2007'den Bugüne 90,524 Tavsiye, 27,846 Uzman ve 19,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilruba ERDEN
Uzman Psikolog - Balıkesir
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Dilruba ERDEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilruba ERDEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dilruba ERDEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilruba ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Dilruba ERDEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ayvalık Devlet Hastanesi
Ayvalık
Balıkesir
Uzm.Psk.Dilruba ERDEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Klinik (Uygulamali) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dilruba ERDEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlar
Klinik Görüşme
Aile İçi İletişim Sorunları
Depresyon
Kaygı Bozuklukları
Panik Atak
Sosyal Fobi
Fobiler (Yükseklik, Asansör)
Öfke Kontrolü
Hamileler için grup terapileri
Takıntı hastalığı
Psikosomatik Ağrılar
Diyet Psikolojisi
Stres yönetim
Psikoloji ve Sağlık, Cerrahi Durumlar öncesi ve sonrası psikolojik destek
Gevşeme egzersizleri
Anne baba okulu, etkili anne baba olma, ebeveynlik becerileri
Psikolojik problemleri belirleme ve tarama testleri
Psikoanalitik Yönelimli Yaklaşımlar

Sınav Kaygısı
Depresyon
Panik Atak
Ebeveyn Çatışmaları
Aile içi İletişim Problemleri
Kaygı Bozuklukları
Sosyal Fobi
Ergen Grup Terapileri
Arkadaşlık İlişkilerinde Sorunlar
Uyum Problemleri
Kişilik Testleri
Psikolojik Problemleri Belirleme Testleri...[Devamı...]

Dilruba ERDEN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dilruba ERDEN'in Özgeçmişi
İstanbul Bilgi Üniversitesi %100 ÖSYM Burslusu İngilizce Psikoloji Lisans mezunudur. Lisansüstü eğitimine Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik (Uygulamalı) Psikoloji Tezli YL Programı'nda devam etmiştir. 2010 başından bu yana klinisyen olarak hizmet vermektedir. Öğrencilik ve çalışma hayatında bir çok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak görev almıştır.

Dilruba ERDEN'in Makaleleri Dilruba ERDEN'in Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Dilruba ERDEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ernur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118541
Bunalım ve buhran anlarını yaşıyan bilir anlatmama gerek öyle zor zamanlarda sans eseri karşıma çıktı ki dilruba hanım öyle bilgili öyle ikna ediciydi rahatlıkla konuşup kimseye anlatamadigim herşeyi kendisine gönül rahatligla anlattım öyle güvendim ki kendisine tüm hayatımı anlattım küçük dünyamda büyük adımlar atmamin baş kahramanıdır kendisi derdimi derdi gibi dinledi yönlendirdi yol gosterdi önerilerde bulundu böylesine genç yaşta böylesine başarılı bir doktor gerçekten çok şanslıydım o göz yaşlarım yok artık kafamda ki sorular aradığım cevaplar yok uzun süren seansların ardından kendimi ruhumu buldum sayesinde o yüzden teşekkürü bir borç bilirim
     1 Beğeni    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118059
