2007'den Bugüne 91,424 Tavsiye, 28,060 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Melike AKAY
Veteriner Hekim - İstanbul

Melike AKAY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melike AKAY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

21
(%90.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Melike AKAY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melike AKAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Melike AKAY'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Şanslı Pati Veteriner Kliniği
Hamidiye Mah.Barış Yolu Cd.No:15 Çekmeköy
İstanbul
(Ağaoğlu My Country Karşısı , BİM yanı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1981 (42 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melike AKAY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi ' Veteriner İleri Görüntülü Tanı Kursu 1 '
Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi ' Veteriner İleri Görüntülü Tanı Kursu 2 '
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi ' Temel Nöroloji Buluşması '
Boğaziçi Üniversitesi ' 2.TSAVA 'Anadolum' Continuing Education Congress '
IV.Ulusal Küçük Hayvan Hekimliği Kongresi Uluslararası Katılımlı
İstanbul Veteriner Hekimler Odası ' Uygulamalı Anesteziyoloji ve Reaminasyon '
İTÜ ' 4.TSAVA ' Anadolum ' Continuing Education Congress '
5.TSAVA ' Anadolum ' Continuing Education Congress '
VETERİNER ÜROLOJİ SEMPOZYUMU ' Uludağ Üniversitesi '
17.FECAVA Eurocongress and 6.TSAVA Congress
Veteriner Ortopedi ve Travmatoloji ''Kırık Fiksasyon Sağaltım Teknikleri '' 24-25 Kasım 2011
Veteriner Ortopedi ve Travmatoloji ''Çapraz Bağ Kopmalarında Tanı ve Sağaltım Teknikleri ''...[Devamı...]

Melike AKAY'ın Makaleleri Melike AKAY'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Melike AKAY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106975
Herkese Merhaba. İsmim Merve, Melike hanımın 9 aylık kadar müşterisiyim. Çalıştığım iş yerinin bahçesinde yavru bir kedi bulmakla başladı hikaye. Çok sevdim sahiplendim. İlk kedi sahiplenişimdi. Birkaç ay geçtikten sonra Pırıl çok yalnız kaldığı için yanına bir kedi daha getirmek istedim. Eve bir kedi daha geldikten sonra pırıl çok değişmeye agresifleşmeye başladı. Zaman geçtikçe kısmi felç indi ataklar geçirmeye başladı. Hemen Site Editörleri Tarafından Kapatıldıde hatrı sayılır bir hastaneye götürdük. Kuru Fip dediler. Çaresi yok ölecek dediler. Travma sonrası oluşuyormuş. Kurtulan çok nadir oluyormuş. O akşam üzeri eve geri döndük çaresizce. Kızım yattığı yerde krizler geçiriyor biz de ölmesini bekliyorduk çaresizce başında. Telefonumu elime aldım fip tedavisi yazdım karşıma Google yorumlarında Melike Hanımla ilgili bir yorum çıktı. Fip olan bir kedinin iyileştiği yazıyordu yorumda. Hemen aradık kapatmayın biz geliyoruz durum kötü dedik çıktık yola. Beklediler sağolsunlar. Başından beri Melike hanım ilgilendi kızımızla en yakından. Oraya gittiğimizde pırıl dili dışarıda kafasını yukarıda tutamaz ve felçliydi. Aynı gece oradan çıkarken kızımın hem krizleri geçti hem de ayağa kalktı. O gece Melike Hanım’ın yorumunu görüp gitmeseydik, pırıl ölecekti. Hatrı sayılır bir hastane çaresi yok derken Melike hanım hiç vazgeçmedi. Tedavi süreci boyunca her yolu denedi. İşe de yaradı. Birçok konuda olduğu gibi fip konusunda da kendisinden daha tecrübeli ve daha becerikli veteriner henüz görmedim. Daha önce iyileştirdiği Fip hastalığı olan kediler, hali hazırda devam eden gayet iyi olan Fip hastası kediler var. Gide gele bir sürü hastasıyla karşılaştık oradan biliyorum. İyi ki o gece kendisini internette görmüş gitmişiz. Şuan iki kedim var ikisine de Melike hanımdan başkasına iç dış parazit bile yaptırmıyorum. Şimdi oğlum hergelenin kısırlaştırma işlemini yaptırdık kendisine fip olma ihtimali yüksek olduğu için o kadar titiz davrandı ki oğlum maaşallah hiç birşey olmamış gibi döndü eve :) koşup oynuyor evde. Her konuda çok titiz ve asla pes etmeyen ezberleri bozan bir veteriner hekim.
