2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.M.Onur ŞERAN
Veteriner Hekim - İstanbul
Uzman Veteriner Hekim - Veteriner Cerrahi Bilim Uzmanı , Veteriner Doğum ve Jinekoloji Doktoru

M.Onur ŞERAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Dr.M.Onur ŞERAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

37
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dr.M.Onur ŞERAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.M.Onur ŞERAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Dr.M.Onur ŞERAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vetkadıköy Veteriner Sağlık Merkezi
Caferağa Mh. Halis Efendi Sk. 9/A Kadıköy
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1980 (43 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.M.Onur ŞERAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yüksek Lisans: Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi (2006)

Uzmanlık: Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilimdalı -Veteriner Cerrahi ve Ortopedi - Travmatoloji (2006-2008)

Doktora: İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı (2014- 2020)

17.FECAVA Avrupa ve 6.KHVHD Kongresi (2011)

Uygulamalı Dinamik Kilitli İntramedüller Fiksasyon Kursu (2012)

Uygulamalı Kalça Displazisi Tanı ve Tedavi Yöntemleri (2013)

Ev Hayvanlarında Anksiyete Bozuklukları Semineri (2013)

8.KHVHD Kongresi (2013)

IVHO 1. Veteriner Diş Hekimliği Çalıştayı (2014)

YDÜ Veteriner Hekimliği Fakültesi Kedi Hekimliği Kongresi (2015)

Dr.M.Onur ŞERAN Özgeçmis CV Vet.Hek.Dr.M.Onur ŞERAN'ın Özgeçmişi
2006 Yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun olduktan sonra aynı yıl AÜ Veteriner Fakültesi'nde Veteriner Cerrahi Uzmanlık eğitimime başladım.2008 yılında Otitis Eksternalı Köpeklerin Klinik Değerlendirilmesi adlı tezimi tamamlayıp Cerrahi Uzmanı ünvanı aldım. Ankara'da özel bir Hayvan Hastanesi'nde 2004-2006 yıllarında stajer olarak, 2006-2008 yılları arasında ise Acil Hekimi olarak çalıştım.2008 yılında askerliğimi, Uzman Veteriner Hekim Asteğmen rütbesiyle, özel eğitimli bomba-mayın-iz takip köpeklerinin klinik şefi olarak yaptım ve birçok ameliyatı gerçekleştirdim.İkinci branş olarak seçtiğim Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalında Doktora eğitimimi 2020 yılında tamamladım. Ortağı olduğum VetKadıköy Veteriner Sağlık Merkezi'nde aktif olarak meslek hayatımı sürdürmekteyim.

