2007'den Bugüne 80,904 Tavsiye, 25,754 Uzman ve 18,030 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!




» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşegül ATEŞ

Şehir

Isparta

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Dnş.Ayşegül ATEŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar







Ayşegül ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşegül ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kadriye EŞKİPsk.Dnş.Kadriye EŞKİ
Kendisiyle AyKa Psikoloji’nin kurucularındanız.Yaklaşık 2 yıldır düzenlediğimiz eğitimlerde ve yaptığımız çalışmalarda en yüksek verimi elde etmemizin...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba , bir şekilde profilime girdiniz , aşağıda sizin için çalışma alanlarımı ve bana ulaşabileceğiniz irtibat yollarını yazdım. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle

Ayşegül ATEŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Oyun Terapisi
Çift ve Evlilik Terapisi
Boşanma Terapisi
Cinsel Terapi

Ayşegül ATEŞ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Ayşegül ATEŞ'in Özgeçmişi
2014 yılından beri Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktayım. Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi , Gestalt Terapi , Oyun Terapisi Başlangıç , Terapötik Kartlar,Transaksiyonel Analiz eğitimlerimi tamamladım. Bu anlamda yetişkin,ergen ve çocuklarla bireysel psikolojik danışma hizmeti vermekteyim.
Evlilik ,Çift ve Boşanma Terapistliği eğitimlerini tamamlamış bulunmaktayım. Yetişkinler ile çift terapisti olarak hizmet vermekteyim.
Cinsel Terapist olarak da vajinismus, erken boşalma , cinsel isteksizlik vb gibi cinsel problemlerin tedavisinde çalışmaktayım.

2017 yılında Isparta'da ilk psikoloji eğitimlerini Psk. Dan. Kadriye EŞKİ ile birlikte düzenlemeye başladık. düzenlediğimiz 6 eğitim sonrasında Psk. Dan. İbrahim YILDIRIM ile birlikte çalışmalarımızı AyKa Psikoloji çatısı altında devam ettirmekteyiz. Kurucusu olduğumuz AyKa Psikoloji yetişkin , çocuk ve ergenlere bireysel ve grup terapileri , work shoplar , atölyeler düzenlemekteyiz.

Ayşegül ATEŞ Tavsiye Yazıları Ayşegül ATEŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Kadriye EŞKİ Fotoğraf  Psk.Dnş.Kadriye EŞKİ
Isparta - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-12-2018
 TavsiyeNo: 107220
Ayşegül Ateş ile Isparta Ayka akademi psikoloji eğitim ve psikoterapi Derneğini beraber kurduk. Mesleki yetkinliği, vakalar hakkındaki farklı bakış açıları benim birçok kez rehberim olmuştur. Çift terapisi ve cinsel terapide aldığı sonuçlardan danışanların memnuniyetini gözlemledik çok kere. Terapi esnasında oluşturduğu terapötik ortam, kişisel yaklaşımı bu memnuniyetin sebebidir. Hem derneğimizi ziyaret edip hem de Ayşegül Hanımdan danışma almanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Elif VAROL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.170.YJD

10-12-2018
 TavsiyeNo: 107182
Ayşegül Hanımı üniversite yıllarından itibaren tanıyorum. Kendisi işine değer veren, kendini geliştirmeye özen gösteren, başarılı bir psikolojik danışmandır. Güler yüzlü, sempatik, işini seven ve sürekli araştıran, öğrenmeye ve gelişime açık oldukça ilgili bir kişidir. İlişkilerinde ve işinde özverilidir. Mesleki yetkinliği,aldığı eğitimler ve mesleğine verdiği önemden dolayı danışanlarına oldukça faydalı olacağını düşündüğüm için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine güvenle başvurabilirsiniz.
     1 Beğeni    

 ESAB (Danışan)
 IP: 95.12.102.YWC

10-12-2018
 TavsiyeNo: 107181
Kendisi çok ilgili ve yardımcı olmaya çalışıyor. Samimi ve işini iyi yapmaya çalışan bir kişidir. Kendisiyle 5 yaşındaki oğluma destek amaçlı aynı zamanda bize de çocuğumuz büyürken yaptığımız yanlışları fark edip nasıl düzelteceğimiz konusunda hatalarımızı en aza indirmek amacıyla tanıştık. Bir çok yöntem ve teknik uygulayarak süreci çok iyi yönetiyor. Çocuğumla çok rahat diyaloğa geçti ve güvenini çok çabuk kazandı. Bize de çok faydalı ve uygulanabilir tavsiyelerde bulundu. Çok memnun kaldık.Tavsiye ederim
     1 Beğeni    

Ayşegül ATEŞ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ayka Psikoloji
Yayla Mah. Cummhuriyet Cad. 1602. Sk. Merkez
Isparta  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(539) 932 32 98
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Karadeniz Teknik Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ayşegül ATEŞ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşegül ATEŞ Mesleki Videolar Videoları
-



06:09
Top