2007'den Bugüne 90,329 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ'ün Tavsiyeleri
205 tavsiye, 0 eleştiri.
Hümeyra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ20.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124743
Ergen olan oğlumun dönemsel problemlerini çözmek üzere internetten araştırmam sonucu Deniz beye ulaştım. Oğlumla birlikte gidip bu süreci nasıl yöneteceğimiz konusunda yardımlarını ve desteklerini gördük. Kısa sürede oğlumdaki değişim ve gelişim beni çok mutlu etti. Neler konuştuklarını seanslardan sonra hoca ve oğlum bana anlatmıyordu. Buna bende hiç zorlamıyorum dum .Benim için önemli olan oğlumun bu süreçteki olumlu ve kendini fark eden bir brey olmasıydı. Deniz beyin gençlerle yakalamış olduğu frekans dışardan da hissedilebilirdi. Ben oğluma her seanstan sonra sadece şunu soruyordum. Nasıl olumlu mu devam edelim mi? Aldığım cevap evet olunca devam ettik. Bu süreçte Deniz beyin katkısı önemlidir. Sakin ve güven veren duruşu ile gençlere içindeki gücü farkettiriyor. Uzun hayat yolculuğumuzda başka sebeplerle olsada kapısını çalabileceğimiz bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Oğlumun Kariyer planlamasında da seanslardan sonra daha net düşünceler oldu. Biz ebeveynler çocuklarımızı desteklemeliyi ama en önemlisi bunu onlara hissettirmeliyiz…
     3 Beğeni    
I.N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124595
Deniz beyle birkac yildir terapj yapmaktayiz. Bu surec bana gercekten cok sey katti. Kendimi daha iyi gozlemleyebilmeyi , daha iyi anlamayi ve daha cok sevebilmeyi ogretti. Onunla calismak gercekten bana kendimi iyi hissettiriyor cunku tarafsuz sekilde dinlenebilmek insana huzur veriyor. Eger bir pskiologa gitmeyi dusunuyorsunuz gercekten tavsihe edilecek bir kisi cok samimu ve dogru. Kendisinin benimle arkadasmis gibi konusabilmesini , ustten ve uzaktan konusmamasini seviyorum. Onunla konusurken yuzde yuz dogal ve kandim olup, icimi rahatlikla acabiliyorum. Bu da bence bi psikologa giderken en onemli sey kendinizi rahat hissedebilmek.
     3 Beğeni    
Sude ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124581
Deniz Bey'le bikaç aydır düzenli seans yapıyoruz. Her açıdan iyi hissetmemi sağladı diyebilirim. Yaklaşımı yargısız ve içten aynı zamanda çözüm odaklı. Kimseyle paylaşılamayacak detayları kendisi çok iyi bir dinleyici olduğu için kolayca aktarılabiliyor. Kendime daha şevkatli davranıyorum sayesinde. Seanslar su gibi akıp gidiyor. Daha uzun ve daha uygun fiyatlı olmasını isterdim. Çünkü kendisine kendimi çok rahat ifade edebiliyorum. Bu devirde anlaşılmak gerçekten zor. Fiyat bir tık daha makul olsaydı eğer seans miktarımı arttırmak isterdim. Bunu haricinde gerçekten tavsiye ederim. Bizi karşılayan Gül Hanım da çok içten ve güleryüzlü. Seans öncesi pozitif etki aşılıyor resmen. Ben genel olarak mutlu ayrılıyorum her seanstan. Bu sürede yanımda olduğu için teşekkür ederim ona.
     5 Beğeni    
ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124579
Deniz bey ile ilk tanıştığımda üstesinden gelemediğim travma denilebilecek düzeyde problemlerim vardı. Seanslarımız esnasındaki sıcak kanlı ve olumlu enerjisi ile her zaman kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Bunun yanı sıra iyi bir dinleyi ve iç gözlem konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum, sayesinde bütün problemlerimin üstesinden geldim. Aynı zamanda geleceğe yönelik yaşayabileceğim herhangi bir problemi doğru yönetebilecek bakış açısına sahip olmama destek oldu. Kesinlikle tavsiye edeceğim işinde uzman ve profesyonel bir insan kendisi.
     4 Beğeni    
Serhan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124578
Deniz Bey ile online platformlar sayesinde tanıştık,yaşadığımız ailevi problemlerimiz konusunda bize çok yardımcı oldu. Profesyonel yaklaşımının yanında kendisi çok kibar ve pozitif bir insan, terapi için odaya girdiğiniz anda olumlu enerjisi ile hemen sizi rahatlatıyor. Kısa bir zaman içinde ailenizin bir ferdi gibi hissediyorsunuz, samimiyeti sizi paylaşım konusında çok rahatlatıyor. Tavsiye ve yönlendirmelerini uygulayarak, kısa zamanda tüm sıkıntılarımızdan kurtulduk. Böyle bir desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Çağla B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124396
Deniz Bey ile görüşmeye evlilik terapisi ile başladık ama sonra bireysel danışanları olarak da devam ettik. Evlilik terapisi çalışmaları çok sistematik ve netti, "başka denenecek bir şey var mıydı" diye hiç düşünmüyorum, içim çok rahat. Bu kısımda en büyük kazanımım sürecin doğal zorluklarına ekstra zorluklar eklenmeden boşanmanın tamamlanmış olmasıdır. Bireysel terapi çalışmalarında psikolog - danışan arasındaki etik ve profesyonel mesafe, duygusuz bir maskeye dönüşebiliyor ve ben böyle bir deneyimde anlaşılmadığımı hissettiğim için verimli yol alamamıştım. Anlaşılmak iletişim kanalımı açabilmek için en önemli konuydu ve Deniz Bey ile bu noktaya çok kısa sürede geldim. Götürdüğüm konular üzerinde çalışırken zaman zaman daha ötesine bakmak için cesaretlendirdi ve fazla geleceğini gözlemlediği noktalarda da yavaşlamanın güvenli olduğunu açıkça söyledi. Alanı her koşulda güvenli tuttuğunu bilmek benim sürecimi çok çok destekledi. Şahane kitap, dizi ve film tavsiyeleri vardır, bir kitapla sanki seansı evime taşımışım gibi hissettiğim çok oldu. Bu benim için bir şeylerin sadece o terapi odasında değil, bütün hayatımda dönüşebilmesi için alan açtı. Hala sıkışık hissettiğim zamanlarda Deniz Bey'in sesiyle hatırladığım cümleler var, bunun için nasıl şanslı hissettiğimi anlatamam. Bütün bunlara ek olarak, içeride her zaman güler yüzlü ve samimi şahane bir ekip var. İyi ki karşılaştık. 🙏🏻
     3 Beğeni    
A.O**
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124125
Deniz Bey'e ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Birkaç seans sonrasında eşimle birlikte seanlara katılarak seanlarımızı sürdürüyoruz. Deniz Bey'in bireysel olarak bizlere ve genel olarak ilişkimize çok anlamlı katkılarının olduğunu özellikle belirtmek isterim. İlişkimiz kendisini tanıdıktan sonra farklı bir seviye atladı diyebilirim. Ayrıca kendisi kişilik olarak çok nahif ve mütevazi biri, sade ve net bir dile sahip ,kendisiyle konuştuğunuz zaman kendinizi rahatlamış hissediyorsunuz.
     2 Beğeni    
X.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123981
Deniz Bey ile bir tanıdık tavsiyesi ile tanıştım. İlk seanstan sonra Deniz Bey'in bana verdiği güven ile kendisiyle terapiye devam etme kararı aldım. Zaman geçtikçe bunun aldığım en doğru kararlardan biri olduğuna emin oluyorum. Kendisinin kullandığı yöntemler gerçekten beni huzursuz eden ve sorunlarımın kaynağı olan hislerimi tarif etmeme yardımcı oluyor. Deniz Bey aynı zamanda bu hislerimin sebeplerini bana açıklayarak aslında problem olarak nitelendirdiğim her şeyin bilimsel bir açıklamasının olduğunu gösteriyor. Bu da benim terapiden en çok verim aldığım kısım oluyor. Ayrıca kendisi gerçekten çok sıcak ve cana yakın bir insan, çekinmeden tüm hislerimi rahatlıkla kendisine anlatabiliyorum. Onu tanıdığım için çok şanslıyım, hatta geç kalmışım. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
N.N.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123961
Merhabalar; Deniz beyle yaklaşık 4 yıl önce boşanma sürecindeki kararsızlıklarım ve korkularım sürecinde uzun süren araştırmalarım sonucunda karşılaştık. Benim çokça neden ben yeter artık diye isyan ettiğim süreçlerde kendimi sürekli sorgularken bakış açımı ve düşüncelerimin ve hep benzer şeyleri yaşama dongüsünde oluşumu farketmemi sağladı. Deniz Beyle ne zaman işin içinden çıkamadığım bir sıkıntıyla karşılaşsam. güvenle danışmanlık alabileceğim bir terapist olması nedeniyle 4 yıldır ihtiyaç duyduğum zamanlarda bazen senede 1. bazen 3-4 ayda bir bazen sıkıntımın sebebine ve hissettirdiği üzüntüye bağlı olarak destek almaktayım. Kendisinin çok iyi bir dinleyici ve analiz yapması aynı zamanda empati yetisinin çok kuvvetli olması verdiği güven hissiyle her zaman. başta zorlansanız bile kafanız karman çorman olsa bile sizin için ihtiyacınız olan zaman tamamlandığında özünüze dönebilmeniz için gereken kişisel sorgulamalarınızı tamamlatarak farkındalığınızı artırmanız yolcuğunda size eşlik edeceğini düşünüyorum. Kendisiyle hem Emdr uygulaması hem de psikoterapi seansları yaptık. Karşılaştığım sıkıntılarda engelleri aşabileceğime olan inancımı sağladığı için minnettarım
     3 Beğeni    
Bg
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123954
İnternet ortamında, ergen oğlum ile ilişkilerimizi düzgün bir şekilde ilerletmek amacıyla psikolog aramak maksadıyla yorumları gördükten sonra Deniz Bey ile terapiye başladım. Kendisini ilk terapimden sonra aradığım profesyonel olarak görüp devam etme kararı verdim. Deniz Bey ile tanıştığımdan ötürü son derece şanslı olduğumu düşünüyorum. Hem ergen oğlumla olan ilişkilerde hem de eşimle olan bazı konulardaki problemlerin hızlı ve dokunaklı çözümü için ne kadar teşekkür etsem azdır. Elbette henüz birkaç ay olduğundan terapilerimiz ailece devam edecek. Büyük mutlulukla huzurla gidip geleceğimizi düşünüyorum. Hayatımızın hızlı dönüşümünde destek almak isteyen herkese, farklı bakış açıları ve çözümler kazandıracağına inanıyorum. Kendinizi rahat hissedip terapi sonrasında huzurlu ayrılmak isterseniz doğru adres Deniz Bey olacaktır. Farklı terapistlerle de denemelerim oldu. Ancak, doğal olması, hiç not almadan aile içi detayları konuşup sonrasında bunları farklı zamanlarda hatırlayarak, uygulanabilir yararlı çözümler üretmesi, her defasında iyi ki tanışmışız dedirtiyor.
     2 Beğeni    
S. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123944
Evliliğimizin 5. Yılında eşimle aramızda oluşan iletişim kopukluğu ve onun engellenemeyen öfke problemi sorunu ile başladığımız çift terapileri sayesinde aramızda ki iletişim sorunu ve onun öfke problemi çözüldü 5 seans sonunda bizi tebrik ederek mezun etti ve görüşmelerimizin 2-3 ay aralıklarla bizim isteğimiz doğrultusunda olabileceğini söyleyerek aile mutluluğumuza katkı da bulunduğu için kendisine teşekkür ediyorum ☺ profesyonel uzmanlığının yanı sıra bir yandan taraf tutmayan yönü diğer yandan kendi ailesinden örnekler vererek profesyönel insanların da bazen aile hayatında ve sosyal yaşantısında problemler yaşayabileceğini güzel bir üslupla anlatarak içimize su serpti herşeyin biz insanlar için olacağını gerekli noktalar da destek alınmasının çok normal olduğunu bize hissettirdiği için teşekkürler ☺
     3 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2022
TavsiyeNo: 123224
Anlam veremediğim huzursuzluk ve kaygılarla baş etmeye çalışırken internette biraz araştırma yaptım. Bu sitedeki yorumları dikkate alarak Deniz Bey i tercih ettim. Merkeze gittiğimde ferah ve rahatlatıcı bir ortamla karşılaştım. Seanslara başlamadan önce oldukça gergindim fakat Deniz Bey gerek iyi bir dinleyici oluşuyla , gerek üslubu ve anlatım tarzıyla , gerekse konuya hakim oluşuyla beni hem rahatlattı hem de yaşadığım sıkıntılardan kurtulmama yardımcı oldu. Daha önce bazı ilaçları kullanmama rağmen olumlu bir sonuç alamamıştım. Deniz Bey ile yaptığımız seanslar sonucu artık çok daha olumlu ve farklı bakış açısına sahip biri oldum. Yardımları için Deniz Beye tekrar teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Aayb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2022
TavsiyeNo: 123216
Deniz bey’i bu ve diğer sitelerden yaptığım araştırmalar sonucunda buldum. Okuduğum yorumların samimiyetleri beni çok etkiledi. Randevu almak için asistanı Gül hanım ile iletişime geçtim. İlk konuşmamızdan itibaren müthiş ilgili, nazik ve özenli geri dönüşler aldım. Deniz bey ile tanışmadan önce bazı soru işaretlerim vardı kafamda fakat tanıştıktan sonra hepsi kayboldu. İnanılmaz samimi, özenli ve empati kurarak sizi dinleyen biri olduğunu gözlemledim. Beni en çok etkileyen durum ise sizi dinlerken asla göz kontağını kaybetmiyor, notlar almıyor, her anlattığınız olayı haftalar geçse bile detaylarıyla hatırlıyor. Sonuç olarak şuan ilk gittiğim güne göre kendimi çok daha iyi hissediyorum, olaylara bakış açımı değiştirmemde katkısı çok büyük. Gitmeyi düşünen herkese gönülden tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
G.M
9.Mart.2022
TavsiyeNo: 123139
Deniz Bey'le bir dönem birlikte çalışma fırsatım olmuştu.Cok çalışkan disiplinli donanimli ama bir o kadar samimi ve güven veren biridir.Tum yaşam tecrübelerini buyuk bir özveriyle tüm ekibe aktarmistir.Hayatina yön vermek ve anlam katmak isteyen herkesin yolu umarım Deniz Bey'le kesisir.Deniz Hocamı tanımak benim adıma büyük bir şans olmuştur.Kendisinden aldığım ilham beni hayatimin her alanında başarıya taşımıştır. Bu vesileyle kendisine çok teşekkür ediyorum..
     3 Beğeni    
Ribozom
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119750
Merhaba, 15 yaşında bir oğlum. Oğlumun babası ile yaklaşık 10 yıl önce boşandık. Sanırım o yıllarda kendi psikolojim çok iyi olmadığı için oğlumun psikolojisini ve onun ruhuna istemeden verdiğimiz zararları göremedim. Sonra oğlumun babasının da narsist kişilik bozukluğu sebebi ile uzun zaman yıllar gittiği bir psikoloğa götürdük oğlumu birkaç seans sonra evladımı göndermekten vazgeçtim. Çünkü ne babadının ne de oğlumun ruhsal açıdan şifalandığını görmedim.Birkaç yıl sonra ergenlik ve pandemi bir arada patlak verince kendi imkanlarımla arayışa geçtim. Oğlumun babası uzun yıllar gittiği psikoloğu değiştirdiğini oğlumuzu da gönül rahatlığı ile yollayabileceğimizi söyledi. İlk zamanlar bir önyargım olsa bile hem oğlumda hem de babasında insani vasıfların yeniden filizlendiğini görmek beni mutlu etti. Özellikle oğlum kız arkadaşları tarafından red edildiği için biseksüel eğilim içinde idi, boyunu sorun ediyordu, sosyalleşme konusunda sıkıntılı ve dersleri açısından motivasyonu düşüktü...şu an bir kız arkadaşı var, evdeki kavanoz kapaklarını zevkle açıyor :) boyu konusunda eskisi gibi endişeli değil...yaklaşık 6 ayda Deniz beyin desteği ile çok yol kat etti, farkındalığının daha da artıp yol alacağına dair içim huzurlu. Deniz beye buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. 20 yıldır lisede öğretmenlik yapıyorum velilerim psikolog tavsiyesi istediklerinde bunu risk olarak görüp asla tavsiyede bulunmuyordum. Oysa şimdi tavsiye edeceğim adres belli....işini hakkı ile yapan Deniz bey gibi insanların sayısının artmasını diliyorum.
     Beğenin    
R.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119728
Kendisini internet üzerinde psikolog araştırırken bulmuştum ve bu sitedeki yorumlarını da okuyarak randevu aldım. Başta tereddütlerim vardı, eminim herkeste olmuştur, ama ilk randevunun daha ilk dakikasından bütün tereddütlerim yok oldu. Rahatça her konuyu konuşabileceğiniz, sizi yargılamayan ve en önemlisi sadece dinleyen tarafta olmayan birisi. Çalışma ortamı da gayet güzel, daha önce psikoterapi almaya çalışan birisi olarak söylüyorum, ortamın rahat olması birçok şeyi olumlu yönde etkiliyor. Beni meşgul eden düşüncelere mantıklı bir açıklama getirip aslında neyin neyden kaynaklandığını anlamama ve hayata daha farklı bakmama sebep oldu. Kendimi olduğum durumdan kurtulamam gibi hissederken bu düşüncelerden sıyrıldım. Yolun daha başındayım ama daha 3. seansta her şeyin değişebileceğine inandıran Deniz Bey'e çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Hadiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2021
TavsiyeNo: 119693
Deniz Bey ile internette gördüğüm güzel yorumlar sayesinde tanışma kararı aldım. Pandemi için alınan önlemler çok etkileyici. Kendilerini ve müşterileri bu konuda çok iyi koruyorlar. Sıcak bir ortam yaratılmış, kişiyi içine çekiyor. Deniz Bey çok anlayışlı ve bilgi sahibi. Kendisinden edindiğim bilgileri hayatın her alanında kullanmaya özen gösteriyorum. Kibar, samimi ve espiritüel bir yanı olan doktor. İçinizi döktükçe rahatlatan bir yanı var. Sert ve sorgucu kesinlikle değil, tamamen yumuşak ve karşı tarafı anlamaya çalışıp içtenlikle yardımcı olmaya çalışıyor. Tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
S.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119647
Deniz Bey'e hakkındaki olumlu yorumlardan etkilenerek ulaştım, kendisinden 3 aydır psikolojik danışmanlık alıyorum. Başladığımızda çok zor bir dönemden geçiyordum ve şu an çok daha iyi bir yerdeyim. Kendisi yanında çok rahat edebileceğiniz, tüm sorunlarınızı kolayca anlatabileceğiniz samimi, bilgili ve donanımlı bir uzman psikolog. Danışanlarıyla iletişiminin çok başarılı olduğunu, ve danışanlarına yardımcı ve destek olmayı içtenlikle istediğini düşünüyorum. Hayatını pozitif bir şekilde değiştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Y.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118852
Deniz bey ile yolumuz eşimin beni aldatması sonucu yaşadığım travma sonrasında kesişti. Kendine olan güveni yerle bir olmuş, çaresizlik içinde yaşadıklarımı hazmedemez bir haldeydim. Gerçek yaşam algısından kopmuş, kalbimdeki sızlayan yara ile çaldım kapısını. Deniz Bey’in oluşturduğu güven ve samimiyet duygusu, içimde biriktirdiğim öfkemi atlatmamda çok büyük rol oynadı. Olaylara ve durumlara karşı bakış açımın değişerek,sonuç odaklı ilerleyip, kendi yönümü bulmamda çok yardımcı oldu. Yoluma ışık tuttuğu için kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118646
Yapılan olumlu yorumları referans alarak ulaştım Deniz bey'e. Konuyu teori de aktarimi ve pratikte hayatimda ki karşılıklarını bulmama yardımcı olmasi sayesinde güzel farkindaliklar yaşadım. Asıl problemi veya kök nedenini sizin bulmanizi saglayacak ve sizi mevcut kosullariniz icinde daha iyi bir versiyona ulasmanizda yardimci olan bir yaklaşımı var. Kendinizi rahatlikla ifade edebileceğiniz birisi. Güler yüzlü samimi ve iyi bir dinleyici. Teşekkür ediyorum yardımları icin.
     3 Beğeni    
Hayriye
15.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118533
Çok daraldığım hatta nefes alamadığım bir günde tlf dan araştırmaya başladım mevki bana yakın olduğu için hemen aradım tlfnu cevaplayan bayan arkadaş okadar naif ve kibar bir şekilde benimle konuştu ki rahatladım evet dedim burası gideceğim yer. Sonrasında deniz beyin ofisine gittim ve fotoğrafçı olduğum için dekorasyona ve ortamlara çok dikkat ederim Ortamı beni rahatlattı sonra deniz bey ile görüşmeye başladım.beni hem çok iyi anlayan hemde çok güzel yönlendirdi kendimi çok iyi hissettim onunla konuşurken artık her hafta randevumun gelmesini sabırsızlıkla bekler oldum... Bu yazdıklarım inanın ki tüm içtenliğimle yazıyorum arkadaşlarımada tavsiye ediyorum buradan da söylemek istedim iyi ki varsınız deniz bey
     4 Beğeni    
M.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118530
Deniz bey ile tanışma serüvenimde tavsiye ediyoruma dayanıyor , o nedenle bende yazmak istedim. Tavsiyeleri okuyup Deniz beyden cokta çıkmazda hissettiğim yolun sonuna geldiğimi düşündüğüm bir anda randevu aldım tanışma fırsatı buldum. Kendimi cok rahat hissettiğim bir ortamla karşılaştım.Güven içinde hissetiğiniz biryerde mutsuz olma şansınız zaten yok.Yoluna ışık isteyen herkese gönül rahatlığı ile Deniz beyi tavsiye ediyorum. Zaten daha önce yardım almayı deneyen herkes Deniz bey i tanıdığında ne demek istediğimi cok iyi anlayacaktır.
