TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ahmet ERKAN

Şehir

Yurtdışı

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Psk.Ahmet ERKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ahmet ERKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

166
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Calistigim klinik ve adresi: Klinik am schönen Moos, Am schönen Moos 7, 88348 Bad Saulgau. Homepage adresi: http://www.klinik-a-s-moos.de/ Telefon Numarasi: 07581-507497

Ahmet ERKAN'in Makaleleri Ahmet ERKAN Tarafından Hazırlanan Makale, Yazı ve Dökümanlar
2 Makale

Ahmet ERKAN Tavsiye Yazıları Ahmet ERKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 nurcan sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 79.219.185.WW

24-03-2011
 TavsiyeNo: 40570
Ahmet Erkan bey ile calistigi klinikte tanistim. Kendisinden profesyonel hizmet aldim. Cok akici ,ikna edici ve düzgün konusmasiyla güvenirligimi kazandi.Ilk etapta psikolojik sorunlarimdan dolayi , kendisini algilayamadim,yardimlarini kabul etmedim.Profesyonelligi ve sabriyla kendimi tanimami sagladi.Eve döndükten sonrada, yönlendirme ve tavsiyeleri ile beni nekadar rahatlattigini daha iyi anladim.Mesleki acidan her yönüyle mükemmel bir psikolog.Yerine göre mesafeli ,ciddi bir insan.Calistigi yer acisindan daha iyi yerlere layik oldugunu düsünüyorum.Ahmet Erkan beyle tanistigim ve kendisinden yardim aldigim icin kendimi sansli hissediyorum .Herkesinde kendisinden yararlanmasini tavsiye ediyorum.
     104 Beğeni    

Ahmet ERKAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Merhaba,

Psikoterapist ve hasta-danisan iliskilerinde güven olusabilmesi ve basarili bir tedavi süreci icin, duygu dili olan ana dilinde tedavi cok önemlidir. Bunun yaninda psikoterapistin kendisinden hizmet alan hastasinin ic dünyasini tanimasi, ayni kültürel frekanstan konusabilmesi de cok önemlidir. Bu anlamda gerek orta ögrenim ve Hukuk tahsilim, gerekse askerlik ve meslek hayatim nedeniyle anavatanimizin tüm bölgelerinde kalarak ülke insanimizin yöresel ve kültürel farkliliklarini tanima firsatim oldu.

Kendim de ayni zamanda bir göcmenim, dolayisiyle Almanya'da yabanci kökenli ve göcmen olmanin ne demek oldugunu iyi biliyorum. 1998 senesi sonunda Almanya'ya geldim. Almanca'yi sifirdan burada ögrendim ve Psikoloji Fakultesi'ni 1.0 diploma notuyle ve dereceyle Almanya'da bitirdim. Meslek ici uzmanlik egitimini de tamamlayarak Bilissel Davranis Terapisi (Kognitive Verhaltenstherapie) alaninda Psikoterapist lisansini aldim.

Agirlikli olarak hizmet verdigim konular sunlardir:

Aile Terapisi, Cocuk Egitimi, Sexuel Sorunlar, Takintilar, Her Türlü Fobi, Genel Kaygi Bozuklugu, Panik Atak, Depresyon, Uyku Bozukluklari, Psikosomatik Agrilar, Almanya'da Uyum Sorunlari, Travma Sonrasi Stres Sendromu, Isyeri Sorunlari ve Mobbing ve diger bazi konularda, ihtiyac halinde dini ve kültür yogunluklu psikolojik tedavi.

Klinigimize yatili gelen hastalarimizin tedavi masraflari Krankenkasse ya da Rentenversicherung tarafindan karsilanmaktadir. Yatili gelmek isteyen hastalarimizin ev doktoru araciligiyle Rehaantrag'i vermeleri gerekmektedir.

Not: Klinigimizde yatili kalamayacak hastalarimiza yukaridaki konularda ücretli danismanlik vermekteyim. Ayrica profesyonel Aile Danismanligi ya da Evlilik Öncesi Hazirlik Kursu verilir. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler e-mail adresinden bana ulasabilirler: erkana1968@yahoo.de

Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Spor, Doga, Teknik, Otomobil

Sevdiği Muzikler : Arabesk ve Türk Halk Müzigi


Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sağlık Sigortaları :
Yatili hastalarin masraflari, AOK ya da diger Krankenkasse'ler ve Rentenversicherung tarafindan karsilanmaktadir. Klinigimiz psikosomatik reha klinigidir. Klinigimizde yatili tedavi görmek isteyen vatandaslarimizin ev doktoru araciligi ile Rentenversicherung ya da Krankenkasse'ye Rehaantrag'i vermeleri, Antragin üzerine de klinigimizin ismiyle beraber "anadilde tedavi" yazdirmalari gerekmektedir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(75) 81507497
(Hafta ici 16:45-17:00 arasi)

İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Istanbul Üniv. (Hukuk F.), Bremen Üni. Psikoloji Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2006
(11 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
Almanca, Ingilizce, Arapca

Ahmet ERKAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Ahmet ERKAN Mesleki Videolar Videolar
-

Ahmet ERKAN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
almanya aile danismani, almanya ruh hekimi, evlilik problemleri, uyku bozuklugu, psikolojik travma, almanya türk psikolog, türkce psikolojik tedavi, türk psikolog, psikolog baden würtemberg, psikolog stuttgart, almanyada psikologlar, almanyada türk psikolog, almanya aile terapisi, iliski sorunlari, cinsel tedavi, panik atak terapisi, kisilik bozuklugu terapis, almanya psikolojik tedavi, almanya türkce tedavi, almanya psikolojik hasta, kronik agri terapisi, depresyon, cocuk egitimi, mobbing

18:48
Top