2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK
Psikolog - İstanbul

Aysın TURPOĞLU ÇELİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

131
(%87.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Çatı Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Halaskargazi Cad. Pekin Apt. No:27 Kat:8
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1958 (65 yaşında)
Doğum Yeri : Istanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (1983 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel, çift ve aile terapisi, eğitim ve yönetim danışmanı

Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ22.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125054
Aysın hocamla hayatımın en karmaşık ve zor olan bir döneminde tanıştım. İyi ki de tanıştım. Birlikte geçirdiğimiz 8 ayın ve onlarca seansın ardından arkama baktığımda kendimi tanıyamamam, yapamam dediğim birçok şeyi yapabilmem, kendime daha çok güvenmem, kendimi daha çok sevmem, en önemlisi daha mutlu biri olmam ve daha birçok şey Aysın hocamın yardımları sayesinde gerçekleşti. Bana ışık oldu ben de bu sayede yolumu buldum. Güler yüzü, samimiyeti, yumuşacık ses tonuyla kendimi hiç tahmin edemeyeceğim kadar rahat hissettim yanında. İhtiyacı olan herkesin mutlaka hayatına dokunması gereken bir kişi. Şiddetle tavsiye ediyorum❤
     Beğenin    
C.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124703
Merhaba, Aysın Hoca ile neredeyse iki yıldır çalışıyoruz. Kendisini bana annem tavsiye etti. Görüntülü olarak görüştük. Gerek şahsi, gerekse iş hayatım ile ilgili bir çok konuda kendisinin desteğini aldım. Görüşmelerimizi online yapmamıza rağmen iletişim konularında hiç sorun yaşamadım, hatta yüz yüze görüşme imkanım olsaydı da online görüşmeyi tercih edebilirdim. Aysın Hoca'ya kendi duygu ve düşüncelerimi aktarmakta hiç çekinmedim. Oldukça samimi olmasının yanı sıra işinde de oldukça başarılı bir profesyonel olarak görüyorum. Kendisiyle yürüttüğümüz seanslar döneminde bana verdiği destekler için de tekrardan kendisine bu platform aracılığı ile teşekkür ederim. Herkes gönül rahatlığı ile çalışabilir.
     1 Beğeni    
H. T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47396
Aysın Hanımı 3 yıla yakın süreden beri tanıyorum. Kendisinin danışanı bir çalışanım vasıtasıyla Aysın Hanımı tanıma imkanı buldum ve bu süre içinde aralıklarla, fakat düzenli olarak kendisinden hizmet aldım. Buraya yazacağım şeylerin övgü ile bir ilgisini olduğunu düşünmüyorum. Hayatımda hissettiğim gerçekten olumlu gelişmeler üzerine, benim durumumdaki insanlara; ümit etmenin ve hangi şartta olursa olsun ümidi kaybetmemenin mümkün olduğunu duyurmak istedim. Bunun önemine gerçekten inanıyorum, çünkü sosyal konumumdan dolayı; ailemle çeşitli problemler yaşadım. Sürekli dışarda işleri olan ve ailesine-çocuklarına neredeyse hiç vakit ayıramayan biri olarak, yaşadığım suçluluk duygularıyla baş edemiyordum. Bunların çözümü ve karmaşasız bir aile ortamına ulaşmak için Aysın Hanım’ın değerli tavsiyeleri ve yerli yerinde yönlendirmeleriyle aile huzurum yerine geldi. Kişisel ilişkilerim de ciddi anlamda düzeldi ve tatmin edici bir gidişata kavuştu. Gerçekten kendisine minnet borçluyum. O, çok değerli bir insan ve ehil bir psikolog. Bir akademisyen olarak kariyerine devam ettiğini de biliyorum. Bu da çok güzel bir nokta. Ben kendi adıma konuşursam, Ona güvenebileceğimi ve olumlu bir başlangıçla tüm hayatımı güzel bir şekilde düzenleyebileceğimi en başta bile hissetmiştim. Şimdi bu hislerimin doğru olduğunu görmekle, buna kendi hayatımda şahit oldum. Duygularını çok da belli edemeyen biri olarak, bu tür şeylerden bahsetmem bile, benim açımdan çok ileri bir adım ve oldukça memnun edici bir gelişme. İhtiyacı olan herkesin böyle bir değişimi yaşamasını dilerim. Saygılar.
