2007'den Bugüne 82,356 Tavsiye, 26,086 Uzman ve 18,286 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Azmi YILMAZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Dyt.Azmi YILMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Azmi YILMAZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Azmi YILMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Azmi YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Azmi YILMAZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
The Scıentıfıc And Technologıcal Research Councıl Of Turkey Marmara Research Center – CERTIFICATE of PARTICIPATION
October 12 and 14, 2011 İstanbul, TURKEY

Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu Katılım Sertifikası,
3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu,
Başkent üniversitesi- 28 - 30 Mart 2013

Obezite Sempozyumu ve Obezite İle Savaş Platformu
Harbiye Askeri Müze,İstanbul- 8-9 Mart 2013

Teorik ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar
Trakya Üniversitesi – 15-16 Mart 2013

Sporcu Diyetisyenliği Katılım Belgesi
İstanbul Arel Üniversitesi- 15 Nisan 2013

Beslenme Sağlık ve İçecekler Katılım Belgesi
İstanbul Arel Üniversitesi- 27 Mayıs 2013

Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Tip1 Diyabette Beslenme ve Karbonhidrat Sayım kursu
İstanbul Medipol Üniversitesi 22-23 Mart 2014

Azmi YILMAZ Tavsiye Yazıları Azmi YILMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İSMAİL HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.50.YZF

04-05-2017
 TavsiyeNo: 96456
Öğrencilik yıllarımdan sonra başlayan kilo problemimle yüzleşmem gerektiğini biliyordum.Bu konuda bir uzmandan yardım almaya karar verdim ve eşimin arkadaşlarının tavsiyesi ile Azmi Bey 'le tanıştım. Diyete başlamadan önce kilo vereceğime inanıyordum fakat bunun hemen gerçekleşmeyeceğini ve sıkı bir programla olacağını düşünüyordum.Öncelikle Azmi Bey'in olumlu yaklaşımı benim diyet sürecini en başından benimsememi sağladı.Söylediklerini dikkatli bir şekilde uyguladığımda çok kısa sürede kilo vermeye başladım.Diyet programıyla kısa bir sürede istediğim kiloya ulaşmış olmakla birlikte sağlıklı beslenmenin nasıl olduğunu da öğrenmiş oldum. Bu süreçte en büyük kazanımım da bu oldu. Azmi Bey, neyin nasıl olması gerektiğini çok iyi bir şekilde kavrattığı için bundan sonra dediklerine uyduğum taktirde kilo problemi yaşayacağımı sanmıyorum.Daha önce de kilo vermeye çalışmıştım ve epey bunalmıştım. Azmi Bey'in verdiği listelerle istediğim kiloya zorlanmadan ulaştım.Bence doğru yanlış edindiğimiz bilgilerle , bireysel çabalarla kilo vermeye çalışıp hayatı çekilmez kılmak yerine profesyonel bir yardım almak daha doğru.Amacınız doğru beslenmeyi öğrenmek , (bunun sonucunda fazla kilolarınızdan kurtulmak ) sağlıklı bir ömür geçirmek ise Azmi Bey'den gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz.
     5 Beğeni    

 BANU İ. G (Danışan)
 IP: 5.176.126.ZJZ

01-05-2017
 TavsiyeNo: 96391
Azmi Bey ile 3 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışma fırsatı buldum. Profesyonel bir yardım almam gerektiğinin farkındaydım. 3 Aylık bir program İle haftalık liste ve kontrollerle sıkmadan, yormadan hayat tarzıma en uygun şekilde düzenlenmiş listelerle istediğim kiloya ulaşmak çok zor olmadı benim için. 3 Ayda 13 kilo vererek daha sağlıklı bir bedene kavuştum. Benim için beslenmenin psikolojik yanı çok önemli, bu konuda Azmi Bey insanı gereksiz yere strese sokmayıp, kişiye moral veriyor. İşinde çok başarılı bir uzman. Ayrıca iletişimi ve samimiyeti ile bana bu süreçte kendimi iyi hissetmemi sağladı. Daha sağlıklı, daha dinç, daha mutlu olmak istiyorsanız , Azmi Bey İle tanışmanızı tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 AYŞE TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.77.YZ