     1 Beğeni    
Demet Albayrak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106925
Veteriner Hekim Melike AKAY hanımla yollarımız uzun yıllar önce bir kedi yavrusu sahiplenmemizle kesiştİ.İlk evcil patimizdi,daha sonraları iki kedimiz oldu.Şu an toy poodle bir kızımız var. Bu süreç tabi ki uzun yılları kapsıyor.Zaman içerisinde Çekmeköy’den farklı semtlerde oturduk. Çekmeköy’den ayrıldıktan bir süre sonra veteriner hekimliğinin ne kadar önemli olduğunu anladık; diyorum çünkü Melike hanım tanıdığımız ilk veteriner hekimdi şanslıydık sonra mı?....... Sevgisiz,anlayışsız,özverisiz,kendini geliştirmemiş en acısıda duygusuz bir çok veteriner hekim tanıdık. Benim burda anlatmak istediğim veteriner hekimliğin önemi tabiki her meslek gibi veteriner hekimde para kazanmalı ama sadece odak noktası bu olmamamalı .Şimdi binlerce veteriner hekim, işsizlik falan filan değil benim sorunum. Bir şekilde veteriner hekim olmuşsun ama hayvanları çok sevdiğin için ama ama başka bir sebepten dolayı. O zaman işini düzgün yap….. yada yapma . İşini sev paranı da kazan ama gönlün ,vicdanın rahat olsun.Son yenilikleri alternatif tedavileri patinin annesinden,babasından duyma ……………… Sonuçta hangi semtte olursak olalım hayatımızı,evimizi paylaştığımız dostlarımızın sağlık kontrol ve sorunları için tek adresimiz; Melike Akay ‘’Şanslı Pati Veteriner Hekimlik Kliniği’’ Çekmeköy-İstanbul Demem o ki zor iş veteriner hekim olmak sevgin,anlayışın,özverin olacak tüm bunlar yetmezmiş gibi hem pati canın hem de sahibinin psikolojisinden anlıycaksın, sabırlı olacaksın yerinde saymıycaksın,sürekli araştırcaksın kendini geliştireceksin. Ha tabi burda biz pati canların anne ve babaları lütfen veteriner hekimin sadece aşı ve kısırlaştırma yapmadığını çok başka sorunlar için başvurmak zorunda kalabileceğimizi düşünerek tüm bu yetilere sahip hekimler seçmeye özen gösterelim. Biz şanslıyız böyle bir veteriner hekim tanıyoruz ve sizlerle paylaşmak istedik Teşekkürler Veteriner Hekim Melike AKAY
     Beğenin    
İnci Sunar
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84665
Şanslı Pati Veteriner Kliniğine adım attığınız anda hissedecekleriniz samimiyet, güven ve bilgi birikimine duyacağınız hayranlık olacaktır. Sevgili Melike Akay son derece titiz. Araştırmacı kişiliği sayesinde standart hastalık semptomlarına bağlı kalmayıp, tüm olasılıkları değerlendirip doğru teşhisi bulmadan tedaviye başlamayan ve bu konuda içinizi rahatlatan bir hekim. Ben malesef Melike ile tanışmadan önce kedime konulan yanlış teşhis ve tedaviler sonucu kedimi kaybettim. Keşke ilk evrede kendisini tanımış olsaydım diyorum. Şu an kedim Melike sayesinde sağlığına kavuşmuş diğer kediler gibi bizimle birlikte olurdu eminim. Şanslı Pati, özellikle FIP ve dahiliye konusunda gitmeniz gereken tek adres!
