2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gurbet Zehra BİLDİK
Psikolog - Afyon
cinsel terapist - hipnoterapist

Gurbet Zehra BİLDİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gurbet Zehra BİLDİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

74
(%82.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gurbet Zehra BİLDİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gurbet Zehra BİLDİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dilek YÖRÜKPsk.Dilek YÖRÜK
Merhaba Dilek Abla; Dilek Abla ile AFYON KOCATEPE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİNDE çalışma fırsatı bulduğum için kendimi şanlı sayıyorum. Çünkü o dönemlerde P...
Taner TOKUÇCUUzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner Bey'le Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesinde iken birlikte çalışma zevkine ve şansına sahip oldum. Kendisini tanımış olmaktan dolayı çok mutlu...

 
Gurbet Zehra BİLDİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Değişim Psikolojik Danışmanlık
Yeşilyol Halil Ağa Cd. No:3/A
Afyon
(Atatürk İlköğretim okunundan sonraki PASAPORT NARGİLE Cafe ile 6. NOTERLİK (ya da yeni HALKBANK) arasındaki sokakta...Yeşilyol ağzında...)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gurbet Zehra BİLDİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
cinsel işlev bozuklukları (vajinismus, erken boşalma, ağrılı cinsel birleşme, sertleşme sorunları....)
evlilik sorunları
anne-baba danışmanlığı
psikolojik testler: kişilik testleri (mmpi, skid, cat, tci), zeka testleri (wisc-R, kent-porteus, agte)
panik atak
bunaltı (depresyon)
hipnoz
takıntılar (obsesif kompulsif bozukluk)

Gurbet Zehra BİLDİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nureddin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55219
gurbet hanımı afyon kocatepe üniversitesi hastanesinde göreve başladığı dönemde bir iş değişikliği yaptığım dönemde işyerine ve iş sahibine uyum sağlamada hata yapmamam adına neler yapmam gerektiği konusunda yardım aldım.afyonkarahisar yeşilyolda açtığım Site Editörleri Tarafından Kapatıldı isimli kebabçı olarak faaliyet gösteren iş yerinde sorumlu yöneticilik yaptığım dönemde iş yerine aldığım personelle mutfakta görev yapan Site Editörleri Tarafından Kapatıldılı ustalar arasında meydana gelen ve zaman zaman işyrimizi sıkıntıya sokan uyumsuzluklarda işletmemize gelerek tüm personeli psikolojik açıdan çek ettirdim olumlu ve olumsuz ve neler yapabilirim diye kendisinden çok önemli yardımlar aldım.gurbet hanım meslek etiğine bağlı,önce insan işin maddi boyutuna çok önem vermeyen kişilerin maddi ve sosyal durumlarına göre hareket etmeyen sadece yardım lan ve yardım veren iyi bir psikoloğ gurbet hanım bence haım gibi hanım iyi bir mesleğini seven bir psikoloğ arkadaş canlısı,güleryüzlü,insani değerlere bağlı herkese tavsiye edebileceğim bir psikoloğ allah ona ve ailesine uzun ömürler versin başımızdan eksik etmesin çünkü ağır hayat şartlarından gurbet hanımlara ihtiyaç çok olacağa benziyor.sağlık ve huzur dolu günler hayat dolu dolu yaşanması insan sağlığından daha değerli bir şeyin olmağını hayat bir tiyatro sahnesi burada dramda oynarsınız,komadide o size bağlı ben hayatı çok ciddiye almıyorum ama işimi,eşimi,kızım,oğlumu,ve kanımdamda olan herkesi önemsiyorum.......sağlılkla
     16 Beğeni    
H.İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47074
Kendisiyle arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Birebir görüşmemiz oldu. Kendisinden aile ilişkilerim konusunda yardım aldım, önerileri beni çok rahatlattı. Güven veren duruşu, samimi tavırları ve işinin ehli olduğunu bana yansıtmasını başarılı buldum. Gurbet Hanım'ı güler yüzlü, samimi ve başarılı olarak tanımlayabilirim. Çalışma ortamının ev havasında oluşu bizi kendisine daha yakın hissetmemizi sağladığından kendimizi daha iyi ifade ederek doğru teşhis ve tedavi uygulanmasına yardımcı olmuştur.
