2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Pınar EZGİN
Psikolojik Danışman - İstanbul
EMDR Terapisti

Pınar EZGİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Pınar EZGİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pınar EZGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Deniz DOĞRUÖZUzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz bey alanına hakim, yenilikleri yakından takip eden bir meslektaşımdır. Daima kendisini geliştirmektedir. Sakin duruşu ve gülen yüzüyle daha ilk ...

 
Pınar EZGİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ckde
İstanbul

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1978 (44 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Pınar EZGİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergenler ile 16 yıldır çalışıyorum. Çalıştığım alanlardan bazıları şunlardır:
Sınav Kaygısı , Sosyal Uyum ve Uyumsuzluk Problemleri
İletişim Sorunları, Kişisel Gelişim, Kaygı, Öfke, Travma sonrası reaksiyonları, Depresyon, Fobi ve Yas...

AÇEV Anne Destek Programı (ADP) Eğitici Eğitimi
AÇEV Saha Danışmanlığı ve Master Eğiticilik Eğitimleri
Çözüm Odaklı Kısa Danışmanlık Eğitimi
Grupla Psikolojik Danışma Etkinlikleri Eğitimi
Psikososyal Müdahale Hizmetleri Semineri
Sınav Kaygısı ve Yaratıcı Drama Eğitimleri
Risk Altındaki Çocukların Tanımlanması ve Yönlendirilmesi Semineri
Yaratıcı Drama
Okulda Transaksiyonel Analiz (TA)
EMDR Terapisi Eğitimi