Dr.M.Onur ŞERAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79631
Moda Pati Veteriner Polikliniği açıldığında, ilk olarak köpeklerimden birini götürmem vesilesiyle tanıştık, ameliyat olmasına gerek kalmadan başarılı bir tedaviyle iyileşti köpeğim ve o zamandan beri tüm hayvan dostlarımı güvenle kendilerine emanet edebiliyorum. Bizim için poliklinikten öte çok pozitif bir ortam, evimdeki hayvanlara nasıl davranıyorlarsa, bugüne kadar götürdüğüm sayısız sokak hayvanına da aynı şekilde değer vererek, hiç ayırım yapmadan sevgiyle ve ilgiyle yaklaştılar. Köpeğim Lucifer ile gezmeye çıktığımızda kliniğin yoluna her girişimizde heyecanlanıyor ve koşarak gidiyor, hekimleri çok seviyor. Kedilerimin hepsi çok sakin muayene oluyorlar ve hiç strese girmiyorlar. Bugüne kadar götürdüğüm her vakada aynı istikrarlı ilgi ve özenle tedaviler uyguladılar, araştırmalar yaptılar. Benim için en önemlisi ise hekimlerle rahatça iletişim kurabiliyor olmam, her bir vakada tedavi sürecini birlikte yakından takip edebiliyoruz. Sorduğum her soruyu sabırla, sıkılmadan, detaylıca açıklayıp, bilmediğim konularda öğreterek, bildiğim konularda ise bir eksiklik olmaması adına titizlikle tekrar tekrar anlatarak, 7/24 güleryüzle destek olmaları. Ayrıca sürekli kendilerini geliştirerek uluslararası araştırmaları takip ediyor olmaları da çok önemli. Bugüne kadar tavsiye ettiğim tüm arkadaşlarıma da aynı titizlik ve kibarlıkla gece-gündüz yardımcı oldular. Başarılı tedaviler, operasyonlar uyguladılar, tedavilere yanıt vermeyen bazı ağır vakalarda kaybettiğimiz her bir canımız için bizimle birlikte üzüldüler. Bu yüzden rahatlıkla çevremdeki tüm hayvan sahibi arkadaşlarıma Moda Pati'yi tavsiye ediyorum. İyi ki Moda Pati ekibiyle tanışmışız, gerçekten başarılı, idealist ve mesleğini seven, mesleki değerlerine sahip çıkan bir ekip, birlikte sayısız can kurtardık. Onur, Umut ve Dimitri Beylere başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
Cansu Gültekin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 62071
Merhaba, iki kedi sahibiyim. İkisini de tüm tedavi ve düzenli muayeneleri için Moda Pati'ye götürüyorum. Kliniği ve çalışanlarını açıldığı günden beri tanıyorum. Onur bey de Umut bey de son derece profesyonel ve saygılı insanlar. Burda saygıdan kastım bana gösterilen saygı değil. Öncelikle işlerine saygılı oldukları için onları tercih ediyorum. Her zaman gerekli olan şeyi eksiksiz ve en iyi şekilde yapıyorlar. Kendi kedilerim bir yana bir dönem geçici süt annelik yaptığım beş yavru vardı. Hepsi anne sütü eksikliği ve enfeksiyondan muzdaripti. Onur bey tedavileriyle ilgilendi ve bizden hiç ücret almadı. Ve bu tedaviler çoğunlukla sabaha karşı saatlerde bebeklerin atak geçirmesi dolayısıyla oldu. Onur bey de Umut bey de Kani bey de gerçek birer hayvan sever. Kedilerimi onlara gönül rahatlığıyla emanet ediyorum. Herkese tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
İskender Nişli
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
22.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61938
Onur Bey, evimizin baş tacı olan kedimizi, köpeğimizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğimiz bir veterinerdir. Evimizin neşesi, mutluluk kaynağı olan petlerimizi en az bizim kadar önemseyen bir kişidir. Hele hele iki kedimizin farklı zamanlardaki sıra dışı rahatsızlıklarına göstermiş oldukları ilgi ve dikkat ikisinin de yaşamını kurtarmıştır. Burada salt bir veterinerlik bilgisi ve deneyiminden söz etmiyorum; gösterilen ilgi, özen ve hayvan dostu olması sayesinde inanılmaz iyi sonuçlar elde edilmektedir. Hele bir kedimizin diyebilirim ki yaşaması bile son derece zayıf bir olasılıkken, sapasağlam teslim aldık (yaralarını gördüğümde ben ölümüne hazırlamıştım kendimi). Defalarca da gereksiz ve riskli müdahalelerden kaçındığına şahit olmuşumdur; bir daha gelmeyecek pet sahibine "şu an bu aşıyı yapmak kedinizi - köpeğinizi - sarsabilir; bir hafta on gün sonra bir veterinere götürüp aşısını yaptırırsanız daha iyi olur" dediğini görmüşümdür. 3 ay önce İstanbul'dan taşındım. Hala gece - gündüz takıldığım zaman kendisini arıyorum ve yönlendirmelerini bütün içtenliğiyle yapıyor. İşine ve hayvanlara son derece değer veren Onur Bey'e teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim. İstanbul'dan taşınmış olmasaydım; hangi semtte oturduğumun önemi yok, kedilerimi mutlaka Onur Bey'e götürürdüm.
