2007'den Bugüne 84,869 Tavsiye, 26,547 Uzman ve 18,905 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!M.Naci UNCU
Veteriner Hekim - Eskişehir

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
M.Naci UNCU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

33
(%75.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

M.Naci UNCU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar M.Naci UNCU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

M.Naci UNCU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nuh'un Gemisi Veteriner Polikliniği
Öğretmenler(Savaş)Cad.No:76/C Vişnelik
Eskişehir
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Faks)

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi (1992 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
M.Naci UNCU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Eleştiri Yazısı.
23.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70445
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Burcu Kumas
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65048
Naci beyi kısa zaman önce tanıdım,ailemize yeni katılan köpeğimin ciddi saglık sorunları var sanıyordum,naci beyden önce baska bir veterinere gittim ve bir dönem köpeğime ilac tedavisi uygulandı sonunda bu böyle olmicak dedim ve arastırmalarım sonucu naci beyi buldum.kendisi köpeğime bir teshis konulmadan hasta muamelesi yapıldıgını ve hiç bir seyinin olmadıgını soyleyerek bir yanlıstan kurtardı bizi. Kendısı son derece ilgili, ciddi ve yönlendirmeleriyle sizi gereksiz kaygılardan kurtaran iyi bir veterinerdir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Tuğba Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42831
Gerçekten kazanç için değil cana değer verdiği için mesleğini yapan biri.Kiniği gerçek bir donanım ve titizliğe sahip.Kedim şuan hasta ve bugün Naci Bey'i bu konuyla alakalı ziyaret ettik.Ve ilgisinden çok memnun kaldık.Yaklaşımı ve sempatisiyle insanlara güven duygusu veren biri.Çalışanları da aynı şekilde çok cana yakın ve tecrübeli insanlar.Tecrübe ve yaklaşım tarzı itibariyle tavsiye edebileceğim Eskişehir deki tek klinik diyebilirim.Nuhun gemisi çalışanlarına çok teşekkür ederim.Farklısınız.
     5 Beğeni    
Yasemin Göçmenoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41012
Çocukluğumdan beri evimde ve sokakta çeşitli hayvanlar beslerim. dolayısıyla neredeyse 15 yıldır sık sık Naci Bey'in muayenehanesini ziyaret ederim. Şimdiye kadar başka herhangi bir veteriner kliniğine gitmeye gerek görmedim çünkü Naci Bey en doğru şekilde sorunlarıma veya şikayetlerime çözüm bulmuştur. Çok canayakın, bilgili ve özverili bir beyefendidir ve hayvanlarla arası çok iyidir. Son teknolojileri takip eder, Eskişehir'deki diğer kliniklerde bulunmayan tanıya yönelik cihazlara sahiptir ve konferansları takip ederek bilgilerini tazeler. Evcil hayvanlarımın yediklerinden eğitimlerine kadar her konuda bilgi vererek çok yardımcı olmuştur. Sadece evcil hayvanlar konusunda değil, sokak hayvanları konusunda da çok duyarlıdır. Bu 15 sene içinde sokakta bulduğum terkedilmiş, kaybolmuş yada yaralanmış sayısız hayvanı kendisine götürmüşümdür. Tedavilerini en iyi şekilde yapar ve elinden geldiğince yeni bir yuva bulmalarını sağlar. Yaptığı ameliyatlarla yerel ve ulusal basında sık sık yer alır, en sonuncularından biri olan doğuştan anomalili Misket'in son ve sağlıklı halini görmek beni bile inanılmaz mutlu etmiştir. Son derece titizdir ve pırıl pırıl bir veteriner kliniğine sahiptir. Artık ailesinden biri gibi olduğum için sık sık unuttuğum ama yürekten hissettiğim teşekkürleri kendisine buradan iletmek isterim.
