2007'den Bugüne 76,481 Tavsiye, 24,909 Uzman ve 17,128 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra ÜLEV
Uzman Psikolog - Ankara
Uzman Klinik Psikolog/ Aile Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi20 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcut

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esra ÜLEV

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

20

[Uzm.Psk.Esra ÜLEV isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Esra ÜLEV Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

15
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsra ÜLEV'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esra ÜLEV'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Esra ÜLEV Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Esra Ülev seanslarında 'Bilişsel-Davranışçı Terapi', 'Farkındalık (Mindfulness Terapisi)', 'Çözüm Odaklı Yaklaşım', 'Transaksiyonel Analiz' tekniklerinden, sanat çalışmalarından ve terapötik kartlardan faydalanmaktadır.
Danışmanlık hizmeti verdiği konular:
Aile İçi Sorunlar
Depresyon
Panik bozukluk
Fobiler
Kaygı sorunları
Obsesif-kompulsif bozukluk
Yaygın kaygı bozukluğu
Travmatik yaşantılar
Yeme bozukluğu
Sınav kaygısı
Öfke kontrolü
Kişilerarası ilişki sorunları

Esra ÜLEV Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Esra ÜLEV'in Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ nden 2011 yılında mezun olmuştur. 2011 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını ‘Üniversite Öğrencilerinde Bilinçli Farkındalık Düzeyi ile Stresle Başa Çıkma Tarzının Depresyon, Kaygı ve Stres Belirtileri ile İlişkisi’ başlıklı tez çalışması tamamlamıştır. ‘Bilişsel-Davranışçı Terapi’ eğitimini yüksek lisans çerçevesinde tamamlamıştır.

2011-2013 yıllar arasında Özel Canyoldaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Psikolog olarak çalışmıştır. 2013-2014 yılları arasında Serra Anaokulu'nda ve Ankara Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi'nde Psikolog olarak çalışmıştır. Şu anda, Olgu Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde ve Sihirli Bahçe Montessori Okulu'nda Klinik Psikolog olarak görev yapmaktadır. ...[Devamı...]

Esra ÜLEV Tavsiye Yazıları Esra ÜLEV için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Niyazi MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.45.88.CF

04-05-2017
 TavsiyeNo: 96467
Esra hanımdan çalıştığım şirketimdeki görevi sırasında yardım aldım. Önerdiği yöntemler, samimiyeti ve iletişim becerisi sayesinde bana çok faydası oldu. Artık konulara başka bakış açısı ile bakabiliyor ve daha iyi sonuç alabiliyorum. Esra hanım sadece mesleği ile değil bir çok konu ile ilgilenmesi beni çok şaşırtmıştı. Tiyatro, yoga, el becerileri benim bildiklerim. Mesleğine verdiği önem, bitmek bilmeyen öğrenme isteği ve klinik yeterliliği kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye etmemi sağlamaktadır. Ona buradan çok teşekkür ediyorum.
     12 Beğeni    

Gönül ERSOY SALCIOĞLU Fotoğraf  Uzm.Psk.Gönül ERSOY SALCIOĞLU
Aydın - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-09-2016
 TavsiyeNo: 90208
Sevgili meslektaşım Esra ile Ankara Olgu'da tanıştık. Esra'da en sevdiğim özellik mesleğin olmazsa olmazı; sürekli öğrenmeye açık ve dinamik olmasıdır. Kendi dinamikleri ve başa çıkma becerileri o kadar iyi düzeyde ki, bir başkasına dokunduğunda farkındalık ve farklılık yaratması kaçınılmaz! Esra ile daha fazla vakit geçirebilmeyi ve onun grup çalışmalarına katılmayı arzu ederdim. Ankara'daysanız Esra ile tanışıp onun eğitimlerine katılmanızı şiddetle tavsiye ederim. Sevgiler!
     2 Beğeni    