4 sene önce panik bozukluğum için destek alıyordum bir çok psikolog değiştirdim çözüme ulaşamadık. Yaklaşık 1 sene önce kendisi ile tanıştım kapıdan girdiğim an da ki enerjisiyle emin oldum artık çözüme geldiğime :) kendimi anlatırken yaşadığım durumlardan bahsederken hiç bir konuda çekinmeden özgürce anlatabildim 4 sene belki 10 tane psikolog değiştirip başaramadığımı şu an birlikte başarıyoruz .Diğer uzmanlar sadece beni dinleyip not alıp bir daha ki seansta konuştuğumuz her şeyi en baştan anlatmamı isterdi fakat Dilruba Hanım böyle değil .Her seansta bir adım daha ileri gidiyoruz hep ilerleme kaydediyorum ve kendisinin önerdiği kitaplar nefes egzersizleri sayesinde gelişiyorum. Bu kadar cana yakın ve arkadaş gibi dinliyor ki kesinlikle herkese tavsiye ediyorum böyle durumlarda rahat hissetmek çok önemli ve Dilruba Hanım bu konuda çok başarılı kendisine buradan çok teşekkür ediyorum :)
     3 Beğeni    
Pınar Yıldız
12.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114427
Merhabalar.. 2019 yılı temmuz aylarında Dilruba Erden hocamın yanında staj yapma şansım oldu. Öncelikle beni kabul ettiği için ve donanımını, bilgisini tereddütsüz paylaşmaya çalıştığı için kendisine burdan teşekkür ederim:) Danışanlara yaklaşımı onlarla kurduğu iletişim ve bana karşı olan tutumları meslek hayatına atılmadan gözlemleyebildiğim inanılmaz etkileyici ders niteliğindeydi. Aslında bu süreçte saf teorik bilginin tecrübenin yanında ne kadar sönük kaldığını da kendimce deneyimledim. Dilruba hocamın bilgisinin yanında tecrübeli yaklaşımları farklı düşünme teknikleri ve danışanlara karşı koruduğu güler yüz çok kıymetliydi. Profesyonel test uygulamaları da öyle tabi.. Gerçekten çok şanslıyım oldukça oldukça verimli geçen bir yaz olmuştu.. Bir gün birlikte YouTube kanalı açarız inşallah hocam:)))
     5 Beğeni    
Safiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109262
Merhaba öncelikle daha önce başka psikoloğa gitmiştim ve çözüm olamamıştı yetersiz olduklarını hissetmistim ve sonuç alamamıştım ancak Dilruba ERDEN yaptigimiz görüşmeden çok memnun kaldım Her insan hayatında bir sürü problemle karşı karşıya kalıyoruz yardım alabileceğimız zamanlarda da böyle işini seven kişilerden desdek almamız oldukça faydali oluyor kendisi çok güler yüzlü ve içten bir kişi bu yüzden görüşme çok olumlu yönde ilerliyor rahatlikla içimizi dokebiliyoruz uygulamış olduğu tedavi de oldukça başarılı verimli oldu kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese
     5 Beğeni    
İlhan
13.Mart.2019
TavsiyeNo: 108750
Uzman Psikolog Dilruba ERDEN’in aldığı eğitim ve yaklaşık 10 yıllık mesleki tecrübesi bulunmaktadır. İnsanlara karşı her zaman sıcak ve samimidir. Kişisel gelişime açıktır.. Danışanlarına daha fazla yardımcı olabilmek için Psikoloji alanındaki güncel gelişmeleri takip eder. İnsan hayatın akışı içerisinde zaman zaman sorunlarla karşılaşır, mental olarak çıkış ve çözüm yolu bulamaz, boşluğa düşer. Böyle durumlarda Uzman Psikolog Dilrruba ERDEN çözüm önerileri ve tavsiyeleri ile yaşadığınız sorunlara ışık tutacaktır.
