2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Neslihan ERŞAHİN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzm. Klinik Psikolog

Neslihan ERŞAHİN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi66 kez tavsiye edildiFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Neslihan ERŞAHİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

66

[Uzm.Psk.Neslihan ERŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Neslihan ERŞAHİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Neslihan ERŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Neslihan ERŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sonnur KÜKÜRTUzm.Psk.Sonnur KÜKÜRT
Sonnur Hanım ile çalışan bir psikolog olarak, kendisiyle ilgili yazılacak çok şey olduğuna inanıyorum. Mesleki bilgi ve tecrübesi konusunda yapılan yo...

Neslihan ERŞAHİN'in Makaleleri Neslihan ERŞAHİN'in Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Neslihan ERŞAHİN Tavsiye Yazıları Neslihan ERŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Bilge (Danışan)
 IP: 78.171.36.YCF

09-10-2019
 TavsiyeNo: 111772
Kendi içimde yaşadığım huzursuzluklar yaşam kalitemi düşürdüğü için bir uzman yardımı almak isterken tavsiye sonucu Neslihan hanım'la tanıştım ve iyikide tanıştım. Verdiği pozitif enerji ve yakınlığı ile sizi okadar etkiliyorki hızla yol kat etmeyi başarıyorsunuz. Neslihan hanım öncelikle bir kaç seansta beni tanıyıp dertlerimi anlamaya çalışırken benimde kendimi daha iyi tanıyıp sıkıntılarımın asıl nedenlerini anlamamı sağladı. Daha sonra içimde biriken beni mutsuz eden, anılarım, kendimi suçlayıp durduğum hatalarım,hatta yapmadığım için kendimi suçladığım herşeyi için EMDR uyguladı. Sonuç;daha çok kedine güvenen, kendiyle geçirdiği zamanı yanlızlık olarak değilde kaliteli zaman olarak gören ,kendi gücünün farkına varan asla yapamam dediği bir çok şeyi aslında nasıl güzel yapacağını farkeden, yaşadığı olumsuzluklara beceremedim diye dertlenmek yerine ben elimden geleni yaptım olmadı napalım diye kabullenen ,şu dünya da herşeyden daha değerli olan şeyin kendim olduğunu farkeden ara ara tabiki bocalayan ama onların altından daha sakin daha huzurlu çıkan kendine seven bir insan...Herkesin bir dönem aklı ve yolu karışabilir böyle durumlarda size rehber olacak birini bulmak gerek ben buldum ve bu iyi rehberimi sizede tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Muhammed Usluca (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.82.FB

02-10-2019
 TavsiyeNo: 111658
Merhabalar, bu alanda çok güvenebileceğim uzmanlardan biri olarak Neslihan Hocama yorum yazmayı kendime bir borç bilirim. Neslihan Hocama yeğenim için geliyorduk ve orada tanışma imkanı bulduk. Ben de o sırada psikoloji 2. sınıf öğrencisiydim. Kendisi, çalıştığı kurumun çocuk bölümüne benim stajyer olarak girmeme yardımcı oldu. Kuruma girdikten sonra kendisiyle samimiyetimiz ilerledi. Biz stajyerlere gözlem imkanı verdi ve tüm sorularımızı cevapladı. Bizlere çok şey öğrettiği için kendisine minnettarım. Çok güler yüzlü, samimî ve ilgili bir uzman. Bunların yanında mesleki olarak da kendisini çok geliştirmiş ve çok tecrübe sahibi birisi. Biz de kendi yeğenim adına konuşacak olursam çok memnun kaldık. Gerçekten iletişim kurmamız dahi zorlamıştı ve kendisi ile bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabildik. Onun dışında kendisini stajyerlik dönemimde çok gözlemleme şansım oldu ve gerçekten alanda yetkin bir uzman olduğunu gördüm. Neslihan hanım hem çocuk danışanlarla hem de yetişkin danışanlarla çalışmaktadır. Her iki grubu da başarı ile yürütebilmektedir. Artık kendim de mezun bir psikoloğum ve kendisine gönül rahatlığı ile danışan yönlendirebilmekteyim. Hem Neslihan hocamdan hizmet almış, hem stajyerliğini yapmış hem de bir meslektaşı olarak kendisi kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman psikologtur. Sağlıcakla kalın...
     1 Beğeni    

 Nurdan (Danışan)
 IP: 82.222.181.YYB

23-09-2019
 TavsiyeNo: 111513
Merhaba; Kendi içimde yaşadığım bazı problemlerimden dolayı profesyonel yardım almaya karar verdim ve bir takım testler sonucunda obsesif komposif bozukluk, şizoid ve anksiyete tanıları ile yaklaşık 2 yıl önce Neslihan Hanıma başvurdum. En dibe vurduğumu zannettiğim anda beni aydınlığa kavuşturdu. İlk önce yaklaşık 7 seans normal terapi yaptık ve daha sonra EMDR çalışmaya başladık. Ve bu sayeda geçmişe bağlı travmalarımın etkilerinde kurtuldum. Tırnak yolma ve kaldırımlarda belli yerlerde yürüme vs gibi pek çok takıntılarımdan ve kaygılarımdan kurtuldum. Ayrıca yeme bozukluğumu da EMDR sayesinde kontrol edilebilir bir seviyeye getirdi. Neslihan Hanım benim için elinde adeta sihirli değneği olan bir psikologdur. Artık kendimi çok daha iyi bir birey olarak hissediyor ve yaşıyorum. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum ve bu iş için aldığı her ücreti sonuna kadar hak ettiği kanısındayım. Kariyer hayatında başarılı bir gelecek diliyorum.
     1 Beğeni    

 Simay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.54.241.W

22-09-2019
 TavsiyeNo: 111495
Neslihan hocanın çalıştığı kurumda staj yapmaktayım. Asiste etmeye başladığım günden beri gözlemlediğim kadarıyla istikrarlı, disiplinli, işine son derece bağlı, alanımızla ilgili gerekli donanıma sahip, işini severek yapan ve insan ilişkilerinde başarılı bir psikolog. Gerek yetişkin danışanlarıyla gerekse çocuk danışanlarıyla kurduğu iletişimin iyi olduğunu seansları sonrası danışanların memnuniyetlerini yansıttıklarına çokça kez görme fırsatı buldum. Bizim gibi meslektaş adaylarına her türlü konuda bilgi ve tecrübelerini, vakalarında karşılaştığı önemli noktaları paylaşmayı, aktarmayı seven bir psikolog olması sebebiyle çok şanslı olduğuma inanıyorum.
     1 Beğeni    

 Songül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 217.131.87.YL

20-09-2019
 TavsiyeNo: 111463
Neslihan hocanın yanında bir süredir staj yapıyorum ve bu sürede danışanlarına karşı içten yaklaşımı, terapilerdeki profesyonel tutumu ve etkili iletişimiyle çok örnek aldığım başarılı bir psikolog. Takip ettiğimiz vakalarla bana çok şey kattı, her zaman çok destekleyici ve öğretici oldu. Neslihan hocamın gerek yetişkin danışanlarına gerek çocuklara oyun terapilerinde yansıttığı enerjisinden işini çok severek yaptığını söyleyebilirim. Her konuda yol göstericim oldu ve yanında staj yapma imkanı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum.
     1 Beğeni    

 Melike Nur Öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.26.YYL

09-09-2019
 TavsiyeNo: 111307
Uzman Klinik Psikolog Neslihan hocamı staj yapmakta olduğum Pedamed Çocuk-Genç-Aile Akademisinden tanıyorum. Neslihan hocam gerçekten de işinin hakkını veren, kendisini mesleğine adamış ve mesleğini fazlasıyla severek özveriyle yapan bir psikolog. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum, çünkü Neslihan hocam gerçekten de kendime örnek alabileceğim işinde başarılı bir klinik psikolog. Gerek oyun terapisi olsun gerek bireysel terapi olsun çocuklarla iletişimi etkileşimi o kadar güzel ki, hocamı gözlemlerken her defasında imrenerek ve hayranlıkla gözlemliyorum. Çocuklarla iletişiminde başarılı olması tabii ki onu çok iyi bir psikolog yapıyor çünkü her terapi bitimi sonrasında çocuklar mutlu bir şekilde kısa bir sürede sorunu hallolmuş bir şekilde ayrılıyorlar. Keşke her klinik psikolog -özellikle de çocuk psikologları- işini bu kadar severek çocuklarla bu kadar güzel ve özenli iletişim etkileşim kurarsak yapsa..
     1 Beğeni    

 Zehra (Danışan)
 IP: 178.245.57.JW

01-09-2019
 TavsiyeNo: 111231
Neslihan ablayı internetten psikolog araştırırken hakkında yapılan yorumlardan dolayı tercih etmiştim.Güler yüzü ve samimiyetiyle gerçekten sorunlarıma bir abla gibi yaklaştı ve içtenlikle çözümler bulmaya çalıştı.Başta sosyal fobi şikayetiyle Neslihan ablaya danışmıştım bana asıl sorunlarımı ve kafaya taktığım şeyleri tespit etmemi sağladı.Diğer problemlerim konusunda da benimle telkin edici bir şekilde konuştu ve birçok şeyin üstesinden gelmeme yardımcı oldu.Sadece 4-5 seans yapmamıza rağmen çok fazla yol katettiğimi düşünüyorum.Her problemimi çekinmeden anlatabileceğim ve iyi ki tanımışım diyeceğim gerçekten işinin ehli bir kadın.
     2 Beğeni    

