2007'den Bugüne 92,421 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,992 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Özlem DEMİRCİ
Psikolog - İzmir

Özlem DEMİRCİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özlem DEMİRCİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

23
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Özlem DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özlem DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beste ALİMERTDyt.Beste ALİMERT
Beste Hanım'la, Pınar Ersöz sayesinde tanıştım. Tanıdığım en olumlu insanlardan biridir Beste Hanım. Mesleğinde olduğu kadar insan ilişkilerinde de ço...
Teoman GÜNDÜZFzt.Teoman GÜNDÜZ
Teoman Bey'le psikolog bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Mesleğini çok seven, kendini geliştirmeye önem veren, danışanlarını çok iyi dinleyip özen ...
Andaç YEŞİLYURTDyt.Andaç YEŞİLYURT
Andaç Bey'i, kendisinden hizmet alan bir danışanım sayesinde tanıdım. Olumlu ve sıcak yaklaşımı ilk dikkatimi çeken özellikleri olmuştur. Tanıdıkça me...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"En ilginç ikilem ancak kendimi olduğum gibi kabul ettikten sonra değişebilmemdir" Carl Rogers
 
Özlem DEMİRCİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özlem Demirci Kliniği
Kazım Dirik Mah. Sanayi Cad. Passage Bornova No:17 D:39 Bornova
İzmir
Psk.Özlem DEMİRCİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(9:00-18:00 Saatleri arasında uygundur.Müsait olmadığında arayan kişiye geri dönülecektir.)
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi- Dokuz Eylül Üniversitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Özlem DEMİRCİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bireysel Danışmanlık

*Çocuk Psikolojisi ve Danışmanlık

*Çocukta Davranış Bozuklukları

*Ergen Psikolojisi ve Danışmanlık

*Ergenlikte Davranış Bozuklukları

*Aile İçi İletişim Problemleri

*Çocuk ve Ergenlerde Cinsel Gelişim ve Eğitimi

*Çocuk ve Ergenlerde Okul Başarısızlığı

*Çocuk ve Ergenlerde Yalan Söyleme

*Çocuğunuza Sınır Koyma

*Gençlerin Meslek Seçimi

*Sınav Kaygısı

*Çift Danışmanlığı

*Evlilik Öncesi Çift Danışmanlığı

*Cinsel İşlev Bozuklukları( VAJİNİSMUS - ERKEN BOŞALMA)

*Aile Danışmanlığı

*Evliliğe Hazırlık

*Evlilik Öncesi Karar Verme Süreci

*Boşanma Sürecinde Çift Danışmanlığı

*Aldatma

*Boşanma Süreci ve Çocuk
...[Devamı...]

Özlem DEMİRCİ Özgeçmis CV Psk.Özlem DEMİRCİ'nin Özgeçmişi
Özlem Demirci ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2002 yılında Konak Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.
2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu.
2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Sinirbilim Yüksek Lisans programını tamamladı.
2011 Ekim'de Carol& Byron Norton'dan Deneyimsel Oyun Terapisi I. ve II. Modül Eğitimlerini aldı. 2012 Yılında EMDR 1. Aşama Eğitimi'ni tamamladı. 2012-2019 Psikodrama Grup Yöneticiliği Kursu'nu tamamlayarak Psikodramatist ünvanını aldı. 2015'ten beri özellikle kaygı bozukluğu ve sınav kaygısı konularında psikodrma grupları yönetiyor.
Aile Danışmanlığı Eğitimi(464 Saat)'ni tamamladı.
2018 Yılında Ege Üniversitesi Yaşlı Sağlığı Doktora programına başladı.

