2007'den Bugüne 82,754 Tavsiye, 26,153 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sezen SALİHOĞLU
Psikolojik Danışman - İstanbul
Evlilik ve Çift Terapisti/Psikoterapist/EMDR Terapisti

Sezen SALİHOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 24 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sezen SALİHOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sezen SALİHOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSezen SALİHOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sezen SALİHOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nilgün HASANUzm.Psk.Nilgün HASAN
Nilgün hanımla uzun yıllar önce bir eğitim esnasında tanıştık. Çalışmalarını yakından takip ettiğim, kendisini devamlı geliştiren, yeniliklere açık, a...
Gülüm BACANAKUzm.Psk.Gülüm BACANAK
Gülüm hanımla, Cised sayesinde tanıştım, güler yüzü, pozitif enerjisi ve sorun çözme becerisi ile takdir ettiğim ender kişilerden biridir. Kendisi çok...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, Zaman zaman her insan çeşitli sıkıntılar ve sorunlar yaşayabilir, bu anlamda psikoterapi insanın ruhuna verebileceği en güzel hediyedir. Her türlü soru ve sorunlarınız için bana ulaşabilirsiniz....

Sezen SALİHOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Evlilik ve Çift Terapisi
EMDR Terapisi
Cinsel Terapi
Bireysel Psikoterapi

Evlilik ve İlişki Sorunları
Fobiler
Kişilik Bozuklukları
Sınav Kaygısı
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yaygın Anksiyete Bozuklukları
Panik Bozukluk
Panik Atak
Depresyon
Kayıpla Başa Çıkma
Özgüven Sorunları
Öfke Kontrolü
Vajinismus

Sezen SALİHOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Sezen SALİHOĞLU'nun Özgeçmişi
1977 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’ da tamamladıktan sonra, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Şu an özel bir üniversitede Klinik Psikoloji yüksek lisans programına devam etmektedir.

Çalışma hayatına, 2001 yılında özel bir kolejde psikolojik danışman olarak başladı. 2003 yılından beri resmi liselerde ve özel psikolojik danışmanlık merkezlerinde, psikolojik danışman olarak ergenler ve aileleri ile bunun yanı sıra da yetişkinlerle bireysel terapi, evlilik terapisi ve cinsel terapi alanında psikoterapist olarak çalıştı.

Terapötik alanda, Psikodinamik Psikoterapi ve EMDR Terapi yöntemi ile çalışan Sezen Salihoğlu Sağlam, Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi, Evlilik Terapisi, Cinsel Terapi ve özel bir terapi yöntemi olan EMDR 1. Düzey Eğitimlerini aldı.
...[Devamı...]

Sezen SALİHOĞLU Tavsiye Yazıları Sezen SALİHOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 serap (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.48.CY

08-02-2019
 TavsiyeNo: 108204
Sezen hanımı bir arkadaşım aracılığı ile buldum kapalı alan korkusu ve her an bişey olacak problemlerim nedeniyle gittim. Korkularım ve yenemeyeceğime dair fikirlerimi ilk seansta değiştirmeye başladı. Artık sonlandırma seansımız ve geldiğim günle bugün arasında dağlar kadar fark var. İyi ki gelmişim umarım bir daha böyle bir sorun yaşamam yaşarsam da nepacağımı biliyorum korkularım yok artık.Sezen Hanım çok sıcakkanlı, çok memnun kaldım kendisinden. Zor bir dönemdi ve beni EMDR terapisiyle çok rahatlattı. Seanslardan çok memnun kaldım. Çok disiplinli ve çok anlayışlı bir uzman. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Korkularımın hepsi geride kaldı Herşey için çok teşekkür ederim hayatımın önemli bir sorununu ortadan kaldırdınız.
     Beğenin    

