2007'den Bugüne 92,485 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Elif DEMİRCİ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Yetişkin, Çocuk ve Ergen Terapisti / Aile Danışmanı

Elif DEMİRCİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif DEMİRCİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Elif DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ezgi TAŞDEMİRUzm.Psk.Ezgi TAŞDEMİR
Uzman Klinik Psikolog Ezgi Taşdemir ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Bu eğitim bana her şeyin öncesinde naif, ince ruhlu, doğal...
Nilüfer ÖZKANUzm.Psk.Nilüfer ÖZKAN
Nilüfer ile Psikolojik Eğitim Terapi ve Araştırma Derneği'nin düzenlemiş olduğu Temel Psikofarmakoloji ve Travma Sonrası Stres Bozuklukları eğitimleri...

 
Elif DEMİRCİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kiana Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Perlavista Residence, B Blok, Kat:7, D:58 Beylikdüzü / İstanbul
(Beykent Metrobüs Durağı, Perlavista Residence B Blok)
Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (31 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi - Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Elif DEMİRCİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkin Terapisi
Aile Danışmanlığı
Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Ebeveyn Danışmanlığı
Aile İçi İletişim Problemleri
Kaygı Bozuklukları
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Ayrılık Kaygısı
Sosyal Fobi
Obsesif-Kompulsif Bozukluklar
Panik Bozukluk (Panik Atak)
Sınav Kaygısı
Performans Kaygısı
Kişilik Bozuklukları
Borderline Kişilik Bozukluğu
Narsistik Kişilik Bozukluğu
Yeme Bozuklukları
Uyku Bozuklukları
Somatizasyon Bozukluğu
Majör Depresif Bozukluk
Anoreksiya Nervoza
Bulumia Nervoza
Depresyon
Özgüven Problemleri
Bğlanma Problemleri
Öfke Problemleri
Okul Fobisi - Okula Uyum
Motivasyon
Stres
Davranış Bozuklukları
İnternet, Telefon, Sosyal Medya Bağımlılığı
Tırnak Yeme, Parmak Emme
Tuvalet Eğitimi
Alt Islatma
Kardeş Rekabeti
Boşanma Süreci ve Çocuk

Elif DEMİRCİ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ'nin Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Elif Demirci İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi devam ederken Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nde Yandal Programını ve Pedagojik Formasyon eğitimlerini tamamlamıştır.

Staj deneyimleri:
Adalet Bakanlığı Çocuk Mahkemesi (2013)
Fransız Lape Hastanesi (2013-2014)
Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Laboratuarı (2013-2014)
Uğur Okulları (2014-2015)
Gürlek Nakipoğlu Anadolu Lisesi (2014-2015)
Ataköy Hastanesi (Uzmanlık Stajı 2016)
...[Devamı...]

Elif DEMİRCİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hasan Avcı
19.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112775
Elif Demirci lise yıllarında öğrencim olmuş, bu alana ilgisini ve bilinçli yönelimini yakından takip etmiş biri olarak mesleki gelişimini, bu süreç içerisinde almış olduğu yolu, özverili çalışmalarını görmek beni son derece mutlu etmiştir. Bu mesleğe olan sevgisi, samimi ve empatik duruşu ile danışanları ile kuracağı bağın onlara problemlerin çözümünde büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ruh sağlığı alanında çalışan biri olarak Terapistin mesleki yeterliğin öncelik olduğunu düşünüyorum ve bu konuda Elif Demirci'yi özellikle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Ezgi TAŞDEMİR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112355
Yüksek lisansta bir derste, aynı sırada oturarak başladı sevgili meslektaşım ile dostluğumuz. Burada yalnızca mesleki olarak tanıtmam kendisine haksızlık olur. Çünkü başta çok güzel yürekli ve başkalarının iyiliğini düşünen,yardımsever bir insan kendisi. Sınav dönemlerindeki disiplinli çalışması, tez dönemimde bana tez danışmanım gibi (hatta daha fazlası) danışmanlık etmesi, mesleki bilgi aktarımlarıyla işini, mesleğini severek yaptığı çok net şekilde görülüyor. Eminim ki çok daha iyi yerlere adım adım ilerliyor. İlerlerken yanında olmak çok büyük mutluluk benim için. Eğer kendiniz ile alakalı "problem" olarak gördüğünüz durumlar için bir psikoloğa başvurmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla sevgili dostumu öneririm. Bilirim ki size de olması gerektiği şekilde "ayna" olur.