Özlem DEMİRCİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Basak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70277
Hayatimin en zor donemini ozlem hanim sayesinde atlattim.her yanina gittigimde kendimi huzurlu hissediyordum ve terapiler bana cok iyi geldi.iyki zor donemimde ozlem hanimla tanismisim kendimi cok sansli hissediyorum.tekrar guclendim ve simdi olaylara cok daha farkli bakiyorum.ozlem hanim cok icten cok samimi gercekten karsisindakini gercek anlamda anlamaya calisan biri.insanin hayatta kendisine en iyi yapicagi sey gercekten kendini anlayabilmesidir diye dusunuyorum ve bana bu yolda rehberlik ettiginiz icin size sonsuz tesekkur ederim..
     1 Beğeni    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64832
Bir psikologla görüşmeye karar verdiğimde bu kadar isabetli bir seçim yapabileceğimi düşünmüyordum. Tesadüfen internetten bulduğum İSMER ve Özlem hanım benim için gerçekten bir dönüm noktasıdır. Yıllar önce yine bir sorunum için başka bir psikolgla görüşmüş kendimi olduğumdan daha kötü, hatta ciddi bir vaka gibi hissetmiştim. Devam edemeyip bir sonuç da alamadım tabi... Önyargımın bu denli kolay kırılacağını, tedaviden bu kadar olumlu ve hızlı sonuç alacağımı sanmıyordum ama Özlem hanımla görüşmemizin ilk dakikalarında doğru yerde olduğumu fark ettim. Tüm seanslarımızda konuya hakim oluşu, işini severek yapması, danışana verdiği güven, gözlerindeki zeka pırıltısı ve yüzündeki tatlı insancıl ifade benim için doğru yerde olduğumun kanıtı. Bir uzman yardımı almak isteyip de cesaret edemeyen herkese tereddütsüz ve tüm samimiyetimle Özlem Demirci'nin doğru kişi olduğunu söyleyebilirim.
     1 Beğeni    
Seo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63521
Bir yakinimi kaybettigim için destek almaya karar verdim.Özlem Hanım'ı çalıştığı kurumun internet sitesi kanaliyla buldum.Hala da yardimini aliyorum. EMDR tekniğiyle sayesinde tanistim.Teknik konusunda baslangıçta emin değildim.Ancak neticede bende cok ise yaradi. Özlem Hanım bu tekniği cok basarili uyguluyor. Güven veren, güleryüzlü, etkin dinleyen, çok zeki, sempatik, sakin ve huzur veren bir kişilik. Beni anladığını hissettiriyor. Yaptığı iş bence çok zor ama işini çok sevdiğini düşünüyorum ve başarili buluyorum. Çalıştıgi kurum, gorusme odalari, ortam danismanlik almak icin yeterli, gerekli her sey düşünülmüş. Kendisine çok tesekkur ediyorum.
     4 Beğeni    
Döndü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63079
özlem hanımla tanışalı yaklaşık altı ay oldu. Bu zaman icinde bazı şeylerin tamamen kendimde kalamıyacağını kendimin baş edemediğimi öğrendim. kendime özğüvenimi kazandım. buda bana yaşama sevincini kazandırdı. aile ilişkilerimde büyük değişiklikler oldu iyi yönde artık hayatıda ailemide çok seviyorum. Kendisinden hala terapi almaya devam ediyorum...Başka kişilere de tavsiye ediyorum.Alanında uzmanlaşmış birinin desteğini almanın çok büyük faydaları var. İnsan olarak herkesin bu tür yardım almasına gerek olduğunu düşünüyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
E.Ender ÇEKER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53920
Özlem Hanımı tanıştığımız kurumda tanıma fırsatım oldu. Çalışma alanlarımızın ortak oluşu ve bilgi paylaşımı yapabildiğimiz değerli bir meslektaşımdır. Özlem hanım vaka takibinde çok başarılı ve özverili çalışmasıyla ön planda olduğunu gördüğüm, alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla başarılı olduğuna inandığım ve bu başarısını gözleyebildiğim bir meslektaşımdır. Kendisine başarılar diliyorum ve çocuk ve ergen konusunda sıkıntı yaşaya bütün ailelere içtenlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nihan
8.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51725
Özlem'le birlikte psikodrama grup yöneticisi eğitimi almaktayım.Kendisini yaklaşık iki senedir tanıyorum. Sürekli öğrenmeye açık,kendini geliştiren ,farkındalığı çok yüksek ,yeniliklere ve eleştiriye açık bir arkadaş.. Neşeli ,canlı,güleryüzlü dinamik ve işini severek yapan bir arkadaş.. Şu anda birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla da ortamında sevilen birisi. Ergen ve çocuk psikolojisi konularında kendisi yeterli ve başarılı bir arkadaş. Herkese kendisiyle tanışmalarını bütün kalbimle tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    
Belma Boyacıoğlu