     14 Beğeni    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37331
gurbet hanımdan terapi almanın gerçekten bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.her yönüyle profesyonel bir insan denebilir.pozitif enerjisi samimiyeti her şeye değer.bir arkadaşı gibi davranıyor danışanlarına.şu ana dek gördüğüm en iyi psikolog kendisi ve ben gerçekten şanslıyım:)onunla tanıştığımdan beri kendimi daha iyi tanımaya başladım daha doğrusu kendimin farkına varmamı sağladı.sizi derinlemesine hissedebilme büyük bir empati yeteneğine sahip.samimi yaklaşımı özverisi güleryüzlülüğü ve daha bir çok sayamadığım yönü için gurbet hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.
     15 Beğeni    
Mehtap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21859
ben gurbet hanımın bir danışanıyım çok mütevazi, içten,sıcak ve danışanıyla her yönden ilgilenen bir doktor ben kendisini internetten buldum ve afyon'da böyle bir doktorun varlığından haberim yoktu bulunca dünyalar benim oldu.vajinismus sorunum vardı sayesinde çzümlendi Allah ondan bir değil binkere razı olsun.aldığı ücrette helali hoş olsun.doktor değilde bir arkadaşımın yanına gider gibi gidiyorduk eşimle beraber çokta memnun kalıyorduk.cinsel yönden ve diğer yönden tavsye edebileceğim çok iyi bir doktor teşekkürler g.zehra hanım.
     16 Beğeni    
Şahin UÇAR Fotoğraf
Uzm.Psk.Şahin UÇAR
Psikolog - Uzman Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Mart.2009
TavsiyeNo: 21464
Arkadaşım ve değerli meslektaşım Psikolog Gurbet Zehra Bildik i Afyon ve civarında yaşayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendisini sürekli geliştiren ve iyileştiren sürekli öğrenen bir insan olarak Afyon da yaşayan danışanlarına öneririm. Özellikle cinsel sorunlar konusunda depresyon, panik atak ve öğrencilerin yaşadığı sınav kaygısı gibi konularda çok başarılıdır. Çocuk ve Gençlere gerektiğinde yetişkinlere de uyguladığı kişilik testleri ile diğer psikolojik testlerle kendisine gelen danışanlarına elinden gelenin en iyisini yaptığından eminim. Bu konuda afyonda yaşayan hemşehrileri çok şanslılar. Kendisine başarılar diliyorum.
     14 Beğeni    
Sevil K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19346
öncelikle gurbet zehrayla afyonda karşılaşmış olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum..zor bi dönemden geçiyordum ve bi uzman yardımına hayatımda ilk kez bu kadar çok ihtiyaç duydum..bu şehrin yabancısı olduğum için internet üzerinden araştırma yaptım ve bu sitede onu buldum.. bana gerçekten çok faydası oldu görüşmelerimizin.. hem işinde uzman hem de sevgi dolu kocaman bi yüreğe sahip olan güzel insan gurbet zehrayı kesinlikle tavsiye ediyorum..yeri geldiğinde uzman yaklaşımı,yeri geldiğinde samimi,içten ve arkadaşça yaklaşımı ve bu ikisi arasında kurduğu denge sizi çok rahatlatıyo ve güven veriyo... olaylara çok yönlü bakmanıza yardımcı oluyo ve gerçekten çabalıyo sizin için...sadece sorununuzla ilgili değil,her yönde,size yardım edebileceği konularda herzaman hazır olduğunu,özverisini hissedebiliyosunuz.. onunla karşılaştığım için çok mutluyum,herkese tavsiye ediyorum :)
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     7 Beğeni    
Psk.Dnş.Betül NAZLISÖZ
9.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18781
Sevgili Gurbet, Cinsel Terapi eğitimlerinde tanıştığım, çok değerli bir arkadaşımdır. Yumuşacık bir enerjisi vardır ve sırf bu enerjiyle temas bile sizi rahatlatır. Eğitimlerimiz esnasında da meslekdaşlarına göre bir çok farklı yönü olduğunu hissetmiştim. Mesela herkesin farklı baktığı bir vakada; öyle bir bakış açısı getirir ki; siz bunu nasıl düşünemediğinize inanamazsınız.. Yorumları ve önerileri benim için çok önemlidir. Bu değerli meslekdaşımın Afyon'da olması Afyonlular'ın bir şansıdır bence.. Herkese, her duygusal probleminde yardımcı olacağını düşündüğüm arkadaşımı; hepinize kesinlikle tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Gamze
4.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16710
ben size canımın bir parçası herşeyimi biricik manevi ablamı tavsiye etmeye çalışıcağım.aslında onu burda tavsiye edemem satırlar sayfalar yetmez ancak onu tanıyarak anlayabilirsiniz benim neden bahsettiğimi.o ileri görüşlü,açık sözlü, özverili, anaç, insanı her boyutuyla düşünüp ele alan ve gücünü yettiği her soruna çözüm bulmaya çalışan ve bulan , daha aklıma gelmeyen ve sayamadığım bir çok özelliğe sahip eşsiz insanlardan biridir.onla birlikte olduğunuzda eminim beni daha çok anlayacaksınız ve pişman olmayacaksınız.
