iyi geldiniz. iyiki sizi tanımışım.Ben Ezgi Hanıma ilk önce kızımı götürmüştüm.2 görüşmeden sonra aslında benim ihtiyacım olduğu kanısına vardı Ezgi Hanım.Nokta atışı olmuştu adeta.Ben iyi olayımki çocuğuma faydam dokunsundan yola çıktık aslında.Çokta iyi ettik.ben çok memnun kaldım.Sevgiler.
     5 Beğeni    
K. K.
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119003
Belediyenin psikolog hizmeti sayesinde tanıştım kendisiyle. Gerçekten çok samimi bir insan çok yardımcı oldu bana. Hayatıma dokunan insanlardan biri oldu. Eğer yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hiç şüphe etmeden Ezgi Hanıma gelebilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum. İlk başta herkesteki gibi kaygılarım vardı ama daha ilk seanstan çok rahatlattı beni. Güleryüzlü ilgili anlayışlı samimi bir insan daha ilk gidişten kendinizi açabilirsiniz. Çok memnun kaldım ben her şey için teşekkür ediyorum❤️
     5 Beğeni    
SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118596
Kurumunuz tarafından tanıştığım Psikolog Ezgi Hanımla 6 seanslık bir görüşmemiz oldu.Samimi,candan,pskilogluk mesleğine uygun görüşleri, aydınlatıcı bilgi vermesi,tecrübelerini tamamen aktarması,ciddi ve saygılı yaklaşımıyla çok olumlu buldum ve memnun kaldım.İlk defa psikologtan destek aldığım için çok başarılı buldum.Memnuniyetimi diğer ihtiyacı olan kişilere de tavsiye ediyorum.Saygıdeğer,samimi,harika birisi.Çalıştığı hijyenik,mesafeli ve temiz bir kurum olduğunu gözlemledim.Kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum tekrardan.
     7 Beğeni    
Ayça ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117333
Psikolog Ezgi hanımla, hayatımın belkide enzor dönemimde karşılaştım. O dönemde : annemi aniden kaybetmenin şoku ve ağır üzüntüsünü, ayrıca özel hayatımda bir bitiş boşanma sürecini yaşarken , yani çifte kayıp yaşarken Ezgi hanımdan profesyonel destek aldım. Ezgi hanım, yıllarca psikologlara karşı duyduğm güvensizlik ve önyargıyı yıktı. İşinde kesinlikle çok başarılı. Kısa sürede küllerimden yeniden doğmam için yolumda ışık oldu, beni bana kazandırdı.. Sizi tanımak, destek almak büyük şansım oldu. Sakin içten güç veren ses tonunuz ile, bir ömür beynimde yüreğimde sönmeyecek bir ışık yaktınız. Herkese Ezgi hn ile tanışıp dertleşmeyi ve kendi hayat öykünüzü, Ezgi hanımın araladığı pencereden bakıp, kendi gücünüz ile yeniden doğmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.. .Kendinize bir iyilik yapın ve Ezgi hanımdan destek alın, tanışın, sohbet edin.. Pişman olmayacağınızı garanti ediyorum..
     10 Beğeni    
Nadide
20.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117017
Ezgi Hnm la Büyükçekmece Belediyesi'nin vermiş olduğu psikolojik danışmanlık sayesinde tanıştım. Sorunum hayatın üstümüze yüklediği sıkıntılar , hayır diyememekti. Seanslarin başından sonuna kadar vermiş olduğu tavsiyeler hayatıma kaliteli yön vermemi sağladı. Her seansimiza özenle hazırlandığı belliydi. Randevulara son derece istekli gittim. Yeniden danışmaya ihtiyaç duysam onu seçerim. Kendisi guleryuzlu ,seviyeli ,kibar ,olgun bir insan. Danışmanlığına minettarim.
     12 Beğeni    
Gülbin MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2020
TavsiyeNo: 114153
Ezgi hanım ile kendimi keşfettim diyebilirim.Aslında oğlum için yardım almaya gittiğimde benim ihtiyacım olduğunu anlayıp ki iyi ki öyle yapmış,kendisinin danışanı oldum.Kaybettiğim eşimin ardından bundan sonraki hayatımı nasıl şekillendireceğimi bulmam konusunda çok yardımcı oldu.Kendisi çok naif,mesafeli ve bir o kadar da samimi bir insan.Benim hayatıma çok güzel bir şekilde dokundu ve gerçek beni ortaya çıkardı.Kısacası hayatıma güzel bir imza attı.Kendisine buradan birkez daha çok teşekkür ederim.Sevgiler...