     7 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40996
Kedimi, Nuhun Gemisi Veteriner Kliniğinden sahiplenmiştim. Dolayısıyla kedim vesilesiyle tanıştık. Sonra 2 köpeğim oldu. Onları da tereddüt etmeden Nuhun Gemisine götürdüm. Aklıma her geleni sorabildiğim, sorularıma net cevaplar verebilen, bilgili ve sabırlı bir veterinerdir. Cana değer verir. Kedimi ve köpeklerimi emanet edebileceğim 2-3 kişiden biridir. Hayvanlarımla ilgili 'yap' dediği herşeyi sorgusuz yaparım. Tavsiye istediği takdirde tavsiye edebileceğim tek klinik Nuhun Gemisidir.
     5 Beğeni    
Didem Erşan Üstündağ
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40995
sempatiktir, vicdanlıdır, hatanı söyler, iyi yaptığın şeyi de takdir eder... Her konuda canı gönülden yardımcı olur, sahipli hayvanımızla ilgilendiği gibi, sokaktaki canlar için de elinden geleni yapar, hiç hayır demez... sürekli kendisine borçlu kalırım :))) çok kısa süre önce atlattığımız bulaşıcı hastalıkta 6 kedimi de tedavi etmiş, gece, gündüz, bayram dememiş, bütün saçma telefonlarıma cevap vermiştir... hekimliğine çok güvenirim, insan olarak da çok sever ve saygı duyarım. işin aslı nuh'un gemisi baştan aşağıya çok tatlı ve kaliteli insanlarla doludur... iyi ki varsınız... saygılarımla...
     5 Beğeni    
Zeynep Baturaygil Çayır
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40994
Naci Bey ile kızımın rahatsızleğe neticesinde tanıştım. Bundan nerdeyse 5 yıl önceydi .Goldan Retriever köpeğim var ve ayağında bir problem oldu,ayağını askıya almaya başladı. Güya Eskişehir'in en lüks en iyi olduğu düşünülen bir veteriner polikiliniğine götürüyordum Goldan'ı. Goldan'ın ayağının enfeksiyon kaptığından bahisle tam bir ay sabah akşam antibiyotik iğne tedavisi yaptılar. Malum antibiyotik pahalı ve ben Goldan'a çok düşkünüm. Ancak hiç bir iyleşme olmadı tam aksine daha da kötü oluyordu. Bir arkadaşım Naci Bey'i önerdi ve ona götürdüm Goldan'ı.İyki de götürmüşüm.Yapılan teşhis ve tedavinin tamamen yanlış olduğu ve eklem kapsulasının yırtıldığını tespit etti. Goldan nerdeyse sakat kalmak üzereymiş.Diğer veterinerineri şikayet edecektim ancak eşimin baskısı sonucu etmedim. Naci Bey Goldan'ın tedavisini yaptı ve çok şükür iyleşti.O günden bu yana Goldan'ı ona götürüyorum. Naci Uncu tanıdığım bildiğim en iyi veteriner. Para kazanma hırsı olmaksızın işini en iyi yapanlardan. Tavsiyem odur ki Eskişehir'de bir veteriner hekime ihtiyacınız varsa sakın şaşaya kapılmayın gideceiniz en doğru adres Veterine Naci Uncu'nun sahibi olduğu Nuhun Gemisi Veteriner Polikiliğini'dir.
     3 Beğeni    
Merve Elbir
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Nisan.2011
TavsiyeNo: 40993
M.NACİ UNCU işinde başarılı bir veterinerdir. güleryüzlü, sempatik, işini iyi yapan ve özellikle hayvanları çok seven bir vetrinerdir ben müşterisi olarak çok memnunum sanırım köpeğimde öyle... en önemliside hijyene önem verir klinik her zaman temiz ve düzenlidir... eskişhirde bana göre en iyi veterinerlerin başında gelir işini bana göre para için yapan değil sadece hayvan dostlarımızın sağlıgını düşünen biri .... hangi saat olursa olsun arasanız size yardım eder çözüm yolları arar.
     1 Beğeni    
Sevcan Sönmez
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12977
