2007'den Bugüne 90,337 Tavsiye, 27,806 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nuran OĞUZKAYA
Uzman Psikolog - Kayseri
Uzman Klinik Psikolog - Vajinismus,Evlilik Danışmanı, Bireysel Danışman

Nuran OĞUZKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi46 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

46

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nuran OĞUZKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

143
(%97.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nuran OĞUZKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nuran OĞUZKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzm.Klinik Psikolog Vajinismus,Aile-Evlilik ve İlişki Danışmanı
 
Nuran OĞUZKAYA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Tms Clınıc
Gevher Nesibe Mah. Gök Geçidi Erdem Plaza Kat:8 Kocasinan Kayseri (Magnet Hastanesi Yanı)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1964 (58 yaşında)
Doğum Yeri : Kırıkkale
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi (1986 Mezunu)
Yüksek Lisans
Erciyes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (1991 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nuran OĞUZKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Vajinismus
Evlilik Danışmanlığı
Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları
Bireysel Danışmanlık

Nuran OĞUZKAYA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Nuran OĞUZKAYA'nın Özgeçmişi
Uzmanlık Alanı

Klinik Psikoloji

Eğitim

Gazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Lisans Eğitimi 1982-1986
Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi 1990-1992

İş Deneyimi

Erciyes Üniversitesi Mediko-Sosyal Ünitesi Psikolojik Danışman 1988–1990
Erciyes Üniversitesi Psikiyatri Kliniği Klinik Psikolog 1990-1996
Fen-Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Görevlisi 1996-2002
Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi 2002- 2008

Alınan Eğitimler
Aile Danışmanlığı Sertifika Programı


Cinsel Sağlık Bilgileri Eğitici Eğitimi Kursu...[Devamı...]

Nuran OĞUZKAYA'nın Makaleleri Nuran OĞUZKAYA'nın Makale ve Yazıları
1 Makale
1 Yazı/Döküman

