2007'den Bugüne 83,581 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,644 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sanem APA
Diyetisyen - İstanbul

Sanem APA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sanem APA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sanem APA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sanem APA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Diyetiniz mi size uymalı, yoksa siz mi diyetinize uymalısınız???
Sanem APA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sanem Apa Beslenme ve Danışmalık Hizm.
Teşvikiye Mah. Fulya Terrace Center 2 No: 13 Kat. 14 D: 90
İstanbul

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sanem APA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Bireysel danışmanlık (kilo verme, kilo alma, gebelik ve emziklilik beslenmesi, POS da beslenme, menopozda beslenme, diyabet, kalp damar hastalığı gibi kronik hastalıklarda beslenme)
* Obezite Cerrahisi sonrası beslenme
* Kurumsal wellness alanında şirketlerde birebir eğitimler
* Gıda sektöründe önemli yeri olan şirketlere ürün geliştirmede danışmanlık
* Çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme seminerleri ve beslenme eğitimi
* Menü danışmanlığı (okul, özel şirketler)
* Spor kulüplerine beslenme eğitimi danışmanlığı

Sanem APA Özgeçmis CV Dyt.Sanem APA'nın Özgeçmişi
Diyetisyen Sanem APA
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden 2005 yılında mezun oldu. Mezuniyet tezi olarak "Üniversite öğrencilerinin beslenme alışkanlıklarının saptanması" başlığı altında araştırma yaptı. Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminerini ise “Bebeklik, çocukluk ve adolesan döneminde kemik mineral yoğunluğunun ölçülmesi” konusunda verdi. Ayrıca üniversite eğitimi sırasında "Yetişkin kadınların folat tüketim durumlarının saptanması" konusunda da çalışma yapmıştır. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Beslenme Bilimleri anabilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Sanem Apa bilim uzmanlığı tezini “Karaciğer Yağlanması olan Obez Hastaların Beslenme Durumlarının Saptanması” konusu üzerine kapmaktadır.
...[Devamı...]

