2007'den Bugüne 83,912 Tavsiye, 26,333 Uzman ve 18,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve İLİKÇİ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Klinik psikolog

Merve İLİKÇİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve İLİKÇİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Merve İLİKÇİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Merve İLİKÇİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Merve İLİKÇİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Beta Psikoloji
Kavacık Özgür Cad. Hilal Plaza No:22 beykoz/İstanbul 
(Beykoz/ İstanbul)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (29 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Istanbul Bilgi Universitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Universitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Merve İLİKÇİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergen ve yetişkinler ile çalışmaktayım. Anksiyete bozuklukları (Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Fobiler, Sosyal Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu), İlişki Problemleri, Kıskançlık, Boşanma Süreci, Kişilik Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Yas Süreci, Psikosomatik Bozukluk, Etkili İletişim Yöntemleri, Travma, öfke bozuklukları, duygu düzenleme güçlükleri, sınav ve eğitim koçluğu, vajinismus, erken bosalma, ereksiyon problemleri gibi alanlarda çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Merve İLİKÇİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114370
Merve hanım ile tanışmam internet üzerindeki araştırmam sayesinde oldu. Kendisiyle olan tüm görüşmelerimden çok memnun kaldım.Mesleğini seven ve severek yaptığını gösteren işinde uzman bir kişidir.Kendisiyle çalıştığım süreç boyunca hiç bir zaman sıkılmadım ve görüşmelerimizin daha uzun süreli olmasını istedim içimden :) Danışanlarına ticari yönden bakmayan, canı gönülden ilgilenen ve sürekli çözüm yöntem arayan ve bulan birisidir.Kendisiyle ilk görüşmemizdeki halimle şuan ki halim arasında büyük fark, dünyalar kadar fark var, Hayata karşı daha mutlu,umutlu ve ılımlı, insanlara karşı korkmadan kendime güvenerek yaklaşıyorum. Benimle çıktığı bu yolda tüm verdiği emeği, sabrı, anlayışı ve samimiyeti için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Çiğdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2020
TavsiyeNo: 114006
Bir kaç olumsuz psikolog deyimimden sonra tavsiye ve internetteki yorumlara bakarak tedirgin halde Merve hanım'a gitmiştim. Uzun süre bağımlılık haline gelen ilaçlarımı bırakmama sağladı. Çok kısa sürede iyi olmamı,iyi hissetmemi sağlayıp,seanslarımızda doktor - hastadan çok iyi bir dostuyla dertleşiyor hissini veren doktorum. işini severek başarıyla yapıyor ve çözüm üretmek için çaba harcıyor. Tüm emekleri ve gösterdiği sabır ve ilgi için teşekkür ediyor; Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum...
     Beğenin    
Hulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113827
merhabalar.kendisiyle yaklasik 6 aydir bir fiil herhafta gorusuyoruz.tavsiye uzerine kendisine gittim iyikingitmisim iyiki tanimisim.ben anksiyet.,kaygi,okb hastasiyim kendisiyle tanisdigimdan bugune hayatimda cok sey degisti bir cok seyi sayesinde astim daha once bikac psikologa gittim kendilerinden acikcasi memnun kalmadim .ve tedaviyi yarida kestim ama kendisinden oyle bir enerji aldimki valla mumkun olsa kendisini hergun gormek isterim.o derece pozitif bir insan kendisinede cok tesekkur ederim.iyiki tanimisim.iyiki var siddetle tavsiye ederim...
     Beğenin    
Yasemin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112886