Nuran OĞUZKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107400
7 yıl süren vajinismus problemim pek çok yol denemem yıllar içinde bitmeyen uzman arayışlarım ve 4 ay önce Nuran hocamla tanışıp sorunun çözümüne ulaşmam.... Nuran hocama bu kadar geç kalmış olmama ancak kısmet diyorum tedavi olabildiğim için çok mutluyum Nuran hanımı tanımış olmanın verdiği mutluluk apayrı. Harika enerjisi güvenilirliği samimiyeti önder oluşu uzman arkadaş hatta anne gibi yaklaşması harika hissettirdi. Onunla başladığınız tedavi sürecinde sonuca ulaşamama geri dönme vazgeçme gibi bir durumunuz olmayacaktır. Sadece bu sorunu çözmekle kalmadı hayata dair bakış açımı da değiştirdi teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.
     4 Beğeni    
F.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106513
Nuran hanım'a arkadaşlarımızın tavsiyesiyle ulaştık ve sorunumuzu ilk etapta telefonla dile getirmemize ragmen bizi gayet içtenlikle dinledi seanslarına gidene kadar ne zaman arasak ulaşabildik daha görüşmeden samimiyetine inandık.Seanslarına başladığımızda da güvencimiz inancımız daha da arttı.Gerçekten alanında kendini çok iyi yetiştirmiş bir hanımefendi. Kibarlığı asilliği kendine has tavrı cana yakınlığı kısacası bilgi deneyim tecrübe ne ararsanız var:) Biz Nuran hanım sayesinde vajinsmus probleminin hiçte korkulacak birşey olmadığını ve herkezin başına gelebilecek normal birşey olduğuna inandık ve verdiği ödevleri birebir yapmaya çalıştık kısa zaman sonra sorunumuzun hallolduğunu görmek bu işi gerçekten hakkıyla yaptığının kanıtıydı.Artık ailemizden biri nuran hanım dilimizden düşürmüyoruz. Her zaman yolu açık olsun. Nuran hanım herkezin tanıması gereken bir insan. Herşey için sonsuz teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.
     3 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106511
Henüz 1 haftalık evliydim. Vajinismus olduğumun farkında vardım. Hemen doktor arayışına koyuldum. Istanbul da uzmanlar bulmuştum. Ancak mesafe eşimin ve benim gözümüzde büyümüştü. Daha detaylı araştırma yapmaya karar verdim. Internet üzerinden Nuran Hanıma ulaştım. Hemen aradim. Telefona direkt olarak kendisi çıkmıştı. Sesi çok güven vermişti. Hemen bir randevu ayarladik. Ben vajinismusu yenebilecegimi düşünmüyordum. Kimseye de anlatamiyordum. Eşimle gecimsizliklerimiz başlamıştı bile. Nuran Hanımla önce tek sonra eşimle birlikte görüşme gerçekleştirdik. Eşim de ben de deneyimi ve kendinden emin tavrından çok etkilenmistik. Tedaviye başladık. Dediği her şeyi harfiyen uyguladık. Çok stresli bir süreçti. Hala ''acaba'' diyorduk eşimle. Başarabilecek miydim? Ancak Nuran Hanım adeta bir anne edasıyla yanımızda oldu. Ben aramadigimda o beni aradı. Sürekli gülümsedi, espriler yaptı, motive etti ve inanırdı. Sonuç olarak başardım. Başardık. Çok mutluyum, mutluyuz. Her şey için çok teşekkürler Nuran Hanım. Ömür boyu onu minnetle anacagimiz bir hatıra bıraktı bize.
     5 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106501
Nuran hanim'a internet aracılığıyla ulaştım.Seansa gittiğimiz ilk andan itibaren çok sıcak kanlı ve güvenilir olması beni eşimi çok etkiledi. Vajinismus sorununu hiç aşamayacagimizi ve hiç bir zaman çocuk sahibi olamayacağız psikolojine kapilmistim.Ilk seansta eski danışanlariyla birebir irtibat kurdurtmasi ve tedavinin nasıl olacağını açıklaması beni ve eşimi oldukça etkiledi.Tedavi olmaya karar verdim ve kendimi tamamen Nuran Hanim'a teslim ettim..Gerek merkezinde gerekse akşamları saatlerce telefon görüşmelerimizle bu sorunumuzu aştık ve şuan evliliğimizin yeni başladığını bütün sorunlarımızın bittiğini gördük. Nuran Hanim'a ne kadar teşekkür etsek az.Kendini alanında çok iyi yetiştirmiş bir psikolog. Hiçbirşey için geç kalmayın. Vajinismus problemi olan herkeze canı gönülden tavsiye ediyorum. Kendisine ve ekibine Esra hanım'a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Nergiz
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106500
Merhabalar, Nuran Hanım'ı internette problemimizle ilgili araştırma yaparken bulduk.Nuran Hanım'ı iyiki seçmişiz ve iyiki onun gibi bir psikologu tanıma fırsatı bulmuşuz.Evliligimizde herseyin kötüye gittiği ve destek almadan düzeltemeyecegimiz kanısına varınca destek almaya karar verdik ve bu kişi de iyiki Nuran Hanim oldu.Baktigimiz gördüğümüz bütün olumsuzlukların yerine şuan bambaşka çerçeveden bakıyoruz evliliğimize.Gercekten alanında uzman birinden destek almak gerçekten çok önemli. Herşey için Nuran Hanim'a ve çalıştığı ekibe kibarliklarindan dolayı teşekkür ederiz. Eğer gerçekten alanında uzman birinden destek almak istiyorsanız Nuran Hanım'ı şiddetle tavsiye ediyoruz.
     2 Beğeni    
Hande GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106499
Herkese merhaba söze şöyle başlayayım. Nuran hanım her yönden mükemmel bi insan. Eşimle çok ciddi sorunlarımız vardı. Aşılamayacak türden. Nuran hanım ı tesadüfen buldum. İyikide karşımıza çıkmış. İşini çok iyi bilen herşeyden önce yargılamayan anlayan dinleyen mükemmel bir insan. Ve hemen randevu verildi. Herşey çok kısa sürede halledildi. Hem nuran hanım hemde çalışanları çok özverili. Her yönden çok memnun kaldık eşimde bende. Ana sorunlarımızı tamamen çözdük. Ve ben çok araştırdım nuran hanım her yönden kaliteli bir insan. Mekan kaliteli. Herkese tavsiye ederim arkadaşlar. Eşimle küçük sorunlarım var diyip geçmeyin. Numan hanım ı herkese şiddetle tavsiye ederim..
