TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!» Diyetisyen
İsim

Sanem APA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Sanem APA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sanem APA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

9

[Bu uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Beslenmenizde yapacağınız doğru düzenlemeler ile sağlıklı yaşamın anahtarının elinizde olduğunu biliyor muydunuz??

Sanem APA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Bireysel danışmanlık (kilo verme, kilo alma, gebelik ve emziklilik beslenmesi, POS da beslenme, menopozda beslenme, diyabet, kalp damar hastalığı gibi kronik hastalıklarda beslenme)
* Kurumsal wellness alanında şirketlerde birebir eğitimler
* Gıda sektöründe önemli yeri olan şirketlere ürün geliştirmede danışmanlık
* Çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme seminerleri ve beslenme eğitimi
* Menü danışmanlığı (okul, özel şirketler)
* Spor kulüplerine beslenme eğitimi danışmanlığı

Sanem APA Tavsiye Yazıları Sanem APA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 ALEV ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.74.ZJ

27-09-2012
 TavsiyeNo: 54248
Merhaba; Diyetisyen Sanem Apa ile hamilelik öncesinde tanıştık.Sayesinde doğru beslenmeyi, asla kendimi sıkmadan, gözüm yiyeceklerde kalmadan öğrendim ve kendisini çok sevdim. Diyetisyeniniz ile elektriğinizin tutması inanılmaz önemlidir, hele de benim gibi defalarca farklı diyetler denemiş ve başarılı olamamış iseniz. Fakat Sanem Hanım, hastasının hayatını bir bütün olarak ele alıp, her türlü durumda; hatta markette alacağınız bir üründe ikilemde kaldığınızda bile arayabileceğiniz bir arkadaş, hatta benim için yaşam koçu olmuştur. Diyet hazırlarken sizin beslenme alışkanlıklarınızı, yaşam tarzınızı dinlemesi, diyetinizi sizinle oluşturması, haftada bir yüzünüzü görüp elinize 'kibrit kutusu kadar peynir' yazıp diyet listesi tutuşturan diyetisyenlerden olmaması, arada küçük kaçamaklara; hatta lahmacuna bile izin vermesi, genç yaşına rağmen edindiği önemli tecrübeleri kendisini sadece diyetisyeniniz olmaktan çıkaracaktır. Kendisi ile mutlaka tanışmanızı önerir, buradan hamilelik döneminde 'hamilelik şekeri' çıktığında bana yaptığı yardımlar ve anlayışı sayesinde bebeğimi sağlıkla kucağıma aldığım için ayrıca teşekkür ederim. Kendisi ile tanışınca, diyetisyene severek gidildiğini göreceksiniz.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 NUR (Danışan)
 IP: 212.156.185.YB

18-09-2011
 TavsiyeNo: 44284
Merhabalar, sanem hanımla tanışmamız arkadaşlarımın tavsiyesi ve ısrarları üzerine olmuştu.ve iyi kide ısrar etmiş arkadaşlarım.çünkü asla kilo veremeyeceğimi düşünüyordum. bundan önce 2 diyetisyenle daha tanıştım.ama kilo çok az vermiştim.senem hanımla da ilk tanışmamızda umutlu değildim bu doktorada açıkçası güvenmiyordum.ama öyle bir mucize oldu ki meğer ben kendime güvenmiyor muşum.senem hanım önce kendime güvenimi sağladı.ve 44 bedenden 38 bedene indim.sağlıklı bir şekilde kilo verdirdim.ve geride almıyorum üzerinden 8 ay geçmesine rağmen 38 beden deyim hayla her şeyden önce çok konuşkan ve güler yüzlü insan psikolojisini çok iyi biliyor.mesleğinde çok başarılı. mekanı çok sıcak yanında çalışanları da aynı şekilde güler yüzlü kendimi çok rahat hissettim.bana tavsiye ettikleri için arkadaşlarıma teşekkür ettim. artık çevremdeki kilo sorunu olan ve kendim gibi kilo veremeyenlere sanem hanımı tavsiye ediyorum.emin olun çok güzel kilo veriyorsunuz siz bile kendinize inanamayacaksınız. teşekkürler sanem apa beni yeniden hayattan zevk almamı sağladığınız için kesinlikle tavsiye ediyorum.her keze
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 seden arzu (Danışan)
 IP: 78.180.81.DD

