2007'den Bugüne 90,540 Tavsiye, 27,853 Uzman ve 19,764 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gözen İŞGÖREN KAVAS
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog & Aile Danışmanı

Gözen İŞGÖREN KAVAS Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Gözen İŞGÖREN KAVAS'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gözen İŞGÖREN KAVAS'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Gözen İŞGÖREN KAVAS'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoteria Danışmanlık Merkezi
Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi İlkel Apartmanı No:38 Daire:5
İstanbul
(09:00-21:00)
Uzm.Psk.Gözen İŞGÖREN KAVAS internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Psikoteria Danışmanlık Merkezi Sabit Telefon)
Telefon 2 :
(Psikoteria Danışmanlık Merkezi Cep Numarası)
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1995 (28 yaşında)
Doğum Yeri : Hopa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi / Psikoloji (İngilizce) (2019 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gözen İŞGÖREN KAVAS Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ekoller:
Aile Danışmanlığı
Çocuk ve Ergenler İçin Bilişsel Davranışçı Terapi
Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi
Attentioner Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Eğitmenliği
Özgül Öğrenme Güçlükleri (Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli, Dispraksi) Eğitmenliği

Uyguladığım Testler:
MOXO – Dikkat Eksikliği & Hiperaktivite Testi (Yetişkin & Çocuk Formu)
AGTE – Ankara Gelişim Tarama Envanteri
Bender Gestalt Testi – Görsel Motor Algılama Testi
Benton – Görsel Bellek Testi
Cattell 2A Zeka Testi
Cattell 3A Zeka Testi
Bieber Cümle Tamamlama Testi
Gessel – Gelişim Figürleri Testi
GoodEnough - Harris Bir İnsan Çiz Testi
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
Porteus Labirent Testi
Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri
Machoover Bir İnsan Çiz Testi
Ağaç ve Bahçe Çiz Testi
Var Olmayan Hayvan Çiz Testi...[Devamı...]

Gözen İŞGÖREN KAVAS Özgeçmis CV Uzm.Psk.Gözen İŞGÖREN KAVAS'ın Özgeçmişi
Başarı bursuyla kazandığım Psikoloji (İngilizce) bölümünü İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde yüksek ortalama ile tamamladım. Ardından lisans eğitimimin son senesinde başarılarımdan dolayı Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına kabul edildim. Şu anda yüksek lisans eğitimimin teorik kısmını bitirmiş bulunmakta ve ''Çocuklukta Algılanan Ebeveyn Tutumları ve yetişkinlikte Algılanan Duygusal İstismarın Aleksitimi İle İlişkisi'' konulu tez çalışmamı yürütmekteyim. Kurucuları arasında yer aldığım Psikoteria Danışmanlık Merkezi'nde danışanlarımla seanslarımı sürdürmekte ve aynı zamanda blog yazarı olarak merak edilen soruları cevaplamaktayım.

