2007'den Bugüne 91,493 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


N.Sinem TÜRKMEN
Uzman Diyetisyen - İstanbul

N.Sinem TÜRKMEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi37 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

37

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

N.Sinem TÜRKMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar N.Sinem TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
N.Sinem TÜRKMEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Memorial Şişli Hastanesi
Kaptan Paşa, Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Okmeydanı Cd. No: 4, 34384 Şişli/İstanbul
Uzm.Dyt.N.Sinem TÜRKMEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : Professional Working Proficiency In English.
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2017 Mezunu)
Yüksek Lisans
Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
N.Sinem TÜRKMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sporcu Beslenmesi
Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
Kilo Yönetimi
Gebelik ve Emzirme Dönemi Beslenmesi
Çocuk ve Adölesan Beslenmesi
Vegan ve Vejetaryen Beslenmesi

N.Sinem TÜRKMEN Özgeçmis CV Uzm.Dyt.N.Sinem TÜRKMEN'in Özgeçmişi
Uzman Diyetisyen Sinem Türkmen, Edremit Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimine başladı ve 2017 yılında onur derecesi ile mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitim ve projelere katıldı. 2014 yılında New York’da dil eğitimi aldı, 2016 yılında ise, Brezilya’da bir çocuk esirgeme kurumunda çocuk beslenmesi ve spor eğitimi görevlerini üstlenerek 2 ay boyunca gönüllü olarak çalıştı. Birçok kurumda klinik, poliklinik, mutfak ve toplum beslenmesi alanlarında staj deneyimleri oldu ve çeşitli okullarda gönüllü olarak ilköğretim öğrencilerine beslenme eğitimi verdi, lise öğrencileri için seminerler düzenledi. Lisans eğitiminden sonra, Acıbadem Üniversitesi’nde tezli yüksek lisans programına başlamıştır ve sporcu beslenmesi alanında çalışmalar yaparak Uzman Diyetisyen unvanını almıştır...[Devamı...]

N.Sinem TÜRKMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
B.O.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126193
Hamileliğimin ilk aylarında hızlı bir şekilde kilo almaya başlayınca, arkadaşımın tavsiyesiyle Sinem Hanım'la çalışmaya başladım. Son 3 aylık dönemde hem doğru beslenmeyi öğrenmemi hem de gereksiz kilo alımını önlememi sağladı. Hamileliğin en çok kilo alınan son 3 ayında, toplamda sadece 4 kg aldım. Diyet yapmaktan ziyade sağlıklı beslenme programı hazırladı diyebilirim. Klasik diyet reçeteleri yerine sevdiğim yiyeceklere göre haftalık planlamayı yaptı ve sağlıklı/farklı tarifler paylaştı benimle. Her gün ögünlerimin kontrolünü yaptı, liste dışına çıktığımda bunu nasıl telafi edebileceğimi öğretti. Hamilelik psikolojisinden anlayan, motive eden, sıkı takip eden, ilgili ve bilgisine güvendiğim bir diyetisyen oldu.
     1 Beğeni    
A. Erdoğan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125939
Sinem Hanım, alanında yetkin ve yeterli bir diyetisyen. Yolumuzun kesişmesi ve ondan bu hizmeti almış olmak bu süreci yönetmemde olağanüstü bir etkiye sahip. Diyet ve sağlıklı beslenme sürecinde kısıtlama ve mahrum bırakmadan ziyade alternatif yiyecek ve menü oluşturmada geniş görüşe sahip. Bu da süreci diyet mantığından çıkarıyor ve erişebilirlik arttığından günlük yaşama adaptasyonu pozitif yönde etkiliyor. İletişimi ve ilgisi, en önemlisi samimiyeti ve güleryüzü zaten herşeye değiyor. Can-ı gönülden tavsiye ediyorum♥
     2 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125736
Çok ilgili, alakalı, anlayışlı, hiç bir şeyi zorlamadan kırmadan nazik bir şekilde anlatıyor, bir diyetisyen değilde bir arkadaş gibi sohbet ediyor. Çok başarılı kendisi yani verdiği diyetlere çok uymadigim halde yaklasik 12 13 kg verdim. Her konuda yardımcı oluyor kendisi siz yeter ki istekli ve azimli olun, gerisini sinem hanıma birakin. Yediğiniz içtiğiniz her şeyden gezip dolastiginiza kadar günlük ne yaptığınıza kadar birebir ilgilenip, ona göre listelerini hazırlıyor ve her zaman bir alternatif listesi bulunuyor, eğer buna uyamazsaniz diğerine uyun gibi.