     4 Beğeni    
Murat Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106757
Elif Hn oğlumun okuduğu okulda psikolog hizmet vermekteydi. Oğlumun 3.5-4 yaşlarında iken belli başlı gelişim odaklarında geri kalması söz konusuydu. Başta konuşma becerisi, iletişim ve sosyalleşme olmak üzere, ince motor becerileri gibi konularda yaşının gerisinde bir gelişim göstermekteydi. Okulda verdiği profesyonel destek ve tavsiyeler sayesinde oğlumun gelişiminde yaşadığımız sorunları aşma konusunda ciddi yol kat etmiş durumdayız. Özellikle sosyalleşme ve iletişim konusunda 1 senenin sonunda yaşıtlarının dahi ilerisinde bir gelişim sergilemesi sonucu kendisinden son derece memnun kaldık. Bu süre içerisinde ayrıca yaşadığımız ailevi kayıpların ardından da bu tarz süreçlerin yönetimi konusunda yaklaşımı sadece oğlumuz için değil bizim içinde önemli bir yol gösterici niteliğindeydi. Kendisi öncelikle çocukları bir birey olarak kabul eder ve aileyede bunu kabul ettirir. Empati kurma yeteneğini ön planda tutarak yaptığı yönlendirmelerle aileyi de adeta pedagojik bir eğitimden geçirmesi kendisinin öne çıkan yönleri olduğunu düşünüyorum. Elif Hn'ı konusunun uzmanı biri olarak tavisye eder, kariyerinde başarılar dilerim.
     3 Beğeni    
Birgül ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106752
Elif Hanımla okulumuz vasıtasıyla tanıştık. Kendisi oldukça güler yüzlü ve cana yakın bir insan. Oğlumuzun kardeş kıskançlığı konusunda bize desteğini asla unutamam. Ayrıca mahremiyet eğitimi ve şiddetten korunma konusunda aile eğitimi ile farkındalık yaratmıştır. Okul psikoloğu değil de adeta bize özel bir psikolog gibi takibi ve geri bildirimleri sayesinde bizi zorlayacak süreçleri oldukça kolay atlattık. O dönem daha 7 aylık olan ve kendisine bir yabancının gülümsemesini bile ağlayarak karşılayan güzel kızım Elif hanımın kucağından alamayışım iletişiminin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor sanırım.
     2 Beğeni    
Nazlı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106396
(Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
M.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106388
İlk olarak yaklaşık iki sene önce tanıştık. Aşamadığım çeşitli korkularım vardı. Üzerine çalışınca bunların temelsizliğini Elif hanımla beraber gördüm. Aradan iki yıl geçti ve bugünlerde tekrar seanslara başladık. Geçmişimle ilgili yaşananların bugünüme nasıl etki ettiğini görmeni sağladı. Aslında özgür olduğumu, kendimi yargılamamam gerektiğini görmemi sağladı. Mesleki açıdan da profesyonel duruşu, yargılamaması, açıkfikirliliği, kendimi terapi ortamında özgür hissetmemi sağlıyor. Sizin için önemli olan anahtar kelimeleri buluyorsunuz. Elif hanım genel geçer kaidelere ve kısıtlılıklara bağlı bir terapist değil. Her danışanın özgün olduğunun farkında. Tek bir doğru yok ya da tek bir gerçek. Bana sanırım görüşmeye başladığımızdan beri en iyi gelen yönlerinden biri Elif hanımın bana böyle bakmasıdır. Kendimi yargılama ve suçlama konusunda fikirlerim çok değişti.