 TUĞBA (Danışan)
 IP: 176.88.132.ZW

28-08-2019
 TavsiyeNo: 111191
öncelikle herkese merhaba. Ben kızım Masal'ı yemek yeme problemi olması sebebi ile Neslihan hocaya götürdüm. işin aslı şudur ki yine buradan tavsiyesini okuduğum bir danışanı sayesinde;) kızım üç buçuk yaşına girmesine iki ayı kalmıştı. ben öyle bir yemek problemine odaklanmıştım ki hala tuvalet eğitimi vermemiş olduğumu unutmuştum. Randevu aldığım ilk gün zaten o güler yüzü ve hoş ses tonu beni etkilemişti. ben durmadan çocuğum az yiyor, hep aynı şeyi yiyor, ağzında çok bekletiyor.. gibi takıntı yaptığım şeyleri sayarken, kendisi kızımın hala tuvalet eğitimini tamamlamadığını ve ilk iş bunu halletmem gerektiğini söyleyerek, beni yönlendirmesi ile tuvalet eğitimine başladım. dediği gibi çocuğumun kendini bir birey olarak hissetmeli ve kendini güvenini kazanmalıydı. oradan çıkışımdan kızımın tuvalet eğitimini tamamlamasına kadar olan sürede sürekli whatsaaptan tüm gerekli gereksiz sorularıma;) durmadan yılmadan cevap vererek, beni yönlendirdi. aslında kenardan köşeden sanırım bende seans alıyordum;) durum şu ki kızım çişini ilk üç günde geceli gündüzlü öğrendi. kaka problemimiz öyle büyüktü ki beze geri dönmeyi ve pes etmeyi düşündüğümde neslihan hocam gerek seansları ile gerekse whatsaaptan online yardımı ile beni yürüklendirerek, kızımın kaka problemini çözmesini sağladı. ayrıca seanslara sürekli çağıran, sürekli kendisine yönelten bir doktor olmadığını da belirtmek isterim. bunu paylaşmamın sebebi ise eğer kendisi ve yönlendirmeleri olmasaydı kızım sanırım uzun zaman daha bezli kalacaktı. Kızımı üzmeden ve yıpratmadan tuvalet eğitimini tamamladığıma çok mutluyum. umarım sizler için yararlı bir paylaşım olmuştur. Şunu da belirtmek isterim ki kızım seans saatini beklerken Neslihan ablasına "nerede kaldın" diye hesap soracak kadar da onu seviyor;) dip not; (gecikme yok, biz hep erken gideriz;) ) Neslihan Hocamız ile seanslarımız devam ediyor. gelsin sıradaki problem EvvelAllah onu da çözeriz;)
     2 Beğeni    

 Ayça Yaren Derin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.204.YYZ

28-08-2019
 TavsiyeNo: 111183
Pedamed çocuk ve aile akademisinde staj yapmıştım.Neslihan Hanım hem alanında oldukça bilgili ve başarılı hemde iletişimi kuvvetli bir psikolog.Staj süresince Neslihan Hanım’ın sayesinde bu alanda kısa sürede çok yol katetme şansım oldu,kendisiyle çalışma imkanı bulduğum için çok şanslıyım.Bildiklerini aktarmayı,öğretmeyi ve yol göstermeyi seven bir psikolog olarak bana çok şey öğretti.Her çocukla güzel bir iletişim kurup,kısa sürede onların sorunlarına,korkularına çözüm getirebiliyor.Bu alanda tanıdığım en özenli ve işini severek yapan bir psikolog.Kendisiyle tanışmış olduğum için şanslıyım.
     1 Beğeni    

 Nurcan (Danışan)
 IP: 78.184.221.YCC

31-07-2019
 TavsiyeNo: 110854
Merhabalar ☺️ Yaşadığım travma ve sonrasında gelişen olumsuzlukları sağlıklı bir şekilde atlatamamıştım.Neslihan abla EMDR ı önerdi. Kardeşimde 4 seans EMDR terapisi aldı. Kardeşimde gördüğüm olumlu gelişmelerden sonra bende Neslihan ablaya gittim. 5 Seans EMDR terapisi gördüm. İlk seanslarım yorucu geçmişti. 4. Seansımda çok şaşırtıcı bir olay yaşadım. 2 yıl boyunca Affetmek istemediğim bir ara denediğim ismini duyduğumda çok öfkelendiğim rüyalarımda sürekli çatışma halinde olduğum kişiyi affettiğimi fark ettim. Sürekli ismi ile hitap ettiğim kişiyi 2 yıl sonra seansta amcam diye anmıştım. O an kendime çok öfkelenmiştim ilerleyen zamanlarda ise ruhumun hafiflediğini hissettim. Yaşadığım kaybı anlatırken hissettiğim rahatsızlık hissi seanslar sonrasında kalmamıştı. Neslihan ablanın içtenliği pozitif enerjisi sayesinde seanslarım güzel geçmişti. 🤗
     2 Beğeni    

 Z.Ö. (Danışan)
 IP: 151.135.91.JB

28-06-2019
 TavsiyeNo: 110339
Neslihan Hanım ile kızımın tuvalet sorunu nedeniyle tanışma fırsatı bulduk. Kızım 3,5 yaşındaydı ve hala bezliydi. Yeni doğduğunda geçirdiği bir ameliyat nedeniyle doktorumuz tuvalet eğitimi konusunda acele etmemizi istemediği için bukadar zaman bekledik. Ama bu seferde bezi bırakması konusunda baya zorlandık. Çünkü kızım hiç bir şekilde bezini çıkarmıyor. Çıkardığımız an yenisini hemen takmamızı istiyordu ve çığlık çığlığa ağlıyordu. Konuşuyorduk anlatıyorduk ama hiç birşey fayda etmiyordu. En sonunda pedagog desteği almaya karar verdik. Bu süreçte bizim için başta sıkıntılıydı çünkü kızım bu konu üzerine konuşulunca sert tepkiler veriyordu. Neslihan hanım sabırla kızım ile oyun terapileri yaptı. Defalarca konuştu, anlattı. Bazen umudumu kaybediyordum bunuda başaramıycaz diye ama neslihan hanım pozitif enerjisi ile bir yandanda beni motive çalışıyordu. Kızımın herşeyi dinlediğini ve sonunda her söyleneni bize vereceğini sabretmemiz gerektiğini söyledi.En sonunda bir gün karar verdik ve bezi çıkarıcaktık ve ne tepki verirse versin kararlı olacaktık ama ben bu konuda çok endişeliydim. Neyseki korktuğum gibi olmadı. Bezini çıkardık başta biraz tepki verdi ama çabuk geçti sonra bezi bir daha bağlamadık. Ozaman anladımki konuşmalar, oyun ile veriler terapiler meyvesini vermişti. Onu bu konuyu normalleştirmeye itmişti ve tepkisi azalmıştı. Buda olmıycak derken sabırla kızımla konuşan,onunla oynayan, kızımın sert tepkilerine karşı (hatta ona oyuncak fırlattığı bile oldu ) kızıma sevgiyle yaklaşan Neslihan hanıma çok teşekkür ederiz. İyiki sizinle tanışma fırsatı bulduk. İyiki sizi tanıdık.
     2 Beğeni    

 Zümre Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.126.ZJB

28-05-2019
 TavsiyeNo: 109992
Ben okula gitmeme, gitmek istememe ve okulu sevmeme şikayetlerimden dolayı Neslihan ablaya gittim 2 yada 3 defa gittim konuştuk, ödevler verdi vb. ve ben Neslihan abla sayesinde okulu artık seviyorum ve gitmeyi istiyorum. Neslihan ablaya çok teşekkür ederim. Sizde eğer bir Psikoloğa gidiceksiniz Neslihan ablayı öneririm. Sorununuz ne olursa olsun kesinlikle düzelirsiniz. O yüzden Neslihan ablaya gidebilirsiniz. 😊☺🙂 NOT: Sorununuz ne olursa olsun bütün sorununuzu olayı başından en sonuna kadar en küçük ayrıntısına kadar anlatın ki olayı daha rahat, kolay ve daha kısa sürede çözün düzeltin ama emin olun düzelirsiniz☺😊
     2 Beğeni    

 SELMA (Danışan)
 IP: 212.252.82.ZB

20-05-2019
 TavsiyeNo: 109818
Neslihan hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle 1 yıl önce tanıştım panik atak hastasıydım ayrıca dönem dönem depresyona giriyordum. 10 yıldır ilaç kullanıyordum.ilaçları bıraktığımda her şey baştan başlıyordu hayatım boyunca ilaç kullanmak istemiyordum Artık ilaç kullanmaktan bıkmıştım.Neslihan hanımla tanıştık 1 seans sonra EMDR tedavisine başladı.Sanki mucize oldu geçmişin yüklerinden kurtuldum.1 yıldır ilaçsız daha mutlu biri olarak yaşıyorum her şeyi konuşabildiğim samimi içten iyi kalpli bir insan, onu tanıdığım için çok şanslıyım ayrıca 9 yaşındaki oğlum yatağında yalnız yatmama gibi bir problemi vardı ya babasıyla ya benimle uyumak istiyordu gece uyanıp yanımıza geliyordu korkuyordu Neslihan hanım 3 seans gibi kısa bir sürede çözdü oğlum 1 aydır yatağında yatıyor kesinlikle tavsiye ediyorum ve emekleri ilgisi için çok teşekkür ediyorum
     5 Beğeni    

 Hatice Y (Danışan)
 IP: 78.161.133.YYF

22-04-2019
 TavsiyeNo: 109402
Neslihan Hn.a,panik atak teshisi ile,kendine guveni gitmis biri olarak,psikologun care olamayacagi inanci ile gittim. Birkac seans bu inancsizligimla gecti. Daha sonra kendisiyle EMDR'a basladik ve anilarim uzerine calismaya basladik. Bugun patik ataktan kurtulmus,kendine guveni yerinde olan, daha mutlu ve huzurlu biriyim :) Artik gecmise dair icimde biryerlerde beni kemiren acilarim yok ve hafiflemis hissediyorum :) Neslihan Hn. mesleki profesyonelligi disinda,sakin,samimi ve surece hakim hali ile ayri bir huzur ve guven vermektedir. Onyargilarinizi kirin,sakin,sabirli ve inancli olun. Hepsi gececek ;)
     5 Beğeni    

