2007'den Bugüne 92,140 Tavsiye, 28,190 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Şeyma ŞENTÜRK
Psikolog - İstanbul

Şeyma ŞENTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Şeyma ŞENTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şeyma ŞENTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Şeyma ŞENTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Esenyurt Sosyal Hizmet Merkezi 
İstanbul
Psk.Şeyma ŞENTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi - Psikoloji (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şeyma ŞENTÜRK Özgeçmis CV Psk.Şeyma ŞENTÜRK'ün Özgeçmişi
Ben Psk. Şeyma Şentürk, 2018 yılında Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. 2019-2020 yılları arasında özel eğitim merkezlerinde psikolog olarak çalıştım. 2020 yılından beri Esenyurt Sosyal Hizmet Merkezinde çocuklar, ergenler ve aileleriyle, Esenyurt Kaymakamlığı Aile Destek Merkezinde ise kadınlarla çalışmaya devam etmekteyim. 2017 yılında Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, 2022-2023 yılları arasında ise Kognitif Davranışçı Terapiler Derneği’nden Kabul ve Kararlılık Terapisi(ACT) eğitimlerimi tamamladım.

Şeyma ŞENTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
G.S.
YENİ16.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127405
Şeyma hanım ile devletimizin hizmetleri aracılığıyla tanıştım. Bana psikolojik anlamda, kendime güvenme anlamında ve ailesel sorunlar bakımından psikolojik yardımda bulundu. Sorunlarımdan kurtulmak için baskılı bir konuşma değil kendimi daha rahat hissettiren bir konuşma yaparak benim kişisel endişelerimi azalttı. Benim aldığım hizmete göre bence mesleğini çok iyi icra eden bir hanımefendi. Samimi, cana yakın ve her zaman konuştuğum bir arkadaşımmış hissini bana uyandırdı. Bu sayede bende daha az çekingenlikle bu hizmetten yararlandım. Verdiğiniz hizmet için teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Sebahat K
YENİ12.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127375
Terapi hizmetini akrabamın kurs öğretmenliği yaptığı aile destek merkezinde alıyorum, 2 aydır devam ediyorum, kanser tanısı aldıktan sonra psikolojim çok bozulmuştu, psikoloğa ihtiyacım vardı. O yüzden kendisine başvurdum, sayesinde çok iyi hissediyorum kendimi, şu an çok iyiyim, kendimi çok güçlü ve çok mutlu hissediyorum, kendisini gördüğümde bile ruh halim değişiyor, evde kendimi kötü hissettiğim anlarda hocamızın yüzü aklıma geliyor ve hemen kendimi toparlıyorum, artık çocuklarımla ve eşimle daha çok ilgileniyorum, önceden sürekli kendi kendime düşünür, moralimi bozardım, kafamın içinde yaşıyor gibiydim, sürekli ağlıyordum, şimdi ise kendimi çok mutlu hissediyorum, aklıma gelen düşüncelere nasıl yaklaşacağımı biliyorum, görüşmelerime devam ediyorum, iyi ki kendisiyle tanışmışım.
     3 Beğeni    
Kenan
3.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126482
Merhabalar,şeyma hocadan danışmanlık aldım ve çok memnunum kendisi çok nazik,kibar,anlayışlı birisi bana kendimi iyi hissetmemi sağladı. Kendisi çok güler yüzlü bir kişilik bana insanlara karşı bakış açımı değiştirdi bana hep empati kurarak yaklaştı onunla her görüşmemde kendimi daha iyi hissediyorum ve mutlu oluyorum mesleğinin hakını veren birisi bende birilerinin önerisi ile kendisine daniştım. Çevremdeki arkadaşlarıma ve yeni gitmek isteyenlere öneririm.
     4 Beğeni    
Selma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126403
Şeyma Şentürk hanim efendi işinde çok başarılı çok sevecen Güler yüzlü işinin ehli biri uzun bir süre destek aldık oğlum için çok faydalı oldu oğlum şuan daha iyi kendine güvenen ve insanlarla daha iyi iletişim kurabilen bir çocuk oldu Şeyma hanimin bu konuda çok desteği oldu banada oğlumda her zaman bizi sabır ve içtenlikle dinledi ve sorunlarımıza çözümler ve önerilerde bulundu hayatımıza dokunması bizi gerçekten mutlu bir aile yaptı ona bu konuda minnettarız ve çok sevdik herkese tavsiye ediyoruz Şeyma hocayı
     7 Beğeni    
Asiye B
26.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126393