     1 Beğeni    
Meltem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106498
Nuran hanım çok güler yüzlü, insanı rahat hissettiren bir tavıra sahip. Kesinlikle gerek profesyonelliği ile gerek samimiyetiyle olsun kendisini şiddetle tavsiye ederim. Herşey için gerçekten çok teşekkürler, ön yargılarımın ne kadar gereksiz olduğunun kanıtısısınız. İlk başta çok gergindim ama güzel sohbeti ile o gerginliğimi alıp beni rahatlattı. Çekinmeden utanmadan sıkılmadan probleminizi anlatacağınız ve çok güzel dönütler alacağınız bir uzman.
     1 Beğeni    
Afrin Fatihi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106495
Ben en zor günlerimde gittim eşim göreve gidip geliyordu bazı problermlerim derken başladık tedaviye ... bence çok iyi bir psikolog her seansim tebessüm ve mutlu geçiyor tabi en önemlisi tedavimde olumlu yönde gidiyor... kararli ve istekli olun nuran hanim gerisini hallediyir ve bana zaman zaman bir psikolog gözüyle değil bir anne veya abla gözüyle yardımcı oluyor... eğer kendinizi yakın hissetmek istiyorsaniz çekinmek istemiyorsaniz tavsiye ediyorum....hemde şiddetle....
     1 Beğeni    
Fatma KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106458
Nuran Hanıma uzun süren internet araştırmalarim sonucu ulaştim. İlk başta o kadar tedirgindim ki nasil anlatcam ne yapilabilir.Tamamen evliligimden umudumu kesmistim ki o kapidan girer girmez beni karsilamasi guleryuzu sanki kirk yillik arkadasiymis gibi samimi olmasi kisacasi birine guvenmek icin gerekli olan hersey sanki Nuran Hanimda vardi ve oylede oldu.Aylarca yenemedigim vajinismus tedavisine baslamis bulu ndum ve hersey o kadar guzel ilerlediki simdi hayatim evliligim dusuncelerim hersey olmasi gerektiginden bile guzel.Hersey icin Nuran Hanima sonsuz tesekkurler. Gozunuz kapali guvenebileceginiz alaninda deneyimli bir uzman.Sevgiler Hocam.Mesleki hayatinizda basarilar.
     2 Beğeni    
Kubilay ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
1.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106457
(Uzm.Psk.Nuran OĞUZKAYA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106399
25 yasindayim 1 buçuk yıldır evliyim.Eşimle cinsel ilişkiye giremiyorduk.Gittiğim jinekoloklardan vajinusmus olduğumu ögrendim.İnternet üzerinden Nuran hanimi buldum.İlk seansta beni iyleşebileceğime öyle bi inandirdiki.Tedaviye baslamak için sabirsizlanmistim.Şuan tedavimin son aşamasındayım.Yapamıyorum dediğim ne varsa gece gündüz demeden hepsinde yanimda oldu.uzman hasta değilde tıpkı bi arkadaş gibiydik.Pozitifliği ve enerjisine minnettarım.Hersey icin tesekkurler,yeniden hayaller kurmama vesile oldu.
     3 Beğeni    
E.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106342
Nuran hanımla tanıştığımda 3 aylık evliydim ve eşimle ilişkiye giremiyordum. İnternetten araştırdıktan sonra sorunumun vajinismus olduğunu anladım. Önce fiziksel bir problemim olup olmadığını öğrenmek için bir jinekoloğa gittim ve hiç bir sorunum olmadığını öğrendim, eşimde psikolojik olan bu sorunu aşmam için bir psikoloğa danışmam gerektiğini söyledi böylece internetten uzun süren psikolog araştırmalarım başlamıştı. Bir kaç psikologla görüşüp tatmin edici bir cevap ve ilgi görmedikten sonra hayal kırıklığı ve çaresizlik içerisinde internette bulduğum bir sonraki psikoloğu Nuran hanımı aradım ve büyük bir ilgi ve alakayla karşılaştım ve Nuran hanımın dediği herşeyi uyguladım ve eskiden bana imkansız gelen herşeyi tek tek çözdüm. Şu an tedavim başarıyla tamamlanmış durumda ve Nuran hanım gibi bilinçli ve işini seven, sıcak kanlı bir insan karşıma çıktığı için çok seviniyorum.
     1 Beğeni    
Desperate
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106331
Nuran Hanım’ın yaklaşımı, yönlendirmesi size olaylarınolduğu gibi görmenizi sağlıyor. Kısa sürede farklı bir bakış açınız oluşuyor. Konuşmak, bir başkasına anlatmak üzerinizdeki yükü hafifletiyor. Sorunların aslında belki de bir sorun değil kendinizin kurguladığı bir durum olduğunu farkediyorsunuz. Güleryüzlü ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortam hazırlıyor. Nuran Hanım’a çok bunaldığım ve çıkış Yolu bulamadığım bir zamanda denk geldim. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Hertürlü sıkıntınızda yardım alabileceğiniz biri. Kesinlikle yardım odaklı ve gereksiz görüşme yapmayan biri.
     1 Beğeni    
Kelebek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104744
7 aylık evliydim. Eşimle bir türlü iliskiye giremiyorduk.Kaç tane kadın dogum doktoruna gittiysem hepsi sonucsuz kaldı,kimi ameliyat dedi kimisi psikolojik.En sonunda internetten araştırmalar sonucunda vajinismus oldugumu ögrendim. Daha sonra nuran hanımı buldum ve aradım.O kadar sıcakkanlı konustu ki benimle ardından hemen görüşme ayarladık.Görüşmeye eşimle gittigimizde konuşmasıyla güler yüzlü samimi olmasıyla bizi bu sorunu aşacağımıza inandırmıştı.Daha sonra ki görüşmelerimizin çoğu telefonla ya da görüntülü oldu ben şehir dışında olduğum için.Şu an tedavim bitmis durumda 've cok guzel sonuclar aldım.Evliligim yeniden anlam kazandı.Allah iyiki sizi benim karşıma çıkardı.Böyle bir sorunu olanlar kesinlikle Nuran hanıma gitmeliler hiç tereddüt etmeden.