     5 Beğeni    
Gp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118506
Terapistim Deniz Doğruöz ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Arkadaşım okadar çok negatif terapist deneyimi yaşamıştıki bana “bu sefer oldu! doğru insanı buldum” dediğinde hemen iletişim bilgilerini istedim. Hayatımın çok zorlayıcı bir dönemiydi... Terapiye hep çok inanmış fakat buna uzun soluklu fırsat bulamadığıma kendimi inandırmış sürekli ertelemiştim. Deniz beye gittiğimde bir enkaz gibi hissediyordum. Nereden başlayacaktım ?çünkü daha önceki deneyimlerimden üzerimde bir tedirginlik vardı. Bu sefer tutturabilecek miydim. Terapistim içime sinecek miydi? Ben ne diyeceğimi bilemez öyle boşluğa bakıp düşünürken beni yakalayıp tam da o konuyu konuşmam adına bana alan açabilecek miydi derken Deniz bey ile başlamanın nekadar kıymetli olduğunu ilk gün anladım. Kendisi alışılagelmiş terapistlerin dışında bir çizgide duruyordu... Çok samimi gelen bir yanı var Deniz beyin, benimsediği terapi (kuramlar) sizi geçmişe götürüp orada buz gibi sulara girmiş bir vaziyette bırakmıyor. Konuşuyor, anlatıyor, yazıyor, görselleştiriyor dahası sizi bulunduğunuz ana güvenle geri getirip iyi hislerle uğurluyor... Ebeveynliğime, evliliğime bakışımda inanılmaz aydınlanmalar yaşamama neden olan insandır. Şu an’daki hayatınızın önemini kavrayan ve geçmişe yolculuk kadar bugününüzü de iyi geçirebilmek adına öncelikleri belirleyen farkındalığı çok yüksek bir terapist... Bu sebepten bir sonraki terapiye kadar günlerim çok daha rahat geçiyor. Bir süredir düzenli olarak devam eden terapimiz hala çok sürprizli açılımlara sebep oluyor. Kendisinin kapsayıcılığı, terapi anlayışı, insan’a bakış açısı bana kendimi her terapinin bitişinde şöyle hissettiriyor. Doğru yerdeyim... Kendisinden terapi almayı düşünen herkese önerim, kendinize lütfen bu iyiliği yapın olurdu.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
A.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117894
Hayatımızın zor bir süreç içerisine girdiği bir zamanda,internet üzerinden araştırma yaparken Deniz beyi tavsiyeleri okuyarak tercih ettik.İlk randevudan itibaren oluşturduğu güven ortamı,tabularınızı artık geride bırakabilmenin zamanın geldiğini size olabildiğince hissettiriyor.Çift terapisinde sorunlarımızı içtenlikle dinleyip, kendimizi sorgulamamızı sağlayan yönlendirmeleri ve sorularıyla olaylara farklı açıdan bakmamızı sağladı.Hayatimizda farkedemedigimiz ve bir türlü adını koyamadigimiz sorunlarımızın,profesyonel ve naif yaklaşımı ile üstesinden gelebileceğimiz konusunda bize yol gösterici oldu.Terapi sırasında ince ayrıntılara gösterdiği özen,kendinizi daha rahat ifade edebilmenizi olanak sağlıyor,klinik ortamı ve çalışanlar bunu destekler nitelikte.Deniz beye bize kattığı değerler için teşekkür eder, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Ferda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117465
Deniz Bey ile oğlum için terapiye başladık halen devam etmekteyiz bu süreçte çok güzel gelişmeler kaydettik..Ergenlerle olan iletişimi onlara verdiği güven inanılmaz.Ergenlik süreci ebeveyn olarak yönetmesi ve algılaması zor bir süreç.Bu dönem Deniz Bey’in desteği ile çok daha kolay geçiyor. Hepimizin en değerli varlığı evlatlarımız için zorlu geçen bu dönemlerinde profesyonel ve bir o kadar “Deniz abi” yaklaşımı ile oğlumun gönlünü fetheden Deniz Bey’e çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Y.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117237
Sorunlarimizi bilen bir uzman tanidigimizin yonlendirmis oldugu; anlasilir dille anlatimi, cozum odakli yaklasimi ile Deniz Bey’den danismanlik hizmeti aldigimiz icin esim ve ben cok mutluyuz. Cok faydasini gorduk bize verdigi bilgilerin. Sizi anlayan, anlayacaginiz dille anlatip yaklasan tavriyla sohbet tadinda gecen seanslarin akabinde esim ve ben sorunlarimizin buyuk bir kismini hallettik. Sorun oldugunda ise nasil yaklasmamiz gerektigini ogrendik. Kendisini kesinlikle tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Sp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117161
Merhaba 2019 un bitmesine iki gün kalmıştı ve ben 2020 nin ilk sabahına kızımla yalnız uyanacağımı hissediyordum ne yapsam olmamıştı ancak son bir şey kalmıştı profosyonel bir dokunuş Ataşehirdeydim ve google da karşıma çıkan ilk isim cinsiyetini bile anlamadım taki asistanıyla görüşüp sosyal medyasına bakana dek.. Hayatta tesadüf yok kimse kimsenin karşısına öylesine çıkmıyor ve yaşadıklarımız deneyim oluyor birde pandemi eklenince tam olduk bazıları acı da olsa bizi biz yapıyor ..Değerli hocam iyi ki vardınız iyi ki eşlik ettiniz yolculuğuma samimiyetiniz,doğallığınız,kısa net yaklaşımınız o huzur veren bitmek bilmeyen enerjiniz yarattiğınız farkındalık ve hatırlatmalar için çok tşk ederim gönül rahatlığıyla tam kalbimden tşk ederim ..
     2 Beğeni    
Au
26.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117114
Uzman Klinik Psikolog Deniz Doğruöz ile Koç Üniversitesi'nde yaklaşık 25 yıl önce tanıştık. Bir süre aynı odada da kaldığımız Deniz'le okul hayatımız boyunca devam eden arkadaşlığımız aradan geçen 25 yıla rağmen halen çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Kendisi farklı bir çok konuda ilgisi ve bilgisi olan, okumayı ve paylaşmayı çok seven, sohbet etmeyi çok sevdiğim, nazik ve işini severek yapan bir uzmandır. Şu anda İstanbul Ataşehir'de bir Merkezin kurucusu olarak Ergen, Yetişkin ve Çiftlere yönelik psikoterapist ve EMDR Terapisti olarak hizmet vermektedir. İnsanlara ve işine olan sevgi ve saygısını çok iyi bildiğim için kendisini bu alanda hizmet almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Ayşe K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117081
Deniz beye, ergenlik sorunları yaşayan oğlum için, internetten yaptığım araştırma sonucu ulaştım. Hakkında yapılan olumlu yorumlar sonucunda biz de deneyimlemek istedik. Oğlumun psikolog görüşmesine vereceği tepkiyi merak ederken, ilk görüşmeden sonra kendisinin Deniz beyle görüşmek için can attığına şahit oldum. Deniz beyi, konusunda uzman, anlayışlı ve ergenlik sorunları hakkında deneyimli bir psikolog olarak tanımlayabilirim. Oğlumda olumlu değişimlere şahit olduk. Kesinlikle ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
P.N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117064
Deniz beyle beraber hayatıma tekrardan yön verdim diyebilirim. Sabırlı, güvenilir, son derece ilgili, işinin hakkını veren ve sevecen bir insandır kendisi. Aylarca hayatımı sayesinde didik didik edip, öyleydi böyleydi masaya yatırıp gerçekten aydınlanmama yardımcı oldu. Kendime tepeden bakmayı bırakıp, içime özüme dönerek yolumu aydınlatabileceğim farkına vararak, özgürlüğümün aslında benim elimde olduğunu, hayat ışığının içimde yandığını görmeme sebep oldu. Bu güne kadar bir kaç terapist ile çalıştım fakat Deniz bey beni özüme döndürdü. Kendime olan güvenimi onunla tekrar yakaladım, gerçekleri görmem için, hayatımda yeni bir sayfa açabilmem için bana yoldaş oldu. Sadece dinleyen değil, olmanız gereken yola girmeniz için anlamadan yolunuzu açan bir psikologdur. O olmasaydı bu kadar cesaretli, dingin ve kararlı olamazdım. Olmak istediğiniz kişi olmak için Deniz beyin danışını olun derim..
     5 Beğeni    
Ek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117061
Depresyondaydım ve kendisine kimseye anlatamayacağım şeyleri anlattım. Kendisine tamamen güvendim ve bu yaptıklarımın sonucunda çok olumlu sonuçlar aldım. Kendimi gereksiz yere üzdüğümü, öfkemi ve korkularımı kontrol edemediğimi farkettim. Mükemmeliyetçiliğimi olumsuz sekilde kullandığımı ve olumlu sekilde kullanırsam neler yapabileceğimi farkettim. Hayatım gittikçe daha iyiye gidiyor. Beni anladığını düşünüyorum ve konuşmaktan keyif alıyorum. Kendisi çok arkadaşça ama aynı zamanda mesafesini iyi koruduğunu düşünüyorum. Çalışanları da güleryüzlü. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Ok
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117052
Oğlumun ergenlik problemleri için internette ergen psikoloğu arayışındaydım ve Deniz Bey’in sayfasına denk geldim.Hakkında olumlu şeyler yazılmıştı.Bayram tatili olduğu için çok da umutlanmayarak kendisine derdimi anlatan bir mail attım ve yarım saat sonra bana yol gösteren ve rahatlatan bir cevap geldi.O zaman doğru kişi ile iletişimde olduğumu anladım ve tatilden döner dönmez gittim.Bizi hem çok rahatlattı hem de çok güzel yönlendirdi.Oğlumuz için çıktığımız bu yolda karı-koca olarak kendimizi de değerlendirdik.Ergenlik dönemi boyunca da Deniz Beyden danışmanlık almaya devam edeceğiz.Yani yolumuz uzun ama biliyoruz ki emin elde doğru adımlarla ilerliyoruz.
     2 Beğeni    
Kk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113766
Lisede okuyan oğlumun ergenlik dönemi sıkıntılar yaşarken birde buna aşk acısını eklemesi ve çok duygusal olan oğlumun giderek ruh halinin bozulması bizi çok endişelendirdi ne yapacağımızı şaşırmışken tamamen tesadüfen internet üzerinden araştırma yaparken Deniz beyi tavsiyeleri okuyarak tercih ettik ama oğlumu gitmeye nasıl ikna edeceğiz derken Deniz beyin bize tavsiyeleriyle bu sıkıntıyıda aştık zaten ilk randevudan sonra oğlum kendi isteğiyle gitmeye başladı ve çok şükür şimdi çok iyiyiz Deniz bey oğlumu nasıl bu kadar etkiledi hala anlayamadım işinin uzmanı tavsiye etmemek imkansız
     2 Beğeni    
C.B.E.
31.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113362
Uzman Klinik Psikolog Deniz Doğruöz ile esimle katildigimiz bir egitimde tanistik. Aile ici iletisim, cocuk ve ergen gelisimi konularinda kendisi ile tartisma firsati bulduk. Kendisi meslegine profesyonel bir bakis acisoyla yaklasan, kendisini izleyenleri esinleme becerisine sahip, gunluk hayatin diliyle konusan, ornekleri ile calisyigimiz konulari pekisyiren bir uzman. Cocugumuzun buyume asamasinda gosterdigi yontemleri uygulayip sonuc aldik. Kendisine cok tesekkur ederiz. Ailelere, ozellikle anne ve babalara cocuklarinin gelisimi ve iletisimleri konusunda destek almak icin uygun bir kisi Deniz Bey. Fayda sagalanabilir, tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
S.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113268
Deniz Bey ile bir arkadasimin tavsiyesi uzerine tanistim. Kendisi ile online, haftada bir iletisim kurduk. Bosanma sonrasi yasadigim icsel huzursuzlugum, duygu degisimlerim, ofke problemim, kendimi yeniden kesfetme, tanimlama ve bulmam surecimde yonlendirmeleri ile gelecegimi dogru bicimlendirmem de oldukca buyuk katkisi oldu. Sordugu sorular ve yaptigi analizler ile kafamda adlandiramadigim, kendimi bana kotu hissetiren olaylarin nedenine ulasmamda cok ama cok yardimci oldu. Deniz Bey; sabirli, pozitif ve danisanini gercekten onemseyen, takip eden biri. Oyle ki gunluk hayatimda ani gelisen bir olay karsisinda yasadigim duygu krizinde, gorusme gunumuz olmamasina ragmen talebim uzerine bana zaman ayirdi. Suan gorusmelerimiz ayda 1 gerceklesiyor. Eminim karsilasacagim bir sikinti karsisinda Deniz Bey ve ekibi muhtesem enerjileri ile sonsuz destek olmaya devam edeceklerdir.
     4 Beğeni    
Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113218
Deniz Bey'i internetten buldum. Özellikle kendisi hakkında yapılan olumlu/samimi yorumlar karar vermemde etkili oldu. Ailevi sıkıntılarımda boğulurken, çaresizlik içindeyken gittim. Daha önce hiç düşünmediğim yada aklıma gelmeyen pencereden aile yaşantıma bakmamı sağladı. Kendisi çok profesyonel aynı zamanda samimi kolay iletişim kurulabiliyor. Daha ilk seansta özel bütün sıkıntılarımı rahatlıkla anlatabildim. Deniz Beyden önce televizyonda sık boy gösteren bir psikologa gidip hayal kırıklığı yaşamıştım. Deniz Beyin yaklaşımı iletişimi çok başarılı-- herkese tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113127
Deniz Bey'e internet üzerinden ulaştım ve kendimi iyi hissetmemem dolayısı ile kendisinden 2,5 aydır kişisel psikolojik danışmanlık hizmeti alıyorum. Görüşmelerimiz esnasında gerçekten kendisinin sizi dinlediğini ve problemleriniz ile ilgilendiğini hissediyorsunuz. Ayrıca; kendisi gerek teorik gerekse de örneksemeler yolu ile öneriler sunuyor ve olaylara farklı açılardan bakmanıza olanak sağlayarak sizi çözüme bir adım daha yaklaştırıyor. İçerisinde bulunduğunuz duruma sadece psikolojik değil, aynı zamanda bilimsel olarak da (besin eksikliği, vitamin eksikliği, ...) sebebiyet verebilecek hususlar hakkında sizi bilgilendirmekte, olaylara sadece tek bir açıdan bakmamaktadır. Kendisi oldukça profesyonel ama aynı zamanda profesyonelliğin getirdiği/getirebileceği soğukluk veya karşısındakine uzaklık durumu mevcut değil, bu da kendinizi daha iyi ifade edebilmenize olanak sağlıyor. Birlikte çalıştığı kişiler ve ortam tam olması gerektiği gibi, özellikle ortamda abartı olmaması çok iyi.
     2 Beğeni    
H.K.
12.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113092
Klinik Psikolog Deniz Doğruöz 'ü yakın akrabalık sebebiyle tanimaktayim. İşini seven, yenilikleri yakindan takip eden, eleştirilere açık bir kişiliğe sahiptir. İstanbul'da yaşayan bazı tanıdıklarım psikolog aradığında kendisine yönlendirdim. Fayda sağladıklarını kendilerinden duydum. EMDR Terapisi , cift terapisi konusundaki yoğun ve başarılı calismalarini yakından takip etmekteyim. Yetiskin, bireysel çift ve Emdr terqpisi konularinfa yardıma ihtiyacı olanlara Klinik Psikolog Deniz Dogruoz u rahatlikla tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Harika Ulusman
26.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112866
Sevgili Deniz, Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nda birlikte keyifle çalıştığım çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir çalışma arkadaşımdır. İşini her zaman özveriyle yapan, hem çocuklar hem yetişkinlerle iletişimi oldukça güçlü, sükunetine her zaman hayranlık duyduğum biridir. Profesyonel yaşantısının yanı sıra uzun yıllar çocuklarla sosyal içerikli bir çok çalışmada da gönüllü olarak yer almıştır. Birlikte çok keyifle geçirdiğimiz Nesin Vakfı hsonu etkinliğini, ahşap boyama etkinliklerini hep sevgiyle hatırlarız. Sevgi dolu bir aile babası olan Deniz'i, güler yüzü, derin mesleki bilgisi ve samimiyetiyle herkese gözüm kapalı öneririm. Sevgiler
     3 Beğeni    
Mutlu DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112808
Deniz Beyden şehir değişikliği yaptıktan sonra sıkıntı yaşadığım bı surecte destek aldim. Hem şehir değişikliği hem tek başına ayakta kalma asamasinda karşıma çıkmış olması benim için büyük şans oldu. Kendi alaninda oldukça deneyimli yorumları ve yönlendirmeleri bana ciddi anlamda yol gösterici oldu. Profesyonel destek dışında hem mevcut süreçte hem sonrasındaki samimiyeti, takibi ve desteğini belirtmeden gecemeyecegim:) Kendisine bu dönemde bana gösterdiği destek ve abilik için buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Unutulmasın ki uzman bir göz ve gorus her zaman hayatı kolaylaştırıcı bı dokunuş etkisine sahip. Hetkese tavsiye ediyorum..
     3 Beğeni    
Bilge
22.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112806
Deniz Bey ile bir staj kapsamında tanışma imkanım oldu. Kendisi ile 3 kez Dedio psikolojide beraber çalıştık. Çalışmalarımızda Deniz Bey’in hem öğretici hem de iyi bir dinleyici olduğunu gördüm. Kendisi ile çalışmak çok keyifli idi. Çalışmalarımız sırasında danışanlarına karşı olan davranışları çok iyi ve sevecendi. Dedio’yu ve Deniz Bey’i özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Psikolojik danışma almak isteyen herkese Deniz Bey’i ve Dedio’yu önerebilirim.
     2 Beğeni    
G. D
15.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112725
Deniz hocamı yüksek lisansta tanıma imkanı buldum.Son derece güleryüzlü, kendine güvenen, sosyal ve herkesle çok kolay iletişim kurabilen birisi. İşine son derece hakim olmasının yanında organizasyon yeteneği de oldukça yüksek. Yeniliklere açık ve işini ciddiye alan bir meslektaşımız. Kendini sürekli yenileyen, farklı bakış açıları geliştirebilen biri olduğuna, gerek sunduğu vakalarda, gerek tedavi yaklaşımında şahit oldum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..
     2 Beğeni    
Dag
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112564
Deniz Bey'e çift terapisi için uzman ararken kendisi hakkında gördüğümüz pozitif yorumlar sayesinde ulaştık. Kendisi ilk görüşmeden itibaren sizi çok rahat hissetiriyor. Sorunlarınızı hem bireysel hem de çift olarak ele alarak yönlendiriyor. Alanındaki deneyimini görüşmelerde hissediyorsunuz, bu da size güvenilir bir iletişim kurma imkanı sağlıyor. İletişimindeyse uzak ve mesafeli olmak yerine samimi bir dil tercih ediyor. Yeni başvuranlar için bu yaklaşımın önemli olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte kendisiyle bireysel seans alma imkanı da bulduğum için hem çift hem de bireysel terapi için çok rahatlıkla önerebilirim. Çift sürecinin sonunda ilişkinizin devamıyla ilgili alacağınız kararda sağlıklı bir değerlendirme yapabileceğinizi hissediyorsunuz.
     4 Beğeni    
S.E.
1.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112538
Deniz Bey'i kızım aracılığı ile tanıdım. Birlikte çalışıyorlar. Kendisi sıcakkanlı son derece bilgili biri. Sohbet etme ve birkaç konu hakkında fikrini alma şansım oldu. Söylediği her şeyde pek çok faktörü göz önüne alarak öneride bulunduğunu gördüm. Bence bu onun tarafsız ve çok boyutlu düşünebilen bir psikolog olduğunu gösteriyor. Bizler bir psikologtan göremediklerimizi, düşünmeyi atladğımız şeyleri bize göstermesini istemez miyiz zaten? Deniz Bey bu özelliklerinin yanında iyi eğitimli ve çok donanımlı, kültürlü bir beyfendi. Kendisini ve çalışmalarını takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Hasan DAĞ Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Hasan DAĞ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112516
Psikolog Deniz Bey ile, Anne Çocuk Eğitim Vakfının (AÇEV) eğitimlerini uygulama sürecinde tanıştık. Deniz bey, üretken , sakin ,yaratıcı, estetik duygusu gelişmiş ve dürüst bir arkadaşımdır. İlişkilerinde hoşgörülü olması ve yargılayıcı olmaması rahat ve güvenli ilişki kurmamızı sağlıyor. Bu özelliği insana güven ve huzur veriyor. Mesleki olarak ta son derece donanımlı, sürekli kendi kişisel ve mesleki gelişimi için çaba içinde olan bir meslektaşımdır. Öğrendiklerini de terapi ortamında danışanlarının yararına nasıl kullanacağı üretkenliği içerisindedir. Deniz beyin çocuklar için ahşap oyuncaklar tasarlamak gibi özel ilgi alanları da vardır. Bu da kendisinin beğendiğim ve takdir ettiğim özelliklerindendir.
     3 Beğeni    
Büşranur Kaya
26.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112461
Deniz Doğruöz ile bölümden bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Kendisi bu alanda çalışmak isteyen gençlerin örnek alabileceği biri. Kendi tecrübelerini aktarmaktan çekinmiyor ve maksimum fayda sağlamaları için de gerçekten uğraşıyor. Tecrübesi, eğitimleri, sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışması ve bunu yaparken edindiği yeni deneyimleri işine aktarmasıyla ruh sağlığı alanında başvurulabilecek sayılı güvenilir insandan biri haline geliyor. İnsan ilişkilerinin ok güçlü oluşu onun en büyük artılarından. Sadece psikoloji alanında değil farklı uğraş alanlarında da kendini geliştiriyor oluşu takdire şayan. Kendisine mesleki yaşamında başarılar diliyorum. Sevgiler
     1 Beğeni    
S.E
17.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112331
Psikolog ve psikoterapist Deniz Doğruöz ile kardeşimin aracılığıyla tanıştım. Yakın bir iş arkadaşım cocuğunun yaşadığı özel bir sorun nedeniyle kendisine ulaştım. Is arkadaşım bir suredir psikoterapi destegi almaya calışıyordu. Psikolojik destek yaklaşımları konusunda kafası karışık ve iş ortammda konsantrasyon acısından sorunlar yasıyordu. Deniz Bey ile tanıştırdım. Telefonla kendisine danıştık. Sorun konusunda arkadasıma yaşadığımız sehirde bir uzman Emdr ilecalışan psikoterapiste ulaşmamızayardımcı oldu. Arladaşım sorunu baska bir uzmanla calıstı ancak Deniz Bey işe gorustukten sonra kafa karışıklığı gitti. Kendisine teşekkür ederim bize destek oldugı için.Onerebilecegim biridir.
     3 Beğeni    
Şenay O.
