2007'den Bugüne 90,570 Tavsiye, 27,857 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nurgül AY
Psikolog - Bursa
Aile Danışmanı&Cinsel Terapist &psikolog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nurgül AY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nurgül AY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nurgül AY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
H. Fatih DANEUzm.Psk.H. Fatih DANE
Değerli meslektaşım Fatih bey'i psikoterapi alanındaki eğitimler aracılığı ile tanımış oldum. Kendisi meslek alanında geniş bir bilgi ve birikime sahi...

 
Nurgül AY'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nurgül Ay Çözüm Odaklı Psikoloji Merkezi
Kükürtlü Mh.Kükürtlü Cd. Taner Apt. Kat:2 D:7 Osmangazi
Bursa
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1981 (42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversite (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nurgül AY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı: Aile içinde yaşanan çatışmalar, bireyleri arasında yaşanan tüm sorunlar veya tüm aile üyelerini ilgilendiren travmalar: Kronik hastalıklar,ölüm, aile üyesinin evden ayrılışı gibi pek çok konuda tüm aile bireylerine destek vermeyi amaçlar.
(Katip Çelebi Üniversitesi-Aile danışmanlığı 450 saatlik uygulamalı)

Cinsel Terapi:Cinsel terapi, cinsel işlev bozukluklarının tedavisine odaklanan, psikolojik bir terapi yöntemidir. Sorunun niteliğine göre, etkili olabilecek psikolojik tedavi yöntemi seçilir. Kişiye özel bir tedavi planı oluşturulur. Her seansta gizli tutulacak bir görüşme yapılır ve burada utanç duygusu ve kısıtlama altında kalmadan kendi özel yaşamınız ve cinsel temaslarınız gibi konular işlenir. Korkular ve gizli tutulan istekler üzerine konuşmalar yapılır. Cinsel terapi, seans oturumları ve evde yapılan pratik alıştırmalardan oluşur....[Devamı...]

Nurgül AY Özgeçmis CV Psk.Nurgül AY'ın Özgeçmişi
Psikolog Nurgül AY 3 Mart 1981 doğumludur. Evli ve bir çocuk annesidir.

Lisans eğitimini Yakındoğu Üniversitesi –Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Sonrasında davranış bilimlerine duyduğu özel ilgi ve de mesleğiyle yakından ilişkili bir alan olması sebebiyle Newport University Davranış Bilimleri Lisansını da tamamlamıştır.

Öğrenim hayatı süresince özel eğitime gereksinim duyan çocuklar ve aileleriyle gönüllü olarak çalışmıştır. Daha sonra Prf. Dr. Gönül Kırcaali İftar ve Psk. Dr Yeşim Güleç Aslan ile OÇİDEP ( Otistik Çocuklar İçin Davranışsal Eğitim Programı) projesinde çalışmıştır.

Psikoloji bilimi ve insan davranışlarını anlamayı hedef alan birçok konferansa katılmış ve mesleki birikimi ile kendisine başvuran danışanlarına, duruma ve soruna en uygun yöntem ile yaklaşmaya çalışmakta, danışan ve terapist arasında güçlü ve sağlıklı bir bağ kurulmasının terapi sürecinde önemli bir yeri olduğunu düşünmektedir.
...[Devamı...]

