2007'den Bugüne 81,168 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,067 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.Orhan KAYA

Şehir

Edirne

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dr.Psk.Orhan KAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.Orhan KAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Orhan KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dr.Orhan KAYA Tavsiye Yazıları Dr.Orhan KAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Yıldırım sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.163.30.CY

11-07-2019
 TavsiyeNo: 110558
Doktor Orhan Kaya ile yaklaşık iki ay önce kendisinin kurduğu merkezde tanıştım. Geçmişten beri varolan bazı korkularımla başetme konusunda kendisinden destek aldım. Özellikle samimiyeti yaklaşımı güleryüzü ve alanına olan hakimiyeti en dikkat çekici yönleri olarak ön plana çıkmaktadır. Hala kendisinden destek almaktayım. İki ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen önemli aşamalar kastettiğimizi farkediyorum. Özellikle EMDR terapisi bakımından çok hakim ve etkili bir uygulayıcı olarak görüyorum. Özellikle yetişkin olup psikolojik destek ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Şilan dindar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.17.ZYF

10-07-2019
 TavsiyeNo: 110505
Doktor Orhan Kaya'yı üniversiteden tanırım kendileri üniversitemizde araştırma görevlisiyken tanıştık.Bilgisiyle,tecrübeleriyle ,davranışlarıyla örnek teşkil edecek bir insandır.Koşulsuz güven saglayacağım nadir insanlardandır.Her konuda bir çok desteğini aldığım ve bu durumdanda çok memnun kaldığımı söylemek isterim.Kişiye yaklaşımı olsun konuşmasında ki hassasiyeti olsun her konuda ince düşünüp ince davranabilen bir insandır.Mesleki yeterliliğinden bahsetmek gerekirse aranan yüz diyebilirim.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Şeyma KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.96.139.YJY

09-07-2019
 TavsiyeNo: 110500
İşinde son derece uzman bir psikolog. Daha önce bir çok terapi alma girişimim olmuştu fakat Orhan Bey'in mesleki yetkinliği, danışanına duyduğu saygısı, bakış açısı çözüme ulaşmada diğerlerine nazaran oldukça başarılı. Özellikle kullandığı teknikler sayesinde kendimde olan değişimi görebiliyorum. İlk ofisine gittiğimde aklımda çok fazla soru işareti vardi. Malumunuz insanların zayıf yönlerinden yararlanmak için olayı ticarete döken ve henüz bir diploması dahi olmayan tabiri caizse bir çok "psikolog" bulunmakta. Ancak salona girdiğim anda duvarda asılı onlarca diploma, sertifika gördüğümde bir nebze rahatladığımı belirtmek isterim. Ayrıca terapi odası, bekleme salonu bir terapi merkezine uygun dizayn edilmis olması da benim için önemli bir ipucu olmaktaydı. Ön görüşme sonrası ise aklımda bir tane bile soru işareti kalmadı. Sürece ilişkin detaylı bir görüşme yaptık. Orhan Bey'in ön görüşme için para almaması da belirtmek istediğim diğer bir nokta. Kısacası anlaşıldığınızı hissettiginiz, değerli hissettiğiniz, size karşı sorumluluğu elden bırakmayan, randevu saatlerini size göre ayarlayabilen insan onuruna saygılı, karşısındakinin problemini önemseyen bir psikolog arayışında iseniz mutlaka öneririm.
     Beğenin    

 Şiyar GÜLDIKEN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.242.YDC

09-07-2019
 TavsiyeNo: 110498
Doktor Orhan KAYA'yı öğrenciliğinden itibaren tanıyorum. Her zaman kendini daha fazla geliştirmeyi isteyen ve bu temelde çaba gösteren bir meslektaşımdır. Çalıştığı her kurumda başarısıyla örnek gösterilmiştir. Özellikle Üniversitede çalışmaya başladıktan sonra psikoloji alanına önemli katkısı olmuştur. Psikoloji alan bilgisine güvendiğim nadir meslektaşlarimdan biridir. Öğrencilerinin sadece alan bilgisi konusunda değil sosyal ilişkilerinde de kendilerini geliştirmelerine örnek ve iyi bir rol/model olmuştur. Kendisinin her zaman başarılı olacağına eminim. Başarılarının devamını diliyorum...
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Tekel Meydanı Demirciler Caddesi No:7/2 Edirne/Keşan


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(545) 895 51 44  

Telefon 2 :
0(554) 985 55 44  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi -Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Genel Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Doktora
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Psikoloji Doktora (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı


Dr.Orhan KAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Orhan KAYA Mesleki Videolar Videoları
-


15:03
Top