17.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112330
Klinik Psikolog Deniz Doğruöz ile akrabalar aracılığı ile tanışmaktayım. Mesleğini severek yapan, uzmanlık sahibi olsa dahi güncel bilgi ve yaklaşımları takip eden ve de kendini güncelleyen birisidir. Deniz Beyin oldukça zengin kütüphanesi bulunmaktadır. Psikoloji ve kişisel gelişim konularında kapsamlı yazıları için kitapların düzenlenmesinde kendisine destek olmustuk. Yazarlık serüveni konusunda başarılar dilerim. Çalışma alanlarında destek almak isteyenlere kendisini tavsiye edebilirim
     Beğenin    
Uzm.Bilal TÜRKMENOĞLU
13.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112264
Yüksek lisansta tanıştığım ve mesleki alandaki başarılarının haricinde pozitif, dinamik, hassas, yardımsever ve daha bir çok üstün yönleriyle birlikte hep hatırlayacağım çok kıymetli bir dostum. Hakikaten Deniz Bey güler yüzü, enerjisi ve mesleki donanımı ile danışanlarına ilk görüşmede "doğru yere gelmişim" düşüncesini uyandıran çok başarılı bir psikolog. Onun bilgisinden ve donanımından sadece danışanları değil meslektaşları olarak bizler de çok yararlandık. Buradan kendisine sevgilerimi sunuyorum ve başarılarının artarak devamını diliyorum.
     5 Beğeni    
Pınat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112243
Deniz Bey’e, mesleğim ve özel hayatımla ilgili psikolojik olarak çok zayıf olduğum bir dönemde gittim. İlk seanstan itibaren de kendi iç yolculuğumda bana rehberlik etti. Tesadüfen internette iş yerime yakın klinikleri araştırırken web sitesiyle karşılaştım. Hatta çok yakın iki arkadaşım da benden sonra Deniz Bey’in danışanı oldular. İş hayatımda bu kadar sağlam durabilmemin ve özel hayatımda her şeyin bu kadar güzel gitmesinin güzel sebebi Deniz Bey’dir. Profesyonelliği ve tedavi sırasında danışanına da yansıttığı pozitifliği Deniz Bey’i en yakınlarıma tavsiye etmemde çok etkili oldu. İyi ki yolum Deniz Bey’le kesişti. Kendisine her şey çok teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
F
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112232
Deniz Beyden ile 6 aya yakın süredir ailevi ve kişisel çıkmazlarım üzerinde çalışmaktayız. Daha önce tecrübe ettiğim tüm diğer farklı disiplinlerden, yöntemlerden çok daha faydalı bir sonuç aldım. Kendi alanında kesinlikle tavsiye edeceğim, işinin ehli bir danışman. 6 ay gibi kısa bir ürede aşama kaydetmeme yardımcı oldu. Kendisi ile düzenli olarak görüşmelere devam etmeyi planlıyorum. Yardımları ve sıcak, samimi yaklaşımı sayesinde uzun süredir çözümlemekte sıkıntı yaşadığım bir kaç sorunu daha basit şekilde ele almamı sağlamış durumda. Deniz Beyi kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Sühendan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112212
Deniz beyi bir arkadaşımız tavsiyesi üzerine tanıdık ve 2018 Ekim ayı itibari ile çift terapisi almaya başladık. İlk tanışmadan itibaren verdiği güven duygusu, samimiyeti eşimle beni çok rahatlattı. 7 ay yoğun olarak, bazen haftada iki seans, bazen tek, bazen çift terapiye başladık. Öyle ki, ilişki hayatımız Deniz bey öncesi ve sonrası olarak ayrılabilir. Eşimle ilişkimizi anlamaya çalışırken, aynı zamanda kişisel gelişimimize de fazlasıyla yardımcı oldu ve verdiği bilgilerle bizi olgunlaştırdı. Çift terapisi yanında emdr çalışmalarımız da oldu. Profesyoneliğinin yanında insani değerleri size bir terapistle birlikte hayatınıza değerli bir insan kazandığınızı her an hissetiriyor. Kendisini tanımaktan çok mutluyuz. Bu konulardaki yardıma ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.
     6 Beğeni    
Elc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112189
Deniz Bey ile burada yer alan hakkındaki yorumları okuduktan sonra, kardeşim ile ilgili iletişime geçtim ve hemen randevu aldım. Annem ve babam boşandı. Travmatik olaylar yaşadık ve kardeşimin tam üniversite hazırlık yılıydı. Bir yıl boyunca hiç ders çalışmadı, motivasyonunu kaybetmişti. Üniversiteyi kazanamayınca dershaneye tekrar yazdırdık ve bu esnada Deniz Bey'in desteği ile ilerlersek çok daha verimli bir dönem geçireceğini düşündüm. Gerçekten de öyle oldu, çok faydasını gördük. En önemli konu da diğer doktorlar gibi oyalama politikası izlemedi ve her şey yolunda diyerek 3-4 seanstan sonra terapilerin şimdilik yeterli olduğunu aksi bir duruma kadar devam etmemize gerek olmadığını söyledi. Dürüst ve güvenilir bir doktor, herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Ebru Mebrure İŞMEN
7.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112188
Deniz Bey'le on yıl önce hükümlü ve cezaevi personeli olan babaların ebeveynlik becerilerini geliştirmek üzerine başlattığımız çalışma vesilesiyle tanıştım. Bu iş sırasında her zaman yapıcı ve destekleyici dili, çalışkan ve sorumluluk sahibi duruşu, sorunlar karşısında çözüm bulan tavrı sebebiyle kendisiyle çalışmak bizim için çok değerli olmuştu. Zaman içinde kendisini ve mesleğe bakışını zenginleştiren diğer işlerini de takip edebildim. Deniz bey'le yıllar sonra tekrar çalışma fırsatı buldum ve bu iletişimde de meslektaşına gösterdiği destekleyici, güven verici, birbilen değil bildiğini paylaşan ve geliştiren tavrını danışanlarıyla kurduğu ilişkiye de aynı şekilde yansıtabildiğini düşünüyorum. Bu nedenle, kendisine güvenilir, etik çalışan ve danışanına özen gösteren bir psikoterapist arayan herkese Deniz bey'i rahatlıkla tavsiye etmek isterim.
     7 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112179
Deniz Bey'le daha önce kendisinden terapi almış bir arkadaşımın önerisi ile tanıştım. Evliliğimde ve haliyle evde olan sorunlarla ilgili çözüm yolu bulmak için danıştım. Hem tek başıma hem eşimle birlikte katıldığımız seanslar oldu. Yalnız benimle olan seanslarda genç kızlık yıllarımda yaşadığım ağır bir olayın etkilerinin şimdiki hayatıma yansıdığını fark ettik. Bana EMDR terapiden bahsetti. Denemek istedim. Kısa aralıklarla yaptığımız birkaç seans sonrasında fark ettiğim değişim inanılmazdı. Bu kadar hızlı bir değişimle karşılacağımı bu kadar iyi hissedeceğimi düşünemezdim bile. Süreç çok kolay değildi benim için ama sonuç gerçekten tatmin edici oldu. İlişkimle ilgili problemlerle alakalı olarak görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Deniz Beyi tecrübesine, donanımına, uzmanlığına, samimiyetine ve etrafına yaydığı pozitif enerjisine şahit olmuş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Hakan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
6.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112175
Deniz Bey'le danışmanımın bulunduğu ofiste tanışma fırsatım oldu. Görüşmelerimizi sürdürdüğüm danışmanım EMDR tekniğinden bahsetti ve birlikte keşfettiğimiz bu sorun için EMDR'nin iyi bir yöntem olduğunu anlattı. Kendisinin bu konuda uzmanlığı bulunmadığını ve bu konuda Deniz Beyle çalışmamın daha iyi olacağını söyledi. Bu sayede bir süre boyunca Deniz Beyle yaptık görüşmelerimizi. Hem tavrı hem birlikte yaptığımız çalışmalar beni çok olumlu etkiledi. İyi ki danışmanım Deniz Beyle tanışmama vesile olmuş. Çok başarılı bir psikolog olduğunu düşünüyorum. EMDR terapi almak isteyen kişilere de gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Mehmet
3.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112121
Deniz oncelikle yüreği güzel bir insan.insan yanında iken güvende ve huzurlu hissediyor.arastirmayi sever,yeni öğrendiği şeyleri paylaşmayı hayatına uygulamayı sever öğrendiklerini deneyimleriyle yoğurur hayatının kalanında bu bilişimi kullanmaya özen gösterir. Is yaşamında da böyle olduğunu, aynı hassasiyetle hatta daha fazlasıyla danışmanlık verdigini biliyorum. Ekibindeki insanları özenle seçer her birinin iletişim becerilerinden mesleki yeterliliklerine ince eler sık dokur.basarili olmasının ve meslektaşlarından sıyrılma sının sebebi kesinlikle yeniliklere ve öğrenmeye her daim açık oluşudur. Bu konuda Deniz beyi tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Özge
25.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112019
Üniversiteye başladığımda ve yeni bir şehre geldiğimde gerçekten şoka uğradım. İnsanlar, büyük şehir, kargaşa, o yoğunluk falan gerçekten başımı döndürdü diyebilirim. Yalnızca okula ve oradan da yurda geçiyordum kimseyle konuşmuyordum. Bu durum bir süre sakin ve iyi hissetmemi sağladı ama sonrasında yalnız hissetmeye başladım. Odadan çıkmamaya başladığımda derslerim de çok kötü etkilenmeye başladı ben de danışmanımdan bir psikolog önermesini istedim. Deniz Beyi önermelerine daha ilk görüşmede çok mutlu oldum. Çünkü enerjisi çok çok güzel bir insan. Neşeli ve güler yüzlü. Ses tonu, konuşması insanın kendini iyi hissetmesine yetiyor. Görüşmelerimiz sürerken çok şeyi yoluna koydum gerçekten. Bir kere o yapışık mutsuzluk hissinden kurtuldum. Üniversite hayatımı bir kabus olmasını engellediği için çok teşekkür ediyorum Deniz Bey’e.
     1 Beğeni    
Y.M
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112014
Merhabalar, Deniz Beyi tanıdığımın önerisiyle buldum. Öncelikle söylemek isterim ki kendisi objektif duruşu ve sorunlara karşı verdiği çözüm odaklı önerileriyle gerçekten işini çok iyi yapan bir uzman. Geçen yıl İş ve özel hayatıma yetişememem, bunun üzerimde yarattığı sıkıntısı ve baskı sinirlerimi bozmaya, yapılması gerekenlerin tarafımdan yapılmadığını her şeyin öyle yığınlar halinde bir köşede durduğunu fark ettiğimde yardıma ihtiyacım olduğunu anladım ve Deniz Beyle görüşmeye başladık. Tamamladık süreci. Çok verim aldım ve iyi ki kendime bu iyiliği yapmışım diyorum her düşündüğümde. Her şey her zaman yolunda gitmese de işlemesi gereken bir şeyler var ve aksaklıklar bir kar topu gibi büyümeden önce önlem almak gerek. Deniz Bey bu konuda bana çok yardımcı oldu. Teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
A.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111972
Deniz Bey ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.2 senelik bir birlikteliğim var..6 aydır artık birbirimize olan saygımız kalmadı diyebilirim.Birbirimizi çok sevdiğimiz halde kırıcı olmaya başladık..Kiz arkadaşımın yersiz kiskanmalari beni iyice bunalmıştı..Taki Deniz Beyi tanıyana kadar..Konunun içeriğine okadar hakimdiki seansın bitmesini hiç istemiyordum..Titiz çalışması programlı oluşu ve benim seanslara düzenli katılmam ilişkimizi kurtardı..Ilk seansta kendim gitmiştim Ileriki seanslarda kiz arkadaşımi da davet ederek birlikte çalıştı bizimle..Deniz Beye nekadar teşekkür etsem azdır.Mutlulugumuzu Deniz Beye borçluyuz.Cok teşekkürler Deniz Bey.Butun çift arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.Saygilar
     1 Beğeni    
E.O.
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111968
Deniz Bey'i kendisiyle aynı yerde çalışan terapistim sayesinde tanıdım. Terapistimin yönlendirmesiyle kız kardeşim ve eşi uzun süredir evliliklerinde yaşadıkları ve onları ayrılma noktasına kadar getiren problemler nedeniyle Deniz Bey'e gitmeye başladılar. İlişkilerini hem çok yakınından hem de dışarıdan görebilen biri olarak şu anda geldikleri nokta gerçekten de inanılmaz. Kardeşim ve eşi evliliklerini bitirme düşüncesinden uzaklaştıkları gibi, hem evliliklerini sağlamlaştırdılar hem de bireysel olarak ikisi de çok farklı ve güzel bir yere gelmeye başladılar. Bütün bu gelişmeleri çok yakından tanık olan biri olarak gönül rahatlığıyla Deniz Bey'i herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Med
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111967
Deniz Bey ile burada yer alan hakkındaki yorumları okuduktan sonra iletişime geçtim ve hemen randevu aldım. Çok sıkıştığım, hayatıma yön vermekte zorlandığım bir dönemde tanıştım kendisiyle. Samimiyeti, kibar ve beyefendi duruşu ilk tanıştığımız anda hemen farkediliyordu. Seanslarımızda profesyonelliğini ve işini gerçekten severek yaptığını da net bir şekilde gördüm. Yaşadığım sıkıntıların kaynaklarına dair benim de bazı öngörülerim olmasına rağmen, aklıma gelmeyecek o kadar detay noktaları farkedip konuşarak açığa çıkardı ki kendi dünyamı yeniden keşfettim. İlk seansımızda bana görüşmelerimizden ne beklediğimi sorduğunda kendisine "gerçek beni bir yerlerde bıraktım ama nerede olduğunu bile hatırlayamıyorum ve kendimi bulmak istiyorum" demiştim. Seanslar ilerledikçe bu keşif sürecim o kadar doğal bir şekilde ilerledi ki bir sonraki görüşmemizde konuşmak üzere sayfalarca notlar aldığım oldu kendime ve düşüncelerime dair. Ayrıca görüşmelerimizin sadece konuşmakla sınırlı olmaması, kendisinin konuştuğumuz konulara ilişkin film önerileri yapması entelektüel olarak da ciddi anlamda besleyici oluyor. Yakın çevrem de görüşmelerin olumlu etkisinin net olarak farkedildiğini belirtiyor. Açıkçası bir şeylerin üzerini örtmeden, düğümleri tane tane çözümleyerek ilerlediğimizi ben de günlük yaşantımdaki rahatlamamdan anlıyorum. İnsanın hayatı ve özeliyle ilgili konuları paylaşması zordur, her şeyden önce güven gerektirir. Bu sebeple kendisi gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir danışmandır.
     2 Beğeni    
B.E.
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111949
Deniz Bey’i çalıştığı kurumdaki bir meslektaşı aracılığıyla tanıyorum. Kendisi hem hayattaki duruşu hem insanlara ve olaylara yaklaşımı hem de mesleğine olan sevgisi sayesinde işinin ehli bir terapisttir. Deniz Bey, kendisini sadece tek bir alanla kısıtlamadan yeni her şeye açık karakteriyle kendisini geliştiren, gündemi ve yenilikleri takip eden meraklı ve ilgili yapısıyla alanında çok başarılı biri olmuştur. Bütün birikimlerinin yanında insanlara olan samimi ve içten yaklaşımı ile kendisine gelen bütün danışanlara faydalı olmuştur. Kendisini herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Berkay Uluyurt
20.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111924
Öncelikle Deniz'in işine çok bağlı bir psikolog olduğunu söylemek istiyorum. Mesleği konusunda kendisini sürekli geliştiren yerinde saymaktan hoşlanmayan, her daim yeniliğe açık ve işini keyifle yapan bir kişi olmuştur. Çalışkanlığı ve sahip olduğu disiplini iş yaşamı dışında da gözlemlediğim ve takdir ettiğim özelliklerinden biridir. Çevremizde psikolog arayan bir iki arkadaşımızı ona yönlendirdik ve gerçekten çok memnun kaldılar. Onlardan duyduğum güzel şeyler neticesinde ben de burada psikolog arayışında olan kişilere kendisini tavsiye etmek istedim. İyi bir terapist arıyorsanız Deniz'le yapacağınız görüşmelerin çok faydalı olacağını ve bu beklentinizi karşılayacağını düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Tulay
16.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111850
Merhabalar, Deniz Bey uzman görüşüne güvendiğim bir psikolog arkadaşımdır. Kendisinin her zaman iyi bir dinleyici olduğunu düşünmüşümdür. Güler yüzlü ve samimi hali yanında profesyonel duruşunu da her zaman muhafaza eder. Kendisini tavsiye ettiğim kişilerden, Deniz Bey hakkında aldığım olumlu dönüşlerin ardından bu platformdan da kendisini psikolog arayışında olan kişilere tavsiye etmek istedim. Deniz Bey'i psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     1 Beğeni    
Yusuf Mert Sönmez
15.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111846
Deniz Bey ile ihtiyaç duyan danışanlarının birleşebilmesi açısından bu tavsiye yazısını yazmaktayım. Deniz Bey’in kariyeri incelendiğinde bir insanın yaşayabileceği tüm hayat süreçlerine ilişkin profesyonel tecrübeye dayandığı görülmektedir. Bu tecrübesi Deniz Bey’in samimi tavrı ile birleştiğinde değerli bir uzman olmasının sebebidir. Samimi yaklaşımı ve empati ile danışanlarına yardımları sebebiyle Deniz Bey’den profesyonel destek alınması konusunu önemle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
A.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111816
Deniz Bey'e eşimle evliliğimizdeki problemleri çözme konusunda çok umutsuz olduğumuz bir dönemde gittik. İnternetten araştırdığımızda kendisinin öğrenim bilgileri ve hakkında yazılan yorumları çok olumlu bulduk. Gerçekten kendisiyle görüştüğümüzde de güleryüzü, içtenlikle eşit şekilde ikimizi de dinlemesi bize güven verdi. İlk görüşmeden itibaren işini ve insanları seven birisi olduğunu farkettik. En önemlisi Deniz Bey işinin teorisini çok iyi bilen ve uygulamada da danışanlarına bunu çok iyi aktaran bilgili, profesyonel bir uzman. 3 seansta eşimle evliliğimizdeki problemleri çözmeyi başardık. Kendisi son derece hümanist, işini çok iyi bilen bir uzman. Herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Seda Rakıcı
11.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111810
Deniz Bey ile daha önce birlikte bir kurumda çocuklar ve aileleriyle birlikte çalışma fırsatımız oldu. Kendisinin enerjisi ve iletişim biçimini kendime çok yakın hissettiğim için enerjilerimiz çok iyi bir şekilde uyuştu. Bana da iletişim ve benzeri bir çok konuda yardımı oldu. Mesleki anlamda öğrenmeye ve dinlemeye çok açık iyi ya da kötü yanlarını kendisiyle paylaştığımız zaman açık yüreklilikle dinleyip düşünmesi ve tolere etmesi de ayrı bir güzellik. (kötü bir yanını görmedim bu arada :) ) Genel olarak arkadaş canlısı ve girdiği her ortamda kendisini dinleten, konuşkan ve arkadaş canlısı özelliğinden ötürü Deniz Bey ile ilk tanışma/konuşmanızda direk sanki yıllardır tanıdığınız yakın bir dostunuz izlenimini vermekte. (ya da direk ben öyle hissetmiştim) Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim. sevgiler
     2 Beğeni    
Barış TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111781
Deniz Bey ile arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım.Kazanmis olduğum üniversite bölümüyle ilgili çok ikilemde kalmıştım.Ne yapacagimi bilmiyor,okula kayıt bile olmamayı düşünüyordum.Arkadasimin ısrarları sonucunda Deniz beye gittim.Isini okadar iyi yapan,özverili çalışan,sabırlı kişiliğiyle benim kafamdaki bütün olumsuz düşüncelerimi katildigim seanslar süresince rahatlamami sağladı.Ve doğru yolda doğru kararlar verdiğimi biliyorum artık.Buda Deniz beyin sayesinde gerçekleşti.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki Deniz Beyi tanımışım ve herkese tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Simay
8.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111764
Deniz Bey ile 3 sene önce çalıştığım kurumda tanıştık. Beraber okul gruplarına etkinlikler düzenledik. Sıcak kanlı, gerek çocuklarla olan iletişimi gerek aileleriyle olan iletişimi çok iyidir. Benim için de her zaman çok iyi bir yol göstericidir. Mesleki disiplini ve tertipli aynı zamanda pozitif ve güler yüzlü oluşuyla örnek aldığım bir kişiliktir. Kendisiyle iyi ki çalışma fırsatım olmuş, samimiyetle tavsiye eder, mesleki hayatında her zaman başarılarının daimi olmasını dilerim..
     2 Beğeni    
Fahrettin ÖZÇELEBİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111760
Merhabalar, Sevgili meslektaşım Deniz Doğruöz ile birlikte katıldığımız EMDR Terapi 2. Düzey eğitimine dayanan bir tanışıklığımız var. Gerek eğitim sürecinde gözlemlediğim bilgi ve psikoterapist becerileri, gerekse özellikle İstanbuldan psikolog tavsiyesi isteyen danışanlarımın yönlendirme sonrasındaki memnuniyetleri ve bu memnuniyeti bana da iletmeleri sevgili meslektaşının aslında ne denli başarılı bir psikolog olduğunu ortaya koyuyor. İstanbul ilinde yaşayan ve iyi bir ruh sağlığı profesyoneli ihtiyacı içinde olan herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğimi belirtmek isterim..
     1 Beğeni    
Uzman Klinik Psk. Gözde Özgül
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111680
Sayın Deniz DOĞRUÖZ yüksek lisans eğitimim sırasında tanışmaktan büyük mutluluk duyduğum bir isimdi. Kendisinin kişilik özelliklerinin mesleği ile inanılmaz uyumlu olduğunu düşünüyorum. Naif, nazik , sabır ve merhamet dolu kimliği ve mesleki tecrübeleri birleştiğinde ortaya çok başarılı işler çıkarıyor. Kendisi İstanbul’dan öneri isteyen danışanlarım için düşünmeden tavsiye ettiğim meslektaşlarımdan. Gönül rahatlığı ile kendisinden destek alabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Barış A.
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111678
Deniz Bey ile 2 sene önce çalıştığım kurumda tanıştık. Çocuklara yaptığı etkinliklerini yönetmede ve insan ilişkilerinde çok başarılı bir psikologtur kendisi. İşini severek ve istiyerek yapan nadir kişilerdendir bu çok önemli bişey. Güleryüzü insanlara olan olumlu yaklaşımı motivasyonu artırıcı kendisine has bir tarzı olması yönünden başarılı bulduğum birisidir. Mesleki hayatında her zaman yanında ve başarılarının devamını diliyorum. Yolunuz açık olsun.