 Çiğdem (Danışan)
 IP: 88.248.209.FF

09-04-2019
 TavsiyeNo: 109215
Neslihan Hanımla Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi'nde oğlumun halası yani görümcem sayesinde tanıştık. Çünkü kuzenimizde taneli yemek yiyememe sorunumuz vardı tüm yemekleri püre halinde tuketirdi ve birkaç seansla bu sorun aşıldı. Artık kendi başına hicbirseyi ayırt etmeyerek yemek,meyve vs yiyor. Oğlumda ise kaka yapamama sorunu vardı ve 4 yaşına girmek üzereydi. Çişini tuvalete yapabiliyordu yalniz kakasindan korkuyordu ve beze yapma isteği vardı. Hatta gece de bezliydi. Sadece 4 seansta biz bu durumu çözdük. Ilk seansimizda Neslihan Hanım kişisel analiz yaptı ve artık yavaş yavaş ilerleme kaydetmeye başladık. 2. Seanstan itibaren oyun terapisi ile sorunu oyuncaklarla eğlenceli bir halde anlattı, çok isabetli ve anlaşılırdı. 4 hafta düzenli olarak gittik ve bize sorunumuzla alakalı kaka kitabı önerdi. Şahane bir tavsiye. Biz bu kitabı oğlumuza kendi isteğiyle, basit bir şekilde anlattık ve oglumuzda bize resimlerle görsel yöntemle anlattı. Bıkmadan,usanmadan en az 5 kere okuduk tabi o da bize. 3. Haftada ilk kakasini yaptı, bir anda olmadı tabiki sabrettik, teşvik ettik. Kitabi okuduk.Neslihan Hanım ne yapmamız gerektiği konusunda öneride bulundu. Istediğim zaman çekinmeden kafama takılan sorularıma cevap verdi ve çok yardımcı oldu. Oğluma, danışanlarina içten davranışı ailemden gibi hissettirdi. Ses tonu, davranışı,yaklaşımı samimiydi. Bugün itibariyle 2 ay dolmadan oğlum kakasini da yapıyor ve gece bez takmıyoruz. Sonnur Hanımla birebir görüşmemiz olmadı ama çok sevdim. Kendileri de çok güleryüzlü,içten. Iyiki varsınız, iyiki tanışma fırsatımız oldu. Sizi çok sevdik Neslihan Hanım.
     4 Beğeni    

 G.Ç. (Danışan)
 IP: 94.54.224.ZBW

06-02-2019
 TavsiyeNo: 108184
Neslihan hanımla Pedamed Psikiyatri Tıp merkezinde Doktor Reşit Bey 'in tavsiyesi ile tanıştım. Güleryüzlü, genç, samimi ve en önemlisi kendine güvenen danışanına da güven veren bir doktor. Terapiye başladığımız gün kendimi değersiz ve çaresiz hissediyordum. Eşimle ve aile içinde yaşadığım problemlerin altında eziliyor çözüm bulamıyordum. Kendisi emdr tekniğini uygun gördü tüm detaylarını bana anlattı ve tedaviye başladık. Tüm dertlerimi anlattım ve kendisi sabırla ve olumlu bir tavırla beni dinledi. Sadece üç seans ta yaşadığım travmadan kurtuldum. Kendimi çok daha iyi ifade eder hale geldim. Artık duygularımı gizlemiyorum. Rahatsızlık duyduğum noktaları belirtmekten çekinmiyorum. Evliliğimden ve aile hayatımdan neler beklediğimi keşfettim. Ne için savaşmam gerektiğini, fedakarlık sınırlarımı, sorunları henüz küçükken çözmeyi, korkmadan kaygı duymadan olumlu bir bakıs acısıyla hayatı karşılamayı öğreniyorum. Şu anda tedavim bireysel terapi olarak devam ediyor. Zamanla daha da farkındalık kazanacağımı düşünüyorum. Neslihan hanıma çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 D.K (Danışan)
 IP: 212.253.112.WJ

30-01-2019
 TavsiyeNo: 108072
Herşeyden vazgeçmek üzereyken tesadüf eseri Neslihan hanımla tanıştım.Emdr yöntemini uyguladıktan sonra 2 büyük travmamı 5 seansta hallettik.Neslihan hanımın uzmanlığı , cana yakınlığı ve samimiyeti sayesinde hayatımı zindan eden bu konulardan kurtuldum. İnsanlar atlatamadığı sorunlarda emdr yöntemini mutlaka denemeli. Herkes benim gibi 5 seansta kurtulacak diye bir şey yok daha az seanslarda da travmalarınızdan kurtulabilirsiniz. Sevgili hocama bana verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 Aykut MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.234.77.ZZ

12-01-2019
 TavsiyeNo: 107799
Yaklaşık 4-5 senedir herşeyi kötü düşünerek , stresli , kendime eziyet ederek yaşayan bi yaşantım vardı . Daha öncede bir çok psikiyatriye gittim fakat kendimi toparlayamadım. 2018'in Haziran ayında Neslihan hanımla ilk seansımızdı . Ses tonu , diksiyonu , konuştuğu cümlelerin mantığı , karşısındaki insana hitabı gerçekten çok düzgün. Benim üstümde emeği anlatılamaz , iyi ki tanımışım , gitmişim diyorum . Hayata karşı bakış açım değişti , eskisi gibi stresli bi yaşamım kalmadı diyebilirim . Kendisine ne kadar teşekkür etsem az , Allah razı olsun ..
     3 Beğeni    

 T.G. (Danışan)
 IP: 92.45.89.ZB

27-12-2018
 TavsiyeNo: 107517
Ben şiddetli depresyon tanısı konulmuş bir hastaydım. 1 yıla yakın bir süre bir psikologla bdt seansları yaptık ancak hiçbir ilerleme kaydedemediğimi anladım. Sadece kullandığım antidepresanlar günlük hayatımı biraz daha sakin geçirmeme yardımcı oluyordu ama zihnimde yenemediğim beni yiyip bitiren düşünceler bir türlü gitmiyordu. Bu duruma daha fazla dayanamayıp, internetten yeni bir psikolog arayıp bulmak istedim ancak iyi bir psikolog bulacağımdan emin değildim, sonuçta doktorların hepsi aynıdır hepsi aynı tıp bilimini okuyor, birinden fayda göremediysem diğerlerinden de göremem, sorun bende, çözümsüz bir insanım gibi şeyler düşünüyordum ancak içinde bulunduğum durumdan da bir an önce kurtulmak için bir şeyler yapmam gerektiğine inanıp, mücadeleyi bırakmayacağım için kendime söz verdiğimden psikolog arayışlarıma başladım. Tavsiye ediyorum sitesinde Neslihan Hanım ile ilgili çok güzel yorumlara rastladım, belki abartıdır dedim ama yine de denemek istedim. Neslihan Hanım ile daha ilk seansta, kafamdaki kuşkuların tamamı gitti, yorumların ne kadar gerçekçi olduğuna ve doğru adrese geldiğime inandım. Kendisi ile ilk defa tanışmışız gibi değildi, yıllardır tanıdığım bir dost sıcaklığını buldum onda. Samimi, sıcak kanlı, saygılı ve sevgi dolu bir insan. Ve her defasında böyle. Onun bu hali bile hayata bakış açını değiştirmeye yetebilir aslında. Ayrıca o diğer uzmanlar gibi yaptığı işi sadece iş olarak görmüyor gerçekten bir an önce çaresiz insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Bunu, zaman kaybetmeden bir an önce emdr terapisine başlamasından ve seansları boş yere uzatıp oyalamadan bir an önce çözüm odaklı çalışmasından anladım. Benim gibi rahatsızlığı olan insanlar için, zaman çok kıymetli bir kavramdır, çünkü içinde bulunduğun durum öyle dayanılmazdır ki, bir an önce iyileşmek istersin. Önceki doktorumun bana kaybettirdiği zamanın aksine, Neslihan Hanım ile çok kısa bir sürede iyileşmeye başladım ve bu çok fazla zaman almadı. Neslihan Hanımı tanıdığım ve onun gibi bir doktora sahip olduğum için artık kendimi çok şanslı hissediyorum. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Ve psikolojik anlamda zor durumda olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Duygu (Danışan)
 IP: 88.255.240.ZZ

24-12-2018
 TavsiyeNo: 107461
Pedamed Psıkıyatri Merkezinde görev yapan Neslihan Erşahin ile yalnız kalma korkum sayesinde tanıştık. Neslihan Hanım ile çocukluğumdan beri yenemediğim ve artık yaşamımı cok etkileyen korkuu yenmem için EMDR seanslarına başladık, aslında bu kadar başarılı olabileceğimize inanamıyordum fakat, Neslihan Hanım'ın tatlı, sevecen ve içten tavırlarının da yardımıyla Emdr sayesinde korkularımdan kurtuldum. Neslihan Hanım herkese kendini rahat hissettirebilecek ilgili bir Psikolog ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Nesli (Danışan)
 IP: 5.176.129.WJ

19-12-2018
 TavsiyeNo: 107372
Merhabalar, Neslihan hanımla pedamed tıp merkezinin yönlendirmesiyle tanışma fırsatı buldum. Yazacaklarıma geçmeden önce Neslihan hanıma ve pedamed tıp merkezinin ilgili, güler yüzlü tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ederim. Oğlum ana okuluna başladığında dört buçuk yaşındaydı ve konuşması henüz ilerlememişti okula yazdırma sebebimde biraz daha açılması ve kendine güveninin gelmesiydi fakat oğlum okul ile uyum sağlamakta zorlandı öğretmeniyle ve arkadaşlarıyla iletişime geçmekte güçlük çekiyordu, çekingenliği de daha da artmıştı. Öğretmenin bunu farketmesi ve ısrarından dolayı araştırmalar yapıp pedamed tıp merkezini buldum. Durumu anlatınca oğluma sellektif mutizm tanısı kondu ve Neslihan hanımla oyun terapilerine başladık..ilk zamanlarda oğlum terapi de yavaş ilerliyordu fakat sonraları neslihan hanımın sıcak kanlı, güler yüzlü tavrıyla birlikte oğlumda değişim gözle görülür hale gelmeye başladı.Terapi yaklaşık 4 ay kadar sürdü bu süreçte bende  kendimce evde oyunlar oynadım etkinlikler yaptırdım ve sonuç itibariyle oğlumda akademik ve davranışsal anlamda olumlu gelişmeler oldu.aşırı hareketli halini daha durağan ve uyumlu hale geldi. Konuşması gelişti kendini çok daha iyi ifade eder duruma geldi. Bu süreçte gerçekten zor zamanlar yaşadım fakat değişimi gördükçe çok çok mutlu oluyorum.Terapiye ve danışmaya olan güvenim arttı. Neslihan hanıma tekrardan çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Sevim (Danışan)
 IP: 78.182.180.CD

14-12-2018
 TavsiyeNo: 107274
Neslihan Hanım fazlasıyla samimi, içten ve güler yüzlü biri. Terapiye ilk gittiğim gün kendime dair bir umudum yoktu, herhangi bir psikoloğun yardımının bana iyi geleceğine inanmıyordum. Hayatımı alt üst edecek şekilde panik atak ve takıntılarım vardı. Hayata küsmüştüm. Asla düzeleceğime inanmıyordum. Neslihan Hanım'ın konuşmaları, yapmam gereken şeyleri anlatması beni bu umutsuzluktan çıkarıp yeni bir hayata sürükledi. Kendisinin söylemlerine çok önem veriyorum. Hayatımda almak istediğim bir karar varsa önce ona danışıyorum bile diyebilirim. Beni karanlık düşüncelerimden kurtarıp her şeye aydınlık bakmamı sağladı. İyi ki kendisini tanımışım.
     2 Beğeni    