     Beğenin    
Nesrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104623
Kendisinin internette bir yazısına rastladık.Gerçekten çok iyi bir uzman.Onunla görüşmek bana kendimi çok iyi hissettiriyor.Seanslarımız sonrasında çok rahatlamış oluyorum.Herkese tavsiye edebilirim.İyi tavsiyeleri var.Anlayışlı, yargılamadan dinleyen ve cana yakın bir psikoloğum olduğu için kendimi oldukça şanslı hissediyorum.Eğer bir sorununuz varsa, paylaşmak istediğiniz duygular varsa hiç düşünmeden gidebilirsiniz.Eminim sizi Güler yüzle karşılayacaktır.Dinleyecektir, anlayacaktır, güzel önerilerde bulunacaktır, size kendinizi iyi hissettirecektir.
     Beğenin    
E.Ö.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104512
Terapistimle bir arkadaşım sayesinde tanıştım. iyi ki tanışmışım.Terapistimden aile terapisi hakkında yardım aldım kesinlikle mükemmel biri, evliliğimin sağlıklı yürümesini ona borçluyum. Öncelikle çok iyi bir dinleyici samimi güler yüzlü en önemlisi de sorunlara karşı çözümsel bir uzman, İşinde tecrübeli olması kadar hastalarını terapiden sonra bile zaman zaman takip ederek kontrol ediyor. Diğer uzmanlara oranla daha sıcak ayrıca empati yönü oldukça fazla buda hasta-terapist ilişkisi açısından önemli
     Beğenin    
Pinar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104509
Nuran hocamla çarelerim tükendi dediğim bir nokta da tanıştım. Uzman bir kişiden yardım almam gerektiğini geç de olsa anladım. Kararımı verdiğimde kendisini aradım. O kadar sıcak ve samimi konuştu ki benimle sanki uzun zamandır tanışıklığımız vardı. Görüşmeler nezih, ferah ve hocamın güleryüzü eşliğinde gerçekleşti. Her zaman rahatlatıcı ve cesaret verici konuşmaları tedavi süresince en etkili adımlar oldu. Mesleki deneyimi, bilgisi ve danışanlara yaklaşımı tartışılmaz. Her an ulaşılabilir olması her sorunda rahatça konuşabiliyor olmak da bir ayrıcalık. Ona ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kesinlikle tereddüt yaşamadan yardım alabileceğiniz alanında uzman ender kişilerden birisidir.
     1 Beğeni    
Kayra
18.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104327
Kendisiyle konuşurken sizi derinlemesine anlaması empati kurması bilimsel olaylarla desteklemesi her türlü bilimsel gelişmeleri yakından takip etmesi sebebiyle pozitif elektrik Aktararak insanların ruhunun derinlemesine inmeyi başaran bir uzman olduğunu düşünüyorum, Çok arkadaş canlısı biri olan güler yüzlü ve sempatik tavırlarıyla günlük yaşamda bazı sorunları akademik cevaplarla anlatıp günümüzün herhangi bir sorunu çözerek çok rahat geçmesini sağlayan birisidir
     3 Beğeni    
Tolga Mert Işık
18.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104325
Nuran Hanım ile tanıdık vasıtası ile tanıştım, üniversite sınavı döneminde sıkıntı yaşadığım zamanlarda tüm iyi niyeti ile bana yardımcı olmuştur. Nasıl verimli ders çalışmam gerektiği konusunda , ders çalışma aksaklıklarını gidermemde, konsantrasyon sorunları yaşadığımda ve sınav kaygısını nasıl yeneceğim hakkında yol gösterici olmuştur. Ayrıca son derece güler yüzlü ve sabırlı bir insandır. Kendisine teşekkür eder iyi bir psikolog olduğunu düşünmem nedeni ile tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104276
Nuran hanımda öyle bir şey var ki onunla ne zaman konuşsam o gün için rahat uyuyorum. Bana nasılsın diyor iyi oluveriyorum. Kendisinde insanın içini rahatlatan ona güven ve huzur veren bir yanı var. Vajinismus için görüşüyorum kendisiyle. Başta parmak ödevini yaparken hıçkırarak ağlayan ben şimdi penis ödevine geçtim. Bana cesaret veriyor. Daha tedavim bitmedi ama eminim ki Nuran hanımla halledeceğim sorunumu. Şimdiden teşekkür ederim Nuran Hanım 😊
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Aysun Elagöz
14.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104274
Nuran Hanım ile 10 yıl önce profesyonel iş nedeni ile tanıştık. Bir danışman olarak tüm danışanlarına ne kadar özverili destek verdiğine defalarca şahit oldum. Son derece insani , çözüm odaklı, kibar ve huzur verici bir danışmandır. Hayatın iniş çıkışlarında ne zaman içinden çıkamayacağım durumlara düşsem arayıp yol gösterici olmasını istemişimdir. Bilgisini ve ilgisini asla esirgemeyip bana rehber olduğu anlar için kendisine teşekkürü borç bilirim...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Özlem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104268
Selamlar, Nuran Hanimi çok çaresiz bir zamanimda internet araciligi ile buldum. O süreçte 8 aylik evli ve esim ile cinsel bir birliktelik yasayamamistim. Kadin dogum hastaliklari dahil birkac doktora gittim ama verdikleri tavsiyeler guven vermemisti.Arastirmalarim sonucu yasadigim vajinusmus probleminin tamamen psikolojik bir problem oldugunu ve deneyimli bir uzman esligi ile asilabilecegi kanisina vardim. Internet uzerinden nuran hanima ulastim, ve tedavi surevcine basladik. Surekli motive etmesi,ilgiyle yaklasmasi sonucunda su an vajinusmus tedavisinin son asamasina basariyla geldik. Bundan sonraki surecin de basariyla devam edecegine guvenim tam. Nuran hocam desteginize sonsuz tesekkurler.
     2 Beğeni    
Zynp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104254