     1 Beğeni    
K.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111661
Merhabalar. Ataşehir’de psikolojik danışmanlık arayışım sonucunda Deniz beye ulaştım. Öncelikle 15 yaşındaki ergenlik çağındaki oğlum hakkında yardım almak için. Tanışmamızın üzerinden 3 yıl geçti. Kendisi deneyimli, bilgili, sıcak kanlı, samimi ve güven veren bir kişidir. Daha ilk randevuda kendisine ‘ Deniz bey sizinle uzun bir yolculuğumuz olacak’ demiştim. Yolculuğumuz hala devam ediyor. Oğlum ve kendim hakkında ne zaman ihtiyacım olsa, içinden çıkamadığım, insan davranışlarını anlayamadığım, doğru yöne karar veremediğim durumlarda kendisine başvurdum. Bazen görüşmelerimizde söylediği bir şey bana daha önce hiç düşünüp göremediğim olaylara farklı bir bakış açısı veriyor ki bu da tamamen olayların akışını pozitif yönde değiştirebiliyor. Kendisini iyiki tanışımım ve samimiyetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Ayşe Nur Demirörs
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111659
Ben Deniz Doğruöz’ün Teyze’siyim; Ankara’da yaşıyorum bir tanıdığımın kızı bebek’ken Baba’sını kaybetti ve bu ileriki yaşlarda ergenlik’te bayağı zor günler yaşattı hem anne’ye hemde aile büyüklerine yiğenim Deniz Doğruöz’ü tavsiye ettim ve beraber anne ve ergen kızımızla çok başarılı bir çalışma sonrası hayata daha güzel bakabilen ve yaşadığı hayatı kabul eden ve derslerinde başarılı anne’ye ve büyüklerine karşı daha ılımlı güzel bir genç kız oldu...b şimdi başarılı bir üniversite sonucuyla üniversite hayatına başladı... Yiğenim Deniz Doğruöz’e çok teşekkür ediyorum beni mahçup etmediği için...Arkadaşım ve Kızı herzaman beni arayıp teşekkürlerini iletiyorlar ve Deniz Bey’e duacıyız diyorlar evladımızı bize geri gönderdiği için.... Her zaman seninle gurur duydum ve duyacağım Deniz Doğruöz...
     3 Beğeni    
Z.G
1.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111646
Psikolog Deniz Doğruöz ile daha önce çalıştığım bir kurumda tanışma imkanı buldum. Grup etkinliklerini yönetmede, işe alım ekibini sahaya hazırlama ve takım çalışmalarındaki insan ilişkilerini özel eğitimleri ile desteklediği bir platformun içinde bire bir deneyimleme imkanı yakaladım. Mesleki anlamda kendine ve çevresine olan öz saygısı ile etkilendiğim bir eğimcidir benim için. Kendisine has bir çalışma programı olan titiz ve işini büyük ciddiyet ve keyif alarak yapan ender insanlardandır. Güleryüzü ve iletişimi doğru bir şekilde kuran aynı zamanda çalışma ortamında insanlara olan olumlu yaklaşımı motivasyonu artırıcı kendisine has bir tarzı olması yönünden başarılı bulduğum ve örnek aldığım bir kişiliktir. Çok iyi hatırladığım " Ayna etkinliği " ile grup çalışmasına dahil olduğum bu etkinliğin bugün neden yapıldığını çok daha iyi anlıyorum çünkü Psikolog bir çeşit aynadır. O aynadaki yansımaları anlamanıza destek olurken, içinizde kullanmadığınız güçlerinizin, yeteneklerinizin farkına varmanızı sağlar.
     2 Beğeni    
S.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111617
Merhabalar, Yaklasik 11 yilik evliyiz ve 2 sene once Deniz Bey ile arastirmalarimiz sonucu karsilastik. Evliligimize asla birsey olmaz, bizi kimse yikamaz dedigimiz gunler sanki yok olmustu ve cok tuhaf bir hal almaya baslamisti. Biz esimle birlikte icerisinde bulundugumuz o kaos donemini hic hissetmeden ve bir okul ogrencisi gibi verdigi tum destek ve calismalari uygulayarak nasil icerisinden ciktik, nasil atlattik bilmiyoruz. Hersey sifirlanmis gibi, ilk gun ki gibi. Iyi ki yollarimiz kesismis, iyi ki deneyimli ve bilgili ve bir o kadar samimi Deniz Bey ile tanismisiz. Su anda hersey guzel ise kesinlikle temelinde Deniz Beyin taslari var... cok tesekkurler
     1 Beğeni    
Yıldız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111601
Deniz Bey ile tanışmamız bir dostumuzun vesilesi ile oldu. Ergenlik dönemini yaşayan 14 yaşındaki oğlum için kendisiyle görüştük. Derslerinde çok daha ileri bir seviyeyi yakalamasına, kendisine duyduğu özgüvenini geliştirmesine, planlı ve programlı olmasına çok büyük katkıda bulundu. Sorumluluklarının daha fazla bilincine vararak, geleceğe yönelik planları için zihni net bir duruma geldi. Deniz Bey’e ilgisi, samimiyeti, anlayışı, profesyonelliği için çok teşekkür ederiz. İyi ki kendisiyle tanışmış ve bu desteği kendisinden almışız. Herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Berna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111533
Deniz Bey ile kızımın ergenlik sorunlarını aşabilmek için tanıştık.İnternette bir uzman ararken tavsiye edilen bir uzman olması dikkatimi çekti.Kızımla büyük kavgalar yaşamadan sorunları çözebilmemizi ve her konuyu konuşabilmemizi sağladı.Aynı evde yaşayan iki düşman değil iki dostuz artık kızımla.Destek almaya başladıktan sonra kızımın daha özgüvenli olduğunu gördüm.17 yıllık evliliğimde de eşimle ilişkimizin yıprandığını gördük ve 2 seanstır eşimle destek alıyoruz😃Deniz Bey in sakin tavrı ve yönlendirmeleri sağlam olan aile temellerimizin daha da güçlenmesine yardımcı oluyor.
     2 Beğeni    
Hb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111531
Akademisyen bir tanıdığımız vasıtasıyla Deniz Bey ile tanıştık. Ergen psikolojisi ve boşanmış ailede yetişen bir çocuğumuz için kendisinden destek almaya ihtiyacımız oldu. İlk başta sorunlarımıza çözüm bulup bulamayacağına ilişkin çekincelerimiz ile seanslara başladık. Ancak daha ilk seansta içimizi rahatlattı ve kendimizi iyi hissetmemizi sağladı. Son derece bilgili, deneyimli, alanında uzman, iyi eğitimli ve ilgili bir psikolog Deniz Bey. Ona içinizi döktüğünüzde asla kendinizi yalnız, yabancı ve çaresiz hissetmezsiniz. Kesinlikle çok ilgili, çözüm odaklı ve başarılı. Ailenizden biri gibi anlayışlı ve güvenilirdir kendisi. Lise birinci sınıfta, çocuğumuzu mevcut okulundan alıp başka bir okula kaydetmemizi salık vermişti okul yönetimi. Ne yapacağımızı şaşırmıştık. Düzenli seanslarımızı takiben herşey öyle güzel yoluna girdi ki, şükürler olsun🙏🏻🙏🏻
     3 Beğeni    
Bilal Furkan Öztürk
8.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110985
Deniz DOĞRUÖZ ile 2017-2018 eğitim yılında yüksek lisansta birlikte eğitim görürken tanıştım. Kendisi tanıdığım en kibar ve yardımsever insanlardan birisi. Danışanlarına empati ile yaklaşan, sakin, güven veren birisi ve bilgi düzeyiyle bu meslek için danışanların hiç düşünmeden başvurabileceği bir uzman. Mesleğindeki başarısında etkili olan en önemli faktörlerden birisi mesleği ekonomik kaygılarla değil insanlara hizmet bilinciyle yapmasıdır.Dolayısıyla aynı meslekten birisi olarak Tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
M. Emin BAYRAKTAR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110981
deniz bey ile yüksek lisansta tanıştık. Sınıflarımızın aynı olması ve beraber mesleki konuşmalar yapmamız bizi birbirimize daha da yakınlaştırdı. Zamanla birbirimizi yakından tanıdık bol bol sohbet ettik, sohbetlerimizde onun psikoterapi alanına ne kadar hakim olduğunu ve işini ne kadar sevdiğini gördüm. Yıllarını mesleğine adamış alan içi ve dışı onlarca kitap okumuş birsidir. Deniz Bey psikoterapist arayan herkesin danışabileceği birisidir. Tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf
Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Klinik Psikolog - Pedagog
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110977
Deniz Bey ile Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek sayesinde tanışma fırsatım oldu. Kendisi pozitif bakış açılı ve mesleki gelişimine oldukça önem veren bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca meslek ahlakına bağlı titizlikle çalışan bir profesyoneldir. Danışanlarına verdiği önem, tedavide alternatif yaklaşımları sayesinde alanında oldukça başarılıdır. Deniz Bey’i ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye eder ve kendisine mesleğinde başarılar dilerim.
     6 Beğeni    
Uzm. Psk. Sevgi Çetinpolat
7.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110966
Deniz hocamla yükseklisanstan tanışıyoruz. Bilgisine donanımına güvendiğim çevremdekilere gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir isim. Sadece mesleki donanımı dışında merhametli, sıcakkanlı, elini hiç çekinmeden taşın altına koyabilen fedakar bir insan. Açık görüşlülüğü objektif tutumu tam bir psikoloğa yakışacak ölçüde. Yönlendirdiğim danışanlardan da aldığım olumlu geri dönüşler hakkında yanılmadığımın bir göstergesi. İyi ki tanımışım Deniz Hocam sizi. Başarılarınıza başarı katmanız dileğiyle...
     4 Beğeni    
İshak BÜYÜKYILDIRIM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110940
Deniz Beyle Klinik Psikoloji Yüksek Lisansta tanıştık. Kendisi kişisel gelişime önem veren ve mesleki gelişmeleri takip eden profesyonel bir ruh sağlığı çalışanıdır. Deniz Beyi mesleki bilgi ve donanım açısından olduğu kadar, iletişim tekniklerini etkin ve yeterli kullanımı açısından da taktir etmekteyim. Kendisi iletişime açık, sıcak ve samimi bir meslektaşımdır. Bilgi ve tecrübeleriyle ihtiyacı olan ve psikoterapi alanında hizmet almak isteyenlere fayda sağlayacağı inancımdan dolayı kendisini tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Kagan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110927
Merhaba, Deniz Beyle yaklaşık 7 aydır görüşüyorum. Kendisine gitme nedenim ilişkilerde yaşadığım problemlerdi. Bu şekilde başladık fakat sonrasında yaşadığım sıkıntının çok farklı nedenlerden kaynaklandığını gördüm. İş hayatımdaki yoğun tempo ve gergin çalışma ortamına ek olarak mükemmelliyetçiliğimin de etkisiyle taşıyabileceğimden daha fazla baskı altında yaşıyormuşum. Bunun farkına varmam ve kabul etmem biraz zaman aldı. Çünkü işimi severek ve başarı odaklı olarak yapıyorum. Karşılığını da hep aldım. Ama iş yaşamına harcadığım vakti ve emeği kendimden ne kadar esirgediğimi bilmiyordum. Deniz Bey yaptığı çözümlemelerle kendimle aramadaki buzları eritmemi sağladı. Kendinizle olan sorunları çözdüğünüzde ya da en azından buna yönelik adım attığınızda diğer problemler de yavaş yavaş çözülüyor bence. Eğer buradaysanız zaten bir destek arayışındasınızdır diye düşünüyorum. Kendiniz için bunu daha fazla geciktirmeyin, ben keşke daha önce Deniz Beyle tanışsaymışım diyorum.
     4 Beğeni    
B.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110924
Deniz Bey'i benim danışmanlık aldığım psikolojik danışman sayesinde tanıdık. Erkek kardeşimle çalışması için ona yönlendirdiler bizi. Farklı kişilerle çalışmamızın daha iyi olduğunu söylediler. Ben zaten çok memnun olduğum için danışmanımın önerisine güvenerek ailemle paylaştım ve erkek kardeşim de Deniz Beyle görüşmeye başladı. Sınav dönemindeki gerginliği hep benden daha fazlaydı ve bunun dışında okulda da arkadaşlarıyla bazı problemleri vardı, sürekli şikayet alıyorduk. Evde bana ve ailemizleyken çok sakin ve uyumlu olmasına rağmen okulda gerçekten çok acayip birine dönüşüyordu ben dahi neden böyle sinirli ve kabadayı olduğuna nasıl bu kadar değiştiğine anlam veremiyordum. Aynı okulda olduğumuz için hal ve hareketlerindeki değişimi en fazla ben gözlemleme şansı buldum. O endişesi ve öfkeli hali zamanla kayboldu. Arkadaş çevresini de değiştirdi yani bunu beklemiyordum ben açıkçası. Hem kardeşime hem de bana en zor dönemimizde bu kadar yardımcı oldukları için hem Deniz Beye çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Mert
4.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110922
Merhaba, Deniz Beyi internette psikolog ararken buldum. Çekinerek gittim çünkü ilk kez psikologla görüşecektim. Deniz Beyin samimiyeti daha ilk seanstan bu gerginliğimin geçmesini sağladı. Çok şey konuştuk ama her birini ilgiyle ve anlayışla karşıladı. Anlatmaya başta çekindiğim acaba benim hakkımda ne düşünür dediğim şeyleri bile zamanla büyük bir rahatlıkla onun tüm bunları anlayacağını bilerek anlattım. İlişkilere karşı olan bakışım kendimden ve karşımdakilerden beklediklerim hakkında çok şey öğrendim, aslında keşfettim. Pek çok şeyi de yoluna koydum. Deniz Beyin bunlara katkısı çok fazla gerçekten. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum
     4 Beğeni    
Sara İKE Fotoğraf
Uzm.Psk.Sara İKE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110903
Deniz hoca ile Yüksek Lisansa eğitiminde tanışma fırsatı bulmuştum. İki yıla aşkındır aynı iş yerinde çalışma fırsatı bulduğum ve çalışmaktan zevk aldığım, pozitif enerjisi, her daim gülen yüzü ve içten yaklaşımıyla bulunduğu ortamda farkını hissettiren biridir. Mesleki anlamda da çok başarılı olduğuna inandığım, İstanbul'da önerebileceğin bir terapist var mı? sorusuna cevap olarak ismini verdiğim çok değerli bir profesyoneldir kendisi. Mesleki ilkelere bağlı, donanımlı, işini titizlikle yapan, gelişime açık bir uzmandır Deniz Doğruöz. İhtiyaç duyan herkese gönülden Deniz hocayla çalışmalarını tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Server Ünal
2.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110901
Deniz Doğruöz hocam ile yüksek lisans programından tanışıyoruz. Kendisi özverili, güleryüzlü, iletişime açık, yardımsever ve dost canlısıdır. İyi bir dinleyicidir. Mesleği konusunda son derece donanıma sahip, mesleğinde yetkin bir psikologdur. Ayrıca diğer terapi yöntemlerinin yanında birçok psikolojik rahatsızlığa çözüm getiren Emdr terapisi de uygulamaktadır. Kendisini gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Mesleğinde başarılarının devamını dilerim Deniz hocam.
     5 Beğeni    
Derya E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110870
Deniz bey le 6 aydır görüşmekteyim. Evliliğimizde yaşadığımız sorunlarımla ilgili konularda bana yardımcı olmakta. Görüşmelerimizn başladığı günden bugüne kadar katettiğim yol öylesine çok ve başarılı ki, bu yolun her aşamasındaki emeği için kendisine teşekkür borçluyum diyebilirim. Hem alanına olan hakimiyeti, hem de insani değerlerinin üstünlüğü Deniz bey i çok başarılı bir klinik psikolog yapan en önemli iki unsur... Kafamdaki her zor soru ve yaşadığım her zor sorun için verdiği cevap ve gösterdiği yol benim gibi çok sorgulayan birisi için o kadar tatmin edici ki, bu alanda sorun yaşayan herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir adrestir diyebilirim...Kendini alanında sürekli geliştiren ve sizin de sürekli gelişmeniz için sizi yönlendiren bir psikoterapist oluşu beni en çok etkileyen özelliklerinden birkaçıdır...
     5 Beğeni    
Beril ÖZSOY Fotoğraf
Psk.Dnş.Beril ÖZSOY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110864
Deniz Bey ile Klinik Psikolog Bayram Şimşek ile çalışırken tanışma imkanımız oldu, kendini son derece yardımsever kişiliği ile iletişim konusunda çok yetkili. İşini severek yapan ve bunu çalıştığı her alanda gösteren biri. Aile ve çift terapisinde oldukça önemli çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda ilgili kişiliği ile işine istenilen özeni göstermektedir. İşinde başarılı olmak önemlidir ve Deniz Bey işinde başarılıdır. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
     5 Beğeni    
L.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110847
Deniz Bey'i yaklaşık iki aydır tanımaktayim. Kaygı bozukluğum olduğu için kendisine gitmiştim. Beni düşünce yapımdaki kısır döngülerle yüzlestirdi. Seansa başladığım günden beri hayata farklı açılardan bakıyorum. Beni dinleyen ve anlayan birisiyle karşılaştığım için gerçekten çok şanslıyım. Psikolojik destek almak isteyen herkese rahatlıkla tavsiye edebilirim. Bence en önemli özelliği ise mesleğiyle ilgili çok fazla bilgiye sahip olması, nitekim bunu hissettiriyor.
     4 Beğeni    
T. A
28.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110810
Deniz beyi uzmanlığını aldığı esnada tanıdım, çevresi ile iletişime açık, mesleğine ilgilidir. Mesleğinde Gelişime ve öğrenmeye açıktır. Bireysel psikoterapi, çift terapisi, çocuk ve ergen terapistliği yapmaktadır. Aynı zamanda travmalar ile emdr terapisi ile çalısmakta olup, danışmanların günlük hayattaki işlevsellik düzeyini önemsemektedir. Meslek ettiğini benimsemiş olarak danışnlara hizmet vermektedir. Bireysel kimliği ve mesleki kimliği bir bütün olarak terapötik ilişkiyi danışmanları ile kurabilmek tedbir.
     5 Beğeni    
Hasan Basri Demiröz
28.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110808
Deniz Doğruöz Hocam ile klinik psikoloji yüksek lisansımda tanıştım. Kısa süreli bir birlikteliğimiz olmasına rağmen kendisi meslektaşlarım arasında gördüğüm en harika insanlardandır. Akademik bilgilerinin, uzmanlık becerilerinin üst düzeyde olmasının yanında Deniz Hocam, organizasyon becerisi, yardımseverliliği, paylaşımcılığı, güler yüzlülüğü ve en nihayetinde insana değer verişiyle ön plan çıkmaktadır. Deniz Hocamı, herkese tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
M.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110799
Deniz Bey ile tavsiye sonucu tanıştım. Bana öz güven, çekingenlik ve insanlarla olan ilişkilerimde yardımcı oldu. Mesleki açıdan kendisini kişileri iyi analiz edebilmesi açısından başarılı buluyorum. Sorunlarıma kesin tanılar ve çözümler sunabildiği için tercih ediyorum. 6 seans aldım şimdiye kadar ve memnun kaldım. Konuşkan ve güler yüzlü biri olduğundan dolayı her insanla iyi bir iletişim kurabileceğine inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
O.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110754
Merhaba, bir süredir yaşadığım kaygı problemleri, sürekli devam eden mutsuzluk halinden çıkamama, insanlarla olan ilişkilerimde ki güven ve iletişim problemlerinden sonra, destek almam gerektiğinin farkına vardım. Deniz bey'e internet üzerinden araştırırken rastladım. Kendisi çok güler yüzlü ve samimi biri. İletişimi ve diksiyonu gerçekten çok iyi. Kendimi Deniz bey'in yanında, çok kısa sürede, çok güvende hissettim. Sorunlarımı paylaşırken, yeni tanıştığım birine değil de sanki uzun yıllardır tanıdığım ve güvendiğim birine anlatıyor gibi hissettim. Kendimi güvende hissetmek benim için önemli bir konu. Kendisinin bana vermiş olduğu tavsiyeler ve yönlendirmeler sonucunda, çok kısa sürede, büyük ilerleme katettik. Şu anda kendimi çok daha iyi hissediyorum.Hepimizin, hayatımızın bazı dönemlerinde profesyonel desteğe ihtiyacı var. O desteği Deniz bey'den gözünüz kapalı alabilirsiniz. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.
     3 Beğeni    
A.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110723
Merhaba, Deniz Bey'i internet uzerinden arastirarak buldum. Evime yakin oldugu icin ve bu siteden okudugum yorumlar ile tercih ettim. Kendisiyle bir suredir evlilik, cocuk ve kendim ile ilgili calisiyoruz. Birkac yil once baska bir danismandan yardim almistim, bu sekilde karsilastirma imkanim oldu. Daha once aldigim danisma daha sig ve ozensizdi. Deniz Bey her konuyu ozenle ele aliyor. Yaklasim tarzi, isini ciddiye almasi, samimiyeti ve ictenligi, yardimci olmaya calisan tavri ile memnun kaldim. Kesinlikle öneriyorum.
     2 Beğeni    
A. Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110698
Merhaba Deniz Beyle tanıdıgım birinin önerisiyle tanıştım. Kariyerimle ilgili bir çıkmazın ve yoğun kararsızlığın ortasında olduğum bir dönemdi. Risk almam gerektiğine biliyor ama bir türlü cesaret edemiyordum. Deniz Beyle yaptığımız görüşmeler ne istediğim ve bunun için neler yapabileceğimi görmemi sağladı. Beni bunun için teşvik etti. Zamanını yönetmeyi ve potansiyelimi kullanmayı eskisinden çok daha iyi bir şekilde yapıyorum. Hayatımla ilgili endişelerin yerini heyecan almaya başladı. Çok teşekkür ediyor ve herkese içtenlikle tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
M.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110694
Deniz bey ile öfke problemlerimi aşmak için psikolog ararken internet üzerinden araştırırken tanışma fırsatı buldum. Kendisi alanında gerçekten başarılı bir psikolog olup işimde ve özel hayatımda büyük problem yaratan bu sorunum için bana çok yardımcı oldu. Samimiyetinin yaninda tarafsiz ve profesyonel durusu sayesinde hayatimda çok onemli asamalar kaydettim. Su anda daha kontrollü ve daha odaklı is yapabiliyorum. Psikolog arayışında olanlara kendisini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Kağan AY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110675
Deniz Bey'i bir uzman meslektaşım aracılığı ile tanıdım. Alanında etik değerlere bağlı çalışan ve danışanlarına mesleki yeterlilik yanında hümanistik yaklaşan bir isim. İstanbul'da referans olabileceğim isimdir. İzmir'e gelemeyip İstanbul'da psikolojik danışmanlık almak isteyen kişileri rahatlıkla yönlendiriyorum. Donanımı ve deneyimiyle danışanlarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Mesleki alanda da kendisinden öğrendiklerim oldu, kendisine teşekkür ediyorum. Sektörümüzde Deniz Bey gibi insanların çoğalması ümidiyle.