 Uzm.Hilal GÜRPINAR
Erzurum - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-07-2016
 TavsiyeNo: 89409
Esra Hanım ile ilk olarak 'STRES YÖNETİMİ ODAKLI GRUP ÇALIŞMASI'NDA grup yöneticisi olarak tanıdım ve 6 haftalık bu çalışmada mesleğime ve kişisel gelişimime oldukça faydalı olduğunu gördüm. Ardından 'BENLİK ALGISINI KEŞFETMEYE YÖNELİK KİŞİSEL GELİŞİM AMAÇLI GRUP ÇALIŞMASI' 8 haftalık bir eğitim aldım bu eğitimde aldığımız bir çok done kendilik gelişimi ve farkındalığımıza katkı sağlamakla birlikte çalıştığım kurumda yaptığım Aile Danışmanlığı görevime de katkı sağlamıştır. kendisi bir kez daha tarafımdan taktir almış ve mesleği konusunda kendisine inandığım biri olmuştur.
     Beğenin    

 Aslı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 139.179.200.YJF

13-09-2015
 TavsiyeNo: 81398
Enerjisiyle, eğlenceli kişiliğiyle, yüksek empati yeteneğiyle kendisine hayran olmamı sağlamış olan Esra Hocam hakkında ne kadar güzel şey yazsam da az gelecek sanki. Bilgisini paylaşma konusundaki cömertliği, çözüm odaklı oluşu, pratik zekası, sürekli kendini geliştirme çabası içinde oluşu ve belki de en kıymetli özelliği olan içtenliği ile bana ve yanında staj yapan diğer arkadaşlarıma rol model oldu. Kendisini tanımış olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
     5 Beğeni    

 Ceren Erdoğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.5.107.YWF

11-09-2015
 TavsiyeNo: 81364
Esra Hocamız... Stajyerlerinin sadece bilgi kaynağı değil, aynı zamanda neşe,enerji,motive,yaratıcılık... kaynağı. Hatta benim gibi belki de bir çok öğrencisine özgüven kaynağı olmuştur. Eminim ki bi çok öğrencisinin de idolü. Ben kendisiyle bu sene yarıyıl tatilinde Olgu Psikolojik Danışma Merkezi'nde tanıştım ve her şeyden önce bir insan olarak çok sevdim. Gerçek anlamıyla bir psikoloğun olması gereken bir kişiliğe sahip. Her şeyden önce hümanist, yardımsever ve aynı zamanda çok yönlü ve yetenekli. Kendini mesleğiyle bağlantılı olarak neredeyse her alanda geliştirmiş. Mesleki olarak aldığı eğitimlerin yanı sıra aktif olarak tiyatro, dans ve yoga ile de ilgilenerek bu ilgi alanlarının kazanımlarını terapi sürecinde açığa çıkarabiliyor. Özellikle terapide materyalleri çok iyi kullanarak danışanların içindekilerinin dışavurumunu kolaylaştırıyor. Dolayısıyla bir çok terapisinde kısa sürede danışanın sorununu çözmesine yardımcı olabiliyor. Ben hocamdan bire-bir danışma hizmeti almasam da staj sırasındaki terapi uygulamalarımız ve örnek vaka tartışmalarımız sayesinde katılmış kadar oldum. Bana okulda ve ders kitaplarımda öğrendiklerimden çok daha somut, pratik ve yeni beceriler kazandırdı Esra Hocam. Hem de çok eğlenerek öğrendim ondan öğrendiğim her şeyi. Yarıyıl ve yaz tatillerinde staja katıldım,seneye de katılacağım ve tabi bulduğum her fırsatta,her tatilde. Eminim ondan daha öğreneceğim çok şey var. Ve eminim benim de kendimi geliştirmemi sağlayan henüz keşfetmediğim bir çok yönü var. Mesleki olarak tavsiye etmemin nedeni her şeyden önce kendisini ve terapötik becerilerini sürekli geliştirebilen bir psikolog ve yediden yetmişe herkesle iletişimi çok iyi. Bir de onu çok seviyorum gerçekten, bizim için verdiği emek,ayırdığı zaman ve bana kazandırdığı her şey için sonsuz teşekkürler...
     2 Beğeni    