     4 Beğeni    
S. Elif Aksoy
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
21.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61930
Onur Şeran'ı Ankara'da daha genç hekim olduğu zamanlardan beri tanıyorum; iyi bir ustanın yanında yetişerek ustasını da aşan deneyimli ve iyi bir hekim oluşuna tanık oldum diyebilirim. İstanbul'a taşındığımda birçok veteriner değiştirerek sonunda (evime yakın olmadığı halde) Onur Bey'de karar kıldım. 4 yıka yakın zamandır yoğun olarka hizmet alıyorum kendisinden. Gerek düzenli aşılar için, gerek zor kırıklarda kedilerim için kendisinden hizmet aldım. 3 ayrı kedinin zor yerlerdeki kırıklarına yaptığı ameliyatların üçü de çok başarılı oldu, kediler Onur Bey'e aksayarak geldi, sorunsuz yürüyerek çıktılar ve yuvalandılar. Bu süreçte röntgen cihazının ne kadar iyi görüntüleme aldığına ve Onur Bey'in (başka bir klinikte) kötü çekilmiş röntgeni bile ne kadar iyi okuduğuna tanık oldum. 10 yaş üzeri iki kedime bir veteriner "diş temizliği yapılması lazım, narkoz verilip temizlenmeli mutlaka, yoksa şöyle kötü olur böyle acı çekerler, dişlerini kaybederler" gibi şeyler söylemişti. Oysa Onur Bey hiç de o kadar ileri bir durumları olmadığını, olsa bile diş hassasiyetleri için özel mamalarla bu sorunun giderilebileceğini söyledi. İçimi çok çok rahatlattı. Doğrusu ben de ilk söylenene pek inanamamıştım, doğumlarından beri super premium mamalarla beslediğim kedilerde beklemediğim bir durumdu. Nitekim bu konuşmadan sonra 1 yılı aşkın zaman geçti çok şükür dişleri gayet iyi! Onur Şeran işini çok iyi yapan, çok iyi bir veteriner hekim, çok iyi bir ortopedist ve hekimliği ticaretin önüne koyan hayvan sever bir veteriner hekim. Onur Bey'e ve Moda Pati'nin tüm ekibine hekimlikleri, insanlıkları, bana ve arkası gelmeyen kedilerime gösterdikleri sabır nedeniyle ifade etmekte aciz olduğum ölçüde şükran borçluyum.
     6 Beğeni    
Esma Kocabaş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58582
Aralık 2012'de 2 buçuk aylık bir İran kedisi sahibi olduk. Kedimizin adı Patik. Kediler konusunda ben biraz deneyim sahibiydim. Ancak eşim bu konuda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değildi. Moda Pati Veteriner Kliniği ile ilk tanışmamız eşimin bebek bir kediyle ilgili aklındaki tüm soruları cevaplamasıyla başladı. İlk olarak Onur Bey'le tanıştık ve tüm sorularımızı sıkılmadan cevapladı. Kedimiz bebekti ve sorularımız bitmiyordu. Daha sonra Umut Bey ile karşılaştık ve aynı şekilde kafamızdaki tüm soru işaretlerini silerek yardımcı oldular. Üstelik daha Patik'le tanışmamışlardı bile. Aşı konusunda da nereye gideceğimizden emin değilken Moda Pati Vet'te bulduğumuz güler yüz ve bilgi donanımı, veteriner tercihinde emin olmamızı sağladı. Henüz aşılara başlayacaktık ki Patik'in boynunda bir kan lekesi gördük ve hemen Moda Pati Vet'e koştuk. 7/24 açık olması da bizim gibi esnek zamanlarda çalışan kişiler için büyük avantaj sağlıyordu. Geç vakitte gitmemize rağmen veterinerlerimiz tüm enerjileri ile yaklaştılar. Henüz aşılarını olmamışken mantar hastalığına yakalanması bizi epey üzdü. Ancak Onur ve Umut Bey'in olaya sakin yaklaşımı ve kedimize göstermiş oldukları sevgi hastalığın iyileşmesinde büyük bir etkiye sahip oldu. Patik için aşının uygun olmadığını, özel bir ilaç ile bunun üstesinden geleceğimizi söylediler. En az 1-2 ay Patik'in mantarla savaşacağını düşünürken 3 hafta gibi kısa bir sürede mantardan kurtulduk. İlacın pembe bir rengi vardı ve maalesef o kadar kolay çıkmıyordu. Ama Patik'in bu kadar kısa sürede tüylerinin çıkması ve iyileşmesi