     2 Beğeni    
Ece DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2023
TavsiyeNo: 125361
Daha ilk görüşmeden Sinem hanımın işinde ne kadar ehil olduğunu anlıyorsunuz. Yaşam tarzınızı, isteklerinizi, beklentinizi büyük bir dikkatle dinleyip beslenme programınızı buna göre düzenliyor. Her hafta birbirinden farklı, yapılması kolay ve çok doyurucu listeler veriyor ki bu da diyete uymanızı kolaylaştırıyor. Hem çok güleryüzlü hem de sizi nasıl motive edeceğini iyi biliyor. Seans dışında da ne zaman sorunuz olsa mutlaka hemen cevap veriyor. Kendisiyle kısa sürede çok kısa sürede hem de bol bol yiyerek epey kilo verdim ve vermeye de devam ediyorum :) kendisiyle çalışmanızı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Zeynep Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125179
Hayatı boyunca pek çok diyetisyenle çalışmış biri olarak Sinem Hanım'ın çalıştığım son diyetisyen olacağına eminim. Konu beslenme olunca mevcut olan bilgi kirliliği göze alındığında Sinem Hanım beraber çalışılabilecek en iyi diyetisyenlerden biri. Polikistik Over Sendromu hastası olduğumdan bu alandaki kendi araştırmalarından etkilenerek onu tercih ettim ve çok doğru bir karar vermişim. Bana sağlıklı beslenmenin sürdürülebilir hale getirilmesi gerektiğini ve diyet yapmanın hayat akışını bozmadan da mümkün olduğunu öğretti. Beslenme bozukluğunun çok yaygın olduğu bu zamanlarda böyle diyetisyenlere daha çok ihtiyacımız var. Sinem Hanım'ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124528
Öncelikle Sinem hanıma sonsuz teşekkürler sunuyorum. Ben sinem hanımla tanıştığım ilk günden beri çok memnun kaldım. Kısa bir sürede ve hiç zorlanmadan onun sayesinde ideal kiloma ulaştım bu süreçte her zaman güler yüzlü ve psikolojik olarak desteğini hiç bir zaman eksik etmedi iyi ki tanımışım . Kesinlikle tavsiye ediyorum sinem hanım sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim .❤️❤️🏃‍♀️🏃‍♀️❤️❤️
     Beğenin    
Övünç Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122990
Uzman Dyt. Sinem Türkmen Hanım ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine sosyal medya üzerinden iletişime geçtim. Hem sağlık açısından hem de kaliteli yaşam sürebilmek adına aldığım 3 aylık hizmet sonucunda 12,2 kg verdim ve belimde 15cm incelme meydana geldi. Bu yolculukta Sinem Hanım sayesinde nasıl sağlıklı ve doğru beslenmem gerektiğini, alışveriş esnasında ürünleri nasıl okumam gerektiğini, beslenmemi nasıl dengelemem gerektiğini öğrendim ve en önemlisi bunları alışkanlık haline getirdim. 3 Ay boyunca bir şekilde hayatımın bir parçası olamayan bol su içme ve salata yeme alışkanlığını da kazanmış oldum ve hem sağlık açısından hem de kaliteli yaşam açısından önemini farketmiş oldum. Sebep Sonuç ilişkisini iyi iletmesinden, her türlü soruma hızlı ve en doğru şekilde cevap vermesinden, alternatif planlar sunarak beni de sürecin bir parçasına hale getirmesinden ve beslenme alışkanlığımı kazanmamı sağlamasından, süreç boyunca motivasyonumu yüksek tutmasından çok memnun kaldım. Bireysel açıdan bu süreç zayıflamamın dışında benim için çok öğretici ve eğlenceli bir süreç oldu. Saygılarımla,
     Beğenin    
Nice Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121892
Sinem Hanım ile, vegan diyet listeleri hazırlayabilecek bir uzman ararken arkadaşımın tavsiyesiyle çalışmaya başladım ve çok memnun kaldım. Hem onun yardımıyla çok kısa sürede istediğim kiloya ulaştım, hem de diyet sürecim çok daha keyifli bir hale geldi. Sürekli takipte kalması, gelişiminizi kişisel bir şekilde izlemesi diyet yapmayı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. İşinde çok iyi ve danışanlarına sadece kilo konusunda destek vermekle kalmayıp, beslenme alışkanlıkları ve yemek yeme psikolojisi hakkında da bir çok faydalı bilgi sağlıyor. Üstelik o kadar sempatik ve sıcakkanlı bir insan ki resmen bir arkadaş kazanmış gibi hissediyorum diyet sürecimin sonunda=) Bundan sonra her kilo alışımda kapısını çalacağım kesinlikle.
     2 Beğeni    
Zeynep Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121348
Hamileliğimde gebelik şekeri nedeniyle diyet yapmam gerekince Sinem’le yollarımız kesişti. İyi ki bu süreçte onun gibi bir diyetisyen daha da önemlisi iyi bir insan çıktı karşıma. Çok zor bir süreci sayesinde keyifle geçirdim. İlaç kullanmama gerek kalmadan şekerimi dengelememi sağladı. Ayrıca çok sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo aldım. Hamileliğimde toplam 6 kilo aldım. Şahane iletişimi, süreç takibi, moral ve motivasyon desteğiyle diyet yapmak Sinem’le çok eğlenceli. Kesinlikle tanışmalısınız.