 Büşra S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.226.233.YZW

09-09-2015
 TavsiyeNo: 81292
Esra Hocayla bu yaz Olgu aracılığıyla tanıştım. Kendisinin hem stajyeri hem de gruplarına katılarak aynı zamanda danışanı da oldum. Üç ay boyunca yakından tanıdım. Diğer danışanlarıyla ilişkilerine de şahit olmuş biri olarak söylüyorum ve kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisi danışanlarına faydalı olmak adına elinden geleni yapar, faydalı olamayacağı bir durum varsa da açık yüreklilikle söyler. Kendisinin yanından rahatlamış olarak ayrılmamak neredeyse imkansız. Ben bu üç ay boyunca kendime çok şey kattım. Kendi sorunlarımı çözmek adına da sayesinde ilerleme kaydettim. Özellikle günümüz insanı için çok işlevsel olan çözüm odaklı terapide kendisini fazlaca geliştirmiş biridir. Çocuk ve ergenlerle iletişiminde ve yaptığı terapilerde de çok başarılı sonuçlar aldığını özellikle belirtmek istiyorum.Terapiye devam ettiğiniz takdirde sorunlarınızın çözülmemesi için bir neden yok.
     2 Beğeni    

 Mert A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.176.172.YWL

09-09-2015
 TavsiyeNo: 81280
Ben psikoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim ve Esra Hanım ile bu yazın başında tanıştık. Kendisine yanında staj yapabilmek adına başvurdum ve seve seve kabul edebileceğini söyledi. İlk gittiğim günden 2 ay boyunca zamanın nasıl geçtiğini anlamadım. O kadar enerjik, sevecen, dostane ve yardımsever ki ilerde onun gibi bir psikolog olabilmeyi arzu ediyorum. Danışanlarına karşı gerektiğinde arkadaşça gerektiğinde ise danışman sınırını koruyacak kadar profesyonel. Koltuğuna oturup donuk şekilde zamanın geçmesini beklemiyor. "Gerçekten" danışanını büyük bir dikkatle dinleyip sorununa eğiliyor. Ayrıca bu kadar genç olmasına rağmen donanımı, bilgileri ve sezgileri hayli kuvvetli. Diğer bahsetmem gereken nokta; staj süresi boyunca Esra Hanım'ın düzenlediği eğitimlere de katıldım. "Stres Yönetimi" eğitiminde ben ve diğer katılımcılarda eğitim bittiğindeki gözle görülür değişime tanık olmanızı isterdim. Çocuklarla yaptığımız çalışmada ise başlangıç ve sonuç kısmında çocukların kendini anlatma ve ifade değişikliklerini gördüğüm zaman çok şaşırmıştım.Yani çocuk veya yetişkin fark etmiyor gerçekten çok iyi bir terapist. Kendisi birkaç sene sonra meslektaşım olacak umuyorum ki. Ve onun gibi bir psikolog olabilirsem 'ne şans' diyorum kendi kendime. Esra Hanım'ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kişiliği, karakteri, iyi niyeti ve son derece iyi bir psikolog olduğu için gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum kendilerini.
     2 Beğeni    

 H.Ç (Danışan)
 IP: 85.105.114.ZZ

03-07-2015
 TavsiyeNo: 79942
Esra hanımı Stres Azaltma amaçlı grup çalışmasında tanıma fırsatı buldum. Program, sadece bilgi aktarımından ziyade uygulamalara dayalı idi. Grup çalışması olmasına rağmen biz danışanlar problemlerimizi paylaşıp, Esra hanımın açıklama ve yöntemleriyle sağaltma imkanı bulduk. Esra hanımın profesyonelliği ve empati becerisi sayesinde grup dinamiği kendiliğinden oluşuyor. Hatta öyle ki 7 haftalık program, Esra hanımın anlayışıyla 8 haftada bitti :) Program, beklentilerimin ötesinde faydalı oldu. Eğitimin daha ilk haftasında, 'iyi ki buradayım' diyeceğinizden eminim.
     1 Beğeni    

 Merve Ç. (Danışan)
 IP: 78.161.190.W

04-04-2015
 TavsiyeNo: 77683
Esra Hoca'nın sınav kaygısı grup terapisinde danışanı olarak bulundum. 12 hafta süren terapide her hafta farklı bir yöntem uyguladı ve hiç sıkılmadan okuldan çıktıgımda koşarak gittiğim bir yer oldu o kadar eglendik ki ben ve grup arkadaşlarımın çogu oluşturacagı diğer sınav kaygısı grubuna da katılacagız .Her hafta Esra hocanın yanından ayrıldıktan sonra kendimi daha huzurlu ve mutlaka kendim hakkında bir şey daha keşfetmiş buluyordum. Esra hocamın agzında çıkan her kelimesi bende kesinlikle bir aydınlanma yarattı ve bana dogru düşünmeyi öğretti .Kesinlikle iyiki tanımışım dediğim insanlardan birisidir.
     2 Beğeni    

