2007'den Bugüne 82,686 Tavsiye, 26,144 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

N.Sinem TÜRKMEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Dyt.N.Sinem TÜRKMEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

N.Sinem TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar N.Sinem TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

N.Sinem TÜRKMEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sporcu Beslenmesi
Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
Kilo Yönetimi
Gebelik Dönemi Beslenmesi
Anne-Çocuk Beslenmesi
Vegan ve Vejetaryen Beslenmesi

N.Sinem TÜRKMEN Özgeçmiş CV Dyt.N.Sinem TÜRKMEN'in Özgeçmişi
Diyetisyen Sinem Türkmen, Edremit Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2012 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimine başladı ve 2017 yılında onur derecesi ile mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitim ve projelere katıldı. 2014 yılında New York’da dil eğitimi aldı, 2016 yılında ise, Brezilya’da bir çocuk esirgeme kurumunda çocuk beslenmesi ve spor eğitimi görevlerini üstlenerek 2 ay boyunca gönüllü olarak çalıştı. Birçok kurumda klinik, poliklinik, mutfak ve toplum beslenmesi alanlarında staj deneyimleri oldu ve çeşitli okullarda gönüllü olarak ilköğretim öğrencilerine beslenme eğitimi verdi, lise öğrencileri için seminerler düzenledi. Lisans eğitiminden sonra, Acıbadem Üniversitesi’nde tezli yüksek lisans programına başlamıştır ve sporcu beslenmesi alanında çalışmalar yaparak eğitimine devam etmektedir...[Devamı...]

N.Sinem TÜRKMEN Tavsiye Yazıları N.Sinem TÜRKMEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 nihal ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 82.222.21.YY

18-12-2019
 TavsiyeNo: 112771
Uzun zamandan beri bir türlü veremediğim kilom vardı. Ne yaparsam yapayım gitmeyen göbeğim :) Yeğenim tavsiye etti Sinem hanımı. Eylül ayında başladık online görüşmeye. İlk başta olur mu acaba diye önyargım vardı. fakat çalışmaya başlayınca o kadar sevdim ve memnun kaldım ki. İşini çok iyi biliyor. Çok güzel yönlendiriyor. Bana çok güzel ve sağlıklı listeler hazırladı. şimdi toplam 6 kg verdim ve bütün kilom ilginç bir şeklide göbek ve bel kısmımdan gitti. Çok keyifli ve eğitici çalıştık. Zorlandığım zamanlarda Sinem hanım inanılmaz destek oldu. Ne zaman arasam yazsam her zaman yardımcı oldu. Liste ye uyamadığım zamanlarda mutlaka alternatif önerdi. Kendimi hiçbir zaman zorda hissetmedim. Şimdi ne yemem gerektiğini, fazla yersem nasıl dengelemem gerektiğini ve nasıl sağlıklı besleneceğim çok iyi öğrendim. Mutlaka tavsiye ediyorum Sinem hanımı. kesinlikle çok memnun kalacaksınız. hiçbirşey imkansız değil. kendinize ve Sinem hanıma güvenin.
     1 Beğeni    

 Mert Ç. (Danışan)
 IP: 78.182.135.YLF

13-11-2019
 TavsiyeNo: 112273
Sinem hanım ile BOB Gym'de tanıştık. Her şeyden önce belirtmek isterim ki, sadece instagram sayfasında paylaştıklarıyla bile size beslenme hakkında çok önemli bilgiler kazandırıyor. Bire bir çalıştığınızda ise sporun yanında onun verdiği beslenme düzeniyle beraber, hem kilonuzu ideal seviyeye getirebiliyor hem de beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebiliyorsunuz. Alanında çok bilgili olduğu kadar harika da bir insan olduğu için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 TALIP ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.144.YBY