     4 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108544
Daha önce de farklı uzmanlarla görüşmüştüm ama beni en iyi yönlendiren Dilruba hanım oldu. Çok sıcak kanlı biri ve siz kendinizden bahsederken bir doktor değil de bir yakınınız gibi sizi içten dinliyor. Sizi yonlendirirkende ayrıntılı bir şekilde anlayabilmenizi sağlıyor. Şunu yap bunu yap demekten ziyade bana bir kaç kitap tavsiyesinde bulundu bir kaçını okudum okumaya devam ediyorum. Gerçekten faydalarını görüyorum gerçekten kendini uzun vade de düzeltmek istiyorsanız Dilruba hanıma gitmenizi tavsiye ederim. Her şey için bir kez daha burdan da teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Dilara Ceren Önder
26.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108535
çok samimi ve bilgili birisi olduğunu düşünüyorum. Her şekilde ki ruha dokunabilen konuştukça problemlerini çözümleyebilen birisi. Onunla konuştuktan sonra hayatımı yoluna soktum. Onun sayesinde yaşadığım tüm olaylara oldukça pozitif bakmayı öğrendim. Onunla herşeyi konuşabiliyorum ve bana verdiği tavsiyeler ve izlediği yollar sayesinde hayatımda iz bıraktı. Büyük bir problem, kafa karışıklıkları vs yaşadığım anlarda onun uzmanlığına ihtiyaç duyuyorum. Her insan gündelik hayatında bir sürü problemle karşı karşıya kalıyor bazıları çok yoğun bazıları biraz daha az kimileri fazla yıpratıcı bu böyle böyle sınıflandırılabilir ama önemli olan şey bir şekilde birisiyle konuşmak ve problemlere çözüm üretmektir hayatımızı böyle yoluna sokabiliriz sonuçta bir problemin üstünü örterek sadece geçiştirmiş ve bir sonraki seferde daha fazla yıpranmış oluruz dediğim gibi sorunları tamamen halletmek için adım atmak bile, küçük bir adım insana iyi gelen şeylerden bir tanesi. Bu durumda bir uzmandan yardım almak tabii ki çok fazla önemli. Fazladan bir düşünce, tavsiye. Kendimizi dışardan göremiyoruz. İşte uzmanlar burda devreye giriyor hem dışardan hemde içerden sizin kendinizi ve olaylara bakış açınızı gözlemleyerek bir sonuca varmanıza yardımcı oluyor. Bu anlattığım olayda benim iyileşmeme yardım eden insan ise Dilruba hanımdır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
N,y
25.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108529
Uzman psikolog Dilruba Erden ile tanışmamız isyerimizde bazı arkadaşlarımızın benim üzerimde haksız rekabet sürdürmesine şahit olmasıyla başladı .aynı ortamda bulunuyorduk. Arkadaşların bu yanlış hareketinde benim tavrımin net olmasını ve bu haksız tutum karşısında etkilenmeden kesin kararlı bir tavır sergilememi gösterdi bu ozguvenle olaylar karsisindaki kendimi daha güçlü buldum ve bu durum benim için kendisinin dostluğunu kazanmami sağladı her konuda danisilabilecek samimi insan meslek açısından kendini sürekli geliştirmeye açık araştırmacı tavrı çok hoşuma gidiyor uzmanlığını bitirdiği bölümle alakalı olarak çocuklarla iletişimi çok guzel ve candan.Her konuda herkese elinden geleni cabalayan, hoşgörülü ve samimi biri olarak tanıdığım kişinin tüm yönleriyle saygıdeğer olması çalıştığı yerde sevilmesi ve saygı duyulması ve sevecenligi Onun çok yönlü gelişimini gosteriyor .Her yaşa hitap eden biri olmasıda mesleğinde aranan kişi özelliğini taşıyor bence
     3 Beğeni    
Onur
24.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108509
Mesleğine tamamen bilimsel yaklaşan ve almış olduğu eğitim ile ülkedeki sayılı Uzman Klinik psikologlardan bir tanesi.. Özellikle Edremit körfezinde böylesine mesleğine aşık danışanlarına ve etik değerlere çok değer veren eğitimli ve tecrübeli birisinin bulunması büyük bir şans.. Hem çocuk hem de yetişkin psikolojisinde alanında uzman bir klinisyen olup danışanlarına çok sevecen güleryüzlü bir şekilde yaklaşan birisi.. Bazı meslektaşlarından en büyük farkı danışanlarına bilimsel olarak yaklaşımı.. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