 Eray DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.6.YDD

03-04-2015
 TavsiyeNo: 77667
Esra hanımla bu yılın başlarında tanıstık sınavla ilgili bazı sorunlarım vardı.Esra hanımla tanıştıktan sonra bu sorunları gidermem icin bircok etkili yöntem gösterdi. Bütün yöntemlerin etkili oldugunu birebir gördüm. Nefes almalarım düzeldi. Dikkatimi toplama konusun cok cok ilerleme kaydettim. Hedeflerime ulasma konusunda motivasyonum arttı. Sorunun asıl nedenini artık daha iyi bir sekilde farkına varıyorum. Kendi başıma cözümler arıya biliyorum. Umutsuzluğa iten şeylerden kurtuldum.Her türlü sorunlarınızda yardımcı olacağına inanıyorum. Tavsiye ediyorum...
     Beğenin    

 Gözde Kalınkılıç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.9.146.ZYZ

21-11-2014
 TavsiyeNo: 73468
Esra hocamla bu yaz merkezde staj yapmaya başladığımda tanıştım. Genç ve dinamik yapısı ayrica başarılı ve olgun tavrıyla biz stajerler, diğer is arkadaşları ve danışanlarla kurduğu samimi ve güçlü iletişim hep örnek alacağım bir durum oluşturdu. Ondan çok şey öğrendim. Hem genç olması hem de sıcakkanlı olması nedeniyle bizle çok bilgi paylaştı. Danisanlarina saygılı, sevgili ve en önemlisi de hep anlayışlı yaklaşır. Biz stajyerlere de danışanlara da hep arkadaş gibi oldu. Görüşmelerinde kullandığı teknikleri uzmanca seçip konuya hakim olarak giriyordu. Görüşmeden önce muhakkak önceki görüşmelerde neler olduğuna hazırlanırdı ve görüşmelere hakim olarak girerdi. Stajyer olarak gitmeme rağmen benim de birçok sıkıntıma uzmanca yaklaştı ve yardımcı oldu. Kişiliği ve bilgileriyle kesinlikle önerebilecegim bir psikologtur.
     Beğenin    

 İbrahim GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.227.165.Y

05-11-2014
 TavsiyeNo: 72975
Birkaç psikolog arkadaşla görüşmelerimizin sonunda Esra hanım ile tanışma fırsatımız oldu.Aile sorunlarımızla ilgili olarak seanslarına katıldığımız Esra hanım kesinlikle işinin ehli bir psikolog.İyi ki gelmişiz dedirtecek pozitif enerjisi,hastasına olan ilgisi ve alakası bizi çok memnun etti.İşini severek yapması,sizi 40 yıldır tanıyormuş gibi bir dost edası ile yaklaşımı,kendinizi iyi hissedebilme açısından ne yapması gerektiğini çok iyi bilmesi güven veriyor insana.Sayesinde sorunlarımıza büyük ölçüde çözüm bulmuş olduk.Kendisine çok teşekkürler.
     3 Beğeni    

Ural NADİR Fotoğraf  Dr.Psk.Ural NADİR
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-08-2014
 TavsiyeNo: 70781
Esra hanım ile vermekte olduğum bir "çatışma yönetimi ve aile arabuluculuğu" eğitiminde tanıştım. Kendisi bu eğitimin katılımcılarından birisiydi. İki gün süren eğitim boyunca enerjisi ile bana da gruba da büyük destek oldu. Bunun yanında koordinasyon yeteneği ile de kendisini gösteren birisi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca almakta olduğu gerek akademik gerekse de özel eğitimlerle mesleğine ve danışanlarına nasıl değer verdiğini de bu süreçte ve sonrasında yakında takip ettim. Eğer genç ve enerjik bir psikolog arıyorsanız Esra hanım tam size göre birisi diyebilirim.
     Beğenin    