Pınar EZGİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Cem KAYA Fotoğraf
Psk.Cem KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93317
Pınar Hanım ile uzun zamandır birlikte çalışıyorum. Pınar Hanımın mesleğine karşı özenli ve etik davranışlarına her zaman saygı duymuşumdur. Kendisi yaşam boyu öğrenme ilkesi doğrultusunda danışanlarına daha iyi bir terapi hizmeti vermek, farklı teknikler ve terapi yöntemleri ile çalışmalarını zenginleştirmek için müthiş bir çaba içerindedir. Bu yaklaşımı, güler yüzü, etik ilkelere bağlılığı ve hümanist kişiliği ile çok yarar sağlıyor. Özellikle çocuk ve ergen alanlarında yaptığı çalışmalarla danışanlarıma ve ailelerine kendisini tavsiye ediyorum. Çocuklarda kaygı, fobi ve korkulara yönelik uyguladığı Oyun terapisi & EMDR Terapisi çok hızlı ve etkili bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar yönlendirdiğim tüm danışanlarımdan olumlu geribildirimler aldım. Etkili ve hızlı çözümler üreten meslektaşımı kutluyor kendisini tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Aslı Esen
17.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83305
Pınar'ı akran olan çocuklarımız sayesinde tanıdım. Bir arkadaş olarak her daim arayabileceğiniz, güven veren, yargılamayan, neşe ve enerji dolu, yaşamdan zevk almayı seven ve bilen, etrafına bu olumlu enerjiyi yayan, bunu unutanlara hatırlatan, çok doğal, içten bir insandır. Mesleki olarak her zaman kendini geliştirmeye zaman bulabilmesi, bunun için bazen olağanüstü çabalar harcaması takdirliktir. Ama daha da önemlisi bütün bu tecrübelerini, kazanımlarını paylaşmakta son derece cömert ve samimidir. Farklı şehirlerde yaşamamızdan dolayı danışanı olamasak da her zaman sorunlarımızı dinler, çözümlerimize katkısı çoktur. Her yaştan her kesimden herkesle iletişimi çok çok iyidir. Yargılamaz, dürüsttür. Hayatımda olduğu için çok şanslı hissetiğimdir. Eminim tüm çevresi ve danışanları da benimle aynı fikirdedir.
     Beğenin    
Banu YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82410
Pınar Hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım lise öğrencisi olan oğlumun ders çalışma isteksizliği ve çalışma alışkanlığını oturtma konusunda çıkmazdaydım.bu konuda yardım aldım.Düzenli birkaç seanstan sonra şu an herşey yolunda çok şükür. Mesleğinde son derece donanımlı,profesyonel bakış açısına sahip ve güçlü iletişimi olan biri.Sorunları analiz etmekte çok başarılı.Herzaman gerçekçi çözümler sundu bize.Son derece sıcak ve samimi bir danışman. Çalıştığı yer kolay ulaşılabilir ve nezih bir yerde.
     Beğenin    
Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82272
Pınar Hanım ile yaklaşık 8 yıldır tanışıyoruz. Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde etkili bir şekilde yürütülen aileiçi ilişkiler, çocuk gelişimi ve ebeveynlik üzerine 1999 yılından beri yürümekte olan bir psikososyal destek projesinde birlikte çalıştık. Kendisi Milli Eğitim Bakanlığı'nda da Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktadır. Deneyim alanı geniş olduğu için Pınar Hanım anlattığı konularda kendisi de örnek olarak bilgi içeriğini heyecanla şevkle karşıya aktarır ve katılımcıların hayatlarında değişikliğe sebebiyet verir. Pınar Hanım'a bana tavsiye üzerine başvuran danışanların bazılarını yönlendirdim. Kendisi hakkında olumlu geribildirimler aldım. Çocuk konusunda Pınar Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82241
Pınar hanım ile tanışmamız tavsiye sonrası oldu. Seminer verdiği bir okulun Veli'si arkadaşım tavsiye ettiğinde çok da umutlu değildim doğrusu.. Ama kendisi ile tanıştığımda Güler yüzü, sizi dinlerken anlaşıldığınız hissi yıllardır tanıdığınız bir arkadaşla konuşuyor gibi rahatlatıyor insanı.. Samimi ve Can'dan tavırları profesyonel yaklaşımını gölgelemeyecek dozda. Danıştığınız konuda ilk olmadığınızı bilseniz de bu yaklaşımda olmak yerine sonsuz bir sabır ve sakinlikle en pratik çözümleri abartısız bir dille duymak çok yatıştırıcı ve güven verici .. Mesleğini aşkla yaptığını Açev için gönüllü çalıştığını öğrendiğimde tescillemiş oldum. Hem de bu bilgiyi tesadüfen öğrendim.. Anne-çocuk-ergen-aile uzmanı 😊 Ailemin danışmanı..bir adaya düşünce yanınıza alacaklarınız arasında ilk sırada, ( yoksa adada ki psikolojiniz nice olur?? 😊) İnsan sevdiğini paylaşamazlar ama Pınar Ezgin mutluluk gibi paylaştıkça artıyor...
     Beğenin    
Gelincik Sertoğlu
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82237