     Beğenin    
Özge Budunç
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84534
Melike Hanım ile ilk göz ağrımız Ouzo'nun (kedidir kendisi) hastalığının güvendiğimiz ve oldukça da ünlü bir klinik tarafından teşhis edilememesi sonucu karşılaştık. Ouzo yüksek ateş ve iştahsızlık yaşıyordu. Uygulanan tedavilere cevap vermedi. Ateşi kontrol altına alınamadı. Bazı testler yapıldı. Sokak kedilerinin %90'nında, hatta belki daha bile fazlasında, olan Corona virüs pozitif çıktı. Klinik de Corona pozitifi görür görmez Ouzo'nun FIP olduğunu, çoklu organ yetmezliği başladığını ve hızlı bir şekilde sona doğru gideceğini söyledi. Yıkıldık tabii. FIP kedilerde çok kısa sürede ölümle sonuçlanan tatsız bir hastalık. Söylenenler bizi tatmin etmedi. Çünkü Ouzo'da FIP belirtilerinin bir çoğu yoktu. Ama FIP teşhisi de konduğu için "FIP'li kedileri tedavi edebilen bir hekim var mı?" diye internette araştırmaya başladık ve Melike Hanım'ı bulduk. Hemen aradık durumu anlattık. Hemen gelin dediler. Saat akşam 18.00. Ben Beşiktaş'tayım. Trafik berbat. Siz gelin bekleriz dediler. Yolda kayboldum, şarjım bitti. Saat 21.00'e geliyordu ki ben ancak varabildim. Herhalde gitmişlerdir dedim ama tüm ekip beni bekliyorlardı. Gece 23.00'e kadar testler yaptılar, durumu değerlendirdiler, beni teselli ettiler. Sonunda Ouzo'nun toksoplazma virüsü taşıdığı ve düzenli bir antibiyotik tedavisi ile düzelebileceği ortaya çıktı. Ne FIP'ti ve ne de daha 1.5 yaşında bizi terk edecekti. Melike Hanım, bir çok klinik gibi akla gelen ilk teşhisi koymayan, araştıran, durumu farklı yönleriyle ele alan, titiz, anlayışlı, dünyayı takip eden ve hayvanları gerçekten çok seven bir hekim. Ayrıca çok tatlı ve hoş sohbet bir insan. Tanışmanızı tavsiye ederim. Ouzo dışında 3 kedimiz daha var. Hepsi ona ve ekibine emanet. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Hulya Ogretmen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52990
Melike hanimi hakkinda yazilan yorumlar sayesinde tanidim. Pamuk adinda bir kedimiz var ve o bizim icin evin bir ferdi gibidir.Yakinlarimizda oldugu icin hemen gittik, iyi kide gitmisiz. Kendileri hem hayvanlari seven, hem konusunda son derece bilgili, hem de inanilmaz hos sohbet bir insan. Hayvanlarla iletisimi de harika. Normalde en ufak seyden korkan kedimiz onun yaninda kuzu gibiydi. Ekibi de harika, sevecen ve Melike hanim gibi bilgili. Bayan olmasina ragmen bir erkek kadarda durumlara hakim, sogukkanli. Her turlu buyuk, kucuk her dostumuza gerekeni hakkiyla yapabilecek biri. Klinige gelince gercekten cok temiz ve tum ekipmanlarida sahip. Bunlarin yaninda gercekten gozunu para buruyen, insanlarin duygularini kullanan veterinerlerden de degil. Size ve dostunuza her konuda yardimci olmayada hazir. Kisacasi icinizin rahat olacagi, dostunuzu her konuda cekinmeden emanet edebileceginiz, gidip geldikce eviniz gibi benimseyeceginiz hatta cayinizi, kahvenizi yudumlayacaginiz sicacik bir ortam Sansli Pati. Tum bunlar icin Melike hanima ve ekibine tesekkur eder, basarilarinin devamini dileriz.
