2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Siteye Uzman İsmi Ekleme ve Üye Olma

Hizmet Aldığım Bir Uzmanın İsmini Siteye Nasıl Ekleyebilirim?

Eğer sitemizde listelenen meslek gruplarından iyi bir uzman tanıyorsanız, YENİ TAVSİYE EKLEYİN bağlantısını izleyerek hakkında bir tavsiye yazısı yazabilirsiniz. Tavsiye yazınız editörlerimizce onaylandığında tavsiye ettiğinizuzmanın ismi de sitemize otomatik olarak eklenecek ve sitemiz içinde onun adına sizin tavsiye yazınızın da yayınlandığı bir profil sayfası açılacaktır. Bu uzmanl dilerse daha sonra sitemize ücretsiz üye olarak, bu profil içindeki telefon, adres gibi bilgileri kendisi güncelleyebilir. Yeni bir tavsiye yazmak suretiyle, sitemize tüm ziyaretçilerimiz diledikleri kadar isim ekleyebilirler.

Ancak bazı istisnai durumlarda, Site Editörlerimiz tavsiye yazılması suretiyle uzmanların sitemize eklenmesine izin vermeyebilir: Örneğin bir uzman sitemizden isminin çıkartılmasını istemiş olabilir, bu durumda bir site ziyaretçimizin tavsiye yazarak onu tekrar eklemesine izin vermemiz mümkün olmayabilir. Veya ziyaretçimizin uzmanla ilgili verdiği unvan ve meslek bilgisinin doğruluğundan emin olamadığımız durumlarda yeni tavsiye yazısı ile uzman isminin siteye eklenmesi kabul edilmeyebilir. Mesela sitemizde 'Psikolog' unvanıyla yer alabilmek için uzmanın Üniversitelerin Psikoloji lisans bölümünü bitirmiş olma şartı aranmaktadır. Sitemize 'Psikolog' unvanıyla bir isim eklenmek istendiğinde editörlerimiz uzmanın bu diplomaya sahip olduğunu doğrulayamıyorsa, ziyaretçimizin tavsiye yazısını reddetmek zorunda kalabilir. Böyle durumlarda uzmanın kendisinin öncelikle siteye üye başvurusu yapmasını ve diplomasıyla unvanını ve mesleğini doğrulamasını bekliyoruz.

TavsiyeEdiyorum.com bir tavsiye portalı olduğundan, şikayet mesajı yazılmak suretiyle siteye yeni isim eklenmesine de izin verilmemektedir. (Ayrıntılı bilgi)

Uzman Olarak İsmimi Siteye Nasıl Ekleyebilirim?

Listelenmek istediğiniz alanla ilgili üniversite düzeyinde eğitiminiz varsa, YENİ UZMAN KAYIT sayfamızdaki üye olma formunu doldurun. TavsiyeEdiyorum.com üyeliği ÜCRETSİZDİR. Uzmanlar sitemizde ÜCRETSİZ OLARAK profil açabilir, profillerine sınırsız içerik (makale, video, yazı vs.) ekleyebilir, iletişim bilgilerini, özgeçmişlerini, fotoğraflarını paylaşabilir, site ziyaretçileriyle iletişim kurabilir, tavsiye yazısı kabul edebilirler.

Üyelik başvurunuz editörlerimiz tarafından incelenecek ve epostayla size bilgi verilecektir.

Lütfen verdiğiniz üye başvurusu sırasında eposta adresinin DOĞRU ve ÇALIŞIR durumda olduğunda emin olunuz ve bizden gelen mesajı göndermiyorsanız posta kutunuzun SPAM/JUNK bölümü de kontrol ediniz.

Üye başvurunuzu inceleyen editörlerimizin uzman olduğunuzun doğrulanması amacıyla epostayla sizinle iletişime geçerek diplomalarınızın bize ulaştırılmasını talep edebilir. Ayrıca üyeliğiniz onaylandığında üye girişi yapabilmeniz için gerekli üye ismi ve şifre de bu eposta adresine gönderilecektir.

Üyeliğiniz onaylandığında sitemizde adınıza özel bir profil sayfası açılacak ve bu sayfayı dilediğiniz gibi güncelleyebilmeniz için gerekli üye ismi ve şifreniz epostayla size iletilecektir.

Tüm üyelik başvurularına en geç birkaç gün içinde EPOSTAYLA olumlu/olumsuz geri dönüş yapmaktayız. Üye başvurusu yaptığınız halde bizden birkaç gün içinde yanıt alamadıysanız verdiğiniz eposta hatalı/geçersiz olabilir veya mesajımız eposta kutunuzun SPAM bölümüne düşmüş olabilir. Böyle durumlarda aynı eposta adresiyle bize yazdığınızda da size ulaşmamız mümkün olamayabileceğinden lütfen alternatif bir eposta adresiyle bizimle iletişim kurunuz.

TavsiyeEdiyorum.com'da listelenmek isteyen uzmanların sitemizin Mesleklere Özel Listelenme Şartları ve Uzmanlıklar ve Unvanlar Hakkında Genel Bilgiler sayfalarımızı da okumalarını rica ediyoruz.

Uzman olarak Siteden İsmimi Nasıl Çıkartabilirim, Profilimi Nasıl Kapatabilirim?