     1 Beğeni    
Sibel T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120945
Sevgili Sinemcim, sana nekadar Tsk etsem az. Öncelikle iyki tanimisim seni,iyki tavsiye üzerine basvurmusum. Kuzenim sagolsun:) Hayatima renk katdin. Sayende üc Beden inceldim ve yaklasik 13 Kilo verdim. 7ay boyunca sabah aksam gün boyu benimleydin, sorularim oldunda hangi vakit olursa olsun,hastalandigimda bile ,herzaman yanimdaydin. Saglikli beslenmeyi ,düzenli yemegi herseyi yeniden ögrendim. Allah senden bin kez razi olsun. Kesinlikle gözüm kapali herkeze tavsiye ediyorum seni güzel yürekli Insan. Sadece bir Diätistian degil bir Dost kazandim. Yolun acik olsun canim ,basarilignin devamini dilerim. Sevgiler Sibel T.
     2 Beğeni    
Y.Öztürk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120896
Merhaba,Ben sinem hanımla arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tanıştım, bir türlü gitmeyen 7 kilo fazlalığım vardı. Kendi kendime kilo vermek için çok cabaladım ama başaramadım.Bir süre sonra diet yapmayı bırakıp verdiğim kilomu tekrar geri alıyordum Sinem hanımın bana gönderdiği haftalık diyetlere uyarak 1 ayda 5 kilo verdim.Dietime devam ediyorum.Her hafta görüşmemiz oldu bu sayede Sağlıklı beslemeyi ögrendim , motivasyonum çok yüksekti ilk defa diet yaparken hiç zorlanmadım diyebilirim.Kendisine cok tsk ediyorum iyiki varsınız sinem hanim
     Beğenin    
Zuhal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120175
İlk önce şunu söyleyeyim çok güzel bir kız Allah nazarlardan korusun Yüzü güzel olanın kalbine güzel olur derlerAynen Sinemcimde oyleBen kızımın tavsiyesiyle tanıştım Daha ilk tlf görüşmemde çok sevdimHanim hanımcık görünce insanın içini ısıtan bir yüz Her istediğimi yiyerek diyete başladım Bastan bu kadar yiyerek nasıl kilo vereceğim diye düşündüm Ama 2ay gibi kısa bir sürede 9 kilo verdim Bu bence Sinemin başarısı. İnsanı hiç sıkmadan yiye yiye kilo verdiriyor Bu arada her türlü sağlık  problemini dinleyen çözüm arayan seninle üzülen iyileştiğinde senden çok sevinen çok çok tatlı mesleğinde başarılı  yüreği sevgi dolu bir insann 🥰💕
     2 Beğeni    
Gizem Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119661
Merhaba, Pandemiyle birlikte hayatıma girdi Sinem Hanım, öncesinde kendime çok inanmayarak başladım. Fakat doğru yönlendirmesiyle, daima motive ederek kendime olan inancımı arttırdı. Yaklaşık 10 aydır birlikte çalışıyoruz. Toplamda 14 kilo verdim ve kendimi çok iyi hissediyorum. İdeal kiloma ulaşmama çok az kaldı. Diyet listeme ve verdiği muhteşem tariflerine uyarak en kısa sürede istediğim kiloma ulaşacağım. Sinem Hanım mükemmel bir diyetisyen her an whatsap üzerinden iletişeme geçebiliyorum. Bir diyetisyenden daha çok arkadaş olduğu için kendisine çok teşekkür ederim:)
     2 Beğeni    
ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2021
TavsiyeNo: 119419
Sinem hanimi kuzenim araciligla tanidim.Dört aylik bir Diet sonucunda 10kg verdim.Kendisinin cok samimi ve ilgisi sayesinde motivasyonum cok yüksekti .Kendimi hic yalniz hisetmedim bu sürecte .Saglik Problemlerimi herzaman ilgiyle takip etti takviye vitaminleri önerdi. Sinem hanim in sayesinde saglikli beslenmeyi ve daha önce beslenmede yaptigim hatalari ögrendim .Hertür sorularima cok professionel ve bilgili cevap Verdi.Ayrica Sporu sayesinde cok sevdim ve düzenli yapiyorum .Sinem hanimi saglikli zayiflamak isteyen herkese tavsiye ederim Daha önce cok diet yapmis ve basarisiz biri olarak iyiki tanimisim sizi (muzlu yulaf Seven Sevil)
     2 Beğeni    
Jessica RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118366
Ekim 2019'da SiNem ile gitmeye başladım. Onunla gittiğim ilk aylarda oldukça sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Oturum dışında tavsiyelerde bulundu ve tüm oturumlarda sorularıma cevap verdi. Sadece ne yapılacağını önermiyor. Ama nasıl yapılır, neden belirli yiyecekleri yersin. Spor yaparken de size tavsiyelerde bulunacak Bu pandemik dönemde, kişisel olarak sağlığımı etkileyen ve diyetim konusunda motive olmamamı sağlayan bazı değişiklikler oluyor. bununla ilgili araştırmalar yaptı ve ilaç ve sadece yemek kullanmaya ihtiyaç duymadan kendimi çok daha iyi hissettirdi. İşi konusunda çok zeki ve tutkulu. Kesinlikle onu tavsiye edeceğim I started to go with SiNem on October 2019. During the first months going with her I lost weight considerably in a healthy way. She gave advice outside of the session and and answered my questions during all sessions. She just not recommends what to it. But how to it, why eat certain foods. She will give you also advice while doing sports During this pandemic time, certain changes happen personally that affected my health which made me feel not motivated about my diet she did research regarding that and made me feel so much better without needing to use medicine and just food. She is very intelligent and passionate about her work. Definitely I will recommend her