Baykan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108505
Mesleğini severek yapan idealist yardımsever uzman bir psikolog. Minnettarım. Ailem Ve çocuklarım için güvenerek gittiğim ve her zaman güleryüzle karşılayan psikolog Dilruba hanıma çok çok teşekkür ederim. Bizi sabırla dinledi. Çözüm yolları önerdi. Herşey için çok teşekkür ederim. Ailemin güven duyduğu rahat rahat konuşabildiği değerli psikoloğumuzu herkese tavsiye ederim. Tekrar tekrar Teşekkürler. ÇocuklarIm için zorlandığım konulardaki yönlendirmeleri. Çözüm önerileri ve benim bile sabredemediğim durumlarda anlayışı ve profesyonelliği bize çok yararlı oldu. Allah razı olsun
     4 Beğeni    
Semra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108504
Çok kıymetli bir piskologdur. Sanki çok yakın bir akrabası gibi hatasıyla ilgileniyor. Allah yolunu açık etsin.çok başarılı ve hep hastalarını takip ediyor kendisi. Çarşıda yolda görse nasıl olduğunu güler yüzüyle hep ilgilenir.Kendisiyle rahatsızlığım nedeni ile tanıştım. Çok samimi ve güller yüzlü kendisi. Mesleki açıdan yukarıda belirttiğim gibi güler yüzü tedavi şekli hastalık takibi mükemmel. Ve bu zamana kadar kimi yönlendşrdiysem aynı şekile karşılaştım. Mesleğine olan sevgisi sanırım hastalarına bu kadar sahiplendirici davranmasını neden.
     3 Beğeni    
Aylin
24.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108500
Dilruba hanım hastasını hasta gibi değil bir arkadaş güzel bir dinleyici olarak görün ben kendisinden çok memnunum çok ilgili bir dinleyici arkadaş benim size tavsiyem psikologları deli doktoru değil güzel bir arkadaş güzel bir dinleyici olarak görün ben kendisinden çok memnunum çok cunku bazi kişiler öyle görüyor hastasıyla cok güzel iletişim kuruyor bence en önemlisi budur siz onu arkadaş sırdaş gibi görüyor herşeyimizi anlatabilirsiniz ben öyle yapıyorum ve söylüyorum iyiki varsınız sevgili psikoloğum
     3 Beğeni    
Dudu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108413
Dilruba hanimi yeni tanimis olmama ragmen cok sevdim.ilk defa psikologa gitmeye karar verdim.hicbir sekilde tanimiyordum kendisini daha once. Ama iyiki tanidim diyorum simdi. Bana cok iyi geldi.o sicakligi samimiyeti bana huzur verdi.cok guler yuzlu konuskan mukemmel bir uzman.insana huzur verip rahatlatiyor yol gosteriyor cozumler sunuyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Psikologa gitmeyi dusunen arkadaslar yada buna bi turlu cesaret edemeyenler kesinlikle dilruba hanimi sizlere siddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ayvalık Devlet Hastanesi
Ayvalık
Balıkesir
Uzm.Psk.Dilruba ERDEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Klinik (Uygulamali) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Uzm.Psk.Dilruba ERDEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dilruba ERDEN Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, depresyon, balıkesir çocuk psikoloğu, öğrenme güçlü, danışmanlık, ayvalık, kaygı, turgutlu psikolog, disleksi, obezite kilo problemi, uzman psikolog, sınav kaygısı, turgutlu çocuk psikoloğu, dikkat eksikliği, obsesyon kompulsiyon, klinik psikolog, stres, turgutlu uzman psikolog, okul başarısı, takıntı zorlantı, uzman klinik psikolog, zeka testi, pedagog, ebeveynlik eğitimi, akran zorbalığı, ayvalık uzman psikolog, bilişsel rehabilitasyon, evlilik danışmanlığı, anne baba eğitimi, okul problemleri, çocuk psikoloğu, izmir psikolog, ergen, travma, uyum problemleri, çocuk psikolojisi, edremit psikolog, boşanma, çocuk gelişimi, öfke kontrolü, aile danışmanlığı, burhaniye psikolog, aile, çocuk zeka testi, nefes egzersizi, çift terapisi, balıkesir psikolog, bilişsel bozukluk, aile-içi iletişim, panik atak

14:09
Top