     9 Beğeni    
Öznur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14188
Merhaba ben Öznur [Soyadı Kapatıldı-Site Editörleri] Şimdi sizlere çok sevdiğim hatta ablam dediğim bir meleği anlatacağım.İsmini zaten biliyorsunuz bir de kendisini görüp sohbet etseniz herhalde yanından ayrılmak istemezsiniz.O kadar arkadaş canlısı ki her hastasına hasta gibi değil de onların kişiliğine göre yaklaşımlar uyguluyor,çok sabır gösteriyor,sır tuttarak anlatılanlara çözüm buluyor.O kadar güleryüzlü ki yani kişi oraya zorla bile gitmiş olsa mutlaka gurbet ablamın yüzünü görünce herşeyi anlatabilirim düşüncesi ortaya çıkıyor çünkü güven veren yüz ifadesi var. Benimle ilgili kısmı anlatmak gerekirse açıkçası bir sene önce kesinlikle yeniden doğdum,insanların içine girmeye başladım,yani nasıl anlatayım beni sanki ikinci kez doğuran bir anneye sahibim.Şu anda hem iş sahibiyim hem de okuyorum aynı zamanda da o kadar okuma hevesim var ki ben kendime inanamıyorum, bunların hepsi de kesinlikle ve kesinlikle önce Allah'ın sonra da gurbet ablamındır sayesindedir.İnsanlara insanca yaşamayı,sabırlı olmayı,gelecekte nasıl bir hayat istiyorsan ona ulaşman için nasıl bir plan yapman gerektiğini açıkçası hayatınızı düzene sokmak için elinden gelenin fazlasını kesinlikle yapıyor ve ben eğer üç sıfatla tarif etseydim,Gurbet ablam;güvenilir,cesaretli,zeki bir mükemmeliyet derim.çalıştığı ofis bile iç açıcı içeri bir giriyorsunuz sanki cennete gelmiş gibi;çok sade, canlı çiçek birden fazla değil, çok güzel tablolar var.
     11 Beğeni    
Berk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11177
Gurbet Zehradan bundan bir kaç yıl önce terapi aldım.. Bende depresyon vardı... Sosyal ilişkilerimde çok bozuktu... herkesle tartışıyordum.. İşimi, eşimi , ve sevdiklerimi bir bir kaybetmeye başladım...Herkesi suçluyordum... Sonra Bir arkadaş tavsiyesi üzerine Gurbet Zehraya gittim.. Ondan sonra insanaları suçlamamaya başladım ... Suçlu benmişim meğersem..... Onun iç görü terapisi ve dinamik yaklaşımları benim kendimi tanımama yardımcı oldu...Ondan terapi alırken onla ilgili şu izlenimleri edindim..Gurbet Zehra dışadönük , çalışkan ve işini seven bir psikologtur... Azim ve çabası takdire şayandır.. Etik kurallara bağlılığı da tartışılmaz... Yani bir psikoterapiste bulunması gereken her şeyin onda fazlasıyla olduğunu düşünüyorum... Gayreti, çabası ve öğrenme isteği bunun en güçlü belirtisidir... Ondan terapi alan bir hastası olarak derim ki çok şanslıyım... Başka bir kişide karşıma çıkabilirdi.. İyiki varsın Gurbet...