     8 Beğeni    
Kaan T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25963
Merhaba, Aysın Hanımla bir yıl once tanıştık. Terapi alan bir arkadaşım tavsiyesiyle. Önceleri sorunlarımın üstesinden nasıl gelebilirim diye düşünürken, Aysın hanımla yapmış olduğumuz terapiler kendimi bulmam konusunda çok yardımcı oldu. Sadece sorunlar değil, hayat bilgisi ve tecrübesi sizi derinden etkileyebilecek nadir insanlardan. Aysınla tanıştığım ve terapilere devam ettiğim için kendimi şanslı buluyorum. Sizde sorunlarınızın üzerinden gelmek istiyorsanız, Aysın Hanım hem iyi bir terapist hemde iyi bir dost olacaktır. Teşekkürler Aysın Hanım hayat yolumu bulmamama yardımcı olduğunuz için.
     28 Beğeni    
B.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25591
Aysın Hanım’ın telefon numarasını canımın sıkkın olduğu sabahların birinde arabada işime giderken, kendimden yaşça büyük olan bir psikolog arkadaşıma telefon edip almıştım. Arkadaşım bana numarayı verirken: "Alanında çok iyidir, kendisiyle hiç çalışmadık ama en güvenilir isimlerden bir tanesidir" diye anlatmıştı. Ben de hızlıca "Evet, çok teşekkürler" deyip, alelacele numarayı telefonuma kaydettim ve yola devam ettim. Sonra da aramadım. O numara 2 yıl boyunca telefonumda durdu ve hiç aramadım. O sıralar hayatımda kotu giden şeylere genel olarak hep böyle bas ediyordum çünkü. "Halının altına itekleyerek". Velhasıl o sabahtan sonra 2 koca sene geçti ve artik halinin altında toz parçacığı bile itekleyecek yer kalmamıştı. Aradım, ofisine gittim. O günden beri kendisiyle yaklaşık (aralıklı olarak) 2,5 yıldır çalışıyoruz. Profesyonel niteliklerinden önce kişiliğinden bahsetmek isterim çünkü ofisinde karsısında otururken aklıma gelen son şey bir psikolog seansında olduğumdur. Aysın Hanim hayatımda karşılıklı konuştuğum en hoş, güven uyandırıcı, güleryüzlü, anlatması ve dinlemesi zevkli insanlardan bir tanesidir. Psikolog yanının üzerine sahip olduğu entelektüel kişiliğinden kendime modellemeye çalıştığım bir sürü yönü vardır. Psikolog olarak değerlendirmem gerekirse Aysın Hanım’ın seansları çok özeldir. Bugüne kadar belki 100’e yakın seans yaptık. Hiçbir gün, karşımda benden biraz olsun uzaklaşmış, konsantrasyonunu kaybetmiş birisini görmedim. Özel hayatında ne yaşarsa yaşasın danışanına her zaman tamamıyla konsantre olur. Onun kullandığı metotlarla öyle şeyler keşfettim ki, zaten öyle soru cevap'la veya kitaplardan okuyup çözülecek şeyler değildi. Daha açık konuşmak gerekirse, seanslarında kendi kendinizi ifade etmenize yardımcı olur, sonra da al "iste bak sen kendini ifade edince ortaya bunlar cıktı, hadi simdi seni buraya getiren olaylarla bağlantısını kuralım der". Seanslarında hiç kendimi zorla birşey anlatıyormuş veya zorakice dinliyormuş gibi hissetmedim. Kolayca "evet" deyip taşın altına elimi sokamayacağım, kesinlikle "hayır" diye cevap verip kendimi korumakta zorlanacağım konuları konuştuk, üzerinde çalıştık ve çözdük. Onunla çalışırken en sevdiğim şey kendim hiç değiştiğimi hissetmeden, hayatimin değiştiğini görmektir. Sonuç olarak kendinize ters geldiğini hissettiğiniz olayları sıkça yasamaya başladıysanız ve bu konuda birisinden yardım almaya karar verdiyseniz Aysın Hanım’ı en doğru adreslerden biridir.