Nuhun Gemisi Veteriner polikliniği, bence eskişehirdeki en iyi veterinerdir. Naci Bey'de en cana yakın işinide çok başarılı, profesyonel bir hekimdir. Eğer kediniz, köpeğiniz sizin için çok değerliyse, onun bakımında ve tedavisinde, sizin kadar önem ve değer vererek ona bakabilecek kişi Naci Bey ve Nuhun Gemisidir. Ayrıca güvenilirliği yanında, insanlara olan yakınlığı, sempatik tavırları da onu diğer veterinerlerden ayıran bir özelliği. Biricik kedimin küçükken başından geçen çeşitli talihsiz olaylara rağmen şu anda tam bir canavar olması, sağlıklı bir kedi olmasını Naci Bey'e borçluyuz:)
     16 Beğeni    
Erkan Gün
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12816
Naci Bey'le bir köpek sahibi olduğumda tanıştık.İlk etapta bana da biraz fazla ciddi ve antipatik gibi gelse de giderek işinde son derece ehil ve sıcakkanlı birisi olduğunu görme fırsatım oldu.Eskişehir'de uzun yıllar köpeğimle ilgili her sorunu çözen bir veteriner ve çok sıkı bir dost kazanmış oldum.Halen birbirimizden ayrı şehirlerde de olsak ona telefonla danışmadan köpeğime pire tasması bile takmam. Mesleğinin erbabıdır.Sorduğum (zaman zaman bıktırdığım) binlerce sorumun hepsine aydınlatıcı ve tatmin edici cevap aldım. Eskişehir'de yaşıyor,hayvan besliyor ve Naci Bey'i tanımıyorsanız,beslediğiniz hayvana haksızlık ediyorsunuz demektir.
     11 Beğeni    
Semih
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7230
Ben sokakta yavru bir kedi buldum ve Nuhun Gemisi'ne götürdüm. Naci bey ilk müdahaleyi yaptı ve kedinin gençlik hastası olduğunu söyledi. Kedinin ağzında yaralar vardı, gözleri iltihaplanmıştı, kulaklarında mantar oluşmuştu. Yaklaşık olarak 3 aydır kedimi tedavi ediyor, büyük aşama kaydettik ve onu hayata döndürdük. Bu süreçte ağzı ,kulakları tamamen düzeldi. Gözlerini ameliyat etti ve daha iyi görmesini sağladı. Gözleri için tedavi hala devam ediyor (benim onu zırt pırt rahatsız etmemde:) Naci bey çok bilgili, hastalarına karşı çok hassas bir hekim. Çok sıcak kanlı bir insan, esprili yapısıyla gergin hasta sahiplerini rahatlatıyor. Tüm hayvan sahiplerine Nuhun Gemisi'ni tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    
Soner Üstündağ
4.Eylül.2007
TavsiyeNo: 1307
Şiddetle tavsiye ediyorum... Bu yaz döneminde yaptığım staj süresince, mesleğindeki başarısı ve mesleğine olan saygısı benim için önemli bir örnek teşkil etmiştir. Engin bilgi ve yüksek deneyimini iyi bir öğretmen olarak benimle paylaşmıştır. Küçüklüğümden beri kedi besleyen biri olarak tanıdığım en iyi veteriner hekimlerden biri diyebilirim. Eğer ben veteriner hekimliğini seçmemiş olsaydım tüm kedilerimi eminim ki bu kliniğe götürürdüm. Nuhun gemisi olarak çok iyi iş çıkarıyorlar. Saygılarımı sunar, kendilerine teşekkürü bir borç bilirim...
     16 Beğeni    
Mehmet Akif Kızal
21.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1007
Kendisini çok kısa sürede tanıdım. Aslın da bana Deniz beyi tavsiye etmişlerdi(yani Deniz bey aracılıgı ile tanıştık). M. Naci UNCU gerçek bir Veteriner Hekimi, yeniliklere, teknolojiye ve ilerleyen tıbbi gelişimlere karşı sürekli kendini ayarlayarak ve uyum saglayarak çok taze bilgi ve deneyime sahip ve işinr çok sadık biridir. Şu günlerde insan saglıgına özen göstermekten aciz insanlara göstere bilecegim bir ibret kaynagıdır. Naci beyi kendi şahsım adına takdir ediyor ve kendime bir örnek kabul ediyorum.
     5 Beğeni    
Nevin A.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 672
