2007'den Bugüne 84,905 Tavsiye, 26,559 Uzman ve 18,915 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mine Çağlar KONDU
Veteriner Hekim - İstanbul

Mine Çağlar KONDU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi34 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

34

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mine Çağlar KONDU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

75
(%62.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mine Çağlar KONDU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mine Çağlar KONDU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Işıl KARATANVet.Hek.Işıl KARATAN
Bir hekim her zaman yeniliğe ve bilgiye açık olmalı, hastalarının sağlığını önceliği olarak benimseyerek bunun için ne gerekiyorsa yapmalıdır. İşte Iş...
Melike AKAYVet.Hek.Melike AKAY
Melike hanımı henüz fakültede olduğu yıllardan beri tanırım. Son derece titiz, özverili ve dobra biridir. Ama her şeyden önemlisi, o gerçek bir hayvan...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoşgeldiniz! Sevgili dostlarımızla ilgili her türlü soru ve sorununuzla ilgili çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz. Acil nitelik taşıyabilecek durumlar için lütfen mesaj göndermek yerine, veteriner hekiminize veya bize telefon yoluyla ulaşın.
Mine Çağlar KONDU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vetelite Veteriner Kliniği
Kuzu Sok. No:10/A Suadiye
İstanbul
(Kroki için www.vetelite.com)
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1976 (44 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : Çok İyi Derecede İngilizce ve Fransızca, Temel Derecede Almanca,ispanyolca ve Latince
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Universitesi (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mine Çağlar KONDU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Guinea pig'lere özel bir ilgisi vardır.

KATILDIĞI EĞİTİMLER VE SERTİFİKALAR:

-WUSV- Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği tarafından Kalça ve Dirsek Displazisi röntgen çekimleri yetki belgesi (Ankara 2011)

- Kırık Fiksasyon Sağaltım Teknikleri (Ankara,2011)

- Köpeklerde Çapraz Bağ Sağaltım Teknikleri (Ankara 2011)

- Vet Business Forum (İstanbul - 2011)

-Veteriner Akupunktur modül 1,2,3,4 (Chi Institute of Europe - 2009--2010)

-Elektrokardiyografi (İstanbul - Haziran 2009)

-Anesteziyoloji ve reanimasyon (İstanbul - Nisan 2009)

-Radyoloji (Vetmed Amerika- Mayıs 2008)

-Acil durumdaki hastalarda tanı ve tedavi
(Verargues,Fransa - Mayıs 2007)

-Ultrasonografi ( Uludağ Ü. Bursa - Nisan 2006)

-Osteoartrit (İstanbul - Nisan 2006)

-Nöroloji (İstanbul - Nisan 2006)
...[Devamı...]

Mine Çağlar KONDU Özgeçmis CV Vet.Hek.Mine Çağlar KONDU'nun Özgeçmişi
1976, Ankara doğumlu olan Çağlar Kondu, ortaokul ve lise eğitimini Lycee Charles de Gaulle Fransız lisesi ve Barnstable High School (Boston MA, A.B.D.)’da tamamlamıştır. Sonrasında, çocukluğundan beri hayvanlara olan düşkünlüğü nedeniyle İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne girmiş ve 2001 yılında mezun olmuştur. 2001-2006 yılları arasında çeşitli hastane ve kliniklerde görev alarak deneyim kazandıktan sonra, 2006 yılında Vetelite Veteriner Kliniği’ni kurmuştur.

Ayrıca 2006 yılından bu yana Whiskas ve Pedigree firmalarının danışman hekimliğini yapmaktadır.
...[Devamı...]

Mine Çağlar KONDU'nun Makaleleri Mine Çağlar KONDU'nun Makale ve Yazıları
3 Makale