 Tulay eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.169.85.DY

07-02-2019
 TavsiyeNo: 108203
Sevgili Uzmanım Sezen Hanım la eski bir danısanı aracılığıyla tanıştım..hayatım alt üst olmuştu..bu gerçekten doğru bir tarif oldu..Hiçbirseyden keyf alamıyor..kimseyle görüsmek istemiyordum...evlendim.. boşandım..İşimden oldum..kendimi herseyden herkesden uzağa koydum..evden dısarı çıkmıyor..dısarı çıktığımda eve dönemeyeceğim korkusu yaşıyordum..gece uyuyamıyor..uyanınca akşam olsun istemiyordum..hayatımı gözden geçirip geçirip kendime kızıyor..kendimle kavga edip duruyordum...Arkadaşım sağolsun (hep diyeceğim bunu) benden habersiz randevu almış..zorla götürdü..iyi ki götürmüş..bizi o kadar sıcak bir karşılamayla buyur ettiki..gitmeden ne diycem..ne anlatıcam diye kendimi sorgularken daha ilk seans ta öyle bi yakınlık hissettirdi ki cıktığımda ne kadar konuştuğuma ben bile şaşırdım.. artık bir sonraki seanslara daha hevesle gitmeye başladım.dısarıya çıkabiliyor..kendime daha az kızıyorum..oysa ki olaylara o kadar yanlış yerlerden bakıp..olmadık yerlere takılıp oralarda boğuyormuşum kendimi....tabiki daha yol almam gerek...Sezen Hanım iyi ki tanımışım sizi...herkese öneriyorum..gerçekten tek başına üstesinden gelmeye çalışırken sorunlarımı dahada büyütmüş..iyice içinden çıkamamışım..benim desteğe ihtiyacım varmış...desteğim oldunuz...olmaya da devam edin..hep varolun hayatımızda..ben ve benim gibilere ışık tutmaya yön göstermeye devam edin...size hep teşekkür ediyorum..burdan da teşekkür etmek istedim..size ihtiyacımız var......
     1 Beğeni    

 Leyla (Danışan)
 IP: 78.184.115.YFB

28-01-2019
 TavsiyeNo: 108039
Sezen hanımı hayatımın çok zor bir döneminde tanıdım. Şimdi iyi ki tanımışım diyorum. Babamın vefatından sonra uzunca bir süre kendime gelemedim. Hayattan zevk almıyor, çalışmak istemiyor, kimseyle görüşmek dahi istemiyordum. Zihnimde hep bir görüntü vardı ve hiç gitmiyordu. Uykularımdan kabuslarla uyanıyordum. Daha öncede psikolojik yardım almıştım ama pek fayda görememiştim. Sezen hanımla Emdr terapi yöntemi ile tanıştım ve henüz çok fazla seans olmamasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. Mutlu olabileceğim şeyleri görmeye basladım ve uykularım düzene girmeye başladı ve artık o görüntüyü istesemde göremiyorum. Sezen hanımı profesyonelligi, bilgisi ve güler yüz7 dolayısıyla herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

Nilgün HASAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Nilgün HASAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-12-2017
 TavsiyeNo: 100658
Merhaba Sezen hanım ile uzun yıllara dayanan bir tanışıklığımız vardır. Sezen Salihoğlu mesleğinde oldukça yetkin ve danışanlarıyla kurduğu ilişki oldukça profesyoneldir. Hem samimi hem de çerçeveyi özenle koruyan, mesleki etik ilkelerine bağlı bir meslektaşımdır. Mesleğine gönül vermiş, her zaman kendini geliştirmeyi hedefleyen bir terapisttir. Hem bireysel hem de çift terapisi konusunda psikolojik destek almayı düşünen, psikoterapi sürecine dahil olmak isteyen herkese güvenle tavsiye edebileceğim bir psikologdur.
     1 Beğeni    

 emsal (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.209.YZC

17-08-2013
 TavsiyeNo: 62347
Sezen Hanım'ı yaklaşık 10 yıldır tanımaktayım.Kendisi evlilik ve cinsellik alanında birçok eğitimler almış,alanıyla ilgili araştırmacı,ılımlı güler yüzlü bir uzmandır.Mesleki anlamda kendisini vajinismus konusunda oldukça yeterli buluyorum.Yenilikleri yakından takip eden Sezen Hanım'ı evlilik öncesi ve evlilik hayatlarında sorun yaşayan çiftlere özellikle tavsiye ediyorum.Hastalarıyla son derece ilgili olan Sezen hanım mesleki kariyerinde ilerleyeceğinden eminim.Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 Uzm. Psikolog Zeynep Biter (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.138.ZZD