Şeyma hocadan danışmanlık aldım ve çok memnun kaldım. Kendisi çok kibar ve naif biri. Mesleğini güzel yapan biri. Kendisi empati sahibi bi insan ve bu sayede kendimi rahat bi şekilde açıklayabildim.Sorunlarımı paylaştığım zaman bana güzel önerilerde bulundu.Bende bu sayede daha iyi bir bakış açısı kazandım.Kensisi çok güler yüzlü yanında çekingen hissetmedim. Bende birilerinin önerisi ile kendisine danıştım. Çevremdeki arkadaşlarıma ve yeni gitmek isteyenlere öneririm.
     7 Beğeni    
Rabia
25.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126389
Yaşadığım olay yüzünden psikolog destek görmem gerekiyormuş. Ben ve ailem bunun farkında değildik. Kendisi beni buldu diyebiliriz. Biz Şeyma hocamla 3 sene geçirdik, 3 sene önce küçüktüm o yüzden beraber bazı aktiveteler yaptık ve bol bol sohbet ettik. Benim ailevi sorunlarım vardı bunun için ailemle sık sık iletişim içerisindeydi. Aile içi sorunlarımız düzeldi benim için gerek ailemle bile görüşmeler yapıyordu. Bizimle aile gibiydi, onunla sohbet ederken bir psikologla değil, bir arkadaşımla sohbet ediyormuşum gibi hissediyordum. Bu yüzden onun yanında kendimi çok rahat hissediyordum. Şeyma hocam çok iyi, temiz kalpli ve çok ince düşünceli bir insandır ve bir o kadar da kibar, arkadaş canlısı ve eğlenceli biridir. Hayatımda bana çok şey kattı. 3 sene önce ki halimle şimdi ki halimin arasında çok fark var. Bunun ben ve ailem de farkındayız bunun için onu iyiki tanımışım.
     10 Beğeni    
Nurbanu D
24.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126367
İşinde son derece başarılı. Nazik, kibar ,anlayışlı. Güzel huyu ve sevecen tavırları ile kalbimize dokundu. insan olarak harika bir kişiliğe sahip. Güvenle tavsiye edeceğim güzel insan, Şeyma Şentürk Hanfedi. Kendisinden küçük kızım için uzunca bir süre danışmanlık aldık. Bu zorlu süreçte her konuda desteğini eksik etmeyen,Şeyma Hanım yalnız kızıma değil, ailece bize de çok destek oldu. Öneri ve çözümleri hayatımızı kolaylaştırdı ve yoluna koydu. Bu zorlu süreçte bizi hiç yalnız bırakmadı. Şeyma hanıma minnettarız. Şeyma Şentürk.
     12 Beğeni    
Cevahir
23.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126366
Be ben Şeyma Şentürk hocam ile gittiğim bir Halk halk eğitim kursunun bana sağlamış olduğu psikolog desteği sayesinde tanıştım. Ve iyi ki de tanışmışım. Kesinlikle geçmez diye düşündüm Öfke problemi nedeniyle başvurmuştum .öfkem hem bana hem de çocuklarıma çok zarar veriyordu. Terapileri başladıktan sonra öfkem gün geçtikçe azalmaya başladı. Şeyma hoca o kadar güler yüzlü ,ilgili ve be beni o kadar iyi anlıyordu ki sanki her seanstan sonra üstümden büyük bir yük kalkıyordu. Ve tamamen toparlanana kadar benden desteğini hiç esirgemedi. Ve şu an 2 ay önce babamı kaybettiğim için tekrar Şeyma Hoca'dan terapi desteği almaya başladım . Şeyma Hocama bana gösterdiği ilgi alaka güler yüz ve desteği için çok teşekkür ederim. Ve kesinlikle tavsiye ediyorum
     13 Beğeni    
Dicle
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126364
Merhabalar, Şeyma hocam ile 2, 3 yıl kadar önce devlet aracılığıyla tanıştık. Kendisi çok sevdiğim bir hocamdir gerçekten ablam gibidir. Kötü olduğum zamanlardı mental olarak çökmüş bir haldeydim, sağ olsun hocamdan yardım aldım iyi ki gitmişim büyüdüm, sevmeyi öğrendim, acılarla nasıl başa çıkabileceğini öğrendim sayesinde teşekkür ederim. Anlattiklarinizi çok iyi dinler, ona göre size olumlamalar yapar, yardımcı olur. Açıkçası mesleğinde değiştirmesi gereken bir şey olduğunu sanmıyorum. Çok samimi, sevecan, tatlı bir insandir, zaten samimiyeti ile görmeye ve konuşmaya bayiliyorsunuz. En yalnız hissettiğimiz zaman, sarılacak kimseniz olmadığı zaman sarilabilir ve bunu da gerçekten samimi bir şekilde yapar. Ben pek herkesle tanışmak isteyen bir insan olmadığım için, yanında çalışan arkadaşlari ile bir sohbetim olmadı, ama dıştan görünce iyi insanlar diye tahmin ediyorum. Teşekkür ederim Şeyma hocama, onu çok seviyorum :)
     12 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Esenyurt Sosyal Hizmet Merkezi 
İstanbul
Psk.Şeyma ŞENTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 595 11 17  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Şeyma ŞENTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Şeyma ŞENTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

16:35
Top