2007'den Bugüne 84,571 Tavsiye, 26,447 Uzman ve 18,835 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Perihan ŞENSOY
Psikolog - İstanbul

Perihan ŞENSOY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Perihan ŞENSOY'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Perihan ŞENSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIMPsk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
ishak bey'le ofis arayışımın olduğu süreçte tanıştım. Kendisi bu konuda oldukça yardımsever ve adil bir yaklaşım göstermiştir. Meslektaşlarına karşı o...
Burçin DEMİRKANUzm.Psk.Burçin DEMİRKAN
Merhabalar, Burçin Hanımla çok yakın arkadaşım olan biri aracılığıyla tanıştım. Şuan özel bir anaokulunda psikologum, tabi bu alan Burçin hanımla beni...

Perihan ŞENSOY'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Doğu Mahallesi Erol Kaya Cad. No:205/1 Daire:6 Pendik 
İstanbul
Psk.Perihan ŞENSOY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Perihan ŞENSOY Özgeçmis CV Psk.Perihan ŞENSOY'un Özgeçmişi
Psikolog Perihan Şensoy, 2013 yılında Abant İzzet Baysal üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi psikoz ve nevroz poliklinikleri, NP Nöropsikiyatri Hastanesi polikliniklerinde ve Bolu Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde mesleki stajlarını yapmıştır. 2013-2016 yılları arasında özel bir bakım merkezinde ruhsal ve zihinsel engelli bireylerle çalışmıştır. 2016 yılından itibaren anaokullarına okul öncesi psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. 2017 yılında Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon Eğitimi almıştır. Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi, Oyun Terapisi ve Masal Terapisi eğitimi almıştır. 2018 yılından beri Çocuk Merkezli Oyun Terapistliği yapmaktadır. 2017 yılında okul öncesi eğitim kurumlarına psikolojik danışmanlık hizmeti veren Psikokidsacademy’i kurmuştur. Kuruluşundan bu yana yaklaşık 25 anaokuluna psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve vermeye devam etmektedir.
EĞİTİM ...[Devamı...]

Perihan ŞENSOY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aliye A. MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115626
Oğlumun o zamanlar devam ettiği kreşte danışmanlık yapıyor olması sebebiyle tanışmıştık Perihan Hanım'la. F.Y. oldukça iletişime açık bir çocuk olmasına rağmen öfke patlamaları yaşıyordu. Bu soruna yönelik oyun terapisti araştırdığım bir süreçte kreşle çalışmaya başladı Perihan Hanım. Dingin yapısı, güler yüzü ve ses tonu seanslara başlamadan huzur veriyor danışanına. Çocukla kurduğu iletişim de çok kuvvetli. Bu nedenle oyun terapilerine başladık kendisiyle. Mesleğini hakkıyla yerine getiren, iş disiplini yüksek, samimî ve güler yüzlü tavrı seansları çok kolaylaştırıyor. Yaklaşık 8 ay devam ettik seanlara. Oldukça yol katettik. Ancak pandemi nedeniyle sekteye uğradı malesef sürecimiz. Seanlara tekrar başlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
     1 Beğeni    
İ.Y.
5.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115076
Perihan Hanım öncelikle oldukça sakin ve mantıklı yapısıyla, sorunları nokta atışı bir şekilde kavrayabilmesiyle dikkatimizi çeken bir psikologtur. Çocuğumla ilgili yüzleşmekten çekindiğim konularda yol göstericiliği ile oldukça pozitif bir yol kat ettiğimizi belirtebilirim. Burada tabii önemli olan insanın en değerli varlığı ile ilgili bir çözüm ararken aynı zamanda karşıdaki kişiye güven duymasıdır. Kendisi bu anlamda güvenimizi kazanmış ve pek çok sorunumuzda çözüm bulmamıza destek olmuştur. Kendisini bir tanıdığımız aracılığı ile seans gerçekleştirdik. Çocuğumuzun hırçın ve sinirli yapısı ile ilgili sorunlarımız vardı ve birlikte bu sorunun üstesinden geldiğimizi söyleyebilirim.
     Beğenin    
Özlem
3.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115046
Sevgili Perihan gerek analizleriyle gerek yaklaşımlarıyla ve değindigi en ince ayrıntılarla olsun çok donanımlı ve çözüm odaklı bir psikolog. Sevgili meslektaşımla bir danışmanlık merkezinde tanıştık yaklaşımları ve bakış açısıyla beni kendisine hayran bıraktı onun yardımını almak istedigim bazı vakalarıma çok iyi ışık tuttu ve farklı bakış açıları edinmeme de yardımcı oldu burdanda teşekkürlerimi tekrardan etmek istiyorum. Ben gönül rahatlığıyla Perihan hanımı tavsiye ediyorum. Sevgiler.
     1 Beğeni    
Hülya YaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
30.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114994
Alanına hakim ikili ilişkileri güçlü tanı ve tanımlama yetisi kuvvetli aynı zamanda sonuç odaklı bir psikolog. Her yönüyle değerlendiriyor. Aile çevre kişi iş anlamında kapsamlı çalışarak doğru sonuca varabiliyor. İhtiyaç duyanlara özellikle tavsiye ediyorum. Çocuklarla ayrıntılı çalışmalar yaparak güzel bir dialog ile bağlantı kuruyor. Ailelerin temel ihtiyaçlarını yerinde ve güzel tespit ediyor. Bu anlamda değerlendirebilirsiniz. Ben memnun kaldım dizlerinde memnun kalacağınızı düşünüyorum.
     Beğenin    
Yeşim
25.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114921
Perihan hanım ile bir arkadaşım vasıtası ile tanışma fırsatım oldu. Arkadaşımın oğlu ile ilgili büyüme sürecinde sıkıntıları vardı ve Perihan hanımdan destek almışlar bu konuda. Hem anneyi hem çocuğunu bu yaşadıkları sıkıntılar karşısında ayrıntılı ve samimi bir şekilde problemlerine çözüm getirmiş ve anne oğul arasındaki ilişkinin ciddi bir şekilde iyileşme yaşadığına tanık oldum. Daha sonra bu tecrübemden dolayı başka bir arkadaşıma Perihan hanımı tavsiye ettim. Boşanmış bir anne olan arkadaşım kızı ile ilgili problemlerini yaşadığı içsel sorunları çözümleye başladılar .şimdi kızı çok daha iyi bir durumda ve büyük yol katettiler anne ile birlikte. Her sorunun bir çözümü olduğunu olaylara bakış açımızı değiştiren Perihan hanıma çok teşekkürler.
     1 Beğeni    

Perihan ŞENSOY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Perihan ŞENSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIM
Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
ishak bey'le ofis arayışımın olduğu süreçte tanıştım. Kendisi bu konuda oldukça yardımsever ve adil bir yaklaşım göstermiştir. Meslektaşlarına karşı o...
Burçin DEMİRKAN
Uzm.Psk.Burçin DEMİRKAN
Merhabalar, Burçin Hanımla çok yakın arkadaşım olan biri aracılığıyla tanıştım. Şuan özel bir anaokulunda psikologum, tabi bu alan Burçin hanımla beni...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Doğu Mahallesi Erol Kaya Cad. No:205/1 Daire:6 Pendik 
İstanbul
Psk.Perihan ŞENSOY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 961 37 47  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Perihan ŞENSOY Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Perihan ŞENSOY Mesleki Videolar Videoları
-

04:59
Top