     3 Beğeni    
Gülsüm Sakallı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
7.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52930
Melike hanımı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Bir teknisyen olarak bir çok klinikte bulundum,çalıştım ve bir çok veteriner hekim tanıdım.tabiki de tanıdıklarımın çoğu hayvan sever iyi hekimlerdi. yani öyle olduğunu zannediyordum sevgili arkadaşım bana melike hanımdan bahsedinceye kadar. onun hayvan sevgisini,çalışma azmini,tüm imkanlara sahip kliniğini,ekip arkadaşlarını...anlatmakla bitiremiyor,resmen konuşurken gözleri doluyordu. bu kadar mükemmel olamayacağını,arkadaşımın abarttığını düşündüm.ve onu kendim görüp tanışmak istedim.malesefki yanılan bendim :) melike hanımı tanımak,işini ne kadar önemsediğini ve iyi yaptığını görmek için çok uzun vakit geçirmenize gerek yok. bir kahve içseniz yeterli. onun çalışma arzusu,hayvan sahiplerine,hayvan sahibi olmak isteyenlere ve en önemlisi hayvanlara ayırdığı vakit,gösterdiği hoşgörü,bilgilerini hiç sakınmadan herkese aktarma isteği,çalışma arkadaşlarına karşı gösterdiği özveri ve bunun gibi daha niceleri şimdiye kadar tanıdığım hiçbir hekimde yok. ben hayatta kimsenin mükemmel olmadığına inanırdım ama beraber çalıştığımız bu 2 yıllık dönemde mükemmel insanın olabileceğini bana öğrettiği için,beni eğittiği ve bundan sonraki hayatıma ŞANSLI PATİ VETERİNER KLİNİĞİ'Nİ dahil ettiği için kendisine minnettarım! hayatta en önemsediğiniz şey bi hayvansa kendinizden önce emanet edebileceğiniz insan melike hanımdır...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51540
Yeni evimize taşındıktan sonra annem söyledi bana Melike Hanımı. İlk tanıştığımızda çok tedirgindim çünkü zamanında baytarlar( onlara veteriner hekim dersem gerçekten işini yapan veteriner hekimlere ayıp etmiş olurum) tarafından yeterince iyi niyetimiz suistimal edilmişti. Köpeğim Efe'nin 7 yaşında olması, geçmişini bilmemesi ve herşeyden önce nasıl yaklaşacağı konusunda çok büyük tedirginliklerim vardı. Direk elinde ağızlıklarla gelen veteriner hekimler bile gördüm çünkü ve her köpeğin her nesneyi algılayışı farklı. birkaç kere görüşmemiz Efe'nin ve misafir kedilerimin aşılarını falan yapmasıyla kendisinin diğer tanıdığım veteriner hekimlerden farklı olduğunu gördüm. Oğlumla öncelikle evin içinde oyun oynaması, kendisine alıştırması sonrasında aşısını yapması, tırnaklarını kesmesi beni çok mutlu etmişti. İlk başlardaki tedirginliğimi anlayışla karşılaması ve misafir kedilerimi klinikte pansiyona bırakmam ve bıraktığım gibi almam gibi konular daha da güven oluşturdu bende. Sorununuz her ne olursa olsun konu hayvanlarsa kendi problemiymiş gibi ilgilenmesi, peşine düşmesi, hayvanları para olarak görmemesi kendisinin doğru insan olduğunu daha iyi gösterdi. Bizim çok önemli hastalıklarımız olmadı fakat çalışmalarını takip ediyorum ve kendisini çok taktir ediyorum. Nihayet çocuğumu teslim edebileceğim gerçek bir hekim bulduğum için de şanslı olduğumu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum Melike Hanımı. zaten araştırdığınızda siz de göreceksiniz gerçek bir hekimle bu yola çıktığınızı.