     2 Beğeni    
İpek İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118274
Merhabalar, pcos(polikistikover) ım arkadaşlar. Çok fazla kilom yoktu fakat doktorum belli bir kilonun altına düşmem gerektiğini ve düzenli beslenme benim hayatımda çok önemli bir şey olduğundan bahsetti ve bir diyetisyen arayışına girdim.Sinemi yakın bir arkadaşım tavsiye etti. Başta online a karşı önyargım olduğu için bir ay denemek istedim, fakat bir ayda bile kendisine okadar ısındım ve o kadar iyi bir başarı elde ettik ki (4 kilo verdik) ne online önyargısı kaldı ne doğum kontrol hapı ön yargısı kaldı.. toplamda 4 ay beraberdik.. (1.72boy)68 kiloda başladığım maceramda şuan da 59 kiloyum.. bu arada doğum kontrol hapı kullananlar bilirler ne kadar iştah açtığını ve insülin direncinin kilo vermeye karşı direncini.. ona ragmen ben tüm kilolarımı sporsuz sadece sinemin diyetine uyarak verdim. Kilosu düşük bi insana göre 9 kilo çok çok iyi bir başarı arkadaşlar bunca etkene ragmen. Aynı zamanda tüm sağlık sorunlarımla birebir araştırarak ilgilendi. Doğru bir şekilde vitamin takviyelerinde bulundu. Tüm vitamin değerlerim ve insülin direncim artık normal seviyede..Hayatımın en sağlıklı dönemini sineme borçluyum diyebilirim. Yaptığı herşeyi titizlikle yapıyor. Çalışma stiline beni kontrol etmesine bayıldım bayıldımmm:) ve son olarak Düzenli yemek yeme ve sağlıklı beslenmeyi benim hayatıma bizzat geçirdiği için kendisine çok teşekkür ederim..
     2 Beğeni    
Aylin Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116389
Sinem'in bağlantısını 10 kilo verdikten sonra diyetisyenlik hizmetlerini şiddetle tavsiye eden bir arkadaşım aracılığıyla aldım. Amacım o kadar yüksek değildi, sadece doğum yaptıktan sonra 5 kilo vermek istedim ve daha önce birkaç diyet konseptini denememe rağmen hamilelik kilolarımdan kurtulamadım. Sinem ile çalışmak çok tatmin ediciydi ve profesyonel diyetisyen hizmetini de şiddetle tavsiye ederim! İnternette bir görüşme yaptıktan sonra% 100 ihtiyaçlarıma göre şekillendirilmiş bir beslenme planı oluşturdu. Tüm diyet süresince hiç acıkmadım ya da depresyonda hissetmedim, bu benim için çok şaşırtıcıydı. Ara sıra bir kadeh şarap veya çikolata bile alabilirim. Bilmediğim yiyecekler, malzemeler ve vücuttaki su tutulmasıyla ilgili şeyler öğretti ve genel olarak yeme (ve içme!) Alışkanlıkları konusunda beni meraklandırdı. Gün içinde yemeklerin resimlerini göndermek, yeme saatlerimi ve porsiyonlarımı kontrol etmemi kolaylaştırdı. Ayrıca haftalık ölçümleri ve internetteki yüz yüze görüşmeleri bana yardımcı oldu, çünkü bir yardım eli ve destek eli gibi hissettim. Böylece, bir aydan daha kısa bir sürede hedefime (5kg) ulaştım. Yeni / hamilelik öncesi bedenimi geri aldığım için çok mutluyum ve profesyonel yardımı için çok müteşekkirim! Kişiliği arkadaş canlısı, anlayışlı ve güvenilirdir ve ona herhangi bir zamanda herhangi bir şey sormak çok kolaydır. ====================== (Gönderilen orjinal ingilizce metin:) I got Sinem's contact through a friend, who highly recommended her dietician services after she had lost 10 kilos. My goal wasn't that high, I just wanted to loose 5 kg after I had given birth and couldn't get rid of my babyfat even though I had tried several diet concepts before. Working with Sinem was very satisfying, and I would highly recommend her professional dietician service as well! After we had a meeting on the Internet she created a nutrition plan that was shaped 100% for my needs. I was never hungry or felt depressed during the whole diet period, which was positively surprising to me. I could even have a glass of wine or chocolate every now and then. She taught me things about food, ingredients and water retention in the body I didn't know and made me curious about eating (and drinking!) habits in general. Sending her pictures of the dishes during the day made it easy for me to control my eating hours and portions. Plus her weekly measurements and face-to-face meetings on the internet helped me, because I had the feeling of a helping and supporting hand. So, in less than a month I had reached my goal (5kg). I'm more than happy to have my new / pre-pregnancy body back and I'm deeply thankful for her professional help! Her personality is friendly, understanding and trustworthy that it was very uncomplicated to ask her anything at anytime.