16-09-2011
 TavsiyeNo: 44240
sanem hanım ile doğum sonrası aldığım kilo'lardan kurtulmaya çalışırken tanıştık. kendisi ile tanışana kadar pek çok diyet yöntemi ve spor salonu arasında dönüp durdum fakat hiç birinden beklediğim sonucu alamadım. aksine her seferinde girişimlerim umutsuzlukla sonuçlandı.... fakat sanem hanım güler yüzü, canlılığı ve pozitifliği ile beni kilo verme sürecime motive etti. aç kalmadan, zorlanmadan, istediğim pek çok şeyi yiyebilerek 3 ayda 14 kilo vermemi sağladı... en önemlisi ise yaklaşık 8 aydır kilomda her hangi bir değişiklik olmadı...istediğim her gün ve her saat'te kendisini arayabilme lüksüne, uyguladığı beslenme programına, bu süreçte verdiği manevi desteğe çok teşekkür ediyorum... aç kalmadan, stressiz ve mutlu bir şekilde kilo vermek isteyen herkese Sanem Apa'yı tavsiye ediyorum....
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Sanem APA Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Haziran 2005- Aralık 2007 yılları arasında Mezura Kliniği'nde kurumsal wellness çalışmalarının yönetimi ve koordinasyonundan Sorumlu Diyetisyen olarak çalışmış, aynı zamanda kilo verme, kilo alma, gebelik ve emziklilik beslenmesi, POS da beslenme, menopozda beslenme, diyabet, kalp damar hastalığı gibi kronik hastalıklarda beslenme ve diyet konularında danışanlarına beslenme eğitimi vermiştir. Danışanlarına verdiği beslenme eğitimlerinin yanı sıra gıda sektöründe önemli yeri olan şirketlere ürün geliştirmede danışmanlık, çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme seminerleri ve beslenme eğitimi, mönü danışmanlığı (okullar ve özel şirketler) yapmıştır. Ozel bir spor merkezinde spor yapan bireylerin beslenme durumunun kontrolü konusunda diyetisyen olarak bireysel beslenme eğitimi hizmeti sunmuştur.

Kasım 2007'de Diyabet Diyetisyenliği Kursuna katılım göstermiş ve diyabet konusundaki bilgilerini güncelleyerek “Diyabet Diyetisyeni” olarak çalışma hakkı kazanmıştır.

Mayıs 2008 tarihinde Amerikan Diyetisyenler Derneği'nden "Çocukluk ve Adolesan Döneminde Kilo Kontrolü ve Yönetimi" ile "Yetişkin Kilo Kontrolü ve Yönetimi" Sertifikalarını başarıyla almıştır.

Nisan 2008 tarihinde Boston'da Amerikan Diyetisyenler Derneği'nin düzenlediği 24. Kalp Sağlığı ve Spor Beslenmesi konusundaki sempozyuma katılmıştır.

Mart 2008- Ağustos 2008 tarihleri arasında Kanada Kanser Derneği'nde gönüllü olarak çalışmış ve kanser hastalarını yakından gözlemleme şansı yakalamıştır.

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
Amerika Diyetisyenler Derneği
English High School- Nişantaşı Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği
Diyabet,Obezite ve Beslenme Derneği
Marmara Rotarct Kulübü


» İletişim Bilgileri
Sanem APA Adresiİş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Cerrahi Hastanesi
Ferah Sok. No: 22 Nişantaşı
İstanbul

Sanem APA Telefon Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(212) 444 44 24
Sanem APA Web Sitesi İnternet Sitesi
Kişisel Sitesi
Sanem APA İletişim E-Posta
Mesaj Gönderin
Sanem APA MSN/ICQ/AIM Hızlı Mesaj Araçları
-
Sanem APA Kişisel Bilgileri Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(9 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
İngilizce

Sanem APA Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Sanem APA Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
-

Sanem APA  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
kilo verme, diyabet, kilo alma, ağırlık denetimi, bireysel beslenme, danışmanlık, obezite, kanser ve beslenme, kalp damar, hamilelik, çocukluk, yaşlılık

12:58
Top