     4 Beğeni    
Bengu Atabay
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106372
Uzman Psikolog Elif Demirci, kurucusu oldugum anaokulumuzda bir yil calisti. Calistigi sure icinde kurumumuza gerek bir psikolog gerek bir calisma arkadasi olarak harika seyler katmistir. Ben, anne olarak hem bir egitimci hem de bir anaokulu kurucusu olarak cocuklara yaklasimindaki basarisinin sebebinin profesyonel tecrubesi ve akademik birikiminin yanisira cocuklarla kurdugu insani ve duygusal bag kurabilmesi oldugunu dusunuyorum. Cocuklari cok seven, her zaman guler yuzlu, isini cok severek ve en onemlisi bilerek yapan, etik kurallari, profesyonel cizgileri cok iyi bilen ve ayni zamanda icten ve canayakin bir calisma arkadasidir. Danisan olarak siz veliler ve cocuklara guzel seyler katacagini dusunuyor ve herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Mehmet TÜKEL Fotoğraf
Uzm.Psk.Mehmet TÜKEL
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106322
Kendisiyle yüksek lisans yaptığımız esnada tanıştık. Elif'de gözlemlediğim en temel özellik sistemli ve özenli çalışma prensibiydi. Çalışkanlığı ve kendini geliştirmek için gösterdiği özveri, meslek hayatında çok daha iyi yerlerde olmasına katkı sağlayacağından hiç şüphem yok. Karşısındaki kişiye yönelik güleryüzlü, sevecen tutumu ve her konuda yardıma açık oluşu terapi odasında da olumlu sonuçlar doğurduğu kanısındayım. Yardım almak isteyenlere Klinik Psikolog Elif Demirci'yi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Tuğba
25.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106303
Elif Hanım’ı oğlumun kreşi aracılığıyla tanıdım. Oğlumun takıntı ve kurallara aşırı bağlı olması konusunda destek aldık ve çok faydasını gördük. Çocuklarla iletişimi de çok iyi, oğlum çok seviyordu. Açıkçası bizde çok sevdik çünkü çok nazik, sabırlı, ilgili ve çözümler sunan biri. Her sorunu sizi anlayarak anlamaya çalışarak dinliyor. Samimiyetine inanıyorsunuz, öyle güzel bir enerjisi var. Problemleri o kadar sadeleştirip basitleştiriyor ki oradan ayrılırken eskisi kadar büyük bir sorun gibi gelmiyor insana. Okula gitmek istememe problemimizle de ilgilendi. Çok memnunduk. Yine bir problemimiz olursa danışmak istediğimiz bir konu mutlaka Elif Hanım diyorum.
     8 Beğeni    
Melek ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106265
Elif Hanım ile oğlumun kreşi aracılığı ile tanışma fırsatı buldum. Oğlumun ameliyat olduğu süreçte okula devamında oldukça yardımı dokundu. Oğlumun bu süreçte özgüveni zedelenmeden okula devam etmesini sağladı. Sadece oğlumu değil bizi de bu konuda rahatlattı. Ayrıca kardeş kıskançlığı konusunda da destek aldık. Önerilerini dinledik ve süreci iyi idare etmemizi sağladı. İletişimi kuvvetli ve samimi. Tüm görüşmelerimizden mutlu ayrıldık. Mizacı özellikle çocuklar için ilgi çekici. Tüm çocuklar eminim güven duyar ve dinler. Konuşurken karşısındakini rahatlatan bir ses tonu ve üsluba sahip. Konu hakkında bilimsel bir dil kullanmadan oldukça anlaşılır açıklamalarda ve önerilerde bulunduğu için sorunlara çözüm üretme kolaylaşıyor
     11 Beğeni    
Günya
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106264
Merhaba Elif hanımla oğlumu gönderdiğim anaokulunda tanışmıştım.Çok tedirgin olduğum için Elif hanım beni sakin konuşmaları ve bilgisiyle rahatlattı.Aklıma takılan her konuda her an kendisine ulaşabildiğimiz mükemmel bir hekimdir.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Hem mesleki hem insani yönden örnek birisidir.ilk konuştuğumuzda bile güven veren bir ifadesi vardır.Çocuklara olan sevgisi ve ilgisi bellidir zaten.Kariyer hayatında kendisinin yolu hep açık olur umarım.