Nurgül AY'ın Makaleleri Nurgül AY'ın Makale ve Yazıları
4 Yazı/Döküman

Nurgül AY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107772
Bu yorumun okuyanlar icin ne kadar degerli oldugunu biliyorum cunku ben de bu yorumlardan yola cikarak karar verdim tedavi olmaya ve nurgül hanima gitmeye...caresizse ne yapacagimi bilmez bir durumda iken nurgül hanim karsima cikti yollarimiz kesisti icsel tum direnmelerime ragmen nurgul hanim bana ben nurgul hanima sonuna kadar inandik...ve sonuc artik vajinusmus degilim sadece vajinusmus ile ilgili degil nurgul hanim genel olarak dokundu tum hayatima.insani inanilmaz motive eden pozitif gercekci karsisindayken inanilmaz rahatladiginiz ve size cok uzun zamandir tanidiginiz bir dosttunuzmus gibi hissettiriyor...iyiki bu yola kendisiyle ciktimm bana kadin olmayi kadin gibi hissetmeyi yanlis bildigim bircok dogruyu ogretti bu zorlu ve sizi bogan yolda en dogru adress
     1 Beğeni    
Z.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104756
Nurgül hanım hakkındaki olumlu yorumları okuduktan sonra vajinismus tedavisi için başvurdum. Gerçekten bütün olumlu yorumları hakediyor. Bilgili, samimi, sabırlı bir psikolog. Süreç hakkında detaylı bilgilendirme yapıyor aklınızda soru işareti kalmasına izin vermiyor.Sizi bu sorunu aşabileceğinize inandırıp inancınızı kaybetmemeniz için elinden geleni yapıyor.Kendimle ve evliliğimle ilgili farklı sıkıntıları aşma konusunda da bana çok yardımcı oldu. Sizi anlayıp rahatlamanızı sağlıyor. Bu rahatsızlığı yaşayanlara vakit kaybetmeden tedavi olmalarını tavsiye ediyorum. Tedavi için doğru adres kesinlikle Nurgül hanım. Kendisine buradan çok çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Semra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101224
işinin uzmanı, profesyonel ve güvenilir... bi insana kendinden başka kim ne kadar faydalı olabilir ne kadar güvenilebilir? derken tesadüfen karşılaştığım bir yardımcı beni olmam gereken dünyaya gönderdi. düşünün evleneli yıllar geçiyor kendinize kadın denmesinden bile rahatsız oluyorsunuz. oysa kadınız elbet sadece farkında olmak varmış. bilmek, keşfetmek, yaşamak... eşimle olan 4 yıllık evliliğimde ilk defa yeni evliymişim gibi hissediyorum vajinismus denen saman alevi yandı , geçti şimdi he yer bahar bahçe :) iyi ki gitmişim iyi ki pes etmemişim. şimdi karnımda taşıdığım küçük mucizemin en büyük yardımcısı Nurgül Ay, sen iyiki varsın...
     3 Beğeni    
S.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99592
Vajinismus diye adını bile duymadığım bir hastalıkla karşı karşıya kaldım bir süre böyle devam ettikten sonra doktora gitmeye karar verdim ve internetten doktor araştırması yaparken Nurgül hanımı buldum ve hiç vakit kaybetmeden randevu alıp tedaviye başlamak için ilk adımı attım ve tedaviye başladık.Tahminimden çok kısa bir zamanda tedavim olumlu sonuç verdi ve çok memnun kaldım.Nurgül hanım gerçekten işini severek yapan,hastalarını önemseyen bir doktor ve kesinlikle bu işin uzmanı..Aynı zamanda çok güleryüzlü sevecen ve renkli bir kişiliğe sahip..benim için bu tedavinin en güzel yanı Nurgül hanımı tanımaktı.Bu sorunu yaşayan herkese gözüm kapalı Nurgül hanımı tavsiye edebilirim..GÜZEL DOKTORCUM NURGÜL HANIMCIĞIM sizinle aynı ortamda bulunmak ve bişeyler paylaşabilmek gerçekten çok keyif vericiydi yaptığınız herşey için desteğinizi hiçbir zaman esirgemediğiniz için çook teşekkür ederim yüreğinize ve emeğinize sağlık.. SİZİ SEVİYORUM..
     5 Beğeni    
H. Fatih DANE Fotoğraf
Uzm.Psk.H. Fatih DANE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91433
