2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşegül ATEŞ

Şehir

Isparta

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Dnş.Ayşegül ATEŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Ayşegül ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşegül ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kadriye EŞKİPsk.Dnş.Kadriye EŞKİ
Kendisiyle AyKa Psikoloji’nin kurucularındanız.Yaklaşık 2 yıldır düzenlediğimiz eğitimlerde ve yaptığımız çalışmalarda en yüksek verimi elde etmemizin...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba , bir şekilde profilime girdiniz , aşağıda sizin için çalışma alanlarımı ve bana ulaşabileceğiniz irtibat yollarını yazdım. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle

Ayşegül ATEŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Oyun Terapisi
Çift ve Evlilik Terapisi
Boşanma Terapisi
Cinsel Terapi

Ayşegül ATEŞ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Ayşegül ATEŞ'in Özgeçmişi
2014 yılından beri Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktayım. Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi , Gestalt Terapi , Oyun Terapisi Başlangıç , Terapötik Kartlar,Transaksiyonel Analiz,Çift ve Evlilik Terapisi ,Cinsel Terapisi , EMDR 1. ve 2. düzey eğitimlerimi tamamladım. Bu anlamda yetişkin,ergen ve çocuklarla bireysel psikolojik danışma hizmeti vermekteyim.


2017 yılında Isparta'da ilk psikoloji eğitimlerini Psk. Dan. Kadriye EŞKİ ile birlikte düzenlemeye başladık.Çalışmalarımızı AyKa Psikoloji çatısı altında devam ettirmekteyiz. Kurucusu olduğumuz AyKa Psikoloji yetişkin , çocuk ve ergenlere bireysel ve grup terapileri , work shoplar , atölyeler düzenlemekteyiz.

Ayşegül ATEŞ Tavsiye Yazıları Ayşegül ATEŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 EZB (Danışan)
 IP: 85.98.125.ZYF

15-11-2019
 TavsiyeNo: 112305
Ayşegül Hanımla yaklaşık 1.5 ay kadar önce terapi almak için tanışmış oldum. İyi ki de tanımışım. Kaygım için çıkmış olduğum bu yolda bana eşlik eden biriydi. Bunu gerçekten hissettim. Psikolojik danışman olarak daha mesleğinin başında olmasına rağmen kendisini sürekli yenileyen geliştiren biri yaptığı işleri takip ediyorum. Bazı şeyleri fark etmemi sağladı ve kaygımın yoğunluğunu indirgeyebildim. Kendi sürecimden geçmeme eşlik ettiği için teşekkür ederim.
     Beğenin    

Kadriye EŞKİ Fotoğraf  Psk.Dnş.Kadriye EŞKİ
Isparta - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-12-2018
 TavsiyeNo: 107220
Ayşegül Ateş ile Isparta Ayka akademi psikoloji eğitim ve psikoterapi Derneğini beraber kurduk. Mesleki yetkinliği, vakalar hakkındaki farklı bakış açıları benim birçok kez rehberim olmuştur. Çift terapisi ve cinsel terapide aldığı sonuçlardan danışanların memnuniyetini gözlemledik çok kere. Terapi esnasında oluşturduğu terapötik ortam, kişisel yaklaşımı bu memnuniyetin sebebidir. Hem derneğimizi ziyaret edip hem de Ayşegül Hanımdan danışma almanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Elif VAROL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.170.YJD

10-12-2018
 TavsiyeNo: 107182
Ayşegül Hanımı üniversite yıllarından itibaren tanıyorum. Kendisi işine değer veren, kendini geliştirmeye özen gösteren, başarılı bir psikolojik danışmandır. Güler yüzlü, sempatik, işini seven ve sürekli araştıran, öğrenmeye ve gelişime açık oldukça ilgili bir kişidir. İlişkilerinde ve işinde özverilidir. Mesleki yetkinliği,aldığı eğitimler ve mesleğine verdiği önemden dolayı danışanlarına oldukça faydalı olacağını düşündüğüm için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine güvenle başvurabilirsiniz.
     1 Beğeni    

 ESAB (Danışan)
 IP: 95.12.102.YWC

10-12-2018
 TavsiyeNo: 107181
Kendisi çok ilgili ve yardımcı olmaya çalışıyor. Samimi ve işini iyi yapmaya çalışan bir kişidir. Kendisiyle 5 yaşındaki oğluma destek amaçlı aynı zamanda bize de çocuğumuz büyürken yaptığımız yanlışları fark edip nasıl düzelteceğimiz konusunda hatalarımızı en aza indirmek amacıyla tanıştık. Bir çok yöntem ve teknik uygulayarak süreci çok iyi yönetiyor. Çocuğumla çok rahat diyaloğa geçti ve güvenini çok çabuk kazandı. Bize de çok faydalı ve uygulanabilir tavsiyelerde bulundu. Çok memnun kaldık.Tavsiye ederim
     1 Beğeni    

Ayşegül ATEŞ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ayka Psikoloji
Yayla Mah. Cummhuriyet Cad. 1602. Sk. Merkez
Isparta

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(539) 932 32 98
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Karadeniz Teknik Üniversitesi / Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ayşegül ATEŞ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşegül ATEŞ Mesleki Videolar Videoları
-02:43
Top