2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


F.Nur AYDOĞAN
Psikolojik Danışman
Psikolojik Danışman & Aile Danışmanı

F.Nur AYDOĞAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
F.Nur AYDOĞAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

F.Nur AYDOĞAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar F.Nur AYDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
E.Ender ÇEKERPsk.E.Ender ÇEKER
Ender Bey'i çalışmakta olduğum İsmer Aile Danışma Merkezinde tanıma fırsatım oldu. Kendisi samimi, güleryüzlü ve empati düzeyi çok yüksek olan bir uzm...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kendinize inanın ve güvenin, her şey burada başlayacaktır. Düşüncede kalmasın harekete geçin 🌼
 
F.Nur AYDOĞAN'ın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.F.Nur AYDOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Pdr (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
F.Nur AYDOĞAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Bireysel Danışmanlık

-Aile Danışmanlığı

-Evliliğe Hazırlık

-Evlilik Öncesi Karar Verme Süreci

-Boşanma Süreci ve Çocuk

-Depresyon

-Panik Bozukluk

-Yaygın Anksiyete Bozukluğu

-Takıntılar (Obsesif Kompulsif Bozukluk)

-Travma Sonrası Stres Bozukluğu

-Sosyal Fobi

-Özgül Fobiler

-Somatoform Bozukluklar

-Oyun Terapisi Uygulayıcısı

-Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

-Çocuk Eğitiminde Karşılaşılan Güçlükler ve Ebeveyn Yönlendirmesi

-Alt ıslatma,Kaka Kaçırma,Tırnak Yeme, Tikler

-Kardeş Kıskançlığı

-Ergenlik Sorunları ve Anababa Tutumları

-Sınav Kaygısı ve Başetme Yolları

F.Nur AYDOĞAN Özgeçmis CV Psk.Dnş.F.Nur AYDOĞAN'ın Özgeçmişi
F. Nur AYDOĞAN, ilköğretim öğrenimini Balıkesir'de lise öğrenimini Kütahya'da tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra mesleki hayatına aile danışmanlığı alanında devam etmek istedi. Bunun için eğitimlerine M.E.B'in vermiş olduğu uzun soluklu Aile Danışmanlığı Eğitimi ile devam etti. Bu eğitimi sırasında özel bir Aile Danışma Merkezinde danışan kabulüne başlamış aile ve bireysel görüşmeler yapmıştır. Görüşmeleri devam ederken bazı eğitimlerle mesleki anlamda kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Almış olduğu bazı eğitimler;

-Aile Danışmanlığı Eğitimi (Milli Eğitim Bakanlığı)

-Mutlu Evlilik için Gereken: İlişki Pusulası (Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu)

-Eş Terapisinde İletişim Eğitimi (Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu)

-EMDR 1 ve 2 (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme) (Emre Konuk-Asena Yurtsever)...[Devamı...]

