2007'den Bugüne 77,809 Tavsiye, 25,213 Uzman ve 17,439 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hayriye GÜZEL
Psikolog - Burdur
psikolojik danışman, aile danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hayriye GÜZEL

Şehir

Burdur

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Hayriye GÜZEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hayriye GÜZEL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(%33.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarHayriye GÜZEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hayriye GÜZEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hayriye GÜZEL Tavsiye Yazıları Hayriye GÜZEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Z.K (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.10.6.YW

07-11-2018
 TavsiyeNo: 106574
Yeğenim 8. sınıfa geçince sınav kaygısı, başarısızlık korkusu yaşadığını ve bu yüzden bir psikologla görüşmek istediğini söyledi. Hayriye Hanım'la bu nedenle tanıştık. Yeğenim kimseden pek etkilenmeyen, bildiğini yapmaktan şaşmayan bir gençtir. Bu yüzden görüşmelerin başlangıcındaki ilk etkileşim bizim için çok önemliydi. Daha ilk görüşmede hem yeğenim hem biz Hayriye Hanım'ın duruşundan, sakin-kendinden emin tavırlarından, güler yüzlülüğünden etkilendik. Yeğenim her görüşmeden sonra daha mutlu ve pozitifti. Beş veya altı kez, yaklaşık bir saat görüştüler ve yeğenimin çalışma temposunda, aile iletişimde olumlu değişiklikler gözlemledik. Bence hasta- doktor mahremiyeti de çok önemli bir konudur. Hayriye Hanım, hem bizi hem yeğenimi yönlendirirken asla aralarındaki konuşmalara değinmedi. Ona olan güvenimizin bir sebebi de budur. Kendisine çok teşekkür ediyor, gönül rahatlığıyla Hayriye Hanım'a ulaşmanızı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Ümran bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.82.YYD

12-09-2017
 TavsiyeNo: 99031
Hayriye hanımla ilk tanıştığımızda gerçekten problemlerim hiç çözülmeyecek sanıyordum. ama kendisi güler yüzü ve samimi sohbetiyle bana bazı şeyleri nasıl yanlış algıladığımı, nasıl yaparsam neleri duzeltebileceğimi çok güzel ve sabırlı bir şekilde anlattı. Şimdi daha rahat ve daha gerçekçi düşünebiliyorum. Benim gibi problemleri ve sıkıntıları olan herkesin Hayriye hanım ve onun gibi güzel insanlardan yardım almasını tavsiye ediyorum. Kendisine buradan çok çok teşekkürlerimi sunuyorum . İyi ki varsınız Hayriye hanım ...
     1 Beğeni    

 DERYA SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.255.251.W

23-05-2017
 TavsiyeNo: 96878
Merhabalar benim Hayriye Hanımla tanışmam kızım 7 sınıftayken olmuştu. Benim kızım derslerinde başarılı ama deneme sınavlarında vasat bir öğrenciydi buda benim kafama çok takılıyordu. Derslerinde başarılı bir öğrencini neden deneme sınavlarında başarısız olması .Durumu Psikiyatri Uzmanımıza konuyu anlattım oda beni Hayriye Hanıma yönlendirdi. Hayriye Hanımla aynı hastanede çalışmamıza rağmen tanışmamız o gün olmuştu. Hayriye Hanım kızımla o gün tanıştı. Kızım Hayriye Hanımı çok sevdi. O günden sonra 5 seans görüştüler. Bu görüşmelerde kızım bize anlatmadıklarını Hayriye Hanıma anlattı .Hayriye hanımdan aldığı tavsiyeleri uygulayarak sınav korkusunu yendi ve şu an 9 sınıf ve istediği okula ve başarıya bu görüşmeler ve tavsiyeler sonucu ulaştı. Bunu okuyan ve benim durumumda olan tüm velileri söylemek istediğim çocuğunuzdaki başarıları görmemezlikten gelmeyerek işinin uzmanı olan kişilerde görüştürünüz. Bunlardan biride Hayriye Hanım ben çok memnum kaldım .Sizin de memnun kalacağınıza eminim çünkü Hayriye Hanım İşini uzmanıdır.
     9 Beğeni    

 F.A (Danışan)
 IP: 195.214.179.YFY

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95706
Hayriye hanimla doktorumun yönlendirmesi sonucu tanıştık.Guleryüzlü ,sakin insana ilk gördüğü anda güven veren bir insan.Uzunca bir zamandır kendimce çözüm bulamadığım problemlerime son derece profesyonelce çözüm bulup beni bu çıkmazdan kurtaran kardeş gibi biri.Dualarıma dahil edecek kadar minnettarım Hayriye hanıma.Problemlerinizi ertelemeyin.Ortam gayet rahat ve güvenilir.Kendinizibrahatça ifade edebilirsiniz.Bekleme sorununuz yok. Tanıştığınıza memnun olacaksınız.Kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

Hayriye GÜZEL'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bucak Devlet Hastanesi
Cavuslar Mahallesi. Tepecik Caddesi No:1 Bucak/Burdur


Adres 2:
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi
Fığla Mah. Hastane Caddesi Alanya / Antalya


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(554) 299 65 17
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hayriye GÜZEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hayriye GÜZEL Mesleki Videolar Videoları
-


04:50
Top