Psikolog Nurgül Ay ile psikoloji ve psikoterapi ağırlıklı eğitimlerde biraraya geldim. Kendisi alanına hakim, tecrübeli, gelişime açık, danışanları ile iyi ilişkiler kuran ve danışanlarının sorunlarına çözüm süreci içinde kendileri ile birlikte yürüyerek onların yaşam kalitelerine katkıda bulunan yetenekli, bilgili ve donanımlı bir terapisttir. Cinsel işlev bozuklukları konusunda uzmanlaşan arkadaşım. Cinsel terapiler, ilişki ve çift terapileri ve bireysel terapiler konusunda deneyimli ve bilgilidir. Kendisini danışanlarımıza tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
E.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87958
Nurgül hanımı internetten yaptığım araştırma sonucunda buldum. Şuan da 1 senelik evliyim. Bir kaç ay öncesine kadar öncesinde adını bile bilmediğim vajinismus belasından nasıl kurtulacağım derken Nurgül hanımı çıkardı Rabbim karşıma . Daha fazla vakit kaybetmeden Nurgül hanıma giderek tedavi oldum ve vajinismusu yendim. Tamamen çözüm odaklı , açık ve net anlatımı ve sorduğum sorulara mantıklı cevaplar vermesi ile kafamdaki bütün sorular cevaba kavuştu. Ayrıca güler yüzü samimiyeti ve enerjisi bana çok iyi geldi. Vajinismus problemi yaşayan arkadaşlara şiddetle Nurgül hanımı tavsiye ediyorum.Beklemek sizi daha fazla yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor maalesef. Kesinlikle daha fazla erteleyip vakit kaybetmeyin.
     2 Beğeni    
E.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85243
Nurgül Hanım gördüğüm ve tanıdığım en iyi psikologtur diyebilirim. Aile ve cinsel terapi hakkında mükemmel derecede kendisini geliştirmiş bir psikologtur. Ve size daha ilk seansta öyle güven verir ki zaten o an tüm sorunların hallolacağına inanırsınız. nerdeyse tüm marmara bölgesinden danışanları var. ilk duyduğumda çok garip gelmişti fakat Nurgül Hanımı tanıdıktan sonra farklı şehirlerden gelenlere hak verdim. özetle aile terapisti ve cinsel terapi ihtiyacı hissedenlere kesinlikle tavsiye ederim... gerçekten Nurgul Hanımı tanıdığımıza çok memenunuz.. iyi ki varsınız.
     6 Beğeni    
H.İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84954
internetten yaptığım araştırma ile kendisiyle tanıştım.ilk başta tedaviye başlamadan hiç umudum yoktu ancak nurgül hanım o kadar iyi bir uzman ki bu düşüncelerim tamamen değişti.güleryüzlü canayakın samimi ve başarılı bir uzman.kendisine herşey için teşekkür ediyorum.yaşadığım sıkıntılı süreci atlatmamaı sağladı.işinde gerçekten başarılı bir uzman.gerek kendisi gerekse işyeri ortamı sizi rahatlacı nitelikte.böyle bir arayış içinde olanlara muhakkak nurgül hanımla tanışmalarını tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
N.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81228
Hayatımızda yaşadığımız her şeyin bir nedeni olduğuna inananlardanım.. Vajinusmus benim hayatımdaki sınavlardan biriydi. Evliliğimizin 2. yılını bitiriyorduk ve biz hala karı koca değildik. Vajinusmusla mücadele etmek için her türlü tedaviyi denemeye hazırdım. Öncelikle fizyolojik tüm süreçlerden geçtim, kadın doğum doktoru "Tamamen psikolojik kökenli bir durum, psikoloğa gitmelisin" deyince eşimle birlikte arayışa girdik. Bir psikologla tanıştık ve tedavimiz olumsuz bir şekilde sona erdi ve vajinusmusu hala aşamamıştık. Önceleri evliliğimizde her şey yolunda görünüyordu, nasılsa eşim anlayışlı beni üzmek istemiyor, üstüme gelmez derken aslında evliliğimiz giderek kötüye gidiyordu. Bir süre sonra eşimle yakınlaşmalarımız iyice azaldı, evimizde iki sıkı dost gibiydik, yemek yer, işe gider ve yatardık. Aynı odada iki yabancı olurduk. Bu durumu farkettiğimde tekrar bir arayışa girdim bu arayışımın sonunda internet üzerinden Nurgül Ay'ı gördüm. O dönemde maddi durumumuz çok iyi olmadığı için sadece bilgi