28-04-2017
 TavsiyeNo: 96339
Azmi Bey 1 numaraaaaaa :)) Bunun üzerine bişey söylenmez ama Tüm içtenliğimle söylüyorum Harika bir insan, hayatıma yaptığı dokunuşları ve sürekli vermiş olduğu motivasyonları sayesinde benim için tatlı bir dost oldu.kendisini tanımadan önce yaşantım boyunca hep diyet mi yapacağım diye söylenmekle geçiyordu fakat bana aç kalmadan sağlıklı beslenmeyi öğretti.Fazla kilolarım pozitif bir enerji ile gidiyor tutamıyorum:) Kendisine burdan sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Yani kısacası Azmi Beyi ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUUUUUMM.
     8 Beğeni    

 Figen YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.64.YWL

25-04-2017
 TavsiyeNo: 96262
Azmi bey'i yaklaşık 3 aydir tanıyorum içtenliğiyle ve samimiyetiyle sağlıklı bir insan olmamda en büyük destekçim oldu.Onun sayesinde daha pozitif düşünüyorum fazla kilolarimdan en sağlıklı şekilde kurtuluyorum bu 3 ayda cok yol kat ettik istedigim kiloya geldigimde yine devam edecegim çünkü kendisi bana zayiflamak yerine saglikli beslenmenin daha önemli oldugunu anlamami sağladı kendisine sonsuz teşekkürler veee kesinlikle herkese tavsiye ediyorumm
     6 Beğeni    

 SEVAL ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.225.187.JD

14-04-2017
 TavsiyeNo: 96003
Diyet yapmak beslenme alışkanlığını değiştirmek zor bir süreçtir.Bu süreçte,motivasyon ise önemli bir ögedir.Sayın Azmi Yılmaz içtenliğiyle,bilimsellik ve çalışkanlığıyla,sağlıklı bir insan olmamda en büyük destekçim oldu. Yasaklı besinlerden uzak durarak,tempolu yürüyüşler ve diyetisyenimizin akılcı ve uygulanabilir tavsiyeleriyle 2 ay gibi kısa bir sürede açlık hissi hissettirmeden 10 kilo verdim. Her görüşmede sizi diyete daha da adapte eden,yeni ve faydalı bilgilerle sizi,hedeflediğiniz noktaya ulaştıracağına inandığım,işinde çok başarılı olan Azmi YILMAZ'la hemen tanışmalısınız.Pozitif,enerjik ve daha hafif güzel bir yaz beni bekliyor.
     29 Beğeni    

 Tuğba ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.55.YWZ

04-04-2017
 TavsiyeNo: 95713
Azmi bey'le gittiğim spor salonundaki arkadaşların tavsiyesi ile tanıştım.yaklaşık 3 aydır hastasıyım.daha önce bir çok kez diyetisyenlere gittim çok başarılı sonuç alamadım.fakat Azmi bey ile tanıştığım günden bu yana yaklaşık 3 aydır çok iyi kilo verdim üstelik insülin direnci hastasıyım.Azmi bey mesleğini çok severek ve mesleğine saygı duyarak işini yapıyor. özenli, güleryüzlü,ve detaycı bir diyetisyen.daha önce bir kaç diyetisyene daha gittim hepsi elime bir liste verip uygula gel şeklinde davrandı.fakat azmi bey listeyi detaylı açıklıyor nelere dikkat etmem ne yapmam gerektiğini açıklayıcı bir dille anlatması çok güzel.örneğin ben sağlıklı beslenme ve diyet programlarının sadece yemek ve yememekle ilgili oldugunu düşünüyordum.oysaki düzenli yaşam oldugunu yemek saatlerinin ve miktarlarının, uyku saatlerinin ve sporun bir köprünün ayakları gibi birbirine bağlı oldugunu ve bu köprüyü sağlıklı bir şekilde ayakta tutmak için herşeyin dengeli olması gerektigini Azmi bey sayesinde öğrendim.zaman zaman diyet programına uymadıgımda beni yeniden motive edip bebeğin yürümeye kalkarken arada düştügünü ve asla yürümekten vazgeçmedigini sonunda yürümeyi ögrendigini örneklendirmesiyle güçlendim.okadar iyi motive ediyorki bazen pes etmek geldiginde kontrolden her çıkışımda motive olmuş şekilde diyetime devam ediyorum.ve uzun bir süre daha devam edeceğim ideal kiloma gelene kadar.kesinlikle tavsiye ediyorum zaten tanıdıgınız zaman meslekdaşlarından farkını başarısını özenli titiz çalışma şeklini güler yüzlülüğünü göreceksiniz.
     14 Beğeni    

