2007'den Bugüne 81,712 Tavsiye, 25,948 Uzman ve 18,155 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Batuhan ÇİTEMEL
Diyetisyen - İzmir
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Batuhan ÇİTEMEL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Batuhan ÇİTEMEL

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Dyt.Batuhan ÇİTEMEL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Batuhan ÇİTEMEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Batuhan ÇİTEMEL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Batuhan ÇİTEMEL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
SAĞLIKLI BESLENME EĞİTİMİ
KİŞİYE ÖZEL DİYET PROGRAMLARI
ZAYIFLAMA PROGRAMI
DETOKS PROGRAMI
KİLO KORUMA PROGRAMI
KİLO ALMA PROGRAMI
SPORCU BESLENMESİ
GEBE BESLENMESİ
EMZİKLİ BESLENMESİ
BEBEK BESLENMESİ
ÇOCUK VE ERGEN BESLENMESİ
HASTALIKLARDA BESLENME
BARİATRİK BESLENME
KURUMSAL BESLENME
MENÜ PLANLAMA

Batuhan ÇİTEMEL'in Makaleleri Batuhan ÇİTEMEL'in Makale ve Yazıları
2 Makale

Batuhan ÇİTEMEL Özgeçmiş CV Dyt.Batuhan ÇİTEMEL'in Özgeçmişi
Diyetisyen Batuhan Çitemel Kastamonu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında başarıyla mezun oldu. Mezuniyet sonrası Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Bilimleri yüksek lisans eğitimine başladı. Haziran 2016 - Temmuz 2017 tarihleri arasında Bilkent Holding ve Sports International' da diyetisyen olarak görev aldı. Ağustos 2017 - Ağustos 2018 tarihleri arasında ise İstanbul Fenerbahçe Orduevi'nde sağlık teğmen rütbesi ile vatani görevini tamamladı. Şubat 2019 tarihinden itibaren Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği bünyesinde diyetisyen olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda görsel ve yazılı medyada aktif olan Diyetisyen Batuhan Çitemel Ege TV ve Günaydın TV’ de sağlıklı beslenme üzerine belirli aralıklarla izleyicileri bilgilendirmektedir.

Katıldığı Eğitimler Ve Aldığı Sertifikalar :
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. Ulusal Tıp Kongresi...[Devamı...]

Batuhan ÇİTEMEL Tavsiye Yazıları Batuhan ÇİTEMEL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ömriye B. (Danışan)
 IP: 176.88.42.YDL

13-08-2018
 TavsiyeNo: 105139
Batuhan Bey'i uzun zamandır bilmeme rağmen 4 aydır özel danışanıyım. Sağlıksız beslenme alışkanlığımdan kaynaklı fazla kilolarım vardı. Batuhan Bey sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandım ve güzel bir şekilde kilo vermeye başladım. Kilo vermem zaman zaman yavaşladı; uyguladığım protein ağırlıklı diyetin yanı sıra, Batuhan Bey'in ilgi ve alakası sayesinde verdiği 2'şer günlük şok diyetlerle ve çeşitli birbirinden güzel tarifleriyle ve en önemlisi asla eksilmeyen yüksek motivasyonuyla kilo vermem hızlandı. Onun sayesinde artık tartıya mutlulukla çıkabiliyorum. :) Ayrıca tartıda eksilen kilolarımın yanısıra bel, kol, bacak çevremdeki müthiş incelme taktire şayan. Batuhan Bey genç yaşına rağmen mesleki açıdan tam donanımlı, tanıdığım diğer diyetisyenlere göre çok daha ilgili, işini severek yapan biridir. Sosyal Medya hesaplarından danışanı olsa da olmasa da herkese birbirinden güzel tarifler sunmakta, zaman zaman da Ege Tv'de sağlık demeçleri vermektedir. Kısa zamanda kendisini çok iyi yerlerde göreceğimize eminim. Bu yüzden kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     116 Beğeni    