F.Nur AYDOĞAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Snc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126941
Nur hanımla aylardır seans yapıyoruz. İlk seanstaki benle şu anda ki ben arasında çok fark var. Kendisi ile konuşmak çok kolay ve asla çekinme hissetmedim. Aslında kafamızda dönen birçok şeyi sesli bir şekilde dile getirmek hayatıma çok büyük bir fark kattı. Ve eski veya çok öncedendi dediğimiz şeyler aslında bizi nasıl etkilediğini görmüş oldum. Yaptığımız şeylerin, söylediğimiz sözler bazen bir anda yaparız ve neden böyle yaptık diye düşünürüz aslında bunlar hep eskiden yaşanmış olayların kalıntılarını olduğunu gördüm.
     1 Beğeni    
T.G.
5.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126926
Sevgili F. Nur Hanım ile tanışmam bi arkadaş vasıtayla oldu. İyi ki olmuş. Kendisi ile (Aile, travma, çözüm süreci, hatta genel sorunlarıda içeren) uzun süreli terapi sürecimiz oldu. İlk kez duyduğum teknikler ile gerçekten güzel bir deneyim yaşadım ve terapi sürecimiz bitmiş olsa bile etkisini devam ettiriyor. Gün içerisinde bu tekniğine başvurduğum çok oluyor. Alanında etkili bir isim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kendisi bilgili ve samimi bir şekilde süreci yönetiyor. Sizinle birlikte yaşadığınız (yaşanan) sorunu hissediyor, bu nedenle daha etkili ve faydalı oluyor terapi süreci. Almış olduğu özel tekniklerin güzel bir dokunuş yaptığını ifade edebilirim.Kendisine devam eden meslek hayatında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Hnt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126887
F. Nur hanımla yaklaşık 8 ay süren bir seans sürecimiz oldu. Samimi tavırları, duygularının içtenliğini hissettiren yönüyle sanki önceden tanıdığım ailemden biriymiş gibi kolay bir bağ kurdum. Ben kendimi insanlara karşı çabuk açamam, ama gerek mesleği gerekse samimiyeti ile güzel bir süreçti. Seanslarımızda geçmişe yönelik travmaları konusunda yaklaştığı metotlar çok güzeldi. Özellikle huzurlu alan, dertlerimden uzaklaşma yöntemi. Yaşadığım sıkıntıları önce tek tek belirleyip başlıklar halinde adım adım numaralarma yöntemide çok etkiliydi.mesela babamı kaybetmem yaşadığım süreç ve kabullenmem çok yardımcı oldu. Burada bazı özel durumlar yazılamasada verimli bir süreçti... F. Nur hanımı 3 kelimeyle tanımasam 1.Samimi ve içten olması, 2.gülüşündeki sıcaklık. 3.bıkmadan dinlemesi. Çok teşekkür ediyorum. Ve herkes tek başına herşeyle başa çıkamıyor uzmanına sormak yardım almak çok güzel, adres belli🙂
     1 Beğeni    
A.K
28.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126876
Nur Aydoğan çok iyi ve güler yüzlü bir psikologdur. İlk defa bir psikolojik destek göreceğim için gergindim ama o beni konuşmasıyla çok rahatlattı ve samimi yaklaştı.Sorunlarıma çözüm odaklı yaklaşıp her zaman yardımcı olmaya çalıştı. Zor zamanlar geçiriyordum ve bana çok faydası oldu. Onunla konuştukça rahatlıyordum ve kendimi daha iyi hissediyordum. Artık duygularımı , hislerimi kontrol edebilmeyi öğrendim. Kendisi bana çok yardımcı oldu.Katılmak isteyen herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Ece E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124854
Nur Hanım ile yaklaşık 3 aydır bir terapi süreci dahilinde görüşüyoruz. Yaşadığım ağır travmalar sonrası, bu travmaları aşmak, duygularımı yönetebilmek ve kendimi bir çok alanda geliştirebilmek için kendisiyle iletişime geçtim. Çok endişeli bir halde aldığım bu kararın, hayatımın en güzel kararlarından biri olduğunu daha ilk seans sonunda anladım. Sorunlarımı daima içten, samimi, sakin, gerçekçi ve uzman bir tavırla ve güler yüzüyle dinliyor, birlikte bir çok dinamik teknik kullanarak sorunlarıma farklı bir boyut kazandırıyor ve çözümlendirmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken sohbet ediyor, güven