2007'den Bugüne 83,912 Tavsiye, 26,333 Uzman ve 18,777 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aylin ÖZEREN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog - Clinical Psychologist, Ma - Aile ve Çift Terapisti

Aylin ÖZEREN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aylin ÖZEREN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

38
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aylin ÖZEREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aylin ÖZEREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aygün Tuçe ATAŞUzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ
Meslektaşım, arkadaşım ve iş ortağım Aygün Tuçe Ataş ile eğitimler ve mesleki paylaşımlar üzerinden başlayan dostluğumuz bugün yol ve hedef birliği il...

Aylin ÖZEREN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sekoya Psikoloji
Atatürk Mh., Ataşehir Blv., 42 A Ada, Gardenya No:7/1 D.11, 34758 Ataşehir
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
 skype hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji (1993 Mezunu)
Yüksek Lisans
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (1996 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aylin ÖZEREN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Terapisi
Çift Terapisi
Bireysel Terapi
Ergen Terapisi
Bilişsel Davranışçı Terapi
Şema Terapi
Filial Terapi
Çocukluk Dönemi Sorunları
Çocuklarda Test ve Değerlendirme

Aylin ÖZEREN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Aylin ÖZEREN'in Özgeçmişi
Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyet Fakültesi Psikoloji Bölümü'nden 1993'te mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlayarak Klinik Psikoloji uzmanlığını edinmiştir. Yüksek lisans tezini deneysel psikoloji araştırmalarının klinik uygulama çalışmaları ile örtüştüğü bir alanda Kaygının Dikkat ve Algı Alanı Üzerindeki Etkileri üzerine yapmıştır.
...[Devamı...]

Aylin ÖZEREN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
D.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98653
Aylin Hanım'ı aile içi anlaşmazlıklarımızı gidermek ve bireysel sorunlarımızda danışmak için internette şema terapi uzmanı ararken bulduk ve hakkındaki olumlu yorumları okuyarak gitmeye karar verdik. Daha önce bu konuda başka uzmanlardan da yardım aldığımız için bilinçli ve son derece seçici davrandığımızı da belirtmem gerek. Profili, eğitimleri ve hakkındaki yorumlar oldukça iyidi. Daha ilk karşılaşmamızda kendisinin ne kadar bilgili ve kibar bir insan olduğunu zaten anlıyorsunuz. Gerçekten kendisi son derece profesyonel ve bir o kadar da hümanist bir insan. Çok uzun zamandır çözemediğimiz aile sorunlarımızı ve bireysel sorunlarımızı çözmemizde bize çok çok faydalı oldu. Çözümsüz sandığımız sorunların bile çözümü olduğunu gördük. Uzun süredir aile içi ve bireysel çatışmalarımız ve bununla bağlantılı Sürecimiz hala devam ediyor, keşke çok çok daha önce ve ilk onunla tanışsaymışız diyoruz.
     Beğenin    
F.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2017
TavsiyeNo: 95125
Genelleştirilmiş kaygı (anksiyete) sorunum vardı. Bu sorunu yaşayanlar dışında kimsenin tam olarak anlayabileceğini sanmıyorum. Kimsenin önem vermediği herhangi bir olay, bu rahatsızlığı olan insanlarda müthiş kaygılara sebep olur. Öyle ki, her gün kendinize kaygılanacak yeni bir şey bulursunuz. Bu kaygı bazen o kadar çok artarki, kalp çarpıntısı mide bulantısı gibi fiziksel tepkiler vermeye başlarsınız. Yakınlarınızın başına kötü bir şeyler geleceğini, akşam dışarıya çıkan çocuğunuzun, eve geldiği saate kadar evde ondan kötü bir haber gelecek korkusu ile, sokak kıyafetleri ile uyanık olarak beklersiniz. Evden çıktığınızda, ocağı kapatmış olduğunuzu bildiğiniz halde geri döner, bir kez daha kontrol edersiniz. O gün sizi endişelendirecek hiçbir şey olmasa bile, her an yeni bir endişe kaynağı olay beklersiniz. Tatile gidemezsiniz, sevdiklerinizden uzaklaşamazsınız, sürekli bir felaket bekleyişi içerisindesinizdir, gerçekte kaygılanılacak olaylar ile kaygılanılması anlamsız olayları birbirinden ayıramazsınız. İşte böyle bir psikoloji içinde Aylin hanımı yine bu site vasıtası ile buldum. Oldukça kısa bir sürede kaygılarım normal seviyelerine indi. Aylin hanıma etik, insani ve bilimsel yaklaşımları için tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Sinem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92965
Bir süreliğine bazı özel sebeplerden yaşadığım ülkeyi değiştirdim.Eğer planlarımda bir değişiklik olmasaydı kesinlikle psikoterapime devam etmek isterdim, eğer geri dönersem kaldığımız yerden devam etmek isterim. Birlikte olduğumuz dönem içerisinde düşünürken farklı açılardan bakmamı ve doğru sorular ile farklı yanıtlar bulmamı sağladınız. Sonlandıramamış bile olsak benim için çok önemliydi. Kendimle ilgili kimseyle konuşamadığım hatta kendime bile söylemediğim belkide düşünmek istemediğim konu ve sorunları konuşarak çözmeye çalışmamız ve bunu her konuda yapmış olmamız benim için çok değerli. Psikoterapiye genelde insaların kabul etmesede herkesin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. İmkanı olan herkesin gitmesini isterim ve konuştuğum herkese özellikle tavsiye ediyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Yurtdışında olduğu IP adresiyle doğrulanmıştır.