04-10-2019
 TavsiyeNo: 111692
Sinem hanım ile nişantaşı bob gym spor salonuna kayıt olduktan sonra tanıştım.79 kilo ve yüzde 18-20 yağ oranım vardı.Sinem hanımım uyması kolay ve kolay bulunabilen ürünler ile hazırladığı liste ile ve bu listede ki ürünlerin ekonumik olması da oldukça önemli. 72 kiloya yüzde 9-10 yağ oranına kadar düştüm. Kendim için çok kısa bir sürede. Sinem hanım listeyi yazdıktan sonra danışanın takip eden arayıp soran bir diyetisyen . Şunun yerine şunu koyalım gibi . sonra kilo almam konusunda da yardımcı oldu. Bir çok spor salonunda bir çok diyetisyen ile çalıştım .Bu yüzden kıysaslama yapabiliyorum . Bende ki değişimim eş dost arkadaşlar tarafından da fark edilince onlara da tavsiye etiim. size de şidette de tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

 KEREM BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 82.222.111.ZJY

03-10-2019
 TavsiyeNo: 111679
Sinem Hanım ile çalıştığım spor salonunda tanıştım. Hedeflediğim yağ oranına sayesinde kısa sürede ulaştım.Diyete ilk başladığımda benim nasıl beslendiğimi öğrendi ve ona göre bir liste verdi.Yani yediklerimde fazla bir değişiklik olmadı.Bu yüzden diyet süreci çok rahat geçti .Özellikle sporcu beslenmesi konusundaki tavsiyeleri , yağ oranımı düşürmemde çok yardımcı oldu.Bu süreçte kendisine sorduğum tüm sorulara sabırla ve içtenlikle cevap verdi.Diyet ve özellikle sporcu beslenmesi konusunda uzman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Burkay L. (Danışan)
 IP: 176.54.112.YL

01-10-2019
 TavsiyeNo: 111639
Merhabalar, Diyetisyen Sinem Hanım ile hali hazırda devam etmekte olduğum spor salonu aracılığıyla tanıştım. Kendisi sporcu beslenmesi konusunda uzman diyetisyenlik hizmeti veriyordu. Açıkçası aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım, aklıma takılan tüm sorulara verdiği profesyonel ve yetkin cevaplar işinin uzmanı olduğunu gerçekten belli ediyor. Kısa sürede uyguladığım diyet sayesinde yağ oranımda belirgin bir düşüş olduğunu söyleyebilirim. Mesleki açıdan değerlendirmem gerekirse daha önce hizmet aldığım diyetisyenlerden farkının her zaman ulaşılabilir olması, güler yüzlü oluşu ve “doğru bilinen yanlışlar” konusunda tavsiyelerinin farklılığı diyebilirim. Basma kalıp yöntemlerden uzak çalışma stili kendisini çalıştığım şirkette diğer arkadaşlarıma da tavsiye etmeme sebep oldu. Kısacası kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım, umarım sizin de böyle bir fırsatınız olur.
     1 Beğeni    

 Mert KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.217.214.LD

30-09-2019
 TavsiyeNo: 111634
Sinem Hanımla 1 yıl önce bu haftalarda tanıştım. O gelmeden önce gittiğim spor salonunda standart bir düzen vardı. Yeni gelen herkese ihtiyacına bakmaksızın ketojenik diyet yazılıyordu ama kendisi bu gelir gelmez bu duruma el koydu. Bizzat işletmenin sahibine gidip bunun yanlış ve sakıncalı olduğunu nedenleriyle açıkladı. O andan sonra gerek yüz yüze gerek yoğunluktan ötürü mail aracılığıyla programlarımı hazırladı itinayla. Ne zaman bir sorum olsa Whattsaptan yanıtladı ve her zaman güleryüzlüydü. Özel hayatının akışına göre davranmaması da profesyonelliğini gösteriyor. Bu profesyonelliği de ve programı sayesinde de 1 yılda 30 kilo verdim. İşini hakkıyla yapan çok iyi bir diyetisyen herkese öneririm.
     2 Beğeni    