 A.Gülsüm (Danışan)
 IP: 88.235.236.FY

11-01-2017
 TavsiyeNo: 93680
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Azmi Bey'e gitmeye karar verdim.İlk randevuda ve diğer randevularda da göstermiş olduğu güleryüz,ilgi,içtenlik,profesyonel yaklaşımıyla vermiş olduğu güven çok doğru bir adreste olduğumu hissettirdi.Kilo problemim yoktu.Ama,bölgesel olarak yağlanma problemim beni rahatsız etmeye başlamıştı.Yanlış yaptığım birşeyler vardı.Problemimi dinleyerek,gerekli ölçümleri yaparak,tahlil sonuçlarımı kontrol ederek yaşam tarzıma göre hazırladığı değişken programlarla 5 hafta gibi kısa bir sürede 4.3kg.yağ kaybım oldu.:)Kendimi daha sağlıklı,dinç,enerjik ve mutlu hissediyorum.Beslenme tarzımdaki hatalarımı farkederek doğru,sağlıklı ve dengeli bir beslenme bilincini edinebilmemde profesyonel yardımı için Azmi Bey'e minnettarım.
     12 Beğeni    

 Deniz (Danışan)
 IP: 95.12.245.YB

16-12-2016
 TavsiyeNo: 92897
Genç ve idealist diyetisyen Azmi Bey'le, çalıştığı yerdeki başka bir doktorun tavsiyesi üzerine tanıştım. Haşimato hastasıyım ve bu hastalıkta kilo vermek ve hareket zordur. Azmi Bey hayat tempoma, hastalığıma ve zevkime göre bir diyet verdi. Ve spor ödevlerime pek uymamama rağmen 5 haftada 5 kilo verdim. Hiç de aç kalmadım. Evet birçok diyetisyen var ve kilo veren birçok insan da var, ama Azmi Bey'de en çok sevdiğim özellik, yemek rejimini, kısa süreliğine, yani para kazandığı süre içerisinde etkili olsun, kilosunu versin gitsin diye değil; sağlıklı ve mutlu bir hayat alışkanlığını kazanmam için vermesi. Her görüşmemizde ısrarla bu konuda fikir verir ve soru sorar. Daha önce başka bir diyetisyene daha gitmiştim ama genelde kilo vermeye odaklıydı ve hayatımın geri kalanı hakkında konuştuğumuzu hiç hatırlamıyorum. Ama şimdi Azmi Bey'le diyette değilmişim gibi düşünmeye başladım. Benim için sağlıklı olan nedir, fazla yemek istiyorsam neden istiyorum (sıkıntı için mi vs) gibi sorgulamalar, bugün kaç gram verdim sorusundan daha önemli hale geldi. Açıkçası baştan sona ilgili ve her şeyi sorabileceğiniz ve sonuç alabileceğiniz bir diyetisyen arıyorsanız tavsiye ediyorum.
     16 Beğeni    

 SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.232.41.JJ

09-12-2016
 TavsiyeNo: 92699
İnsan, bazen yaşamında bir şeylerin değişmesini ister.Yeni başlangıçlar yapmak ister. İşte ben de böyle bir dönemeçte bulunduğum bir süreçte, fazla kilolarımdan kurtulmak için arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim Azmi Bey'e. Güler yüzlü ve içten tavırlarıyla karşıladı beni Azmi Bey.. Motive edici sözleriyle kilo vereceğime inandım.Uyguladığımız diyet programıyla oldukça kilo verdim ve de kilo vermeye devam ediyorum. Bana kilo kaybettirerek kazandırdığı sağlık ve öz güven için kendisine çok teşekkür ediyorum:) Bedeninizdeki fazlalıkları atarak, daha sağlıklı olun ve yeni başlangıçlar yapın. Bunun için de Diyetisyen AZMİ YILMAZ 'a giderek ilk adımınızı atın.:)
     17 Beğeni    