     Beğenin    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84675
Aylin hanim'dan terapi almaya baslayali 1 yili gecti. 2016 yilina yeni bir insan olarak girdigimi dusunuyorum. Aylin hanim'la tanismadan once asiri gergin, endiseli ve depresif biriydim. Hayatimi kendim yonetemiyor, bir kurban gibi hissediyordum. Calistigim isten mutlu degildim, yasadigim hayat bos geliyor tat almiyordum. Oncelikle şema terapisi uzerinden, bende asiri olan bazi dusunce yapilarindan konustuk. Terapiden ciktiktan sonra karman corman olup, kendimle ilgili bilmedigim seyleri ogreniyordum. Bir sonraki haftaya kadar gunluk hayatimda basima gelen olaylari farkli gozlerle gormeye basliyordum. Daha sonra icimde yasadigim kaosu cozmek icin mod terapisi uyguladi. Kendi ic seslerimi dile getirip onlari bi ust boyuta, yetiskin ve spontan cocuk modlarina nasil tasiyabilecegimi ogrendim. Artik cevremdeki insanlara bakarken, gostermis olduklari davranislari hangi cocuk modlariyla dile getirdiklerini daha iyi anlayabiliyorum. Bendeki bu degisim cevreme de sirayet etti ve onlar da psikolog yardimi almaya basladilar ya da sohbet ortamlarinda onlara anlatmis oldugum seyler uzerinden kendilerine bakmaya basladilar. Terapinin yaninda iletisim yontemleri uzerine calistik. İnsanlardan istedigim fakat soyleyemedigim ya da kavgaya yol acan dialoglar yerine kendinden bahsederek aslinda karsi tarafi suclamadan, yermeden nasil da iyi dialog kurulabilecegini ogrendim. Terapi sureci boyunca, hayatimi derinden etkileyecek kararlar verdim. İstemedigim isi yapmaktan vaz gececek gucu buldum. Beni mutlu eden seyleri kesfettim. Kendime deger vermeyi ve yasamaktan zevk almayi ogrendim. Su an 30 yasindayim ve yeni bir ben olarak hayatima devam ediyorum. Biliyorum ki ben degerliyim ve hayatta, basima her zaman istedigim seyler gelmese bile yasamak guzel. Kendimi kesfetme yolunun hic bitmeyecegine inaniyorum ve Aylin hanim'a bu yolu bana gosterdigi icin cok tesekkur ediyorum.
