Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ahmet ERKAN

Şehir

Yurtdışı

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Psk.Ahmet ERKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ahmet ERKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

173
(%99.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Telefon Numarasi: 07581-507497

Ahmet ERKAN'in Makaleleri Ahmet ERKAN Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
2 Makale

Ahmet ERKAN Tavsiye Yazıları Ahmet ERKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 nurcan sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 79.219.185.WW

24-03-2011
 TavsiyeNo: 40570
Ahmet Erkan bey ile calistigi klinikte tanistim. Kendisinden profesyonel hizmet aldim. Cok akici ,ikna edici ve düzgün konusmasiyla güvenirligimi kazandi.Ilk etapta psikolojik sorunlarimdan dolayi , kendisini algilayamadim,yardimlarini kabul etmedim.Profesyonelligi ve sabriyla kendimi tanimami sagladi.Eve döndükten sonrada, yönlendirme ve tavsiyeleri ile beni nekadar rahatlattigini daha iyi anladim.Mesleki acidan her yönüyle mükemmel bir psikolog.Yerine göre mesafeli ,ciddi bir insan.Calistigi yer acisindan daha iyi yerlere layik oldugunu düsünüyorum.Ahmet Erkan beyle tanistigim ve kendisinden yardim aldigim icin kendimi sansli hissediyorum .Herkesinde kendisinden yararlanmasini tavsiye ediyorum.
     106 Beğeni    

Ahmet ERKAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Merhaba,

Psikoterapist ve hasta-danisan iliskilerinde güven olusabilmesi ve basarili bir tedavi süreci icin, duygu dili olan ana dilinde tedavi cok önemlidir. Bunun yaninda psikoterapistin kendisinden hizmet alan hastasinin ic dünyasini tanimasi, ayni kültürel frekanstan konusabilmesi de cok önemlidir. Bu anlamda gerek orta ögrenim ve Hukuk tahsilim, gerekse askerlik ve meslek hayatim nedeniyle anavatanimizin tüm bölgelerinde kalarak ülke insanimizin yöresel ve kültürel farkliliklarini tanima firsatim oldu.

Kendim de ayni zamanda bir göcmenim, dolayisiyle Almanya'da yabanci kökenli ve göcmen olmanin ne demek oldugunu iyi biliyorum. 1998 senesi sonunda Almanya'ya geldim. Almanca'yi sifirdan burada ögrendim ve Psikoloji Fakultesi'ni 1.0 diploma notuyle ve dereceyle Almanya'da bitirdim. Meslek ici uzmanlik egitimini de tamamlayarak Bilissel Davranis Terapisi (Kognitive Verhaltenstherapie) alaninda Psikoterapist lisansini aldim.

Agirlikli olarak hizmet verdigim konular sunlardir:

Aile Terapisi, Cocuk Egitimi, Sexuel Sorunlar, Takintilar, Her Türlü Fobi, Genel Kaygi Bozuklugu, Panik Atak, Depresyon, Uyku Bozukluklari, Psikosomatik Agrilar, Almanya'da Uyum Sorunlari, Travma Sonrasi Stres Sendromu, Isyeri Sorunlari ve Mobbing ve diger bazi konularda, ihtiyac halinde dini ve kültür yogunluklu psikolojik tedavi. Ayrica profesyonel Aile Danismanligi ya da Evlilik Öncesi Hazirlik Kursu verilir. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler e-mail adresinden bana ulasabilirler: erkana1968@yahoo.de

Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Spor, Doga, Teknik, Otomobil

Sevdiği Muzikler : Arabesk ve Türk Halk Müzigi» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(758) 150 74 97
(Hafta ici 16:45-17:00 arasi)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Istanbul Üniv. (Hukuk F.), Bremen Üni. Psikoloji Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2006
(11 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
Almanca, Ingilizce, Arapca
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ahmet ERKAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Ahmet ERKAN Mesleki Videolar Videolar
-

Ahmet ERKAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
almanya aile danismani, almanya ruh hekimi, evlilik problemleri, uyku bozuklugu, psikolojik travma, almanya türk psikolog, türkce psikolojik tedavi, türk psikolog, psikolog baden würtemberg, psikolog stuttgart, almanyada psikologlar, almanyada türk psikolog, almanya aile terapisi, iliski sorunlari, cinsel tedavi, panik atak terapisi, kisilik bozuklugu terapis, almanya psikolojik tedavi, almanya türkce tedavi, almanya psikolojik hasta, kronik agri terapisi, depresyon, cocuk egitimi, mobbing

13:14
Top