Mine Çağlar KONDU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve Taşdemir
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92445
Cumartesi günü kaplumbagamda bir anormallik farkettim.Daha sonra problemin erkek kaplumbagamin cinsiyet organının dışarı çıkması olduğunu anladım.Acile baska bir veteriner hekime görürdüm fakat bu soruna her veteriner hekimin müdahale edemeyeceğini soyledi ve beniİstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi hastahanesine yönlendirdi. Fakat hastahane avcılar da ve ben kadıköyde oturuyorum gerçekten gitmem cok zor olacaktı. Internetten Anadolu yakasında bir alternatif ararken Mine hanımın egzotik hayvanlara bakan bir hekim olduğunu gördüm ve kendisiyle iletişime geçtim. Kendisi kaplumbagamla ilgilendi,maalesef organ cok hasarlandigi icin yerine koyamadi fakat basarili bir ameliyatla organı aldı. Boly şimdi çok sağlıklı. Anadolu yakasında oturuyorsaniz ve böyle bir problem yaşarsanız adres vetelite. teşekkürler Mine hanım:)
     2 Beğeni    
Ali Evren Doğanalp
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73863
Mine Çağlar KONDU Hanım'a ve Vetelite veteriner kliniğine, yüz felci geçiren köpeğimize 3-4 farklı veteriner kliniğinde ilaç tedavisi uygulanması sonrasında herhangi bir iyileşme görülmemesi üzerine internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda başvurduk. Kendisinin diğer uzman veteriner hekimlerden farkı, köpeğimizin yaşadığı yüz felci probleminde diğer kliniklerin aksine moder tekniklerin yanında akapunktur, bitkisel ilaç vb. alternatif teknikleri de kullanmasıydı. Biz de zaten ilaç tedavisinden istenilen faydayı elde edemediğimizden son çare vetelite kliniğine gittik. Öncelikle ifade etmeliyim ki Çağla Mine Hanım ve Vetelite çalışanları bizi gayet samimi, ilgili ve güleryüzlü şekilde karşıladılar. Yanı sıra akupunktur tedavisine başladıktan yaklaşık 2 hafta gibi kısa bir süre sonrasında köpeğimizin tüm sorunlarının (felçli bölümde yer alan sol gözü açıp kapatamamak, sol yanakta sarkma) tamamen yok olduğunu bizzat gördük. Yaşadığımız tecrübe, Vetelite'in hizmet kalitesi, kendisinin uzmanlık alanındaki bilgisi, biz pet sahiplerini hiç sıkılmadan yorulmadan bilgilendirmesi vb birçok pozitif sebepler dolayısıyla kendisini bundan sonraki veteriner hekimimiz olarak belirledik. Mine Çağlar KONDU ve Vetelite'in tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler ediyor tüm pet sahiplerinin tek adresinin Vetelite Veteriner kliniği olduğunu üzerine basa basa vurguluyorum.
     3 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66431
7 aylık guinea pig sahibiyim. Pigimiz Leyla'nın 1 hafta önce yer yer tüyleri döküldü ve derisi kıpkırmızı oldu. Bir türlü guinea piglerden anlayan bir veteriner bulamamıştık ta ki Çağlar Hanım'ı bulana dek. Kendisi ve ekibi bizimle gerçekten çok ilgilendiler, oldukça sevecen ve şefkatliydiler. Kızımızın derisini mikroskobik aletlerle inceleyip doğru teşhis koydular, uygun ilaçlar verdiler, bize de uzun uzun anlattılar. Çok memnun kaldık, hem güleryüzlü bir hizmet aldık, hem fiyatları piyasaya göre oldukça uygundu hem de gerçekten emin ellerde olduğumuzu hissettirecek şekilde, afaki değil, aletlerle inceleyerek teşhis koydular. Biz çıkarken ameliyatı çok iyi geçmiş bir köpek de sahibiyle kontrole gelmişti, onlar da oldukça memnun görünüyorlardı. Bizimle güleryüzle ilgilenen minik kızımızı iyileştiren, işlerini severek yaptıkları belli olan Çağlar Hanım ve ekibine teşekkürler. Evcil hayvan sahibiyseniz, gönül rahatlığıyla kızınızı/oğlunuzu emanet edebilirsiniz.
     7 Beğeni    
Cenk Gülen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66346
Merhabalar; Eğer evcil bir hayvan sahibiyseniz ister herhangibir rahatsızlık nedeniyle ister periyodik kontrol veya aşılama için gitmeniz gereken tek adres Veteriner Hekim Çağlar Kondu Hanım'ın pırıl pırıl tertemiz,insana henüz içeri girerken güven hissi uyandırdığı,güler yüzlü sımsıcak karşılandığınız,her türlü teknolojik donanıma sahip,uluslararası standartlarda titizlikle ve en önemlisi yüksek bilgi senteziyle modernize edilmiş "Vetelite" isimli harika polikliniğidir inanın...Bu poliklinikte evcil dostlarımızın her türlü bakımı,rahatsızlıklarının tedavisi ve pansiyon ve diğer hizmetleri;dostlarımızın en hoşlandığı koşullar sağlanmış olarak verilmekte. Çağlar Hanım'ın ihtisas alanında tüm kemirgen,sürüngen ve diğer evcil dostlarımızın olduğu derya deniz bir bilgi ve tecrübenin oluşu takdire şayan bir nitelik arz ederken sizi de bu anlamda memnun bırakıyor.Petinizin emin ellerde olduğu hissini an ve an yaşıyorsunuz. Biz de ;Guinea Pig'imizin rahatsızlığı nedeniyle tanıştık Çağlar Hanım ve ekibiyle.Özellikle günümüzde egzotik Pet 'ler konusunda tam anlamıyla doyurucu bilgiye sahip bir hekim bulmak zor iken Çağlar Hanım'ın ihtisas alanı içerisinde egzotik Pet lerin olması bizi çok sevindirdi gerçekten.Gösterilen misafirperver ilgiden,konusunda uzman kimliğinden, kendi evcil dostuymuş gibi bizim dostumuzu sahiplenmesinden ve hızlı bir şekilde çözüm üretmesinden çok ama çok memnun kaldık Çağlar Hanım'ın.Her açıdan örnek teşkil eden bu mükemmel hizmet anlayışı ve samimiyeti evcil dostunuz vesilesiyle hissetmek için ilk ihtiyaç duyduğunuzda mutlak "Vetelite "isimli polikliniği evcil dostunuzla birlikte ziyaret ediniz ve farkı kendiniz yaşayınız. İyiki varsın Çağlar Hanım ve "Vetelite "Poliklinik'in güleryüzlü ekibi. Sevgilerimizle, Cenk Gülen
     2 Beğeni    
Ender Güler
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64862
evde beslediğimiz 2 adet guinea pigimiz var. kaşıntı ve deride yara problemleri baş gösterince uzun süre veteriner araştırdık fakat birçok veterinerin değil tedavi bu hayvanların isimlerini bile bilmediğini gördük. uzun bir arayış sonunda çağlar hanımın guinea pigler konusunda bilgili olduğunu öğrendik ve kendisi ile iletişime geçtik. çağlar hanım ve ekibi gerçekten bizi çok iyi karşıladılar ve hayvanlarımızın bakımı ve tedavisi konusunda bizlere çok yardımcı oldular. çağlar hanım gerçekten "iyi ki tanımışım" diyebileceğiniz bir insan ayrıca guinea pigler konusunda bilgili. bizleri bakımı ve yapmamız gerekenler konusunda bilgilendirdi. gerçekten çok ama çok memnun kaldık artık başka bir yere kesinlikle gitmem. eğer sizinde "allah göstermesin ama" evcil hayvanınızla ilgili bir sıkıntınız olursa hiç çekinmeden gidebileceğiniz bir yer. ayrıca bu kadar güleryüzlü ve şevkatli oldukları için çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Sinem Alkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 62108