     2 Beğeni    
Banu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2014
TavsiyeNo: 72954
Sekoya Psikoloji Aylin Özergen'den danışmanlık hizmeti almamın üstünden yaklaşık 1,5 sene geçti. Bu hizmete ihtiyaç duyma sebebim ağır depresyon bir içinde olmamdı. Psikiyatristimin verdiği antidepresan.. ve terapi tavsiyesi nedeniyle arayışa girdim ve referans yoluyla kendisine ulaştım.Kötü geçen ilk gençlik ve çocukluk hikayem nedeniyle kronik depresyon hastası olduğumu sayesinde öğrendim. 36 yaşındayım ve hayatımın büyük bir kısmı niye ben böyleyim diye hayıflanıp kendimi eleştirmek ve suçlamakla geçiyordu. Bir türlü hayatımda Mutluluğu ve huzuru dengede tutamıyor ve böyle Olduğum için kendimi suçluyordum. Aylin Hanım'ın duruşu bana güven verdi. Kendimi güvende hissedip açıldıkça Karşımda işini iyi bilen ve bana yardım etmek için çabalayan bir profesyonel olduğuna daha emin oldum. Ben çabaladım o yol gösterdi.Sözün özü ben bu süreçte kendimi değiştirmeyi çalışmak yerine kabul etmeyi bir de yeri geldikçe düğümler çözüldüğünde de yoluma devam edebileceğimi farkettim. Bir profesyonelden yardım olmak kesinlikle farklı. Bu cesaret isteyen bir süreç. Depresyonla yaşamak kimsenin zorunluluğu değil ayrıca depresyonun sebep olduğu modlar da kişilik özelliği değil. Bu süreçle başetmek isteyenler için Aylin hanım sizin güven ve Rahatlıkla kendinizi bırakabileceğiniz bir profesyonel. Ben kendisine çok müteşekkirim. Gerçekten kendisinde çözülecek düğümler olduğumu Düşünen yardım almaya hazır olanlara da gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Aygün Tuçe ATAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68191
Meslektaşım Aylin Özeren’le 2007 yılında aile terapisi eğitimleri sırasında tanıştık. Eğitimler boyunca zengin vaka deneyimi, mesleki bilgi ve becerileri ile eğitime katılan tüm meslektaşlarımız için çok faydalı katkılarda bulundu. Mesleki olarak her fırsatta kendini geliştiren, hayat boyu gelişim ilkesine inanan meslektaşım, kognitif (bilişsel) davranışçı terapi, aile terapisi ve şema terapi konularında uzmandır. Bu uzmanlığı bir klinik psikolog olmanın da ötesinde terapi becerileri ve yıllar süren psikiyatri ve psikolojik danışma merkezlerindeki deneyimleri ile pekişmektedir. İyi bir terapist olma dışında klinik değerlendirme yapma, psikolojik testleri uygulama, yorumlama ve raporlama becerileri açısından da oldukça yetkindir. Kişilik testlerinden, projektif testlere, zeka, algı ve nöropsikolojik testlere kadar pek çok değerlendirme aracını sertifikalı olarak uygulama becerisine sahip olması da kendisini bir klinisyen olarak üst düzeyde konumlandırmaktadır. İngilizce terapi yapabilme becerisi de başka bir artı özelliğidir. Bir insan olarak ise dürüst, yardımsever, çalışkan, sosyal, çözüme odaklı ve empati becerisi yüksek bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri etik çalışma prensipleri ile birleşerek danışanlarının sıkıntılarının çözümüne büyük faydalar sağlamaktadır. Böyle bir arkadaş ve iş ortağına sahip olduğum için kendimi her zaman şanslı hissetmişimdir. Vaka yönlendirme konusunda da son derece güvendiğim meslektaşımı psikolojik destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64382
Kendisinden ilk randevuyu aldığımda,deniz otobüsüne binemez,alış-veriş merkezlerine,otoparklara giremez durumdaydım.Sağlık problemlerim nedeniyle bir seri ''tüccar doktor''dan sonra Aylin hanımla tanışma fırsatını yakaladım.İlk randevudan itibaren yaklaşımı,etik davranışları,sorunlarımı kısa sürede anlaması,çözümle ilgili ortaya koyduğu programın ciddiyeti ve olumlu etkilerini kısa zamanda görmem Aylin hanım'a büyük bir güven duymamı sağladı.Önceden belirlediği süreç içerisinde sorunlarımın çözümünü bulmamı sağladığı gibi,dizimle ilgili tavsiye ettiği doktor beni ameliyattan kurtardı,bana mide sorunlarımla ilgili doctor tavsiyesinde de bulundu.Kısacası bu yazıyı okuduğunuza gore birtakım sıkıntılarınız olmalı,size önerim büyük bir güvenle Aylin hanıma danışınız,sorununuzun çözümü kendisiyle ilgiliyse zaten en doğru yerdesiniz,sorununuz başka uzmanlarla ilgiliyse biliniz ki Aylin hanım dan en doğru yönlendirmeyi alacaksınız.Kendisine minnettarım...
