2007'den Bugüne 83,587 Tavsiye, 26,252 Uzman ve 18,649 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!N.Sinem TÜRKMEN
Diyetisyen - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

N.Sinem TÜRKMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar N.Sinem TÜRKMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

N.Sinem TÜRKMEN'in İletişim Bilgileri
Dyt.N.Sinem TÜRKMEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (27 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : Professional Working Proficiency In English.
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
N.Sinem TÜRKMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sporcu Beslenmesi
Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
Kilo Yönetimi
Gebelik ve Emzirme Dönemi Beslenmesi
Çocuk ve Adölesan Beslenmesi
Vegan ve Vejetaryen Beslenmesi

N.Sinem TÜRKMEN Özgeçmis CV Dyt.N.Sinem TÜRKMEN'in Özgeçmişi
Diyetisyen Sinem Türkmen, Edremit Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2012 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimine başladı ve 2017 yılında onur derecesi ile mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitim ve projelere katıldı. 2014 yılında New York’da dil eğitimi aldı, 2016 yılında ise, Brezilya’da bir çocuk esirgeme kurumunda çocuk beslenmesi ve spor eğitimi görevlerini üstlenerek 2 ay boyunca gönüllü olarak çalıştı. Birçok kurumda klinik, poliklinik, mutfak ve toplum beslenmesi alanlarında staj deneyimleri oldu ve çeşitli okullarda gönüllü olarak ilköğretim öğrencilerine beslenme eğitimi verdi, lise öğrencileri için seminerler düzenledi. Lisans eğitiminden sonra, Acıbadem Üniversitesi’nde tezli yüksek lisans programına başlamıştır ve sporcu beslenmesi alanında çalışmalar yaparak eğitimine devam etmektedir...[Devamı...]

N.Sinem TÜRKMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ8.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114714
İlk tanışmam diyetisyen kliniğinde oldu daha önceden tavsiye almıştım. Kilo vermemde bana çok yardımcı oldu. Düzensiz bir beslenmem vardı düzene oturdu. Yaşam kalitem arttı diyebilirim. En iyi diyeti değil en uygun diyetin hangisi olduğunada karar verebiliyor farklı seçenekler sunabiliyor. Profesyonel, açık fikirli, arkadaş canlısı. Çok ilgili, insanları önemsiyor. Beni sürekli takip etti, diyetle ilgili bir sorum olduğu zaman hemen yanıt alabildim.
     1 Beğeni    
Alpcan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ8.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114711
Merhabalar, Sinem hocam hem renkli kişiliği hem de enerjisiyle öncelikle mükemmel bir insan. Mesleğinde ise benim gördüğüm ve danışanı olduğum diyetisyenler arasında en iyisi diyebilirim. Özellikle günümüzde çoğu hekimin kuşak farklılığından dolayı genç danışanlarına pek ulaşamaması ve iletişim kuramaması gibi sıkıntıları yaşamayan, aynı zamanda beni ideal kiloma ulaştırabilen tek diyetisyen. Bunların yanında elinize liste verip yollamak yerine sizi eğiten ve her sorunuza cevap verebilen donanımlı, azimli ve çalışkan bir insan. Kendisini takdir ediyor ve herkese öneriyorum. Memnun kalmamanız ve kilo verdirememesi imkansız.
     1 Beğeni    
Tuncay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ8.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114709
Sinem Hanım ile Haziran 2019da online (uzaktan) diyet çalışmasına başladık ve 95 kilo iken 3-4 ay içinde disiplinli bir şekilde söylediklerini uyguladığımda 15 kilo vererek 80 kiloya düştüm. Sağlığım ile ilgili bir sıkıntı olmadan yağ ölçümü azalttım. Kendisi çok ilgili bir diyetisyen ve kesinlikle işini takip ediyor, günlük kendisine rapor veriyordum :) Bu durum da benim iç disiplinimi oluşturdu. Kesinlikle tavsiye ederim, online diyet hizmeti çok başarılı ve disiplinli bir şekilde uygulayınca sonuca ulaşıyorsunuz.