27.07.2013 tarihinde 2 tane guineapigimi uzun araştırmalar sonucunda kemirgenler konusunda tecrübeli olduğunu öğrendiğim veteriner hekim Çağlar Kondu'nun kliniğine götürdüm.Birinin gözünde uzun süredir geçmeyen akıntı vardı.Kliniğe gittiğim andan itibaren Çağlar Hanım ve ekibi hayvanlarımla güleryüzle ve içtenlikle ilgilendi.Zaten kendisi de daha öne guineapig beslediği için bu türler hakkında bilgiliydi.bilmediğim konular hakkında beni aydınlattı.Verdiği göz damlası sayesinde kızımın gözündeki akıntı iyileşti.Kendisine çok teşekkür ediyorum.İlgisi ve tecrübesinden ötürü Çağlar Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Arzu Egemen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Mart.2013
TavsiyeNo: 58907
Apartman bahçemizin çekingen yavru kedisi Tekila, 2012 Aralık ayının başında yağmur ve soğuktan korunmak için otoparktaki bir kamyonetin motoruna sığınmış. Aracın motoru çalışınca kaçınılmaz kaza gerçekleşmiş. Tekila'yı bulduğumuzda kazadan 1.5 gün geçmişti. Belinden aşağıya doğru, kuyruğunun da 10 santimetrelik bir kısmı tamamen doku kaybına uğramıştı. Hatta kurtlanmak üzereydi. İşte bu zor günde Vetelite ile tanıştık. Başta veterinerimiz Çağlar Hanım olmak üzere ekibindeki Şenay Hanım, Volkan ve Mustafa Beyler Tekila'ya dört elle sarıldılar. Doğru teşhis, doğru tedavi, sınırsız sevgi ve şefkatle dolu 70 gün geçirdik. Bu süre zarfında Tekila Vetelite'de kaldı. Biz de her gün pansuman ve lazer tedavisi yapılırken yanında bulunduk. Bizden sadece sabretmemizi istediler. Zaman hızla geçerken Tekila da iyileşiyordu. Öte yandan bu süreçte Tekila'yı kısırlaştırdık bile. Sonuç mükemmeldi. 70. gün Tekila'nın yarası tamamen iyileşmiş, tüyleri hızla çıkar hale gelmişti. Tekila bir sokak kedisi, ancak Vetelite'de gördüğü muamele dünyanın en nadide kedisiymiş gibiydi. Çağlar Hanım'a sonsuz güven duyuyorum. Tekila orada geçen 70 günü yarasından dolayı çok canı yanmasına rağmen, gördüğü tedavi, sevgi ve şefkat sayesinde çok güzel hatırlayacak. Teşekkürler Çağlar Hanım ve Vetelite. Not: Tekila'yı merak edenler için... Kendisi yeni evinde Faruk'un (sevgili oyuncak faresinin) peşinde çok mutlu.
     4 Beğeni    
İ.Erhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46726
Merhaba, Dişi kedimin kısırlaştırılmasına karar vermemin duygusal zorluğunun ardından bu operasyonu gerçekleştirecek veteriner seçimi konusunda da zorlu bir süreç yaşadım. İnternette okuduğum yazılar gözümü iyice korkutmuştu. Hayvansever arkadaşlarım ve bazı kurumlardan aldığım tavsiyelerle görüştüğüm, gezdiğim klinik ve hastaneler değişik nedenlerden ötürü içime sinmedi. Sonunda Avrupa yakasında oturmama rağmen Vetelite'te karar kıldım. Kararımdan çok memnun kaldım. Kliniğe girince mis gibi kokuyor. Kedi köpek hayvan kokusu içeriye sinmemiş. Çok temiz ve hijyenik bir yer. Çağlar hanım yanında Şenay Hanım, Irmak Hanım ve bir bey kızıma son derece iyi muamele ettiler. Her türlü soruyu rahatça kendilerine sordum, sorularıma alternatif çözümler üreterek detaylı bir şekilde cevap verdiler. Gerektiğinde telefonla aradığımda da aynı şekilde bilgilendirildim. Operasyon öncesi, operasyon ve operasyon sonrası hizmetlerinden çok memnun kaldım. En son tekniklerle ameliyat gerçekleştirildi. Operasyon sonrası ilk birkaç gün kedimi kliniklerinde özel ısıtma sistemi olan hijyenik bölümde misafir ettiler. Kedim çok iyi ve hızlı bir iyileşme süreci gösterdi. Şu an 1 hafta oldu kedim sanki hiç operasyon geçirmemiş gibi yaramazlıklarına devam ediyor. Sundukları hizmet için teşekkür ediyor, herkese bu kliniği tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
H.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45666
Çağlar Hanım için söyleyecek o kadar çok sey var ki hangisinden başlasam bilemedim. Son derece deneyimli, araştırmacı, çözüm üretici ve o güzel kalbiyle bizim kedişimizin kurtarıcı meleği O. Şansliyim ki uzun süredir stomatitisden ve regule olmayan şekerden çeken kedişim için tavsiye ile kendisini bulduk. Uzun suren kortizon tedavisinin yan etkisiyle diyabet olan kedimizin şekerini normale döndüren, stomatitis denilen zor bir hastalığın tedavisinde tüm dünyada uygulanan son tedavi yöntemlerini uygulayarak oğluşumuzu rahatlatan ve iyileşme sürecine sokan bu güzel yürekli insanı herkese tavsiye ediyorum. Akupunktur konusundakı bilgisini de paylaşmadan geçemeyeceğim. Benim kedimin ağız tedavisine başlamadan önce ne kadar acı cektiğini görüp hemen akupunktur uyguladı , Bizim oğlan ne kadar rahatladı anlatamam. Öyle ki masanın üstünde siesta yapmaya başladı. :) Biz bu tüm dünyada uygulanan akupunktur tedavisine kendisiyle devam edeceğiz. Çağlar Hanım gerçekten mucizeler yaratıyor… Vet Elite'e girdiğiniz andan itibaren pozitif bir enerjiyle doluyorsunuz.Kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz. Çağlar Hanım ve Ekibi son derece bilgili, yardımcı ve çok canayakınlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çağlar Hanım gerçekten, aşırı titizliği, hayvanlara olan sevgisi, bilgi birikimi, tecrübesi ve sürekli araştırmacı kişiliği ile bence bir numara… Canları hic tereddutsuz O'na ve ekibine teslim edebilirsiniz.
     2 Beğeni    
Almıla Özkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45331
Çağlar Hanım ile bugün çok kötü şartlar altında tanıştık...Söylenecek o kadar çok şey varken şu an hiçbir şey söyleyemiyorum. Çok değerli biricik kızımız yıllardır çalıştığımız başka bir veterinerin kurbanı oldu. Son anda Çağlar Hanımı bulduk bugün internetten...minik kızım çok yorgundu tanıştıklarında, ellerinden gelen herşeyi yaptılar ama herşey için çok geç kalmıştık, bu akşam kızımı kaybettik. Onu kurtaramadık ama Çağlar Hanıma ve arkadaşlarına binlerce kez teşekkür ediyorum. Kızıma iğne yaparken, serum takarken okadar nazik ve dikkatli davrandılar ki ne canı yandı ne rahatsız oldu...Onu kaybettim ama şuan tek tesellim son anına kadar etrafında pervane olan, canını yakmamak için çırpınan ve mücadeleyi hiç bırakmayan insanlar vardı...keşke bu cümleleri ağlayarak değil gülerek yazabilseydi. Sonu kötü biten bir hikayede olsa hepsine çok teşekkür ediyorum. VE LÜTFEN VETERİNERİNİZİ ÇOK DİKKATLİ SEÇİN...KIZIMI HASTALIĞI DEĞİL BENİM YANLIŞ SEÇİMİM ÖLDÜRDÜ!!!
     6 Beğeni    
Fulya Güneysu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43876