Nuran hanımla tanışmadan önce herşeyimle bambaşka biriydim.Mutsuz,huzursuz sürekli kafamda bu sorun vardı.Neyse ki Nuran hanımla tanıştım.Internet üzerinden araştırma ile kendisiyle tanıştım.Ilk konuşmamızda bile beni çok güzel yönde etkiledi.Kendimden emindim artık. Kendisi çok tatlı sevecen ilgili birisi. Seanslarına severek isteyerek gidiyorum.Beraber bu sorunun üstesinden geleceğiz inşallah. Tedaviye 1 ay gibi bir süre oldu başlayalı en kisa zamandada da bitirecegimize eminim.
     4 Beğeni    
Fb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103928
Ben 5 yıllık evliyim.cinsel birleşme tam anlamıyla olmuyordu çocukta çok istiyorduk kadın doğuma gittim bana yardımcı olacaklarına beni üzecek şeyler söylediler.daha sonra Nuran hanımı tavsiyeler üzerine bulduk.esimle görüşme ayarladik.ilk gorusme çok güzel geçti Nuran hanımın anlatımları beni rahatlattı.ve şimdide vajinismus den kurtulmak az kaldı .Nuran hanım sayesinde.kendisi çok cana yakın,sicakkanli.samimi,ilgili.arkadas canlisi bir insan iyilik tanımışım kendisini.bir abla bir dost oldu bana .seanslarada zewkle gidiyorum .işyeri de çok sıcak bir ortam .çalışanı da keza öyle.istedigim zaman ulasabilmemde mükemmel.nuran hanıma çok teşekkür ediyorum.iyiki tanımışım öyle bir insanı.jerkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
A.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103927
Kendisini internette arama yaparken buldum aile danismanligi hakkindaki tecrubelerinden yararlandim cok bilgili donanimli güleryüzlü konuşkan samimi alaninda uzman kendini surekli guncelliyor.yeni yayinlari kongreleri farkli yaklasimlari takip ediyor.diger uzmanlarla arasinda kiyaslama yapamayacagim cunku benim ilk basvurdugum kisiydi sorunlarimada cozum oldu baska bir uzmaa gitme geregi duymadim.ilgilendigi alanlarda yardima ihtiyaci olan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Sevinç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103926
5 aylık evliydim ve esimle hala ilişkiye girememistim internetten biraz araştırma yaptıktan sonra vajinusmus olduğunu öğrendim hemen uzman araştırmaya başladım ve nuran hanımı gördüm randevu aldim ve hemen görüştüm.O kadar cana yakin o kadar sevecen biri ki ilk gördüğüm andan itibaren içim çok ısındı.Ve onun sayesinde bu şeyden kurtulacagima inandim beni inandırdı çünkü hic umudum yoktu başarabilecegimden 1 aylik tedavi sonrasında kurtuldum onun sayesinde öyle güzel konuştu ki benimle ben yapabilirim bunu dedim ve yaptım üzerimden büyük bir yük kalktı kuş gibi hafifledim ve hepsi onun sayesinde oldu minnettar im ona iyi varsın ve iyiki seni secmisim.
     2 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103925
Nuran Hanımla internet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu tanistim.8 yıllık evliyim ve vajinismus sorunum vardi.Daha önce bir çok psikologa gittim ama sonuç alamadim.Umudumu kaybettigim donemde tanidim.Nuran Hanımi iyi ki tanımışım ilk görüşmeye gittiğimde basarabilecegime inandim. Kendisi güler yüzlü,içten,samimi ve güvenilir.Her aradığınızda telefonun diğer ucunda.Ben vajinismusu yendim. Vajinismusu olan herkese tavsiye ediyorum hiç beklemeyin umudunuzu kaybetmeyinn...Nuran Hanim iyi ki var iyi ki tanıdım❤😊
     2 Beğeni    
Hatos
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103409
Merhaba. Uzmanımızı bir internet sitesi üzerinden bulduk. Vajinusmus sıkıntımız vardı. Terapilere eşimle beraber katıldık. Kısa sürede bu sıkıntımızdan kurtulduk. Terapistimiz bu sıkıntımızın ortadan kalkmasında çok yardımcı oldu. Genel olarak ilgili ve bilgili bir terapist olduğunu düşünüyoruz. En çok hoşumuza giden yönü, istediğimiz zaman kendisine ulaşabiliyor olmamızdı. Kendisini samimi ve arkadaş canlısı biri olarak bulduk. Seanslar ise sohbet havasında geçiyordu. Çalıştığı iş yeri iç açıcı ve sıcak bir ortamdı. Seanslar öncesi ve sonrası bilgilendirme yapılması da gayet güzeldi. Tavsiye ediyoruz....
     5 Beğeni    
Fatmaa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103387
5 aylık evliydim. Ama tam bir evliligimiz olmamıştı. Eşimle cok üzülüyorduk."Zamanla geçer mi acaba" diye düşündük. Ama maalesef! İki hafta sonra bir doktora gittik "Kendi kendine çalışma yap" dedi. Ama ben kendi kendime yapabilecek olsam hiç bekler miyim? Her günümüz,her denememiz bir hüsrandı.Ne yapacağımızı da bilmiyorduk. Birgün internette bir araştırma yaptım ve Nuran Hoca"yı gördüm. Tavsiyeleri okudum.Cok dikkatimi çekti.Çünkü ben artık hiç olmayacak diye düşünüyordum.Yeni bir umut olmuştu.Hemen aradım.Telefonu direkt kendisi açtı. Bu bana güven verdi.Yaklaşık bir saat konuştuk.Çok sıcakkanlıydı konuşmaları. Cok etkilendim. Hemen görüşme ayarladık. Görüşmeden sonra problemimizin sadece kısa bir sure sonra düzeleceği kanaatindeydik.Ki öyle oldu. Hayatım, evliliğim bambaşka oldu. Hayatımda İYİ Kİ TANIMIŞIM dediğim insanlardan birisi. Nuran Hocamı cok ama cok Seviyorum.Kendisine cok tesekkür ederim
     6 Beğeni    
Fatma ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103330
