2007'den Bugüne 81,745 Tavsiye, 25,954 Uzman ve 18,159 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Rumeysa GÜNAY
Uzman Psikolog - Bursa
Uzman Klinik Psikolog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi var

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Rumeysa GÜNAY

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Uzm.Psk.Rumeysa GÜNAY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Rumeysa GÜNAY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Rumeysa GÜNAY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Rumeysa GÜNAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Zeynep AYDOĞAN
Zeynep Hanımla Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nde almış olduğumuz Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi sırasında tanıştık. Kendisi karakter ...
Psk.Sümeyye TURGUT
Sümeyye Hanım ile uzmanlığını yaptığı klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi sürecinde tanıştık. Kendisi; kendini geliştirme ve mesleğinde ilerleme ko...

Rumeysa GÜNAY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel terapi
Yetişkin Terapisi
Çocuk-Ergen Terapisi
Bilissel Davranışçı Terapi
Günlük Yaşam Problemleri
Depresyon
Anksiyete/Kaygı Bozuklukları
Panik Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sosyal Fobi
Özgül Fobiler
Yeme Bozuklukları
Uyku Sorunları

Rumeysa GÜNAY Tavsiye Yazıları Rumeysa GÜNAY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ozlem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 144.122.127.YYD

20-09-2016
 TavsiyeNo: 90372
Rumeysa, en başından beri en güzel şekilde dinleyen, iletişim kurabilen, sorunları farklı yönleri ile ele alabilen biridir. Olaylara hiç bakmadığımız açılardan bakarak hem bakış açımızı genişletir, bu doğrultuda orijinal çözümler üretmekte her zaman desteğini hissettirir. Lise ve üniversite yıllarında, aldığı en ufak sorumluluğu bile en güzel şekilde tamamlamıştır, gerek azmi gerek öğrenme isteği ile yaşıtları biz arkadaşlarına bile yol gösterici olmuştur. Profesyonel iş hayatına adım attığından beri en ufak sorunumuzla ilgilenmiş, bize çözüm yolları göstermiş, yadırgamadan dinlemiş ve sorunlarımıza hem arkadaş olarak hem de profesyonel açıdan en etkili şekilde yaklaşmıştır. İkili ilişkilerinde ise her zaman güleryüzlü, sabırlı ve en önemlisi empati kurabilen birisidir. Ayrıca ikili konuşmalarda karşısındaki bireyi dinlerken nokta koyan dinleyici olmak yerine, gerektiği zaman virgüller koyarak konuşmacı için özgür ve renkli hale getirir. Kendisinin vereceği hizmetin, aldığı kaliteli eğitimler doğrultusunda olduğuna yürekten inanıyor ve tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Uzm.Psk.Zeynep AYDOĞAN
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-10-2016
 TavsiyeNo: 90797
Kendisiyle uzmanlığını yaptığı master programı sürecinde tanıştık. Eğitim süresince beraber yürüttüğümüz çalışmalar, klinik staj vd faaliyetlerde yâkinen tanımış ve mesleğinde başarılı, çok çabuk kavrayan, sorumluluk sahibi, akılcı ve pratik uygulamalara kolaylıkla hakim olabilen ve modern terapi tekniklerini titizlik ve başarıyla uygulayabilen bir psikolog olduğunu samimiyetle belirtmeliyim. Hem mesleki, hem kişisel bilgi birikimi açısından donanımlı ve paylaşımcı olmakla birlikte başarı ve kıvrak zekasının yanı sıra mütevazi bir kişiliğe sahip olduğunu söylemeliyim. Akademik gelişimini, erasmus programıyla zenginleştirdiğini ve bunun kendisine geniş bir vizyon kazandırdığını söylemek mümkün. Terapi esnasında teorik ve komplike bilgileri kolayca pratiğe dökerek danışanlarla son derece sağduyulu bir terapötik ilişki kurabilmektedir. Modern teknik ve gelişmeleri takip ederek sürekli kendini geliştiren bir meslektaşım olarak kendisiyle gurur duyuyor ve mesleğinde başarılar diliyorum.
     8 Beğeni    