Sitemizde isminin listelenmesini istemeyen uzmanların bu konudaki tercihlerine site ilkelerimiz doğrultusunda saygı duyuyoruz ve bu konuda bu isteğini bize ileten uzmanların TavsiyeEdiyorum.com profillerini en geç 24 saat içinde kapatıyoruz.

Ancak geçici olarak çalışmama vs. nedenlerle sitemizdeki profilinin erişilmez olmasını isteyen uzmanların, üyelik iptali yerine, üye hesaplarına giriş yaparak üye kontrol panelleri içinden listemeyi durdurma veya profillerini askıya alma işlemlerini yapmalarını rica ediyoruz. Profillerini askıya alan uzmanlar, yine diledikleri zaman profillerini tekrar aktif hale de getirebilirler.

Profilini askıya almak yerine üyeliklerini iptal ederek TAMAMEN kapatmak isteyen uzmanlar ise bu sayfada bizimle iletişime geçerlerse, üyeliklerini geriye dönüşsüz olarak tamamen kapatıyoruz.

TavsiyeEdiyorum.com Üyeliği Hakkında

TavsiyeEdiyorum.com üyeliği SADECE sitemizde listelenen meslek gruplarında çalışan uzmanlar içindir.

TavsiyeEdiyorum.com site ziyaretçilerimiz için ise üyelik GEREKTİRMEYEN bir sitedir. Site ziyaretçilermiz üye olmaya gerek olmadan sitenin tüm imkanlarından faydalanabilir, uzmanlarla ilgili tavsiye yazabilir, uzmanlarla iletişim kurabilir, sitenin tüm içeriğine erişebilir.

Sitemizde listelenen meslek gruplarındaki uzmanlar içinse üyelik ücretsizdir. Uzmanlar sitemizde ÜCRETSİZ OLARAK profil açabilir, profillerine sınırsız içerik (makale, video, yazı vs.) ekleyebilir, iletişim bilgilerini, özgeçmişlerini, fotoğraflarını paylaşabilir, site ziyaretçileriyle iletişim kurabilir, tavsiye yazısı kabul edebilirler.

TavsiyeEdiyorum.com Üyeliği Ücretsiz mi?

TavsiyeEdiyorum.com üyeliği ücretsizdir.

Uzmanlar sitemize ücret ödemeden kayıt yapabilir, adlarına profil açabilir, profillerine sınırsız içerik (makale, video, yazı vs.) ekleyebilir, iletişim bilgilerini, özgeçmişlerini, fotoğraflarını paylaşabilir, site ziyaretçileriyle iletişim kurabilir, tavsiye yazısı kabul edebilirler.

Sitedeki Bir Uzmanın Bilgileri Hatalıysa

TavsiyeEdiyorum.com uzman profillerindeki tüm bilgiler (özgeçmiş, adres/telefon iletişim bilgileri, çalışma alanları vs.) uzmanlar tarafından profillerine bizzat girilmekte ve yine uzman tarafından diledikleri zaman sınırsızca güncellenebilmektedir. Bu bilgiler Editörlerimizce girilmemekte veya güncellenmemektedir.

Bu nedenle herhangi bir uzman profilinde hatalı bir bilgi olması durumunda ziyaretçilerimizin güncelleme için öncelikle o uzmanla iletişim kurmalarını rica ediyoruz.

Ancak istisnai hallerde bu bilgiler editörlerimiz tarafından da güncellenebilir veya silinebilir. Örneğin uzmanın profilindeki bir telefon numarası değişmişse ve artık size aitse, lütfen profilden çıkartmamız için uzmana değil, doğrudan Site Editörlerimize yazınız. Aynı şekilde bir uzman profilinde kasten yanıltıcı bilgi kullanıyorsa (örneğin sahip olmadığı bir unvan gibi), bu durumda da lütfen durumu editörlerimize bildiriniz.

Editörlerimizin müdahalesini gerektirir özel durumlar dışında, genel bilgi güncellemeleri için doğrudan profilin sahibi uzmanla iletişime geçilmesini rica ediyoruz.

Eğer hatalı bilgi uzman olarak sizin sayfanızda bulunuyorsa, siteye giriş yaparak güncellemenizi rica ediyoruz. Uzman üyelerimiz siteye üye girişi yaptıklarında profillerindeki her bilgiyi silebilir veya güncelleyebilir. Üye giriş bilgilerinizi hatırlamıyorsanız lütfen şifre hatırlatma formumuzu kullanınız veya bizimle iletişim kurunuz.

Bana Uzman Tavsiye Eder misiniz?

TavsiyeEdiyorum.com sitemizde listelenen onbinlerce uzmanın hiçbiriyle bağlantısı olmayan bir sitedir. Sitemizde uzmanları şahsen tanımıyoruz ve hepsine eşit mesafede olmayı tercih ediyoruz.

Bu nedenle site ziyaretçilerimize biz isim vererek bir uzmanı tavsiye edemiyoruz. Herhangi bir konuda uzman arayan ziyaretçilerimize tavsiyemiz site içi arama motoruna aradıkları konuyu yazmaları ve arama sonuçlarındaki isimlerin profillerini ziyaret ederek onlarla ilgili daha fazla bilgi alarak uzmanı kendileri seçmeleridir.00:12
Top