her renge boyanmasına değdi açıkçası. Hatta gözümüze o kadar alıştı ki kedimizi başka renk düşünemiyoruz. İlacı ilk aldığımızda yabancı forumlarda ve sitelerde konuyla ilgili detaylı bir araştırma gerçekleştirdik. Kedimize mantar tedavisiyle birlikte bir de şurup verdiler. Her iki ilaçla ilgili de oldukça olumlu yorumlarla karşılaştık. İyileşme sürecinin hızlı ve sıkıntısız olması da veterinerlerimizin konularında ne kadar bilgi sahibi olduğunun bir kanıtı oldu. Artık aşılarımıza da başladık. Aşıdan korkacağını düşünürken, taşıma çantasının kapısını açtığımızda Patik'i içinde buluveriyoruz. Patik, Onur ve Umut Bey'in sevgisini hissettiğini bize resmen yansıtıyor. Aşı olurken gıkını bile çıkarmıyor. Oradaki arkadaşlarını da çok sevdi. Kliniğin Halkla İlişkiler Sorumlusu Karpuz'la çok iyi anlaşıyor (üstelik ikisi de erkek kedi). Moda Pati Veteriner Kliniği'nde çalışan tüm ekibin (Karpuz da dahil) gözlerinde para değil gerçek bir hayvansever ışıltısını görebiliyorsunuz. Çevremdeki herkese tereddüt etmeden tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Feriha Eyüboğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Mart.2013
TavsiyeNo: 58581
Onur Şeran seninle ilk tanışmamız rahmetli ördeğim Arifle ilgili sorularla başladı . Daha sonra gerek evdeki gerek sokaktaki dostlarımızı sana getirip tedavilerini yaptırmakla devam etti.Bu güzel dostluğumuz hala sürüyor öylesine sevgi dolusunuzki 4 ayaklı dostlarımıza size teşekkür ederim.Hele 15 yaşındaki sara hastası olan Çaçanın geçirdiği operasyondaki başarınız sizlere olan güvenimi dahada kuvvetlendirdi.İnanki ben bile ameliyat olabilirim size gözüm kapalı.İyiki buradasınız iyiki sizleri tanıdım yanıbaşımda olmanız bana güven hissi veriyor sadece hayvanlarım için değil kendim içinde başım sıkıştığında arıyabileceğim 3 tane oğlum var diyorum .Kani ve Umut sizlerinde hakkı ödenmez .Sizleri çok seviyorum iyiki varsınız benim kanatsız meleklerim.
     1 Beğeni    
Gizem Deste Orman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48786
Geçen ay köpeğim Ken ile yürüyüş yaparken başka bir köpekten korkup caddeye fırlaması sonucu araba çarptı. O an panikle ne yapacağımı bilemedim. daha önce aşılarını yaptırdığım Moda Pati Veteriner Polikliniğine götürdüm Keni. Hemen acil müdahalesini yaptılar, ultrason ve röntgenleri çekildi. Çenesinde ve kaburgasında kırık tespit ettiler. Ameliyat olması gerektiğini söylediler. Ertesi gün çok başarılı bir ameliyat geçirdi. 10 gün kadar klinikte yattı. Şimdi aynı eskisi gibi mutlu, oyunlar oynuyor, koşturuyor ve mamasını rahat rahat yiyebiliyor. İşlerindeki üstün başarılarından, ilgi ve alakalarından dolayı Moda Pati hekimleri Onur, Umut ve Kani beylere ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız.
     6 Beğeni    
Melis Cem
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47021
Mart 2010 da erkek kedim Gusteau'nun idrar yolu tıkanıklığı nedeniyle Moda Pati Veteriner Kliniği'ne gittim. Acil bir durum söz konusu olduğundan hemen müdahale edildi ve sonda takılarak Onur Bey ve Umut Bey tarafından hayatı kurtarıldı. Uzun bir süreçte idrar yolları enfeksiyonu tedavi edildi. Ancak çok fazla ilaç kullanmamak için, en uygun tedavi seçildi ve ilaçlardan fazla zarar görmeden tedavi edildi. Bu süreçte iki ayı aşkın süredir veterinerlik fakülteleri dahil götürdüğüm ve teşhis konamamış, göz kapakları ile ilgili problem Onur Bey tarafından fark edildi.Ve tedavi edilmese gözlerini dahi kaybedebileceği bu durum başarılı bir ameliyatla düzeltildi. Kendisi prensiplere sahip, empati kurabilen ve her an destek ve yardımlarını esirgemeyen bir hekimdir. Şu an İstanbul'da ikamet etmesem bile her an danışıp, görüşebilir, arayıp kedimin durumunu anlatabilir ve desteğini her zaman alabilirim.kendisi ticaret yapan veteriner hekimlerden farklı, güvenilir ve titiz bir hekimdir. Can dostlarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. *kendisi tanıdığım diğer veteriner hekimlerin aksine tedaviden 4-5 ay sonra, merak edip beni aramış ve Gusteau'nun durumunu kontrol etmiştir.
