2007'den Bugüne 90,719 Tavsiye, 27,893 Uzman ve 19,785 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burçin DEMİRKAN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog/ Pedagog/Aile Danışmanı

Burçin DEMİRKAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burçin DEMİRKAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burçin DEMİRKAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burçin DEMİRKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bebeklere, çocuklara, ailelere, bireylere, çiftlere ve kurumlara yönelik danışmanlık hizmetleri vermekteyim. 2015 yılı itibari ile 10.000 civarında vaka deneyimi uzman olarak tedavide ve danışmanlıkta bütüncül yaklaşım ve multi disipliner anlayışı savunmakta ve uygulamaktayım.
 
Burçin DEMİRKAN'ın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Burçin DEMİRKAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Ofis Telefonu Cep)
Telefon 3 :
(Sabit Ofis Telefonu)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1977 (46 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi (1999 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burçin DEMİRKAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
• Okul öncesi çocuklarına yönelik gelişim takibi ve davranış problemleri
• Okul dönemi çocuklarına yönelik davranış sorunları
• Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
• Çocuk ve ergende aile içi iletişim problemleri, arkadaşlık sorunları
• Takıntılar, alt ıslatma, anne bağlanması
• Okul seçimi
• Okul dönemi çocuklarda ve ergenlerde aile danışmanlığı
• Çocuk ve ergende sınav kaygısı ve öğrenme problemleri
• Aile tutumları ile çocuğun ruh sağlığı ve başarısı arasındaki ilişkiye dayalı problemlerin çözülmesi
• Bireysel Danışmanlık
• Eğitim Danışmanlığı
• Yetişkin Psikoterapisi
• Çift Terapisi
• Aile Terapisi
•Online Psikolojik Danışmanlık