veriyor ve değerli hissetiriyor. Sonunda beni çözüm bulmaya profesyonel bir şekilde yöneltiyor, ve verdiği ödevlerle de bu değişiklikleri günlük hayatıma entegre etmemi sağlıyor. Travma sonrası stres bozukluğum dahilinde beni son derece rahatsız eden anılarımı, artık beni rahatsız etmeyecek bir hale getirmek için çalışmalar yapıyoruz ve bu sayede bunlar günlük yasantımdan sıyrılıyorlar. Kendimde fark etmediğim daha bir çok beni engelleyen taraflarımı ve göz ardı ettiğim negatif düşünceleri de profesyonelce tespit ediyor ve sonrasında üzerine çalışıyoruz. Yüksek derecede depresif ve aksiyeteli bir insan olarak başladığım bu sürece artık kendi kendini seven, kabul eden, ve kendine güvenen, değer veren birisi olarak devam ettiriyorum. Kendimi bir başkasına ifade etmekte çok zorlanırdım, ama Nur Hanım her hafta online seanslarımızda beni “Merhaba, nasılsın? Bu hafta neler oldu?” diye güler yüzüyle karşılıyor, ve beni yaşadıklarımı analiz edip, hep daha farkındalıklı bir insan olmama yardımcı oluyor. Her seans kendimi rahatlamış, dinlenmiş ve önemsenmiş hissediyorum. Kendimi sevme yolunda adım atmama vesile olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Profesyonel destek almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum!
     5 Beğeni    
Halime A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124513
Fatmanur hanım ile yaklaşık 1 yıldır beraber terapi yapıyoruz. 1 yıl önceki ben ile bu yılki ben tamamıyla farklı kişileriz. Sosyal anksiyete, suçluluk duygusu, hayattan zevk almama, negatif düşünceler, yüksek sese karşı aşırı duyarlılık vb. bir sürü konu üzerinde çalıştık. İlk başta kendim olmak üzere, etrafımdaki herkes de ne kadar degistiğimi, etrafa mutluluk yaydığımı söylüyor. Artık kendimi ve yaşamayı seviyorum. Başlamadan önceki bütün önyargılarımı ve tereddütlerimi yıkan bana kendimi dinlenilmiş ve anlaşılmış hissettiren terapistime çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da başladılar ve çok memnunlar. Hem profesyonellik hem de kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, terapi sürecinde Fatmanur hanım çok iyi bir seçim olacaktır.
     3 Beğeni    
E.K.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124498
Kendisiyle bir tavsiye üzerine tanıştım. Kendimi kişisel anlamda geliştirmek, hayat kalitemi yükseltmek, hayatımla ilgili kararları daha sağlıklı bir süreçte yönetebilmek, iletişim becerilerimi geliştirmek, duygularımı yönetebilmek, yaşadığım zorlukların üstesinden gelmek için kendisiyle tüm konuları ayrı ayrı yaklaşık 2 senedir görüşmekteyim. Hayata karşı bakış açım, kendime olan özsevgim, hayat kalitem arttı, davranış ve duygu yönetimim gelişti. Daha mutlu, daha disiplinli, daha gerçekçi bir hayatım var artık. Kendimi tanımama yardımcı oldu. Kendisiyle bütün hayatım boyunca görüşmeye devam edeceğim. Bana çok büyük katkısı oldu. Yaklaşımı, samimiyeti, bilgisi, çözümleri ile her derde deva kendisi :) Sadece belli başlı sorunlarınız için değil hayat kalitenizin artması için de kendisinden danışmanlık almanızı tavsiye ediyorum 😊
     3 Beğeni    
Yavuz
30.Mart.2022
TavsiyeNo: 123282
Fatma Nur Hanımı yaklaşık 4 aydır tanıyorum. Bu süreçte karşılaştığımız ortamlarda kendisinden profesyonel destek almadığımız halde sorunlarımızı ilgiyle dinleyip çözüm konusunda yardımcı oldu. Kendisi profesyonel anlamda yardım için ilk başvuracağım kişidir. Çok değer verdiğim kişilere ve aileme danışmanlık için tek tavsiye ettiğim kişidir. Alanında uzman, insani olarak saygılı ve sevecen Fatma Nur Hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum ve profesyonel destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ayşe Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122356