     10 Beğeni    
Kübra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106262
Elif hanım Kendisi ile çocuğumun kresinde tanıştık daha sonradan aile gibi olduk Çocuğum için kendisine Danıştim baba ve anne olarak ondan çok şey öğrendik kendi kişisel problemlerimizdede bizlere çok yardımcı oldu. herşeyden önce mükemmel bir insan çok tatlı dilli ve güler yüzlü Ve gerçekten işinde uzman görüşleri fikirleri ile çok güzel yollar katlettigimizi düşünüyorum. hep aynı özenle dinleyip yonlendirdi ona buradan bir kez daha teşekkür ediyorum sevgilerimi gönderiyorum. Her ne zaman ihtiyaç duyacak olsam ilk danisacagim değerli hocamız saygilarimla
     10 Beğeni    
Gizem İ.
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106259
Elif Demirci ile tanıştığımızda düşündüğüm ilk şey karakteri ve akılcı konuşmaları ile kendisine ne kadar uygun bir meslek seçtiğiydi. Sahip olduğu bu özellikleri içinden gelerek yapmasının kariyerine iyi bir katkı sağladığını düşünmekteyim. Aldığı eğitimler ile kendisini geliştirme çabası, mesleğine duyduğu saygı ve sevgiyi göstermektedir. Samimi ve içten oluşu, danışanlarının rahat ve güvende hissetmelerini sağlayacaktır. Mesleki tecrübelerle harmanladığı yeni iş yaşamında, yeni kliniğinde kendisine başarılar dilerim.
     11 Beğeni    
Selen Gençsoy
23.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106257
Elif Demirci ile İstanbul Kültür Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans programında yandal yaptığı zaman diliminde tanıştık. Kendisi gelişime, bilime meraklı, her zaman yeni bilgiler öğrenmeye, araştırmaya açık biridir. Bu özelliği onun kendi mesleğinde de donanımlı olmasını sağlamıştır. Her zaman okur. Öğrendiği bilgileri paylaşır. En önemlisi teorik olarak öğrendiği bilgileri iş hayatında pratiğe dökmesidir. Mesleğine büyük bir sevgi ve saygı ile bağlıdır. Etik değerler konusunda hassas oluşu danışanlarına kendilerini güvende hissettirir. Çok iyi bir dinleyici, pozitif enerjisi, yardıma ihtiyacı olana her daim kapısının açık olması onun bu meslek için ne kadar uygun olduğunu göstermektedir. Bireysel destek almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisine hayatı boyunca başarılar dilerim.
     11 Beğeni    
Uzm.Psk.Umur Yiğit NURAL
22.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106219
Meslektasim Elif Demirci ile Istanbul Kultur Universitesi Psikoloji lisans programinda tanistim ve daha sonrasinda kendisinin akademik ve klinik calismalarini gozlemleme ve takip etme sansi buldum. Lisans programinin ardindan gerceklestirdigi yuksek lisans ile klinisyen olmaya hak kazanmis ve ergenlerle gerceklestirdigi tez calismasi ile bu alana katkida bulunmustur. Bir klinisyen olarak iyi bir dinleyici oldugunu ve duyusunun da guclu oldugunu dusundugum Elif Demirci, lisans doneminden beri calismalarini dikkat ve ozenle gerceklestirmektedir. Bu sebepledir ki klinik psikolog olarak kendisinden gorusme talep edenleri hem etik hem de kapsayici bir sekilde karsilayacagini dusunmekteyim. Universitede ve universite disinda aldigi egitimlerin ve gerceklestirdigi stajlarin, akademik calismalarina ve klinik pratigine olan yansimalarini cok iyi bir sekilde gorebildigimiz Elif Demirci, bircok meslektasimizin maalesef ki farkinda bile olmadigi parkuruyla ilgili calismalarini ozenle gerceklestirmis, bilissel davranisci psikoterapi yaklasiminin hem klinigi hem de teorisi ile cokca mesai harcamistir. Boylelikle hem genel olarak bir psikoterapi talebinde bulunan ozneleri karsilayabilecek klinik duyus ve oryantasyonu edinmis hem de ozellikle bilissel davranisci psikoterapi talebinde bulunan oznelerle karsilasabilecegi bir teorik alt yapiyi kendine kazandirmistir. Sonuc olarak Elif Demirci, yol aldigi ve almaya devam ettigi profesyonel hayatinda sizleri sonuna kadar etik bir yerden dinlemek icin Bakirkoy'de bulunan ofisinde bekliyor.