     3 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110656
ilk seanstan itibaren sizi içine alabiliyor.Çıktıktan sonra bile konuşmaları düşünüp duruyorsunuz bence işinde çok çok iyi!bide benim terapi bitikten sonra hala aramalarıma güzel ve içten ve profesyonelce karşılık vermesi de ayrıca cabası 👍tavsiye ile geldim etrafıma da tavsiye ettim hep olumlu dönüşler aldım.en başta çok iyi bir dinleyici sesindeki sakinlik gergin tarafınızı silip atıyor bundanaurı bir yeteneği var bazen zorlu sorular sormasına içten içe kızsamda sonra kendimle yüzleşince neden böyle sorduğunu anlıyorum buda işin sırrı bence
     4 Beğeni    
Gupse DOĞBAY TOKA Fotoğraf
Psk.Gupse DOĞBAY TOKA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110652
Değerli arkadaşım Deniz ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisansından tanışıyorum. Ruh sağlığı alanında çalışan biz meslektaşlarına karşı gösterdiği güleryüzü, desteği, yardımseverliği ve güven verici yaklaşımıyla her zaman özel olduğunu hissettirmiştir. Bu anlamda sadece kendisinden ruh sağlığı hizmeti talep eden kişilere değil tüm insanlara yönelttiği doğru iletişim becerisi ve kucaklayıcı yanı ile aynı mesleği icra eden profesyonellerden farklı kılmaktadır. Alan bilgisi ve tecrübesine güvendiğim terapötik iletişim becerisi güçlü bir psikoterapisttir. Tereddüt etmeden profesyonel yardım alınabilir.
     5 Beğeni    
Zeynep
17.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110651
Deniz Hocayla Yüksek lisans döneminde tanıştık.Enerjisinin pozitifliği ortamı süratle etkisi altına alıyor.Güler yüzlü oluşu sabırlı ve aktif dinleme tarzı karşısındaki bireye mükemmel bir rahatlık hissi veriyor.Derslerdeki irdeleme tarzından , özverili tutumlarından mesleğine verdiği kıymet gerçekten taktire şayan.Sadece kendi gelişimi için değil diğer arkadaşların gelişimi için yüksek oranda çabası olmuştur.Deniz hocamızla yolları kesişen danışanların çok şanslı olacağına ve hayat kalitelerinin bariz oranda artacağına eminim.
     3 Beğeni    
E.G
16.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110631
Deniz Beyle Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminde tanıştım.Kendisi psikoloji alaninda son derece bilgili ,kendini iyi yetiştirmiş değerli bir meslektaşımdır.İlk tanıdığınız andan itibaren etrafına muthiş bir pozitif enerji yaydığını görüyorsunuz.Gerek mesleki kişiligi gerek insani yönüyle son derece donanımlı bir insandır.Eğitimimiz boyunca desteklerini hiç esirgememistir.Diksiyonu oldukça düzgün ,dost canlısı ,babacan tavırlarıyla herkesin sevgisini kazanmıştır.Gözüm kapalı tavsiye edebilirim .Kendisine de bu vesileyle çok teşekkür ediyorum.Yolunuz hep açık olsun Deniz Hocam.
     2 Beğeni    
E.Ç
8.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110466
Deniz Bey ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitimim sırasında tanıştım. Kendisi kişilerarası ilişkilerinde nazik, uzlaştırıcı, sorumluluk almayı seven, içten tavırlarıyla tarafımda güven veren bir izlenim bırakmıştır. Danışanlarına yardımcı olabilecek gerekli bilgi birikimine, deneyime ve klinik becerilere sahip aynı zamanda mesleğinin etik ilkelerine bağlı bir ruh sağlı uzmanı olduğunu düşünüyorum. Kendisini psikolojik destek almayan isteyen herkese bir meslektaşı olarak içtenlikle tavsiye edebilirim.
     7 Beğeni    
F.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110421
Deniz bey ile bir eğitimde tanıştık. Sonrasında kız kardeşimin konuşma problemi için kendisinden psikolojik destek aldık. Süreç içinde kurduğu iletişim ve yönlendirme ile konuşma probleminin altındaki nedenleri onunla keşfetmesini ve iyileşmesini sağladı. Kendisine minnettarız. Ayrıca birçok konuda eğitim alıp kendisini geliştiren bir psikolog, bu sayede kardeşimi de birçok noktada güzel desteği ile yönlendirdi. Kardeşim ergenlik döneminde olduğu için bunun da katkısını çok gördük.
     1 Beğeni    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110411
Deniz Bey’i bir arkadaşımın önerisiyle buldum. Bir süredir devam etmekte olan takıntılarım için kendisiyle görüşmek istedim. Sürekli yaptığım şeylerin eksik olduğuna dair bir huzursuzlukla mücadele etmeye çalışıyordum. Heer şeyin en iyi şekilde yapılmış olması gerekiyordu. Başta bundan rahatsızlık duymak yerine büyük bir haz alıyordum çünkü bir şeyleri ne kadar iyi yaparsam o kadar başarılı oluyordum. Yalnızca iş hayatımda değil ailemle ve arkadaşlarımla olan ilişkilerimde de bu böyleydi. Mükemmel evlat, harika anne, en iyi eş vs vs. Sonra işler değişmeye başladı ve ne kadar çabalarsam çabalayayım hiçbir şey tam olmamış gibi hissediyordum ve sonunu getiremiyordum bu nedenle. İlişkilerimde karşı tarafı rahatsız ettiğimi biliyordum artık ve Duygusal olarak da incinmeye verdiğim emeğin karşılığının bu olmadığını düşünerek kendimi zorlamaya başlamıştım. Deniz Bey’le yaptığımız görüşmeler boyunca her bir sürü konunun üzerinde çalıştık. Çok zorlandığım zamanlar oldu. Zaman geçtikçe ve iş birliğimizi sürdürdükçe güzel değişimler olduğunu görmeye başladım. Pes etmeme engel olduğu, vazgeçmek her şeyi bırakmak istediğim ve yorulduğum zamanlarda bana destek olduğu için size teşekkür ederim Deniz Bey.
     1 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110391
Deniz abiye zaman yönetiminde başarılı olamamamdan dolayı ailemin önerisiyle gittim. Yoğun okul ve staj dönemine bir türlü ayak uyduramıyordum ve çok enerjisiz kalıyordum. Bunda en büyük etken bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğümdü çünkü yemek yemeyi erteler, oyuna girmeyi ihmal etmezdim. Bir tur daha bir tur daha derken başka işlere ayırmam gereken süreyi sürekli bilgisayar başında geçirdiğim konusunda beni uyaran aileme hak vermeye başladım. Mezuniyetim yaklaşıyorken yapmam gereken çok şey vardı ve zamanım azalıyordu. Bense bu zamanı bir türlü yönetemiyordum. İşler aksamaya başlayınca destek almak için görüşmeye gittim Deniz abiyle bu konu üzerine yoğun olarak çalıştık. Beni yapmam gerekenlerle ilgili yüreklendirdi, kaybettiğim kontrolü tekrar kazanmama yardımcı oldu. Bazen yeni şeyler öğrendim bazen bildiğim ama önemsemediğim şeylerin önemini farkettim sayesinde. Yaptığımız görüşmelerin çok faydası oldu, benzer bir konuda destek almayı düşünüyorsanız Deniz abiyi kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
A.C.Ç.
2.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110390
Ergenlik dönemimden beri bir türlü aşamadığım kafamı sürekli meşgul eden bir konuyla baş edebilmek için gittim Deniz beye. Böyle tanıştık kendisiyle. Yıllardır takılıp kaldığım bir ilişkiyle ilgili sorular vardı kafamda. Cevapları bulmak için düşündükçe yeni sorularla yüz yüze geliyordum ve kendimi bir kapanın içinde kalmış hissediyordum. Sonrasında denesem de doğru dürüst bir ilişki kuramadım karşı cinsle. Deniz beyle olan görüşmelerimiz sorularımı yanıtlamamda ve kafamı rahatlatmamda çok yardımcı oldu. Benim fark edemediğim ya da kabul edemediğim pek çok şeyi ortaya çıkarıp anlamamı sağladı. Geç kalmışlık hissinden kurtuldum. Desteği ve hoşgörüsü, sonsuz anlayışı için kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Hilal İ.
30.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110374
Deniz Hocamla yüksek lisanstan tanışıyoruz. İnsana değer veren, kibar, mütevazı, cümlelerini özenle kurduğu her halinden belli olan; aldığı sorumluluklarla bizlere yol gösterici, kolaylaştırıcı olan ve aynı zamanda da bütünleştirici etki oluşturan bir yapıya sahip. Özverili çalışması, yaptığı işin hakkını vererek en iyi şekilde yerine getirmeye özen gösteriyor olması da cabası. Mesleki anlamda da oldukça deneyimli.. Aynı zamanda da gelişime açık ve öğrenmeye istekli. Başarıların daim olsun güzel insan
     2 Beğeni    
Huseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110369
Deniz beyle görüşmeyi ailem istedi. Bir arkadaşları önermiş benim için. Küçüklüğümden beri pek çok sağlık sorunu yaşadım ve bunların ardından konuşmamla ilgili bazı problemler kaldı. Dislektik biriyim. Okul benim için hep zor bi yer bu yüzden. Arkadaşlarımla aram iyiydi gerçi. Sadece bazen aslında sevilmediğini kullanıldığını düşünüyordum. Deniz beyle görüşmelerimiz daha çok sosyalleşmem ve insanlarla olan ilişkilerimi yönetebilmem konuları üzerineydi. Bana bir abi gibi yaklaşarak beni dinledi ve sorunlarımı çözmek için yardım etti. Destek oldu. Ailemle de aramız eskisine göre daha iyi şu an hiç bozuk olmamıştı ama şu an cidden iyi. Deniz bey iyi bir psikolog. Tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
M.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110367
Deniz Beye ilişkilerimde yaşadığım bağlanma problemi nedeniyle başvurdum. Kısa süre içinde hayatıma aldığım kişilerden sıkılıp korkup uzaklaşıyordum ve sürekli olarak mutsuzdum. Etrafım kalabalıktı fakat bir türlü istediğim ilişki içine giremiyordum. Kalabalık içinde yalnızlık insanı bazen delirecek noktaya getiriyor. O noktaya çok az kalmışken Deniz Beyin yazılarına rastladım internette ve gitmeye karar verdim. Sonra fark ettim ki aslında zaten ilişki istemiyormuşum ve bu yüzden sürekli bahaneler buluyormuşum. Öncesinde yaşadığım şeylerin bugünümü bu denli etkilediğini tahmin edemezdim. Ben geçti ve atlattım sanıyordum. Deniz bey'le çalışmaya başlayalı çok olmadı. Şimdiden farkındalık konusunda başladığım yerden ilerdeyim. Daha yolumuz olduğunu biliyorum. Yine de kendisine bugüne kadarki açık sözlülüğü ve yardımları için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110333
Eşimle Deniz Beye başvurmamızı eşim istedi. Çözemediğimiz şeylere dışardan bir göz de baksın, haklı olduğumu görsün diye kabul ettim. Gittik ve Deniz Beyin anlayışlı, her iki tarafı da dinleyen, yansız tavrıyla karşılaştım. Ben haklı olmayı beklerken, ikimizin de aslında birbirimize farklı şekillerde çoğu zaman aynı şeyi anlatmaya çalıştığımızı anladım. Deniz Bey birbirimize olan tavrımız ve birbirimizi anlamak konusunda çok şey öğretti bana. Haklı çıkacağım derken eşimi dinlemediğimi çoğu zaman bu isteğime karşılık da alamadığım için daha çok sinirlendiğimi gördüm. Birbiriyle anlaşamayan iki insanla çalışmak çok zor olsa gerek. Süreç boyunca Deniz Bey hep sakinliğini korudu ve ikimizi de ilgiyle dinledi. Bu yüzden kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Bengisu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110331
Merhaba, Deniz hocaya öfke problemimi çözmek için gidiyorum. Çabuk sinirlenen, çabuk alınan ve bu nedenle etrafımdaki insanlarla ve kendimle bir türlü anlaşamayan biriyim. En yakınım dediğim insanların bile kalbini kırdığım zamanlar oldu ve onları kaybettim. Bundan dolayı kendime de çok kızdım. İş ve okul hayatım bu durumdan çok etkilendi. Çok sık iş değiştiriyordum ve bir yerlere alışmak zaten zorken benim için durum daha da zorlaşıyordu. Birkaç farklı yerle görüştükten sonra Deniz hocayı buldum. İyi ki de buldum. Sebepsiz bir öfkem olduğunu düşünüyordum yani insanların gerçekten sinir bozucu olduğunu ve beni sürekli öfkelendirdiklerini. Seanslar boyunca kendimle ilgili pek çok keşifte bulundum. Zorlu bir süreçti ama değdi kesinlikle. Bu zor zamanlarda hayatımı yoluna sokmama yardım ettiği için çok çok çok teşekkür ederim. Benim gibi bir sorununuz varsa Deniz hocayla çalışmanın çok faydasını görürsünüz. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
A.Ç.
27.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110320
Deniz Bey, kibar ve çok hoşsohbet bir kişi. Yoğun hayat temposuna ayak uydururken asla kendini geliştirmeyi ihmal etmeyen, güzel enerjisini hep koruyan ve çevresiyle paylaşan güler yüzlü bir insan. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım gerçekten. İşine olan sevgisini de gerçekten takdir ediyorum. Hem özel hem iş hayatında titiz ve dikkatli ayrıntıları önemseyen ve buları kaçırmayan bir yapısı var. Yanında çalışan kişileri seçmekte de bu sebeple oldukça özenli davranıyor. Mesleğinde başarılar diliyorum ve kendisini psikolog arayışında olan kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Derya Bozbey
25.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110287
Deniz Bey’le yüksek lisans proğramında tanıştım. Yaklaşık bir buçuk yıl aynı derslere girdik. Herşeyden önce aşırı yardımsever, sevgi dolu bir insan. Ben İstanbul’a uzaktan gelen biri olarak hep bize çok yardımcı oldu. Sınıf içi aldığı tüm sorumlulukları büyük bir özveri ile yaptı. Derste bizlerle paylaştığı bilgileri her zaman bize yol gösterdi. Herkesi sabırla dinleyen, herkese karşı eşit, sınırlarını çok iyi bilen bir psikolog. Emin’im meslek hayatında da çok çok iyidir. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Şevval
25.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110285
Deniz Bey'e annemin isteği ile gittim, iyi ki de gitmişim. Bir ilişkiden çıkmıştım ve içimde fırtınalar kopuyordu, ruhsal olarak bir çöküş içerisindeydim. İlişkimde hep kendimden verdiğimi, kendimi çok yıprattığımı, o kişiden önce hayatımın merkezine ilk olarak kendimi koymam gerektiğini bana Deniz Bey fark ettirdi. Sosyal yaşantım da bu ilişkideyken mahfolmuştu, eğitim hayatım da düşüşteydi. Bana verilen bu farkındalık ile kendimi toparlamaya başladım, arkadaşlıklar kurup tekrar hayata atıldım. İlk adımları bana Deniz Bey attırmasaydı benim için ne kadar geç olacaktı belki kim bilir... Tam bir profesyonel, çok da samimi bir insan. Gittiğim için çok memnunum; ihtiyacı olan, arayışta olan herkese de tavsiye ederim..
     3 Beğeni    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110284
Deniz Bey ile oğlumun ergenlik sorunlarına çare ararken tanıştım. Internet sitesinde özelliklerini inceledim ve randevu aldım. Kendisi hem oğluma hem de bana bu zorlu süreçte yardımcı olmaya çalıştı. Kendi adıma pek çok yeni yaklaşımlar öğrendim, farklı bakış açıları kazandım. Hem teorik hem pratik yaklaşımlarla beni aydınlattı. Tabi bu süreç yine kendi akışında ilerliyor ancak en azından ben oğlumu biraz daha anlayabildiğim için rahatladım. Ne zaman ihtiyacımız olsa danışabilecegimizi de bikiy Deniz Bey bilgili , güler yüzlü ve anlayışlı bir kişi. Seanslarımız benim açımdan oldukça verimli geçti. Kendisine kariyerinde başarılar diliyorum
     2 Beğeni    
T.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110283
Lise son sınıftan beri yani üniversiteye hazırlık zamanlarımdan beri yoğun kaygı yaşıyordum. Bu yaklaşık 3 sene gibi bir zaman demek. Daha önceki zamanlarda da ilişkilerimden kalan öfkem ve kırgınlıklarım kaygılarıma eşlik ediyordu. Bunların farkındaydım ama bir türlü atlatıp iyi hissedemiyordum. Son 4 5 yılım bol bol başarı kaygısı, şehir değişikliği, biten ilişkiler, aile sorunlarıyla doluydu. Şehir değişikliğiyle birlikte iyice yalnız hissetmeye başladım, sürekli mutsuzdum. Ailem destek almak isteyip istemediğimi sorunca baya kararsız kaldım. Açıkçası bir yabancıya hayatımı anlatmak garip bir düşünceydi. Denemek istedim. Deniz Bey'i bulduk internetten yine bu site üzerinden. Sonrasında hayatım değişti. Büyük bir cümle bu ama gerçekten hayatım değişti. Mutluyum ve iyi hissediyorum. Sorunlarımla nasıl başedebileceğimi öprendim. Destek almak isteyen herkese Deniz Bey'i tavsiye ederim
     1 Beğeni    
Ü.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110281
Merhaba, Yaşadığım farklı sıkıntılar nedeni ile profesyonel destek almam gerektiğine karar vermiştim. İnternet üzerinden aramalarım sonucu Deniz beyin ismine ulaştım. Deniz bey ile 2018 kasım ayında tanıştım. Kendisi ile periyodik olarak görüşmelerimiz oldu. Bu süre boyunca özellikle kendimi, hem iş ve özel hayatımı daha fazla anlamamı sağladı. Bu anlama sonrasında çözümler üretmem ve aksiyonlar almam kolaylaştı. Hayatımda beni çevreleyen zincirlerden, kimseyi kırıp dökmeden kurtuldum. İş ve özel hayatımda artık daha mutluyum, ve insanlar ile ilişkilerim daha iyi. teşekkürler Deniz bey
     1 Beğeni    
Emirhan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110270
Ailem sınava hazırlanırken psikolog desteği almamı istediğinde onlara çok kızdım. İstemedim tabi ki çünkü bende bir problem yoktu ve onlar abartıyordu. Bir kez gidelim düşündüğün kadar kötüyse bir daha gitmeyiz dediler ve ben de kabul ettim. Kendisiyle görüştüğümde çok şaşırdım çünkü beklediğimden farklı bir şey olmuştu. Enerjik ve bu kadar pozitif birini beklemiyordum açıkçası. Deniz Bey’e ilk görüşmemizde ısındım gerçekten. Sonrasında pek çok konuda yardımcı oldu. Ailemle aram düzeldi, notlarım de öyle. Ailemle yaşı yakın birinin beni böyle ilgiyle dinleyeceğini hiç düşünmemiştim. Deniz Bey’le ilgili en sevdiğim şey bu oldu sanırım. Teşekkür ederim.
     Beğenin    
Talha BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110268
Kendisiyle konuşmaya başladığınızda bir sakinlik doluyor içinize.Hayatın göremediğimiz yönlerini görmemizi sağlayan çok akıllı bir yol gösterici. Konuşmaya başladığınızda hiç susmasın istiyorsunuz. Sizi dinginleştiriyor ve hep konuşsun istiyorsunuz.Aynı zamanda kibar ve güler yüzlü. Hayatınıza dokunuyor ve sizi bi şekilde yakalıyor. İşini çok iyi yapan birisi. İnsanlara yardım etmeyi kendine görev edinmiş, günümüzde bulunması zor, kaliteli insanlardan birisi.İyi ki tanımışım kendisini teşekkürler Deniz Bey.
     Beğenin    
Mustafa KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110267
Deniz Bey’e son zamanlarda yaşadığım kaygı ve içe kapanma problemleri nedeniyle gittim. Müzisyenim ve sahneye çıkmakla ilgili bir süredir ciddi korkular yaşıyordum. Bir yandan öğrenciliğim de sürdüğünden ve müzikten para kazandığımdan işimi kaybetme korkusu da yaşıyordum. Sonra Deniz Bey’i buldum internet üzerinden araştırma yaparken. Birkaç yazısını okudum ve görüşmek için randevu oluşturdum. Yaşadığım problemlere sebep olan şeyleri bulmama yardımcı olan gerçekten donanımlı biri Deniz Bey. Hayatımda çok fazla olumlu değişim oldu. Yani bazı şeyler yerine oturdu desem daha iyi olur sanırım. Deniz Bey’e samimiyeti ve sabırlı, anlayışlı duruşu için teşekkür ederim.
     Beğenin    
İrem AFŞAR Fotoğraf
Uzm.Psk.İrem AFŞAR
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110263
Deniz Bey ile klinik psikoloji yüksek lisans sırasında tanıştık. Kendisi samimi, güler yüzlü, çalışkan, azimli ve nazik birisidir. Bana ve diğer psikolog arkadaşlarıma mesleki anlamda çok yardımları dokunmuştur. Her sorumuza özenle cevap vermiştir. Önümüze çıkan zorluklara karşı işimizi kolaylaştırmaya çalışan birisi olmuştur. Mesleğini hakkıyla yerine getirmeye çalışan işinin ehli birisidir. Kendisini tanımış olmaktan dolayı mutluyum. İleride çok daha iyi işlere de imza atacağını biliyorum. Kendisinin alanında uzman bir psikolog olduğunu düşünüyorum ve kendisinden terapi almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Merve NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110262
Geçen yıl üniversite sınavına girdim ve beklediğimin çok altında bir puan aldım. İstediğim hiçbir bölüm gelmiyordu. O kadar emeğin üzerine tekrar hazırlanmak zorundaydım ve bunu düşündükçe nefesim daralıyordu. Uykularım bölünmeye durduğum yerde ağlamaya başladığımda bir psikologla görüşmeye karar verdim ve ailemle konuştum. Daha önce kendisinden terapi almış biri Deniz beyi önerdi. Problemim yalnızca sınava tekrar girmek sanıyordum. Ama Deniz beyin dikkatli dinleyiciliği sayesinde başka şeyler de olduğunu fark ettim. Sınav bitti, çok daha iyiyim. Hala halletmem gereken şeyler var. Deniz bey bu konuda bana destek olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim.iyi günler dilerim:)
     1 Beğeni    
Tülay ASAL KARA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110252
Deniz beyle yüksek lisanstan arkadaşız. Dönem boyunca hepimize çok desteği olmuştur. Birleştirici, yardımsever, herkesin sorunlarıyla ilgilenen anaç tavırları, sıcakkanlılığı, hoşgörüsü takdire şayandı gerçekten. Ayrıca mesleğine aşık, gayreti ilgisi, görülmeye değer. Arkadaşımın empati duygusu gelişmiş, naif güzel ahlaklı hassas birisi. Onu tanımış olmak çok güzel her zaman aşkla ve şevkle yaptığı mesleğinde başarılar diliyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Yolun ve bahtın açık olsun güzel insan...
