2007'den Bugüne 87,344 Tavsiye, 27,075 Uzman ve 19,315 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Seren ÇAKIRKAYA
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Seren ÇAKIRKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Seren ÇAKIRKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Seren ÇAKIRKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Seren ÇAKIRKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Seren ÇAKIRKAYA'nın İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Seren ÇAKIRKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Panik Atak
Kaygı Bozuklukları
İlişki Problemleri
Kişilik Bozuklukları
Travma

Seren ÇAKIRKAYA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA'nın Özgeçmişi
Klinik Psikolog Seren Çakırkaya. 2018 yılında tam burslu okuduğu Gelişim Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olduktan hemen sonra aynı üniversitede klinik psikoloji yüksek lisansını tamamladı. Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Mindfulness eğitimlerini tamamlamış olup Şu anda Masterson Terapi Enstitüsü'nde kişilik Bozukluklarında Masterson Terapi eğitiminin süpervizyonuna devam etmekte. Şu an Ergen ve yetişkinlerle çalışmaya devam etmekte.

Seren ÇAKIRKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mihraç POLATOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ6.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120527
Sevgili meslektaşım Seren'in mesleki anlamda kazandığı donanım harikadır. Bütün bilgisini ve donanımını paylaşmaya hazır harika bir kalbe sahip olan güzel meslektaşımla aynı mesleği yapıyor olmanın gururunu taşıyorum. Eğer yolunuz düşer de benim bu yorumumu görürseniz Seren hanımın mesleğinde çok güvenilir olduğunu bilerek hareket etmenizi isterim. İhtiyacınız olduğunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz mükemmel bir psikologtur kendisi. Öğrencilik yıllarından beri tanıdığım sevgili Dostum Seren bilime kendini adamış kıymetli bir meslektaşımdır. İnsanlığı, samimiyeti ve gülen yüzü ile her zaman desteğini yanımda hissettiren güzel arkadaşımın bir özelliğide karşısındaki kişiye verdiği huzur hissidir. Onunla sohbet etmek, fikir alışverişi yapmak her zaman bana kendimi iyi hissettirmiştir. ❤ Psikolog Mihraç POLATOĞLU
     Beğenin    
Ferhat Gorur
YENİ26.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120393
Sevgili arkadaşım Seren ile tanışıklığımız 2013 yılına dayanmaktadır. Tanıştığımız ilk günden bu yana arkadaş ilişkileri bakımından yargılamadan önce dinleyen, anlayan ve ona göre bir yol çizip fikir sunan bir Seren vardı karşımda hep. Tanıştığımız günden bugüne dek, gerek eğitim hayatında gerekse sosyal yaşantısında sürekli kendini geliştiren, hep daha iyisini isteyen ve bunun için hep çabalayan biri olmuştur Seren. Mezun olup mesleki hayata adım attıktan sonra alanında başarılı, mesleğini etik ahlak ilkeleri çerçevesinde yapan, sürekli kendini geliştiren, bilgi ve donanımıyla, genç yaşında tecrübe dolu bir uzman görüyorum karşımda. Güleryüzlü, sıcakkanlı, cana yakın ve çok samimi biri olması haricinde bilgi ve birikimleriyle sizlere sağlıklı ve etkileyeci bir seans sunacağından hiç şüphem yok. Eğer bir psikoloğa danışmak istiyorsanız Sevgili arkadaşım Seren'e başvurmanızı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Başak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ26.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120392
Canım psikoloğunla ilk tanışmamız birkaç yıl önce hayatımın son derece kaygılı bir döneminde oldu. İlk başta seanslara pek istekli başlamamıştım hatta bir kez gider bir daha gitmem diye düşünmüştüm ama öyle olmadı, öncelikle beni ne kadar dikkatli bir şekilde dinlediğini farketmem beni şaşırtmıştı, beni her zaman rahatlattı ve ilk günden beri iyi hissetmemi sağladı. Canım psikoloğum bana çok şey kattı, olaylara farklı tarafından bakabilmemi sağladı. O günlerde onunla tanışmamış olsaydım muhtemelen şu an çok farklı bir noktada olurdum. Kendisi işinde son derece profesyonel, titiz çalışan çok kibar bir insan, bana her zaman çok iyi geldi bu yüzden ona buradan tekrar teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    