 Gül (Danışan)
 IP: 5.47.52.FJ

20-07-2017
 TavsiyeNo: 98007
Batuhan Bey'le benim spor yaptığım spor salonunda tanıştım.Kendisi orda diyetisyenlik yapmaktadır.Kilo verme amaçlı bana uygun bir diyet yazdı. Onun sayesinde uzun yıllardır veremediğim 6 kiloyu verdim. Öğün saatlerini ve miktarlarını düzenleyerek spor programımla uyumlu listemi her görüşmemizde güncelledi. Ölçümlerime göre yada yaklaşan etkinliklerime göre değişiklikler yaptı. Çok pratik tarifleriyle hiç zorlanmadan uyguladım ve çok memnun kaldım. Bildiğimiz standart diyetisyenler gibi değil daha çok takım arkadaşı gibidir. Hatta bir dönem Batuhan Bey üzülmesin diye daha çok dikkat etmiştim:) Enerjisi çok yüksektir ve her koşulda çok iyi destek vermektedir. Görüşmemiz olmadığı zamanlarda salonda karşılaştığımızda bile hiç çekinmeden yanına gidip sorularımı sorabiliyordum. Aynı zamanda telefonla ulaşıp farklı bir durumla karşılaştığımda ondan tavsiye alabiliyordum. Siz de benim gibi baskıcı diyetisyenlerle çalışamıyorsanız özellikle tavsiye ediyorum. Listesinin dışına çıkmayın ve sonuç alacağınıza emin olun .
     320 Beğeni    

 Serda BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.40.244.JY

01-07-2017
 TavsiyeNo: 97672
Batuhan beyle gittiğim spor salonunda tanıştım .Tanıştığım gunden beri güler yüzlü , ilgili , alakalı ve çok bilgili bir beslenme uzmanı .İyiki tanımışım kendisiyle tanıştığımdan beri güzel şeyler başardık .Daha da devam ediyoruz hedefimize varıncaya kadar . Verdiği diyetler hiç aç kalmıyorum enerjim düşmüyor . Zorlanmadan da kilo verebiliyorsunuz . Ayrıca instagram sayfasında pratık , lezzetli , hafif tarifler de veriyor . Sayfasını takip etmenizi tavsiye ederim . Burdan da kendisine bir kez daha teşekkür ederim .
     332 Beğeni    

 Can (Danışan)
 IP: 178.246.18.YCC

05-05-2017
 TavsiyeNo: 96487
Hazırladığı kişiye özel listelerle, 7/24 iletişimde olabileceğiniz, yapmanız gerekenleri samimi, ilgili ve tatlı bir dille anlatan, hiçbir sorunuzu yanıtsız bırakmayan, bir diyetisenden çok arkadaşınız gibi davranarak sevginizi kısa zamanda kazanan müthiş biridir bence kendisi. Mesafe olarak uzakta da olsanız ideal kilonuzu sizinle birlikte tespit ederek, yiyeceklerin ulaşılabilirliğini ve damak tadınızı dikkate alarak hareket etmesi, sizi gerçekten düşündüğüne dair güven duygusunu geliştiriyor. Bu da, diyete tam uyum sağlamanızı kolaylaştırıyor. Alternatif önerilerle diyeti keyifli hale getirmesi, danışanda uyandırdığı güven duygusu, işini tam bir profesyonellik içinde yapıyor olması, sanırım hayatımın geri kalanında sadece onunla çalışacak olmamın sebeplerinden sadece birkaçı.
     351 Beğeni    

 Dila (Danışan)
 IP: 176.220.137.ZBJ

23-02-2017
 TavsiyeNo: 94801
Gittiğim bir çok diyetisyen arasında açık fark ile en iyisi Batuhan Çitemel. Kişinin günlük hayatına uygun şekilde verdiği esnek diyetleri, ilgisi, samimiyeti ve güler yüzlü yaklaşımı ile kilo vermeme yardımcı oldu. Gerçekten kendini mesleğine adamış, maddi çıkarlar peşinde olmayan müthiş bir diyetisyen. Ayrıca muhteşem tarifleri var. Diyet yaparken hiç bir şeyden mahrum bırakmayan, sağlıklı yaşamı kişiye öğreten, yemekle ilgili hayat görüşünü değiştiren bir tavrı var. Ve kendisi sosyal medya hesaplarından, hastası olan, olmayan herkese, tarifleriyle, küçük hatırlatmalarıyla ve küçük motivasyon notlarıyla destek vermektedir. Diyetisyen robot gibi diyet yazmamalı, Batuhan Bey gibi insanları desteklemeli. Gelecekte adını çok çok duyacağımıza eminim. Ve kesinllikle Tavsiye Ediyorum.
     370 Beğeni    