Merve hanım kesinlikle bir melek o kadar memnunum ki herkese tavsiye ediyorum çok cici Güler yüzlü doktor. İnsan kendini yanındayken çok güvende hissediyor sanki yıllardır tanıyormuşum gibi bende yaygın anksiyete rahatsızlığım vardı tavsiye üzerine gittim ve bir sene içinde katedemediğim yolu 5 seansta çok çok ilerledim etrafımda olan herkes değişimi ve iyileşme sürecimin çok ilerlediğini söylüyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum Allah hep yüzünü güldürsün doktorumun bir telefon kadar uzağımda sanki bana öyle bir şey hissettirdi saolsun.
     2 Beğeni    
Bs
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107538
Merve Hanım ile yaklaşık bir ay önce anksiyete bozukluğum dolayısıyla psikoterapiye başladık. Görüşmelerde olan samimiyetinden ötürü kendimi oldukça rahat ve güvende hissediyorum. Herhangi bir düşünceyi rahatlıkla paylaşabiliyorum. Duygu ve düşüncelerinizi yönlendirmesi oldukça iyi. Aşırı derecede olan problemim birkaç seansta normal bir seviyeye indi. Güven verici davranışları insana kendisini önemli ve mutlu hissettiriyor. İşini severek ve oldukça iyi yaptığını düşünüyorum. Çok teşekkürler Merve Hanım.
     5 Beğeni    
Ali Refik VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107436
Birkaç ay önce anksiyete sorunum için başladığımız görüşmelerde bana olan katkısı büyüktür. Görüşmelerimizde beni en mutlu eden nokta benim üzerimdeki yönlendirme etkisi, bunu çok başarılı bir şekilde kullanabiliyor. Özenini hissetmemek mümkün değil ve bu çok büyük bir rahatlatıcı. Tek yaptığım görüşmelere düzenli olarak katılıp verdiği küçük tavsiyelere uymak ve bu tavsiyeler sayesinde kendimi çok daha iyi anlayabiliyorum. Çok teşekkür ederim emeğiniz ve ozeniniz için.
     3 Beğeni    
S.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105772
Yaklaşık 8 aydır tirkotillomani tedavisi görüyorum. Merve hanım alanında çok başarılı. Kısa zamanda uzun yol kat ettik. Kendimi daha iyi tanımamı, duygularımın farkına varmamı sağlıyor. Kendimi ifade edebilmem için çok malzeme veriyor. Sorgulamadan, yargılamadan dinliyor ve cevap veriyor. Tedaviye başlayana kadar kendisi hakkında herhangi bir fikrim yoktu ama şu an iyiki Merve hanımı tercih etmişim diyorum. Çünkü diğer birçok psikolojik danismandan çok daha ilgili ve başarılı olduğunu düşünüyorum.
     6 Beğeni    
Damla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105732
Merhaba tavsiyeeyorum.com okuyucuları ben 24 yaşında sürekli endişhe ve olmayan nedenlerden sürdk korku halinde olan ve özellikle yağmurlu havalardaki korkularım yüzünden neredeyse evden çıkmaya korkacak kadar sıkıntılı bir dönemddykenMerve hanımla tanıştık yaklaşık 5. Seansımız kendimi inanılmaz iyi hissediyorum bunun en büyük etkisi tabiki Merve hanım çünkü yaşı gereği tecrübeleri ve eğitimi gereği İnan’ın beyninizi nasıl yönlendirmeniz gerektiğini çok iyi aktarıyor. Teşekkürler Merve hanım 🙏
     6 Beğeni    
G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105715
Merve hocamla 2 yıl önce tanıştık kendisi ile kaygı bozuklukları üzerine çalıştık iyi ki tanımışım dediğim insanların başında geliyor çok güleryüzlü samimi terapilerin nasıl geçtiğini zamanın nasıl geçtiğini kesinlikle anlamıyorsunuz o kadar içten ve samimi ki Kesinlikle tavsiye ediyorum alanında uzman ben çok faydasını gördüm Gerektiğinde yine görüşüyorum kendisiyle Bana herhangi birisi önermedi kendim araştırıp tanışma fırsatım oldu kendisiyle terapi esnasında kesinlikle bölmez yüzeysel değil derine işleyerek ten çalışır ben çok memnun kaldım Kesinlikle tavsiye ediyorum
     8 Beğeni    

Merve İLİKÇİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Beta Psikoloji
Kavacık Özgür Cad. Hilal Plaza No:22 beykoz/İstanbul 
(Beykoz/ İstanbul)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 456 20 25
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Istanbul Bilgi Universitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Universitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Merve İLİKÇİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Merve İLİKÇİ Mesleki Videolar Videoları
-

12:17
Top