Nur Hanım ile ilk önce oğlumu oyun terapisine götürdüğümde tanıştık. Toplamda 6 seans oyun terapisi sonrası oğlumda çok güzel etkileri oldu. Dahası ben oğlumu daha iyi tanıma ve anlama fırsatı buldum. Oyun terapisinde çok başarılı ve aileye güzel aktarım yapan bir terapist. Oyun terapi süreci oğlumun korkularının üstesinden gelmesine ve daha öz güvenli olmasına yardımcı oldu. Nur hanımın aktarimlariyla biz çocuğumuzu daha iyi tanıyıp ona göre yaklaşmaya çalıştık. Sonrasında bireysel terapi ile kendim de bir yıl kadar görüşmeye devam ettim. Önceleri haftada bir bı sure sonra 2 haftada bir şeklinde yaklaşık 1 yıl terapi aldım. Çok faydasıni gördüm. Nur hanım bakış açımı değiştirdi. Güler yüzlü, tatlı dilli çok naif bir hanımefendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122331
Fatma Hanımla uzun süre aile danışmanlığı ve tramva sonrası stres bozukluğu üzerine destek aldım. gerçekten çok memnun kaldım. alanında uzman olduğuna emin olabilirsiniz. seanslarda uyguladığı yöntemle bilinenin aksine farklı bilimsel yöntemlerle çözüme yönelik çalışmaları bana ve aileme çok iyi geldi. düzenli olarak seanslara karşılıklı anlayış içinde devam ettik. hatta başka arkadaşlarımıza da tavsiye ettik. tavsiye ettiğimiz arkadaşlarımız da çok memnun kaldı. kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
F.H.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122322
Kendimle ilgili büyük kafa karışıklıklarım ve kimlik karmaşalarımın olduğu bir dönemde kendisinden yardım almıştım ve gerçekten de çok yardımcı oldu. Samimi yaklaşımı ve benimle ilgili her şeyi daha ben söylemeden anlaması gerçekten profesyonel ve işinde uzman birisiyle konuştuğumu farketmemi sağladı ve hayatımın en verimli döenmlerimi geçirmeme çok fazla yardım etti. Özgüven problemimi ve yaşantımda karşı anlamam, fark etmem gereken her şeyi bana anlattı ve farkına varmamı sağladı. Her insanın hayatında en az bir kere konuşması gereken bir kişi.
     2 Beğeni    
Alperen
10.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122313
Kendisi son derece uzmandır, dertlerinizi dinleyip güzel çözüm önerileri ile danışanlarına son derece kaliteli bir hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra insanları yargılamayan, sorunlarınızdan bahsedebileceğiniz güler yüzü ile sizi tedavi etmek ve doğru tespitlerde bulunmak için elinden geleni yapan birisidir. Bilindiği üzere insanlar dertlerini danışmanlar dahi açarken zorlanır bunun temelinde insanın kendini konfor alanında yatamaması yatar diye düşünüyorum, kendisi sizi dinlediği söylediklerinize önem verdiğini hissettiren biri. Kendisine başarılar diler, danışanlarına sağlıklı tedaviler dilerim...
     2 Beğeni    
Ek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122291
Nur Hanım'la yaklaşık 9 aydır hayatımdaki bazı sorunlara dair görüşüyorum. Önyargılı olduğum bir alana dair bunu kırması benim için başlangıçtaki en büyük pozitif yönlerdendi. Tüm süreci göz önüne aldığımızdaysa beni yargılamadan dinlemesi ve mikro ya da makro planda tüm olaylara insani değerleri de dikkate alarak gayet profesyonel yaklaşmasıydı. Kendisiyle hala görüşmeye devam ediyorum ve bir süre daha etmeyi düşünüyorum. Fakat anladım ki danışma süreci hayatın sadece bir döneminde görüşülüp sonlanacak bir süreç değil, hayatta inişli çıkışlı birçok zamanda başvurulması gereken bir alan. Ve Nur Hanım da bu alanda işini gayet iyi yapan bir psikolog. Tüm bu sebeplerle kendisini içtenlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Yasin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122284
Öncelikle yaklaşık 1 yıldır kendisinin yardımı ile hayatımın göremediğim açılarını görmeye başladım. Çok cana yakın ve karşısındakini gerçekten önemsediğini hissettiren bir tavrı var Nur Hanımın. Yaptığı işi bilen sürrealist tutumlar içinde olmayan tam bir profesyonel. Dinlemeyi seven ve anlattıklarını sıkmadan dinletebilen nadir insanlardan. Kendisi ile çalışmalarımızda ki uyum sayesinde gerçekten hayatımın bir çok yerine dokunmayı başardı. Herkese gerçekten tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Bora Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122283