     2 Beğeni    
İbrahim ŞaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115659
Selamlar, Sinem hanım ile eşimin sayesinde tanıştım. Doğum kilolarından kurtulmak için başlamıştı ve bundan önceki klasik danışmanlarımızdan yeterli verimi alamamıştık. Sinem hanımdan eşim çok memnun kaldığı için bende başlamak istedim. Kilo vermek sürdürülebilirliğin çok önemli olduğu bir süreç. Bu uzun zaman zarfında psikolojik ve fiziksel bir çok zorlukla karşılaşıyorsunuz ve Sinem hanım ihtiyacınız olan her an sizin yanınızda! Sadece diyet listesi paylaşmıyor, size bilinçli beslenme alışkanlığı kazandırıyor, Sporu hayatınıza entegre etmenize yardımcı oluyor, zararlı alışkanlıklarınızın temelindeki sebepleri sorgulamanızı sağlıyor. Eşim ve ben hariç şu an 3 arkadaşımızda tavsiyemiz üzerine başladılar ve memnunlar. Ben hali hazırda bütün çevreme tavsiye ediyorum, sizlere de gönül rahatlığı ile Sinem hanımı tercih etmenizi öneririm. Sağlıklı günler..
     4 Beğeni    
Buşra ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115628
Sevgili Sinem Hanım’a sosyal medyası kanalıyla ulaşıp, kendisinden kilo almama yardımcı olması sebebiyle danıştım. Uzun süreler boyunca hemen herkesin çekinebileceği gibi, tarafıma reçete olarak sunulacak bir diyet listesi alırım ve ona da uyamam gibi bir düşüncem vardı. Bu sebeple de hiç bu türden bir profesyonel destek almaya yanaşmazdım. Ancak akademik ve mesleki tecrübelerinin bulunması, bilgilerini anlaşılabilir şekilde aktarabiliyor olduğunu gözlemlemem sebebiyle güvenim oluştu. Bunun için de danışmam sonucu sürece başladık ve opsiyonlu, yaşantı ve beslenme şeklime yönelik, gerçekçi hedefler koyduk. Bilgilendirildiğim, koptuğum zamanlarda motive edildiğim ve sağlığımı önemsememe vesile olan, en önemlisi de gün içerisinde besinlerimi düşünmeme sebep olan genel bir bilinç kazandığım 1 aylık süreci 46’dan 50 kg olan hedefimize ulaşınca dek beraber geçirdik. Hemen her gün kısa kısa, ayda 4 kere uzunca görüşmeler sağladık. Sanıyorum ki gelecek süreci kendim yönetebilir, sormak istediğim şeyler olduğunda da rahatça sorarak kendisinden bilgi alarak devam edebilirim. Bu da verdiği hizmette beni aktif kıldığı, kalıcı ve uzun soluklu etkisini görebileceğim bir uzman olduğu için kendisini tavsiye etmem anlamına geliyor:) Desteğin, güler yüzün, mesleğine olan sevgin, özverin ve emeklerin için çok teşekkür ediyorum:)
     4 Beğeni    
Elif O.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115283
Sinem Turkmen'e öncelikle bana gösterdigi ilgi ve zaman icin çok teşekkür ediyorum. Sinem Hanım'la online calisiyorum ben; çalısmaya başladıktan kısa sure icinde kilo vermeye başladım. Son 3 senede 7 kilo almistim, ve ne denediysem kilo verememiştim. Sinem Turkmenle danışmaya başladıktan sonra 5 kilo verdim 3 ay icinde ve hiç ac kalmadan, spor yapacak enerji ile. Benimle devamli irtibatta kaldigi icin, ne zaman düzenim bozulduysa pratik tavsiyeleri ile kisa surede tekrar diyete dondum. Pandemik surecinde ki destegi benim icin çok onemli oldu. Güler yüzü, her zaman müsait olmasi, bilimsel tavsiyeleri ve kolay yapilabilen diyetleri sebebi ile kesinlikle herkese tavsiye ederim. Muhteşem lezzetli ve pratik yemek/atistirmalik tarifleri de bonus!
     4 Beğeni    
I.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115117
Merhabalar, Gecen sene artık son 10 yılda aldığım aşırı kilolardan kurtulmam gerektiğini anladım. Sinem hanımı bana önerdiler. Sayesinde 7-8 Ayda 52 kilo verdim. Nasıl verdiğimi ben bile anlamadım. 1 Ekim 2019'da Sinem Hanımla Online Diyet yolculuğumuz başladı. Her soruya Whatsapp üzerinden hic sıkılmadan verdiği cevaplar ve tavsiyeler harika. Zorlandığınız zaman destek ve motive ediyor. Şimdi 32 yaşındayım, keşke daha önce tanımış olsaydım. Bana özel sevdiğim yemeklerden her hafta bir liste yolladı. Her öğün en az 2-3 değişik yemek tarifleri koydu. Sayesinde Hobby Aşçı oldum ve hayatıma yepyeni lezzetler kattı. Daha biraz yolumuz var onu da inşallah Sinem Hanım sayesinde aşacağız. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir diyetisyen.