Çağlar hanım'ı ayağı kırılan tavşanımı ameliyat ettirmek için internette tavşanlar konusunda uzman bir veteriner hekim araştırırken buldum. Ve vakit kaybetmeden kliniğine götürdüm. İyi kide götürmüşüm. Çağlar hanım tanıdığım en sevecen yardımsever iyi kalpli insanlardan biri. Tavşanımı ameliyat ettikten sonra onun sağlığına kavuşması için elinden gelenin fazlasını yaptı. Ona ve vetelite'in güleryüzlü personeline çok teşekkür ederim. Vetelite çok temiz, tam donanımlı, gelen bir hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte. Oraya girdiğinizde hissettiğiniz pozitif enerji size sanki bir anda herşey yoluna girecek duygusunu uyandırıyor. Ülkemizde genellikle egzotik hayvanlar ve kemirgenler hakkında bilgi sahibi veteriner hekim çok fazla yok. Çağlar hanım bu konudaki eğitim ve bilgisiyle fark yaratıyor.
     6 Beğeni    
Didem Amber Doğrusözlü
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36287
kızımın isteği üzerine pet shoptan iki tane GUİNEA PİG almıştık, ancak bir kaç gün içinde bir tanesinin hasta olduğunu ve ikisininde mite denilen pirelerinin olduğunu anladık....tek çaremiz geri vermekti onları ama bu durumda da kızım çok üzülecekti...evimizde köpeklerimiz ve kedimizde olduğu için önce onları tanıyıp güvendiğimiz kendi veterinerimize götürdük...Malesef bu hayvanlar hakkında hiç bir bilgisi yoktu...bu arada bir tane guine pigimizin de durumu sürekli kötüye gidiyor, burnu akıyor, bir gözü kapanıyordu...Araştırdığımız hiç bir veterinerin dediği birbirini tutmuyor, burakın hayvanları iyileştirmeyi, zarar verecek bir takım önerilerde bulunuyorlardı... En sonunda tavsiye ediyorumdan ve guine pig forumlarından Çağlar hanımı bulduk ve derhal randevu alarak götürdüm... Çağlar hanım daha önce bu hayvancıklara kullandığımız ilaçların onlar için nasıl zehir olabileceğini anlattı, bakımları, cinsiyetleri, beslenmeleri konusunda tüm bilgileri verdi ve pirelerinden derhal kurtardı...hasta olan miniğimize de doğru teşhisi koyarak antibiyotik teadvisine başladı... benim iyileşeceklerine dair hiç umudum yoktu ama kısa sürede toparlandılar...Çağlar hanım üstelik tüm bunları sevgiyle ve komik denecek kadar uygun bir fiyata yaptı....Daha sonra onu sık sık hastanın durumuyla ilgili aradım, sıkılmadan ilgiyle cevep verdi, hatta aramadığım gün o guinea pigleri merek ederek beni aradı :) kendisine ilgisi için teşekkür ediyorum, kemirgen besleyen tüm hayvan severlere özellikle tavsiye ediyorum....bu konuda uzmanlığı olmayan veterinerlere lütfen götürmeyin diyorum son olarak...Çağlar hanım iyiki varsınız :))
     12 Beğeni    
Dinçer Ailesi
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36267
Veteriner Hekim Çağlar Kondu'yu 10 seneyi aşkın süredir tanımaktayız ve evimizdeki bütün evcil hayvanları (Kedilerimiz ve kaplumbağamız dahil!) güvenle kendisine muayene ettirmekte ve emanet etmekteyiz. Hayvanlar hakkındaki güncel konuları takip etmesi ve araştırmacı tavrı, hayvanlara karşı klasik hekim rasyonalitesinin yanında bizim gibi duygusal da yaklaşabilmesi, kendisine olan güvenimizi katbekat yükseltmiştir! Kendisine hayvanlarımıza göstemiş olduğu içten ve duygusal ilgisi ve bize göstermiş olduğu yakın dostluk için çok çok teşekkür ederiz!
     7 Beğeni    
Batuhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35898
kendisi 6 senedir aile veterinerimizdir. kedi ve köpeklerimizi hiç tereddüt etmeden kendisine emanet ediyoruz, tedavi ve bakımlarını yaptırıyoruz. çağlar hanım hem tecrübe hem de bilgi birikimi açısından donanımlı bir veterinerdir. insan olarak da sevecen, güleryüzlü, vicdanlı ve yardımsever bir insandır. dünyalar tatlısı golden retrıever oğlu gınger ve ofisinin güvenlik şefi kedisi ceviz ile her canlıya huzur veren bir polikliniği bulunmaktadır. kendisi ile tanışılmasını herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Arzu Türkmen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35880
Cağlar hanımla kedim vasıtası ile tamaamem tesadüfle tanıştım.Bu tesadüfe herzaman dua ettim.Her bakımdan mükemmeldir işine olan bağlılığı okadar fazladırki insanların acılarını kendi acısı gibi yüklenir.Güler yüzlü samimi ve cana yakındır anlatmaktan bıkıp usanmaz .Kendine olan güveni ve size verdiği güvenle birleştiği zaman harikalar yaratır.Sizi arkadaşı gibi görür ara sorar yakından ilgilenir ve mutlaka cözüm bulur.Kedim için yaptıklarını cabasını ve benimle üzülmesini yasımı paylaşmasını hiç unutmıcam.Şimdi yeni yaramazlarla yine beraberiz .Cağlar hanımı ve ekibine cok güveniyor ve onları cok seviyorum.
     3 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35871
Çağlar Hanım'ı neredeyse 10 yıldır tanıyorum. 3 kedime'de kendisi bakmıştır. Herzaman güler yüzlü ve can'a yakın omuştur. Zamanla oluşturduğumuz dostluğumuzda, hayvanlara karşı olan sonsuz sevgisine ve işine olan sadakatine şahit oldum. Ayrıca pansiyon bölümünüden de çok memnunum, rahatlıkla tatil programı yapabiliyor, kedimi ona emanet ederken aklım geride hiç kalmıyor. Araştırmalarını yaptığı ve yurtdışında eğitimini aldığı doğal tıp denemelerinde felçi bir kediyi tekrar ayaklandıracak kadar başarılı olmuştur! Klinik çok sıcak ve pozitif enerji dolu bir ortam. Sizi oyuncakları ile karşılayan Ginger'dan, dekorasyonda kullanılan renklere kadar :) Kesinlikle tavsiye ediyor, bir çok veterinerin'de onu örnek almasını diliyorum! S.K.Y
     2 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35605
Vetelite gerek personel kalitesi gerek hekim kalitesi açısından gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilecegim bir yer. Girişte sizi Çaglar Hanım'ın sevgili golden cinsi köpegi sevgiyle karsılar içeride de aradıgınız her türlü hizmeti bulursunuz. Bugüne kadar hiçbir eksiklerini görmedim. Aksine kendisi felçli kedilere akupunktur tedavisi uyguluyor ve gayet olumlu sonuclar veriyor. Felçli kediniz varsa lütfen pes etmeyin ve bir de akupunkturu deneyin derim. 16 yasındaki kedimiz Belkıs arabanın altında kaldı ve arka bacaklarını kullanamıyordu fakat 2 hafta gibi kısa bir sürede toparlandı şimdi gayet saglıklı.
     2 Beğeni    
Zuhal Acun
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34447
Bu uzmanla ysklaşık 4 yıl önce tanıştım hemen yan binasında oturuyodum.şuanda ondan uzağa taşınmış olmama rağmen ve şuan oturduğum yerde de 2 tane veteriner kliniği bulunmasına rağmen çağlar hanımı tercih edip onun kliniğine gidiyorum yaklaşık 2 yıl önce küçük dostum lady (1 numara terrier)sorunlu bir hamilelik dönemi geçirdi çağlar hanımın bu konuda bizimle yakından ilgilenmesi güler yüzü ve engin tecrübesi ve en önemlisi küçük dostlarımızla arasının çok iyi olması beni devamlı yardım alabileceğim konusunda güvenli hekimin olduğunu anlamama neden oldu. -Güler yüzlü -Bilgili -Samimi Konuşkan bilgi paylaşımı çok iyi bir hekim yanında çalışanlarda güler yüzlü ve alakalı yeride oldukça güzel bir yerde ve klinik olarak çok temiz hijyenik bir klinik herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir hekim ayrıca 1 hafta önce küçük dostumun dalağı alınması gerekiyordu kis vardı başarılı bir ameliyatla sorun halledildi kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum
     5 Beğeni    
Simay Yildiz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34371
Kedimiz Sally Daisy 10 gun boyunca baska bir yerde tedavi gorup duzelecegi yerde daha kotuye gitmeye baslayinca farkli bir veteriner arayisina girdik. Caglar Hanim'i da bu sayfada bulduk ve kedimizi hemen kendisine goturduk. Kan tahlilleri, ultrason, akupunktur, bitkisel ilaclar, gerekli igneler yaparak tek bir tedavi yontemine bagli kalmadan, bize yaptigi herseyi uzun uzun aciklayarak Sally'yi tedavi etti. Nelere dikkat etmemiz gerektiginden agzina siringayla nasil mama sikacagimiza kadar herseyi gosterdi. Vetelite'te Caglar hanimla beraber calisanlar da ayni derece yardimci ve ilgililer. Bundan sonra da asilari, vs. icin Sally'yi onlara goturmeye devam edecegiz. Kaybetme korkusuna kapildigimiz kedimizi ayaga kaldirdiklari icin hepsine cok tesekkur ediyor ve hizmetlerini herkese tavsiye ediyoruz.
     7 Beğeni    
Bilge Karhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32529
Çağlar Hanım'ı, o zaman yeni edinmiş olduğum kedime bir veteriner arayışı içindeyken çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Çağlar Hanım'daki hayvan sevgisinin yanında bilgi, deneyim, ilgi ve alakayı başka hiçbir veterinerde hatta doktorda bile görmedim. Bazen "kedim sinek yuttu midesinde kurt olur mu" gibi sorduğum saçma sorulara her zaman büyük bir sabır ve hoşgörüyle cevap vermiştir :) Biri benim, diğeri bir arkadaşımın olmak üzere iki yavru köpekte kanlı ishal vakasını tedavi ettiğine bizzat şahit oldum. Kendisine olan güvenim o kadar çok ki, mümkün olsa bir rahatsızlığım olduğunda tedavim için Çağlar Hanım'a giderdim :) Bilgi ve becerisine duyduğum hayranlığın dışında sürekli kendini geliştirmesi, bitmeyen enerjisi ve güleryüzü, daha uzun yıllar kendisinin kapısını aşındıracağımın garantisidir diyebilirim.. Çağlar Hanım'ı tanıdığım için gerçekten çok mutluyum..
     3 Beğeni    
Serpil Saraç
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24745
İlk tanışmamız Çağlar Hn ile sokakta bulduğum, gözleri kan revan içinde kalmış ,şimdiki canım kedimden dolayı oldu .Sokağa atılmış bir Ankara kedisiydi ve depresyondaydı .Gözlerinden iltihapla karışık kan akıyordu, bir deri bir kemikti. Gece yarısı 02:00'de buldum ve kediyi kaptığım gibi Çağlar hn'ı aradım ve bana hizmet sundu. Çağlar Hn'ın tedavisi ile hızlı bir iyileşme sürecine girdi kedim. Giriş katında oturduğum için kedimin depresyondan kurtulup , diğer kedilerle arkadaşlık kurup , güvenli bir şekilde eve girmesini sağlamak için camları , kapıları açık bıraktım. Leydi istediği saatte girip çıkıyordu. Çağlar Hn , empatik bir veteriner olduğu için bu fikrimi tehlikeli olmasına rağmen , saygıyla karşıladı . Leydi'nin tüm önlemlerini alarak onun önünü açtı. Ama hayvanım 1 hafta sonra kısır olmasına rağmen , boynundan parça koparılmış olarak eve geldi . Benim kendimi suçlu hissetmememi sağlayarak, başarılı bir operasyon geçirtti Leydi'ye ve yine Leydi tam sağlıklı oldu. Son olarak sık sık boğazı şişiyordu Leydi'nin.Tahmin yürüterek teşhis koymak yerine son teknoloji cihazları ve teknikleri kullandığı için Leydi'nin tüm taramalarını yaptı , enfeksiyonu tespoit etti ve başarılı bir tedavi süreci geçti . Huzur veren sevgi dolu konuşmalarıyla empatik veterinerim Çağlar Hn'a teşekkür ediyorum. 3 kelimede O'nu tanımlarsam sevecen, gelişime açık ve mesleğini çok seven biri olarak tanımlarım . Kişisel özellikleri ; hijyene önem veren, arkadaş canlısı ve müthiş bir hayvansever.Yanında çalışan Mustafa'ya ayrıca teşekkür ediyorum, Çağlar Hn ile olan uyumu , öğrenmeye açık kişiliği ile takdirimizi topluyor.
     5 Beğeni    
Nurdan Çeikel
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24673
biz istanbul a 4 saat mesafede kdz. ereğli de yaşıyoruz. Çağlar Hanım ı bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıdık. ve bütün canlı dostlarımızın tedavisi için 4 saatlik yola gidiyoruz. bu da Çağlar Hanım ın hekimliğine olan inancımızı anlatmaya yeterli sanırım. Benim veteriner hekimde aradığım en önemli özellikler Çağlar Hanımda mevcut. bunların başında gerçek bir hayan dostu olması geliyor. mesleğindeki merakı ve kendini yenileme çalışmaları gözle görülecek derecede. bugüne kadar ki teşhislerinin hepsi başarılı. tedavileri olumlu sonuçlar verdi. her saat telefonlarımıza gülümseyerek , her sorumuza üşenmeden cevap vermesi büyük artılar. biz artık Çağlar Hanıma İstanbuldaki bir dostumuz gözüyle bakıyoruz. o kadar yolu gitmemize her seferinde değiyor. eğer canlı dostlarınıza değer veriyorsanız, ona en az sizin kadar ihtimamla bakacak bir hekiminiz olsun istiyorsanız Çağlar Hanım ı tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Halikarnaslı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24655
Mine Çağlar Kondu'yu sevgili dostum Serpil Saraç'ın tavsiyesi ile tanıdım. Şayet evinizde birlikte yaşadığınız kedi, köpek .........vs varsa ve onunla sağlıklı bir yaşam sürdürmek istiyorsanız siz de Mine Çağlar Kondu'yu mutlaka tanımalı ve yaşantınızın bir parçası olan o sevgili varlığı da onunla tanıştırmalısınız. O sadece bir veteriner değil gerçek dostlarınızın arasında yer alacaktır. Kopuk adlı kedimin böbrekleri ile ilgili bir sorununu çözdü. Mutlaka tüm veterinerler değerli bilim insanlarıdır. Ancak Mine Çağlar Kondu'nun gerek hasta varlığa ve gerekse sahibine öylesine sıcak bir yaklaşımı var ki hayran kaldım.Son derecede arkadaş canlısı olduğunu gördüm. Ayrıca hijyen konusundaki titizliğini de eklemek şart. Herhalde literatürü de yakından takip ediyor ki branşındaki tüm yeniliklerden haberdar vede uyguluyor. Tüm bu nedenlerle kendisini tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Belgin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24570
Çağlar Hanım ile guinea pig'imiz Oscar hastalandığında tanıştık. Bir kaç önemli sorunumuz vardı, pet shop ta aldığımız için ve Oscar 4 ay boyunca sürekli hastaydı, başka veteriner hekimlerin yapamadığını yaptı Çağlar. Oscar'a büyük sevgi ile yaklaştı ve sorunlarını tek tek çözdü. Oscar artık çok mutlu ve sağlıklı, Çağlar hanıma borçluyuz bunu. Çağlar'ın muayenehanesinde pek çok kedi ve köpek de gördük. Hayvanlar çok mutlu. Çünkü kendileri için uğraşıldığını ve iyileştiklerini hissediyorlar. Çağlar hanıma çok teşekkür ediyorum... Bu arada guinapiginiz varsa anlayan pek doktor yok. Çağlar son derece sabırlı, işi iyi biliyor, iyileştirmek içinden elinden gelen herşeyi yapıyor ve bu hayvancığı iyi tanıyor.