     16 Beğeni    
Zeynep Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2009
TavsiyeNo: 20835
Aysın Hanımı yaklaşık 8 aydan beri tanıyorum ve bu süreden beri kendisinden hizmet almaktayım. Burada yazma nedenim, gerçekten bana BİLE! faydası olan böylesi harika kişinin daha fazla insana ulaşarak onlara yardımcı olmasına bir vesile, bir destek olabilmektir. Sorunu olup da buna bir çözüm aramayanların yanında, sorununa çözüm ararken yanlış kişilerle irtibata geçmek zorunda kalan insanları düşünürsek, yaşadığımız topluma olan borçlarımızın bir kısmını tecrübe ettiğimiz güzelliklerden toplumumuzu haberdar edip bunları paylaşarak ödeyebileceğimizi düşündüm. O güzelliklerden biri de Aysın Hanım. Aslında bilgisayarın başına otururken aramızdaki danışan-danışman ilişkisi esnasında çok iyi hissettiğim harikulade insani özelliklerini ve yetkinliğini tam anlamıyla anlatabileceğimi düşünmüştüm. Bunu yapamadığım gibi, sadece benim anladığımı ve farkettiğimi zannettiğim özelliklerinin herkese aynı şekilde yansımış olduğunu da okuduğum diğer tavsiyelerden gördüm ve şaşırdım. Demek ki kendisinin danışanı olan ve benim hiç tanımadığım insanlar da benimle aynı şekilde düşünüyorlarsa, ortak nokta: Psikolojik danışman olarak Aysın Hanım'ın doğru kişi olmasıdır. Benim burda yapabileceğim bu sitede onun hakkında benden önce yazılmış tavsiyelere aynen katılmak ve bütün samimiyetimle pişman olmayacağınızı kesinlikle garanti etmektir. Gerçekten çok özel biri vasıtasıyla, sorunlarını çözmenin yanı sıra, çok özel yanlarını da keşfederek hayata pozitif bir bakış açısıyla devam etmek isteyen herkese Aysın Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20246
yıllar önce ağlayarak psikologlar derneğini aramıştım,evime en yakın olan danışmanın telefonunu verin bana dedim ve randevu alıp gittim,çok kötüydüm hep ağladığımı hatırlıyorum,o kadar çok sorunum vardıki,hayatımda hiç kimsenin yanında kendimi bu kadar güvende hissetmemiştim ne diyebilirimki... o işinin ehli, halada kendimi güvende hissediyorum biliyorumki istediğim an ona ulaşabilirim.yaklaşık elli seans aldım o kadar kötüydüm. kızım o döneme milattan önce der ve kızımda psikolog olmak için sınavlara hazırlanıyor.ben kendimi buldum,iletişim becerilerim gelişti,halden anlamayı öğrendim(aysın hanımın deyişiyle),yeteneklerimin farkına vardım,anne olmayı öğrendim,ilkokul mezunuydum şimdi lise talebesiyim,eşimle ilişkim harika, çevremdeki herkesde bu değişikliği farketti tavsiye ettim onlarda çok memnun kaldılar.onu bulduğum için çok şanslıyım sizde şansınızı zorlayın.
     15 Beğeni    
Gaye S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18109
Kendisinden psikolojik danışma hizmeti aldım. Mesleki olarak bana çok faydalı olması yanında, bu kadar iyi bir insanla tanıştığım için memnuniyet duydum. Hem kendisi, hem de tüm ekibi çok profesyonel ve düzgün insanlar. Birçok arkadaşıma tavsiye ettim, onlarda aldıkları hizmetten çok memnun kaldılar. Aysın Hanım profesyonel mesafesini daima koruyan ama aynı zamanda yakınlığını ve yanınızda olduğunu daima hissettiren bir kişidir. Güleryüzlüdür. Aklımda hiçbirzaman aldığım hizmetle ilgili bir soru işareti oluşmamıştır. Sadece mesleki bilgisi değil, entellektüel seviyesi de yüksek bir kişi olduğu için kendinizi her zaman bir "bilene" danışıyor hissedersiniz.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     10 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11541