 Ayla (Danışan)
 IP: 176.41.170.LD

12-12-2018
 TavsiyeNo: 107229
Merhaba size nasıl tşk ediceğimi bilemiyorum öncelikle sonnur hanıma çok ama çok tşk ederim sizinle tanışmamıza vesile olduğu için oğlumun yemek problemi vardı ne hep pütürlü yiyordu ne meyve ne yemek ne de süt asla bırakın yemeyi agzina sürmezdi tadını bilmezdi hep püre yerdi ezerdim tek ögün beslenirdi ne yaptiysak başaramadık bir türlü bebek gibi besleniyordu ve yardım almaya karar verdik ama eşimdd ben de hiç umutlu degildik bizim yapamadiğızı onlarmı yapıcak basaricak dedik ve sonuç mükkemel 4 ay gibi kısa bir sürede neslihan hanım bunu başardı artık benim oğlumda diger cocuklar gibi yemek yemeye başladı benim bile yemediğim yemegi yiyor meyvesini yiyor ilk defa dogumgünü pastasini yedi 5 yaşndaydı artik ve her ögününü atlamadan aksatmadan yiyor artik aciktim diyor bundan büyük bir mutluluk yokdu bizim icin neslihan hanim bizim için çok özel kesinlikle sorgusuz sualsiz hiç teredüt etmeden yardım alabileceginiz biri artık oglumun sohbet ablası var ve onun sayesinde çok mutluyuz iyki varsin sohbet ablamiz her daim hayatinizda başarılı olmanız dileği ile yüzünüzden gülücükler eksik olmasin sizi çok seviyoruz ayrica yiğitali sohbet ablasını kocaman öpüyor 😊😚
     9 Beğeni    

 Yusuf (Danışan)
 IP: 5.46.148.FB

30-11-2018
 TavsiyeNo: 106994
Ailecek gittiğimiz psikiyatri merkezinde tanıştığım ve ailemdeki bir kaç kişinin daha memnuniyeti üzerine gittim.İyikide gitmişim aldığım terapiler EMDR Seanslarından o kadar memnun ayrıldım ki,Hayatımda o kadar köklü değişiklikler yarattıki aldığım emdr seansları özgüvenim yerine geldi,sunum korkumu fazlasıyla yendim,ailemdeki diğer bireylerde fazlasıyla memnun,O kadar samimi biriki sanki karşında ailenden bir insan varmış gibi derdini anlat ve dinlesin sorunlarına çözümler yaratsın.Çook teşekkür ederimmm☺☺☺☺
     2 Beğeni    

 E.Ö. (Danışan)
 IP: 78.183.85.YFJ

24-11-2018
 TavsiyeNo: 106860
Neslihan Hanım çok güler yüzlü, insana güven veren ve samimi biri. Harika karakterinin yanı sıra işinde de çok iyi. Ona ilk gittiğimde insanlarla iletişim kurmaktan çekiniyordum, çok detaycıydım, insanlarla paylaşım yapamıyordum ve bunların getirdiği bazı sıkıntılar yaşıyordum. Yaklaşık 7 EMDR seansından sonra ise bu özelliklerimi törpüledim ve üzerimden büyük bir yük kalktı. Her seansta bu özelliklere sebep olabilecek olayları inceledik, çeşitli çıkarımlar yaptık ve olayların üstesinden geldik. Seanslara başladığımız günden itibaren kendimi daha mutlu ve iyi hissetmeye başladım. Ayrıca bu problemlerim dışında bana güzel tavsiyelerde bulundu ve bana kesinlikle bir şeyler kattı. Bu problemimden dolayı kendisine danıştığım ve bu sorunlarımdan onun sayesinde kurtulduğum için çok mutluyum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Mustafa TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.254.205.YYW

15-11-2018
 TavsiyeNo: 106697
Neslihan Hanımla Bakırköy'de çalıştığı klinikte tanıştım. Kendisinin en başından beri gösterdiği sıcak kanlı ve güler yüzlü tavrı ile sanki bir psikolog il değilde yaın bir arkadaşımla dertleşiyorum gibi hissetmemi sağladı. Uyguladığı EMDR tedavisi sayesinde de geçmiş ile ilgili sıkıntı yaşadığım bütün anılarımı geriye atmamı sağladı. EMDR tedavisi geçmiş ile ilgili sıkıntılarını şu anki zaman diliminde de kafasından atamayanlar için önemli bir tedavi yöntemidir. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yolunuz Bakırköy'e düşerse Neslihan Hanıma kesinlikle uğramanızı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Muhammed (Danışan)
 IP: 90.158.32.ZZD

02-11-2018
 TavsiyeNo: 106473
Yaklaşık 3 yıl süren ve benim için kötü bir anıdan ibaret olan zor bir ilişki sonrası insanlara ve dünyaya olan bakış açım değişmiş çaresiz biri olduğumu düşünmeye başlamıştım ve kimseye tahammül edemez hale gelmiştim. Taki Neslihan hanım ile tanışıp EMDR terapisine başlayana kadar... Neslihan hanıma klinik doktorlarından Murat bey'in yönlendirmesi üzerine gitmeye karar verdim. Gitmeden önce uygulanacak terapi hakkında biraz araştırma yapmıştım fakat çok fazla etkili olacağını ve sonuç alabileceğimi düşünmemiştim hatta ilk gittiğim seanslardan sonra terapiyi bırakmayı dahi düşündüm diyebilirim. Ama kararlıydım içinde bulunduğum durumdan artık kurtulmalıydım. yaşananları geçmişte bırakıp geleceğe bakmam gerekiyordu. aylar ilerledikçe ve seanslara devam ettikçe farkına vardım ki dünyaya ve insanlara negatif bakan Muhammed gitmiş yerine daha pozitif düşünen insanlara ve olaylara daha geniş açıdan bakan biri olmuştum artık, evet uygulanan terapi bendeki bu değişimde etkiliydi ama Neslihan Hanım'ın bu değişimdeki payı daha fazla diyebilirim keşke kendisiyle daha önceden karşılaşma fırsatım olsaydı ve bulunduğum durumu uzun yıllar yaşamak zorunda kalmasaydım. Neslihan Hanım'ın; samimiyeti, güler yüzü, dostane yaklaşımı,olaylara ve insanlara bakış açısı, çok iyi karakter analizi yapabilmesi, insanları tanımlayıcı ve tamamlayan cümleler kurması özellikle de beni benden daha iyi ifade etmesi bunun gibi bir çok iyi ve güzel özelliğini sayabilirim ama kelimeler kifayetsiz kalır onu size anlatmaya sayesinde bugün kendimi daha iyi hissediyorum kendisi tanıyabileceğiniz sadece en iyi psikolog değil aynı zamanda en iyi bir arkadaşta diyebilirim ve kesinlikle tavsiye ediyorummm... Kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
     2 Beğeni    

 L.E (Danışan)
 IP: 212.253.216.ZJB

04-10-2018
 TavsiyeNo: 105916
Neslihan hanımla 2017 yılının ocak ayında tanıştım. Kendisi daha ilk görüşmemizden itbaren kibar ve samimi yaklaşımıyla gönlümü fethetti,önyargıyla geldiğim bu yerden ilk terapinin sonunda ilk defa “sanırım bu sefer başarıcam” diyerek çıktım.Onunla tanışmadan önce yaklaşık 5 yıldır OKB yaşıyordum ve gitmediğim uzman kalmamıştı,hatta umutsuz bir vaka olduğumu düşünüyordum,açıkçası bende bir sorun olduğunu kabul etsin ve hastaneye yatırsın istiyordum,çektiğim acı tarif edilemezdi. Ama Neslihan hanım o kadar güzel olumlamalar yaptı ki kendim fark etmediğim özelliklerimi keşfetmemi ve kendimi yeniden yapılandırmamı sağladı. Bugün kendisiyle yaptığımız 25.seanstı(arada bir kaç seans EMDR da yaptık,kendisi bu konuda da kesinlikle profesyonel)ama ben bu seansa sadece ve sadece onu görebilmek ve onunla sohbet edebilmek için gittim,çünkü kendisi bütn terapim boyunca hiçbir zaman sadece başını sallayıp anlıyorum diyen diğer terapistler gibi olmadı, o hem kendimi keşfetmemi sağlayan bir hoca hem de bir dost bir sırdaş oldu ve onunla tanıştığımızda herşeye ümitsiz başlayan ben şimdi hayatta herşeyin olabileceğini ama en önemli şeyin kendini sevmek ve saymak olduğunu biliyorum. İyi ki varsınız Neslihan hanım,sizi seviyorum! :)
     3 Beğeni    

 Eyşan (Danışan)
 IP: 78.185.164.YW

29-09-2018
 TavsiyeNo: 105809
Ben Neslihan hanıma annemin arkadasınız tavsiyesiyle geldim ve cok memnun kaldım. Ben angsiyete yani kaygı bozukluğu hastasıyım ve geceleri ağlardım korkudan ama artık korkmuyorum. Neslihan hanım bana emdr uyguladı ve cok işe yaradı kesinlikle korkulacak bişey yok. emdr da bir kulaklık takıyorsunuz (bildiğimiz kulaklık) ve ordan dım tıss diye sesler gelerek odaklanmanızı salıyor. Gerçekten çok memnun kaldım Neslihan hanıma tesekkür ederim!!Terapi sırasında gerçekten odaklanmak çok önemli ve bu konuda terapistin sizin odaklanmanızı sağlanması gerekir ben Bu konudaki terapistim yani Neslihan hanım çok başarılı. Ve ses tonunda çok önemli bu konuda bu konuda da Neslihan Hanım çok başarılı. Aslında benim korkularının çok boş aslında gereksiz olduğunu anladım Neslihan Hanım sayesinde. çok güler yüzlü bir insan Neslihan hanıma.
     3 Beğeni    