     5 Beğeni    
Gulgun Senturk
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24404
Veteriner Cağlar Kondu ile yaklaşık 9-10 sene önce alman kurdu olan babamlara ait Maxi'nin geçirdiği kötü bir trafik kazasından sonra tanıştık.Sayesinde Maxi eski sağlığına kavuştu...ve halen onun kontrolunde. 2,5 sene önce ise 1,5 aylıkken aldığım bir shar pei yavrusu hastalanınca yine kendisinden yardım istedim.Ve yine onun sayesinde köpeğim Chocolate bugun 2,5 yaşında... Hayvanlara olan sevgisi ile onlara yaklaşımı ve steril bir ortamda sunduğu profesyonel hizmeti,bilgisayar ortamında tuttuğu hasta dosyaları,aşılarının takibi, katıldıgı seminerlerle bilgisini devamlı olarak yenilemesi sanırım onun öne çıkan özelliklerinden birkacı... Kısacası bizim için kendisi cok değerli bir veteriner hekim..
     2 Beğeni    
Kristen Moreland
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23956
Ever since moving to Istanbul 4 years ago, Caglar Kondu has been a trusted member of our family. Unfortunately, we have had some very intense medical issues with our two dogs, and without Caglar's commitment to seeing them get better, I don't think those dogs would be with us today. Caglar knows that your pets are more than just animals who live at your house; Caglar understands the emotional connection that can exist between dog and owner. For us, these two dogs are like our children, and Caglar treats them and us with that level of respectful understanding. In addition, Caglar is also extremely knowledgeable about alternative treatments. She has recommended natural supplements for our dogs and they have worked wonders. She truly considers each case individually, knowing that what works for one animal may not be the right course of action for another. This attention to detail and the emotional situation of the owners are just two on a very long list of reasons to recommend Caglar Kondu. Caglar's commitment to helping street animals is also a beautiful quality. She goes out of her way to help defenseless animals who have been injured, abused or otherwise 'thrown away,' and supports those who adopt these animals. She has plenty of other paying clients, but she always gives of herself to those in need. Moreover, for those of who do not speak Turkish, her bilingualism adds a level of comfort to discussions of tough situations. Many medical words are the same in both Turkish and English, but Caglar is able to explain situations in a way that is calming, informational and complete. She is always available by phone and email, and she responds to questions instantly. Caglar always makes us feel like our dogs are the most important case she has, even when there is a crowd of owner's feeling the same way in her office. I cannot recommend Caglar Kondu strongly enough. We trust her implicitly with the health and well being our our four legged children. As I said before, if it was not for her commitment and dedication and care, our dogs may not be here today. Most sincerely, Kristen Moreland and Jeff Kin And our dogs, CK and Ruby ----------------------- Tercümesi: 4 yıl evvel İstanbul'a geldiğimizden bu yana, Çağlar Kondu ailemizin güvenilir bir üyesi oldu. Ne yazık ki bu süreçte her iki köpeğimizle de ilgili çok ciddi tıbbi sorunlar yaşadık ve Çağlar hanımın emekleri olmasaydı, şu an köpeklerimiz bizimle olamazdı. Çağlar hanım petlerimizin evimizde yaşayan birer evcil hayvandan çok daha öte olduklarını biliyor ve bir köpek ile sahibi arasındaki duygusal bağı çok iyi anlıyor. Bizim için iki köpeğimiz de çocuklarımız gibi ve Çağlar hanım gerek onlara, gerekse bizlere bu farkındalıkla davranıyor. Bunlara ilaveten, Çağlar hanım alternatif tedaviler konusunda da son derece bilgili. Köpeklerimize doğal takviyeler önerdi ve bunlarla mucizevi sonuçlar aldık. O aynı tip bir hastada başarılı olan bir tedavinin, diğ... [DEVAMI..]
     1 Beğeni    
Işıl KARATAN Fotoğraf
Vet.Hek.Işıl KARATAN
Veteriner Hekim
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23713
Çağlar hanım ile meslektaşız.Çağlar hanım işini harika yapan hekimlerden bir diğeri daha. Aldığı ve almakta olduğu eğitim ve mesleğine verdiği önem benim onu sizlere tavsiye etmem için yeterli. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki bildiklerini paylaşmaktan kaçınmayan ve özverili bir hekim olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Geçtiğimiz haftalarda kliniğime sokak cocuklarının yolda bulup getirdiği bir güvercinden ve hastalığından söz etmek istiyorum.Güvercinde gözlediğim nörolojik problemin kaynağını bulmaya çalışırken güvercin konusunda ilgili ve bilgili meslektaşlarım el birliğiyle bu konuda bana yardımcı oldular. Çağlar hanım anında beni telefonla arayıp bildiği ne varsa benimle paylaştı. Newcastle hastalığıyla savaştık (paramyxovirusun neden olduğu viral bir hastalık).Şu anda güvercinimiz oldukça sağlıklı hayatına bizimle devam ediyor.Bu viral hastalıkla savaşta bana destek olduğu için tüm diğer hekim arkadaşlarıma ve tabii Çağlar hanım'a teşekkür etmeliyim. Bu dayanışmadan gurur duyduğumu da bildirmek isterim.
     7 Beğeni    
Begüm
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23344
Anadolu Yakası'na taşınalı henüz 1 ay olmuştu ve ben artık 2 yaşına gelen dişi kedimi kısırlaştırmak için acilen veteriner arayışına başlamıştım. Bu zamana kadar hiç kıyamamıştım ona, bu sebeple de baya gecikmiştik bu operasyon için :) Çok titizdim, ince eleyip sık dokuyordum. Konusunda uzman, ilgili ve şefkatli bir veteriner hekim bulmalıydım. Öyle abartmıştım ki durumu haftada 3 gün veteriner kliniklerine gidip araştırma yapıyordum :) Son durağım Çağlar Hanım ve kusursuz kliniği Vetelite oldu. Ne mutlu ki doğru bir karardı bu. Bıkmadan, usanmadan, ihtiyaç duyduğum her an yanımızdaydı Vetelite. Benim ve Lokum için doğru yerdi burası. Ameliyatta hiçbir sorun yaşamadık. Hatta sonrasındaki 3 gün içinde mırlamaya, oynamaya + kapris yapmalara başlamıştık bile. Çok hırçın ve çatlak bir kediydi Lokum'um. İnletirdi kliniği bırakın beni çığlıklarıyla. Ortalığı perişan eder, herkesi tırmalardı.Tabi bundan Çağlar Hanım da hakkına düşen darbeyi aldı :) Ve tüm bunlara, zor şartlarda müdahalelere rağmen en ince ayrıntısına kadar ilgilenerek uzmanlığını bir kez daha ortaya koyardı veteriner hekimim :) Gerek kliniğindeki tam teşekküllü muayene, operasyon, yatış ve laboratuar hizmetleri, gerekse içtenliği, samimiyeti ve en önemlisi üstün hayvan sevgisiyle biz onu çok sevdik. Can dostlarınızı gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz doğru adrestir Çağlar Hanım. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, Ginger'a da selamlarımızı iletiyoruz...