 Cansu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.167.66.YFY

19-06-2014
 TavsiyeNo: 69602
Esra Hanım gibi işinde başarılı ve güler yüzlü bir insanla tanıştım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İçinizde yaşadığınız sıkıntıları biriktirmenize rağmen belli bir yerden sonra anlatmak, insanlarla paylaşmak istersiniz. Çoğu zaman da kendinizi çıkmazda hissettiğinizde elinizden tutacak ve sırtınızı yaslayacağınız birisini ararsınız. Bende sorunlarımı, hayatımı, geçmişimi, geleceğimi Esra Hanımla paylaşım. İşin içinden çıkamadığım durumlarda yardım aldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Bana verdiği destek ve ilgisinden çok çok memnun kaldım. Onunla dertleştiğimde güler yüzü sayesinde kendimi harika hissettim. Onu adeta yakın bir arkadaş bir dost olarak gördüm ve hiç çekinmedim. İlgili, sevecen sorunlarınızı dinlediğinde kendini sizin yerinize koyan birine kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Kendimde ruhsal olarak değişmeler görüyorum ve daha güçlü hissediyorum bu gücümü ise destek aldığım Esra Hanıma borçluyum. Sorunlarla boğuştuğunuz her an, kendinizi yalnız hissettiğiniz her dakika ona gidin sırtınızdaki tüm yüklerden rahatça arınacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim :)
     Beğenin    

Meral AYDIN Fotoğraf  Uzm.Psk.Meral AYDIN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-03-2014
 TavsiyeNo: 66960
Esra Ülev'i daha öğrencilik yıllarındayken tanıdım. Daha lisans öğrencisi iken kendisine hedefler koymuş, master yapacağı alanı belirlemiş, klinik çalışmalarını yapacağı alanda eğitim almaya başlamıştı bile. Bir yandan alanda sürekli çalışıp, tecrübesini geliştirdi bir yandan da akademik eğitimine devam etti. Şimdi Yüksek Lisansını da tamamlamış olarak psikoterapi uygulamaları yapmaktadır. Mesleğine verdiği önem, etik konulardaki hassasiyeti ve klinik yeterliliği kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye etmemi sağlamaktadır. Her türlü psikolojik sorununuzda Esra Ülev'e danışabilirsiniz; kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Meral Aydın Uzman Klinik Psikolog
     3 Beğeni    

 Gizem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.189.YWZ

03-03-2014
 TavsiyeNo: 66863
Esra hanım gerektiğinde arkadaş, gerektiğinde bir psikolog olmayı başarmış genç ve başarılı bir insandır. Kendisiyle görüşmelerimizi 3 arkadaşımla Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesinde yapmaktaydık. Ciddi anlamda memnun kaldığım ve hatta abartı olarak kabul edilmesin ama görüşme günlerini sabırla beklediğim bir Psikologtur. Hastasıyla bağını her zaman belirli tutmasına karşın bazı zamanlarda kendinizi ona yakın hissetmenizde mümkün. Diğer psikologlar gibi yalnızca dinleyip geçiştirmiyor yeri geldiğinde arkadaş görevinide üstlene biliyor kendisine arkadaşlarım ve kendim adına çok teşekkür eder sizlerede tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 NY (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.109.YYZ

19-02-2014
 TavsiyeNo: 66532
Esra yaptığı herşeyi tutkuyla yapan, hakkını sonuna kadar veren, çok yönlü bir kişidir. Çok yeni başladığı mesleğini de tutkuyla yaptığını her tavrından anlayabiliyorum. Kendisini beslediği sanatsal ve sosyal alanlar sayesinde danışanlarına çok yönlü destek olabileceğine eminim. Aldığı eğitimi çok başarılı bir şekilde tamamlamış olması bir yana, akademik bilgisini tertemiz, sevgi dolu, ön yargısız yüreğiyle; empati becerisiyle; araştırmacı ve heyecanlı kişiliğiyle her zaman destekleyerek yoluna devam edecek ve çok yakında çok aranan uzmanlardan biri olacaktır. Kendinizi onun ellerine emanet etmekte asla tereddüt etmeyin çünkü o size maksimum düzeyde yardım etmenin bir yolunu muhakkak bulacaktır.
     Beğenin    