 Başak (Danışan)
 IP: 178.243.103.YZB

18-06-2018
 TavsiyeNo: 104318
Bundan 4-5 ay önce hergün hergün nefes alamama gibi bir durumla karşılaşmıştım doktorlara gidiyordum sağlığınızla ilgili hiçbirşey yok psikolojik diyorlardı hiç panik atak geçirebileceğimi zannetmiyor aksine ben delimiyim psikologla ne ilgisi var bunun diyordum, sonra bir akrabamın tavsiyesiyle gitmiştim ilk başta çok karşıydım gitmeye ama sonradan iyiki gitmişim ve iyiki Neslihan hanımı tanımışım dedim. Her gittiğimde ataklarım daha da azaldı öncelerden kapalı alanlara gitmiyor ve her an acaba yine nefesim kesilir mi bişey olur mu diye hep tedirgin oluyordum günden güne daha iyi oldum ve şuan atak geçirmiyorum bu süre zarfında sadece panik atak değil obsesif takıntılarım da meydana çıkmıştı yolda gördüğüm direkleri,kaldırım taşlarını falan sayar olmıştum, erkek arkadaşımla aramızda birsürü problemler olmuştu ama Neslihan hanım sayesinde hepsini tek tek atlattım ve şuanki yaşantımdan gayet memnunum özellikle tavsiye ettiğim bir psikolog kendisini iyiki tanımışım. Samimiliği, güler yüzlülüğü ve iyimserliğiyle bana bir psikolog değil bir abla oldu😘
     7 Beğeni    

 SEVDA (Danışan)
 IP: 88.247.104.YZJ

29-05-2018
 TavsiyeNo: 103980
2 yıl önce bilinçaltı temizleme ile ilgili işlemler yapıldığını duymuştum. çok araştırdım ama fiyatlar çok uçuktu. birde televizyonda reklamları olan kişilerdi. güvenipte herhangi bir yere başvuramamıştım. daha sonra iş arkadaşım obsesif rahatsızlığı geçiriyordu. gittiği psikolog ona neslihan hanımı tavsiye etmiş ve mdr tekniği ile rahatsızlığının çözülebileceğini söylemiş. arkadaşım 4 seans gitti ve iyileşti. bende randevu aldım gittim. 17 yıl önce yaşadığım bir sorundan dolayı eşimi affetme problemi yaşıyordum. 17 yıl boyunca bu olayı ısıtıp ısıtıp tekrar gündeme getirdim. hiç unutamadım ve bir an bile aklımdan çıkmıyordu. 3 seansta bitti. hala inanamıyorum bu kadar kolay nasıl oldu. keşke daha öncelerden bu yöntem olsaymış. 17 yıldır bu yükle yaşadım. şuan çok mutlu ve çok rahatım. olayı hatırladığım zaman travma hissetmiyorum. beni üzmüyor artık. birde çocukluğum boyunca dede otoritesi çok sertti. utanca boğularak büyüdüm. 2 seansta bunun için gittim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. yıllarca böyle travmalarla yaşamaktansa gidip tedavi olmanızı öneririm. Çok tatlı bir insan çok sıcak ve sevgi dolu. Arada müdahalerde bulunup göremediklerimi bana gösterdi. Neslihan hanım çok teşekkür ederim. iyi ki yollarımız kesişmiş. Yoksa ölene kadar bu yükle yaşıyacaktım...
     78 Beğeni    

 ürün (Danışan)
 IP: 90.158.46.BL

13-04-2018
 TavsiyeNo: 103256
Neslihan Hanım'la önce bireysel terapi için bir araya geldik. Bu ilk seansın ardından kendisi EMDR önerdi. Sanırım bu öneri benim uzunca bir zaman sonra yeniden "ben" olmam için atılmış en mühim adım oldu. Neslihan Hanım, henüz ilk seansta terapi konusundaki önerilerini aklımda soru işareti olmaksızın benimseyeceğim bir güven uyandırdı bende. Seanslara başlamadan önce EMDR'nin ne olduğunu, onun da tavsiyesi üzerine, okudum, araştırdım. Bu açıdan elbette bir beklentim vardı ama açıkçası EMDR seansları sona erdiğinde bu denli rahatlayacağımı hayal edemezdim. Elbette EMDR bir mucize değil ve sizin bilinçaltınıza ittiğiniz, sizi bugünü huzurla yaşamaktan alıkoyan anılarınızı yok etmiyor ancak onlarla yüzleşmenizi, onların etkileri ile baş etmenizi, onları geçmişte gerçekten bırakarak bugünü yaşamanızı sağlıyor. Ben kendi adıma, bu anıların benliğimle ilgili yarattığı olumsuz algılardan kurtulmamın, bu anıların etkileri ile baş etmemin EMDR ile mümkün olabildiğine hükmediyor ve eğer Neslihan Hanım ya da bir başka uzman size EMDR öneriyorsa muhakkak dikkate almanızı tavsiye ediyorum. Hatta imkanınız oluyorsa danışmanınız Neslihan Hanım olsun. Kendisine müteşekkirim; geceler boyu beni uykusuz bırakan tüm anıları ve onlarla bağıntılı daha pek çok sıkıntıyı normalleştirmemi, bugüne dönmemi ve hayatıma huzurla, güçle devam etmemi sağladığı için. İyi ki kendisini tanıdım, iyi ki önerisini dinledim. Kendisinin varlığı ve ihtiyaç duyduğum an kendisine başvurabileceğimi bilmek çok rahatlatıcı bir his... Neslihan Hanım beni yalnız EMDR'nin değil, klinik psikolojinin gerçekliğine ve işe yararlığına inandırdı, ikna etti. Dilerim uzun yıllar bu mesleğe devam etsin ve pek çok kişiyi iyi etsin, elbette kendisi de daima iyi olsun... :)
     4 Beğeni    

 nedime mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.31.112.WJ

12-02-2018
 TavsiyeNo: 102005
Merhabalar, Neslihan hanımdan 4 seans EMDR terapisi aldım. Kendisinin pozitif bir enerjisi var. Kendisini tavsiye eden Pedamed dr.'ından Reşit bey'e de çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle doğru adres. Pozitif + pozitif enerjisi ile hastaları üzerinde olumlu bir etki bıraktığı kesin. Tedavi harici sadece onunla sohbet etmek bile insanı oldukça rahatlatıyor. 4 seans gibi kısa bir sürede düşüncelerimi olumlu yöne çevirmeyi başardık birlikte. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bu vesileyle de desteği, işindeki başarısı ve insanlar üzerindeki kabiliyeti için de kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 Ayşen CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.112.CF

22-12-2017
 TavsiyeNo: 101076
Neslihan hanımla Pedamed tıp merkezinde Arif bey sayesinde tanıştık. Oğlumun tek basına yatamama, tek başına ders yapamama gibi sorunları vardı. Neslihan hanımla sadece 3 görüşmesinde bu sıkıntılarımızdan kurtulduk. Oğlumdaki değişikliği sadece biz değil öğretmeninden Övgülerle dönüş alıyorum. Neslihan hanımın çocuklar üzerindeki etkisi o kadar pozitif ki yanına gideceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz. İşinize verdiğiniz önem ve hassasiyet için çok teşekkür ederiz..
     3 Beğeni    

 Eda (Danışan)
 IP: 178.245.48.JD

15-12-2017
 TavsiyeNo: 100951
Neslihan Hanımla Pedamed tıp merkezinde Doktor Sonnur Kükürt hanımefendi sayesinde tanışma fırsatımız oldu.Kendisini ilk gördüğüm an gerçekten aşırı içten ve samimi geldi.Kızımı her hafta oyun terapisine kendisine götürüyorum.Daha şimdiden herkese neslihan ablamla şunu yaptık şunu söyledi diye anlatıyor.Gerçekten aşırı hoşuma gidiyor.kızımda ki değişimi benim haricimde bütün çevrem ailem arkadaşlarım bile farketti gerçekten bende şuan çok rahatım nasıl davranacağım konusunda bana çok yardımcı oldunuz.☺ İşinizi severek yaptığınız her halinizden belli çocuklara yaklaşamınız çok güzel onları kendi çocuğunuz gibi görüp ilgilenmeniz bana çok güven veriyor.Yardımlarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederim,sizin fikirlerinizle yolumuza devam etmeyi uzun bi süre düşünüyoruz.İşinizde her daim başarılar dilerim☺
     4 Beğeni    

 Fahimeh (Danışan)
 IP: 5.46.216.ZY

10-12-2017
 TavsiyeNo: 100786
Neslihan hanim öncelikle sizden çok teşekkür ediyorum. Benim kizim okul korkusu ve bütün seslerden korkusu vardı, neslihan hanimin yardımıyla emdr ve oyun terapisi kullanarak bu sorun ve korkuyu yendik,ama sizin Güler yüzlü olmanız ve sicak kanlı olmaniz daha çok etkisi vardi. sizden çok teşekkür ediyorum, bize yardımcı olduğunuz için şimdi kizim okula çok severek gidiyor ve çoçuklarla çok güzel iletişim kuruyor ve korkusunu yendiği bu durumdan çok memnunuz herkese tavsiye ederim iyiki sizi tanıdık ayrıca,pedagog Sonnur kükürt teşekkür ediyorum sizi bize tavsiye etikleri için
     3 Beğeni    

 bilgen (Danışan)
 IP: 88.233.66.F

16-11-2017
 TavsiyeNo: 100308
Ne yapacağımı bilemiyordum kızımın yeme bozukluğundan dolayı hiç iyileşmeyecek zannediyordum tavsiye üzerine Neslihan Hanımla tanıştık.İlk tanışmamızda kızım psikolog istemiyordu ağlıyordu.Ama Neslihan Hanımın insana güven veren içtenliği,güleryüzlülüğü doğru yerde olduğumuzu gösterdi.Bir anne olarak kızımın gözlerindeki mutluluğu ışığı,duruşundaki güveni görmek benim için mutluluk... Neslihan Şafak kızım için bir dönüm noktası oldu kızımla aralarında güçlü bir bağ oluştu bunu başarmakta bir farkındalık ve ayrıcalıktır bu yüzden herkese özellikle de annelere tavsiyemdir.
     5 Beğeni    

 A.Y. (Danışan)
 IP: 31.223.38.ZW

10-11-2017
 TavsiyeNo: 100196
Ben Neslihan Hanımdan önergen çocuğum için destek alıyorum. tavsiye edilebilecek nadir psikologlardan biri bence. Dürüst, tamamen danışanına odaklı, çözüm üreten,çok çok zor bir çocuğun bile yola girmesinde kapısı çalınması gereken bir adres. Çok güzel bir rol model. HAsta bile olsa danışanını düşünür ve randevularını ona göre ayarlar. Ailecek de kendisini çok seviyor ve çok güveniyoruz.Hele benim gibi hassas bir anneyseniz, düşünmeden çocuğunuzu yada kendinizi Neslihan Hanıma teslim edebilirsiniz.
     4 Beğeni    