     3 Beğeni    
Melike Akay
27.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19334
İyi bir Veteriner Hekim olmak için sadece işini iyi yapıyor olmak yeterli değildir.Aynı zamanda özverili , ileri görüşlü , en önemlisi hayvanları ve yaptığın mesleği de sevmek gereklidir. Vet.Hekim Çağlar Hanım aynı zamanda arkadaşım , meslektaşım , biricik dostumdur.Çoğu meslektaşlarımızın aksine titiz , işini seven , hayvanları seven biridir.Kliniğine gitme şansınız olmadıysa sırf kliniğini görmek ve kendisiyle tanışmak için bile gidebilirsiniz.Zaten gördükten sonra anlayacaksınız ne kadar titiz ve iyi kalpli ve çok iyi bir doktor olduğunu.Gerek bilgisi gerek tecrübesi ,gerek kendini her anlamda geliştirmek için katıldığı eğitim programları ve her şeyden önemlisi küçük dostlarımızla olan sıcak ilişkisi sayesinde gerçek bir veteriner hekimdir.Canım arkadaşım meslek hayatında her zaman iyi olman ve bu sevginden hiç bir zaman ödün vermemen dileğiyle. Her zaman yanımda olduğun için ayrıca teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim.Başarılar..
     2 Beğeni    
Hulusi Metin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14295
Yalnızca bir veteriner değil! "Can dostu" ararsanız... Hayvanları yalnızca seven değil, sevmesini de bilen bir uzman... Yaşatma arzu ve istenciyle, özel yaşamını bile hayvan dostlarımıza adayan.... Lucky'mizin sonsuzluğa yolculuğunda sonuna kadar yanında olan... 14 yaşında Pekines (erkek)... Önce bir kriz... Yerde yan yatmış durumda... Beş dakika, beş asır...Sonra normale dönüş... Veterinere...İlaç ...Ertesi gün yine kriz, fakat daha kısa... Eve veteriner... İlaca devam... İyileşme yok... Kötüye... Derken...İnternet... Araştırma... Karar:Mine Çağlar KONDU... Ve ... Doğru tanı, doğru tedavi...Yoğun bakım...Kaçınılmaz son! Keşkesiz.
     8 Beğeni    
Asena Metin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14168
Minik köpeğimiz Lucky çok kötü bir durumdayken Çağlar Hanımı bulduk. Çağlar Hanım'a götürdüğümüzde ayakta duramaz haldeydi ve Çağlar Hanım'ın çabalarıyla hem keyfi düzeldi hem de yürümeye başladı. Sonuçta Lucky 14 yaşında ve yaşlı bir hayvan, şu anda da capcanlı ve hareketli diyemem ancak biliyorum ki Lucky hayatında ilk kez bir veterinere giderken titremiyor ve hayatından çok memnun. Bundan sonra gözüm kapalı Lucky'i Çağlar Hanım'a teslim edebilirim. Özellikli kliniğindeki teknik imkanlar çok gelişmiş ve çok kısa sürelerde teşhis konulabiliyor, bu açılardan çok avantajlı. İşini ve hayvanları çok seven, gerçekten bilgili, tecrübeli ve çok fedakar olan Çağlar Hanım'ı tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Bahar Akcollu Dikenci
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3127
Çağlar Hanım mesleğini büyük bir aşkla ve insan sevgisi kadar büyük olan hayvan (dostlarımız) sevgisiyle yaptığı için bir çok veteriner hekimden ayrıcalığı olduğuna inanıyorum. Maalesef maddi çıkarlar bazı veteriner hekimlerin mesleklerini sadece iş olarak görmelerine sebep olurken Çağlar Hanım ı sabaha karşı saatlerde bile aramış bir müşterisi olarak tam teşekküllü bir cevap aldığım yetmezmiş gibi kendisini yarım saat sonra kapımda tüm gerekli alet ve malzemeleri ile Max in (7 yaşında Golden Retriever dostum) hayatını kurtarmak için koşup gelmiş olarak buldum. Çok acil olan bunun gibi bir kaç olayda da yine en münasebetsiz saatlerde en fazla yarım saatte imdadıma defalarca yetişti. Sadece kendi müşterisi olan ben ve benim dostum Max değil, bir sokak köpeği için de aynı şekilde gecenin bir yarısı kurtarma operasyonuna kaç veteriner gelir? Cevabı sadece Çağlar Hanım. Çünkü o olayda birkaç arkadaşım [Kurum ismi kapatıldı-Site Editörlerleri] ve birkaç veteriner arayıp hiçbirinden olumlu cevap ve ilgi görmezken Çağlar Hanım hemen koşup geldi. Mesleğini hakkıyla yapan, ilgili ve tam bir hayvan dostu.. Başka bir şey eklemeye gerek var mı bilmiyorum ama iyi ki ben ve Max onu tanıdık ve iyi ki Çağlar Hanım var..
     14 Beğeni    
Aslıhan Yılmaz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3085
çağlar hanımı 4 yıldır tanıyorum ve hayvan besleyen herkesin de en kısa zamanda onu tanımasını tavsiye ediyorum.diğer hekimler için haksızlık etmek istemiyorum ancak,sevecenliği,olağan üstü ilgi ve çabası,mesleki alandaki bilgisi,becerisi,araştırmacılığı,önemli ya da önemsiz hiç bir rahatsızlığa kayıtsız kalmaması ve en önemlisi hayvanlara karşı gerçekten büyük bir sevgi ve şefkat duyması onu birçok meslektaşından farklı kılıyor.Bu farklılığın diğer yönleri de kliniğine gittiğinizde hemen göze çarpıyor.kliniğin donanımı,tam teşekküllü hayvan hastanelerinde bile bulamayacağınız son teknolojinin kullanıldığı cihazlardan oluşuyor ve bunun yanı sıra her tür operasyon ,tedavi ve bakım son derece steril bir ortamda gerçekleşiyor.kısaca köpeğim tombik ve ben çağlar hanımı çok seviyoruz,onu hayvan seven herkese tavsiye ediyoruz ve onunla daha uzun yıllar geçirmek istiyoruz.
     13 Beğeni    
Kıvanç Işıkman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3043
Çağlar Hanım ile ilk olarak çalıştığı hastanede tanışmıştık. O zamanlar bir tane kedi besliyordum ve küçük bir rahatsızlığı için gitmiştim çalıştığı yere. Daha sonra Çağlar Hanım yer değiştirdi, ben bir kedi daha aldım ve Çağlar Hanım'ı nereye gittiyse buldum. İlk tanıştığımız günden bu güne kadar kedilerimle ilgili herşey için başvuru kaynağım sadece kendisidir. Yeni açtığı kliniğine ise ilk olarak gene kedilerimden birinin hastalığı için gitmiştim ve kedim baygın halde neredeyse ölmek üzereydi. Süratle ilgilendi. İlgileneceğinden hiçbir şüphem yoktu zaten. Ama beni ençok etkileyen anında kedimi monitöre bağlaması ve kalp atışalrını monitörden izleyebilmem olmuştu. Klinikte şöyle bakış attığımda rontgen, ultrason, kan tahlili gibi tanı ve tedavi için gerekli olan her türlü donanımın olduğu gözüme çarptı. Çağlar Hanım sayesinde kliniğe baygın halde giren kedim şu an evde kardeşiyle beraber koşup oynuyor. O günden sonra Çağlar Hanım'a olan bağlılığım ve inancım birkaç kat daha arttı.
     8 Beğeni    