     13 Beğeni    
Nalan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2008
TavsiyeNo: 10810
Bir gün bir psikoloğa gittim hayatım değişti misali işte benimkisi... Kendimi sevmediğim, güçsüz, hiçbir sorununa çözüm bulamayan ve artık hiç kimsenin hiçbir şeyin beni düzeltemeyeceğine inandığım bir dönemde başka bir tıp doktorunun tavsiyesi üzerine Gurbet'ime gittim. O bana kendimi sevmeyi, sahip olduğum güzellikleri farketmemi, inandığım gibi yaşamam gerektiğini, korkusuzca, dimdik ayakta durmamı öğretti. O işini gerçekten çok seviyor. Ruhuyla yapıyor işini. Seviyor ve inanıyor işine - insanlara.Öyle doğal, öyle candan aktarıyorki sana bildiklerini. Onunla hayatı sevmemek mümkün değil. Gurbet hayatıma bir psikolog olarak girdi. Şimdi ise canyoldaşım.İnanın işinde de, dostluğunda da mükemmel birisi o... Seni çok seviyorum Gurbet. Nalan [Soyadı Site Editörlerimizce kapatıldı] 25 Mart 2008
     4 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10622
Gurbet hanımıda okuldan dersimize gelmişti ordan tanıyorum.Kendisini tesadüf tanıştık derse girecekti işim vardı. Derse giremeyecegimi geç kalacagımı demek için yanına gittim izin verdi kendisini görünce tanıyınca şok oldum.Hayran kaldım dogrusu...Kendisnin yanında staj yaptım artı hastası olarakta tedavi gördüm.Belli bir süre ben okb ve sosyal fobim yanımda bazı sorunlarımda vardır.Ben kendisine çok hayranım hastalarıyla yakalşımları harika çok insancıl direk bilğisel düzeyde kamıyor kesinlikle yaptıgı empati kurmak bir keresinde yanıma geldi oturdu ve konuşmaya başaldık nasılda benım için önmeli bir hareketi o masadan kalkıp yanıma gelmesi harikaydı güler yüzlü konuşmaya açık sadece orda o odada pskolok olmuyor insan oluyor acıyı hisediyor aglıyor gülüyor kızıyor bize iniyor bize geliyor bize gel demiyor bilmem anlatabildim mi Ben bir çok pskolokla görüştüm konuşma aşamasında hiç birinede düzenli gitmedim sadec o anki anlatmam gerekenleri dinleyecek biri vardı yeterdi ama Gurbet hanıma düzenliydi o alalede degildi hem devlet kadrosun da olup hemde bu kadar ilği ve lak gösteren her hastasına ayrı bir özen kim gösterriidi ki.En önemli özelliği insancıl olup olayları bizle yaşayarak bizlere gelmesidir. Mükemmel olması için bence bu kadar insan yaklaşımlı olmamlı diyorum kendisi için çünkü çok yoruluyor emek sarf ediyor. Gurbet hanım :hayat dolu,gülen güldürmeyi seven,vefalı. çok cana yakın bu meslek için dogmuş ben onda hiç asık surat görmedim hep pozitif hastalarıyla agalayn gülen biri yanında çalışanlara karşı anaç bir yapısı vardır. onun için söylenecek kelime bulamıyorum
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Dilek YÖRÜK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Mart.2008
TavsiyeNo: 9752
Merhabalar, Gurbet Hanım' la Afyon Kocatepe Tıp fakültesinde birlikte çalıştık.Kendisi hem arkadaşım,hem dostumdur.Bana abla diyemez,hala Dilek hocam der.Gurbet,duyarlı ve çalışkan bir psikolog olarak zihnimde kalmıştır.Hastalarını çok iyi dinler,küçük detayları kaçırmaz.Özellikle cinsel disfonksiyonlarla çalışırken iyidir.Kişiler için anlatması zor olan konuları Gurbet' e bir çırpıda anlatıverir insanlar.Kişilerin yüz ifadelerini iyi tespit eder.Vücut dilini kaçırmaz.Aslında ne demek istediğini okuyabilir.Psikodrama ve hipnozla ilgilendiğini biliyorum.Ben onun ablası olarak kendimi ona rahatlıkla emanet edebilirim.
     10 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7806
tanıdıklarımızın kendisini tavsiye etmesi üzerine afyon kocatepe arastırma hastanesinde tanıstık. Yaklasık bir yıl boyunca görüşmelerimiz oldu.öss ye hazırlandıgım 2.yılımda benim her turlu problemimle ilgilendi. İnsanı kanser edebilecek gereksiz stres ve panıklerimle 1 yıl beraber çarpiştik. Sabrı sevecenliği ve yeri geldiğinde mesafeli durusuyla kendinizi kesfetmenizi ve sorunlarızın çözüme kavustuguunuz zamanla anlaıyosunuz ve guler gectıkce bereber gecirdiğiniz saateri ve sizi sizden koruyan sevecanlıgı anlayıslılıgı ve derin insan sevgisini barındıran kalbi ve okadar hatalarınız ve utançalarınız ortaya dokulmenıze neden olan kabullenilmiş, onaylanmıs, sevilmiş hissetmeyi özluyosunuz.yan yana olamayı yani.aglarken olsanız bile.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     3 Beğeni    
Alim
5.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7733
her şeyden önce ablam o benim psikolog yönünün zaten eleştirilebileceğini düşünemiyorum. işindeki profesyonelliği tüm afyonda olduğu gibi istanbul ve izmirde de biliniyor(izmirdekilere ben anlattım istanbulu yüksel teyze halletti:D)hastası olarak gitmeseniz bile insani yönlerinden ötürü mutlaka tanışmanız gereken biri. "hayata nasıl tutunulur,dertlere nasıl tekme vurulur?" u kitabi bilgilerle sınırlandırmayıp hayatında da tatbik ederek yol gösterdiği için de seviyorum onu.