     3 Beğeni    
Emil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ4.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114664
Sinem Türkmen’in bana uygulamış olduğu diyet sayesinde 7 ayda yaklaşık 20 kilo verdim. 130.4 kilo ile başladım ve halen düzenli olarak kilo vermeye devam ediyorum. 33 yaşında ve hayatında ilk kez diyet yapmaya ikna olmuş biri olarak, kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Sinem ile çalışmanın en sevdiğim yanı; çok zor bir danışan olmama rağmen asla pes etmemesi, zorlandığımı fark ettiğinde diyet içeriklerini değiştirerek beni motive etmesi ve destek olması. Her zaman neyi neden yapmamı istediğini, işin bilimsel tarafını da açıklayarak anlatıyor. İşini severek yaptığı çok belli. Danışanlarıyla yakından ilgileniyor, sorduğum her soruya cevap alabiliyorum. Bu anlamda gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir diyetisyen.
     1 Beğeni    
Atıl ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2020
TavsiyeNo: 114277
Sinem, tanıdığım işini çok seven ve sonuç odaklı nadir insanlardan birisi. Özellikle diyet ve sağlıklı beslenme gibi insan iradesini zorlayan konuda verdiği destek çok değerli. Sağlıklı beslenme macerasında Sinem in bana kattığı en önemli özelliklerden birisi her zaman ayrıntılara dikkat etme gerekliliğiydi. Bu süreçte, en masum yemeklerde bile mutlaka içeriğine tam olarak dikkat etmemi ve diyeti bozabilecek en küçük ayrıntıları yakalamamı sağladı. Sıkı takip ve disiplin ile kısa sürede istediğim kiloya sağlıklı bir şekilde ulaştım.her öğün için en az 3 alternatif sunarak diyetin her zaman ulaşılabilir olmasına yardımcı oldu. Öğünlerde yemek içerikleriyle ilgili bitmek tükenmek bilmeyen sorularıma sabırla cevap verdiği için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Gülin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mart.2020
TavsiyeNo: 114267
Kilo vermek icin bugune kadar çabalamis ve çok defa diyet listelerine uymaya çalışmış olabilirsiniz. Hatta bu nedenle az cok ne yapmaniz gerektigi konusunda zaten bir fikriniz de olabilir. Benim icin öyleydi en azindan. Ancak Sinem' le tanıştığımda bilmediklerim nedeni ile bu döngüde olduğumu fark ettim. Sinem' den, kısa vadede hedef kiloya varmaktan çok hayatın olağan akışında, değişen koşullarda nasıl beslenmem gerektiğini öğreniyorum. Ve bunun sonucu olarak hiç fena olmayan bir sürede ideal kiloma ulaştım. Bu süreçte Sinem' in empatik, motive edici tutumu ve mükemmel tavsiyeleri herşeyi çok kolaylaştırdı. Sinem işini çok iyi yapıyor, herkese tavsiye ediyorum.!
     1 Beğeni    
Nihal YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112771
Uzun zamandan beri bir türlü veremediğim kilom vardı. Ne yaparsam yapayım gitmeyen göbeğim :) Yeğenim tavsiye etti Sinem hanımı. Eylül ayında başladık online görüşmeye. İlk başta olur mu acaba diye önyargım vardı. fakat çalışmaya başlayınca o kadar sevdim ve memnun kaldım ki. İşini çok iyi biliyor. Çok güzel yönlendiriyor. Bana çok güzel ve sağlıklı listeler hazırladı. şimdi toplam 6 kg verdim ve bütün kilom ilginç bir şeklide göbek ve bel kısmımdan gitti. Çok keyifli ve eğitici çalıştık. Zorlandığım zamanlarda Sinem hanım inanılmaz destek oldu. Ne zaman arasam yazsam her zaman yardımcı oldu. Liste ye uyamadığım zamanlarda mutlaka alternatif önerdi. Kendimi hiçbir zaman zorda hissetmedim. Şimdi ne yemem gerektiğini, fazla yersem nasıl dengelemem gerektiğini ve nasıl sağlıklı besleneceğim çok iyi öğrendim. Mutlaka tavsiye ediyorum Sinem hanımı. kesinlikle çok memnun kalacaksınız. hiçbirşey imkansız değil. kendinize ve Sinem hanıma güvenin.