nuran hocamla internet üzerinde aile danışmanı ararken tanıştım. kendisiyle ilk tanıştığımda çok gergin olmama rağmen gayet güleryüzlü insanı rahatlatan bir duruşu vardı. eşimle yıllardır sorunlar yaşıyorduk. bir türlü çözülmeyen sorunların altında kalmış gibi hissediyordum kendimi. kendisinden önce başka bir uzmanla 2 seans görüşmüştüm. o kişi hep eşimle diyalog kurmamı öneriyordu ama eşim buna asla yanaşmıyordu. nuran hocam ise beni kendi içime döndürdü. sorunlarımıza benim de katkım olabileceği farkındalığını getirdi. kendimi ilk andan itibaren evimde hissttirdi. güleryüzü ve samimi tavırlarıyla bir abla oldu bana. beraberinde çalıştığı insanlar da çok yardımsever insanlar. iş yeri ortamını genel olarak çok huzurlu buluyorum. hala kendisiyle görüşmelerim devam ediyor ve uzun bir süre de devam edecek sanıyorum.
     3 Beğeni    
Mutluluk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103099
Bir buçuk yıllık evliyim.Nuran hocamla tanışalı çok kısa bir süre oldu.Onla tanışmadan önce vajinismustan kurtulacağıma dair hiç umudum yoktu.Ben daha önce cok doktora gittim ama Nuran hocam gerçekten bu isi biliyor.Ben yapamam dediğim ne varsa onunla birlikte yaptım.Kendisi çok samimi,sevecen ve sicak kanlı.Tüm vajinismus hastalarına gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Nuran hocama çok teşekkür ediyorum onu çok seviyorum iyiki varsınız.😊
     5 Beğeni    
Aygül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2018
TavsiyeNo: 103014
Evliligimin 4. Ayında cinsel birleşme olmadığı için kadın doğum doktoruna başvurdum. Vajinusmus olduğumu ve psikolojik destek almam gerektiğini soyledi. Internette bu konuda arastirma yaparken Nuran hanima denk geldim. Yorumlari okurken icimde hep karamsarlık vardı bana çare olamaz benimki daha İleri seviye diye düşünüyordum. Giderken cok tedirgin ve gergindim ancak Nuran hanımın içtenlikle yaklaşımı beni çok rahatlattı birlikte atlatacagimizi söyledi. Her görüşmemizde dahada ilerlediğimi bende eşim de fark ediyorduk. Nuran hanımın desteği ile vajinusmusun son evresindeyiz. Sadece bu hastalığı yenmekle kalmadık cinsel yaşamda doğru bildiğimiz yanlışlarında farkina vardik. Iyiki çok gec kalmadan Nuran hanima rastladım. Çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese.
     3 Beğeni    
E.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2018
TavsiyeNo: 103006
Nuran Hocamla evliliğimin 1buçuk yıllığında tanıştık. kendisini internet ortamında araştırma ve tavsiye üzeri ile problemimizi çözmek için kendisine gitmeye karar verdik.Biz hocamla daha ço7k yeni tanıştık 1 ay oldu tanışalı ve iyiki de hocamla tanıştık hocamla konuşmak beni çok rahatlatıyor. çözemeyeceğiz sandığımız problemimizi en kısa zamanda çözüme ulaştırıyor. tedavimin son aşamalarındayım. Kendisi çok güleryüzlü, samimi, güven veren birisi. Bu tür  problem yaşayan herkese  hiç utanmadan çekinmeden gitmelerini tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
Mor Seven
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2018
TavsiyeNo: 102434
Nuran hocamla bizim çok yakın arkadaşımız olan bir çiftin tavsiyesi üzerine tanıştık, iyi ki de tanışmışız. 1,5 yıllık evlilik sürecinde yaşamış olduğum vajinusmus sorununu birlikte nasıl çözebileceğimize beni ikna eden ve sonunda beni umutsuzluktan, evliliğimi de bu sorundan kurtaran sempatik,güleryüzlü samimiyetini sizden esirgemeyen bir psikolog. Hastası ile görüşürken kesinlikle sivri dili olmayan ödevlerinizi aksattığınız zaman bile sizi incitmeden uyaran ve ödevlerinize, sorumluluklarınıza bağlı kalıp aksatmamanız için elinden geleni yapan güzel yürekli insan. Nacizane fikrim kendisine çok şey borçluyum beni aşılmaz bir dağ olarak gördüğüm bu sorundan kurtardığı için. Gönül rahatlığı ile bütün vajinusmus hastalarına öneriyorum.
     2 Beğeni    
Tuna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102344
Evliliğimin ilk 3 ayındaki çaresizliğimde internetten araştırma yapmam sonucunda Nuran hoca ile tanıştım. İlk günden beri hep gerçekçi davrandı, beni ve eşimi sürekli kontrol altında tuttu. Beni üzen ve bana aşılmaz gelen bu sorunu içten samimi yardımları sayesinde 1.5 ay gibi kısa sürede çözdük. Benim gibi problem yaşayan çiftlere Nuran hocayı tavsiye ediyorum. Belki 1 ay belki 3 ayda ama mutlaka sorununuz çözüme kavuşturulacaktir bize bu konuda güveni fazlasıyla vermiştir. Aile duzenimiz ve huzurumuz artmıştır kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz o gerçekten alininda bir numaradır.
     2 Beğeni    
A.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102342
Nuran Hanımla tanışmam baya dolaylı yoldan da olsa kısa sürede kendimi bu kadar rahat açabilmiş olmama doğrusu ben de şaşırdım :) Evliliğimin 1. Ayında vajinismus dolayısıyla yanına gittik . Bizleri ticari bir araç olarak görmekten ziyade önce bizlerle konuşma yoluna gitti düşünüp farkına varmamıza zaman tanıdı . Ağlamalarıma serzeniştlerime her zaman sabırla katlandı . Aradaki mesafeyi öyle güzel ayarladı ki yeri geldi dost gibi dertleşti yeri geldi bir anne gibi öğüt verip yol gösterdi . Sadece vajinismus konusunda değil normal yaşantıma da pek çok katkısı oldu . Her an her şekilde ona ulaşabileceğimin güvenini verdi ve inşaallah sayesinde de vajinismus kelimesi bir ömür hayatımdan çıkmış olacak .
     2 Beğeni    
Hüzün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99157