Aysın hanımla ne yazıkki aynı zamanda aynı şehirde olamadık. Ama çok sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanıdım onu. 12 yıldır önemli sayılabilecek bir sağlık problemim var. Bu problemimin neden olduğu sıkıntıları aşmak için zaman zaman psikolojik destek aldım. Ama kısa süreli olmasına karşın Aysın hanımdan aldığım desteğin içeriğini, kalitesini ve elbetteki faydasını unutamam. Didaktizmden uzak, eğlenceli, yaratıcı, kocaman ve yumuşacık yüreği olan bir psikolog Aysın hanım. Yaşamımı güçleştiren hastalığım konusunda bana hayata nasıl farklı pencerelerden de bakabileceğimi ve anlamlandırabileceğimi gösterdi. Onu tanıdığım ve danışanı olduğum için çok mutluyum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     10 Beğeni    
Akkor
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11507
Aysin Turpoglu Celik bana 1.5 sene (haftada 1) terapi yaptirdi (2002/2003te). Daha önce Fransa'da 2 ayri psikiyatr ile 3 sene terapi yapmistim, fakat verimli olmamisti, doktorlari yetkisiz ve soguk bulmustum. Aysin hanim'la hemen fark etti, türkçem mükkemmel olmamasina ragmen (fransizim) (ingilizce de kullandi). Onu son derece zeki, mantikli, hassas, insani, cömert ve çok bilgili bir psikolog olarak gördüm. Yetkili bir doktorla çalistiginda, çok farkli oluyor, çünkü terapi ilerliyor, durum daha haffif ve çözümlü görünüyor, ve sonunda enerji yerine geliyor ve sorunlar yavas yavas (bazen birden bire) çözülüyor. Metodlari degisik (art terapi), birçok egzersis yaptik, tiyatro, resim, vs, ama en çok konustuk. Ikimiz, beraber, diyalog. Hiçbir zaman bana "sunu yap/yapma" demedi, yumusak bir sekilde zor seyleri imma ediyor yada sihirli bir sekilde bana bulduruyordu, beni düsündürüyordu, iyi sorulari soruyordu, ben cevabi bulmaliydim (isterseydim)... Her seansta bana günes kadar enerji verdi. Hayatim zor basladi, onu zor tasidim, ve Aysin hanim'la 35 yasindayken yeniden dogdum. Artik çok daha iyiyim, mutluyum, çiftimi ve aylemi onun sayesinden kurtardim, herseye daha pozitiv bir sekilde bakiyorum. Maalesef terapim tam bitmemisti, ama Fransa'ya temel olarak döndüm ve terapimi birakmaya meçbur kaldim. Burada (Strasbourg'ta), birkaç seans daha yapmak istiyorum, ama Aysin hanim'siz olmuyor, buradaki doktorlara güvenemiyorum. Aysin'i özlüyorum, bin kere tesekkur ediyorum, beraber yaptiklarimiz unutulmaz. Ve hergün faydasini hissediyorum. Aysin Turpoglu Celik'i herkese psikolog olarak tavsiye ediyorum, bence olaganüstü bir psikolog, hem kendi bilgilerden hem kendi özel kisiliginden. Sandrine AKKOR
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın Fransa'dan yazıldığı IP adresiyle de doğrulanmıştır.
     8 Beğeni    
Burakhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6537
Bundan yaklaşık 2 sene önceydi öss'ye girmiş ve bu dertten muzdarip 1milyon öğrenci gibi bir yer kazanamamıştım.Motivasyon sorunum olduğunu biliyordum ve kendi kendime düzeltemiyordum.Ne zaman bir işe hırsla başlasam bir kaç günden sonra sıkılıyordum.İnsanın kendinden umutsuz olmasının çok vahim bir durum olduğunu çok iyi bildiğim için annemin üniversiteden arkadaşı olan Aysın teyzeden psikolojik destek aldım.O terapiler sayesinde kendi kendimi motive edebilmeyi,başladığım işi bitirebilmeyi öğrendim.Şimdi üniversiteyim ve sınıfın en iyi notları bende.Ben kadere inanmam ama belki o terapilere girme şansım olmasaydı ben gene bildiğimi okurdum.Gerçekten benim hayatımda bir dönüm noktası oldunuz ve bunun için teşekkür ederim. Bir Metallica şarkısında umutsuzluluğa yazılan bir pasaj vardır beni çok etkiler.Ve James Hetfield şöyle der: "Yaşam olup yok olacak görünüşe bakılırsa Her gün sürükleniyorum daha uzaklara Kendi içimde kayboluyorum Hiçbir seyin önemi yok başka hiç kimsenin Yaşama isteğimi yitirdim Kalmadı verecek başka hiçbir şeyim Kalmadı benim için başka bir şey Beni kurtaracak sona ihtiyacım var" Ben o ihtiyacım olan sonu buldum bu terapide.Gerçekten kendimi buldum,kendi kendime ilerleyebileceğimi ve kimsenin fikrine ihtiyacım olmadan kendimi gerçekletirmeyi öğrendim.Ve tekrar tekrar teşekkür ediyorum...
