2007'den Bugüne 92,156 Tavsiye, 28,190 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dyt.Aslı İÇİNGÜR'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dyt.Aslı İÇİNGÜR hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dyt.Aslı İÇİNGÜR'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dyt.Aslı İÇİNGÜR
(Önceki 53 özel mesajı okuma oranı: %96.2]
Meslek :
Diyetisyen
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 44.192.20.240
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dyt.Aslı İÇİNGÜR'ün Size Özel bir Notu Var:

Sağlıklı ve formda bir beden için ufak bir hatırlatmada dietETHİC’den; Bu aralar fazla kilolarımla başım dertte diyorsanız, Verdiğim kiloları geri aldım diyip kendinizi mutsuz hissediyorsanız, Sağlıklı ve dengeli beslenmek istiyorum güzellik geçici diyorsanız, Çok zayıf olup kilo almak istiyorsanız, Hamileyseniz veya hamile kalmayı düşünüyorsanız, En önemlisi sıcacık bir ortamda içten bir gülümsemeyle karşılanmak istiyorsanız, Dyt. Elvan Odabaşı’nın kurmuş olduğu branşlarında uzman kadrosuyla dietETHİC Beslenme ve Diyet danışma Merkezi hizmetinizdedir. Sizleri merkezimize kilo takip programı çerçevesinde ücretsiz vücut analizi görüşmesi için davet ediyoruz. Lütfen randevu alın...Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

02:39
Top