7.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51710
Özlem Demirci, kendini ve kariyerini geliştirmek adına çok okuyan okuduklarını çevresi ile paylaşan, öğrendiklerini içselleştirmek adına çaba gösteren bir arkadaşımdır. Fikirlerine ve çıkarımlarına saygı duyar, güvenirim. Onun tavsiye ettiği kitapları okumaya çalışırım. İngilizcesi çok iyi olduğundan yabancı yayınları çok iyi takip eder. Kendisi ile Psikodrama Yönetici Yetiştirme sertifika programında birlikte çalışıyoruz. Esprili yanını geliştirerek, psikolojik danışmanlık ve eğitim alanında başarılı olacağını düşünüyorum.
     Beğenin    
Murat
3.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50863
Uzman psikolog özlem Demirci yi esimin is arkadaşı olması vasıtası ile tanıyorum. Kendisi psikoloji bölümünde yüksek lisans yapıp uzman psikolog unvanını almış biridir. Esimin meslek grubunda psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmamasına rağmen kendini uzman psikolog olarak tanıtan kisilerin varlığını duyuyor ve şaşırıyorum. Fakat özlem Hanim aldığı egitimlere olsun, psikoloji bölümünde yaptıgı yüksek Lisansıyla olsun kendini geliştirmiş bir paikologdur. Özlem hanımı tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Hale ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2012
TavsiyeNo: 49145
Özlem Demirci'ye kişisel problemlerin için başvurdum. Kendisi ile 5 seans görüştüm. Geribildirimleri harikaydı. Benim hiç fark etmediğim şeyleri fark etmeme sebep oldu. Problemlerini farklı bir bakış açısı ile görmem bana çok fayda sağladı. Özlem Hanım'ın yumuşak bir mizacı ve güven veren bir tarzı var. Alanında bilgi sahibi olduğu da yaklaşım biçimden ve seçtiği kelimelerden anlaşılıyor. Ben Özlem Demirci'yi yardım almak isteyen herkese çekinmeden öneriyorum. Çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum.
     7 Beğeni    
Tugce
1.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47866
Ozlem hanimi İSMER Aile Danisma Merkezinde yeni tanimis olmama ragmen kendisi ile ozellikle ogle aralarinda sohbet edebilme imkani buldum.uzman psikolog ozlem demirci mesleki gelisimine oldukca ozen gosteren bir psikolog.kitaplara olan aski ve okudugu sayisiz kitap ilk etapta dikkatimi ceken en onemli unsur.iyi bir dinleyici,iyi bir insan.en guzeli durust,iyi sir tutan,guzel yonlendiren uzman psikolog ozlem demirciyi psikolog arayan kisilere tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Andaç YEŞİLYURT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47400
Psikolog Özlem hanım şahsen tanıdığım oldukça güleryüzlü ve sempatik bir insan. Yanındayken pozitif enerjisini hemen hissedebilirsiniz. Özellikle çocuk konusunda çok başarılı çalışmaları olan ve onlarla çok iyi anlaşan ve sorunlarına çözümler üreten bir uzman. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede çok fazla okuyan ve araştırma yapan bir arkadaşım. Kendisini çok başarılı buluyorum ve tebrik ediyorum. Yardım almak isteyen herkese çekinmeden önerebileceğim iyi bir psikolog olduğunu söyleyebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Pınar Kurt
11.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47200
Özlem Demirci ile yüksek lisans programında birlikte aldığımız yüksek lisans dersleri boyunca kendisinin yaptığı sunumlarda onun analitik düşünme becerisine, zekasına ve sadeliğine hayran kalmıştım. Hiç bilmediğiniz bir konuyu ele alışı, yorumlayışı ve aktarışındaki sadelik onun bu konuda ne kadar donanımlı olduğunun bir göstergesidir. Kendi kişisel gelişimi ile ilgili sürdürdüğü çaba takdire değerdir. Çünkü her psikologun çıkması gereken iç yolculuğa o çoktan başlamış ve bu yolda oldukça ilerlemiştir. İyiliksever, çevresindeki insanlara karşı duyarlı, esprili ve sevecen biridir. Bunu, dışarıdaki davranışlarından da anlayabilirsiniz ama evinde sizi ağırladığı zaman emin olursunuz. Müthiş misafirperverdir ve yanında kendinizi çok rahat hissedersiniz çünkü açık ve içten davranır. O size baktığında zihninin başka bir yerinde herhangi başka bir fikir dönmediğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca çalışkan ve disiplinli yapısı bilimsel merakıyla birleşir. Bu özelliklerinin onu çok iyi bir psikolog yaptığını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Eda
31.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46823