 atilla (Danışan)
 IP: 88.234.210.ZZW

16-04-2019
 TavsiyeNo: 109326
Merhabalar, Diyetisyen N. Sinem Türkmen hanım ile tanışmamız devamlı gittiğim spor salonu sayesinde olmuştur.Kendisi mesleğini severek yapan,disiplinli,danışanını sürekli takip eden biridir. Bu tarz yönleri de benim gibi pek disiplini sevmeyenler için de açıkçası olumlu olmuştur. Sıkıcı diyetlerden ziyade danışanlarını sağlıklı beslenmeye yöneltmiş kısa vadeli değil kilo vermenin kalıcı hale gelmesi için yaşam tarzımı değiştirmiştir. 10 yıl kadar kronik pazartesi diyetçisiydim,Sinem hanımla Beraber girdiğimiz bu yolda yaklaşık 32 kilo verdim sayesinde.(1,5 yıl)Bu süreçte bir çok diyetisyenle yol yürüdüm fakat gerek benim disiplinsizliğim gerek mutsuz,zor ve sıkıcı diyetlerle hep yarım bırakmıştım.2 dilim ekmek,kibrit kutusu kadar peynirle beslenme olmayacağını sağlıklı beslenerek neleri ne zaman yemem gerektiğini öğretmiştir kendisi bana.herkese aynı diyetin yazıldığı fotokopi diyetisyeni değildir kesinlikle.görünüm ve davranışlarıyla örnek olan kişidir. Güler yüzlü,empati yeteneği olan ve başarı odaklıdır.yanlış bildiklerinizi düzeltme şansını yakalarsınız. en önemlisi sayesinde kendinizi yine güzel, genç ve canlı hissedersiniz.sevgiler...
     3 Beğeni    

 Basak USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.227.24.WY

15-12-2018
 TavsiyeNo: 107295
Bob Gym Nisantasi’na ilk basladigimda kendisiyle de calismaya basladim. Guler yuzlulugu, anlayisli tavri ve profesyonelligini ilk gunder takdir ettigim Dyt. Sinem Hanim sayesinde 8 haftada 11 kilo verdim. Sporun da katkisiyla kas grubundan kaybim olmadi. Kendisini ozellikle spor yapan, yapmaya baslayacak kisilere veya zamani olmadigi icin sadece diyetle kilo verenlere tavsiye ediyorum. Kadin, erkek ve yas fark etmeksizin salondaki herkesin memnuniyetini yuzlerinden ve vucutlarindaki degisimlerden gormek mumkun. Genc yasina ragmen cok duzgun ve basarili bir sekilde ilerleyen Dyt. Sinem Hanim’a basarilarinin devamini diliyorum.
     4 Beğeni    

 Erdal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.45.120.YYW

17-05-2018
 TavsiyeNo: 103794
İşinde çok başarılı bir diyetisyen.Mesleki bilgi birikimi oldukça iyi. Kilolarımdan kurtulmak istediğimde eşimin sayesinde kenfisini tanıma fırsatım oldu. Sayesinde 2 ayda 8kg verdim. Bana yepyeni bir beslenme alışkanlığı kazandırdı. Diyet yaptığım sürece sürekli beni neler yemem gerektiği konusunda yönlendirdi.Gün içinde diyetime uyamadığım zamanlarda nasıl o günü dengelemem konusunda sorular sorduğumda anlık olarak geri bildirimlerde bulunarak diyetime sadık kalmamda yardımcı oldu. Kendisine bu sebeplerden dolayı teşekkür ediyor ve mesleğinde başarılar diliyorum.
     7 Beğeni    

 Burcu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.253.65.ZW

15-02-2018
 TavsiyeNo: 102080
Sinem benim 6 yıllık arkadaşımdır. Bu süreç boyunca Sinemin kendisini ve mesleğini nasıl geliştirdiğine bizzat tanık oldum. Mezun olduktan sonra hiç tereddüt etmeden kendisinin danışanı oldum. 1-1.5 aylık süreçte kendimde ciddi bir değişim gördüğümü söyleyebilirim. Sadece kilo vermedim, sağlıklı bir insan oldum. Etrafımdan aldığım güzel yorumlar beni mutlu etti. Motivasyonum düştüğünde Sinemin desteğini hep hissettim. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki arkadaşım mesleğinde gerçekten çok iyi ve disiplinlidir. Onunla görüştüğünüzde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nutrition İstanbul
Nisbetiye Mahallesi, Aytar Caddesi, Sunar Apartmanı, No:14/3 Levent/Beşiktaş
İstanbul  
(Pazartesi-Cumartesi 09:00-19:00)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(549) 222 02 22  
(Klinik)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

N.Sinem TÜRKMEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Professional Working Proficiency İn English.


N.Sinem TÜRKMEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

N.Sinem TÜRKMEN Mesleki Videolar Videoları
-


14:47
Top