Gözen İŞGÖREN KAVAS Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Su
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ27.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125083
Gözen hanımla yaklaşık 5 ay önce terapi sürecimiz başladı. Yoğun derecede iş hayatımın yoğunluğuyla birlikte kaygı bozukluğu yaşıyordum. Seanslara başladıktan sonra fark ettim ki aslında kaygım çok eskiden beri benimle birlikteymiş. Şu anda hem kaygılarımı çok iyi anlıyor ve yönetiyorum hem de farklı alanlarda da bakış açım değişti. Gözen hanımı bana iş arkadaşım tavsiye etmişti. Tıpkı bahsettiği gibi sıcak ve güvenilir bir izlenimi var. Hem kendisi hem de ofisi insana güzel bir enerji veriyor. Ayrıca kendisinin instagram hesabında yayınladığı postlarını takip etmenizi öneririm. Mesleğini sevdiği ve bu konuda gerçekten iyi olduğunu kısa sürede anlayacaksınız.
     Beğenin    
Esra Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ18.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125033
Gözen Hanıma zor zamanımda tavsiye üzerine ulaştım. Yaklaşık 3 aydır devam eden bir görüşme süremiz var. Randevuları hep dakik, çok ılımlı ve her bir sorumu içtenlikle ve açıklayıcı şekilde yanıtladı. Enerjisi o kadar yüksek ve kendisi o kadar samimi ki sorunlarımı anlatırken bile rahatlıyorum. Derdime derman oldu . Alanında uzman olduğu verdiği geri bildirimlerden anlaşılıyor. Değişmek zor ama beni bu yoldaki zorluklara kendisi önceden hazırlıyor . Bu sayede terapi başlangıcındaki hedeflerime ilerliyorum. İyi ki kesişmiş yolumuz diyorum ve kesinlikle Gözen Hanım’ı tavsiye ediyorum .
     2 Beğeni    
A.B.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124077
Gerek özel hayatım gerekse de iş hayatımda kötü bir dönemden geçtiğim bir zaman diliminde daha önceden kendisinden profesyonel destek alan bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Gözen Hanım ile yollarımız kesişti. Daha önce hiç psikolojik danışmanlık almamış olmam sebebiyle ilk seansa giderken çok gergin ve çekimser hissetsem de kendisinin sakin, güler yüzlü ve pozitif yaklaşımı sayesinde ilk andan itibaren bütün gerginliğim kayboldu ve o günden itibaren çekinmeden açık iletişim kurabildim. Hayatıyla ilgili hiçbir kararda kendisini ön planda tutamayan, sadece başkalarının ne hissedeceğini önemseyerek kendi önceliklerini yok sayan, dışarıdan bakıldığında güçlü görünsede kendisini aşırı güçsüz ve özgüvensiz hisseden, yaşadığı olumlu sayılabilecek gelişmelerin bile sonucu hayal kırıklıklarıyla dolu olması sebebiyle güzel bir şey yaşayacağına olan inancını kaybetmiş biriydim. Gözen Hanımın seanslar sırasında yaptığı tespitler ve yönlendirmeler sayesinde kısa süre içerisinde hayatımda olumlu yönde bir çok köklü değişiklik yapma cesaretini gösterebildim. Bununla birlikte önceliklerimi belirleme ve yaşadığım özgüven problemlerinde de ilk güne nazaran önemli ölçüde yol katetmiş durumdayım. İnsanın kendisini sevmeyi öğrenmesi bile hayatındaki bir çok sorunun önüne geçiyor. Bunu nasıl yapacağımı bana öğrettiği ve öğretmeye de devam ettiği için kendisine minnettarım. Kendisinin hem işine olan sevgisi hem de hastalarına karşı tutumu sebebiyle psikolojik danışmanlık almayı düşünen kişilere şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Rabia İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124074
Eşimle boşanma sonrası süreçte kızım için yardım aldık. Çok yol katettik. Çok üzgün olan yawrumun iyileşmesinde en büyük katkı gözen hocamın . Ağlama be sinir krizleri sona erdi . Babayla daha sağlıklı bir iletişim kurmasını sağladı . Eski mutluluğuna tekrar kavuştu. Düzenli randevularımıza riayet etti . Çocuk anne baba ilişkisi çokgüzel ilerledi . Çok güleryüzle samimi çocuk ruhundan anlayan bir tavrı vardı . Kuzum onu çok sevdi . Gerek hizmet aldığımda gerekse telefonda hep Yardımcım oldu . Tüm sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdi Minnettarım . Çok teşekkür ederim