     6 Beğeni    
Talat Akay
2.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30323
Melike benim kızımdır. Kızım olduğu için tarafsız olamayacağımı ve tavsiye yazısı yazamayacağımı düşünebilirsiniz. Ama ben onun hayvan sevgisi ve kişiliği ile ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Melike’nin lise ikinci sınıftan başlayarak tek hedefi veteriner hekim olmaktı, üniversiteye de tek tercihle girdi. Şimdi Çekmeköy’de sevdiği bir işi ve güzel bir kliniği var. Ona emanet edilen hayvanları sanki çocuğuymuş gibi seviyor ve bu sevgiyi onlara da hissettiriyor. Galiba hayvanlar da sevildiklerini bilmenin huzuruyla ona güveniyorlar. Beşinci kattan düşen bir kedi yavrusunu, trafik kazasında çok kötü yaralanmış bir köpeği, ölmek üzere olan ve üzerinde yaklaşık beşbin tane kene olan bir köpeği kurtarmak için, gecenin yarısında gözlerini ova ova ve koşa koşa kliniğe gittiğini ve neredeyse sabaha dek ne kadar uğraştığını ve onları yaşama döndürdüğünü anımsıyorum. Çünkü gecenin o saatinde onu yalnız bırakmamak için biz de yanında oluyorduk. Kliniğe getirilen bazı sahipsiz hayvanları da, ya sahiplendirdiğini ya da sahiplendiğini biliyorum. Ve ‘iyi ki varsın’ diyorum, Melike… Kazandığı ve çoğunlukla da kazanmadığı parasını bile kliniğine yatırım yapmaya, daha doğru ve hızlı teşhis için gerekli cihazları almaya çalıştığına da tanığım. Ona emanet ettiğiniz hayvanınızı biliyorum ki belki sizden de fazla önemseyecek ve onun için elinden geleni yapacaktır. Onun için söyleyebileceğim en kısa şey sanırım, ‘ONA GÜVENEBİLİRSİNİZ’ dir. Kızım sana sevdiğin işinde ve yaşamında başarılar. Sevgilerimle…
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Mine Çağlar KONDU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19701
Melike hanımı henüz fakültede olduğu yıllardan beri tanırım. Son derece titiz, özverili ve dobra biridir. Ama her şeyden önemlisi, o gerçek bir hayvanseverdir. O hastalarına asla "hasta" gözüyle değil, kendi hayvancıkları gözüyle bakan, "önce zarar verme" ilkesiyle hareket eden, yenilikleri, kongreleri takip eden, kliniğinde en iyi hizmeti verebilmek için teknik donanımına sürekli yatırım yapan, hastalarının iyiliğini her şeyin üstünde tutan, gerçek bir hekimdir. Zaten kendisiyle tanıştığınız an bunu anlayacağınızdan, gerek güleryüzlülüğü ve iyi elektriğiyle, gerekse yaşından beklenmeyecek bilgi birikimi ve tecrübesiyle hem sizin hem de minik dostunuzun kalbini fethedeceğinden hiç şüphem yok. Kendisini tüm hayvan dostlarına bütün içtenliğimle tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    
Mustafa Saydam
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18993
Melike hanım gerek bilgisi gerekse ilgisi ile gayet yeterli bir hekim. Efenin çip uygulaması aşıları konusunda çok titiz davrandı geçenlerde geçirdiği rahatsızlığında koymuş olduğu doğru tanı, yaklaşımı ve müdahelesinden çok memnunuz tüm hayvansever dostlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisinin kurduğu klinik gerçekten çok temiz ve düzenli insani ilişkilerinde çok sıcak ve ilgili. Daha önceki geziğimiz birçok klinik ile kıyaslamaya girersem şanslı pati gerçekten cazip bir yer ilgi ve alaka mükemmel veteriner hekimlik gibi kutsal bir mesleğinin böyle genç insanlar tarafından bu kadar iyi icra edilmesi gerçekten çok mutluluk verici bir olay. Teşekkür ederiz melike hanım:)
     7 Beğeni    
Cana
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15066
Gözlemlediğim kadarıyla hayvanları sevmek ve işini iyi yapıyor olmak tek başına yeterli değil. Gerçekten iyi bir veteriner hekim olmak sabırlı ve özverili olmayı da gerekli kılıyor. Bizler de evimizde hayvan besleyen, onları ailemizin bir parçası olarak görüp öyle değer veren insanlar olduğumuz için gayet tabi ki onları herhangi bir sorunda emin ellere teslim etmek isteriz. Melike hanım tüm bu söylediğim özelliklere sahip başarılı, sabırlı, şefkatli bir hekim. Üstelik çok kez karşılaştığım gözünü para hırsı bürümüş hekim demeye dilim varmayan kişilerin aksine yardıma muhtaç sahipsiz birçok hayvanı iyileştirip onlara sıcak bir yuva sağladığına şahit olduğum harika bir insan ve hekimdir. Mesleğinizdeki başarılarınızın devamı dilerim Melike hanım..