Sayın Mustafa Naci UNCU'yu yaklaşık 10 yıldır tanıyorum.Bir gece köpeğim belediye tarafından zehirlendiğinde 118 'den veteriner numarası istedik ve bize kliniğinin numarasını verdiler.Umutsuzca kliniğe gecenin 12 sinde gittik ve çok güçlü bir zehirle zehirlenen köpeğimiz kurtarıldı.Daha sonraki günlerde hayvanları koruma derneği ile birlikte çalıştığımız için sürekli ziyaret ettik ve her ziyaretimizde araba dolusu yaralı hayvanla gittik(köpek,kedi,güvercin,leylek,kartal,şahin v.s)Hiçbir zaman ilgisini eksik etmeden tüm hayvanlarımızı tedavi etmeye çalıştı, çoğundada inanılmaz başarılar gösterdi.Bugün çoğu hayvan Naci beyin sayesinde yaşıyor.Araştırmacı yönü ve pratik zekasıyla tanıdığım veteriner hekimler içerisinde en başarılısı diyebilirim.Yaptığı en zor operasyonların bile en iyi şekilde altından kalkmıştır.Herşeyden önemliside hayvanları para kazanma aracı olarak değil bir canlı olarak görüp sabırla ve itinayla tedavi etmesidir.Naci bey mert,içi dışı bir ve en önemlisi dosdoğru bir insandır.Çalıştığı yer zaten yoruma gerek olmayacak düzende ve düzeydedir.Herşey için teşekkürler,bir çok hayvan dile gelseydi size sonsuz teşekkürlerini sunardı.Yaptığınız iş gerçekten çok yüce bir iş.Sevgilerimle....
     9 Beğeni    
Ümit Özkanal
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 671
Naci Uncu iyi veteriner de parmakları çok kalın, Dişi köpeğim İda' nın doğumunda yardımcı oldu ama yine de köpek zorlandı, dedim ya, parmakları çok kalın. Bütün olarak bakıldığında ise çok yetenekli, öğrenmeye açık, cana yakın bir veteriner. En önemli özelliği ise bir çok hata yaparak hayvanları sakatlayan ya da ölümüne sebep veren meslektaşları aleyhinde hiç konuşmaması. İnsanı rahatlatan bir ses tonu ve deneyenimini gösteren çalışmasıyla gerçekten iyi bir veteriner.
     7 Beğeni    
Süreyya Sivri
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 624
köpek sahibi olduğumda kendisiyle tanıştım. ticari kaygı gütmeden beslediğim canlılarda ne varsa iyi kötü yanlış doğru... dobra dobra söyleyen profesyonelce hizmet veren bir veteriner hekim tıbbi bilgiside benim kanaatimce fazlasıyla var ve kendisinide seminerlerle ve tecrübeleriyle geliştiriyor. hayvanlarımla ilgili yaşadığım tüm problemleri soğukkanlılıkla ve tecrübeyle beni üzmeden çözdü... ayrıca bu mesleği yapan bazı veterinerler gibi canlılara olur olmadık bişeyler satmak derdindede değil... kendisine buradanda teşekkür ediyorum...
     8 Beğeni    
Gülderen Bölük
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 622
Kedimi kurtardı.Mesleki yaklaşımı bir yana güleryüzü insani yönü çok güçlü.İyi bir dost kazandığım hissine kapıldım.Başlangıçta çok ciddi ve disiplinli geldi.Fakat zamanla nazik,esprili ve rahatlatan tavrıyla telaşımı azalttı.Nuh'un Gemisi zaten sıcak geliyor bana.Üç kelimeyle tanımlamak gerkirse: Bilgili,soğukkanlı,canayakın...Biraz kilo vermesi lazım.Personel cana yakın ve çalışkan.Kedimin sağlığı için gösterilen ilgi beni çok memnun etti.Sonsuz teşekürler..
     16 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nuh'un Gemisi Veteriner Polikliniği
Öğretmenler(Savaş)Cad.No:76/C Vişnelik
Eskişehir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(222) 226 24 23
Telefon 2 :
0(222) 225 44 43
(Faks)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1992
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.M.Naci UNCU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

M.Naci UNCU Mesleki Videolar Videoları
-

09:25
Top