     5 Beğeni    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114714
İlk tanışmam diyetisyen kliniğinde oldu daha önceden tavsiye almıştım. Kilo vermemde bana çok yardımcı oldu. Düzensiz bir beslenmem vardı düzene oturdu. Yaşam kalitem arttı diyebilirim. En iyi diyeti değil en uygun diyetin hangisi olduğunada karar verebiliyor farklı seçenekler sunabiliyor. Profesyonel, açık fikirli, arkadaş canlısı. Çok ilgili, insanları önemsiyor. Beni sürekli takip etti, diyetle ilgili bir sorum olduğu zaman hemen yanıt alabildim.
     3 Beğeni    
Alpcan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114711
Merhabalar, Sinem hocam hem renkli kişiliği hem de enerjisiyle öncelikle mükemmel bir insan. Mesleğinde ise benim gördüğüm ve danışanı olduğum diyetisyenler arasında en iyisi diyebilirim. Özellikle günümüzde çoğu hekimin kuşak farklılığından dolayı genç danışanlarına pek ulaşamaması ve iletişim kuramaması gibi sıkıntıları yaşamayan, aynı zamanda beni ideal kiloma ulaştırabilen tek diyetisyen. Bunların yanında elinize liste verip yollamak yerine sizi eğiten ve her sorunuza cevap verebilen donanımlı, azimli ve çalışkan bir insan. Kendisini takdir ediyor ve herkese öneriyorum. Memnun kalmamanız ve kilo verdirememesi imkansız.
     3 Beğeni    
Tuncay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114709
Sinem Hanım ile Haziran 2019da online (uzaktan) diyet çalışmasına başladık ve 95 kilo iken 3-4 ay içinde disiplinli bir şekilde söylediklerini uyguladığımda 15 kilo vererek 80 kiloya düştüm. Sağlığım ile ilgili bir sıkıntı olmadan yağ ölçümü azalttım. Kendisi çok ilgili bir diyetisyen ve kesinlikle işini takip ediyor, günlük kendisine rapor veriyordum :) Bu durum da benim iç disiplinimi oluşturdu. Kesinlikle tavsiye ederim, online diyet hizmeti çok başarılı ve disiplinli bir şekilde uygulayınca sonuca ulaşıyorsunuz.
     5 Beğeni    
Emil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114664
Sinem Türkmen’in bana uygulamış olduğu diyet sayesinde 7 ayda yaklaşık 20 kilo verdim. 130.4 kilo ile başladım ve halen düzenli olarak kilo vermeye devam ediyorum. 33 yaşında ve hayatında ilk kez diyet yapmaya ikna olmuş biri olarak, kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Sinem ile çalışmanın en sevdiğim yanı; çok zor bir danışan olmama rağmen asla pes etmemesi, zorlandığımı fark ettiğinde diyet içeriklerini değiştirerek beni motive etmesi ve destek olması. Her zaman neyi neden yapmamı istediğini, işin bilimsel tarafını da açıklayarak anlatıyor. İşini severek yaptığı çok belli. Danışanlarıyla yakından ilgileniyor, sorduğum her soruya cevap alabiliyorum. Bu anlamda gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir diyetisyen.
     3 Beğeni    
Atıl ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2020
TavsiyeNo: 114277
Sinem, tanıdığım işini çok seven ve sonuç odaklı nadir insanlardan birisi. Özellikle diyet ve sağlıklı beslenme gibi insan iradesini zorlayan konuda verdiği destek çok değerli. Sağlıklı beslenme macerasında Sinem in bana kattığı en önemli özelliklerden birisi her zaman ayrıntılara dikkat etme gerekliliğiydi. Bu süreçte, en masum yemeklerde bile mutlaka içeriğine tam olarak dikkat etmemi ve diyeti bozabilecek en küçük ayrıntıları yakalamamı sağladı. Sıkı takip ve disiplin ile kısa sürede istediğim kiloya sağlıklı bir şekilde ulaştım.her öğün için en az 3 alternatif sunarak diyetin her zaman ulaşılabilir olmasına yardımcı oldu. Öğünlerde yemek içerikleriyle ilgili bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap verdiği için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Gülin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2020
TavsiyeNo: 114267
Kilo vermek icin bugune kadar çabalamis ve çok defa diyet listelerine uymaya çalışmış olabilirsiniz. Hatta bu nedenle az cok ne yapmaniz gerektigi konusunda zaten bir fikriniz de olabilir. Benim icin öyleydi en azindan. Ancak Sinem' le tanıştığımda bilmediklerim nedeni ile bu döngüde olduğumu fark ettim. Sinem' den, kısa vadede hedef kiloya varmaktan çok hayatın olağan akışında, değişen koşullarda nasıl beslenmem gerektiğini öğreniyorum. Ve bunun sonucu olarak hiç fena olmayan bir sürede ideal kiloma ulaştım. Bu süreçte Sinem' in empatik, motive edici tutumu ve mükemmel tavsiyeleri herşeyi çok kolaylaştırdı. Sinem işini çok iyi yapıyor, herkese tavsiye ediyorum.!