Burçin DEMİRKAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Eslem
22.Mart.2018
TavsiyeNo: 102797
Burçin Hanımla yaklaşık 6 ay önce tanıştım. Kendisinin asistanı olarak çalıştım. Alanında uzman ,anlayışlı, çocukları çok seven biridir. İşine sadıktır. Her zaman pozitif biridir. Yanında çalıştığım süre boyunca gelen danışanlarını bekleme odasında gözlemleme şansım oldu . Çocuklarını getiren anneler babalar her yeni seansta çocuklarının daha iyiye gittiğini şikayet ve sıkıntılarını azaldığını söyleyerek buradan ayrıldılar. Düzenlediği eğitimlerde yanında bulundum ve verdiği eğitimlerden birçok şey öğrendim. Aynı zamanda ruhsal olarak kendimi kötü hissettiğim zaman bana çok yardımcı oldu. Beni dinledi ,çözüm üretti, dinlenmem için alan ve zaman sağladı. Çalıştığımız ofisi gelen danışanların kendilerini daha rahat hissetmeleri için ev ortamında olmasına özen göstermiştir. Burçin hanımı, meslek açısından profesyonelliği ve insanlara olan yaklaşımı konusunda bizzat dışarıdan bir gözlemleyici olarak tüm ailelere çiftlere tavsiye ediyorum. Aynı zamanda yanında çalışan olarak görev alan tüm arkadaşlara da tavsiye ediyorum kendisi çok iyi bir yöneticidir. Burçin Hanıma bana veriği tüm bilgi ve emekler için çok teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Tuğba
27.Mart.2017
TavsiyeNo: 95533
Burçin hanımla staj yapma fırsatım oldu. Her şeyden önce onu arayıp staj yapmak istediğimi söyleyince gayet samimi bir şekilde yaklaştı bana. Bu da onunla birlikte çalışma hevesimi artırdı. Çok farklı bir tarzı var. Hem kişisel hem de mesleki olarak... Çocukları çok seviyor ve onlara farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Resmi terapi seanslarından çok çok farkl bir ambians oluşturuyor ve bunda da başarılı oluyor. Güleryüzlü, konuşkan, samimi özellikleriyle kendini daha çok sevdiriyor. Çalıştığı ortam çalıştığı kişiler için çok da uygun. Bunlardan dolayı kesinlikle tavsiye ederim 👍🏼
     Beğenin    
Perihan ŞENSOY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Mart.2017
TavsiyeNo: 95525
Merhabalar, Burçin Hanımla çok yakın arkadaşım olan biri aracılığıyla tanıştım. Şuan özel bir anaokulunda psikologum, tabi bu alan Burçin hanımla beni daha fazla yaklaştırdı. Kendisinin bizzat seansına girme şansım oldu, aynı zamanda eğitimlerine katıldım. Gerçekten tecrübesiyle yoğurduğu bilgisi harika. Çocuğa yaklaşımım ve çocukla iletişim oldukça iyi. Çocuk ve yetişkinle bütüncül bir yaklaşımla profesyonel olarak terapi vermektedir. Etik ilkeleri çok dikkat etmektedir, her zaman danışanının hakkını gözetmektedir. Güleryüzlü, anlayışlı ve düşünceli biridir.
     Beğenin    
Aytül Kemerci
4.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92540
Burçin hanımla kısa süreliğine de olsa staj yapma imkanım oldu. Burçin hanım alanında kendini fazlasıyla geliştirmiştir. Pek çok konuda onun bilgilerinden faydalanma imkanı buldum. Çocuklarla iletişime geçme ve onlara nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilen bir psikologtur. Tecrubesi ve bilgisi sayesinde çocuklarda bulunan gelişimsel sorunların üstesinden kolaylıkla gelebileceğine inanıyorum. Yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
D.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91877
Merhaba Burçin Hanımı uzun yıllar öncesinden, zihinsel engellilere ve öğrenme farklılığı olan çocuklara destek olduğu ilk çalışma yıllarından tanıyordum. Ancak ilk kez 2 yaşına girmek üzere olan oğlumun gelişim takibi ile, uzmanlığı konusunda bireysel destek alma şansımız oldu. Böylece, uzun yıllardır tanıdığım içten ve kucaklayıcı gülümsemesine uzmanlık birikimlerini de ekleyerek çok iyi işler çıkardığına bizzat tanıklık etmiş ve bütün bunlardan payımıza düşeni almış olduk. Ne mutlu bize ki Burçin Hanım gibi güvenebileceğimiz ve emin ellerde olduğumuzu bildiğimiz bir psikoloğumuz var. Yavrularının gelişimini izlemede ve bu süreçte onları yaşadıkları her problemde destekleyecek ehil ele ihtiyaç duyan tüm anne ve babalara Burçin Hanım'ı içtenlikle tavsiye etmeyi görev biliyorum. Sağlıkla ve sevgiyle kalın..
     2 Beğeni    
A.V.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91836
Burçin hanım ile kızımın gitmiş olduğu anaokulunun psikolojik danışmanı olarak tanıştık. Kendisine danıştığımız her sorunumuzla bıkmadan ilgilendiği ve çözümlediği için Ayrıca verdiği seminerler ve eğitimlerle bizi son derece bilgilendirdiği için çok teşekkürler. Burçin hanımdan, çocuğun konuşma bozuklukları ve davranışlarındaki değişiklikler ile ilgi vb. birçok konuda destek aldık. Bunun sonucunda yerinde ve doğru çözümler elde ettik. Burçin hanıma gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
     2 Beğeni    
MervekSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91835
Öncelikle seanslarına girdiğimde sunu fark ettim ki sizin hızınızı bekliyor.Çok zor anımda hissettimanla desteğini.Sizi yapmadıklarınız ya da yapamadıklarınız yüzünden incitmiyor,sabırla hazır olmanızı bekliyor.Başka danışanları da gözlemleme şansım oldu.İlk geldikleri zamanla 5 -6 seans sonrası çok farklı.Özellikle konuşma problemleri konusunda ve aile ilişkileri konusunda uzmandır.Ne kadar emek verdiğine bizzat şahidim.Ben okulum vasıtasıyla tanışmıştım. Şimdi tekrar et'Ben değerli biriyim.'de demişti .Duruş pozisyonumdan anlamış.Kambur duruyormuşum.Diyemedim.Bir çok sebepten ötürü.Seanslar ilerledikçe dikkatim,algılarım ,konsantrasyonum arttı.Notlarım daha iyi..Kendimi daha çok seviyorum.Sizin duygunuzu asla gözardı etmiyor.Çözüm yollarını açıyor.Güler yüzlü.Bazen çok yakın,bazen de sizin kendinizi görmeniz için uzak duruyor..
     2 Beğeni    
Sevda
9.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80579
Merhabalar Burçin hanımla tanışıklığımız profesyonel anlamda oldu. Ben yurt dışında pedagoji alanında yüksek lisans öğrencisiyim ve bir dönem Burçin hanımın yanında staj yaptım. Verdiği danışmanlık hizmetlerde birebir bulundum hem kendisini hem çalısma yöntemlerini gözlemleme ve katkı sağlama fırsatım oldu. Şunu diyebilirimki Burçin hanım son derece professyonel işini danışanlarını ve sorunlarını ciddiye alan ve her kesimden danışanlarla uzun yıllar çalışmış deneyimli bir psikologdur. Verdiği danışmanlık hizmetlerinde kısa zamanda sonuç alarak beni çoğu kez şaşırmış ve hayranlığımı kazanmıştır. Eğer çocuklarınızın eğitiminde veya gelişiminde sorunlar yaşıyor ve sizinle birlikte kısa zamanda çözümler üretecek bir psikolog ariyorsanız mutlaka Burçin hanıma ulaşın derim. Saygılar Sevda
     6 Beğeni    