     2 Beğeni    
Recep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110234
Deniz Bey’le eşim görüştü. Bir süredir onu mutsuz ve keyifsiz görüyordum. Bir şey anlatmıyordu pek ama anlıyor insan. Bir gün “Ben psikoloğa gideceğim, randevu aldım” dedi bana. Şaşırdım tabi o kadar kötü olduğunu düşünmüyordum. Deniz Bey’le görüşmeleri sürdükçe ruh hali iyiye gitmeye başladı. Bir hafta benim de görüşmeye katılmamı istemiş. Eşime destek olmayı istediğim ve o ana kadar elimden bir şey gelmediği için seve seve kabul ettim. O görüşmeden çıktıktan sonra, psikoloğa gitmek için “o kadar kötü” olmaya gerek olmadığını, önemsemeden geçtiğimiz küçük detayların bizleri ne kadar farklı şekillerde etkilediğini fark ettim. Küçük küçük ama fark yaratan güzellikler oldu hayatımızda. Eşime ve bize çok iyi geldi Deniz Bey’le yapılan çalışmalar. Psikolog arayışında olanlara iç rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Fatma Birgenc
20.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110230
Deniz hoca mesleki yönden gerçekten takdir ettiğim bir kişi. İşine olan sevgisi ve bağlılığı, kendini sürekli geliştirmek isteyişi takdir edilesi. Alanıyla ilgili yenilikleri takip eden, eleştirileri önemseyen, objektif bakış açısına biri. Normal hayatındaki pozitif enerjisini işine de yansıtıyor ve bu da onun alanında diğerlerinden daha iyi bir hale gelmesini sağlıyor bence. Güvenilir, etiğe önem veren bir uzman olduğundan dolayı kendisini gönül rahatlığıyla destek almak isteyenlere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Bihter
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110227
Deniz Bey’le görüşmeye karar verdiğimde hayatımın zor bir döneminden geçiyordum. Kendisini bu web sitesi aracılığıyla buldum. Yapılan yorumlardan yola çıkarak kendim için faydalı olacağını düşündüm. Depresyon halinden çıkmak için bir süredir kendim uğraş veriyordum fakat anlık iyi hissediyordum yalnızca. Yaptığım hiçbir şeyden keyif almıyordum ve buna sebep olan şeyi bulamıyordum. Düşündüğümde her şey yolunda gibi geliyordu ve şımarıklık yaptığımı kendi kendime sorun çıkarttığımı düşünüyordum. Deniz Bey’le tanıştıktan sonra aslında her şeyin çok da yolunda olmadığını fark ettim. Zaman aldı, bazen kolay bazen zor aşıldı sorunlar. Sayesinde aşıldı sonuç olarak. Hafifledim inanın. Hepimizin hayatında zor anlar oluyor biliyorum. Fakat yardım istemekten çekinmemek gerek, dışardan bir göz çok kolaylaştırıyor işleri. Eğer yardım almayı düşünüyorsanız, objektif, enerjik, profesyonel bir psikolog olan Deniz Bey’i içten bir şekilde tavsiye ederim.
     Beğenin    
C.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110226
Okul değiştirdikten sonra yeni sınıfımdaki insanlarla bir türlü kaynaşamadım. Hepsi benden çok farklı gibi geliyordu ve kimse beni arkadaş grubunun içine almamıştı. Çok yalnız kaldım ve çok mutsuzdum. Derslerim de bozulunca ailemle de kavga etmeye başladık. Kimsem yokmuş gibi hissediyordum. Aramızın çok kötü olmadığı bir akşam anneme beni psikoloğa götürmesini istediğimi söyledim. Çok tepki verdi. Konuşacak kimsem olmadığını her şeyin gittikçe kötüleştiğini anlatmaya çalışınca düşünürüz dedi. Babamla paylaşmış konuyu sonraki hafta Deniz Bey’e getirdiler beni. Daha ilk görüşmede kendisini çok sevdim. Zaten istediğim bir şeydi ama bu kadar iyi bir insanla karşılaşacağımı bilmiyordum. Çok anlayışlıydı anlattıklarıma karşı. Zamanla ailemle de görüşmeye başladı. Hem onları hem beni dinliyordu. Ailemi daha iyi anlamaya başladım. Onlar da beni daha iyi anlıyorlar bence. Okulda da işleri yoluna koyuyorum bence. Daha iyi hissediyorum artık ve birlikte vakit geçirdiğim, not paylaştığım bir iki arkadaşım var. Benim yaşlarımdaki kişiler belki önyargılıdır diye deneyimimi burda paylaşmak istedim. Deniz Bey’i tavsiye ederim.
     Beğenin    
Gülten ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110213
Kendimi her konuda çıkmazda hissettiğim bir dönemde Deniz Beye başvurdum. İşimde mutsuzdum ve bu hayatımın diğer alanlarına da yansıyordu. Kendi isteğimle seçmiş olduğum bir meslek sahibiyim ve bu yüzden mutsuzluğuma sebep bulamıyor üzerine bir de öfkeleniyordum. İyice huzursuz bir hale girince her şey gitgide kötüleşmeye başladı. Kafamdaki düşünceler beni yiyip bitiriyordu ve insanlardan da uzaklaşmaya başladım bu süreçte. Çocuklarımla da iletişimim bozuldu. Sonra bir tanıdığımın tavsiyesiyle Deniz Beye ulaştım. Kendisiyle çalışmaya başladığımdan beri hayatımda yeni bir sayfa açıldı. Aslında eski neşeme ve üretkenliğime kavuştum. Ama o dönemden sonra bana yepyeni ve taze bir deneyim gibi geldi. Teşekkür ederim Deniz Bey.
     Beğenin    
Kubra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110211
Hep stresli bir yaşamım vardı ailemden ötürü fakat üniversitenin son sınıfında bitirme telaşından dolayı iyice gergin ve öfkeli birine dönüştüm. Dışarıya da yansıtmamaya çalıştığım için çok bunaldım. Vücudumda döküntüler ve kızarıklıklar oluşmaya başladığında doktora başvurdum bir anormallik olmadığını psikolojik olduğunu söylediler. Bir süre daha psikolog arayışına girmedim ama üzerimdeki baskıyla birlikte şikayetlerim artmaya başlayınca psikolog arayışına girdim. Hem okuyup hem çalıştığım için evime yakın ve akşam saatlerinde randevu alan bir yerler ararken Deniz Bey’in merkezini buldum internette. Başta biraz zorlandım bu süreçte ne yalan söyleyeyim. Kendim aşamamış olmak ve destek almak zorunda kalmış olmak kabullenemediğim nokta oldu. Deniz Beyin güven veren tavrı ve sonuca yönelik çalışmaları bunu kabullenmemde en büyük etkisi olan şeyler. Ben sürece alıştıkça ve Deniz Beyle çalışmaya devam ettikçe stresimi yönetmeyi öğrendim. Aslında ne çok şeyi tek başıma yüklenmeye çalıştığımı farkettim. Hayatıma ve yaşadıklarıma farklı bir gözle bakıyorum artık. Bu yüzden ona minnettarım. Tek başınıza bir şeyleri taşımaya çalışmaktan yorulup destek almaya karar verdiyseniz Deniz beyi kesinlikle tavsiye ederim. Sevgiler.
     Beğenin    
B.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110200
Deniz Bey’in yanına erkek arkadaşımla yakın bir zamanda gittik, ikimiz de 20li yaşlarımızdayız ve okuldan iş hayatına geçiş sürecini yaşıyoruz. Sanırım insanlar için en zor zaman dilimlerinden bir tanesi. Aileni, işini ve ilişkini yönetmen gereken bir süreç. Bu noktada biraz yorulduğumuz ve bocaladığımız anlar olmaya başladı bunun da ilk etkilerini ilişkimizde görmüştük fakat bir arkadaşımdan aldığım tavsiye sayesinde Deniz Bey ile tanışınca onun kibar, sakin ve her şeye açık tavrı sayesinde özgürce konuşup, tüm fikirlerimizi dillendirip birbirimize karşı olan sevgimizi ve saygımızı hatırlayarak birbirimize nasıl destek olmamız gerektiğini öğrendik. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum kendisine.
     1 Beğeni    
Eryem Yıldız Şen
17.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110174
Deniz Hocam ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminde tanıştım. Eğitim aldığımız sürede her daim yardımsever yaklaşımlarıyla yol göstericiliği ile bana destek olduğu için öncelikle teşekkür ediyorum.Kendisi, meslek hayatında analitik düşünme becerisine sahip,çözüm odaklı çalışan, yenilikleri takip eden alanındaki tecrübesi ve yeterliliği konusunda son derece yetkin, referanslı bir Klinik Psikologdur. Deniz Hocamı bütün samimiyetimle herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Demet ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110167
Deniz beyden yaklaşık üç yıl önce Atasehir deki ofisinde yardim almaya başladım. Hayatımın en zor dönemlerindeydim. Kendisi son derece özenli, nazik, babacan ve konusunda cok basarili bulduğum bir uzmandır. Hem ben hem oğlum çok faydasını gördük gorusmelerimizin. Randevularımızın tamamınin cok verimli gectigini ve sonuca en kisa surede ulasmamiz icin sinirsiz yardimci okdugunu da belirtmek isterim. Hala dönem dönem kendisinden yardim alıyoruz. Hem yetişkin hem de ergen pisikologu olarak kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
G.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110152
Merhaba, Deniz bey ile tanismam aynen benzer bir sitede arastirma yapmak ile basladi.aslinda tanimadigin birine derdini anlatmak ve cozumunu bulmak icin kullanilan bir cozum yolu olarak cokta normal gelmemisti ama cok caresizdim. Tum yazilari okudum ve gitmeye karar verdim.saclarimi kopartiyordum ve epey uzun bir zamandir yapiyordum.bunun altinda yatan nedeni de artik kesinlikle ogrenmek ve cozmek istiyordum.deniz bey sakin,ilimli ve sevkatli birisi. bir ogretmen edasindan ziyade samimiyetle yasanan sikintilarin aslinda altinda yatan sorunlari ortaya cikarmaniza isik tutuyor,iyiki boyle bir siteden onu buldum ve danisani oldum.zaman zaman gitme ihtiyaci hissediyorum. Buyuk sehirlerde bu kadar karmasamin yasandigi bir duzende gerekli hissediyorum. Deniz bey, bana isik tuttugunuz ve her seanstan sonra kus gibi cikmama sebep oldugunuz icin tesekkurler. Tavsiye ederim.
     Beğenin    
Arda YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110137
Deniz Bey'e sosyal ilişkiler, özgüven, kaygı, belirsizlik gibi konuları danışmak ve profesyonel destek almak amacı ile danıştım. Şu ana kadar gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalardan çok memnunum, ve de Deniz Bey'in bana kişilik gelişimimde ve sorunlarımı aşmamda büyük yardımının dokunduğunu düşünüyorum. Deniz Bey'in danışanları ile adeta yakın bir arkadaşlarıymış havası vererek samimi, fakat aynı zamanda da profesyonel bir ilişki kurmasının danışanlarının sorunlarını ona açmalarını kolaylaştırdığı kanaatindeyim. Kendi deneyimime dayanarak Deniz Bey'i ergenlik çağında sıkça görülen sorunları aşmak amacı ile psikolojik destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf
Psk.Bayram ŞİMŞEK
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110071
Uzman Klinik Psikolog Deniz Bey ile Klinik Psikoloji Yükseklisans programında tanıştık. yüksek lisansta danışan paylaşımları ve yorumları gerçekten işinin ehli yorumlardı. Deniz bey en başta kendisini sürekli geliştiren bir insandır.Mesleki anlamda kendisine her geçen gün yeni bir şeyler kattığını düşünüyorum. Kendisi iyi bir arkadaş , güleryüzlü ve pozitif bir insandır.Konuşkan ve ilgili bir kişiliği vardır. Kendisi güvenebileceğiniz bir insandır, psikolojik anlamda destek almak isteyen herkeze gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    
Halide Oya
31.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 110027
(Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Yetkin KUŞAN Fotoğraf
Psk.Yetkin KUŞAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109978
Deniz DOĞRUÖZ, klinik psikoloji yüksek lisansında tanışıp sonrasında dost olduğum harika bir insandır. diğer insanlara yönelik olarak verici diğerkamlığı, organizasyon kültürü, insancıllığıyla bir çok olumlu kişilik özelliğini barındıran öncelikle iyi bir insandır. kendisine has naif ve anlaşılır konuşması, aldığı eğitimler, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle psikopatolojik ve/veya genel danışmaya yönelik başta İstanbul olmak üzere gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz değerli bir klinik psikolog ve psikoterapisttir. başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Asena K
19.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109797
Herkese merhabalar, Deniz Bey ile Yüksek Lisans döneminde tanıştık kendisi klinik tecrübesi ve mesleki yeterliliğine güvendiğim bir isimdir. Gözlem yeteneğine ve pratik çözümlerine her zaman hayran kaldım. Mesleki tecrübesini her zaman alanda ki yeni meslektaşlarıyla sorgusuz sualsiz paylaştı. Her zaman birlik duygusuyla, herkes için bir şeyler yapmaya çalışan birisi olmuştur, kendisi çok büyük takdirleri hakediyor. Gözünüz kapalı destek alabileceğiniz bir psikologdur. Sevgilerimle..
     2 Beğeni    
Fadıl KARAKOÇ Fotoğraf
Psk.Fadıl KARAKOÇ
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109765
Deniz hocamla klinik yüksek lisanstan tanışıyoruz. Deniz hoca insani ilişkileri, yardımseverliği ve liderlik vasfıyla hakikaten klinik eğitiminde parmakla gösterilen arkadaşlarımızdan biriydi. Bunun yan ısıra mesleki bilgi ve birikimi, uzun yıllardır danışan ve vaka görüyor olması kaliteli bir ruh sağlığı uzmanı sıfatını fazlasıyla hakkettiğini düşünenlerdenim. Kendisi İstanbul da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek ruh sağlığı uzmanlarının başında geliyor. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Yy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109725
Herkese Merhaba, Deniz Doğruöz ile yaklaşık 1 sene önce tanıştım. Hepimizin zaman zaman yaşadığı gibi, benim de hayli sıkıntılı bir dönemimdi. Yardım almayı daha fazla ertelemenin faydası olmadığını anladım ve araştırmaya başladım. Deniz Bey hakkında pozitif geri bildirimlere denk geldim. Çeşitli kanallardan kendisi hakkında iletilen yorumları da araştırdım. O gün bu gündür danışanıyım. Öncelikle dikkatli ve özenli, hızlı ve doğru tespitler yapıyor kesinlikle sonuç odaklı. Yönlendirmelerinin çok başarılı olduğunu da bende yarattığı değişimden biliyorum. Tek yönlü değerlendirmeleri yok yani siz anlatırken o zaten sizi, sosyal çevrenizi, iş hayatınızı, ailenizi -geçmiş -bugün -gelecek şeklinde muazzam çözümlüyor ve yönlendirmeleri bu doneler üzerinden optimum fayda alacağınız şekilde oluyor. Haliyle ivmeli şekilde biraz da sizin gayretinizle çıkmaz sokaklar uzun ve güzel yollara dönüşüyor. Benim ailemle iletişimime, insan ilişkilerime, kendime bakış açıma çok faydalı oldu, 35 yaşındayım ve hayatımda yaptığım en güzel en faydalı şeylerden birisi de Deniz Bey ile tanışmış olmaktır. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum yorumum 1 sene önce benim olduğum durumda birine ulaşırsa ve faydam dokunursa ne mutlu bana. Saygılar ve sevgiler.
     4 Beğeni    
Klinik Psikolog Yaşar Şenel
14.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109715
Merhabalar. Deniz ile yüksek lisans sırasında tanıştım. Tanıştığımızda bazı özellikleri bana ilginç gelmişti. İlginç gelen yönleri; çözüm odaklı olması, sorumluluk almayı sevmesi, kendine güvenmesi, sürekli kendisini meşgul edebilmesi oldu. Sonra arkadaş olarak da kendisini sevdim. Mesleki olarak insana değer vermesi, insanı anlayabilmesi, sevecen ama aynı zamanda ciddi olması bence onu güçlü kılıyor. Araştırmayı sevmesi ona mesleki derinlik kazandırıyor. Meslek dışı uğraşları ise kendisine zenginlik katıyor diye düşünüyorum. Başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    
Gökçe Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109669
Deniz beye gitmeye başladığım dönemde hayatım adeta altüst olmuştu. Evliliğimde yaşadığım sorunlar beni ağır bir depresyona sürüklemiş, bilinç altına itilmiş bütün travmalarım bir anda su yüzüne çıkmaya başlamıştı. Toparlanmam gerektiğinin farkındaydım fakat güven duygum ve yaşama isteğim tükenmiş durumdaydı. Deniz bey uzmanlığı, deneyimi ve inceliği ile içinde bulunduğum zor dönemi daha kolay yönetebilmeme yardımcı oldu. Benliğimi zedeleyen ve benim için paylaşması çok zor olan travmalarımı hoşgörüsü, hassasiyeti ve tecrübesi ile işledik. Boşanma sürecini hem benim hemde çocuklarımın sağlıklı bir şekilde atlatmamızı sağladı. Çocuklarımı yetiştirirken onları algılayabilmemde ve uygun davranışlar geliştirmemde çok yardımcı oldu. Kendisinin anlayışlı, rahat, güvenilir ve içten yaklaşımları paylaşımı ve süreci kolaylaştırıyor. Her davranış ve hissin nedenini öğrenme ihtiyacı duyan biri olarak bilgilendirmeleri oldukça açık ve anlaşılır. Deniz bey sayesinde artık kendimi ve hislerimi daha iyi tanımlayabiliyorum. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum ve hayatıma ışık tuttuğu için çok çok teşekkür ediyorum. Her konuda tecrübesi, bilgisi ve güvenilirliği ile destek alabileceğiniz bir uzman olduğundan emin olabilirsiniz.
     3 Beğeni    
Şebnem ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109665
Deniz bey nazik, saygılı, içten bir insan. Hayatımızın çok sıkıntılı bir zamanında kendisinden destek aldık ve çok memnun kaldık. Mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bununla yetinmeyip sürekli kendini geliştirdiğini görüyorum. Mesleki uzmanlığına, sahip olduğu bir çok alandaki güzel yeteneklerini de ekleyerek, küçük-büyük tüm danışanlarının ruhlarına kalplerine ulaşıyor. Deniz beyi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tüm ihtiyaç duyanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Müge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109659
Deniz beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Ben 13 yaşındaki ergen oğlumu binbir dil dökerek götürdüm. Daha önceki tecrübelerimizden dolayı görüşme yapmak istemiyordu. Fakat odaya girdiğimiz anda deniz bey oğlumun kalbini çaldı bir psikolog dan ziyade ağabey gibi yaklaştı bence oğlumunda tam ihtiyacı olan buydu.Oğlum ve ben deniz bey e çok güveniyoruz ve güzel aşamalar kaydettik. Ergen çocuğunla okulda evde problem yaşayan herkese şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
M.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109617
Kızımla olan iletişimizi güçlendirmek, günümüz koşullarında her ebeveynin yaşayabileceği ergenlik dönemi sorunlarını, geleceğe bir tortu bırakmadan aşabilmek aracıyla danışmanlık almak istedim. Deniz bey’e internet üzerinde yaptığım araştırmalardan, okuduğum tavsiyelerle ulaştım. Henüz birkaç seans gerçekleştirebildik, kızımla ayrı seanslar yürütüyorlar. Sakin, olumlu tavrı ile neden sonuç ilişkisini detaylandırarak, yaptığı yönlendirmelerden çok mutluyuz. Öncelikle bu tip danışmanlıkların gereğine inanıyorum, bu alanda Deniz Bey’i öneririm.
     3 Beğeni    
B.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109546
Deniz Hocayla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Normalde çekingen bir yapım vardır içe dönük biriyimdir fakat Deniz hocayla ilk tanışmamızda samimi ve pozitif bakış açısıyla bana faydası olacağından emin olmuştum. Deniz hocaya gitme amacım yüksek kaygı bozukluğuydu,psikolojik bozukluklar maalesef sadece psikolojik olarak değil fiziksel olarak da hayatımı etkilemeye başlamıştı. Kaygı duyduğumda hatta kaygı duyabileceğim olayları düşündüğümde bile elim ayağım titriyor,terliyor,derin nefes almaya başlıyordum. Panik bozukluk olarak da isimlendirebiliriz. Deniz hoca ile seanslara başladıktan sonra kaygımı kontrol etmeye ve onunla savaşmamaya başladım,bana hayatın başka yönlerine bakmamı sağladı. Seanslardan sonra yüksek derecede hissettiğim panik bozukluk hafiflemiş durumda ve hayatımı daha düzenli,inanarak şekillendirmeye başladığımı farkediyorum bana gösterdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Psikoloji dalında hem teorik hem uygulamalı olarak bilgiyle donatılmış bir terapist arıyorsanız Deniz DOĞRUÖZ’ü şiddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Selçuk Arıcı
30.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109507
Deniz bey iletişim konusunda son derece başarılıdır.Ondan terapi alırken sıkılmayacağınızı ve bir çözüme ulaşacağınızı söyleyebilirim.İnsancıl ve karşısındakini dinleyen ve yardımcı olmak için elinden geleni yapan kıymetli birisi.Profesyonel anlamda kendisinden faydalı bir şekilde yardım alabilirsiniz.Memnun kalacağınızı düşünüyorum. Yetişkin terapisi konusunda sizi sabırla dinleyecek birisi arıyorsanız Deniz bey tam aradığınız kişi.Başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    
Serkan Sarıoğlu
25.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109450
Meslektaşım Deniz beyle dostluğumuz yaklaşık 20 yıl öncesine dayanıyor. Birlikte çalıştığımız dönemde bilgi ve tecrübesiyle bana çok yardımcı oldu. Dürüstlüğü, güvenilirliği ve disiplinli oluşu en belirgin özellikleri. Güleryüzlülüğü, samimiyeti ve mesleki yeterliliğiyle ilk karşılaşmanızda size güven veriyor ve rahatlatıyor. Sürekli kendini yenilemesi ve geliştirmesi, ilgilendiği her alanda başarılı çalışmalar yapması, sözlü iletişim becerilerindeki gücü nedeniyle danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.