     1 Beğeni    
Zeynep OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124071
Kendisiyle benim için zor olan zamanda tanıştım, kendimle ve hayatımla ilgili zorlandığım şeyleri düzeltmemde , hayata bakış açımı değiştirmemde ve kendimi tanımamda çok yardımcı oldu.Dinlendiğinizi ve anlaşıldığınızı hissetmek çok önemli. Her girdiğim seanstan sonra kendimi hep daha iyi hissederek çıktım. Terapistinize ve terapiye inanmanız da çok önemli. Samimiyeti, içtenliği ve yardımseverliği bana çok iyi geldi. Doğru terapistin önemini çevremde de tanıklık ettiğim bazı olaylardan gördüm ve Gözen hanımla tanıştığım için çok mutluyum.
     2 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124070
Gözen Hanım’la zor bir dönemimde yollarımız kesişti.Sorunlarımın içinden nasıl çıkacağımı bilmediğim ve çok dipte hissettiğim bir dönemdi.Olaylarda benim göremediğim yanları söylemesi ve verdiği tavsiyeler geçirdiğim süreçte bana çok iyi geldi.Benim bütün negatif düşüncelerimi pozitife çeviren ve alanında oldukça başarılı bir insan.Pozitif enerjisi,güler yüzüyle insanı iyi hissettiren bir yapısı var.Çalıştığı yer çok ferah ve çalıştığı insanların hepsi ilgili ve güler yüzlü.Gözen Hanım istediğiniz her an ulaşabileceğiniz,desteğini çok güzel hissettiren ve arkadaş canlılığıyla güzel bir yol arkadaşı.
     2 Beğeni    
Elif BeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124067
Gözen hanıma 6 yaşındaki oğlumun anaokulunda yaşadığı davranış problemi için başvurduk. Bize (ebeveynler )yapmamız gerekenleri adım adım anlattı. Karşılaşacağımız sorunlarda izleyeceğim tutum hakkında bilgi verdi. Kendisi ve çalışma arkadaşları güler yüzlü cana yakın bir ekip.Bizimle gayet iyi bir şekilde ilgilendiler. En önemlisi oğlumun Gözen hanımla kısa sürede kurduğu bağ çok kıymetli. Gözen hanımla yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız. İstanbul dışına taşınsakta,her zaman arayabileceğimizi, bize bilgi verebileceğini yardımcı olabileceğini söylemesi bizi çok mutlu etti.
     1 Beğeni    
Müberra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124066
3 yaşındaki oğlumuzun takıntılı davranışları ve korkulari için ilk başta kendisiyle tanıştık. Oyun terapisinde oğlumuzla ilgili bütün sorunları çözdü hiç tahmin etmediğimiz şeyler varmış aslında hepsini kolaylıkla tespit edip bizi yönlendirdi uzun süre çocuğumuzla ilgili herhangi bir sorun yaşadığımızda bize destek oldu ve söylediklerini harfiyen uygulayarak tüm sorunlarımızı aştık oğlumuz kendisini çok seviyor koşa koşa seanslara gitti çok mutlu ayrıldı her yönüyle biz çok memnun kaldık oyun terapisti olarak herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla kendisine başvurabilirsiniz
     1 Beğeni    

Gözen İŞGÖREN KAVAS'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Tenis, Edebiyat, El ve Mutfak Sanatları, Bale

Sevdigi Yazarlar : Irvin D. Yalom, Oğuz Atay, Sabahattin Ali

Sevdigi Muzikler : Klasik Müzik, Caz


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoteria Danışmanlık Merkezi
Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi İlkel Apartmanı No:38 Daire:5
İstanbul
(09:00-21:00)
Uzm.Psk.Gözen İŞGÖREN KAVAS internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 572 06 59
(Psikoteria Danışmanlık Merkezi Sabit Telefon)
Telefon 2 :
0(542) 144 40 42
(Psikoteria Danışmanlık Merkezi Cep Numarası)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1995
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Hopa
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi / Psikoloji (İngilizce)
Mezuniyet Yılı
2019
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Uzm.Psk.Gözen İŞGÖREN KAVAS Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gözen İŞGÖREN KAVAS Mesleki Videolar Videoları
-

22:11
Top