Burçin DEMİRKAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : tiyatro,kayak,tracking,kampçılık,mavi tur,kitap okumak

Sevdigi Yazarlar : luise Hay

Sevdigi Muzikler : cazz,klasik,türkü,opera,rock

Sevdigi Filmler : Hayat Güzeldir, Muson Düğünü, Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları

Sevdigi Sözler : "Ben hayatımda az yürünmüş yolları seçtim"


Burçin DEMİRKAN'ın Kitap ve Yayinlari Burçin DEMİRKAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Çocuğunuz Annesini Unutmasın
http://www.cocukailedanismanligi.com/basin-cocuk-aile-psikologu/cocugunuz-annesini-unutmasin

Bebeğime Kim Baksın?
http://www.cocukailedanismanligi.com/bebegime-kim-baksin

Engelsiz Bir Yaşam İçin
http://www.cocukailedanismanligi.com/engelsiz-bir-yasam-icin-erken-egitim-sart

Terapinin Çocuk Gelişimindeki Önemi
http://www.cocukailedanismanligi.com/terapinin-cocuk-gelisimindeki-onemi

Özel Eğitimin Çocuk Gelişimindeki Önemi
http://www.cocukailedanismanligi.com/ozel-egitim-cocuk-gelisimdeki-onemi

Depresyonu Konuşmak
http://www.cocukailedanismanligi.com/depresyonu-konusmak

Sınav Kaygısı
http://www.cocukailedanismanligi.com/sinav-kaygisi-roportaj

Bebeğiniz Doğmadan Sizin Sesinizi Duyuyor
http://www.cocukailedanismanligi.com/bebeginiz-dogmadan-sizin-sesinizi-duyuyor
...[Devamı...]

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Burçin DEMİRKAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 966 43 00
Telefon 2 :
0(533) 451 55 43
(Ofis Telefonu Cep)
Telefon 3 :
0(212) 236 43 00
(Sabit Ofis Telefonu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(46 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1999
(24 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Uzm.Psk.Burçin DEMİRKAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Burçin DEMİRKAN Mesleki Videolar Videoları
40 Mesleki ve Kişisel Video
Duygular Atölyesi
Ders Başarısı
Sınav Kaygısı
Online Eğitim Sürecinde Ebeveyn Olmak
Kekemelik Sorunu ve Çözümü
Migrenin Psikolojik Sebepleri
Çocuklarda Konuşma Bozuklukları
Sınav Kaygısı
Okul Öncesi Dönemde Dil Gelişimi
Okul Olgunluğu Kavramı Nedir ve Nasıl Olmalıdır?
Çocukların Okul Öncesi Dönemde Gelişimleri Nasıl Olmalıdır?
Çocuklarda Gelişim Takibinin Önemi
Gecikmiş Konuşma
Konuşma Bozuklukları
Televizyonun Çocuk Üzerindeki Etkisi
Çocukların Bireyselleşmesi
Çocuklarda Konuşma Yaşı Nedir?
Dil Gecikmesi ve Konuşma Bozukluğunun Ayrımı
Gecikmiş Konuşma
Harf Söyleyememe Problemi (Artikülasyon)
Kekemelik
Konuşma Bozukluğu ve Etkileri
Gecikmiş Konuşma
Konuşma Bozukluğunun Dikkat ile İlişkisi
Aile İçi Şiddet ve Gecikmiş Konuşma
Gecikmiş Konuşmada Uygulanan Tedavi Yöntemleri
Anne Bebek İlişkisi
Loğusalık Depresyonu
Basında Burçin Demirkan Baytar
Sevgiye Yolculuk

18:27
Top