     1 Beğeni    
Mert Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112273
Sinem hanım ile BOB Gym'de tanıştık. Her şeyden önce belirtmek isterim ki, sadece instagram sayfasında paylaştıklarıyla bile size beslenme hakkında çok önemli bilgiler kazandırıyor. Bire bir çalıştığınızda ise sporun yanında onun verdiği beslenme düzeniyle beraber, hem kilonuzu ideal seviyeye getirebiliyor hem de beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebiliyorsunuz. Alanında çok bilgili olduğu kadar harika da bir insan olduğu için kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Talıp ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111692
Sinem hanım ile nişantaşı bob gym spor salonuna kayıt olduktan sonra tanıştım.79 kilo ve yüzde 18-20 yağ oranım vardı.Sinem hanımım uyması kolay ve kolay bulunabilen ürünler ile hazırladığı liste ile ve bu listede ki ürünlerin ekonumik olması da oldukça önemli. 72 kiloya yüzde 9-10 yağ oranına kadar düştüm. Kendim için çok kısa bir sürede. Sinem hanım listeyi yazdıktan sonra danışanın takip eden arayıp soran bir diyetisyen . Şunun yerine şunu koyalım gibi . sonra kilo almam konusunda da yardımcı oldu. Bir çok spor salonunda bir çok diyetisyen ile çalıştım .Bu yüzden kıysaslama yapabiliyorum . Bende ki değişimim eş dost arkadaşlar tarafından da fark edilince onlara da tavsiye etiim. size de şidette de tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Kerem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111679
Sinem Hanım ile çalıştığım spor salonunda tanıştım. Hedeflediğim yağ oranına sayesinde kısa sürede ulaştım.Diyete ilk başladığımda benim nasıl beslendiğimi öğrendi ve ona göre bir liste verdi.Yani yediklerimde fazla bir değişiklik olmadı.Bu yüzden diyet süreci çok rahat geçti .Özellikle sporcu beslenmesi konusundaki tavsiyeleri , yağ oranımı düşürmemde çok yardımcı oldu.Bu süreçte kendisine sorduğum tüm sorulara sabırla ve içtenlikle cevap verdi.Diyet ve özellikle sporcu beslenmesi konusunda uzman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Burkay L.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111639
Merhabalar, Diyetisyen Sinem Hanım ile hali hazırda devam etmekte olduğum spor salonu aracılığıyla tanıştım. Kendisi sporcu beslenmesi konusunda uzman diyetisyenlik hizmeti veriyordu. Açıkçası aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım, aklıma takılan tüm sorulara verdiği profesyonel ve yetkin cevaplar işinin uzmanı olduğunu gerçekten belli ediyor. Kısa sürede uyguladığım diyet sayesinde yağ oranımda belirgin bir düşüş olduğunu söyleyebilirim. Mesleki açıdan değerlendirmem gerekirse daha önce hizmet aldığım diyetisyenlerden farkının her zaman ulaşılabilir olması, güler yüzlü oluşu ve “doğru bilinen yanlışlar” konusunda tavsiyelerinin farklılığı diyebilirim. Basma kalıp yöntemlerden uzak çalışma stili kendisini çalıştığım şirkette diğer arkadaşlarıma da tavsiye etmeme sebep oldu. Kısacası kendisiyle karşılaştığım için çok şanslıyım, umarım sizin de böyle bir fırsatınız olur.
     1 Beğeni    
Mert KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111634
Sinem Hanımla 1 yıl önce bu haftalarda tanıştım. O gelmeden önce gittiğim spor salonunda standart bir düzen vardı. Yeni gelen herkese ihtiyacına bakmaksızın ketojenik diyet yazılıyordu ama kendisi bu gelir gelmez bu duruma el koydu. Bizzat işletmenin sahibine gidip bunun yanlış ve sakıncalı olduğunu nedenleriyle açıkladı. O andan sonra gerek yüz yüze gerek yoğunluktan ötürü mail aracılığıyla programlarımı hazırladı itinayla. Ne zaman bir sorum olsa Whattsaptan yanıtladı ve her zaman güleryüzlüydü. Özel hayatının akışına göre davranmaması da profesyonelliğini gösteriyor. Bu profesyonelliği de ve programı sayesinde de 1 yılda 30 kilo verdim. İşini hakkıyla yapan çok iyi bir diyetisyen herkese öneririm.