 sb (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 217.131.200.DZ

13-02-2014
 TavsiyeNo: 66374
Kendisiyle şans eseri sosyal bir ortamda tanıştım. çok uzun yıllar çeşitli psikolog ve profesyoneller ile çalıştım. fakat tavsiye nedenim işini formüller ya da yöntemlerle birlikte sevgi dolu ve samimi bir şekilde yapması. Bundan dolayı karşısındaki kişi de açıkçası kafasında adeta sihirli bir değnek dokunmuş izlenimine kapılıyor. kişinin güvenini kritik bir zamanda çok hızlı kazanması ve probleme en kısa ve doğru şekilde yaklaşması beni ve çevremdekileri çok etkiledi. son olarak karşısındaki kişiyle birlikte huzurlu bir ortak alan yaratmasıyla birlikte karşılıklı doğru bir çözüm ortaya çıkmasına sebep oluyor.
     Beğenin    

 Tunahan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.174.51.BL

11-12-2013
 TavsiyeNo: 64694
Bir çok kişi bilir ki sıkıntılar içerisinden sorunlar arasından tek başımıza çıkamayız savasmakta zorlandıgımız anlarda kendimizi bir çok konuda çaresiz hissettigimiz ve zaman zaman düşüncelere teslim oldugumuzda destek alma zamanı geldiğinin göstergesi olarak acıklanabilir ... benim pskoloğum ( Esra ÜLEV ) olarak size onun hakkında benim gördüğüm birkaç bilgi vermek isterim Kendisi işi ( mesleği ) yanı sıra kişiye bi hasta değilde tamamı ile bir dost ve arkadasça bir yaklaşım sergileyerek sorunlarınıza ortak olup sizin sorunlarınızı kendi sorunu gibi kabullenip bütün sorunlarınıza çözüm bulacagınız ... profesyonel bir şekilde o çerasizlikten alıp başka bir temiz sorunsuz bir sayfaya sevk ediyor diyebilirim mesleğinde diğerlerine göre çok daha yeni belki ama diğer psikolog'lardan daha profesyonel bir şekilde size yaklaşıp sizle son derece cana yakın ve oldukça sıcakkanlı davranıp size yardımcı oluyor tıpkı bende oldugu gibi ( Hayat'a bi anlam , Bir huzur , Mutluluk ) diyorsanız benim gördüğüm en profesyonel psikolog '' Esra '' diyebilirim sıkıntılar içerisinde sorunlar arasında kalmaktan yorulduysanız Haydi Esra ÜLEV ile hayatınıza yeni bir sayfa açmaya ...
     1 Beğeni    

 ilknur (Danışan)
 IP: 78.162.136.YZF

11-11-2013
 TavsiyeNo: 63963
Esra Hanım sayesinde uzunca zaman sıkıntısını çektiğim anoreksiya hastalığımı atlattım. Ayrıca bazı sosyal ilişkilerdeki sıkıntılarımı,ailevi ve ruhsal tüm sorunlarımı Esra Hanım sayesinde aştım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bana verdiği destek ve ilgisinden çok çok memnun kaldım. Birçok psikoloğa gittim fakat şifayı Esra Hanımda buldum.Birçok psikoloğa göre çok daha ilgili ve sevecen, kendimi ona rahatlıkla açabildim. Çok kısa zamanda sorunlarımdan arındım ve yeni bir BEN oldum :) sizlere Esra Hanımı şiddetle tavsiye ediyorum.. Ankara'da başka psikolog aramanıza gerek yok :) Kesinlikle Esra Hanım sayesinde tüm sorunlarınıza bir çözüm yolu bulabilir ve kendinizi rahatlamış,huzurlu hissedebilirsiniz.
     4 Beğeni    

Esra ÜLEV'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Aile Danışmanlığı Merkezleri Derneği
Mesleki Gelişimi Destekleme Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Karasu/ Sakarya
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Esra ÜLEV'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Esra ÜLEV'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esra ÜLEV Mesleki Videolar Videoları
-


01:50
Top