2007'den Bugüne 82,332 Tavsiye, 26,075 Uzman ve 18,275 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diğer
İsim

Merve DEMİR

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Merve DEMİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Merve DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Merve YILMAZPsk.Merve YILMAZ
Merve hanımla optimum aile danışma merkezinde birlikte çalışıyoruz. Merve Hanım hem yetişkinlerle hem çocuklarla ilgilenmektedir. Çocuklarla daha yoğu...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Aileler genellikle karşılaştıkları sorunları kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırlar ve bu durum onları daha da içinden çıkılmaz hale getirir. Çünkü kendilerince uyguladığı çözümler yeterli gelmez.Aynı şekilde yeni evli çiftler evliliklerinin uyum sürecinde problemler yaşayabilirler. Bununla beraber çiftler uzun süreli evlilikte yaşanan krizlerle baş edemeyebilir. Bu ve bunun gibi birçok problem için bir aile danışmanından destek almanız yaşantınızda güzel değişimlere sebep olacaktır.

Merve DEMİR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Terapisi
Evlilik Danışmanı
Cinsel Danışmanlık
Vajinismus
Cinsel İsteksizlik
Cinsel İşlev Bozukluğu

Merve DEMİR Tavsiye Yazıları Merve DEMİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 OKAN (Müşteri)
 IP: 176.232.208.FZ

10-10-2019
 TavsiyeNo: 111796
4 yıllık evliyim, Erken boşalma sorunum vardı, penis vajinaya girer girmez boşalma gerçekleşiyordu, bu benim evlilik hayatımda sorunlar teşkil ediyordu, eşimle aramızda sorunlar oluyordu, cinsellik eşleri birbirlerine daha bağlı olmalarını sağlıyor, benim bu sorunum yüzünden aramıza soğukluk girmişti, 4 yıl boyunca nasıl tedavi olacağımı bilmiyordum, internet üzerinde yazılar okuyup videolar izliyordum ama nafile, bir kaç defa macun, hap, ve penisi uyuşturan krem denedim hiç biri işe yaramadı, (kaldı ki bunlar kesin çözüm de değiller) evliliğim sona ermeden artık bir uzmana görünmem gerektiğine karar verdim, ama hangi uzman ? Seksolok ? Urolog ? Psikolog ? İnternette arama yaparken bir gün Optimum aile danışmanına rastladım, Fatih uğur bey hakkında yazılan yorumları okudum bana güven verildi, randevu alıp kendisiyle danıştım, beni aynı kabinede Aile ve cinsellik uzmanı olan Merve Hanım'a yönlendirdi, eşimle beraber terapi seanslarına başladık, kabinedeki bütün çalışanlar gibi Merve hanım da çok canayakın güler yüzlü, sempatik bir hanımefendi, doğrusu ilk başta bu işin başarı ile sonuçlanacağına pek güvenmiyordum, ama Merve hanım bize özgüven verdi, her seansta bir adım ilerliyorduk... 3 gün gibi kısa bir sürede 7 seansta bu sorunum bitti gibi diyebilirim, 3. Gün cinsel ilişkim ön sevişmeleri saymaz isek, 15-20 dakkaya kadar uzadı, (Toplam 40 dakika) Şunu da belirteyim bu terapi ilaçsız bir tedavi, sadece ilişkiyi nasıl uzatabiliriz diye bazı nefes alma verme teknikleri ve cinsel teknikler öğretiliyor bu yazıyı yazarken 4. Gündeyim ve ben şimdilik sonuçlardan çok memnunum. Terapilerde öğrendiğimiz bilgileri artık devam ettireceğiz, zamanla inşaAllah bu sorun tamamiyle sona erecek diye umud ediyorum. Erken boşalma sorunu olan herkese tavsiyem, utanmayın çekinmeyin, bu bir ayıp değil, bir hastalık, ve tedavisi mümkün çok şükür, hayatınız boyunca bu sorunla yaşamayın, Merve hanımın yanında tedavi olun.
     Beğenin    

 Süreyya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 194.54.37.ZYF

05-08-2019
 TavsiyeNo: 110942
Eşimle uzun süredir anlaşamıyorduk. Küçük sorunları bir dağ haline getirip birbirimize karşı çok kırıcı olabiliyor ve öfkenin verdiği bilinçsizlik ile olumsuz kararlar alıp uzaklaşıyorduk. İki çocuğumuz var ve biz onların bizden etkilenmesini istemediğimiz için yine bir araya geliyorduk. Sonra sosyal medyada Merve hanımın yazıları ve paylaşımlarına denk geldim bir paylaşımını beğendim. Eşim beğendiğim paylaşımı görmüş ve destek almamız gerektiğini düşünmüş. Hem barışma amacı ile hem de sürpriz amaçlı Merve hanımdan randevu almış. İlk seansımızda eşimle birlikte yaşadığımız sorunları dile getirmiştik. İlerleyen süreçte küçük küçük ödevlerimiz olmaya başladı ve biz Merve hanımın verdiği bu ödevleri yerine getirmeye başladık. Yaklaşık 4 seans sonra eşimle birbirimizin görüşlerine saygı gösterdiğimizi ve küçük sorunlarda konuşarak sakin kalarak kolay bir şekilde atlata bildiğimizi öğrendik. Kısacası çok şey öğrendik diyebilirim. 5.Seansımız son seansımız olmuştu. Sürecimizi başarılı bir şekilde sonlandırmıştık. Merve hanıma samimiyeti ve içtenlikle ilgilendiği için eşimle kendisine cani gönülden teşekkür ederiz. Bizim gibi sorunlarla karşılaşan her çifte kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 M.S (Müşteri)
 IP: 46.154.20.YJY