almak için Nurgül hanıma telefon ettim, randevu alarak kapattım telefonu :) Nurgül hanım benim hayatıma dahil olan özel insanlardan biri.. Nurgül hanıma ilk randevuya gittiğimiz gün eşimle aynı anda doğru yerdeyiz demiştik. İlk konuştuğumuz andan beri içtenliği, sıcakkanlılığı, dürüstlüğü bizi kendisine bağladı. İşine olan bağlılığı, kendini sürekli geliştirmesi gerçekten görülmeye değer. Eğer benim yazdıklarımı okuyorsanız vajinusmus vakası içerisinde olma olasılığınız çok yüksek :) Türkiyenin neresinde olursanız olun Nurgül hanıma her konuda güvenebilirsiniz. Yeri geldi ben bıraktım ama o bırakmadı, her türlü maddi manevi desteği verdi, gecenin kaçı olırsa olsun mesajları ile motive etti. Her türlü deneyim için önayak oldu. Nurgül hanım bana sadece vajinusmusu nasıl yeneceğimi değil, aynı zamanda evliliğimizin daha iyi olabilmesi için neler yapmam gerektiğini, sevgimizi daha iyi gösterebilmeyi, kadınlığı hissedebilmeyi, kendime güvenebilmeyi ve kendime değer vermeyi öğretti. Bana çok güzel bakış açıları kazandırdı. Hayatımı, evliliğimi kazanmamı sağladı. Allah bin kere razı olsun sizden Nurgül hanım, hayatımdaki yeriniz çok büyük. Sizi çok seviyorum Nurgül hanımcım, canım :)
     6 Beğeni    
St
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81224
Merhaba Vajinismus nedeniyle eşimle ilişkiye giremediğimiz için psikoloğa gitmeye karar verdik. Daha önce de iki farklı psikoloğa görünüp istediğimizi bulamadıktan ve bir sonuca varamadıktan sonra nereye gideceğimizi iyice araştırdık ve Nurgül Hanım'a rastladık. İyi ki de ona rastlamışız. Samimiyeti, içtenliği, yardımseverliği, güler yüzü ile diğerlerinden farklı olduğunu ilk andan son ana kadar hep gösterdi. Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim. Son derece ilgili, sizi sizden çok düşünen, işinin ehli, araştırmacı ve bilgili bir terapist ile karşılaşacaksınız. Gönül rahatlığıyla kapısını çalıp mutlu bir şekilde çıkabilirsiniz. Buradan kendisine de sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum.
     3 Beğeni    
Betül A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80711
Merhaba.. Tanımaktan çok memnun kaldığım,mesleğini gereğince yapan ve işinde uzman bir isim arıyorsanız doğru kişi derim ben.panik atak tedavimde yardımcı olmuş ve pek çok konuda mesleki birikim ve yol göstericiliğiyle hayatımı kolaylaştırmış bir isim.en önemlisi samimiyetle yanınızda olduğunu hissettiriyor..ayrıca kişisel gelişim adına tavsiye ettiği hatta bizzat tedarik ettiği kitaplarımda cabası,saatin kaç olduğuna bakmaksızın yardım çağrınıza dönüşüde ayrıca güzellikleri içinde yer almakta.kısaca ben tavsiye ediyorum..sevgiler
     3 Beğeni    
Melekk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80690
Nurgül hanım i bu hastaligi yasayan herkese tavsiye ediyorum. 2yillik Evliyim ve vajinismus pronlemim vardı. Çocuksa isteyen biri olaraktan bu problem benim ciddi manada psikolojimi de bozdu. Baya bi araştırmadan, okuduğum mektup ve yorumlardan sonra Nurgül Hanım'a gitmem gerektiğine karar verdim. Ben cok memnun kaldım ve tedavim başarıyla sonuçlandı. Sayesinde mutlu günlerime geri dondum.hic bir sorunla karşılaşmadan sizde bu probleminizden kurtulabilirsiniz yeterki isteyin. Daha iyi bi terapist bulamayacağıniza da kefilim :) umarım Nurgül hanımla karşılaşıp tüm sorunlarımızdan arinirsiniz. Saglikli günlerr
     2 Beğeni    
Refiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80683