     6 Beğeni    
Burçin Yazıcı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14840
Bir gün bizim labrador cinsi Esmer’imiz hastalandı. Kaç veterinere götürdüysek bir türlü teşhis koyamadılar. Esmer yemekten içmekten kesildi, günden güne zayıflamaya başladı. Şanslı Pati veteriner kliniğine götürdüğümüzde Melike çeşitli araştırmalardan sonra teşhisini koydu ve tedaviye başladı. Esmer her geçen gün iyileşmeye başladı, şimdi aslan gibi. Melike’yi de çok seviyor. Melike kendini hayvanlara adamış, idealist, dürüst ve şefkatli bir hekim. Hem ne yaptığını biliyor, hem de hastayla mükemmel iletişim kuruyor. Onu tanımalısınız. Sevgiler Melike, sana başarılar...
     9 Beğeni    
Erdi Bayram
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14491
Melike Akay mükemmel bir veteriner,mükemmel bir veteriner olmak için öncelikle mükemmel bir insan olmak gerekir,hayvanları o kadar çok seviyorki onları ilaçlarıyla değil adeta sevgisiyle iyileştiriyor,kont adında kurt köpeğim var ve vücudunda heryeri mantar olmuştu ve onu hangi veterinere götürdüysem iyileştiremedi,niye diye sorarsanız mantar tedavisi zor ve zahmetli bir tedavi çünkü hergün belirli aralıklarla krem vs sürmek gerekiyor ve hiç bıkıp usanmadan kendisi uğraştı bütün bunlarla ve kontu bana sağlıklı bir şekilde verdi,melikecim teşekkür ederim herşey için...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Tülay
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 581
kendileriyle trafik kazası geçiren yavru bir köpek sayesinde tanıştım.Hayvanlara karşı bu kadar sevecen ,ve onları bu kadar çok seven bir hekim daha olamaz herhalde.çok şefkatli ,konuya hakim ve gayet soğukkanlı davranarak ;şu andaki oğlumuzu bize kazandırdı.Gerek kendileri ve gerekse yanında çalışan arkadaşları ile birlikte çok güzel ve sıcak bir ekip oluşturmuşlar.Gençler yolunuz açık , şansınız bol olsun.Böyle azimli çalıştıkça hayatta her zaman kazanırsınz.Sizlere çok teşekkür ediyor,başarılarınızın devamını diliyorum.
     15 Beğeni    

Melike AKAY'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : At sporu ile uğraşmak ( ata binmek)

Sevdigi Sözler : Yaşatmak Sanattır !!!


Melike AKAY'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İVHO ( İstanbul Veteriner Hekimler Odası )
KHVHD ( Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği )
WSAVA
TSAVA

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şanslı Pati Veteriner Kliniği
Hamidiye Mah.Barış Yolu Cd.No:15 Çekmeköy
İstanbul
(Ağaoğlu My Country Karşısı , BİM yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 577 05 27
Telefon 2 :
0(216) 640 28 90
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1981
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Melike AKAY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Melike AKAY Mesleki Videolar Videoları
-

21:29
Top