     3 Beğeni    
Nihal YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112771
Uzun zamandan beri bir türlü veremediğim kilom vardı. Ne yaparsam yapayım gitmeyen göbeğim :) Yeğenim tavsiye etti Sinem hanımı. Eylül ayında başladık online görüşmeye. İlk başta olur mu acaba diye önyargım vardı. fakat çalışmaya başlayınca o kadar sevdim ve memnun kaldım ki. İşini çok iyi biliyor. Çok güzel yönlendiriyor. Bana çok güzel ve sağlıklı listeler hazırladı. şimdi toplam 6 kg verdim ve bütün kilom ilginç bir şeklide göbek ve bel kısmımdan gitti. Çok keyifli ve eğitici çalıştık. Zorlandığım zamanlarda Sinem hanım inanılmaz destek oldu. Ne zaman arasam yazsam her zaman yardımcı oldu. Liste ye uyamadığım zamanlarda mutlaka alternatif önerdi. Kendimi hiçbir zaman zorda hissetmedim. Şimdi ne yemem gerektiğini, fazla yersem nasıl dengelemem gerektiğini ve nasıl sağlıklı besleneceğim çok iyi öğrendim. Mutlaka tavsiye ediyorum Sinem hanımı. kesinlikle çok memnun kalacaksınız. hiçbirşey imkansız değil. kendinize ve Sinem hanıma güvenin.
     3 Beğeni    
Mert Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112273
Sinem hanım ile BOB Gym'de tanıştık. Her şeyden önce belirtmek isterim ki, sadece instagram sayfasında paylaştıklarıyla bile size beslenme hakkında çok önemli bilgiler kazandırıyor. Bire bir çalıştığınızda ise sporun yanında onun verdiği beslenme düzeniyle beraber, hem kilonuzu ideal seviyeye getirebiliyor hem de beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebiliyorsunuz. Alanında çok bilgili olduğu kadar harika da bir insan olduğu için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Talıp ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111692
Sinem hanım ile nişantaşı bob gym spor salonuna kayıt olduktan sonra tanıştım.79 kilo ve yüzde 18-20 yağ oranım vardı.Sinem hanımım uyması kolay ve kolay bulunabilen ürünler ile hazırladığı liste ile ve bu listede ki ürünlerin ekonumik olması da oldukça önemli. 72 kiloya yüzde 9-10 yağ oranına kadar düştüm. Kendim için çok kısa bir sürede. Sinem hanım listeyi yazdıktan sonra danışanın takip eden arayıp soran bir diyetisyen . Şunun yerine şunu koyalım gibi . sonra kilo almam konusunda da yardımcı oldu. Bir çok spor salonunda bir çok diyetisyen ile çalıştım .Bu yüzden kıysaslama yapabiliyorum . Bende ki değişimim eş dost arkadaşlar tarafından da fark edilince onlara da tavsiye etiim. size de şidette de tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Kerem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111679
Sinem Hanım ile çalıştığım spor salonunda tanıştım. Hedeflediğim yağ oranına sayesinde kısa sürede ulaştım.Diyete ilk başladığımda benim nasıl beslendiğimi öğrendi ve ona göre bir liste verdi.Yani yediklerimde fazla bir değişiklik olmadı.Bu yüzden diyet süreci çok rahat geçti .Özellikle sporcu beslenmesi konusundaki tavsiyeleri , yağ oranımı düşürmemde çok yardımcı oldu.Bu süreçte kendisine sorduğum tüm sorulara sabırla ve içtenlikle cevap verdi.Diyet ve özellikle sporcu beslenmesi konusunda uzman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Burkay L.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111639
Merhabalar, Diyetisyen Sinem Hanım ile hali hazırda devam etmekte olduğum spor salonu aracılığıyla tanıştım. Kendisi sporcu beslenmesi konusunda uzman diyetisyenlik hizmeti veriyordu. Açıkçası aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım, aklıma takılan tüm sorulara verdiği profesyonel ve yetkin cevaplar işinin uzmanı olduğunu gerçekten belli ediyor. Kısa sürede uyguladığım diyet sayesinde yağ oranımda belirgin bir düşüş olduğunu söyleyebilirim. Mesleki açıdan değerlendirmem gerekirse daha önce hizmet aldığım diyetisyenlerden farkının her zaman ulaşılabilir olması, güler yüzlü oluşu ve “doğru bilinen yanlışlar” konusunda tavsiyelerinin farklılığı diyebilirim. Basma kalıp yöntemlerden uzak çalışma stili kendisini çalıştığım şirkette diğer arkadaşlarıma da tavsiye etmeme sebep oldu. Kısacası kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım, umarım sizin de böyle bir fırsatınız olur.