     7 Beğeni    
Serap T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3105
Merhaba, Ben Serap [Soyadı Site Editörlerimizce kapatıldı]. 29 yaşındayım. Bir buçuk sene önce, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne çok yakın bir arkadaşıma psikolojik destek verip veremeyecekleriyle ilgili bir mail göndermiştim. Çok kısa bir zaman içinde bu mailimi değerlendirip, konuyu psikologlar derneği ile görüşeceklerini bildirdiler. Beni ve mailimi dikate alıp değerli bulmaları ve akabinde cevap yazmaları beni umutlandırdı. Bir hafta sonra telefondaki bir ses "Mailinizde anlattığınız ve gerçekten yardıma ihtiyaç duyduğunu düşündüğüm kişiye danışmanlık etmek istiyorum" dediğinde, biri bana şaka yapıyor herhalde diye düşünmüştüm. Ama karşımda şiir gibi konuşan kadının ciddi olduğunu anlamam çok sürmedi. Bu ses AYSIN TURPOĞLU'NA aitti. Tabii o kendini tanıtmıştı ama ben şokta olduğum için adını sonradan öğrendim. Ben Ankara'da yaşıyordum. Oysa ki Murat (Yardım istediğim arkadaşım) İstanbul'da idi. İşin kötüsü bu yardımdan haberi yoktu. Hayatında hiç psikolojik destek almadığından heralde, şiddetle karşı çıktı. Özel hayatını bir psikologla bile paylaşmak istemiyordu. Öyla ya, yıllardır kendi içinden çıkamadığı sorunlarını bir psikolog mu çözecekti! İkna etmem biraz zamanımı aldı. Murat nerdeyse ilk görüşmelerine sürünerek gitti. Ama görüşme bitip de beni aradığında söylediği ilk şu oldu:"Serap acaba bir daha ne zaman göreceğim Aysın Hanımı?" Okadar etkilenmişti ki..Aysın Hanım Murat' ı can kulağıyla dinlemiş, ona değer vermiş, anlattıklarını hafife almak bir yana ona değerli olduğunu hissettirmiş ve ona o kadar sıcak davranmıştı ki etkilenmemek elde değildi. Bir kaç ay sürdü(Murat Ankara'ya taşınmak zorundaydı) bu muhteşem arkadaşlık mı deseeem,sevgi bağı mı desem. Murat üzerinde o kadar etkili olmuştu ki AYSIN TURPOĞLU, ne zaman burada bir başka danışmanla görüşsek Murat hep:"Aysın hanım çok başka, bana hayatı yeniden öğretti, onun yerini kimse tutamaz"der. Bir kaç ay sonra ben de Aysın Hanım'ı ziyaret ettim. O kadar canayakın, öyle enerji dolu ki insanın durup dururken boynuna sarılası geliyo. Herşeyden önce yüzü hep gülüyor. Asla ben bilirim, ben doktorunuzum, en iyisini ben bilirim edası yok. Müthiş bir enerji yayıyor etrafına. Ben Ankara'da bir çok psikologla ve psikyatr ile görüştüm, ama Aysın Hanım gibi, insana değerli olduğunu çok samimi hissettiren bir danışmanla henüz karşılaşmadım. Aysın Hanım'ın ofisine gittiğimde bir şey dikkatimi çekti. Normalde psikologla konuşurken aranızda psikoloğa ait tahtadan koca bir masa olur. Ama orada aranızdaki mesafe çok yakın ve elini uzatsan Aysın Hanım'a dokunabilirsin, aradaki tüm mesafeler kaldırılmış, ön yargılardan arındırmak adına. Meslektaşlarıyla kıyaslamak doğru olmaz, çünkü Aysın Hanım, hani derler ya "nev-i şahsına münhasır" bir kişilik. İçinde o kadar büyük bir sevgi varki, bu sevgi herkese yeter de artar mesajını almamak mümkün değil. Kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum kendisine. Ankara'dan Serap T.