     3 Beğeni    
Beliz EREREN Fotoğraf
Uzm.Psk.Beliz EREREN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109399
Deniz Bey ile aldığımız ortak eğitimler vasıtası ile tanışma imkanı buldum. Kendisiyle birlikte çalışmam dolayısıyla iş disiplinine, danışanlarına karşı olumlu yaklaşımına, onlarda yarattığı pozitif etkilere, değişimlere yakinen tanık oldum. İşindeki yetkinliği ve profesyonelliğiyle ergen ve yetişkinlere yönelik uyguladığı yöntemlerle birçok kişinin hayatına olumlu katkıları olmuş ve olmaya devam etmektedir. Sadece danışanlarına değil iş arkadaşları dahil çevresindeki birçok kişiye sağlamış olduğu katkılar yadsınamaz. Kendisiyle çalışıyor olmaktan duyduğum mutluluğu belirtmek isterim. Gerek yeniliklere olan merakı ve açıklığından gerekse işine ve danışanlarına olan saygısından kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
S.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2019
TavsiyeNo: 109036
Deniz Bey'in yanına erkek arkadaşımla birlikte gitmekteyiz. Ikimiz de okuldan iş hayatına geçiş sürecini yaşıyoruz. Sanırım insanın hayatındaki en zor zaman dilimlerinden bir tanesi bu. Aileni, işini ve ilişkini yönetmen gereken bir süreç. Bu noktada biraz yorulduğunda ve bocaladığımız anlar olmaya başladı bunun da etkilerini ilişkimize görür olduk. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Deniz Bey'le tanışınca onun kibar, sakin ve her şeye açık tavrı sayesinde özgürce konuşup, tüm fikirlerimizi dillendirip birbirimize karşı olan sevgimizi ve saygımızı hatırlayarak birbirimize nasıl destek olmamız gerektiğini öğrendik.
     2 Beğeni    
Yasemin TÜZEMEN Fotoğraf
Psk.Yasemin TÜZEMEN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105919
(Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
Merve YALÇINDAĞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105901
Deniz bey ile klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık. Kendisi, meslek hayatında hem yetkin hem de güncel yaklaşımları takip eden yenilikçi bir meslektaşımdır. Kendisini geliştirme ve anlama yönündeki içsel disiplini çevresinde bulunan diğer meslektaşlarına da örnek olmaktadır. Kişilerin hayatındaki dönemeç noktalarında, profesyonel bir şekilde olması gerektiği yerde ve olması gerektiği gibi küçük müdahalelerle, büyük ve güzel sonuçlara ulaştığına şahit olduğum için meslektaşımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Özgür ÖZKAYMAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Ekim.2018
TavsiyeNo: 105861
Deniz Bey ile, klinik psikoloji üzerine eğitimim sırasında tanıştım ve birlikte danışan profillerini değerlendirme ve analiz etme fırsatımız oldu. Yetişkin ve ergen psikoterapilerinde başarısını kanıtlamış bir psikologdur. Özellikle aile ve çift terapilerindeki başarısı konusunda Deniz Bey'i tavsiye etmekteyim. Meslektaşlarına elinden geldiğince destek olan ve bilgi paylaşımlarını esirgemeyen bir meslektaşım olarak kendisiyle çalışmaktan mutluluk duymaktayım.
     1 Beğeni    
Psk.Yasemin YENİÇERİ
30.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105819
Deniz Doğruöz'le aldığımız eğitimler vesilesi ile tanıştık. Deniz bey işine hakim, analitik düşünme becerisine sahip, çözüm odaklı çalışan, insanların penceresinden bakabilen, anlayışı ve nezaketi ile örnek gösterilebilecek yetenekli bir psikologtur. Tecrübelerinden yararlanmak istediğim ender bulunan saygın bir meslektaşımdır. Her daim yardımsever yaklaşımları ve yol göstericiliği ile bizlere ışık tuttuğu için kendisine teşekkür ediyorum. Mesleki yeterliliği ve başarılarından ötürü psikolojik danışmanlık alanında Psk.Deniz Doğruöz'ü sizlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Melis DEMİR Fotoğraf
Uzm.Psk.Melis DEMİR
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105792
Deniz Bey ile bizi ortak noktada buluşturan yüksek lisansımızdı.Bu süreçte kendisiyle uzun zaman beraber çalışma imkanını bulduk ve gerek kendisinin terapi yaklaşımlarında gerekse eğitimlerinde uzmanlığını sergilediğini görme imkanım olmuştur.Kendisi ergenlere ve yetişkinlere yönelik terapi uygular.Kendisi oldukça başarılı ve danışanlarını olumlu yönde etkileyen bir terapisttir.Danışanlarına farklı bakış açıları kazandırarak bireyleri geliştiren becerisi oldukça göze çarpar.Kendisiyle aynı mesleği paylaşmaktan onur duyduğumu söylemek isterim.Mesleğine karşı gösterdiği özen, tutum, saygı ve emekler doğrultusundan dolayı kendisini tavsiye ederim. Psikolog Melis Demir
     1 Beğeni    
Yasemin KARAMAN Fotoğraf
Psk.Yasemin KARAMAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105649
Deniz Bey ile Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimimde tanışma şansı buldum. Mesleki becerilerinin, bilgisinin yanında en dikkat çeken özelliği yardımseverliği ve özverili olmasıdır. Bilgisini ve deneyimlerini paylaşan, mesleki eğitimlerle her zaman kendisini güncel tutan bir meslektaşımdır. Yüksek lisans eğitiminde çözüm odaklı yaklaşımı ve sağduyusu ile ön plana çıkan Deniz Bey'in danışanlarına sağlayacağı destekten hiçbir kuşkum yoktur. Bütün samimiyetimle herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Canset TÜTÜNCÜOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102272
(Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     4 Beğeni    
Celal SAYIN Fotoğraf
Uzm.Psk.Celal SAYIN
Psikolog - Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99767
Deniz bey ile aynı ofiste çalışıyorum. Kendisi hem arkadaşım hem de mesleki sohbetler ettiğim başarılı bir terapist. Bilgi birikimi, insani duruşu ve mesleki deneyimiyle danışanlarına ve çevresindekilere çok şey kattığını düşünüyorum. Özellikle paylaşımcı bir özelliğe sahip olmasını oldukça önemsiyorum. Tüm bilgi ve birikimleri ile birlikte güler yüzlü, sakin ve pozitif olmasının insanlara huzur veren bir tarafının olduğunu düşünüyorum. Kendisine yönlendirdiğim bir çok tanıdığımdan çok olumlu dönütler aldım. Destek ihtiyacı olan herkese öneririm.
     4 Beğeni    
Nermin Doğruöz
12.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92777
Deniz hayatının 17-18 li yaşlarında psikoloji okumaya karar vermiştir. Kararı sonrasında kimse şaşırmamıştır çünkü aile içinde zaman zaman yaşanan tartışma ve sorunlarda durumu yöneten yaklaşımı ile tartışan iki tarafa da diğerinin bakış açısından bakma konusunda etki etmiştir. Hayatın farklı alanlarında bulunma ve dünyanın farklı kültür ve coğrafyalarında yaptığı egitsel çalışmaları severek yaptığına tanık olduk. Yoğunlaştığı alanında çok kafa yorar ve detaylı okumalar yapar. Işinden bize bahsetmez fakat iş arkadaşları ile birlikte yürüttükleri çalışmaların başarılı olduğunu yakınlarımızdan duyuyoruz. Ailesi olarak onunla gurur duyuyoruz.
     1 Beğeni    
Buğra A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83472
Ben Deniz Bey'e yuksek lisans tez aşamasında dikkatimi toparlamakta zorlandıgım bir zamanda gittim. Seanslardan sonra bir haftam verimli geciyor ve kaygılarım aZalıyordu. Seansların bu kadar etkili olacagını dusunmemiştim. 12 seans çalıstık geçtiğimiz yaz oncesinde. Keyifli ve verimli sohbetlerimizi ben sırdurmek istesem de Deniz bey sorunum azaldıgı ve terapi etkili oldugı için sonlandırmanın degişimin kalıcı olması açısından doğru olacagını belirtti. Deniz beyin en ilginç yönü onu sanki daha onceden tanıyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. Yönlendirmiş olduğum arkadaşlarımdan da aynı yorumu aldım. Ben faydalandım size de tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Serkan D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83396
Deniz Bey in en beğendiğim yönü gerçekten pozitif bir insan olması ve bunu karşısındaki insana da yansıtmasıdır. İnsan ilişkileri son derece başarılı ve iletişim seviyesi son derece yüksek bir insan. İnsanı anlayabilen, dinleyebilen ve yardımcı olmayı seven bir insan. Deniz beyi tanıdığıma çok memnunum... Deniz Beyin gençlerle ilişkileri çok kuvvetlidir ve hayatı anlama ve anlamlandirmaya katkısı büyüktür. Danışmanlık hizmeti almak isteyenlere onu tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Ebru A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83247
Deniz Bey'e annem babam ve kardeşlerimle yaşadığım öfkeli ilişkiler ve sonucunda öfke patlamaları ve bunun üzerine yaşadığım pişmanlık ve benzeri diğer olumsuzluklar yüzünden başvurdum. Annem Deniz Bey'e benim isteğim üzerine tavsiye sitenizden ulaşmış. Önce o tanışmış gitmek istemezsem diye. İlk randevuya istemeye istemeye gittim açık söylemem gerekirse. Kasıntı ve çok bilmiş biriyle karşılaşırım diye randevu alıp iki kez gitmedim. Beni telefonla arayıp, içimde yaşadığım duyguları tanışmamış olmamamıza rağmen bana söyledi ve kaygılandığım ve sormak istediğim bir soru olup olmadığını sordu. Konuştuk ve seansa gittim. Nasıl biri üç cümle ile ifade etsem şöyle ifade edebilirim: iyi bir dinleyici (göz temasını kesmeden, not tutmadan dinler), ses tonuyla söyledikleri akılda kalıcıdır, sözünü esirgemez ama bu sizi acıtmaz (haftaboyu sizi düşündüren şeyleri söyler). Terapim ilk kez yardım almama rağmen bemi değiştirdi diyebilirim. Deniz Bey siz başardıniz kendinizi değiştirmeyi harcadığınız emekle desede ona mutesekkürüm. Öfkemi yönetmeyi ve ifade etmeyi başarıyorum, az tökezlesem de...
     4 Beğeni    
Nihan
5.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82885
Deniz Doğruöz'le çalıştığım kurumda 18-25yaş ağırlıklı bir genç yetişkin grupla yaptığımız eğitim çalışmaları sırasında 1,5 yıl önce tanıştım. ÖZellikle yapılan çalışmalarda gençlere geribildirim verme ve hizmet kalitesini arttırma üZerine birlikte çalışma yaptık. Gerek gözlemci olarak katıldığım eğitimlerden gerekse birebir yaptığımız eğitim ve geribildirim içerikli sunumlarından çok faydalandım. Eğitim sırasında çok aktif, dinlemeyi çok iyi bilen ve motivasyon gücünün yüksek biri olduğunu düşünüyorum. Geribildirim konusunda kendisinden aldığım tavsiyeleri benim kendimi geliştirmem açısından çok yararlı olduğuna inanıyorum. Insana kendisini iyi ve rahat hissettiren Deniz Doğruöz'den danışmanlık ve insan ilişkileri üzerine eğitim almak isteyen herkesin çok memnun kalacağına eminim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
G.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82631
Ergenlik çağına girmiş kızımla yaşadığım sorunlar yüzünden Deniz Bey'e 3 ay kadar önce başvurdum. Daha önce gittiğim danışmanlardan farklı olarak ilaç vermedi ve sadece dinlemedi beni. Kızımla yaşadığım sorunu bir benden bir de ondan dinledi ve hafta içinde kızımla bir rayda yürüyebiliyor hale geldik. İlişkilerle ilgili sohbet ettik. Eskiden aynı rayda fakat farklı yöndeydik. Bakış açımın doğru olduğunu düşünürken hatalar yapıyor olmak bana anneliğimi sorgulattırdı. Kızımdan da bir şeyler öğreniyorum şimdilerde. 8 ya da 9 kez gidildi seanslara ama kızımda hiç değişmez dediğim değişimler gördüm. Hala babasını dahil edemedik bu çalışmaya ama kızımla aramızdaki buzlar eridi
     4 Beğeni    
Y.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82516
Deniz abi ile 3 ay önce tanıştım. Annem psikoloğa gitmemi istedi. Ben okuldaki sinavlarla ilgili zorluk cekiyordum :( onun icin cep telefonuyla ve internetle cok vakit geciriyodum. Annem babam ve ablamla surekli kavga ediyoduk. Deniz abiye gittik. Deniz abi once benimle sonra annem ve babamla sonra hepimizle gorustu. Birlikte bir anlasma yaptik. Annem babam benim istediklerim yuzunden beni suclamayacak ben de telefonumu sadece belli zamanlarda kulanacaktim ve dersler yuzunden bana baski yapmayacaklardi. 2 ay oncesine kadar olan sikintilarimiz gecti. Evde artik daha rahatim. Sinav puanlarim yukseldi. Deniz abiye tesekkur ederim
     5 Beğeni    
N.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82279
Deniz Bey'e zor bir dönemimde internetten araştırma yaparak ulaştım. Yurtdışında farklı bir kültürde yaşamaya adapte olmama rağmen ilişkimde sorunlar oluştuğu ve başetmekte zorlandığım için yardım aldım. İlişkim konusunda kararsız olmak tüm yaşamımı etkilediği için çözüm aradım. Seanslarda bu kafa karışıklığı ve duygu karışıklığını Deniz Bey ile çözdük diyebilirim. İnsanın korktuğu herşey gözünü ve gönülünü bağlıyor. Bağları Deniz Bey ile açtık. Onun tarzı ve yaklaşımı cogu sorunu atlatmama yardim etti. Niye daha once gitmedim dedim.
     2 Beğeni    
Sinan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82225
Çocuk ve ergenlere yönelik büyük bir eğitim kurumunun açılış sürecinde personel eğitimi sürecinde Deniz Bey ile birlikte çalıştık. Kendisi hem eğitim uzmanı hem de psikolog olarak hem bilgisi hem de yaklaşım tarzıyla beni ve birçok arkadaşımı olumlu etkilemiştir. Zor durumları daha önce almış olduğum eğitimlerde ve deneyimimle atlatırken zaman zaman Deniz Bey ile birlikte kafa kafaya vermişizdir. Bir Operasyon Yöneticisi olarak kurum kültürünün oluşturulması aşamasında onunla birlikte yürümüşüzdür. Mütevazi yapısıyla, hiç yabancılık hissetmeyeceğiniz birisidir. Ne sorun olursa olsun çözüleceği hissini size aktarır. Sorunların çözümünü bulmak isteyen tüm yaştan yönetici ve çalışanın yanındadır. Sahtelik taşımayan doğal biridir. Yardım almak ve ona danışmak isteyen tüm yaştaki kişilere tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Pınar EZGİN Fotoğraf
Psk.Dnş.Pınar EZGİN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82190
(Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     Beğenin    
M.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82105
Merhabalar evet bir tavsiye üzerine deniz bey ile bağlantıya geçtim.Geçtiğimiz nisan dan bu yana etrafımda ki dostlarım ve arkadaşları,bende tuhaf bir değişikliğin olduğunu ve bu davranışlar seni yansıtmıyor diyip durmaları bi hayli rahatsızlık verdi. Evet hissettiğim bazı durumlar var ama sürekli bir biçimde bu durum ve duyguları ben yaşadığım için farkında olamıyorum Mesleki koşuşturmam ,Ülkenin içinde olduğu kaos ortamı belikli beni de etkisi altına almıştır..Bir Profesyonel den yardım almayı hep reddetmiş biri olarak bu kez ihtiyacım olduğu hissine kapıldım. Çünkü bende neler olduğunu bilmem ve var olan durumu çözmem önceliğimdi. Bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine irtibata geçtim deniz bey ile Öncelikli çok cana yakın ve pozitif bir kişiliğe sahip oluşu doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Harika bir sohbetten ile başladık o gün bu gündür kendisiyle iletişim içerisindeyim ve bir çok şeyi fark etmemde içimdeki değişimin nedenleri ile farkına varmam da yardımcı oldu. Bura dan teşekkür ediyorum kendisine.Deniz bey’i tanımak güzel.
     3 Beğeni    
Ç.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82096
Deniz Bey'i bir kuruma eğitim danışmanlığı yaptığı bir süre zarfında tanıma şansını buldum. Psikolog olduğunu sonradan öğrendiğim Deniz Bey kuruma alışmamda yardımcı olan ve zor zamanlarda danışıp fikir aldığım biridir. İş yoğunluğunun izin verdiği her durumda birlikte çalışması ve konuşması keyifli olan biridir. Sorunları etkili bir şekilde dinler ve farklı bakış açılarından bakmanıza katkıda bulunur. Çözümü hiçbir zaman size dikte etmez, çözüm ararken sizi aktif kılar. Bir çözüme ulaşırsanız siz ulaşmışsınızdır. Proaktif biridir, olası sorunlara bütünsel açıdan bakar; sorun olursa bir daha olmaması için nasıl bir yöntem geliştirebiliriz diye düşünür. İnsanları suçlamaz, sorundan çıkış yöntemini düşünür; çözüme kavuşana kadar sizinle beraber yürür. Ondan Eğitim almak isteyen ya da danışmak isteyenlere Deniz Bey'i tavsiye edebilirim.
     4 Beğeni    
Özlem S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82089
Deniz Bey'i amcamın sağlık sorunu yaşadığı ve etrafa öfke saçtığı bir dönemde başvurdum. Amcam babamı kaybettikten sonra bize babalık etti ancak yaşlandıkça gitgide bir öfke küpüne dönüşmüştü. Herkesi kırdığı ağır laflar söylediği bir dönemde bir zaman bunu kaldıramayıp bir psikoloğa gitme ihtiyacı duydum. Tavsiye üzerine ona gittim. Kendim için gittim ama tek sorunumun bu olduğunu gördüm. Deniz Bey amcamın terapiye gelmesinin aile sistemini daha da rahatlatacağını belirtti. Amcam inatçı yapısı yüzünden psikoloğa gitmeyi reddecek biriydi. Deniz Bey ile onu seansa nasıl getireceğimiz üzerine konuştuk. Amcam seansa nihayetinde geldi. Deniz Bey ile iki ay kadar çalıştılar. Bir takımn uğraşlar edindi. Artık toprakla ve hayvanlarla ilgileniyor, stres atıyor ama artık bize değil. Biz de rahatladık diyebilirim. Deniz Bey'i her zaman ailenizden biri kadar yakın hissedebilirsiniz. Orta yaş ve üzeriyle hızlı diyalog kuruyor.
     2 Beğeni    
Ayşegül
11.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82043
Deniz Bey'i CKDE Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ndeki çalışmalarda tanıma şansı buldum. Mesleğinin hakkını vermeye çalışan profesyonel biri diyebilirim. Danışanlarının saygısını kazanmış, donanımlı biridir. Aile ve çocuk gelişimi üzerine ettiğimiz sohbetlerden işini ne kadar çok seven güncel mesleki gelişmeleri takip eden ve danışanlarını bir bakış açısı yerine onları birey olarak algılayan birisidir. İnsanın içindeki sevgi ve öfkeli enerjinin doğru kanalize edilmesinin ruh sağlığı açısından önemli olduğunu devamlı vurgulamıştır. Birlikte çalıştığımız süre boyunca karşılıklı öğrenmeye açık biri olduğunu gözlemledim. Ondan bir şey öğrenirsiniz ama o da sizden öğrenmeye çok açıktır. Bu özelliği onunla çalışmayı oldukça keyifli kılar. Ergenler, aileleri ve bireysel terapist arayanlara onu tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    
Bikem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82041
Eşimle ayrılık laflarının evde devamlı konuşulduğu bir dönemde Deniz Bey'e ulaştım. Çocuk da olduğu için kararsızdım. İlk ben gittim, eşim de geldi ama sadece ben devam ettim. Kafamda konuştukça taşlar oturmaya başladı. Eşimle birbirimizi sevsek de artık zehirlerimizi birbirimize akıtmaktansa uzlaşarak ayrılmak olduğunu gördüm. Eşimle önce tartışmaları kestik; sonra da 4 ay ayrı yaşadık eşimle. Oğlum biraz bocaladı ama şimdi eşim arkadaşım gibi boşanma davası açtık ama  ikimiz de pek umursamıyoruz. Bana, eşime ve oğluma da iyi geldi terapi. Zor zamanları atlattık, seanslarımız bitti. Boşanma sürecini çocuğunun daha az hasarla atlatmasını isteyenlere öneririz.
     6 Beğeni    
Ş.U
9.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81990
Deniz ile dezavantajlı çocuk, genç ve ailelerine yönelik psikososyal destek çalışmalarında birlikte çalıştık. Yaratıcı drama çalışmalarında ondan psikolojik desteğe ihtiyaç duyanlar için süpervizyon desteği aldım. Sembiyotik ilişki kurmadan destek sağlayan bir tutumu oluşturma konusunda ondan destek aldım. Deniz'i 2002'den beri tanıyorum. Danışanlarının hayrını düşünen, biraz geniş açıdan bakan biridir. Siz ağaç ve dallarla boğuşurken yanınızdadır. Ağaca çıkmaya ve düşmeden inmenize yardımcı olur ama ormanı kuşbakışı görmeye de siz istedikçe yardım eder.
     5 Beğeni    
Derya Edis
7.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81938
Deniz ile 2009 yılından beri tanışıyoruz. Kendisi psikoloji ve pedagojinin dilini, kurumları anlama ve algılamada etkili bir şekilde kullanarak çalıştığı veya hizmet verdiği kurumların iç işleyişini ve ilişkilerini sağlıklı yönde düzenleyen bir işlev oluşturmakta oldukça hünerlidir. Çocuk ve ergenlere ve tabii ki onların ailelerine hizmet veren çeşitli kuruluşlarda onunla yollarımız kesişti. Bazı sosyal sorumluluk projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması sırasında görüş alışverişi yaptık. Tartışmalarımız oldukça verimli sonuçlar doğurmuştur. Kendisiyle pek yakın bir zamanda editörü olduğum gazetede psikolog olarak bir köşe oluşturmak için birlikte çalışıyoruz. Yetişkin, genç ya da çocuk sorunlarını algılama ve çözme konusunda yardım almak isteyenlere Deniz'i gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Feyzullah
7.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81936
Denizle AÇEV de Baba Destek Programı içerisinde birlikte çalıştık. Programda babalar aracılığı ile çocukların gelişimlerine katkı sunmaya çalışıyoruz. Deniz'in bu süreç içerisinde programın geliştirilmesi ve uygulanmasındaki çabası bende evet çocuklar için çalışan birileri var duygusunu uyandırdı hep. Onun donanımından ve bilgisinden bende çok şeyler kattım hayatıma. Deniz'in çocuklar için oyuncaklarla yaptığı çalışmaları duyduğumda okuluma çağırıp öğrencilerimle çalışmasını istedim. O çalışmada da gördüm ki Deniz onların dünyasına giriyor. Danışmanlık yapmaya başlaması beni çok mutlu etti. Evet çocuklar için çalışan birileri var.