     13 Beğeni    
Funda TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
9.Mart.2020
TavsiyeNo: 114061
Merhaba , Ezgi Hanım ile Belediyenin Psikolog yardım hizmeti vasıtası ile tanıştım. Kendisinden 11 yaşındaki kızım ile ilgili yardım aldım. Kızıma yaklaşımı , güler yüzü ve samimiyeti ile kızıma ve bana ışık oldu. Çok iyi bir dinleyici, empati yönü güçlü, güler yüzlü ve rahatlatıcı. Kızımın kendisiyle çok yol kat ettiğimi düşünüyorum. . Ben kendisini çok idealist buluyorum ve takdir ediyorum.Çok çok teşekkürler iyi ki sizi tanımışız, Eylül Ezgi Ablasını çok sevdi :)
     12 Beğeni    
Nazlı DİNÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113044
Ezgi, eğitim hayatımın bana kattığı güzel arkadaşlıklarımdan biridir. Sadece dinleme şekliyle bile muhattabına kendisini değerli hissettirdiğini söylemek mümkün. Birlikte yüksek lisans yaparken, yeni bilgiler edinmenin onu ne derece keyiflendirdiğine yakından şahit oldum. Güleryüzlü, insancıl yanı kuvvetli, mesleğini seven, işinin hakkını vermeyi önemseyen bir klinik psikolog olan arkadaşımı, destek ve uzman arayışında olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     14 Beğeni    
Tuğba
9.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113043
Ezgi hanımı tavsiye üzerine tanıdım ve iyiki tanımışım. Kendisi beni kendime getiren ve tekrar mutlu olmamı sağlayan bir ışık oldu bana . Güler yüzlülüğünü ve gözlerindeki ışıltıyı bana da geçirdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisine boşanmak üzereyken gittim . Bana bu süreçte hem en iyi yolları görmemi sağladı hemde aslında tek sorunumun o olmadığını çözmemi sağladı. Bazen kendinizi çok güçlü hissetsenizde eğer bir konunun üstesinden gelemiyorsanız kendinizi yükseltemiyorsanız mutlaka bir uzmandan danışmanlık almanızı öneririm . Ve bu konuda bana yardım eden beni mutlu eden Ezgi hanımıda canı gönülden tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Zeynep KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113005
Ezgi Hanımla belediyenin psikolojik danışmanlık hizmeti sayesinde tanıştım. Kendisi güleryüzlü, destekleyici ve mesleğinin gerekliliklerini yansıtıyor ve insanı rahat hissettiriyor. Ezgi Hanım içinde bulunduğum zorlukları adlandırmama çok destek oldu. Takıntılarımla ilgili çözüm üretme konusunda ihtiyacım olan önermelerde bulundu ve yol gösterdi. Olaylara farklı açılardan bakmam için teşvik edici oldu. Kendisine çok teşekkür ederim ve bir danışan olarak tavsiye ederim.
     16 Beğeni    
Gülser
4.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112975
Ezgi hanımı toplum sağlığı merkezine yardım almak için gittiğimde tanıdım.son derecede içten samimi saygılı gereken mesafeyi koruyarak yardımcı oldu.sözleri desteği son derecede etkili oldu. kaygılarım çok fazlaydı ne yapacağımı bilemez haldeydim bana ışık tuttu ve kendiliğinden çözümü buldum . beni ençok etkileyen yönü mesleğini ciddiyetle yapması felsefe yönü ,inanç ile birleştirmesi yardımı için kendine içten teşekkür ediyorum ve kendisine başarılar diliyorum
     17 Beğeni    
S. A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112969
Ezgi hanımla 4 ay önce tanıştım. Çocuklar büyüdükçe bütün evlerde yaşanılan öfke, tartışma, anlayamama, anlatamama sıkıntılarını çok fazlasıyla yaşıyor ve bu olumsuzluklardan artık enerjim bitmiş gibi hissediyordum. Ezgi hanım bu dönemde bize ilaç oldu. Onun sakin ve duyarlı yaklaşımı sayesinde birbirimizi daha iyi anlayabildik.. Mesleğini sevgiyle ve ciddiyetle yapması doğru adreste olduğumuzu hissettirdi hepimize. Kendisine çoook teşekkür ediyorum.