L. M
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ25.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120382
Seren Hanım ile tanışmadan önce yoğun kaygı ile baş etmeye çalışıyordum. İlk görüşmeden önce bile görüşme konusunda telaşlıydım. İlk görüşme sonrasında ilgi ve birikimleri sayesinde kendimi daha iyi hissettim. Her defasında profesyonelliğine hayran kaldım. En önemlisi kendimi sevmeyi, kendimle barışmayı öğreniyorum. Karşılaştığım her durum da olumsuzluğa yönelmek yerine olumlu yönlerini görmeye başladım. Hayatımın güzel mutlu ve umutlu dönemine adım attığımı hissetmek bile bana kendime güvenmem için bir yol oluyor. Eger bir psikologa danışmak istiyorsanız, Seren hanıma basvurmanızı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
H.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120272
Nişanlımla ilişkimizi bitirmeyi düşündüğümüz dönemdeydik, büyük anlaşmazlıklarımız vardı.Bitmek üzere olan ilişkimizi kurtarmak adına bir psikologtan destek almamız gerektiğini düşünüp tavsiye üzerine Seren hanımla karşılaştık. İyi ki karşılaşmışız aramızda iletişim problemi kalmadı diyebilirim. Yakın zamanda evleneceğiz kocaman bir yükten kurtulmanın yanında sağlam bi evliliğe adım atacak olmak çok büyük güzellikmiş. Psikoloğa danışma fikri bana hep uzak gelmişti son bir çare diye geldik şimdi ise hayatımda aldığımda en önemli karar olduğunu düşünüyorum. Seren hanım bize öyle bi hediye verdi ki ne kadar teşekkür etsek az. Kendimizi bulduk problemlerimizi daha iyi çözebiliyoruz birbirimizi daha iyi anlıyoruz. İşini çok güzel yapan biri bilgisiyle,güler yüzüyle bizim hayatımıza da dokundu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
     1 Beğeni    
Eylem
11.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120191
Sevgili psikoloğumuz mesleğini etik ahlak ilkeleri çerçevesinde yapan mesleki nitelikleri bakımından iyi ve sürkeli kendini geliştiren iyi gözlemleyen mesleki nitelikler ve deneyimleri bakımından iyi bir seviyede olan bir psikolog olur kendisi. Mesleğinin tüm ahlaki ilkelerinin bilinçinde olan ve o şekilde hareket eden gizlilik esasını dikkate alarak çalışan bir psikologtur. Dolayısıyla kendisini tavsiye ediyorum Gerek anlamda iyi etkileyici ve sağlıklı doğru bir seans almak istiyenlerin kendisine başvurmalarını tavsiye ederim gerçek anlamda size çok faydası olacağını düşünüyorum.
     Beğenin    
E.K.
10.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120187
Panik atak ve kaygı problemim yüzünden bir psikoloğa gitmem gerektiğini anlamıştım ve tavsiye üzerine Seren hanımla iletişime geçtim. Metroya binemiyor, markete gidemiyordum. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınıyordum. Artık evden çıkamaz hale gelmiştim. Seren hanımla birlikte bu problemlerimden kurtulmaya başladım. Seren hanımdan önce de psikoloğa gitmiştim ama güven ilişkisini bir türlü kuramamıştık. Ancak Seren hanım kesinlikle güvenilir, işini profesyonel bir şekilde yapan biri. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
I.U
10.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120185
Alanında başarılı, genç yaşında tecrübe dolu bir uzman. Ücretsiz hizmet alımı sayesinde irtibata geçtiğim ancak şu an profosyonel hizmet almayı düşündüğüm alanında donanımlı uzmandır. Sıcakkanlı, güleryüzlü ve cana yakınlığı haricinde donanımı ile ön plana çıkmaktadır. Daha önce almış olduğum hizmetlere kıyasla hem çalışma ortamı hem mesleki disiplini, hizmetin devamı adına beni oldukça memnun etti. Kafamdaki soru işaretlerine nazaran mesleğin gerektirdiği gibi asla yargılamadan dinlemesi, anlaması, yorumlaması ve alanında uzman şekilde yol çizmesi beni hizmetin devamı adına oldukça tatmin etti.
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 298 52 92  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Seren ÇAKIRKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Seren ÇAKIRKAYA Mesleki Videolar Videoları
-

08:18
Top