     4 Beğeni    
Binnaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81904
Deniz beyle, eşimden yeni ayrıldığım, engelli bir anne olarak 3 yaşındaki kızımla birlikte yeni bir yaşam kurmanın zorluklarına dair korkularımın olduğu, aynı zamanda kızımın sürekli ben erkek olmak istiyorum demeye başladığı ve çaresiz hissettiğim bir dönemde bir yakınımın tavsiyesiyle tanıştım. Daha önceki yıllarda başka bir psikoloğun danışanı olduğum için yeni bir psikologla başlarken kuşkularım ve tedirginliklerim vardı açıkçası. Ama Deniz beyle karşılaştığım anda güler yüzüyle, sakinliğiyle, ses tonuyla bütün tedirginliklerimi unutuverdim. Danışanı olduktan çok kısa bir süre sonra onun sayesinde kendimi hatırladım ve eski güvenim yerine geldi.Kızımla ilgili yaşadığım sorunun bile aslında benim kendimi güçsüz hissetmemden kaynaklandığını ve ona nasıl yaklaşmam gerektiğini kavradım. Yani onun yardımlarıyla kızımla birlikte daha sakin daha uyumlu, hem kendimi hem çevremdekileri daha kolay anlayabildiğim bir yaşam biçimi oluşturabilir hale geldim. Danışman-danışan ilişkimiz bittikten sonra da çözümsüz kaldığım durumlarda gerek telefonla gerek yüz yüze yardımlarını esirgemedi. Benim önerimle giden arkadaşlarımın düşündükleri de çok olumlu. Başucu kitabı gibi hissettiğim Deniz beyi tanımış olmaktan çok mutluyum...
     6 Beğeni    
M.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81896
Kızım sorunlı bir ergenlik geçirdi. Her kendini içine kapattığımda eşimle uyku bile uyuyamaz hale geliyorduk. Kızımı bir psikiyatristten ilaçla tedavi görüyorduk. Deniz Bey'e kızım yine içine kapandığı bir zaman tavsiye üzerine başvurduk. Ben kızım için danışmaya gittim konuştukça benim de üstüne örtü örttüğüm problemlerim olduğunu gördüm. Ben kaygılandıkça kızımla ilişkim bozuluyordu. Deniz Bey ile terapi seanslarında konuştukça kaygımı azaltabilmeyi başarınca kızımla daha güçlü bir bağ kurmayı başardım diyebilirim Deniz Bey sayesinde. Sağolun.
     5 Beğeni    
G.İ.
6.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81885
Deniz’i aynı üniversitede Psikoloji okuduğumuz günlerden beri tanıyorum. Bizim üst sınıflarımızdan olan Deniz, daha o günlerden ileride iyi bir psikolog olacağını belli ederdi. Her zaman yaptığı işe önem veren ve her zaman en iyisini yapmayı isteyen bir yapısı vardı. Hem alt sınıflara örnek olan, hem kendi sınıfında lider yönü ile öne çıkan hem de hocalarımızın takdirini kazanan bir öğrenciydi. Deniz her zaman insan ilişkileri güçlü biri olmuştur. Çevresindeki insanların sorunlarıyla samimiyetle ilgilenen, arkadaşlarının güvenini kazanan ve herkesin bir zorluk anında çekinmeden yardım isteyebileceği/sorununu anlatabildiği biri olmuştur. Üniversite yıllarından beri iletişimimizin hiç kopmadığı Deniz’in bugün de yaptığı işi büyük bir özen ve güçlü bir deneyimle sürdürdüğünü görmek gurur verici. Deniz’den danışmanlık almayı düşünen genç, yetişkin ve ileri yaştaki kişiler hiç çekinmeden kendisine başvurabilirler.
     3 Beğeni    
B.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81882
Hem işyerinde çalışan arkadaşlarım hem de karımla yaşamımda mutlu değildim. Normalde çocuklarımı çok severken onlara karşı sabırsızdım. Devamlı onlara bağırıyordum sonra da pişmanlık yaşıyordum. Deniz Bey’i kız kardeşim araştırıp bulup bana önerdi. İçimde o kadar çok fazla şey biriktirmişim ki, kendimi hiç duymadan, isteklerimi, hayattan beklentilerimi hep unutarak erteleyerek geçirmişim günleri. Deniz Bey, sağolsun, bilmeme rağmen bazı şeyleri bana tekrar gösterdi. İçimdeki sevgi hem kendime hem de etrafımdakilere daha iyi yansıyor.
     2 Beğeni    
Z.D.
4.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81832
Deniz dostumla İzmir, Antalya, Van, Erzurum ve Şanlıurfa'da 2-18 yaş çocuklarının ailelerine yönelik sosyal destek projesinde birlikte çalışma imkanı buldum.  İletişimi kuvvetlidir. Daha önce tanıdığınız hissine hızla kapılırsınız. İnsan ilişkilerinin dinamiği üzerine farklı konuları kalabalık gruplarda yaptığı sunumlarını keyifle izledim. İlişkileri karşılıklıdır size öğretir ama sizden de öğrenir. Hayatla ilgili benzetmeleri çok kullanır. Bu özellikleri onunla çalışmayı keyifli kılar. Ergen ve yetişkin psikoloğu olarak çalışmalarında başarılar diler, faydalanmak isteyenlere onu tavsiye ederim.  Onunla sohbetlerimizden ben faydalandım diyebilirim.
     4 Beğeni    
Danceismylifestyle
1.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81761
Konservatuar sahne sanatları mezunuyum. Daha öncede kurumsal firma deneyimim pek olmadı. Genelde sahnede oldum. Veya çocuklara yönelik projelerde eğitmenlik yaptım. (Dans/Drama) 2 yılı aşkın süredir kendisiyle özel bir firmada çalışmaktayım. Şirketin kurulum aşamasında daha önce hiç almadığım eğitimleri kendisinden aldım. Bunun bende yarattığı farkındalık; bilgi, deneyim ve tecrübelerimle harmanlanınca daha bir anlam kazandı. Özellikle hitap konusunda :) Ve tabiki hayatımın her anına entegre ettiğim sandiviç yöntemi (+-+) Genelde şirket çalışanları eğitim almakta olduğu insanlara muhalif veya 'ne çok şey biliyor' gibi yaklaşabiliyor. Ancak Deniz Bey'in yaklaşımları, samimiyeti ve işini gerçekten iyi yapıyor olması bu algıyı kendimce çürüttü. Size SİZ gibi davranıp sorunlarınızı çözmenizde birebir ilgileniyor. Özel hayatlarımızla ilgili yardımları, şirkette bulunduğumuz pozisyonların vermiş olduğu baskı veya stres anlarındaki desteği herzaman olumlu yönde etki etmiştir. İnsan ilişkilerimizdeki olumlu olumsuz yönleri ölçüp tartma güdüsü ise Deniz Bey tarafından aldığımız eğitimlerin tohumları anlamına geliyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Tüm yardımlarınız için teşekkür ederiz..
     5 Beğeni    
G.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81760
Deniz Bey'e evlilik öncesinde yaşadığım kararsızlık nedeniyle başvurdum. Ailemin istediği biri ile evlenme aşamasına geldiğim bir durumu yaşadım. Ailemin sevgisini kaybetmemek ancak istediğim hayatı kendim oluşturabilmek arasında kalıp, hayatımı idare edemediğim durumu Deniz Bey'den aldığım destek sayesinde çözdüm diyebilirim. Seanslarımız geçen yıl bitti. Ara ara başka konularda da görüşmelerimizde bahsi geçen bakış açılarından yararlanıyorum. Sağolsun iyiki gitmişim.
     7 Beğeni    
Alper Doğruöz
1.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81754
Bir meslekte başarılı olmanın temel noktası o mesleğin tıpkı kalp atışlarınız gibi olmazsa olmaz bir parçanız haline gelmesidir. Abimin de bu mesleği içselleştirebildiğini hayatımın kritik zamanlarında ettiğimiz sohbetlerin hayatıma olan olumlu etkisi nedeniyle tereddüt etmeden söyleyebilirim. En beğendiğim yönü okuduğu yüzlerce kitabı mesleki deneyimine katarak ilerlemesi ve her ziyaretimde mesleğiyle ilgili güncel kitapları takip etmesidir. Çocuk büyüten, büyütürken zorlanan danışanlara abimi ziyaret etmelerini öneririm.
     4 Beğeni    
Aslı Benderli Alkoç
1.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81745
Deniz Bey ile gençlere (bugünkü meşhur tabir “Y Kuşağı”) çalışanların yoğun olduğu bir projede çalışma fırsatı buldum. Kendisinden genç yetişkinlerin (18-25 yaş) çalıştığı bu kurumun kültürünü gençlerle çalışabilirlilik ve verimliliğini arttırmak üzerine danışmanlık hizmeti ve eğitimler aldık. Deniz Bey, ilişkiler ve ilişki dinamiklerini karmaşık olmayan günlük hayatın diliyle bizlere aktardı. Kendisinden gençlerle çalışan bir kurum olarak danışmanlık ve eğitim hizmeti almayı sürdürüyoruz. Eğitimlerinde çatışmalı konuları ustalıkla ele alıp yönetim ekibinin bilgi ve farkındalık düzeyini arttırdığını gözlemleme fırsatım oldu. Bu konuda kendisinden İnsan Kaynakları Eğitim Danışmanlığı hizmeti almak isteyenlere onunla çalışmalarını tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Gonca KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81732
Deniz Bey ile danışma aldığım bir merkezde 5 ay kadar önce tanıştım. Yakın bir arkadaşımın ergenlik çağına yeni giren çocuğunun yaşadığı problemleri için terapist talebi olmuştu. Ben de tanışıp ondan bilgi almıştım. Daha önce gittiği psikologların çocuğuyla ya da kendisiyle bağ kuramadığından ve de yardımcı olacağına inanmadığından çocuğunun istemediğinden bahsetmiş ve psikoloğa gittiğim için yardımımı istemişti. Aycan'ı terapiye getirip devam ettirebildiğine çok sevindim. Yönlendirdiğim arkadaşım seanslardan sonra Aycan'ın problemlerinde ve kendi kaygılarında azalma olduğunu paylaşmıştı. Bana da teşekkür etmişti Deniz Bey'i önerdiğim için. En yakın arkadaşıma yardımcı olmamı sağladığı için ona teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
P.G.
30.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81722
Deniz Bey ile ilk kez 1,5 yıl önce ilişkiler üzerine verdiği bir workshop çalışmasında tanıştım. Yanında çok rahatça birçok konuyu rahatlıkla konuşabileceğiniz birisi. İki haftalık verimli bir çalışma sonrası, kendi hayatıma birçok olumlu etkisi oldu. Bazı kararlarımı değiştirdiğimi hatırlıyorum. İyi bir kişisel gelişim atölyesiydi diyebilirim.Enerjisi cok yüksek karşısındaki insanı rahatlatan tavsiyeleri ve doğruları var. Farklı konularda yaptığı benzer çalışmaları oluyor. Grup tartışması şeklinde olan atölyeleri ilk defa görme fırsatı buldum. Hayatınız boyunca mutlaka tanışmanız ve karşılıklı sohbet etmeniz gereken iyi bir psikolog. Kişisel gelişimi destekliyor, tavsiye ederim
     3 Beğeni    
Sena Çakır
29.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81693
Deniz Bey'i üniversitede öğrencilerine yönelik kampüste verdiği bir eğitim çalışmasında tanıdım. Finansal okuryazarlık ve Self-Management konusunda yaşamdaki birçok konuda kendini yönetebilmek üzerine 1 günlük bir eğlenceli atölye çalışmasına dahil oldum. Psikolog olduğunu sonradan öğrendim ancak çok eğlenceli ve verimli bir grup eğitimi gerçekleştirdi. Oyunlarla, grup proje çalışmaları ile basit ama akılda kalıcı şekilde sundu. Psikologları sıkıcı bulurdum, ama çok sıcak ve dinleyen ve algılayan bir kişilikte. Onu tanımış olduğum için gerçekten çok memnunum.
     5 Beğeni    
G.N.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81660
İşyerinde geçen yıl yeni terfi ettiğim pozisyonda zorluklar yaşıyordum. Uykusuzluk, asabiyet hali hayatımı olumsuz etkiliyordu. İşi bırakmayı düşündüğüm bir sırada Deniz Bey'e bir iş arkadaşımın önerisi ile ulaştım. Seanslara gitgel derken konuştukça zihnimdeki kendi yaptığım tanımlar ve yargıların ast ve üstlerle kalıplar oluşturup samimi ilişki kurmamı engellediğini farkettim. Artık sorun olduğunda problemin sadece karşımdaki kişide olmadığını benim bakış açım katıysa benden de kaynaklanabileceğini kavradım. Artık yeni pozisyonuma alıştım, uykusuzluk ve mide ağrıları yaşamıyorum. Zorlandığımda yeniden gidebileceğim birisi. Yeni terfimi de Deniz Bey'e borçluyum. İş yaşamı ve çalışma ilişkileri konusunda destek isteyenlerin gidebileceği bir adres.
     5 Beğeni    
E.S
25.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81640
İnsan ilişkileri eğitimi, ilişki dinamikleri ve çocuk-ergenlere yaklaşım konusunda ondan eğitim aldım. Çocuklarla ilişki kurmaktan çekinirdim. Şu anda eğitimimi çocuk gelişimi üzerine sürdürüyorum. Hem bilgi hem de yaklaşım üzerine Deniz Bey'in bana katkıda bulunduğunu söyleyebilirim.Bu eğitimin doğrultusunda çocukların yanında kendimi daha özgüvenli hissetmeye başladım.Bu süreçte kendi okuldaki derslerime bile bu eiğitimin yansıdığını düşünüyorum. Deniz Bey'den terapi almadım ama sohbetleri de terapi gibi geliyor insana. Faydalandım, tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Sevgi Demirkesen
24.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81636
Deniz Bey ile 2001-2005 yılları arasında çocuk ve gençlerin yaşaması için kurulan bir çocuk köyünde birlikte çalıştık. Sorumlu olduğum 1-12 yaş çocuklarına dair eğitimcilik görevimde zorlandığım zamanlarda ondan destek aldım. Farklı yaşam geçmişlerine sahip çocukların eğitimi sırasında onlara annelik vermeye çalışırken kendisinden bu konuda çok destek gördüm. Deniz Bey bizi algılayan, çocukları tanıyan "babacan"bir amca abi gibi çalışmış ve çocukların hayatlarına etki etmiş ve benim gibi çalışan eğitimcilere katkıda bulunmuştur. Halen yaşamımda danışmak istediğim konular olduğunda kendisini arıyorum. Kendisine başarılar dilerim; danışmak isteyenlere de tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Mahmut BEKTAŞ Fotoğraf
Dr.Psk.Dnş.Mahmut BEKTAŞ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81635
(Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Danisan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81617
Deniz Bey'e annemin önerisi ile gittim. Psikologa gitmek benim için biraz stresli bir durumdu başlangıçta. Karın ağrıları yaşadım, ayakların geri geri gitme durumlarını yasadim falan. Beni etkileyen iki konu oldu. İlkini konuştukça rahatlayip üstesinden gelmeye başladım. İkincisi üzerinde Deniz Bey ile konuşmalarımiz devam ediyor. Bu konuda hala zorlansamda ilerleyebildigimi çok rahat söyleyebilirim. Deniz Bey iyi bir dinleyici. Çoğunlukla sizi dinler;ancak yaptığı yorumlar ile düsünmenizi sağlar. Dokununca çok aciyacak yanlarinizi sandiğinizdan daha az acıyla iyileşmeye zorlar. Birlikte yaptığımız seanslar öncesi, benim için duyguları, içimden geçenleri paylaşmak zordu;ama şimdi çok rahat paylasabiliyorum. Psikologa gitmek isteyip de cekinenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim...
     7 Beğeni    
Gülay O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81479
Deniz Bey'den çocuğumun anaokuluna başlangıcı öncesinde sorun yaşadığım için danışmanlık hizmeti aldım. Oğlumun okula başlaması aileiçi ilişkilerde sorun yaratıyordu. Eşimle ilişkimizde bu konuda daha fazla işbirliği yapmaya başladık seanslar sonrasında. Kendimi ona daha rahat ifade edebilmeye başladım. Bu sayede çocuğumun adaptasyonunun bizim eşimle sorun çözme problemi düzelince kendiliğinden düzeldiğini gördüm. Oğlum okuluna artık alıştı; stresimiz azaldı. Deniz Bey'den benzer sorun yaşayanların yararlanabileceğine inanıyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Diğdem Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81237
Çocuğumun sigara dışında başka maddeler kullanan arkadaşları olduğunu öğrendim. Eşimle konuştuk ama ne yapacağımızı bilemedik. Çocuğumuz olumsuz etkilenmeden ona nasıl yaklaşacağımız konusunda yardım almak istedik. Internetten araştırdım kimden yardım alabiliriz diye. Deniz Bey’den randevu alıp gittik. Kaygılarımızı azaltırken; anne baba olarak nerede durmamız gerektiği konusunda bizi aydınlattı. Uyuşturucu kullanımını nasıl algılayabileceğimiz konusunda ondan bilgi aldık. Çocuğumuzla güven (makul düzeyde) ve sevgi ilişkisi devam ediyor ancak gerçekçi kuşku nedir eşim de ben de öğrendik. 2 kez seansa gittik, ihtiyaç duyduğumda tekrar danışabileceğimiz birisi. Deniz Bey, bizden bir tavsiye istediği için yazdık ancak bu konuyu yaşayan olursa (inşallah yaşanmaz) kendisini ziyaret etmesini gönülden tavsiye ediyorum
     9 Beğeni    
Dilan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81207
Deniz Bey’e ilişki sorunu ve kararsızlık yüzünden şikayet ettiğim için başvurdum. Erkek arkadaşımla evlilik eşiğinde ve birbirimizi çok seviyorduk. Ancak ben devamlı bir bahane bulup evliliği erteliyordum. Çok istememe rağmen evliliğe hazırlanırken içimde kaçmak isteyen biri vardı. Deniz Bey ile sayısını hatırlamıyorum ama epeyce bir süre çalıştık, ondan da kaçmak istediğimi hatırlıyorum. O bana bazı özelliklerimi kabul etmediğimi, babamla geçmişteki meselelerin kavga halinin bugüne nasıl etki ettiğini gösterdi. Duyunca acı çektim, biraz dağıldım ilk seferde ama şu anda çocukluk ve ergenlikte kapılarımı kapattığım konuları tekrar açmaktan pek korkmuyorum. Bilmiyorum benzer sorunları olan varsa tavsiye edebilirim onu. Geçmişi ve bugünü tamir etmeme yardımcı oldu sağolsun.
     9 Beğeni    
Aslı Nuhoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81196
(Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Elif SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80905
Deniz Bey’e ondan terapi alan bir tanıdık tavsiyesi ile ulaştım. Evliliğim kısa sürmüş ve ayrılık çok zor olmuştu. Hem işim hem de aileiçi ilişkilerimin çok kötü olduğu bir dönem yaşıyordum. 3 ay kadar kendisinden destek aldım. Bu sayede, hayattan daha çok keyif alarak yaşıyorum. Hem kendimde hem de etrafımdaki sevdiklerimde daha az kusur buluyorum. Başlarken çok zorlandım ama terapi faydalı oldu. Yeniden birisini sevebilecek bir hale geldim. Deniz Bey'i terapiden faydalanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Ali BAHADIR Fotoğraf
Psk.Dnş.Ali BAHADIR
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80806
Deniz Doğruöz ile zaman zaman birlikte çalışma şansım oldu.Donanımlı ve sürekli mesleki anlamda kendini geliştiren bir uzmanlık anlayışına sahip.Mesleğinde çok başarılı bulduğum Deniz Doğruöz ü gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Bir çok alanda çalışmaları olan Deniz bey hepsinde de kendisini geliştirirken öğrenmeye, araştırmaya ve gelişime olan tutkusu hayranlık uyandırmaktadır.Mesleğinde çok başarılı olduğunu düşündüğüm Deniz beyin insanı rahatlatan iletişim gücü emin olun sizede iyi gelecektir.
     9 Beğeni    
Nilgül ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78185
Deniz Beye bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Deniz Beyle seanslara ilk kızım başladı. Daha sonra ben devam ettim. Onun sayesinde hayatımı yeniden kazandım diyebilirim. İnsan hayatında psikolojinin bu kadar etkin olması beni çok şaşırttı. Seanslara gittikçe, etrafıma baktığımda ufacık psikolojik problemlerin çözülmedikçe ne kadar dağ gibi problemlere dönüştüğünü, insanların bu çözülmeyen problemler yüzünden ne kadar çok bedeller ödediklerini gördüm.(bende dahil) Şimdi gücüm yettiğince ne kadar çok insanı bu farkındalığa davet edersem kendimi o kadar mutlu sayıyorum. Deniz Bey size sonsuz minnet ve teşekkürlerimi gönderiyorum. İYİ Kİ VARSINIZ
     17 Beğeni    
Dursun Güzelaydın
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77896
Deniz beyi Uzun yıllardır tanırım.İşindeki profesyonelliği sevgisi tartışılmaz.Pozitif enerjisini karşıdaki insana hemen aktarabilen ve etkileyebilen birisi.Deniz bey yetişkinlerle olduğu kadar çocuklarla da müthiş diyalog kuran çok sevilen bir abi.Aile eğitim seminerlerimiz Deniz bey sayesinde eğitici eğlendirici hatta bir sonraki egitimin ne zaman olacağı sabırsızlıkla beklenir bur hale geldi.Kendisini tanıdığım ve çalışma fırsatı bulduğum için şanslıyım ve kendisine çok teşekkür ederim...
     11 Beğeni    
Uzman
Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf
Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Psikolog
Klinik Psikolog / Ergen, Yetişkin, Aile , Çift Terapisti/ EMDR 2. Düzey Uygulayıcısı / Hipnoterapist
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi205 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Özgeçmiş - Çalışma Alanları - Makaleler - Videolar - İletişim Bilgileri

04:55
Top