     15 Beğeni    
Nazan Alkan
2.Kasım.2007
TavsiyeNo: 2917
Arkadaşımdı, yanıbaşımdaydı. Güzel bir ofisi vardı, açılışına gitmiştim. İşi hakkında en küçük bir şey bilmiyordum. Ne zaman ki arkadaşım için bir psikolog arayışına girdim, aklıma geliverdi... Arkadaşım yabancı idi ve çocukluğundan beri psikologları biliyordu... Birini birine tavsiye ettiğinizde bir sorumluluk yüklenirsiniz ya ben de o durumdaydım. Yabancı arkadaşım psikolog doktor Aysın Turpoğlu’na uzun zaman devam etti ve her seferinde bana teşekkür etti ve sürekli onu övdü. Çok mutlu oldum... Hem bir arkadaşıma en iyi şekilde yardım etmiş, hem de arkadaşımın işini ne kadar iyi yaptığına şahit olmuştum... Arkadaşıma göre Ayşın son derece zeki, mantıklı idi, içgüdüleri çok kuvvetliydi. Karşısındakinin sorunlarına tüm enerji ve becerisiyle eğiliyordu. Cömertti ve çok vericiydi. Kendilerini size hararetle tavsiye ediyorum. Lütfen arayın, sizi sabırla dinleyecek. Sorunlarınıza çözüm bulacak biri ile tanışın...
     6 Beğeni    
İrem Bray
14.Eylül.2007
TavsiyeNo: 1540
Aysın Turpoğlu Çelik'le 7 senedir dostuz. Türk Psikologlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu'nda birlikte çalıştık, bugünkü noktalara gelmesinde oynadığı rol çok büyüktür. Meslektaş olarak çok şeyler paylaştık. Gelişmeye ne kadar açık olduğunu, mesleki adanmışlığını hep takdirle karşılamışımdır. Danışanlarımı yönlendirdiğim en değerli kaynak diyebilirim. Yönlendirdiğim herkesten de çok olumlu geribildirimler aldım ve alıyorum. Her yönüyle arkasında durabileceğim işinin ehli, güvenilir ve çok özel bir insan.
     20 Beğeni    

Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK'in Kitap ve Yayinlari Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK'in Basılı Kitap ve Yayınları
Uluslararası Bildiriler:
• “Use of Expressive Art Therapy Techniques in Couple Therapy” International Family Therapy Association (IFTA) ve Aile ve Evlilik Terapileri Derneği tarafından düzenlenen, ‘Families in a Time of Global Crisis’’ temalı XIV. IFTA World Family Therapy Congress, 24-27 Mart 2004, İstanbul.
Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan sunumları
• Dışavurumcu Sanat Terapisi Tekniklerinin Aile Terapisinde Kullanımı, Aile ve Evlilik Terapileri Derneği tarafından düzenlenen V. Ulusal Aile Terapileri Kongresi, Terapide Post Yapısalcılık ve Sonrası, 13–15 Mart 2009 İstanbul.
• Çift Terapisinde Dışavurumcu Sanat Terapisi Tekniklerinin Kullanımı, Bilgi Üniversitesi, Psikoloji Bölümü ve Türk Psikologlar Derneği tarafından düzenlenen, “Toplumsal Barış: Dün, Bugün ve Yarın” temalı XII. Ulusal Psikoloji Kongresi, 8 Eylül 2004, İstanbul. ...[Devamı...]

Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği, Uluslararası Grup Psikoterapistleri Derneği, Aile ve Evlilik Terapileri Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, PERYÖN, KALDER, Atatürkçü Düşünce Derneği, Nazım Hikmet Vakfı, Nasreddin Hoca Kültür ve Turizm Derneği, İstanbul Kız Lisesi Mezunları Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çatı Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Halaskargazi Cad. Pekin Apt. No:27 Kat:8
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 607 15 15
Telefon 2 :
0(212) 241 55 93
Telefon 3 :
0(212) 230 80 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1958
(65 yaşında)
Doğum Yeri
Istanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1983
(40 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.Psk.Aysın TURPOĞLU ÇELİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dr.Aysın TURPOĞLU ÇELİK Mesleki Videolar Videoları
-

07:03
Top