     3 Beğeni    
Taner TOKUÇCU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6626
Gurbet hanımla Afyon Kocatepe Üniversitesinin hastanesinde beraber çalışma şansına sahip olmanın yanında her zaman onun karşılıksız dostluğuna da erişmenin mutluluğunu yaşadım... Gurbet hanım sürekli mesleğiyle ilgili gelişmeleri takip eden, güncel eğitimlere katılan ve kendini geliştirmek için özveriyle çalışan bir meslektaşımdır..Ondan meslekle ilgili pek çok şey öğrendiğimi belirtmek isterm..Afyon gibi küçük bir şehirde; Gurbet hanım gibi iyi bir psikologun bulunması bence büyük bir şanstır..Eğer desteğe ihtiyacınız varsa kesinlikle düşünmeden ve rahatlıkla başvurabileceğiniz tek isim Gurbet hanımdır..Onun yanında kendinizi çok rahat ifade edebildiğinizi görüp şaşıracaksınız ve yüzünüzde bir gülümsemeyle yanında ayrılacağınıza eminim..Uzman Psikolog Taner Tokuçcu
     4 Beğeni    
Gönül
16.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6284
Size dünyanın en iyi, en bulunmaz, en güzel insanını ve mesleğinde; fedakarlık, sabır, özveri üçgenini tamamlayan tek insanı Gubi' mi tavsiye etmekten onur duyuyorum. O bir dost.. O bir anne.. O bir sevgili.. O bir yoldaş.. O bir sırdaş... O bir 1 numaralı psikolog.. O bir dert ortağı... O bir ve bu 1 lerin sonu gelmez benim Ayyüzlümü tanımlamam, anlatabilmem için. Size tavsiyem en kıza zamanda sizde tanıyın bu muhteşem insanı ve faydalanın ilgisinden, bilgisinden, eğitiminden, bitmek tükenmek bilmeyen genel kültüründen... Gönül' den sevgilerle....
     3 Beğeni    
Selami Altuntas
16.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6281
Gurbet Hanım, mesleki açıdan güvenilir bu işin eğitimini en iyi noktada almış, Türkiye'de mesleki gelişimi ve yayınları düzenli takip eden, mesleki anlamda diğer meslektaşlarıyla sürekli etkileşimde bulunan Afyonkarahisar'ın tek ,Türkiye'nin saygın psikologlarından biridir. Kendisi işinde oldukça ciddidir. Sabır konusunda örnek alınabilecek bir insandır. Yerine göre arkadaş canlısı yerine göre ciddi ve mesafelidir. Kendisinden yardım alan kişilerle tanıştım ve hepsinin mutlaka bir çözüm yoluna ulaştığına şahit oldum. Mesleki anlamda işini ciddiye alan Gurbet Hanım'ı uzmanlık dalında ihtiyacı olanlara mutlaka tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

Gurbet Zehra BİLDİK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Omni Hipnoz Akademisi
Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği

Gurbet Zehra BİLDİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gurbet Zehra BİLDİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dilek YÖRÜK
Psk.Dilek YÖRÜK
Merhaba Dilek Abla; Dilek Abla ile AFYON KOCATEPE ÜNİ. TIP FAKÜLTESİNDE çalışma fırsatı bulduğum için kendimi şanlı sayıyorum. Çünkü o dönemlerde P...
Taner TOKUÇCU
Uzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner Bey'le Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesinde iken birlikte çalışma zevkine ve şansına sahip oldum. Kendisini tanımış olmaktan dolayı çok mutlu...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Psikolojik Danışmanlık
Yeşilyol Halil Ağa Cd. No:3/A
Afyon
(Atatürk İlköğretim okunundan sonraki PASAPORT NARGİLE Cafe ile 6. NOTERLİK (ya da yeni HALKBANK) arasındaki sokakta...Yeşilyol ağzında...)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 713 70 37
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Gurbet Zehra BİLDİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gurbet Zehra BİLDİK Mesleki Videolar Videoları
-

15:08
Top