18-03-2013
 TavsiyeNo: 59047
Sezen Salihoğlu ile uzun bir süredir beraber çalışmaktayım, kendisi cinsel sağlık ve evlilik terapileri konusunda donanımlı ve deneyim sahibi bir uzmandır. Danışanlarıyla profesyonel bir ilişki kuran ve sürekli kendini geliştirme arzusu taşıyan mesleğine gönülden bağlı bir meslektaşımdır, benim için kendisiyle çalışmak her zaman bir zevk olmuştur. Psikolojik yardım alma ihtiyacı duyan herkese Psikolojik Danışman Sezen Salihoğlu'nu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Gülüm BACANAK Fotoğraf  Uzm.Psk.Gülüm BACANAK
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-02-2012
 TavsiyeNo: 48518
Sevgili arkadaşım Sezen'le üyesi olduğumuz Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) aracılığıyla tanıştık ve sık sık da mesleki organizasyonlarda bir araya gelmekteyiz. Sezen mesleğinde heyecanlı, insanlara yardım etmeyi seven, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık bir meslektaşımdır. Gerek evlilik danışmanlığı gerekse cinsel terapi alanlarında güvenilerek başvurulabilecek bir kişi olduğuna inandığım Psk. Danışman Sezen Salihoğlu'nu herekese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Beyza Sevim (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.119.35.YCD

14-12-2011
 TavsiyeNo: 46243
Sezen Hanım ile uzun yıllardır tanışırım. Mesleğine olan sevgisini almış olduğu birçok kaliteli eğitimle oldukça iyi bir yere taşımış, yılmadan öğrenme ve kendini geliştirme amacı güden çok kıymetli bir meslektaşımdır. Özellikle ilişki ve cinsel danışmanlık alanlarında başarısını övgüye layık bulurken bir takım kişilik özellikleri ve niteliklerinden de bahsetmeden edemeyeceğim. Güvenilir, çözüm odaklı, başarılı bir danışmandır. İlgilendiği danışmanlık alanlarına dair saygınlığı dolayısıyla gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 irfan akin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 62.29.94.ZB

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45617
Sezen hanımın meslektaşı ve arkadasiyim. Şimdi diyeceksiniz ki tabi ki tavsiye edeceksin neticede arkadaşın. Ama mesleğimizin belki de en ince noktası şu biz hizmet veriyoruz ürün değil ve bireylerin kişiliği çok önemli. Dolayısıyla bir psikolojik danışman bir diğerini tavsiye ediyorsa bunun en önemli gerekçesi tavsiye edilenin mesleki anlamda kendisine güven ve saygı kazandırmış olmasıdır. Kendisi okuldan sonra sürekli mesleki eğitimler almış ve kendisini aile ve çift danışmanlığı anlamında yetiştirmiştir. En beğendiğim durum ise sorunu teshisindeki profesyonelliktir. Emin olun kendinizi bulacaksınız. Nedenler ve çözümler konusunda yaptığı tespitler çok doğru ve yerindedir.
     5 Beğeni    

Sezen SALİHOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
CİSED(Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği)
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mina Psikoloji
İzzettin Çalışlar Cad. No:28 D:8 Bahçelievler
İstanbul
((Aydın Diş Hekimliği Fakültesi Karşısı))


Adres 2:
Yaşantı Psikoloji
Zuhuratbaba Mh. Dr. Tevfik Sağlam Cad. Şenyuva Sk. No:2 Daire:7 Bakırköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 447 77 80
(Mina Psikoloji)

Telefon 2 :
0(532) 447 77 80
(Yaşantı Psikoloji)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(43 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı


Sezen SALİHOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sezen SALİHOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

psikoloji, aldatma, vajinismus istanbul, boşanma, duygusal, ergen danışmanlığı, istanbul psikolog, cinsel terapi istanbul, isteksizlik, istanbul vajinismus, çatışma, çift terapisi istanbul, panik atak, cinsellik, sınav kaygısı, depresyon, iletişim, evlilik, öfke kontrolü, terapist istanbul, evlilik terapisi istanbul, aldatılma, cinsel sorun, büyükçekmece terapist, kaygı bozuklukları, evlilik terapisti istanbu, çocuk danışmanlığı, büyükçekmece pedagog, aile danışmanlığı, psikoterapist, ergen psikoterapist, pedagog istanbul, oyun terapisi, boşanma danışmanlığı, travma sonrası stres, emdr terapisi, çocuk psikolojisi, emdr terapisti, emdr terapisi büyükçekmec, emdr terapisti istanbul, büyükçekmece emdr, travma, evlilik sorunları, mutlu evlilik için, travma temizleme, ergenlik sorunları, psikolojik danışman, yeme bozuklukları, anksiyete, depresyon ve emdr


15:13
Top