Sanem APA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mukaddes
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109227
İşinin aşığı biri kesinlikle profesyonel iyiki tanıdım sadece diyetisyen değil aynı zamanda dostta olabiliyor kesinlikle ama kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum çok çok başarılı eğitimini Hacettepe üniversitesinde tamamlamış aldığı eğitimin hakkını veren biri iyiki tanıdım sağlık için kesinlikle Sanem apa diyorum ben kilo verebilmek için gidiyorum kendine kişiye özel hazırladığı listelerle yorulmadan bıkmadan zevkle yol alabiliyorsunjz bence en önemlisi de bu
     2 Beğeni    
Hazal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84818
Diyete başlamayı hiç istemiyodum ben çünkü hiç bir zaman diyet yapmanın kolay bir şey olduğunu düşünmemiştim istediğim hiç bir şeyi yiyemem diye korkmuştum teyzemin baskılarıyla başladım iyi ki de başlamışım iyi ki de Sanem hanım'ı tercih etmişim o benim için bir diyetisyen olmadı hiç bir zaman hep abla oldu hep motivasyon verdi bir de beni hiç bir zaman beni kısıtlamadı şunu yeme bunu yeme diye aksine diyetim bana uydu ben diyete değil onun sayesinde başardım çook teşekkür ediyorum :)
     1 Beğeni    
Günay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83075
Diyet mi size uymalı Siz mi diyete sorusuna cvp bulduğum yerdeyim :) Evet diyetim bana uydu :) hamileliğimde aldığım tam 30 kiloyu çok emzirmeme rağmen cok az verebildim uzun süredir başedemediö kilolarımdan hem sütüm kesilmeden hatta artarak hem de sevdiğim besinleri tüketerek sağlıklı ve mutlu olduğum beslenme programıyla kısa sürede kurtuldum.Hem kendi sağlığımı hem de anne sütüyle beslenen bebeğimin sağlığını Diyetisyenim Sanem APA ya borçluyum.İşinde doğru uzmanı bulursanız başarmak hiç de zor değildir.
     1 Beğeni    
Ebru ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72342
Selamlar, Sevgili Sanem Apa ile geçen sene iş yerimizin diyetisyeni olması sayesinde tanıştım. Kilolu olduğumdan başta yanına gitmeyi çekindim, ama sonra görünce anladım ki kendisi sadece bir diyetisyen değil, aynı zamanda bir psikolog :) İlk gördüğüm anda kanım ısındı, bu çok önemli bir şey kilo verme sürecinde. İnsanlara yaklaşımı çok arkadaşça, şirketteki arkadaşlarımla da konuştuğumda da aynı düşündüklerini gördüm. Bence Sanem Apa'yı diğer isimlerden ayıran en önemli özelliklerden biri bu. Diğeri ise, kişiye özel diyet listeleri hazırlarken diyetlerin vazgeçilmezleri yerine kişilerin vazgeçilmezlerini ön plana alması. Başlangıçta kilo vermekte çok zorlandım, ama Sanem hiç pes etmedi. Bu sayede ben de motivasyonumu hiç kaybetmedim. Yaklaşık 2 aydır bana özel listelerime harfiyen uyuyorum ve 7 kilo verdim. Ne zaman kilomu korumam gerektiğini ne zaman vereceğimi Sanem ayarlıyor. Bana göre, Sanem Apa; çok iyi bir dost, 7/24 verdiği listenin takibinde olan harika bir diyetisyen ve güleryüzlü bir iletişim uzmanı.
     5 Beğeni    
Alev ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54248
Merhaba; Diyetisyen Sanem Apa ile hamilelik öncesinde tanıştık.Sayesinde doğru beslenmeyi, asla kendimi sıkmadan, gözüm yiyeceklerde kalmadan öğrendim ve kendisini çok sevdim. Diyetisyeniniz ile elektriğinizin tutması inanılmaz önemlidir, hele de benim gibi defalarca farklı diyetler denemiş ve başarılı olamamış iseniz. Fakat Sanem Hanım, hastasının hayatını bir bütün olarak ele alıp, her türlü durumda; hatta markette alacağınız bir üründe ikilemde kaldığınızda bile arayabileceğiniz bir arkadaş, hatta benim için yaşam koçu olmuştur. Diyet hazırlarken sizin beslenme alışkanlıklarınızı, yaşam tarzınızı dinlemesi, diyetinizi sizinle oluşturması, haftada bir yüzünüzü görüp elinize 'kibrit kutusu kadar peynir' yazıp diyet listesi tutuşturan diyetisyenlerden olmaması, arada küçük kaçamaklara; hatta lahmacuna bile izin vermesi, genç yaşına rağmen edindiği önemli tecrübeleri kendisini sadece diyetisyeniniz olmaktan çıkaracaktır. Kendisi ile mutlaka tanışmanızı önerir, buradan hamilelik döneminde 'hamilelik şekeri' çıktığında bana yaptığı yardımlar ve anlayışı sayesinde bebeğimi sağlıkla kucağıma aldığım için ayrıca teşekkür ederim. Kendisi ile tanışınca, diyetisyene severek gidildiğini göreceksiniz.
     5 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44284
Merhabalar, sanem hanımla tanışmamız arkadaşlarımın tavsiyesi ve ısrarları üzerine olmuştu.ve iyi kide ısrar etmiş arkadaşlarım.çünkü asla kilo veremeyeceğimi düşünüyordum. bundan önce 2 diyetisyenle daha tanıştım.ama kilo çok az vermiştim.senem hanımla da ilk tanışmamızda umutlu değildim bu doktorada açıkçası güvenmiyordum.ama öyle bir mucize oldu ki meğer ben kendime güvenmiyor muşum.senem hanım önce kendime güvenimi sağladı.ve 44 bedenden 38 bedene indim.sağlıklı bir şekilde kilo verdirdim.ve geride almıyorum üzerinden 8 ay geçmesine rağmen 38 beden deyim hayla her şeyden önce çok konuşkan ve güler yüzlü insan psikolojisini çok iyi biliyor.mesleğinde çok başarılı. mekanı çok sıcak yanında çalışanları da aynı şekilde güler yüzlü kendimi çok rahat hissettim.bana tavsiye ettikleri için arkadaşlarıma teşekkür ettim. artık çevremdeki kilo sorunu olan ve kendim gibi kilo veremeyenlere sanem hanımı tavsiye ediyorum.emin olun çok güzel kilo veriyorsunuz siz bile kendinize inanamayacaksınız. teşekkürler sanem apa beni yeniden hayattan zevk almamı sağladığınız için kesinlikle tavsiye ediyorum.her keze
     7 Beğeni    
Seden Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44240
sanem hanım ile doğum sonrası aldığım kilo'lardan kurtulmaya çalışırken tanıştık. kendisi ile tanışana kadar pek çok diyet yöntemi ve spor salonu arasında dönüp durdum fakat hiç birinden beklediğim sonucu alamadım. aksine her seferinde girişimlerim umutsuzlukla sonuçlandı.... fakat sanem hanım güler yüzü, canlılığı ve pozitifliği ile beni kilo verme sürecime motive etti. aç kalmadan, zorlanmadan, istediğim pek çok şeyi yiyebilerek 3 ayda 14 kilo vermemi sağladı... en önemlisi ise yaklaşık 8 aydır kilomda her hangi bir değişiklik olmadı...istediğim her gün ve her saat'te kendisini arayabilme lüksüne, uyguladığı beslenme programına, bu süreçte verdiği manevi desteğe çok teşekkür ediyorum... aç kalmadan, stressiz ve mutlu bir şekilde kilo vermek isteyen herkese Sanem Apa'yı tavsiye ediyorum....
     8 Beğeni    

Sanem APA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
Amerika Diyetisyenler Derneği
English High School- Nişantaşı Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği
Diyabet,Obezite ve Beslenme Derneği
İstanbul Avcılar ve Atıcılar Kulübü
Marmara Rotaract Kulübü

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sanem Apa Beslenme ve Danışmalık Hizm.
Teşvikiye Mah. Fulya Terrace Center 2 No: 13 Kat. 14 D: 90
İstanbul
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Sanem APA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Sanem APA Mesleki Videolar Videoları
-

10:36
Top