Mine Çağlar KONDU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Windsurf,snowboard,fitness


Mine Çağlar KONDU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Veterinary Information Network (VIN)
World small animal veterinary association
Turkish small animal veterinary association
Istanbul veteriner hekimler odası

Mine Çağlar KONDU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mine Çağlar KONDU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Işıl KARATAN
Vet.Hek.Işıl KARATAN
Bir hekim her zaman yeniliğe ve bilgiye açık olmalı, hastalarının sağlığını önceliği olarak benimseyerek bunun için ne gerekiyorsa yapmalıdır. İşte Iş...
Melike AKAY
Vet.Hek.Melike AKAY
Melike hanımı henüz fakültede olduğu yıllardan beri tanırım. Son derece titiz, özverili ve dobra biridir. Ama her şeyden önemlisi, o gerçek bir hayvan...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vetelite Veteriner Kliniği
Kuzu Sok. No:10/A Suadiye
İstanbul
(Kroki için www.vetelite.com)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 478 15 95
Telefon 2 :
0(216) 478 15 96
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1976
(44 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Universitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Mine Çağlar KONDU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Çok İyi Derecede İngilizce ve Fransızca, Temel Derecede Almanca,ispanyolca ve Latince

Mine Çağlar KONDU Mesleki Videolar Videoları
-

07:41
Top