     2 Beğeni    
Atilla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109326
Merhabalar, Diyetisyen N. Sinem Türkmen hanım ile tanışmamız devamlı gittiğim spor salonu sayesinde olmuştur.Kendisi mesleğini severek yapan,disiplinli,danışanını sürekli takip eden biridir. Bu tarz yönleri de benim gibi pek disiplini sevmeyenler için de açıkçası olumlu olmuştur. Sıkıcı diyetlerden ziyade danışanlarını sağlıklı beslenmeye yöneltmiş kısa vadeli değil kilo vermenin kalıcı hale gelmesi için yaşam tarzımı değiştirmiştir. 10 yıl kadar kronik pazartesi diyetçisiydim,Sinem hanımla Beraber girdiğimiz bu yolda yaklaşık 32 kilo verdim sayesinde.(1,5 yıl)Bu süreçte bir çok diyetisyenle yol yürüdüm fakat gerek benim disiplinsizliğim gerek mutsuz,zor ve sıkıcı diyetlerle hep yarım bırakmıştım.2 dilim ekmek,kibrit kutusu kadar peynirle beslenme olmayacağını sağlıklı beslenerek neleri ne zaman yemem gerektiğini öğretmiştir kendisi bana.herkese aynı diyetin yazıldığı fotokopi diyetisyeni değildir kesinlikle.görünüm ve davranışlarıyla örnek olan kişidir. Güler yüzlü,empati yeteneği olan ve başarı odaklıdır.yanlış bildiklerinizi düzeltme şansını yakalarsınız. en önemlisi sayesinde kendinizi yine güzel, genç ve canlı hissedersiniz.sevgiler...
     3 Beğeni    
Basak USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107295
Bob Gym Nisantasi’na ilk basladigimda kendisiyle de calismaya basladim. Guler yuzlulugu, anlayisli tavri ve profesyonelligini ilk gunder takdir ettigim Dyt. Sinem Hanim sayesinde 8 haftada 11 kilo verdim. Sporun da katkisiyla kas grubundan kaybim olmadi. Kendisini ozellikle spor yapan, yapmaya baslayacak kisilere veya zamani olmadigi icin sadece diyetle kilo verenlere tavsiye ediyorum. Kadin, erkek ve yas fark etmeksizin salondaki herkesin memnuniyetini yuzlerinden ve vucutlarindaki degisimlerden gormek mumkun. Genc yasina ragmen cok duzgun ve basarili bir sekilde ilerleyen Dyt. Sinem Hanim’a basarilarinin devamini diliyorum.
     4 Beğeni    
Erdal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103794
İşinde çok başarılı bir diyetisyen.Mesleki bilgi birikimi oldukça iyi. Kilolarımdan kurtulmak istediğimde eşimin sayesinde kenfisini tanıma fırsatım oldu. Sayesinde 2 ayda 8kg verdim. Bana yepyeni bir beslenme alışkanlığı kazandırdı. Diyet yaptığım sürece sürekli beni neler yemem gerektiği konusunda yönlendirdi.Gün içinde diyetime uyamadığım zamanlarda nasıl o günü dengelemem konusunda sorular sorduğumda anlık olarak geri bildirimlerde bulunarak diyetime sadık kalmamda yardımcı oldu. Kendisine bu sebeplerden dolayı teşekkür ediyor ve mesleğinde başarılar diliyorum.
     7 Beğeni    
Burcu
15.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102080
Sinem benim 6 yıllık arkadaşımdır. Bu süreç boyunca Sinemin kendisini ve mesleğini nasıl geliştirdiğine bizzat tanık oldum. Mezun olduktan sonra hiç tereddüt etmeden kendisinin danışanı oldum. 1-1.5 aylık süreçte kendimde ciddi bir değişim gördüğümü söyleyebilirim. Sadece kilo vermedim, sağlıklı bir insan oldum. Etrafımdan aldığım güzel yorumlar beni mutlu etti. Motivasyonum düştüğünde Sinemin desteğini hep hissettim. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki arkadaşım mesleğinde gerçekten çok iyi ve disiplinlidir. Onunla görüştüğünüzde bana hak vereceğinizi düşünüyorum.
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Dyt.N.Sinem TÜRKMEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.N.Sinem TÜRKMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Professional Working Proficiency In English.

N.Sinem TÜRKMEN Mesleki Videolar Videoları
-

07:22
Top