 Büşra kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.165.46.YB

04-11-2017
 TavsiyeNo: 100083
Neslihan hanımı bana gittiğim psikiyatristim tavsiye etti.iyiki etti Birçok psikoloğa gittim Neslihan hocam sevecenligiyle içten kararlı ve net tavrıyla yenemem dediğim hastaligimdan ötürü güvensizligimi güvene çevirdi. Daha yeni başlamama rağmen takintilarimı güzel konuşmalarıyla verdiği ödevlerle azalttı.Neslihan hocamı bir abla olarak görüyorum.bana bunu hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ederim iyiki varsınız hocam...herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Aysen (Danışan)
 IP: 95.12.166.ZZ

01-11-2017
 TavsiyeNo: 100006
Anksiyete ve kaygılarımdan dolayı uzman tavsiyesiyle Neslihan hanıma başvurdum. Olumsuz negatif düşünceler peşimi bırakmıyordu,Neslihan hanım EMDR önerdi ve beraber EMDR çalısıyoruz ve olumlu sonuçlar aldım :) Yoğun Anksiyetem azaldı ve daha az kaygılıyım.Neslihan hanım, sevecen, içten ve samimi. Onun güler yüzlü olması ve danışana yaklaşımı harika. Her sıkıntımda kapısını çalabileceğim bir danışmana sahip oldum. Pozitif ve iyi olmak istiyorsanız kesinlikle Neslihan hanıma başvurmanızı öneririm.
     3 Beğeni    

 ibrahim D. (Danışan)
 IP: 5.46.236.WJ

20-10-2017
 TavsiyeNo: 99735
Yaklaşık 4 ay önce kizimizin altına kaçırma problemi yüzünden psikiyatristimiz tarafından Neslihan Hn yonlendirildik. 8 senedir psikolojik destek dahil bir çok yöntem denedigimiz bu problemimizi Neslihan Hn ile beraber 4 ay gibi kısa bir sürede cozumledik. Kendisi ergenlik öncesi çağındaki kızımıza bir arkadaş yaklaşımıyla destek olarak bu sorundan kaynaklanan kendine güvensizlik kaygı aşırı sinirlilik hali gibi bir çok problemide cozumlemememizde yardımcı olmus, çocuğunuzla sağlıklı bir iletişim kurabilmemizi sağlamıştır..Samimi ve içten davranışları bizimde çok rahatlatmıştı. İşini severek ve hakkını vererek yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    

 N.K (Danışan)
 IP: 212.252.198.ZZZ

15-10-2017
 TavsiyeNo: 99647
Neslihan hn ile 6 psikolog ile 4 yıl süren tedaviye rağmen ruhsal desteğe ihtiyaç duyduğum ilk andan çok daha karamsar ve umudumun tamamen tükendiği bir zamanda tanıştım. Onunla ilk tanıştığım gün çalıştığım diğer uzmanlardan çok önemli bir farkı olduğunu hissettirmiş ve karamsar dünyama bir umut ışığı olmuştu. Anne ve babası tarafından ufacık yaşından itibaren korunması gereken bir çok yerde korunması gereken kişilerin yanında küçük düşürüldüm, tüm bunlara rağmen küçük yaşta ailenin ebeveyni olmak zorunda kaldım evin tüm yükünü yıllarca çektim, takıntılı ve duygusal baskıyı dibine kadar yapan bir koca ile 4 yıl evli kaldım.Çocuk yaşta aile yakınının tacizine uğradım ve evli iken yeniden tanımadığım birisi tarafından kendi yaşadığım apartmanın merdivenlerinde tacize uğradım.Yaşadığım 2. taciz ile hayatım tamamen değişti.İlk doktorum ile tanıştığımda 1 tl borcum yokken önemli derecede borçla ve ihtihar etmiş olarak tedavimi sonlandırdım.İlk doktorlarım hayatımı mahvetmiş normal yaşantıma devam edemez hale getirmişlerdi.Neslihan hn sayesinde bana zarar veren insanlara dur demeyi,kendi içimde mutlu olmayı kendime değer vermeyi öğrendim. Artık kimseden beni korumasını beklemeyen ve tedaviyi seans odasında bırakıp normal yaşamıma devam edebilmeyi öğrendim. Kendime acımayı bıraktım. Ruhsal tedavi çok önemli birşey. Onu alacağınız insana çok dikkat edin. Eğer onu daha önce tanımış olsam ne borcum olacaktı nede bunca derdi yaşamayacaktım. Size ihtiyaç duyduğunuz şevkati ve ilgiyi verecek bir uzman seçmelisiniz. En önemlisi de tedaviniz sizi normal yaşantınızdan koparmamalı orda o odada kalabilmeli. Dengenizi kaybettirip sizi ruhsal ve borç batağına daha çok düşürmemeli. Neslihan hn şiddetle tavsiye ediyorum onunla tanışırsanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız. Çok değerlisiniz ve önemlisiniz bunun içinde size bunu hissettirecek bir insandan destek almalısınız. Kendinize bu iyiliği yapın ve Neslihan hn ile mutlaka tanışın. Sevgiler
     4 Beğeni    

 Duygu PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.119.LD

14-07-2017
 TavsiyeNo: 97924
Neslihan Hanim bizim hayatimizin dönum noktaaidir diyebilirim.9 yasindaki kizim 2 senedir takintilariyla ve kaygilariyla bogusuyordu.Gitmedigimiz profesor terapist kalmamisti hayatimiz bir cikmaz icindeydi.Ta kii Neslihan hocamizla tanisincaya kadar.Bu kadar guleryuzlu,pozitif bir insan ben daha tanimadim.Kizimin hayatini değistirdi diyebilirim,takintilari yok denecek kadar azaldi mutlu bir cocuk oldu ne kadar tesekkur etsek hakkini odeyemeyiz.Sizlere tavsiyem.bir dr'un yanisira mukemmel bir insanla tedavinizi devam ettirmek isterseniz hiç dusunmeyin derim.Artik bizim de mutlu bir yasantimiz var inanin Neslihan hanimi taniyinca bana hak vereceksiniz.En onemlisi kizimla olan mukemmel iliskisi inanin onun soyledigi her söz kizim.icin sihir gibi her seyden once aralarindaki guven uyum mukemmel.Neslihan Hocam minnttariz size her sey icin teaekkurler.
     2 Beğeni    

 Esrah (Danışan)
 IP: 176.232.66.YZJ

24-04-2017
 TavsiyeNo: 96224
Neslihan Hanım'a psikiyatristim tarafından yönlendirildim ki iyiki yönlendirilmişim :) Yaklaşık 4-5 aydır panik atak tedavisi görmekteyim. Artık o kadar kötü bir haldeydim ki kendimi dinlemekten hayatın keyfini çıkaramıyordum. Neslihan hanım tüm endişelerimin üzerine gitmemde o kadar büyük destek sağladı ki onun sayesinde artık gözlerinin içi gülen, hayattan keyif alan, toplu taşımaya, uçağa bile binemezken şimdi hangi memlekete gitsem nereyi, görsem diye plan yapan bir insan haline geldim. Yakınlığı, samimiyeti ve her türlü desteği için sonsuz teşekkürler. İyi ki hayatıma dokunmuş...
     3 Beğeni    

 S. (Danışan)
 IP: 85.102.117.F

09-04-2017
 TavsiyeNo: 95850
Neslihan hanımı çok yakınım tarafından kendisiyle birebir tanışmasam da anlattıklarından sanki onu çok önceden tanıyormuş gibiydim. Belki de anlatılanlardan onu çok daha yakın hissetmiştim. Neslihan hanımla olan ilk seansımızda önümü göremeyecek kadar zor bir durumdaydım. Rahatsızlığımla ilgili konuştuğumuzda kendimden çok da umutlu değildim. Bana yapmam gerekenleri anlattığında uygulamakta çok zorlansam da onun bana sevgiyle yaklaşımı yönümü çizmeme yardımcı oldu. Yavaş yavaş ilerleme kaydettim. Çok kısa sürede Neslihan hanımla olan seanslarımız olumlu yönde sonuç verdi. Onun sıcacık yüreği bana ilaç oldu. Tabiri caiz ise elindeki sihirli değnekle bugün çok daha kendimi iyi hissediyorum. Hayatı çok değerli ve anlamlı buluyorum. Onun sayesinde yeniden doğmuş gibiyim. Onu bir dost bir arkadaş ve bir evlat olarak çok seviyorum. İyi ki tanımışım iyi ki hayatımda...
     2 Beğeni    

 Ömer BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.76.BJ

28-02-2017
 TavsiyeNo: 94910
Merhaba Neslihan Hocamla bir tesadüf mü dersiniz yoksa kader mi bilemiyorum karşılaşmamız sonucu onun danışanı oldum.Onunla tanışmadan önce çaresiz ve umutsuzdum 13 yıldır yaşadığım ve hayat kaliteli son derece etkileyen anksiyete rahatsızlığı peşimi bir türlü bırakmadı aramadığım doktor denemediğim terapi içmediğim ilaç kalmadı,sonra Neslihan hocamla EMDR ye başladık.Kısa süre içerisinde mucizevi gelişmeler meydana geldi 4 seans sonunda kendimi daha önce hissetmediğim kadar huzurlu daha önce olmadığım kadar mutlu ve daha önce olmadığım kadar iyi hissediyorum bazen neden bu kadar acı çile ve ızdırap çektim diyorum.Neslihan hanım maddi kaygısı olmadan danışanlarına empati yoluyla yaklaşıyor bu özelliğini çok seviyorum.Neslihan hanım benim son çaremdi ve iyiki diyorum iyiki gitmişim ve güvenmişim ona şimdiden çok şey borçluyum.Tedavi halen devam ediyor ama ben şimdiden 13 yıl önce kaybettiğim gerçek kişiliğimi yakaladım ben bu beni çok sevdim :)Yaşam kalitem arttı.Yazının uzun olmasından abarttığımı düşünebilirsiniz ama yüzde yüz gerçekler bunlardır heleki benim gibi doktorlardan umudu kesmiş birisi bu yorumu yapıyor hayat çok garip Neslihan hanıma çok teşekkür ediyorum onu ablam gibi görüyorum çünkü ancak bir abla bu kadar ilgilendir herşey için teşekkürler gözünüz kapalı gidin ve tedaviye güvenin özellikle EMDR ye herkese acil şifalar dilerim iyi günler..
     9 Beğeni    