01-08-2019
 TavsiyeNo: 110883
Ben 1 aylık evliyim ama tüm uğraşlarımıza rağmen eşimle cinsel ilişkiye giremiyorduk. İlişkiye gireceğimiz esnada bacaklarım kasılıyodu, kendimi geri çekiyordum ve eşimi de itiyordum. İnternetten araştırmaya başladığımda vajinismus olabileceğimi anladım, hemen internetten bu işle ilgilenen uzman kişiler aramaya başladım ve bu sayede Merve hanımla tanıştık. Merve hanım bizi güleryüzle ve sevecenlikle karşıladı ve vajinismus hastalığını 3 gün gibi kısa bir sürede tedavi edebileceğimizi anlattı. Bir ay boyunca uğraş verdiğimiz birşeyin 3 günde çözülebileceğine ben başta inanmadım ama Gercektende 3 gün sonunda problemimiz çözüldü ve eşimle ağrısız bir şekilde ilişkiye girdik. Bu sebeple böyle bir probleminiz varsa kesinlikle ertelemeyin ve hemen tedavi olun. Biz merve hanımdan çok memnun kaldık sizlerede kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Elif Beyza KAYA Fotoğraf  Dyt.Elif Beyza KAYA
Konya - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-07-2019
 TavsiyeNo: 110784
Merve Hanım ile uzun bir süredir Özel Optimum Aile Danışma Merkezi’nde beraber çalışmaktayız. Merve Hanım çift sorunları ve cinsel sorunlarla yoğun olarak çalışan, bu konularla ilgili iyi eğitimler almış ve gerçekten kendini çok iyi geliştirmiş bir aile danışmanıdır. Elde etmiş olduğu kısa süreli çözümler ile öne çıkmasının yanı sıra oldukça pozitif, güler yüzlü, samimi, iletişimi kuvvetli ve çalışmaktan çok keyif alan bir danışmandır. Cinsel terapi alanında da kendini oldukça geliştirmiştir. Eğer sizde çift yada cinsel sorunlarınızla ilgili bir uzman yardımı almak istiyorsanız Konya’da Aile Danışmanı Merve Demir'i kesinlikle tavsiye ederim. Sevgiler.
     Beğenin    

 E.A (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.247.72.YD

20-06-2019
 TavsiyeNo: 110224
Merve Hanım işinde son derece profesyonel, titiz ve dikkatli bir aile danışmanıdır. Kendini devamlı geliştirme eğilimi ve işine olan sevgisi onu her geçen gün daha da yukarılara taşımıştır.Danışanlarına karşı sabırlı,sağduyulu,özverili ve güleryüzlü olması onun uzmanlığına ne denli güvenilmesi gerektiğini fazlasıyla göstermektedir.Kendisi her an her konuda üzerine koyarak ilerlemektedir.Birçok konuda kendine has farklı görüşleri olan ve bunları danışanlarının hayatını olumlu yönde etkilemek amacıyla kullanan değerli bir aile terapistidir.Kendisine başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

Merve YILMAZ Fotoğraf  Psk.Merve YILMAZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-12-2018
 TavsiyeNo: 107124
Aile Danışmanı Merve Hanım'la Optimum Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız.Kendisi mesleğinin ona vermiş olduğu sorumluluğun farkında olan, dokunduğu kurumun aile olduğunun bilincinde olan bu alanda kendini sürekli ilerleten saygı değer bir arkadaşımdır. Onunla aynı ofisi paylaşmak keyif verici. Saygılı, güler yüzlü, mütevazi olması da mesleğinde onu bir adım daha öne taşıyor. Bunlar dışında, yerinde saymayan yapısı, sürekli kendini geliştirmeye yönelik eğitimler alıp okumalar yapması, mesleğine verdiği önemin en büyük göstergesi. Kendisine buradan da başarılar diliyor, Konya'da aile danışmanı arayan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Optimum Aile Danışma Merkezi
İhsaniye Mah. Hüsnüaşk Sokak Bezirciler İş Merkezi No;1/304 Selçuklu
Konya

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(332) 409 99 44

Telefon 2 :
0(532) 242 52 21
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(26 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Kırıkkale Üniversitesi Sosyoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Merve DEMİR'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve DEMİR Mesleki Videolar Videoları
-20:26
Top