 Betül TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.155.247.YBB

18-10-2016
 TavsiyeNo: 91143
Ben Manisa da yaşıyorum. 3 yıl önce üniversite için Ankara ya gittim. Ankara ya gitmeden once 56 kiloydum. Ve Ankarada oldugum bu üç yılda 8,5 kilo aldım. Kendimce bir seyler yaptim diyet spor vs ama etkili olmadi. Bir seyleri yanlis yapiyorum dedim ve bir diyetisyene danismaya karar verdim. Ramazan bayramından sonra diyetisyen Batuhan Citemel beye danıştim. Bana diyet yazdı ve benim sorularını yanıtladı. Ara ara da onu rahatsız ettim ve danıştim.Zayıflamaya çok istiyordum. Tabi ara da kaçtı diyelim uygulayamadım bazen ama hırsımı kaybettim çünkü diyetisyene yanındaydı, beni her zaman destekledi ben kendime inanmadan o bana inandı. Baktım kilo vermeye başladım daha da hirslandim. 2 buçuk haftadır Ankaradayım malum okullar açıldı. Buraya gelmeden 4 kilo vermiştim. Bu iki buçuk haftada da 2 kilo vermişim daha bu sabah tartıldım. Şuan 58 buçuk kiloyum. Hayaldi gerçek oldu. Hedefim 52 kilo. Umarım vermeye daha da devam edeceğim. Çok teşekkür ederim Batuhan Citemel bey 😊
     404 Beğeni    

 Yeliz.a (Danışan)
 IP: 88.245.170.YFD

27-07-2016
 TavsiyeNo: 89422
Batuhan bey ile tanismamiz cok yeni olmasına rağmen benimle yillardir tanisiyormus gibi ilgilendi. Gerek verdiği listeler gerek motivasyon cümleleriyle her zaman yanimda olduğunu hissedebiliyorum. Asla listeyi verip gitmiyor sürekli yaziyor yani asidi kontrol altindasiniz kacamaklar da bu sayede en aza iniyor ;) Ayni zamanda batuhan beyin sicakkanliligiyla hasta diyetisyen ilişkisi daha sicak gelmeye basliyor diyet yapmak eğlenceli hale geliyor 😊😊
     434 Beğeni    

 Nihan ÇİTEMEL Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.38.Z

27-07-2016
 TavsiyeNo: 89417
Diyetisyen Batuhan Çitemel işini titizlikle yapan, başarılı ve ilgili bir diyetisyendir. Mesleğine yönelik birçok eğitime, kongreye, konferansa ve seminerlere katılmıştır. İyi yerlerde staj yapmıştır. Şuan İzmir Mavişehir Sports İnternational da diyetisyen olarak çalışmaktadır. Kendisi aynı zamanda Ege tvde programlarda sağlıklı beslenme üzerine demeçler vermiştir. Genç ve dinamik olan Batuhan Çitemel'i tavsiye ediyorum. 3 sıfatla tanımlamak istersem bilgili, alanında uzman ve yeniliklere açıktır. Aynı zamanda iyi derecede ingilizce bildiği için beslenme ve diyet ile ilgili yurt dışı makaleleri sık sık takip etmektedir.
     429 Beğeni    

Batuhan ÇİTEMEL'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği
Kültür Mah. 1388. Sok. No:14/1 Manolya Apt Alsancak
İzmir  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(553) 585 17 28

Telefon 2 :
0(530) 156 54 85  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1993
(26 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Kastamonu Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
 whatsapp hesabı
Sosyal Medya
 facebook hesabı linkedin hesabı instagram hesabı

Batuhan ÇİTEMEL'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - Almanca


Batuhan ÇİTEMEL'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Batuhan ÇİTEMEL Mesleki Videolar Videoları
-01:42
Top