 Sevda (Danışan)
 IP: 46.196.147.YZB

20-02-2017
 TavsiyeNo: 94738
Yaklaşık 3 ay önce kızımın panikatak tedavisi için tanıştık Neslihan hanımla. Kızımla o kadar güzel bir bag kurduki kısa sürede cok iyi sonuclar aldık. Artık Neslihan hanım kızımın cok sevdiği bir ablası. Belkide yıllarca ihtiyac duydukca gidip görüşüp derdini anlatacagı ve yaslanacagı bir omuz. Her neolursa olsun psiklog görüşmesi olunca insanda farklı bir soru işaret oluyor. Tanımadıgınız birine Özel hayatınız detaylaryla anlatıp karsılıgında nasıl tepki göreceginiz bilmiyorsunuz ve ister istemez geriliyorsunuz. Biz kızımla bunların hiç birini yasamadık. Samimi ve içten davranması bizi cok rahatlattı. Kısacası işini severek yapan hakkını verenlere hayranım ve yürekten tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Özlem öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.236.220.YFD

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94541
Merhaba, neslihan hanımla geçen sene aynı kurumda çalıştık ben öğretmenim o da bizim psikoloğumuzdu birlikte bir çok çocuğu yönlendirdik neslihan hanımın tavsiyesiyle bir çok çocuk daha küçük yaşta tedaviye başladı şu anda klinikte çalışıyor bir çok çocuğu oraya yönlendirip çok güzel sonuçlar alıyoruz ailelerde çok memnun dönüşler yapıyorlar tatlı dili güler yüzü ve gerçekten çok bilgili olduğunu söyleyebilirim çok teşekkür ediyorumm ve herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    

 Aslı (Danışan)
 IP: 88.233.148.YYZ

30-01-2017
 TavsiyeNo: 94161
Neslihan Hanım benim ikinci danışmanım dolayısıyla endişelerim vardı.Ama bu endişelerin yersiz olduğunu onunla ilk terapi sonunda anladım.İstediğim her an ulaşabiliyor olmam,yüzündeki gülümsemenin sürekli olması,yüksek özgüveni,beni çok ilgili dinlemesi sayesinde danışmanımdan çok ablam gibi oldu ve empati yeteneğimi geliştirdi.Sürekli bir şeyler anlatma zorunluluğundan çok sohbet havasında geçen terapilerimiz beni çok rahatlatıyor.Bana gerçekten sevildiğimi hissettiriyor.Kendisiyle ilk görüşmemiz benim çok büyük bir karar verme aşamasında oldu.Kazanacaklarımı ve kaybediceklerimi teker teker düşünmemi sağladı.Öngörü yeteneği sayesinde "iyi ki" diyorum.Danışanı olmaktan çok mutluyum ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Şükrü (Danışan)
 IP: 85.109.128.ZZY

25-01-2017
 TavsiyeNo: 94043
Neslihan hanımla yönlendirme sonucu tanışma fırsatı buldum.Yaklaşımı içten,samimi profesyonel anlamda idealist olduğunu düşündüğüm bir psikolog olduğunu söyleyebilirim.Bana hayata karşı bakış açımı olumsuz halden olumlu hale çevirmeye başlamamda yardımı çok oldu.Bardağın dolu tarafını görmemde etkisi fazladır.Neslihan hanım sayesinde yitirmiş olduğum mücadele etme gücünü kazanmaya başladım.Eğer olumsuzluklarınız varsa sorunlarınız içinizde her geçen gün daha fazla büyüyorsa samimiyetimle söyleyebilirim ki Neslihan hanım sorunlarınızı çözebilmeniz adına çok iyi bir yol rehberidir.
     12 Beğeni    

 Sati (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.216.YW

23-01-2017
 TavsiyeNo: 93997
Sevgili Neslihan Hanım ile Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezinde çalışmamız sayesinde tanışıyoruz. İyi ki bizim kurumumuzda çalışıyor dediğim, alanında iyi bir Uzman Klinik Psikolog, EMDR ve oyun terapistidir. Danışan çocuğun neye ihtiyacı var ise yönlendirme konusunda başarılıdır, çocuklarda korku ve kaygı durumlarında EMDR terapisi uygulamaktadır. Böylece çocuk geçmiş yaşam travmalarından kurtulup kendine özgü tavır tutum geliştirebilmekte, derslerine daha iyi konsantre olabilmekte ve özgüveni yükselmektedir. Oyun terapisinde özellikle seçici konuşmamazlık (selective mutism) da danışan çocuğumuzun terapilerde ilerleme sürecinde ailelerimizin işbirliğinde yardımcı olmaları ile danışan çocuğumuzu konuşma yetisini geliştirmede çok etkili olmakta ve çocuğun öz güvenini artırmaktadır. Danışanlarımızdaki başarılı değişimi ve gelişimi gözlemledim. Neslihan Hanımı bu konularda problem yaşayan, soruları olan herkese öneririm.
     4 Beğeni    

 Sabire A. (Danışan)
 IP: 78.182.183.YWD

22-01-2017
 TavsiyeNo: 93977
OKB ve anksiyete hastası olmam sebebiyle yaklaşık 6 aydır kendisinin hastasıyım. Hamile olmam sebebiyle ilaç kullanamadığım halde Neslihan Hanım'ın sayesinde günlerim çok iyi geçiyor. Her zaman kendisine ulaşabilmem ve hep güler yüzle beni karşılaması sayesinde Neslihan Hanımı psikologum gibi değilde arkadaşım gibi görmeye başladım. Neslihan Hanım Cana yakın, güler yüzlü, işini severek yapan ve karşısındakine güven veren birisidir. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 naz (Danışan)
 IP: 78.188.50.LZ

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93924
Dr. Reşit bey'in tavsiyesi üzerinize tanıştık. İlk karşılaştığımız anda benim onu 2 gün bile geçmeden tekrar arayacagımı patlama yaşayacagımı biliyordu.. Ben durumumu kabullenmek istemesemde dedigi oldu iki gün geçmedi kendilerinde aldım yine solugu.. Şimdilerde hep yanında soluklanırım. İyidir, sevimlidir, naziktir. kendisinin hastasıyım.) güleryüzlü bir kere, ses tonu yumuşak bir çeşit meditasyon yapıyormuşuz gibi geliyor bana:) depresyon ne ki depresyon + depresyon + depresyon ++++ bu böyle uzar gider işte bunu yaşamamın önüne geçtik kendileri depresyona bire bir. bir çeşit antidepresan ve fazlası:) sadece depresyon degil diyorum ya meditasyona bile gidilir.
     4 Beğeni    

 H.A. ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.198.YC

16-01-2017
 TavsiyeNo: 93793
Neslihan Hanım'a psikiyatristim tarafından yönlendirildim. Kendisini güler yüzlü, sevecen ve profesyonel buldum. Daha ilk görüşmemizde hakkımda tüm notlarını alıp uygun tedaviye başladı. Kendisi ilk gittiğim psikolog oldu. Daha soğuk bir ortam bekliyordum ancak gayet rahat hissettim. Empati yeteneği, mesleki yeterliliği ve hastasına gösterdiği alaka yüksek seviyelerde. İnsanın psikolog gibi kendine bile itiraf edemediği şeyleri teker teker döküldüğü ve kendisini savunmasız hissedebileceği bir yerde ben kendimi çok rahat ve sakin hissettim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 umut (Danışan)
 IP: 85.111.46.YBZ

14-01-2017
 TavsiyeNo: 93755
İnsan kendini DENGEDE hissetmez ise hep bir tarafı eksik kalır.Sadece bir sorun olduğu için değil, sohbet etmek için bile gidebilirsiniz.Bazen söylediklerine katılmayıp karşı çıkabilirsiniz, onun yanından çıkıp düşündüğünüzde evet HAKLI deyiveriyorsunuz. Bir kere yanına gittiğinizde güler yüzü, mesafeli ama samimiyeti, işine olan bağlılığı ve tabii ki iyi oluşu tercih nedenim.Ben arkadaşımı tavsiyesi üzerine gitmiştim .Memun kaldım.Denemeye değer derim:)
     3 Beğeni    

 Buket (Danışan)
 IP: 78.163.5.ZBL

02-01-2017
 TavsiyeNo: 93490
Neslihan Hanım ile Ekim 2016 itibarı ile tanıştık.Kızım okulların açılması ile birlikte okul korkusu arkadaş ilişkileri konusunda sorunlar yaşamış ve okula gitmek istememişti.Sorunu bir Anne Baba olarak çözememiş ve çaresiz bir durumdaydik.İneternet üzerinden Neslihan hanıma ulaştık.İlk seansımız itibarı ile sorunun kaynağını tespit etmiş ve talimatları doğrultusunda uygulamaya başladık.Seanslarımız sırasında ayrıca Hiperkaktivite ve Dikkat eksikliği teşhis edildiki birçok sorunun cevabını bulmuş ve Neslihan hanım sayesinde neler yapmamız nasıl yapmamız gerektiği konusunda çok önemli şeyler öğrendik.Neslihan hanım ile karşılaştığımız için çok şanslıyız.Kızım severek ve büyük bir hevesle gidiyor Neslihan ablamızın yanına ki bu bizim için çok önemli.Birçok konuda güzel gelişmeler ve her anlamda olumlu sonuçlar aldık.Doğru yönlendirmeleri pozitif ve sevecen tavrı sayesinde çok yol aldık.Çok teşekkür ediyorum ve memnuniyetle kendisini tavsiye ediyorum.Saygılar.
     3 Beğeni    

 Kübra D. (Danışan)
 IP: 85.101.7.Z

01-01-2017
 TavsiyeNo: 93458
merhaba.:) Neslihan hanımla psikiyatristim sayesinde bir kaç ay önce tanıştım kendisi o kadar samimi, içten ve güler yüzlü ki iyi ki tanımışım. 1 yıl önce babamı kaybettim benim için hayat durmuştu çünkü baba kızların ilk aşkıdır bende ilk aşkımı yaşam kaynağımı kaybetmiştim.benim için büyük bir yıkım oldu ve kendimi toparlayamadı.uykusuz gecen geceler her yerde babamın anısı ondan bir iz,nereye baksam orada babam vardı ve bu benim hayatımı çok kötü etkilemeye başlamıştı yaşayan bir ölü gibiydim yaptığım hiç bir şey zevk vermiyordu herşey cansıkıcı olmaya başlamıştı taa ki neslihan hanımla tanışana kadar bana EMDR (göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ) tedavisi uyguladı 7 seans da kendime geldim hayata kaldığım yerden devam ediyorum artık,bi hedefim var ve onu gerçekleştirmek için elimden geldiği kadar çabalıyorum.Eğer sizin de bir sıkıntınız problemizin varsa veya bir yakınınızı kaybettiyseniz,depresyondaysanız Neslihan hanımı tavsiye ediyorum.Ben çok memnun kaldım iyiki tanımışım diyorum pişman olmayacağınızdan eminim iyiki tanımışım diyeceksiniz..
     4 Beğeni    