Özlem ile aynı kurumda çalıştık çok sevdiğim bi arkadaşımdır.1 Yıla yakın işitme engelli çocuklarla çalıştık özlem fevkalade yaratıcı bir psikologdur ve en önemlisi çok iyi bir dinleyicidir.Özlem iş konusunda çok çalışkan hep yeni fikirler üreten,bilgi alış verişi yapan bi arkadaşımdır.Özellikle çocuk psikolojisi ve ergen psikolojiisnde her geçen gün alanında dahada iyiye gidiyo ve kendini her geçen gün geliştiriyo kesinlikle ergen ve çocuk psikolojisi konusunda danışabileceğiniz uzman bir psikologdur.
     1 Beğeni    
Teoman GÜNDÜZ Fotoğraf
Fzt.Teoman GÜNDÜZ
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46781
Uzman Psikolog Özlem Demirci ile tanışmamız yakın bir arkadaşım aracılığı ile oldu.Aynı zamanda aynı ortamda çalışma fırsatı da buldum.Her zaman söylediğim gibi bir psikologtan öncelikle güleryüz,samimiyet, pozitif enerji beklersiniz.Bu açıdan Özlem Demirci harika bir seçim.Danışanlarından aldığımız geri bildirimler ise bu özelliklerinin yanında ne kadar başarılı bir uzman olduğunu kanıtlıyor.Sevgili arkadaşım Özlem'in başarılının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Buket
17.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45516
Psikolog Özlem hanımı bir akrabam vasıtasıyla tanıyorum. Kendisi son derece dinamik,problem çözmede yetenekli , ve konuşmaktan ve görüşmekten zevk aldığım biri. Kendisini iş yerinede ziyarete gittiğim de gördüm ki danışanlarının kendisinden memnuniyeti yüzlerine yansıyor. Çocuk ve ergen psikolojisiyle ilgilenen özlem hanım aile danışmanlık merkezinde danışanlarına hizmet verip onların problemlerine çözüm arıyor. Eğer sizin çocuklarınızında böyle problemleri varsa Özlem hanımla görüşebilir ve gerçek bir uzman yardımı alabilirsiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ceren Hıdıroğlu
14.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45434
Özlemle yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık ve Özlem o günden beri benim hem en iyi arkadaşım hem de çok güvendiğim bir meslektaşım. Birlikte zaman geçirdiğimiz ve çalıştığımız zamanlar onun yanımda olması benim için her zaman motivasyon ve güven kaynağı olmuştur. Her şeyden önce, onun hayata baktığı pencere, renkli, insani ve büyük bir pencere. İnsani ve duyarlı yanının ve bu bakış açısının onu bu alanda çok değerli kıldığını düşünüyorum. Yerinde saymayan ve zaman aktıkça kendini sürekli yenileyen ve zenginleştiren bir beyni var. Ele aldığı bir konuyu duyarlılıkla, derinliğine ve özveriyle inceleyeceğini ve problemler karşısında yaratıcı çözümler üreteceğini düşünüyorum. Özlem, güncel olarak psikodrama, oyun terapisi alanlarında kendini geliştirmiş ve geliştirmekte olan biri. Özellikle çocuk ve ergenlerle yapacağı çalışmalarında güvenilir, etik bir psikolog ve sinirbilim alanında yapmış olduğu uzmanlıkla da alanında geniş bir bakış açısına sahip, nörobilişsel değerlendirmeler konusunda da tavsiye edebileceğim bir psikolog.
     1 Beğeni    
Funda Cakirlar
23.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45047
Özlem ile calistigimiz kurumda tanismistik. Is konusunda karsilikli bilgi alis verisine acik ve cok caliskan bir arkadasimdi. Asagidaki nedenlerden Özlem´itavsiye ederim: * cok iyi bir dinleyici, * cok bilgili, * kendini mesleki anlamda cok iyi gelistirmesini bilen, * cok caliskan, * disiplinli * cok basarili, * cok yaratici, * isini ciddiye alan, * cok dürüst ve * acik sözlü. Iki yildir ayni kurumda calismadigimiz halde hala iletisimiz var. Cok sadik ve cok iyi arkadas.
     2 Beğeni    
Gökçe GÖKÇÜMEN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ekim.2011
TavsiyeNo: 45008
Özlem ile Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 5 yıllık öğrencilik hayatımızda neredeyse sürekli beraberdik. Pekçok ödev ve projede birlikte çalıştık. Açıkçası, Özlem'in araştırmacı yapısı ve olaylara farklı açılardan bakabilme yeteneğinden çok faydalandım. Benim Özlem'de en takdir ettiğim özellik mesleğini sadece bir meslek olarak değil de kendi ve çevresindekilerin hayatını daha iyi hale getirme aracı olarak görmesidir. Hayat boyu gelişime inanan Özlem, her fırsatta kendini geliştirmek için farklı sertifika programlarına, eğitimlere ve atölyelere katılmaktadır. Özellikle çocuk ve ergenlerin yaşadıkları sorunlarda hem onlara hem de ailelerine en iyi şekilde danışmanlık yapacağına inandığım Özlem'e meslek hayatında başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