Söze nerden başlanır nasıl anlatılır anlatılmaz çünkü konu vajinismüs gizlenir öyle bi insanı içine kapatır ki ne ailene ne arkadaşına ne de eşine kendini anlatamazsın ve günden güne seni mahveder işte tam bu dönemde artık dedim benim için herşey bitti en iyisi dedim evliliği bitirmek yoksa bu beni bitirecek derken internete yazdım ilişkiye girememe orda öğrendim vajinismüs olduğumu araştırmaya devam ettim ve Nuran hocamı gördüm aradım bana o kadar güven verdiki bi anda kendimi bürosunda buldum daha o kapıdan içeri adım attım ki tamam dedim ben yaparım Nuran hocamı görüpte etkilenmemek mümkün değil tedavi sürecim çok güzel ilerledi ve başardım şimdi dünyalar tatlısı bebeğimin annesiyim çokta mutluyum hayatım yaşantım hepsi düzeldi çok insan tanıdım ama tüm samimiyetimle söylüyorum ender nadir mükemmel insanlardan biridir Nuran hocam onun yeri değeri çok farklı bende bazen diyorum ki her şerde bir hayır vardır ben vajinismüs olmasam nerden tanıyacaktım onu tanımamak büyük kayıp hayatta örnek alınacak sözü dinlenecek kişi benim için çünkü ondan aldığım hiç bir fikirde pişman olmadım tedavim bitti ama ben onu bırakmadım iyiki yanımda iyiki hayatımda sadece vajinismüste değil psikolojik her sıkıntıda Nuran hocam bam başka onun üstünde bir psikolog düşünemiyorum Allah yolunu açık etsin çok kişinin sana ihtiyaçı var Nuran hocam emeğine sevgi dolu yüreğine sağlık seni ailecek çok seviyoruz
     24 Beğeni    
S.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99025
Nuran Hocam la 6 ay önce tanıştık. Eşimin, kendisini internet ortamında araştırması ile problemimizi çözmek için kendisine gitmeye karar verdik. Verdiğimiz karar belkide hayatımızda verdigimiz en önemli kararlardan biri olmuştur. Evliliğimizde yaşadığımız problemi çözme aşamasında bize çok yardımcı oldu. Gerek bilgilendirmeleri gerekse yönlendirmeleri ile problemlerimizi aşmamımızı sağladı. Kendisi güleryüzlü, samimi, güven veren , işinde çok iyi bir psikologdur. Benzer problem yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99009
Merhabalar. Nuran Hocamı 2 yıllık evliyken bir tatil dönüşünde, 'evet sanırım benim sorunum bu, ve ben bunu aşmak istiyorum' deyip, internetten yaptığım araştırma sonucunda buldum. Hemen aradım ve beni o pozitif, enerjisi yüksek sesiyle karşıladı. İlk görüşmemizde daha bana çok yardımcı olacağına inandım. Tedavim benden kaynaklanan kişisel nedenlerden ötürü uzadı. Aslında ben bırakmıştım ve olmuyor demeye başlamıştım. Oysa ki bunları düşündüğüm noktada bile başlangıç noktasından çok çok ilerdeydim. Dediğim gibi tembelliğim mi, üşengeçliğim mi desem vazgeciyordum ki, uzun süredir iletişime geçmediğim için Nuran Hocam beni aradı. ve sanırım kırılma noktası oldu bu. Hemen bir görüşme ayarladık. Ben acaba bu sorunun tedavisinin zor olduğu, psikolojik ve diğer farklı sorunları olan %1-3lük kısımda mıyım diye sorduğumda, 'o dilime girmek için mucizeye gerek yok, eğer pes edersen tabi ki girersin' dedi ve bana gerçekten o %3lük dilime girebilecek potansiyele sahip ama bu sorunu yenmiş hikayelerden bahsetti. Sanırım bu da bir diğer kırılma noktası oldu. Çünkü vazgeçersem, emeklerimiz boşa gidecekti. Vazgeçersem, başlangıça dönecektim. Neyse ki o son görüşmeden sonra sorun çözüldü. Nuran Hocamın her zaman farklı bir önerisi vardır. Oldurmak için çabalar ve oldurur. Nuran Hocam, motive eden, güleryüzlü, sıcakkanlı ve güvenilir bir danışmandır. Onun yanında kendimi rahat ve sanki çok yakın bir arkadaşımın yanındaymışım gibi hissederim. Sarılmadan ayrılmam :)
     5 Beğeni    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2017
TavsiyeNo: 98912
Ben Nuran Hanımla evliliğimin 1.yılında tanıştım. İnternet'ten araştırma yaparken rastladım ismine, daha önceden bir tanışıklığımız yoktu. İlk görüşmemiz sonunda beni ve eşimi tedaviye ikna etti. Çok güvenilir biri olduğunu ilk tanıştığımızda hissettim. Bu tarz rahatsızlıklarda bence en önemli şey güven duymaktır. Tedavime yavaşta olsa devam ettim ve benden umudunu hiç kesmedi. Yapabileceğime benden çok Nuran Hanım inandı. Karakterimden dolayı kolay vazgeçen biriyim. Ben yapamayacağımı düşündüğüm için bıraktım tedaviyi ve beni kendisi arayıp tekrar tedaviye ikna etti (hemde 2 kez). Şuanda tedavimin sonuna yaklaştım. Nuran Hanımı 3 sıfatla tanımlayacak olsam; merhametli, iyi bir dinleyici ve güvenilir. Vajinismus için Kayseri'de endişelenmeden başvuracağınız bir isimdir. Benim için umut ışığıdır Nuran Hanım.
     6 Beğeni    
Evli Mutlu....
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98406
Her derdin devası vardır ama devayı aramak için sormak gerekir danışmak gerekir.Konu vajinismus olunca ise susmak gerekir.Herkesle konuşulamayan bir konu bu konu yanlış doktorlar sayesinde beş yılıma mal oldu.Günlük hayat devam eder ama sen tadını asla tam anlamıyla alamazsın bir sorunun var en yakınına bile söyleyemessin.Çok büyük yük yaşayan bilir.Artık bizi bitirdi bu yük derken eşimin zorlamasıyla aradım internet yorumlarından Nuran Hocamı buldum.Çok tedirgindim.Nuran Hocama bir hevesle gittim tanıştım bana %99 çözerim dedi tabi inanamadım ona değil kendime inanamadım.Ama pes etmedim Seanslara gidebildiğim kadar gittim gidemeğim zaman ise Nuran Hanım hızır gibi yetişti.Bir baktım normal süreden önce çözüldü.Dünya ya daha farklı baktım bu yılbaşında.Ben artık sorunumu Nuran Hocam sayesinde ve Büyük desteğiyle çözmüştüm.Hayatınızın dönüm noktaları vardı evliliğimin dönüm noktası Nuran Hanım dır.Nuran Hanım çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız
     5 Beğeni    
Meltem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98364
Merhabalar... Nuran hocam ile yaklaşık dört ay kadar önce tanıştık. İki buçuk yıllık evliyim ve vajinismus problemim vardı. Öyle bir bir çıkmazın içindeydim ki ta ki Nuran hocayı taniyana kadar, işinde o kadar profesyonel ki çizdiği yol, verdiği ödevler , yüzünüze görüşmelerde ki sıcaklığı içtenliği, kişiye verdiği öz güven ile 3 ay gibi kısa bir sürede bu problemi astım. Kendisinden çok memnun kaldık... Onunla daha ilk görüşmede bu problemi yenecegimizi anlamıştım bana müthiş bir özguven verdi, vajinismus kesinlikle utanılacak bir durum değil ve tedavi süreci gayet basit. En başta kendiniz sonra eşiniz aileniz için mutlaka tedaviyi düşünün iki buçuk yıl boşuna beklemişim . Nuran hocayı tayipta bu problemi asamayacak kimse olmadığını düşünüyorum. Herkese sağlıklı mutlu günler...
     4 Beğeni    
Mutlu Sonsuz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98261
merhabalar ben dukuz aylık evlıyim nuran hanıma bu site aracılığiyla ulastım kendısıyle tanıstıgımda henuz dort aylık evlıydım umutsuz ve caresız bır sekılde gıtmıstım benı o kadar motıve ettıkı odasından cıktığimda basaracagıma olan ınancım arttı.eşimle cok defa denememıze rağmen bir türlü birlikte olamıyorduk internette gezınırken bunun vajinismus hastalıği oldugunu öğrendım ve hemen harekete geçtim.nuran hocamla bir yolculuğa başladık.terapilerle beni o kadar güzel yönlendirdi ki bana göre imkansız görünen bir seyi başardim.bu süreçte tabi ki bunaldığim ve yapamayacağım düşüncesi olusmadı değil ama nuran hanımın varlığı bana yetti.her aradığimda telafonun bı ucunda olması bana güç verdi.bunları neden söylüyorum çünku benımle aynı hastalığı olan kardeslerim için geç kalmayın psikolag olmadan yenılecek bır hastalık değil çünkü.Kendınızı yıpratmadan ilk önceliğiniz bır uzman psıkologa gıtmek olsun ben başardım size de tavsiye ediyorum
     6 Beğeni    
E.S
31.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93441
Merhabalar ,Nuran Hocam'ı aşağı yukarı 1 yıldır tanıyorum ve hem bu kadar sempatik ve guleryuzlu cana yakın hemde işini en güzel en adil şekilde yapan deneyimli bir psikolog olarak 1 numaradır Nuran hocam.Onu tanımanız anlamanız ve sevmeniz ve en önemlisi guvenmeniz için sadece tek sohbet bile yetecektir emin olun sonra zaten siz vazgecemeyeceksiniz..Saygıdeğer hocam içtenlik ve samimiyet sizi bırakmasın mesleğimize hayatınızda en güzel başarılar sizinle olsun...Nuran hocam ı şiddetle tavsiye ediyorummmm.
     10 Beğeni    
Duygu
15.Aralık.2010
TavsiyeNo: 38015
Danışman olarak değil ama aile dostumuz benim ablam olarak bir dönem banada yardımı dokunmuştur ki bu bayağıda büyük bir yardım idi, üniversiteye devam edişimi sağlayan kişidir. Onunla pastanede oturup yaptığımız konuşma benim okula devam etmemi sağlamıştır. Konuşurken ikna ediciliğini de kullanarak öylesi örnek vermiştiki bana evet ben devam edeceğim demiştim. Çok teşekkür ediyorum.. Hayata karşı çok sağlam bir duruş sergileyen kişi olduğundan, ihtiyaç halindeki insanlara çok faydalı olacağına ve onların hayata karşı duruşlarını sağlamlaştıracağına inanıyorum. Karşısındakine sonsuz bir güven verir, o yüzden en mahrem konunuzu bile ona açıp onla paylaştığınızda onda kalacağına ve sizin için bilgi sağlıyabileceği katkı açısından tüm imkanlarını seferber edeceğine inanabilirsiniz. Saygılar..
     9 Beğeni    
Ebru Bilgici
26.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36840
Anlatılmaz,yaşamak lazım sözü tam da Nuran hocam için söylenmiş bir söz.Zekasını ,estetik zevkiyle,bilgisiyle ve hayat enerjisiyle harmanlayabilen nadir insanlardan biri.Onu ilk tanıdığınmda işte dedim kendime ilerde olmak istediğim model bu.İçtenliği ve samimiyeti en belirgin özelliği.Onunla konuşupta ondan etkilenmemek ve pozitif enerjisini almamak mümkün değil.Danışman,dost ,arkadaş vs. artık ne şekilde olursa olsun insanın hayatının bir yerinde olması gereken değerli insanlardan biri.En sıkıntılı günlerimde hep bana destek olmuştur.Telefonun ucunda sesini duymak bile bana her zaman iyi gelmiştir.Çıkmaza girdiğim zamanlarda verdiği tavsiyeler her zaman hayatımı olumlu yönde etkilemiştir.İyi bir danışman,iyi bir hayat koçu olduğuna inanıyorum.İşinde olan başarısının kaynağının da insanlara ve kendisine olan saygısısının yansıması olduğuna inanıyorum.
     10 Beğeni    

Nuran OĞUZKAYA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği
Kocasinan-Kayseri Cised Şube Başkanı

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tms Clınıc
Gevher Nesibe Mah. Gök Geçidi Erdem Plaza Kat:8 Kocasinan Kayseri (Magnet Hastanesi Yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 380 30 55
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1964
(58 yaşında)
Doğum Yeri
Kırıkkale
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1986
(36 yıl önce)
Yüksek Lisans
Erciyes Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (1991 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Nuran OĞUZKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Nuran OĞUZKAYA'nın Mesleki Anilari Mesleki Anilari

13:40
Top