Pınar Ezgin , İki yıldır tanıyorum kendisini.Akademik olarak kendisini geliştiren,özellikle ergen yaklaşımı ve sınav kaygısı konularında oldukça deneyimli,gençlerle iyi iletişim kurabilen ,ailelerle iletişimi kuvvetli, sorunları çözüm sürecinde meslek ilkelerine bağlı hassasiyetle yaklaşan uzman bir danışman olarak tanımlayabilirim. Ayrıca AÇEV gönüllüsüdür.'Anne Destek Programı' alanında grup lideri çalışmaları mevcuttur.Bildiğim kadarıyla kitap yazdı.Çocuklar için hikaye kitabı.Ayrıca Psikologlardan oluşan bir grupla da ortak , kadın içerikli romanda yazdığı bir bölüm var.Arkadaş olarak güvenilir,insana değer veren ve bunu hissettiren bir yapısı olduğunu kesinlikle ifade edebilirim.Dışardan gözlemim,danışan hassasiyetine sahip.profesyonel hayatı ile sosyal hayatını ayırmayı başarmış bir kişilik.Bir kaç kez kızımla ki ergendir kendisi,aile ortamımızda biraya geldiler.Yaklaşımı çok doğal ve sakin olarak gözlemledim.Kızım çok iyi yakın ilişki kuramaz ama ona karşı çok rahat davrandı ve konuştu.O gruba karşı çok hassas ve sevecen ,karşısındakine rahatsızlık vermeden iletişime geçebiliyor.Danışan konumunda, daha profesyonel yaklaşım göstereceği izlemimimi bu deneyimimle edindim.
     Beğenin    
Gamze Güler
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82233
Kendisi okulumuzda rehber öğretmen olarak görev yapmıştır. Okulda problem yaşanan öğrencilerle ilgili çalışmaları çok başarılıdır,her sorunu derinlemesine inceler ve sonuca ulaşana kadar azimle çalışır, asla pes etmez. Dışlanma, ayrı anne-baba çocuklarının hırçınlıkları, internet alışkanlığı gibi zararlı alışkanlıklar, anne-baba vefatı gibi durumlarda çocukla olan iletişimi ve çalışmaları başarılı sonuçlar vermiştir. Sürekli kendini geliştiren,alanında uzman, samimi, ilgili, içten bir danışman. Sadece öğrencilerimize değil,bizlere de ışık olmuştur.
     Beğenin    
Ü.D.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82231
Psikolojik danışmana gittiğimde biraz tedirgindim, bana yardımcı olabilir mi?, Rahatlıkla konuşabilir miyim?, Problemimi anlatabilir miyim? gibi sorularım vardı. Sizi karşılamasından ve seans başladığındaki davranışları ile anlıyorsunuz ki bu endişelerin hepsi yersiz. İçten, güler yüzlü ve enerjisi yüksek bir danışman. Mesleğindeki bilgisi ile size siz farkında olmadan yardımcı oluyor. Çıktığınızda bakışınız ve kafanızdaki problemler yavaş yavaş çözülüyor. Teşekkürler sayın Pınar EZGİN. Başarılarınızın devamını dilerim. Ü. D. Ö.
     Beğenin    
Şükran Erdoğan
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82220
Pınar ile tanışmamız kendisinin de kızımla aynı yaşlarda bir oğlu olması sebebi ile olmuştu. Uzun yıllardır arkadaşlığının yanı sıra kızım ve ailem için de bir çok tavsiyesinden ve hızlı çözümlerinden faydalandım. Samimi ve dost canlısı yapısı sayesinden insan kendini çok rahat ifade ediyor ve çözümleri önerileri ile bir çok sorunumu sayesinde hızlı bir şekilde çözmüşümdür. Çocuklarla ve yetişkinler ile iletişimi profesyonel ama bunun yanı sıra çok candan ve içtendir. Dostluğunu hissettiren,yardımsever yapısı ve sürekli kendini geliştiren,bildiklerini insanlarla paylaşmaktan zevk alan başarıları ile insanı onurlandıran, kendine güvenli aynı zamanda mahçup,gülüşü sıcacık harika bir insandır. Üzerimizde ki emeği için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Emel Eralp
15.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82207
Pinar Ezgin, hayatı yaşamış, akıllı, kategorize etmeyen, beyni açık düşüncesi açık harika bir Psikolojik Danisman ve dahasi arkadastir. Meslegini seven, Problemler karşısında ve problemli kişiler karşısında problem çözme motivasyonuna sahip, guleryuzlu, sicakligiyla guven hissini kolayca yasiycaginiz biridir. Cocuklar ve ergenler ile yaptığı çalışmalarda onları anlayan,kendi yol haritalarini cizmekte onlara naifce yardimci olan, sevilen, aranilan bir Psikolojik Danismandir. Iyiki tanimis oldugum harika bir dostu size samimiyetle tavsiye ediyorum. Sevgiler
     2 Beğeni    

Pınar EZGİN'in Kitap ve Yayinlari Pınar EZGİN'in Basılı Kitap ve Yayınları
PIRPIR VE ARKADAŞLARI ( ÇOCUK HİKAYE KİTABI)
88 Kadın 8 Aşk (Çoklu Yazar)
Kadın Gözüyle Aşk (Çoklu Yazar)

Pınar EZGİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pınar EZGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Deniz DOĞRUÖZ
Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ
Deniz bey alanına hakim, yenilikleri yakından takip eden bir meslektaşımdır. Daima kendisini geliştirmektedir. Sakin duruşu ve gülen yüzüyle daha ilk ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ckde
İstanbul
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1978
(44 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2001
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Pınar EZGİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Pınar EZGİN Mesleki Videolar Videoları
-

04:11
Top