     5 Beğeni    
Halide DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Eleştiri Yazısı.
25.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46564
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Ö.Buket Dinçsoy
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46417
Sokakta bulduğumuz 2,5 aylık yavru kediyi ekim 2011'de Moda Pati Veteriner Kliniği'ne götürdüğümüzde kalçasında ve bacağında kırıklar olduğunu öğrendik.Veteriner hekim M.Onur Şeran'ın uyguladığı tedavi sonucunda kedimiz sağlığına kavuştu. Artık içinde koşarak oynadığı bir de evi var. Başarılı, Güleryüzlü, Sabırlı. Bir hekim olarak uyguladığı başarılı tedavinin yanısıra sevgi dolu kalbiyle de destek olduğu kedimiz adına kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
     4 Beğeni    
Gülfem Varlık Ürey
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46344
Modapati Köpeğimi yavruluğundan beri gözlerim kapalı emanet ettiğim yegane yerlerden biridir. Gençlik Hastalığı'na yakalandığında,enfeksiyonlarla savaştığımızda Onur Bey güven telkiniyle hemen harekete gecerek tedaviye başlamasıyla ve en önemlisi her zaman doğru yöntemlerle mutlu sona ulaştırması ile ailemizin en önemli üyesinin vazgeçilmezi oldu. Ben her seferinde endişeye kapılsam da endişeye mahal olmadığını göstermiştir bana kendisi:) En önemlisi köpeğim zorla değil,sokaktan geçerken her daim tasmasını çekiştirerek veterinere gitmek istiyor. Onur Beyin iletişim kurma becerisi,kibarlığı ve işini öncelikle gönüllülük ilkesiyle yaptığını gösteren tavrı ile doğru adres olduğuna inanıyoruz.
     4 Beğeni    
Duygu Buğa
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46343
İki kedimin de bakımlarını ve tedavilerini uzun zamandır Onur beyin kliniğinde yaptırıyorum. Her defasında ilgiyle ve özenle yardımcı oluyorlar. Yaklaşık 3 hafta önce sokakta bacağı kırık bir kedi yavrusu buldum. Canı çok yanıyordu, gecenin bir körü Onur beyin kliniğine gittik. Rontgenlerde 2 yerde birden kırık tespit etti, yavruyu ameliyata aldı Dün en son ziyarete gittiğimde minik kedi hoplayıp zıplıyordu ve keyfi çok yerindeydi. İlgisi, uzmanlık becerisi ve güleryüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Sila Buyuka
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45935
bundan birbucuk ay once sokakta olmek uzere olan iki tane yavru kedi bulduk. Gecenın bır vakti acık bulabıldıgımız ilk veterinere girdik .. ikisinin de durumu agırdı .. vetrıner yardımcı olmaya calıssada ne yazıkkı yavrulardan bırıne otenazı yaptı. dıgerıne ıse yapmak ıstedı fakat bız onun kurtulabilecegını hıssettık ve baska bır veterınere goturduk. burda Onur bey ile tanıstık yaklasık 1.5 saat vazgecmeden gerekli olan mudahaleyi yaparak kedimizi kurtardı .. gercekten gordugumuz en basarılı veterınerlerdendir.. ona tum cabasi ve ilgisi icin tesekkur ederiz.. Sıla - Mete
     7 Beğeni    

Dr.M.Onur ŞERAN'ın Kitap ve Yayinlari Dr.M.Onur ŞERAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Clinical Evaluations Of Dogs With Otitis Externa (2008) (Yüksek Lisans)

Sonoelastografik Gerinim Yöntemi ile Dişi Köpeklerde Meme Neoplazilerinin Malignite ve Benignite Açısından Değerlendirilmesi
"Evaluation of the mammary neoplasies in bitches with sonoelastographic strain method in terms of malignancy and benignity" (2020) (Doktora)

Dr.M.Onur ŞERAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Veteriner Ortopedi Derneği
KHEDI - Kedi Hekimliği Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vetkadıköy Veteriner Sağlık Merkezi
Caferağa Mh. Halis Efendi Sk. 9/A Kadıköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 330 35 92
Telefon 2 :
0(216) 338 07 08
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2006
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Dr.M.Onur ŞERAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dr.M.Onur ŞERAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

09:34
Top