Fatma Nur Aydoğan hanımdan 7 kez aile danışmanlık hizmeti aldım. Haftada bir olmak üzere seansların ana konusu eski eşim ve kızım ile ilişkilerim üzerine idi. Obsesif davranışlar ve anksiyete bozuklukları üzerine malumat ve tavsiyeler aldım. Hikayemi ve gelişmeleri anlatırken F. Nur hanımın dikkatli bir gözlemci, yerinde noktalara işaret eden aynı zamanda genel değerlendirmelerinde açıklayıcı bilgiler edindim. Seanslar sonrası pozitif ve aydınlanmış hissettim kendimi. Aldığım danışmanlık hizmeti beni rahatlatırken sonuçları da gerçekçi buldum. Aile ilişkilerinin geleceği açısından strateji geliştirmemde düşüncelerim netleşmesine imkan buldum. F.Nur hanımı aile danışmanlığında başkalarına tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
M.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122279
Terapi sürecimi bir arkadaş tavsiyesi sayesinde Nur Hanımla takip etmek hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriydi belki de. Tanışmadan önceki gerginliğim, ilk seanstaki samimiyeti ile bir anda gitti. Öfke kontrolü, panik atak ve daha birçok konunun takibini yapıyoruz. Seanslarımızın online devam etmesi de süreci çok kolaylaştırdı, işten geç çıktım, yolum sapa, yönüm ters gibi bir bahanem olamıyor:) Sorunlara geniş bir pencereden bakıyor. Süreç bilimsel bir şekilde takip ediliyor. Testler, ödevler, kitaplar veriliyor , derdinizi anlattırmakla bitirmiyor anlayacağınız. Başladığım yerle şu anki yerim arasında dağlar kadar fark var. Çevremdeki onlarca kişi de aynı şeyi söylüyor. Haftanın derdini stresini , geçmişinizin yükünü ,geleceğinizin kaygısını yüklenmiş başlamışsınız seansa, Nur Hanım gülen yüzüyle "merhaba nasılsınız" diyor ve sorunlarınızın geçici olduğunu fark etmeye başlıyorsunuz bile.
     2 Beğeni    
S.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122277
Nur Hanım'la arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Yaşadığım zorluklardan, hayatımdan bunalmış bir durumdayken çıkış yolu olarak karşımda buldum kendisini. İlk seanstan itibaren rahatça konuşabildiğim, içimi döktüğüm nadir insanlardan oldu. Ayrı şehirlerde olsak da aynı ortamda dertleşiyormuş gibi rahat hissetmemi sağladığı için ayrıca minnettarım. Alanına hakimiyeti, gösterdiği çıkış yolları ve bana sunduğu çözümler sayesinde hayatımda birçok noktada büyük ilerlemeler kaydettim. Önyargılardan uzak, halden anlayan, can kulağıyla dinleyen birini tanıdığım için ayrıca mutluyum. Kafamdaki sorular, acaba'lar, belki'ler birer birer silinip gidiyor sayesinde. Umarım uzun yıllar benim gibi birçok kişiye rehber olur Nur Hanım. Sonsuz kere başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Nur A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122276
Merhaba, ben Nur hanımla 7-8 aydır görüşüyorum. Boşanma aşamamda kendimi hiç iyi hissetmediğim bir dönemde tanışmıştık, hayatımda kendim için yaptığım en iyi şeydi Nur hanıma gelmek diye tanımlıyorum çünkü gerçekten sabrı özverisi emeğiyle bu süreci daha kolay atlatmamı sağlıyor, boşanma dışında bir çok konuyu da konuşmaya başladık kendimi tanımamda da çok büyük emeği var aslında her dokunduğu duygunuz iyileşiyor ben öyle hissediyorum en azından. Nur hanımı anlatmakla bitirebileceğimi ben sanmıyorum ama gerçekten psikologluğu iş gözüyle görerek değil insanlara iyi gelmek için yapıyor, yaptığı tamamen karşılıklı sohbet ve bu sohbetle sizi o kadar güzel noktalara getiriyor ki bunu kendiniz bile o an fark edemiyorsunuz işte bunu herkes yaşamalı. İşte bu yüzden de işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum ben. Nur hanımı samimi, içten, güler yüzlü diye tanımlayabilirim... Genç, dinamik, yeniliklere ve eğitime çok açık bir insan ayrıca. Bütün çevreme söylüyorum ülke olarak psikolojimiz iyi değil Nur hanıma gidin, gidelim kesinlikle gitmeliyiz diye :) herkese canı gönülden tavsiye edebilirim içiniz gönlünüz rahat rahat gidip görüşebileceğiniz bir insan. Hayatıma kattıkları, daha da katacakları için de ayrıca buradan teşekkür ediyorum kendisine... :)