     12 Beğeni    
Handan
19.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106179
Elif Hanımı oğlumun gittiği okulda tanımıştım kendisi o dönem orada çalışıyordu(2017-2018)çok samimi ve işinin ehli biri kaygılı bir anne olarak beni hep sabırla dinledi ve çocuk pedagojisi anlamında kendini geliştiren çocukları seven içten biridir ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ne zaman ihtiyaç duysak kendisine ulaşmakta zorluk çekmedim dedim ya çok içten ve çok sabırlı insanı dinlendiren bir ses tonuyla konuşur kendisiyle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum başarılarının devamını diliyorum
     11 Beğeni    
Şule ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106175
Elif Hanımla çocuğumu gönderdiğim anaokulunda tanıştık. Oğlum ile ilgili yaşadığım zorluklarda kemdisinden yardım aldım. 2 yaş sendromu ve yeni kardeş üzerine bana danışmanlıkta bulundu. Herkese aynı basmakalıp tavsiyelerde bulunduğunu düşünmüyorum. Çünkü öncelikle çocuğumu gelişimsel alanlarında gözlemledi. Onunla ilgili fikir sahibi olduktan ve benimle de görüştükten sonra bana yardım haritası çizdi. Danışanını ilgi ile dinleyen, önemseyen çok naif bir psikolojik danışmandır. Diksiyonu, vücut dili ve tavrı ile kendinizi çok rahat hissettirir. Konuşma esnasında duvarları olmadığını görebilirsiniz. Kendisinden danışmanlık hizmeti aldığım süreçte bana hiç tedirginlik hissettirmedi. Tavsiyeleri bana bu süreçleri kolay atlatmakta çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     14 Beğeni    

Elif DEMİRCİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Çocuk Psikoterapileri Derneği

Elif DEMİRCİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ezgi TAŞDEMİR
Uzm.Psk.Ezgi TAŞDEMİR
Uzman Klinik Psikolog Ezgi Taşdemir ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Bu eğitim bana her şeyin öncesinde naif, ince ruhlu, doğal...
Nilüfer ÖZKAN
Uzm.Psk.Nilüfer ÖZKAN
Nilüfer ile Psikolojik Eğitim Terapi ve Araştırma Derneği'nin düzenlemiş olduğu Temel Psikofarmakoloji ve Travma Sonrası Stres Bozuklukları eğitimleri...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kiana Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Perlavista Residence, B Blok, Kat:7, D:58 Beylikdüzü / İstanbul
(Beykent Metrobüs Durağı, Perlavista Residence B Blok)
Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 562 86 53
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(31 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi - Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Elif DEMİRCİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Elif DEMİRCİ Mesleki Videolar Videoları
-
beykent psikolog, beylikdüzü psikolog, büyükçekmece psikolog, silivri psikolog, mimaroba psikolog, tekirdağ psikolog, online psikolog, istanbul psikolog, kaygı psikolog, beykent terapist, beylikdüzü terapist, büyükçekmece terapist, silivri terapist, tekirdağ terapist, beylikdüzü online terapist, beykent online terapist, büyükçekmece online terapist, online uzman terapist, istanbul uzman terapist, bakırköy uzman terapist, bakırköy psikolog, mimaroba terapist, çorlu terapist, çorlu psikolog, online terapi, bakırköy terapist, bakırköy uzman psikolog, zeytinburnu psikolog, bahçelievler psikolog, bahçelievler terapist, zeytinburnu terapist, küçükçekmece psikolog, küçükçekmece terapist, avcılar psikolog, avcılar uzman psikolog, avcılar terapist, avcılar psikoloji, florya psikolog, florya terapist, günögren psikolog, güngören terapist, bayrampaşa terapist, bayrampaşa psikolog, oyun, korku, kişilik, boşanma, kişilik örüntüleri, terapi, kaygı bozukluğu

08:26
Top