 Tuğba İ. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.186.YFB

05-10-2016
 TavsiyeNo: 90745
Rumeysa Hanım ile süpervizyon sırasında tanıştık. Kendisi oldukça ilgili ve danışanlarını dinleyerek anlayan bir psikolog. Özellikle ilk seansta yaşanabilecek gerginliği genç ve sakin olması sayesinde asla yaşatmayacak ve karşı tarafı rahatlatacak bir yapıya sahip. Bir seans vakit geçirdikten sonra bile profesyonelliğini, iyi niyetini ve çabasını görebilirsiniz. Rumeysa Hanım, kariyerinin ve eğitiminin hakkını veren, ticari kaygıları olmayan birisi. Tüm danışanlarına faydalı olacağına inanıyorum.
     6 Beğeni    

 Şeyda (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.109.Z

23-10-2016
 TavsiyeNo: 91261
Rümeysa, çok sevdiğim ve değer verdiğim bir dostumdur. Onu yaklaşık 6 yıldır tanıyorum. Hatta kendisi, üzüntülerimi ve mutluluklarımı paylaştığım üniversitedeki oda arkadaşım olur:) Aynı odayı paylaşmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki, çok iyi dinleme ve analiz yeteneğine sahiptir. Hemen herkesin bir şeyler söyleme gayreti içinde olduğu bu dönemde, karşı tarafı dinlemek,onunla empati kurmak önemli bir meziyet. Rümeysa bunu hakkıyla yapıp, karşı tarafa yardımcı olabilmek için elinden geleni yapar. Sakin mizacıyla, bildiklerini dolambaçsız yoldan söyler ve karşı tarafı rahatlatır. Ayrıca çok iyi bir sırdaştır. Ona söylediklerinizin onda kalacağını bilirsiniz. Kendisini samimiyetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Gonca (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.177.97.ZJY

23-09-2016
 TavsiyeNo: 90429
Rumeysa Hanım ile yıllar öncesine dayanan bir tanışıklığımız var. Yıllardır beni en iyi şekilde dinleyen ve dinlerken mimikleriyle, sözleriyle duygularıma, hislerime eşlik eden, cesitli sorunlarıma farklı çözümler bulup, gerektiğinde bu sorunların aslinda bir sorun olmadığını bana anlatan pozitif insan. Gördüğüm ve gozlemledigim kadarıyla onun en iyi özelliği karşısındakini dinleyip, iyi bir şekilde gözlem ve analiz yapabilmesi. Bursa'da yaşıyorsanız hic tereddüt etmeden başvurabilirsiniz.
     6 Beğeni    

 Psk.Sümeyye TURGUT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-11-2016
 TavsiyeNo: 91638
Rumeysa Hanımla üniversitede tanıştık. Yüksek lisans egitiminde sınıf arkadaşıydık. Kendisi almış olduğumuz derslerden her zaman çok güzel notlar alan başarılı bir öğrenciydi. Almış olduğumuz yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca bu akademik başarısının yanısıra is ahlakına önem veren, insanlara kıymet veren birisidir. Bu özelliklerinin mesleki yaşamında ona başarılar getireceğinden şüphe yoktur. Kendisi mesleğini oldukça seven, işini ciddiye alan bir psikologtur. Meslekte cok başarılı olacağına eminim. Psikolojik desteğe ihtiyacı olanların ic huzuruyla Rumeysa Hanıma başvurabileceklerini soyleyebilirim. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Bilkent Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
Yüksek Lisans
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Rumeysa GÜNAY'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce İspanyolca Arapça Japonca


Rumeysa GÜNAY'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Rumeysa GÜNAY Mesleki Videolar Videoları
-

bursa, anksiyete, psikoterapi, psikolog, kaygı, kişilik bozuklukları, psikoloji, klinik psikolog, psikoterapist, terapi, uzman psikolog, panik bozukluk, bireysel terapi, uyku bozukluğu, tükenmişlik, bilişsel davranışçı terap, fobi, yetişkin psikoloğu, osmangazi, panik atak, nilüfer, obsesyon, yıldırım, obsesif kompulsif, depresyon, takıntı, bursa psikolog, bursa klinik psikolog, bursa psikoloji, psikiyatri bursa, danışman, duygudurum, korku, kaygı bozukluğu, bipolar, bursa psikoloji merkez, bursa uzman psikolog, psikoterapi bursa, bursa terapi, bursadaki psikologlar, bursa osmangazi psikolog, yetişkin terapi bursa, bursa evlilik terapist, zeka testi bursa, psikolojik testler bursa, kişilik bozukluğu bursa, psikolog arıyorum bursa, uzman psikolog osmangazi, bursa psikolog tavsiye, motivasyon


20:34
Top