     2 Beğeni    
Yiğit ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122275
Nur Aydoğan çok güler yüzlü bir psikologdur. Dertlere çözüm bulmaya çalışır, yardımcı olmaya çalışır. Bana gayet faydalı oldu. Eskiden bazı sorunlarım vardı. Ne yaparsam yapayım bu sorunları ortadan kaldıramıyordum. Birkaç çözüm yolu ile bunları düzeltebildim. Eskiden hafta bir seans yaparken şimdi ihtiyacım olduğu zaman yapıyoruz. Kendimde bir sorun, bir yanlış hissettiğim zaman beraber seansımızı gerçekleştiriyoruz. Kendisi söylediğim gibi bana çok yardımcı oldu. Katılmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. :)
     2 Beğeni    
Melih
6.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109581
Nur hanım en zor zamanlarımda yönlendirmeleri ve fikirleri ile hayatıma ışık tutmuş biri. Bunalımda olduğum dönemde arkadaşımın önerisiyle kendisini tanıdım. Bakış açısının zenginliği ile atladığınız yerlerde size çok yardımcı oluyor. Çok sakin ve olumlu biri. Yaşadığınız problemlerde tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir psikolog. Şu an yaşadığım problemleri atlattım ve hayatıma daha güzel bir şekilde devam ediyorum. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldığım için çevremdeki insanlara da kesinlikle Nur hanımı tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
E.Ender ÇEKER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109559
Nur hanımı meslektaşım ve arkadaşım Psikolog Pınar ERSÖZ aracılığıyla tanıma imkanı buldum. Mesleki tecrübelerini yoğun bir şekilde artırmaya çalışıcan, özverili bir arkadaşımdır. Vaka analizi ve tartışmalarını içtenlikle ve samimiyetle dinlediğim, gelişime açık, danışanlarından olumlu geri bildirim aldığına tanık olduğum iyi bir meskektaşımdır. Çalışma hayatında ileriye dönük büyük adımlar atacağına inandığım Nur'u samimiyetle herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
S.Y. Çelik
28.Mart.2019
TavsiyeNo: 109009
Nur hanım ile 5ay gibi sürede görüşmemiz oldu. Kendisi ile evlilik öncesi yaşadığım sıkıntılar ile ilgili danışmanlık aldım. Aile danışmanlığı konusunda gayet profesyonel bir yaklaşımı oldu. Uygun sorular sorarak esas soruna yöneldim. Sorunumu kendim buldum. Konuyla ilgili düşünme ödevleri veriyor, daha doğru düşünme şansınız oluyor ve stresiniz azalıyor. Bu yönü oldukça faydalı. Çift görüşmeleri yapıyor, eşinizi ikna edip görüştürdükten sonra her iki kişi de kendini ve partnerini daha iyi anlıyor. Kendisini 3 kelime ile tanımlarsam; sakin, samimi( herşeyi anlatabilirsiniz), uzman. Sonuç olarak Nur hanımı tavsiye ediyorum. Mutlu hayatlar diliyorum.
     6 Beğeni    

F.Nur AYDOĞAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar F.Nur AYDOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
E.Ender ÇEKER
Psk.E.Ender ÇEKER
Ender Bey'i çalışmakta olduğum İsmer Aile Danışma Merkezinde tanıma fırsatım oldu. Kendisi samimi, güleryüzlü ve empati düzeyi çok yüksek olan bir uzm...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.F.Nur AYDOĞAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 793 49 07
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Pdr
Mezuniyet Yılı
2016
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Dnş.F.Nur AYDOĞAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

F.Nur AYDOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-

12:36
Top