     4 Beğeni    
Türkan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62149
Ben Türkan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı. Herşeye yeniden başlamanın her zaman, her yaşta çok mümkün olduğunu, yeni bir yaşamın kapısında olma duygusunun nasıl eşsiz, değerli bir deneyim olduğunu bana yaşatan, beni bu sağlıklı ruh durumuna getiren sevgili Aylin Özeren'e hayatım boyu şükran duyacağım. Daha önce başvurduğum yerlerden bir sonuç alamadım. Aylin Hanım'ın ciddi uzman yaklaşımının farklılığı, daha ilk seansta iyileşeceğimden emin olmamı sağladı. Sorunlarımı, kaynaklandığı yerlerden ele aldığı için, içsel temizlenmemi sağladı. Bu temizlenmenin getirdiği değişim zaten sağlıklı davranmaya başlamama neden oldu. En derinden, en sağlıklı değişimim için, çok sorumlu, çok etik davrandı Aylin Hanım. Nasıl müteşekkirim, anlatamam. Herkesin kendi karışıklığı kendine hastır muhakkak. Her ne sorun yaşıyorsanız, mutlaka Aylin Hanım'a başvurmanızı öneririm. Aylin Hanım'a ulaşmamı sağlayan arkadaşıma da minnet duyuyorum.
     7 Beğeni    
F.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60344
Ben yaklaşık 12 yıl önce panik bozukluk,anksiyete bozukluğu teşhisiyle bir yıl süreyle antidepresan kullandım.İlacı bıraktıktan sonra zaman zaman panik ataklarım gelse de başa çıkmayı başarmıştım(ya da başardığımı sanıyordum)Taa ki iki yıl önce zor bir dönemden sonra , panik atak ve anksiyete bozukluğuyla şiddetli bir şekilde tekrar karşılaşıncaya dek.Üstelik bu sefer evliydim ve ikiz çocuklarım vardı..Hemen bir psikiyatriste gittim o da bana hemen(!) bir antideprasan yazdı.İlacı 9 ay kullandım bu sürede gayet iyiydim ama ilacı bırakınca aynı "bozukluklar"tekrar başladı.Bu arada "bilişsel davranışcı terapi"nin bu rahatsızlıklara iyi geldiğini duymuştum.Ben de ,bu sefer ilaçla tedavi değil terapiyle tedavi olmaya karar verdim ve bilişsel davranışçı terapide uzman bir terapist aramaya başladım.Bunun sonucunda şükür ki Aylin'i buldum:) Şu anda, 9 aydır Aylin benim kendimi tanıma sürecimde yol arkadaşım oldu.Artık hiç panik atak yaşamıyorum,anksiyete ile çok daha kolay başa çıkabiliyorum.Çünkü bütün bu "bozulmuş" kaygıların dönüşmesinin benim düşünce sistemimin dönüşmesiyle mümkün olabilecegini öğrendim.En önemlisi de Aylin'in verdiği güvenle,ilaç kullanmayarak sorunlarımla başedebilmem, kendime olan güvenimde çok büyük bir atlama gerçekleştirdi. Şimdi şunu biliyorum;hayat hem iyi hem kötü,hem aydınlık hem karanlık,hem yaralayıcı hem onarıcı ama bütün bunlar içinde ben insanım ve insana dair her şeyi taşıyorum... Aylin, kendimi en anormal hissettiğim zamanlarda bana normalliğin göreceli olduğunu hatırlattığın,en zor dönemlerimde tam gerektiği gibi davranıp kendi yolumu kendikendime bulmamı sağladığın ve serin ama samimi duruşun için çok çok teşekkür ederim. Panik bozukluk,kaygı bozukluğu,depresyon yaşayanlar; lütfen kendinize bir kutu ilaç almadan önce bir seans(tabiki yeterli değil)bilişsel davranışçı terapi alın:)Ve bunu işinin ehlinden alın tabii ki...