Merhaba öncelikle bu benim ilk psikolog deneyimim değil, bende panik atak bozukluğu mevcuttu. ve ne olduğunu bile bilmiyordum. Sürekli kendimi huzursuz ve güvensiz hissediyor her şeyi garip hissediyordum. NURGÜL AY internette araştırarak buldum. Ne yapacağımız konusunda bir fikrim yoktu. Benden sadece hangi durumlarda panik atak oldumu nasıl çözüme kavuşacak çok merk etmiştim şuan çok mutluyum hiç birşey için geç degil gözüm kapalı tavsiye ediyorum . NURGÜL AY kadar samimi, dürüst, işini iyi yapan bi uzman tanımadım henüz :))
     1 Beğeni    
D.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77979
Eşimle 1,5 yıllık evliliğim sürecinde ilişkiye giremiyorduk. Sorunumun vajinusmus olduğunu Nurgül hanımı izlediğim bir Tv programında öğrendim hemen kendisinden randevu aldık eşimle ve tedaviye başladık çok güler yüzlü pozitif enerjisi olan bir insan benim gibi kendisine özgüveni olmayan her verdiği işlemde hemen ben yapamam diyen bir kişide bile bu başarıyı sağladı benden çok bana inandı ve güvendi onun sayesinde artık vajinusmus problemim ortadan kalktı. ve mutlu bir evliliğim var Allah nurgül hanımdan razı olsun bu sorunu yaşayan herkesin nurgü hanımla karşılaşmasını temenni ediyorum.
     4 Beğeni    
Meral T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73962
Nurgul hanimla arkadaslarimin tavsiyesiyle tanistim. 4yillik evliyim ve esimle cinsel birliktelik yasayamiyorduk. Vajinusmus hastaligi teshisi konmustu fakat yapilan tedaviler hic sonuc vermemisti. Yine sonuc alamayacagimi dusunerek Nurgül hanimdan randevu aldim. Cok pozitif cok olumlu bir insan enerjisi cok yüksek. Hem profesyonel hem de bir okadar bizden. Hem duygularımi cok iyi anladi. Hem de yapacağımız butun egzesizlerde motive edici oldu . Suan esimde bende cok mutluyuz. Vajinusmus sorunu yasayan herkese tavsiye ediyorum. Eline su dokebilecek birini daha tanimiyorum. Dedigim gibi 4 yildir calmadigimiz kapi kalmamisti son kapimiz Nurgül hanim oldu. Kendisi alaninda uzmandir. Gözüm kapali tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Şenol Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73937
5 yildir evliyim. Cok mutlu bir ailem var . 1 yasinda bir kiz babasiyim. Hersey cok guzel gorunuyor fakat benim erken bosalma sorunum herseyi etkilemeye baslamisti. Bir cozum bulmaya karar vermistim. Yemedigim icmedigim sey kalmadi fakat artik uzman bir destek almam gerektigi kanaatine varmistim. Birgun eşim yerel bir kanalda cinsel terapi uzmani bir bayan gordugunu ve gitmemiz gerektigini soyledi. Esimle beraber gittik. Cok karamsardim ve tedirgindim fakat cok iyi karsilandik.sorunun bu kadar kolay cozulecegini bilseydim bu kadar beklemezdim. Boyle sorunlariniz varsa zaman kaybetmeden caresine bakin. Kabuslariniz en kisa zamanda cozum bulacaktir eminim. Cok agir bir dert cunku. Cok sukur sorunumu hallettik. Nurgül hanimi tek gecerim. Siddetle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Nurgül AY'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikologlar Derneği
Cinsel sağlık Enstütüsü Derneği

Nurgül AY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nurgül AY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
H. Fatih DANE
Uzm.Psk.H. Fatih DANE
Değerli meslektaşım Fatih bey'i psikoterapi alanındaki eğitimler aracılığı ile tanımış oldum. Kendisi meslek alanında geniş bir bilgi ve birikime sahi...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nurgül Ay Çözüm Odaklı Psikoloji Merkezi
Kükürtlü Mh.Kükürtlü Cd. Taner Apt. Kat:2 D:7 Osmangazi
Bursa
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(224) 233 42 77
Telefon 2 :
0(506) 156 99 99
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1981
(42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversite
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nurgül AY Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Nurgül AY Mesleki Videolar Videoları
-

19:11
Top