     17 Beğeni    
Elif DEMİRCİ Fotoğraf
Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112947
Uzman Klinik Psikolog Ezgi Taşdemir ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Bu eğitim bana her şeyin öncesinde naif, ince ruhlu, doğal, samimi, paylaşımcı çok kıymetli bir dost kazandırdı. Arkadaşım olması ötesinde mesleki açıdan da kendini sürekli olarak kendini geliştirmek için emek vermekte, çalışkan, etik ilkeleri gözeten ve donanımlı bir uzmandır. Danışanlarının hayatına daha iyi dokunabilmek adına işini özen ve hassasiyet ile ve bence en önemlisi işini çok severek yapan dostumu tüm danışanlara güvenle tavsiye ederim.
     19 Beğeni    
Berfin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112845
Bana kendime olan sevgimi ve özgüvenimi kazandıran kişidir. Her zaman güleryüzlü ve ilgili davranışıyla seanslar sırasında insan kendini rahat ve güvenilir hissediyor. Acaba anlaşabilir miyim diye düşünmeye gerek kalmadan birlikte sorunların çözümünü bulmaya başlıyorsunuz. Örnekler vererek, kitaplar önererek tedavi sürecine katkıda bulunuyor. İletişimdeki en önemli şeylerden biri olan diksiyonu, mükemmel biçimde kullanıyor. Ciddiyet ve samimiyeti birlikte barındırabilen, işini gayet düzgün yapan birisidir. Ezgi Hanımı iyi ki tanımışım.
     19 Beğeni    
Funda ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112812
Ezgi hanımla Büyükçekmece belediyesinin Pedagog hizmeti sayesinde tanıştık.11yaşındaki kızımın uyku problemi vardı,tek başına uyumak istemiyordu.Ezgi hanım sayesinde 3-4seans sonra uykularımız düzene girmeye başladı.10 seans sonunda artık kızım tek başına sabaha kadar deliksiz uyuyor😊Sayesinde ailecek (yıllardır hasret kaldığımız)rahat ve huzurlu uyuyabiliyoruz.Daha önce başka bir uzmana gitmedik bu yüzden size bir kıyaslama yapamam.Fakat özel muayene de alacağınız hizmetten hiç bir farkı yok.Ezgi hanım güleryüzlü ve işini çok ciddiyetle yapan bir uzman.Kelimelerini seçerken çok özenli ve hassas herkese tavsiye edebilirim
     19 Beğeni    
H.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112502
Ben kaygı ve obsesif bozukluk nedeni ile kendisine başvurmuştum , Ezgi hanımın muhteşem desteği ve yol göstermesiyle seanslarımın sonunda iyileştim , yaklaşık 7 yıldan beri uğraştığım bu hastalık başaralı bir şekilde tedavi etti kendisi , Ezgi hanımın Güleryüzlülüğü ve mesleğine olan sevgisi çok güzel mutlaka herkese tavsiye ediyorum , tedavi sürecimde sabırlı ve anlayışlı olmasıda çok güzeldi , mesleki açıdan en başaralı yönü diksiyonu ve verdiği tavsiyeler başaralıydı , ben kendisini tanıdığım için çok mutluyum .
     21 Beğeni    
Güven Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112360
Destek almaya geldiğimde sadece öfke sorunum var sanıyordum ancak daha öncelikli sorunlarımı farkettim ve bunlara yönelik bir çalışma başlatıldı. Ezgi hanımın tavsiyelerini dikkate aldım. En başta olumlamalar sonrasında "Dört Anlaşma" kitabı ve diğer tavsiyeleri gelişmemde yardımcı oldu. Süreç bittiğimde kendime olan güvenim artmış sorunlarımın büyük bir kısmını çözmüştüm ve artık kendimi ruhsal olarak güçlü hissediyor durumda oldum. Sorduğu sorular ve konuşmalarıyla da kendi kendime düşünebilmemi sağladı ve böylelikle danışma sürecimiz sona erse de iyileşme sürecim devam ediyor. Kendimi tanımamı ve sevmemi sağladı diyebilirim.
     21 Beğeni    

Ezgi TAŞDEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi TAŞDEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif DEMİRCİ
Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ
Yüksek lisansta bir derste, aynı sırada oturarak başladı sevgili meslektaşım ile dostluğumuz. Burada yalnızca mesleki olarak tanıtmam kendisine haksız...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul'um Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. A7 Blok, No:14 D:2 Beylikdüzü/İstanbul
Uzm.Psk.Ezgi TAŞDEMİR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Bakırköy
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Ezgi TAŞDEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ezgi TAŞDEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

22:11
Top