 Sibel S. (Danışan)
 IP: 88.238.185.WF

14-11-2016
 TavsiyeNo: 91975
Azmi beyle halam sayesinde tanıştık. Halam birkaç aydır düzenli olarak kendisinden yardım alıyor ve çok memnun. bu sayede ben de başladım. Benim başlama sebebim doğum kilolarımdan kurtulmaktı. Yaklaşık 10 kg fazlam vardı. diyet programına başladığımda istikrarlı bir şekilde verilenlere uyarsam 2 ay gibi kısa zamanda bu fazlalıklardan kurtulacağımı söyledi Azmi bey. Çok zordu benim için, ama diyetisyenim inanıyor ve ben de ona güveniyordum. Hazırladığı listeler gayet doyurucu ve sağlıklı yiyeceklerden oluşuyordu. Her hafta listeyi değiştirmesi de hem öğünlerden sıkılmamamı hem de değişik besin gruplarından faydalanmamı sağlıyordu. Her hafta görüşmek; geçen haftayı değerlendirmek, sağlığımızın kontrolü ve sohbet için imkan sağladı bize. Bilgisinden ve programından çok memnun kaldım. Sonuçta ne mi oldu? 1 ay 45 gün (2 ay dolmadan) sonunda 10,4 kg verdim. Bir öğretmenim ben ve öğretmenler odasında bu kadar kısa sürede bu kiloyu nasıl verdiğimi soruyor herkes. Şimdiden 2 arkadaşım başladı Azmi beyle diyete. Yardım almak isteyen, "inatçı kilolarımdan kurtulmak ve bir daha almak istemiyorum " diyen herkese diyetisyen Azmi YILMAZ'ı TAVSİYE EDİYORUM...
     17 Beğeni    

 gizem (Danışan)
 IP: 88.238.187.YJY

10-11-2016
 TavsiyeNo: 91873
AZMİ Yılmazın danışanıyım 2 ay oldu onunla tanışalı ben azmi beyden önce bi kaç kere diyetisyenlere gittiğim oldu ama memnun kalmadım ve diyetimin 1 ayında hep pes edip yine yerdim ama azmi beyle tanıştığım gün benim yeniden kendime kararlılığım ve zayıflayabileceğimi gördüm gerçekten sıcakkanlılığı ve pozitif yaklaşımı bana çok yardımcı oldu çok sempatik birisi işini gerçekten uzman bir şekilde gerçekleştiren parlak zekasıyla herşeye çözüm bulan bir doktor Herkese TAVSİYE EDİYORUM Azmi beyin iş hayatında başarılarını diliyorum. :)
     20 Beğeni    

 Leman (Danışan)
 IP: 88.250.115.L

24-03-2016
 TavsiyeNo: 86763
Öncelikle Azmi Yılmaz gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bır diyetisyendir. Anlayışlı, ilgili, düşünceli, enerjik ve güler yüzlü. Herseyden önce hiç aç kalmadım resmen yiyerek zayıfladım. Bu zamana kadar yaptığım diyetlerin ne kadar yalnış ve eziyetli olduğunu anladım. Neysekı Azmi Yılmaz ile tanıştım yaptığım tek şey onun söylediklerini uygulamak oldu. Onun haricinde şunu şöyle yapayım yada ne biliyim ıste etrafımdaki insanların şunu şöyle yap bunu böyle yap daha iyi olur gibi sözlerine bakmadım çokta memnun kaldım iyiki tanımışım keşke daha önce tanişsaydım çok yardımcı oldu. Enerjisi, anlıyışı, ilgisi, samimiyeti düşünceli olması insanı rahat hissettiriyor. Demem o ki çok çok tavsiye ediyorum. Basarılarının devamını diliyorum tekrar tekrar Teşekkürler Herşey için.Birde kilo vermenin keyfini anlatamam.😊
     1 Beğeni    

Azmi YILMAZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Sağlıklı Beslenme


Azmi YILMAZ'ın Kitap ve Yayınları Azmi YILMAZ'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Diyetler & Gerçekler

Azmi YILMAZ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Azmi Yılmaz Sağlıklı Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Yıldırım Mah. Alifuat Başgil Cad. No:44 Daire :4 Bayrampaşa / İstanbul
(( Sena Alışveriş Merkezi Üst Katı))


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(546) 860 77 23

Telefon 2 :
0(212) 649 77 28
(Ofis)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Azmi YILMAZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Azmi YILMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Azmi YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-03:25
Top