     9 Beğeni    
Emili
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59604
Yaklaşık 1 yıl önce konulan panik atak tanısından sonra bu alanla ilgili yolcuğum başladı.Psikolojik problemlerin psikatrik sonuçları doğurduğunu bildiğimden ilaç kullanmak yerine başka yöntemlerle çözmek istiyordum. Önce '1 günde panik atağa son' aldatmacasına kandım bir merkezde verilen 3 saatlik eğitimin sonrasında eline 5-10 tane cd tutuşturup bunu evde her gün uygulamam gerektiğini söylediler; ne kadar zorladımsa olmadı hatta cd'leri dinledikten sonra daha kötü oluyordum. İçerisinde sürekli telkin bulunan(rahat ol, gevşe, mutlu ol gibi) cd'lerden fayda göremedim. Sonrasında bi arkadaşım beni Kuantum Düşünce fevz alarak oluşturulmuş reiki, meditasyonla ve sonrasında da yoga ile tanıştırdı. Gittiğim merkezlerde de bunların tek çözüm olduğunu birçok kişi yaşadıkları rahatsızlıklardan böyle kurtulduğunu söylüyorlardı. Bir süre devam ettikten sonra bende bunların herhangi etkisi olmadığını gördüm. Çalıştığım sektör icabı dikkat eksikliği ve hiperaktivesi olan çocuklarla çalışan ismine nörufeedback adı verilen bir programdanda 10 satlik bir uygulama aldım.10 saatlik uygulama noktasında hiçbir değişiklik olmamıştı. Elimi neye attıysam olmuyordu verilen vaatler boşuna çıkıyordu hem umutlarım yerle bir oluyor hem maddi kayba uğruyor hem de hastalığım artarak devam ediyordu. Artık eşim bile yaptığım çalışmalarla yöntemlerle dalga geçmeye başlamıştı. Ve sonrasında şiddetle reddettiğim psikatri ilaçlarını kullanmaya başladım. İlaç semptomları azaltıyor. Belli bir sürede yok edebilir ancak geri gelmesini engelleyemeyecekti. Ve Uzman tv den Aylin Hanımla tanıştım. Yaklaşık 4 aydır danışanı olarak psikoterapi alıyorum. Aylin Hanım öncelikle insanları seven ve güler yüzlü biri. Kendimi tanımama ve kaygılarımdan kurtulmama yardımcı oluyor. En önemlisi de bana hissettirdiği güven duygusu. Şu ana kadar birçok şeyi birlikte aştık ve devamının geleceğine de inanıyorum. Eğer psikolojik bir rahatsızlık yaşıyorsanız bunun tedavisi psikoterapide. Aylin hanımı da içtenlikle ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.
     5 Beğeni    

Aylin ÖZEREN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Çift ve Aile Terapileri Derneği

Aylin ÖZEREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aylin ÖZEREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aygün Tuçe ATAŞ
Uzm.Psk.Aygün Tuçe ATAŞ
Meslektaşım, arkadaşım ve iş ortağım Aygün Tuçe Ataş ile eğitimler ve mesleki paylaşımlar üzerinden başlayan dostluğumuz bugün yol ve hedef birliği il...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sekoya Psikoloji
Atatürk Mh., Ataşehir Blv., 42 A Ada, Gardenya No:7/1 D.11, 34758 Ataşehir
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 360 00 06
Telefon 2 :
0(507) 465 49 43
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1993
(27 yıl önce)
Yüksek Lisans
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans (1996 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Uzm.Psk.Aylin ÖZEREN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Aylin ÖZEREN Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video
şema terapi, eş terapisi, sınav kaygısı, depresyon, çift terapisti, aldatmada iyileşme, panik bozukluk, öfke kontrolu, okula uyum, çocukluk korkuları, ataşehir psikolog, bilişsel terapi, kaygı bozukluğu, yeme sorunları, oyun terapisi, yeme bozukluğu, boşanma, uykusuzluk, çocuk terapisi, evlilik terapisi, şema terapisti, çocukluk sorunları, öğrenme güçlüğü, aile terapisi, çift terapisi, bilişsel davranışçı terap, psikoterapi, obsesif kompulsif, istanbul psikolog, anadolu yakası uzman, eşler arası çatışma, tikler, çocuk terapisti, öfke kontrolü, öğrenme sorunları, okulda başarısızlık, davranışçı terapi, takıntılar, obsesyon, panik atak, ergen terapisi, isteksizlik, aile içi şiddet, iletişim sorunları, okul olgunluğu, uzman psikolog, aldatma, duygu durum sorunu, aile terapisti

15:38
Top