     3 Beğeni    
Mert KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111634
Sinem Hanımla 1 yıl önce bu haftalarda tanıştım. O gelmeden önce gittiğim spor salonunda standart bir düzen vardı. Yeni gelen herkese ihtiyacına bakmaksızın ketojenik diyet yazılıyordu ama kendisi bu gelir gelmez bu duruma el koydu. Bizzat işletmenin sahibine gidip bunun yanlış ve sakıncalı olduğunu nedenleriyle açıkladı. O andan sonra gerek yüz yüze gerek yoğunluktan ötürü mail aracılığıyla programlarımı hazırladı itinayla. Ne zaman bir sorum olsa Whattsaptan yanıtladı ve her zaman güleryüzlüydü. Özel hayatının akışına göre davranmaması da profesyonelliğini gösteriyor. Bu profesyonelliği de ve programı sayesinde de 1 yılda 30 kilo verdim. İşini hakkıyla yapan çok iyi bir diyetisyen herkese öneririm.
     4 Beğeni    
Atilla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109326
Merhabalar, Diyetisyen N. Sinem Türkmen hanım ile tanışmamız devamlı gittiğim spor salonu sayesinde olmuştur.Kendisi mesleğini severek yapan,disiplinli,danışanını sürekli takip eden biridir. Bu tarz yönleri de benim gibi pek disiplini sevmeyenler için de açıkçası olumlu olmuştur. Sıkıcı diyetlerden ziyade danışanlarını sağlıklı beslenmeye yöneltmiş kısa vadeli değil kilo vermenin kalıcı hale gelmesi için yaşam tarzımı değiştirmiştir. 10 yıl kadar kronik pazartesi diyetçisiydim,Sinem hanımla Beraber girdiğimiz bu yolda yaklaşık 32 kilo verdim sayesinde.(1,5 yıl)Bu süreçte bir çok diyetisyenle yol yürüdüm fakat gerek benim disiplinsizliğim gerek mutsuz,zor ve sıkıcı diyetlerle hep yarım bırakmıştım.2 dilim ekmek,kibrit kutusu kadar peynirle beslenme olmayacağını sağlıklı beslenerek neleri ne zaman yemem gerektiğini öğretmiştir kendisi bana.herkese aynı diyetin yazıldığı fotokopi diyetisyeni değildir kesinlikle.görünüm ve davranışlarıyla örnek olan kişidir. Güler yüzlü,empati yeteneği olan ve başarı odaklıdır.yanlış bildiklerinizi düzeltme şansını yakalarsınız. en önemlisi sayesinde kendinizi yine güzel, genç ve canlı hissedersiniz.sevgiler...
     5 Beğeni    
Basak USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107295
Bob Gym Nisantasi’na ilk basladigimda kendisiyle de calismaya basladim. Guler yuzlulugu, anlayisli tavri ve profesyonelligini ilk gunder takdir ettigim Dyt. Sinem Hanim sayesinde 8 haftada 11 kilo verdim. Sporun da katkisiyla kas grubundan kaybim olmadi. Kendisini ozellikle spor yapan, yapmaya baslayacak kisilere veya zamani olmadigi icin sadece diyetle kilo verenlere tavsiye ediyorum. Kadin, erkek ve yas fark etmeksizin salondaki herkesin memnuniyetini yuzlerinden ve vucutlarindaki degisimlerden gormek mumkun. Genc yasina ragmen cok duzgun ve basarili bir sekilde ilerleyen Dyt. Sinem Hanim’a basarilarinin devamini diliyorum.
     6 Beğeni    
Erdal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103794
İşinde çok başarılı bir diyetisyen.Mesleki bilgi birikimi oldukça iyi. Kilolarımdan kurtulmak istediğimde eşimin sayesinde kenfisini tanıma fırsatım oldu. Sayesinde 2 ayda 8kg verdim. Bana yepyeni bir beslenme alışkanlığı kazandırdı. Diyet yaptığım sürece sürekli beni neler yemem gerektiği konusunda yönlendirdi.Gün içinde diyetime uyamadığım zamanlarda nasıl o günü dengelemem konusunda sorular sorduğumda anlık olarak geri bildirimlerde bulunarak diyetime sadık kalmamda yardımcı oldu. Kendisine bu sebeplerden dolayı teşekkür ediyor ve mesleğinde başarılar diliyorum.
     9 Beğeni    
Burcu
15.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102080
Sinem benim 6 yıllık arkadaşımdır. Bu süreç boyunca Sinemin kendisini ve mesleğini nasıl geliştirdiğine bizzat tanık oldum. Mezun olduktan sonra hiç tereddüt etmeden kendisinin danışanı oldum. 1-1.5 aylık süreçte kendimde ciddi bir değişim gördüğümü söyleyebilirim. Sadece kilo vermedim, sağlıklı bir insan oldum. Etrafımdan aldığım güzel yorumlar beni mutlu etti. Motivasyonum düştüğünde Sinemin desteğini hep hissettim. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki arkadaşım mesleğinde gerçekten çok iyi ve disiplinlidir. Onunla görüştüğünüzde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.
     10 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Memorial Şişli Hastanesi
Kaptan Paşa, Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulv, Okmeydanı Cd. No: 4, 34384 Şişli/İstanbul
Uzm.Dyt.N.Sinem TÜRKMEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 314 66 66
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.N.Sinem TÜRKMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Professional Working Proficiency In English.

N.Sinem TÜRKMEN Mesleki Videolar Videoları
-

19:01
Top