 Merve K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.52.YFZ

30-12-2016
 TavsiyeNo: 93423
Sayın Uzm.Psk.Neslihan Erşahin meslektaşım olmakla birlikte arkadaşımdır.Özverili davranışları, metotlu çalışması, rehberliği, sabır ve disiplin anlayışı ile üniversite sınıfımızda kendini belli etmiştir. Samimi içten tavrı kişisel özelliklerinin en belirgini olmakla birlikte azimli,çalışkan ve kendinden fedakar tavırlarıyla beni her zaman etkilemektedir. Hiç bir psikolog, meslektaşının kendinden daha iyi olduğunu kabul etmez iken, Neslihan Erşahin in kişilik olarak ve bilgi ve becerileri yönünden kendimden daha iyi olduğunu kabul edeli 7 sene oldu. Kendim terapi aldığımda, danışan hakkında Neslihan Erşahının bilgisinden yararlandığım, envanterlerini istediğim günlerin sayısını size sayamam. Sayın meslektaşım başarıların devamını diliyorum. Seninle gurur duyuyorum. Bulunduğun yeri daima hakkettiğini ve daha iyi yerlerde seni görebileceğime eminim.
     4 Beğeni    

 Gül G (Danışan)
 IP: 176.33.23.ZCC

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93355
Sevgili Neslihan Hanimla yeni tanistik 4 yasindaki oglumun psikolojik nedenlerinden dolayi..fakat samimiyeti ilgisi ve gulur yuzu o kadar icten ve sicakki cok eski taniyormuscasina!! Herseyden ziyade ogluma yardimlari ve onunla kurdugu bag goz ardi edilemez.oglum herseyi herkesle konusabilen bir cocuk degildi,utangac ve bazi duygularini icinde yasayan bir cocuktu.bu kadar kisa surede bile oglumla bu kadar yakinlasabilmesi hatta dertlesebilmesi benim icin cok buyuk bir adim.benim minik bocegim pedagog gunlerini nami diger oyun ablasini gorebilmek icin gun bile sayiyor🤗🤗Tesekkur ederim Neslihan Hanima ve cocugu olan herkesin Neslihan Hanimla tanismasini kesinlikle tavsiye ederim!!!
     5 Beğeni    

 Oğuzhan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.212.92.YFZ

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93338
Neslihan hanım ile tavsiye üzerine tanıştım. Okb tedavisi aldığım doktorum kendisi ile görüşmemin bana çok iyi geleceğini ve tedavi sürecini hızlandıracağını söylemişti. İlk andan itibaren sıcak ve profesyonel tavrı size kendinizi iyi hissettiriyor. Tavrı ve yaklaşımı gerçekten çok içten. En önemlisi sizi anlayabiliyor ve empati kurabiliyor. Ben kendisinden çok memnumum. OKB tedavisinde kendisi bana çok yardımcı oluyor. Kendisi tanıştığım için çok mutluyum. Profesyonel destek almak isteyen herkese öneriyorum.
     3 Beğeni    

 Asli T. (Danışan)
 IP: 78.185.191.LW

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93328
Psikolog Neslihan Hanım'dan 3 yaşındaki çocuğumun bazı sorunları konusunda danışmanlık aldım. Bizlere olan ilgisi, profesyonel fakat bir o kadar samimi yaklaşımı mükemmeldi. Kendisine çok şey borçluyuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Mesleki bilgisi çok iyi. Aynı zamanda sizinle ve en önemlisi çocuğunuzla arkadaş gibi. Hayatımızda gerçekten çok şey değişti. Doğru bildiğimiz ne çok şeyi yanlış yaptığımizi gördük. İyiki tanidik Neslihan Hanimi.
     3 Beğeni    

 A.Ö (Danışan)
 IP: 95.70.165.YFD

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93309
Neslihan Hanım'a kızımın bazı korku, kaygı ve endişe sorunları için başvurdum. Daha önce pek çok farklı psikolog ve teknik denememize rağmen sorunlar devam ediyordu. Ama Neslihan Hanım'ın uyguladığı EMDR tekniği ile çok kısa sürede büyük aşama kaydettik. Korkularının büyük bölümü ortadan kalktı. Kızım ergenlik çağında olduğu için kendi içinde ve bizimle bazı çatışmalar da yaşamaya başladı haliyle. Bu gerginlikleri azaltmak için şimdi kişisel terapilerle ara ara görüşmeye devam ediyorlar. Hatta zaman zaman ailemizde yaşadığımız iletişim sorunları yada benzer meseleler için de kendisinden danışmanlık alıyoruz. Çok memnunum ve bu platformdan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 Anil SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.233.ZY

26-12-2016
 TavsiyeNo: 93249
2016 nin yaz aylarinda gecirdigim psikoz ve uzun suredir depresyonla mucadele eden birisi olarak profosyonel birisinin destegine ihtiyac duydum bun uzerine Neslihan Hanimla ilk tanismam yaklasik olarak iki bucuk ay once basladi. Psikiyatrimin onerisi sonucu tedavi surecini sadece ilac ile degil bir psikolog esliginde yapmanin benim icin iyilesme surecinde daha da yardimci olacagini soyledi. Neslihan Hanimla ilk gorusmemden itibaren kendimi daha da farkli hissetmeye basladim. Bu gorusmede bir plan yapmaya baslamistik, ozellikle kendimi onumuzdeki surecte nasil gelistirebilirim konusunu konusmustuk. Gorusmeleri iki haftada bir yapmaya devam ediyorum ve her seans sonrasi kendime bakis acimda bir gelisme oldugunu hissediyorum. Gorusmelerimiz iki haftada bir olsa bile kendisi benden email araciligi ile gundelik yasamim konusunda bilgileri aliyor. Bu sayede seanslarimiz benimle ilgili guncel konular hakkinda gerceklesiyor. Kendisi harika bir konusmaci oldugunu dusunuyorum. Onun sayesinde insanlarla iletisimimi daha da gelistirebilecegim. Ayrica harika bir dinleyici ve danisanlarina cok buyuk bir deger veriyor. Onumuzdeki surecten cok umutluyum, kendimi Neslihan Hanim ile gelistirebilecegime inaniyorum.
     5 Beğeni    

 Gözde DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.103.YC

26-12-2016
 TavsiyeNo: 93232
Neslihan Hanimla hayat kalitemi arttırmaya karar verdiğim ve bunun için ilk adım olarak kendimi tanimama farkindaligimi arttirmaya yardimci olacak bir psikolog arayışı içinde olduğum bir gün çalıştığı kurumun websitesindeki telefon numarasini tuslayip ilk seansa gitmemle tanismis oldum. İletişimi güçlü , yardımsever , nazik , içten ve dinlemeyi iyi bilen biri olduğunu düşünüyorum. Kendi farkindaligima varmam da ve hayatimi daha kaliteli yasama amacimda bana yapıcı yaklasimiyla kendimi daha güçlü ve mutlu hissetmemi sağladı. Genç biri olması benim gibi 25 yasinda birinin dünyasini anlamasi noktasinda avantaj olduğunu düşünüyorum. Gencliginin yanisira olgun ve agirbasli yaklasimi da beni genç yaşta olup hayata daha genis pencereden bakma konusunda yalniz olmadigimi hissettirdi. Çalıştığı kurum huzur verici bir atmosfere sahip sekreteri de oldukça nazik ve iletişimi güçlü biri. İletisimi kuvvetli , farkindaligi saglamada yetkin ve ayni zamanda dinamik bir psikolog arayışı içinde olanlar için doğru bir tercih ...
     3 Beğeni    

 E.A. (Danışan)
 IP: 78.183.86.YJD

26-12-2016
 TavsiyeNo: 93218
Neslihan Hanım'la psikiyatristimin aynı zamanda uzman bir psikologla görüşmemi tavsiye etmesi üzerine tanıştım ve danışanı oldum. Muzdarip olduğum duygudurum bozukluğu tedavim süresince en büyük destekçilerimden biri yönlendirmeleriyle, yöntemleriyle ve çözümleriyle Neslihan Hanım oldu. Ve hâlâ oluyor. Bir yöntemin yeteri kadar faydasını göremediğimi düşündüğümde her zaman farklı ve yeni yöntemler sunmakla beraber danışanlarıyla gerçekten oldukça ilgili bir uzman. Seans bitiminde kapıdan çıkarken yalnız olmadığınızı size muhakkak hatırlatıyor ve zor anlarınızda telefon, whatsapp vb. iletişim araçlarıyla kendisine ulaşabileceğinizi hatırlatıyor. Kendisiyle birlikte uzun bir yol katettiğimi düşünüyorum ve umarım etmeye devam edeceğim. Bilhassa bir şeyler paylaşmakta zorluk çeken insanların kesinlikle kendini güvende hissedeceği bir insan Neslihan Hanım.
     5 Beğeni    

 Yaşar ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.178.WY

26-12-2016
 TavsiyeNo: 93208
Neslihan Hanımla, 14 yaşında ki kızımın bazı korkuları, özellikle de gece yalnız yatma ile korkusu için destek ararken tanıştık. Uyguladığı terapi ve tekniklerden sonra kızım artık tek başına yatabiliyor. Başarıyı sağlayınca, kızım ile ilgili ergenlik ve diğer konularda da destek almaya başladık. Özellikle zaman zaman ergenlik kaynaklı hırçınlıkları vardı. Neslihan hanım şimdi de bu unla ilgili çalışmaları yapıyor. Şaşırtıcı bir şekilde hızla olumlu gelişmeler sağladı Neslihan hanım. Ayrıca geçen aydan bu yana eşimle Aile terapisi de alıyoruz. Umarım bu konuda da fayda sağlayacağız.
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(537) 732 71 44
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(30 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Neslihan ERŞAHİN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Neslihan ERŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-


10:55
Top