Özlem DEMİRCİ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : İnsanları iyileştiren güç, duygularını, yüreklerini, bedenlerini ve beyinlerini bulmaları ve bütünlemeleridir. Virginia Satir


Özlem DEMİRCİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR DERNEĞİ

Özlem DEMİRCİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özlem DEMİRCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beste ALİMERT
Dyt.Beste ALİMERT
Beste Hanım'la, Pınar Ersöz sayesinde tanıştım. Tanıdığım en olumlu insanlardan biridir Beste Hanım. Mesleğinde olduğu kadar insan ilişkilerinde de ço...
Teoman GÜNDÜZ
Fzt.Teoman GÜNDÜZ
Teoman Bey'le psikolog bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Mesleğini çok seven, kendini geliştirmeye önem veren, danışanlarını çok iyi dinleyip özen ...
Andaç YEŞİLYURT
Dyt.Andaç YEŞİLYURT
Andaç Bey'i, kendisinden hizmet alan bir danışanım sayesinde tanıdım. Olumlu ve sıcak yaklaşımı ilk dikkatimi çeken özellikleri olmuştur. Tanıdıkça me...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özlem Demirci Kliniği
Kazım Dirik Mah. Sanayi Cad. Passage Bornova No:17 D:39 Bornova
İzmir
Psk.Özlem DEMİRCİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(555) 671 00 49
(9:00-18:00 Saatleri arasında uygundur.Müsait olmadığında arayan kişiye geri dönülecektir.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi- Dokuz Eylül Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Özlem DEMİRCİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Özlem DEMİRCİ Mesleki Videolar Videoları
-
aile danışmanlığı, okuma yazma problemleri, kardeş kıskançlığı, sigara içen ergen, uyum problemleri, çocuk psikolojisi, içe kapanıklık, ergenlerde karşı cins, okulda başarısızlık, okul başarısı, çekingenlik, ergenlerde cinsellik, sınav kaygısı, davranış problemi, özgüven eksikliği, saldırgan çocuk, çocukta mastürbasyon, sınava hazırlık, davranış problemi izmir, ergen psikolojisi, çocukta çalma davranışı, çocukta küfür, çocukta uyku problemi, aile içi iletişim, çocukta yalan söyleme, çocuğa sınır koyma, ergende uyku problemi, ergenlik dönemi, çocuklarla iletişim, ergende yalan söyleme, ergene sınır koyma, kardeşe kötü davranma, ergenlik dönemi izmir, ergenle iletişim, ergende çalma davranışı, mutsuz çocuk, arkadaş edinememe, dikkat eksikliği, sosyal fobi, agresif ergen, mutsuz ergen, izmir psikolog, hiperaktivite, ödev yapmada isteksizlik, saldırgan ergen, öğrenme güçlüğü

07:34
Top