2007'den Bugüne 83,150 Tavsiye, 26,211 Uzman ve 18,446 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Siteye Uzman İsmi Ekleme ve Üye Olma

Hizmet Aldığım Bir Uzmanın İsmini Siteye Nasıl Ekleyebilirim?

Eğer sitemizde listelenen meslek gruplarından iyi bir uzman tanıyorsanız, YENİ TAVSİYE EKLEYİN bağlantısını izleyerek hakkında bir tavsiye yazısı yazabilirsiniz. Tavsiye yazınız editörlerimizce onaylandığında tavsiye ettiğiniz profesyonelin ismi de sitemize otomatik olarak eklenecek ve sitemiz içinde onun adına sizin tavsiye yazınızın da yayınlandığı bir profil sayfası açılacaktır. Bu profesyonel dilerse daha sonra sitemize ücretsiz üye olarak, bu profil içindeki telefon, adres gibi bilgileri kendisi güncelleyebilir. Yeni bir tavsiye yazmak suretiyle, sitemize tüm ziyaretçilerimiz diledikleri kadar isim ekleyebilirler.

Uzman Olarak İsmimi Siteye Nasıl Ekleyebilirim?

Sitemizde listelenen meslek gruplarından birinde çalışıyorsanız,YENİ TAVSİYE EKLEYİN bağlantısına tıklayın ve bir sonraki ekranda "Ben bu kişiyim, ismimi sitenize eklemek istiyorum." seçeneğini işaretleyerek üye olma formunu doldurun.

Üyelik başvurunuz editörlerimiz tarafından incelenecek ve epostayla size bilgi verilecektir.

Lütfen verdiğiniz üye başvurusu sırasında eposta adresinin DOĞRU ve ÇALIŞIR durumda olduğunda emin olunuz ve bizden gelen mesajı göndermiyorsanız posta kutunuzun SPAM/JUNK bölümü de kontrol ediniz.

Üye başvurunuzu inceleyen editörlerimizin uzman olduğunuzun doğrulanması amacıyla epostayla sizinle iletişime geçerek diplomalarınızın bize ulaştırılmasını talep edebilir. Ayrıca üyeliğiniz onaylandığında üye girişi yapabilmeniz için gerekli üye ismi ve şifre de bu eposta adresine gönderilecektir.

Üyeliğiniz onaylandığında sitemizde adınıza özel bir profil sayfası açılacak ve bu sayfayı dilediğiniz gibi güncelleyebilmeniz için gerekli üye ismi ve şifreniz epostayla size iletilecektir.

Tüm üyelik başvurularına en geç birkaç gün içinde olumlu/olumsuz geri dönüş yapmaktayız. Üye başvurusu yaptığınız halde bizden birkaç gün içinde yanıt alamadıysanız verdiğiniz eposta hatalı/geçersiz olabilir veya mesajımız eposta kutunuzun SPAM bölümüne düşmüş olabilir.

TavsiyeEdiyorum.com Üyeliği Hakkında

TavsiyeEdiyorum.com üyeliği SADECE sitemizde listelenen meslek gruplarında çalışan uzmanlar içindir.

TavsiyeEdiyorum.com site ziyaretçilerimiz için ise üyelik GEREKTİRMEYEN bir sitedir. Site ziyaretçilermiz üye olmaya gerek olmadan sitenin tüm imkanlarından faydalanabilir, uzmanlarla ilgili tavsiye yazabilir, uzmanlarla iletişim kurabilir, sitenin tüm içeriğine erişebilir.

Sitemizde listelenen meslek gruplarındaki uzmanlar içinse üyelik ücretsizdir. Uzmanlar sitemizde ÜCRETSİZ OLARAK profil açabilir, profillerine sınırsız içerik (makale, video, yazı vs.) ekleyebilir, iletişim bilgilerini, özgeçmişlerini, fotoğraflarını paylaşabilir, site ziyaretçileriyle iletişim kurabilir, tavsiye yazısı kabul edebilirler.

Sitedeki Bir Uzmanın Bilgileri Hatalıysa

TavsiyeEdiyorum.com uzman profillerindeki tüm bilgiler (özgeçmiş, adres/telefon iletişim bilgileri, çalışma alanları vs.) uzmanlar tarafından profillerine bizzat girilmekte ve yine uzman tarafından diledikleri zaman sınırsızca güncellenebilmektedir. Bu bilgiler Editörlerimizce girilmemekte veya güncellenmemektedir.

Bu nedenle herhangi bir uzman profilinde hatalı bir bilgi olması durumunda ziyaretçilerimizin güncelleme için öncelikle o uzmanla iletişim kurmalarını rica ediyoruz.

Ancak istisnai hallerde bu bilgiler editörlerimiz tarafından da güncellenebilir veya silinebilir. Örneğin uzmanın profilindeki bir telefon numarası değişmişse ve artık size aitse, lütfen profilden çıkartmamız için uzmana değil, doğrudan Site Editörlerimize yazınız. Aynı şekilde bir uzman profilinde kasten yanıltıcı bilgi kullanıyorsa (örneğin sahip olmadığı bir unvan gibi), bu durumda da lütfen durumu editörlerimize bildiriniz.

Editörlerimizin müdahalesini gerektirir özel durumlar dışında, genel bilgi güncellemeleri için doğrudan profilin sahibi uzmanla iletişime geçilmesini rica ediyoruz.16:29
Top